SPORT EN SPEL v> I V' VRIJDAGAVOND KOOPAVOND IN HEILOO m Jacob Reek i 5^ II Bloemen en zwemabonnement voor Jeanette Groot - - fee: W*- FOTOGRAFIE SNELLER DAN HET GELUID V0UWDEUREI 14.50 o KOI Speciale aanbied; Droogmol 57.50 Prima Wasemkap 'ons JABQ.- SVAKHANDEL Elekfr. Hulshoydeli in <$0 V. d. PI UITKIJKPOST TTgden overleed geheel onverwacht mijn lieve man qn onze goede vader en opa echtgenoot van Jaeoba Pieternella Rocloffinq, ouderdom van 72 jaar. in de ITeiloo: Amsterdam Zaandarr J. P. /TeirUrLooij C. I. chreuo^r-Reek chreuder F. D. Reek M. Reek-VisS' J. P. R. van der Vliet-Reek C. van der Vlipt en kleinkinderen Hei Is, 6, 27 juni 1972 rikenbaan 65 De overledene is opgebaard in de crtrtaT van de Algemene Begraafplaats aan de Ilolléweg, ITeiloo. Condoleantie-bezoek gaarne aldaar donderdag 29 juni van 19.30 - 20.00 uur. De crematie zal plaatshebben op vrijdag 30 juni om 13.26 uur te Drichuis-Westerveld. Thuis liever gee/i bezoek. 1 1 1U5NNE.VIER ZWEMLUB organiseerde nationale wedstrijden in „Het Baafje" Zaterdag 17 juni vonden er nationale zwemwedstrijden plaats in „Het Baafje" waaraan werd deelgenomen door de Ham uit Wormerveer, de Kennemer Zwemclub Beverwijk, Zeewacht Den Helder en Dolfijn uit Amsterdam. De organisatie die in handen was van de Kennemer Zwemclub verliep voor treffelijk. Ondanks het goede weer wer den er geen bijzondere tijden gemaakt. Slechts enkelen bleven onder de limiet tijden die vastgesteld zijn voor de ko mende Nationale Kampioen schappen. Bij de 100 m schoolslag voor meisjes on der de 14 jaar was het Wilma Boon van de Ham die met haar 1.21.1 ruim onder de limiettijd bleef van 1.29.0. Bij de 100 m rugslag voor jongens onder de 14 jaar was het J. Baars van Zee macht die 1.14.5 voor zich liet noteren tegen een limiettijd van 1.17.0. IJ. Aggenbach en M. Pattywama blon ken uit op de 100 m vlinderslag voor meisjes onder de 16 jaar. Zij tikten af op resp. 1.12.6 en 1.13.1 tegen een limiettijd van 1.18.0. Simone Herlaar van K.Z.C. kwam bij de 50 m vrije slag voor meisjes onder de 10 jaar precies op haar limiettijd van 40.0. Bij de jongens werd dit Hans Comman deur met een tijd van 37.3, limiettijd 39.0. Precies op haar limiettijd van 1.08.0 kwam Margreet Scholtens van de Ham bij de 100 m vrije slag voor meisjes on der de 16 jaar. Bij de 50 m vlinderslag voor meisjes on der de 10 jaar was het Marina Jansen van Zeemacht die met een tijd van 49.3 nog net binnen de gestelde tijd bleef. Bij de jongens werd dit M. Kool. Anita de Grunt van de Ham noteerde 1.33.7 op de 100 m schoolslag voor meis jes beneden de 12 jaar. Limiettijd 1.35.0. Bij de jongens waren dit Dick Vlootman en R. Hoekstra. Zij bleven onder hun limiettijd van 1.36.0 Annelies Dirks liet 5.42.- noteren bij haar 400 m wisselslag persoonlijk, dames. Zij bleef hiermee ruim onder haar limiet tijd. Het is opvallend hoe goed de jeugd het er t.o.v. de dames en heren heeft afge bracht. Bij de Nationale Kampioenschappen zult u deze namen zeker weer tegenkomen. DIPLOMA-ZWEMMEN Zaterdagmorgen om 9 uur'vond het di ploma-zwemmen plaats in „Het Baafje" voor jong en oud. Er waren 120 gega digden. Gelukkig liet de zon zich even van haar beste kant zien. De organisatie verliep zoals gewoonlijk perfekt. Men ging op voor het A-, B-, C- en D-diploma. De uitslagen luiden als volgt: Diploma A: C. C. M. Koppes-Zonneveld, K. J. Oud, J. E. M. Hageman, J. Cassee, C. Vegt, M. J. Terel, C. Scholtens, W. M. v. d. Berg, A. M. G. Glas, R. M. A. Glas, M. Jongejan, M. Groot, W. Muller, C. M. Doedens, J. P. Doedens, L. T. M. Fransen, M. M. J. Rot, M. R. Prinsze, M. J. Roelofs, C. T. M. Peeters, IJ. A. J. Zonneveld, J. Molendijk, P. J. M. Span- jaart, M. Kühner, C. E. M. Onderwater, M. A. M. Manshanden, N. A. Dekker, M. J. W. Jansz., C. C. A. de Jong, E. M. Beentjes, T. H. Bij de Weg (6 jaar jong ste), C. F. R. Olgers, A. W. Moene, J. M. A. Swart, T. van Vliet, J. E. M. Vries man, J. W. Min, T. J. F. Berkhout, M. A. Vreeker-Bouman (65 jaar oudste), J. M. Bakker-v. d. Molen, J. Wit, C. J. Droog, M. J. Settels, G. M. Bakker, H. Gom-van Haaren, J. J. P. W. Virom, C. M. P. de Boer, C. A. M. Oosterom, R. M. v. Vuure, A. J. M. de Graaff, J. C. M. Ooyevaar, J. P. Kuiper, R. A. Bakker, Y. Renia, J. G. Bakker, L. M. J. van Diepen, T. N. W. Wittenberg, J. P. Zonneveld, F. H. D. M. Bisseling, C. A. Haaker, M. E. Jonker, M. J. C. Ariëns, E. A. S. Ariëns, R. G. J. Dorhout, W. W. Hageman, E. Meyering-Weel, G. P. Groot. Diploma B: P. C. Droog-Lute, M. A. M. Klaver, W. E. M. Mens, M. N. v. d. Berg, E. Haanraads, J. A. J. Jonker, J. C. S. G. Spierings, P. Vos, J. Lap, M. Neles, A. C. A. Mors, M. G. B. Breed, S. M. van der Horst, J. W. L. van Bruggen, A. J. Bak ker, W. G. Bakker, P. v. d. Burg, M. N. de Zeeuw, J. P. Burgering, G. M. Bolten- Broek, H. Koelman, C. M. Ursem, E. J. M. Hageman, R. W. Dukker, R. A. Win- terink, P. A. M. Klamer, M. T. v. d. Hoonaard, K. Hopman, J. Westerop, M. J. Bolten, F. Kruit. Diploma C: E. C. Bruin, P. J. G. Sen- gers, W. Vasman, J. A. T. Houtenbos, A. A. Schuurman-Droog, D. M. Berk- man-Bruininge. Diploma D: J. M. Bakker, J. A. M. Been tjes, C. M. de Ruyter-Bakker, E. T. Lee man, W. H. L. Paap, C. M. Houtenbos, K. Meinema, J. F. A. Laurenssen, R. F. Kamstra, E. Bruin, T. J. M. Valman, M. Linek, R. S. C. Paap, S. L. Gieles, A. Korver en W. Bruin. ZWEM- EN POLOCLUB „HEILOO" Op 22 juni speelde het aspirantenteam de vijfde kompetitiewedstrijd. Thans was de tegenstander een team van de Reu ring. Na de eerste Heiloo-aanval kwam Reuring enigszins fortuinlijk op 01. „Heiloo" bleef doorgaan en na mooi samenspel tussen Ronald Kampstra en Hans Laurensen, kon John Beentje „Hei loo" weer op gelijke hoogte brengen. Vóór de rust bracht „Reuring" de stand nog op 12. Na rust kwam „Heiloo" weer op 22 doch „Reuring" had spoe dig het antwoord klaar, 23. Vlak voor het eindsignaal klonk wist „Heiloo" nogmaals te scoren en vond dus een puntenverdeling plaats, 3-3. Aantrekkelijke wedstrijd van aspiranten Na de aspiranten kwamen de eerste teams van „Heiloo" en „Reuring" in het veld. Het werd een zeer aantrekkelijke wedstrijd. Cees Knijnenburg gaf Heiloo, via een strafworp, een 10 voorsprong. Kort daarna werd het reeds 20. Nadat Reuring tegen had gescoord, werd de ruststand 31 voor Heiloo. Na de rust scoorde Reuring echter drie maal, mede dank zij enige zwakke mo menten in de Heiloo-verdediging. Heiloo, hierdoor kennelijk wakker geschrokken, bracht rust in het eigen spel met accent op de aanval. Cees Knijnenburg bepaal de met doelpunten de eindstand op 54 voor Heiloo, waarbij het laatste doelpunt via een prachtige doortikbal van Henk Watertor, op bijzonder goede wijze werd gescoord. D.V.W. JEUGD Zaterdag 24 juni trokken 57 jeugdige hengelaars naar de vijvers in plan Oost. Van 2 tot 4 uur werd er gevist, met een heerlijk zonnetje erbij. Bij de groep tot 12 jaar wist Peter Groefsema zich als beste te plaatsen en bij de groep van 12 tot 16 jaar werd Gerard Hommes winnaar. De grootste vis (27 emi werd gevangen door Nannie Hekman. Uitslag tot 12 jaar: 1. Peter Groefsema 15 stuks, 2. René Sanches 6, 3. Miriam Sengers 6, 4. Ro nald Jacobs 5, 5. Yvonne Sengers 3, 6. Nannie Hekman 3, 7. Hans van Willigen 3, 8. Femke Wuyts 2, 9. Arian Wolse 2, 10. Johannes S. Jansen 2, 11. Rob Sloo- ten 2. Van 12 tot 16 jaar: 1. Gerard Hommes 21 stuks, 2. Martin Nap 18, 3. Nico Mooy 14, 4. Fred Mooy 12, 5. B. Visje 9, 6. Marcel Scholten 7, 7. J. J. Schuren 5. Na de prijsuitreiking werd er nog een werphengel verloot onder die jongens en meisjes die niets hadden gevangen. De volgende wedstrijd voor de jeugd is op 15 juli. Verzamelen half 2 bij De Loet in plan Oost. Prettige vakantie. D.V.W. HEILOO Op woensdag 21 juni jl. had de wedstrijd kommissie weer de eerste dameswed strijd georganiseerd. Het was erg jam mer dat de weergoden ons zo slecht ge zind waren. Maar desalniettemin hadden we toch 35 dames aan de waterkant die de kou trotseerden om te proberen een visje te vangen. Er werden er 93 ge vangen. Ie was mevr. v. Willigen 10 st., 2. mevr. Mooy 10 St., 3. mevr. Jacobs 6 st„ 4. mevr. Mooy sr. 5 St., 5. mevr. Scholten 5 st., 6. Annalies Sengers 4 st., 7. mevr. Jansen 4 st., 8. mevr. Stoop 4 st., 9. mevr. Sijm 4 st., 10. mevr. Fransen 4 st., 11. mevr. Duin 3 st., 12. mevr. v. d. Wal 3 st., 13. Ineke Sengers 3 st., 14. Juf Sijm 2 st., 15. mevr. v. Twuijver 2 stuks. De volgende wedstrijd voor de dames is op woensdag 19 juli weer om 7 uur in plan Oost. De wedstrijdkommissie. i Vrijdagmiddag om half twee kon men in het zwembad „Het Baafje" de 100.000ste bezoekster van dit seizoen verwelkomen. Het was de 10-jarige Jeanette Groot die even later uit handen van de bedrijfs- lt*f" i vr-'-fK.. Wanneer wij onze familieplaatjes schie ten, moeten we er altijd aan denken dat we de camera goed stil houden en dat de familieleden niet te veel bewegen, tenminste wanneer we een scherpe foto willen krijgen. In verschillende laboratoria worden ech ter camera's gebruikt waarmee de snel ste bewegingen „gestopt" kunnen wor den. Bijvoorbeeld deze op een normale Kodak Ektacolor kleurenfilm gemaakte foto, laat een geweerkogel zien die een speel kaart in twee stukken splijt. De snelheid van de kogel was ongeveer gelijk aan die van het geluid. Het geheim zit 'm in de ultra korte tijd van de flits waarmee de scène werd ver licht. Met deze techniek wordt de foto grafie sneller dan het geluid. Praktische toepassingen voor deze ultra snelle foto grafie worden o.m. gevonden in de auto industrie, alwaar men verkeersongeval len nabootst en analyseert, om tot een grotere veiligheid op de weg te komen. nu nog voor de ojtoe prijs vgA 53^0 voor 5,kleure|/ L Hout- en Hobbycentrum /esterweg 156, Heiloo, tel. 31754 V.V. RELAX-NIEUWS Zaterdagavond jl. namen vijf teams van V.V. Relax deel aan het Badgasten vol-, leybaltournooi te Egmond aan Zee. De deelnemende teams waren Relax 1, II en III en de Grootboys I en II. De dames spelend onder de naam Relax III leverden een goede prestatie door in poule 2 tweede te worden. Relax 1 en Jl werden réspektievelijk vierde en derde in poule 4a. Voor het eerst in de geschiedenis kwam Relax met twee herenteams uit, spelend onder de naam Groot-Boys I en II. De waarschijnlijk meest enerverende wedstrijd was Groot-Boys I tegen Groöt- Boys li, De eerste set werd gewonnen door Groot-Boys I, maar in de tweede set kwam Groot-Boys II op een specta culaire wijze terug en de Groot-Boys I moesten nu het loodje leggen. Uiteinde lijk werd Groot-Boys I poulewinnaar en Groot-Boys II derde in poule I. LANDELIJKE RIJVERENIGING HEILOO EN OMSTREKEN Afdeling Pony's Zaterdag 24 juni togen de ponyruiters naar het tournooiveld in Krommenie, om in streekverband te kampen om prijzen en promoties. Dit lukte Lizbeth de Jager met Sandy met springen Klasse L waarbij zij een 5e plaats behaalde. Esther Beentjes met haar kleine Sutus behaalde een 3e prijs in Klasse B II en promoveerde hiermee naar L 1. Peter Dekker met Bor voor het eerst deelnemend aan een wedstrijd wist di- rekt een voldoende te halen in Klasse B I en promoveerde naar B II. Christel Beentjes met Tiffany uitkomend in Klasse B II promoveerde eveneens naar L I. Karin Bolten met Kajan en Yvonne Brouwer met Tanja zullen het nog een keer opnieuw moeten proberen, daar zij onvoldoende punten bij elkaar kregen. Doordat Esther en Christel Beentjes wis ten te promoveren naar L I zal de jonge vereniging samen met Lizbeth de Jager met 3 kombinaties deelnemen aan de kampioenschappen van Noord-Holland op 27 juli in Midden-Beemster. Stati etoon leider van het bad, de heer G. Bijkerk, een fraaie bos bloemen en een zwem abonnement voor het volgend jaar in ontvangst mocht nemen. Deze geschen ken werden de stralende Jeanette, die in het zwembad kwam om haar B-diploma te halen, aangeboden namens het ge meentebestuur. Op de foto wordt zij ge flankeerd door de heren Bijkerk en Bruijns. WEER RUITERSUCCES VOOR ANGELA VAN DIJK Onze 13-jarige plaatsgenote Angela van Dijk van de Pastoor van Muijenweg heeft - evenals met Hemelvaartsdag in Spijkerboor, waar zij vier prijzen won - zaterdag jl. opnieuw veel succes behaald op het dressuur- en springconcours, van de Federatie van Landelijke Rijvereni- gingen in Krommenie. Angela won nu uit een veld van 145 paarden/pony's een vijfde prijs in dres suur L-l en werd 3e in de klasse B- springen. Met haar Fjordenpony Midas behaalde ze in de klasse L-2 de vierde plaats. Door haar overwinning in B-springen zal Angela nu op 29 juli voor het Kampioen schap van Noord-Holland in Midden- Beemster moeten uitkomen in de klasse L-springen. Overigens werden in Krommenie ook prijzen behaald door de meisjes Marja en Hanneke Groot, van Manege Groot in Egmond a. d. Hoef, welke respektie- velijk in B-2 en B-l dressuur een 2e en 5e prijs kregen. Marja Groot gaat hier door over naar de klasse L-dressuur en Hanneke naar de klasse B-2. Allen zijn lid van de Landelijke Rijvereniging „De Princeruiters". Hout- en "Westerweg 156, Heiloo, tel. 31754 LEERLINGEN BASIS-SCHOLEN BEHAALDEN ZWEMDIPLOMA IN „HET BAAFJE" Vrijdagmiddag doken 177 scholieren te water in het zwembad „Het Baafje" om hun A-, B- of C-diploma te behalen. Ondanks het bijzonder slechte weer had den ze hier weinig moeite meer. Onder het toeziend oog van de examenkommis sie die bestond uit mevrouw drs. H. C. Schenkeveld-Ras en de heer H. Lambeek trokken ze rustig hun baantjes. Fr werd niemand afgewezen. De uitslagen luiden als volgt: Diploma A AdelbertschoolT. Bakker, C. Vosman, E. Mulder, P. Mulder, M. Onderwater, C. Klaver, R. Beintema, -F. Molenaar, P. Bakker, P. Sengers, H. Jansen, Y. Schouten, J. Stoop. Chr. School „De Ark": J. Bonsel, A. Adriani, H. Abrahams, C. Zonneveld. Clemens WillibrordsehoolY. van Bakel, A. Min, M. Kroon, C. Onderwater, G. Bakker, C. Houtenbos. HasebroekschoolM. Diamant, H. Koel man. Hofdijkschool: Y. Bey, F. Diels, M. Dog- genaar. Nie. Beetsschool: A. Meijer, W. v. Rooy, L. Visser, C. Mesters, A. Mooy, L. Wij- ker. LidwinaschoölJ. Zoon, M. Gouw, J. v. d. Peet, A. Buis, A. Schouten, A. v. d. Pol, S. Kempers. Mariaschool: L. Schoorl, C. Sprenkeling, A. van Schoten. RadboutschoolJ. Mulder, P. Mulder, R. Groefsema, J. Obdam, C. Broers, J. Smits, M. van Roessel, J. Ruiter. Rehobothsehooi: W. Pompert, M. Ver donk, P. Groot, H. Bies, I. Suijk, K. Eug- ster. Vondelschool: F. Abbing, M. van Ilaas- teren, G. Ekkers. Totaal 61. Rehobothsehooi: J. Wernsen. Vondelschool: M. Schipper, L. Schram, A. Koopen, N. Hoebe, F. van Arenthals, J. Brinkman, A. Bleeker, H. v. d. Burg, J. Vens, Th. van Looyen, J. Göbel, R. Ter Haar, E. Wijckelsma, P. v. d. Horst en K. Smit. Totaal 98. Diploma C Adelbertschool: J. Spaans, E. Put, A. v.d. Vorm. „Ark"school: T. Wedda. Clemens Willibrordsehool: R. Burgering, J. Zoon, T. Bisselink. Hasebroekschool: R. Zaman, PI. Burgers, M. Weijers. Hofdijkschool: F. A. Vink. Lidwinaschool: J. v. Haaster, A. Kaptein. Mariaschool: J. Grootjen, M. Kosters. RadhoudschoolA. Min, W. de Haas. Rehobothsehooi: T. Sikkens. Totaal 18. Lidwinaschool: A. Witteborg, R. van Doorn, A. Oostrom, G. Buter, A. Olgers, M. Snepvangers, A. Outhoff, A. Oostrom, Th. Groefsema, G. v. Doorn, J. de Zeeuw. Mariaschool: M. Spanjaard, A. Bugter, J. Groot, Y. Bruin, P. Wassenaar, A. v.d. Steen, E. v. Schoten, Y. Hoetjes, F. Wit. Radhoudschool: M. v. d. Gulik. Diploma B: Adelbertschool: M. Rozing, J. Hageman, D. J. Leek, M. Vriesman, E. Baltus, T. v. d. Bosch, J. Nat, L. Alleman, H. Heij- ne, Y. Onderwater, P. Haanraads. „Ark"-school: A. Kaiyipfrooth, P. 't Hart, A. Tameling, A. b. d. Berge, M. Hovingh, J. Abrahams, E. Melgers, P. van Schie- veen, E. Stoelenga, J. Lorts. Clemens Willibrordsehool: A. Zonneveld, C. Obdam, W. Kaandorp, G. Zonneveld, C. Molenaar, C. van Tricht, J. Bloot- hoofd, E. Driehuis, C. Kaandorp, E. Kaandorp. Hasebroekschool: T. van Rijn, R. Tessoor L. Dijkhuis, A. van Schaijck, B. v.d.Werf, S. Otte, T. Weijers, M. Voogt, C. Sauer, A. Schinkel, M. Schagen, J. Otter, A. Landstra, H. Althusius, C. v. d. Nagel, A. v. h. Kaar, M. van Domburg, M. Mo lendijk. HofdijksehoblG. Gruter, M. Roda, A. Wigman, A. v. d. Horst, C. Swart, J. Reitsma, Y. Vink. Nie. Beetsschool: A. Baas, Y. Bais, B. Oostindie, S. Koenders. met verlic]; norr Geldig JuilFfaugustuk^1972. SUCCESVOL TRI AS-WEEKEND Vrijdagavond reeds begon voor Trias het atletiekweekend op de eigen baan met de organisatie van goed bezette instuif- wedstrijden. Eén van de hoogtepunten werd de 3000 meter voor heren. Bert de Groot bracht voor Trias de snelle tijd van 8.41 op de klokken na een ronden- lange strijd met de Nederlandse mara thonkampioen Geert Jansen (A.A.C.die hem in de slotfase met moeite kon klop pen. Hetzelfde nummer bij de dames, een nieuw nummer op het wedstrijdprogram ma, zag Hilde Dix (Hellas) als winnares in 10.37.2, voor Erna Koppes met de nieuwe clubrecordtijd van 11.10.0. Nieu we clubrecords waren er ook voor de junioren-estafetteploeg 4 x 800 meter, die een 2e plaats behaalde in het dis- triktskampioenschap (8.44.0 voor Van Ophem, Van Gurp, Boendermaker, Bak ker) en voor Theo Bakker met zijn 2.07.1 op de 800 m jongens B. Plaatsgenoot Dik Schrieken wierp de herenkogel weer eens over de 15 meter, nl.' 15.15 m en won hiermee onbedreigd. Tenslotte moet vermeld worden de 12.8 van Jolande Silver bij de B-meisjes. Dit zelfde meisje was twee dagen later in de kompetitiewedstrijd voor meisjes A-B in Zaandam ook weer uitstekend op dreef. Zij won de 100 meter 'horden in 16.8, wierp de kogel naar 9.55 m en maakte deel uit van de estafetteploeg 4 xlOO meter (samen met Margriet Ho- ningh, José Meyer en Marian Bugter) ,die met 52.3 het clubrecord van de meis jes A en B aanzienlijk scherper stelde. Mede door overwinningen van Marian Bugter (4.84 ver) en Margriet Honingh (100 m B in 13.4) en door de uitstekende 800 m van Gerda Kraakman (2.27.7) werd het puntentotaal van de le wed strijd aanzienlijk verbeterd. Spartaan- Lisse bleef ook nu echter onbereikbaar. Bij jeugdwedstrijden in Hoorn bereikte de Trias-jeugd 16x een plaats bij de eer ste drie. Stpkmnswe^ 51 elwoon 301Ï>6 Hout- en Hob^jLnentrum csterweg 156, Heiloo, tel. 317/4 D-jongen Richard Oly had het grootste aandeel hierin met een overwinning bij het verspringen (4.43), tweede plaatsen op de 80 meter en het kogelstoten (9.22) en een derde plaats bij het discuswerpen. In zijn serie 80 meter verbeterde hij het clubrecord met 11.5, iets dat zijn club genoot Arno Bolten in een latere serie hem nadeed! Jan-Piet Admiraal won bij de C-jongens het kogelstoten met 11.83 (2e Fred Duin 11.02) en wierp de discus 35.69 m, goed voor een 2e plaats. Vooral bij de meisjes pupillen-B was Trias zeer succesvol met een overwin ning voor Ingrid de Graaf in de twee kamp bestaande uit 40 m en verspringen (resp. 7.3 sec. en 3.36 mclubgcnotes Erica Spijker, Annika Langeveld en Daphne Morriën werden 3e, 4e en 5c! JEUGDKAMP H.S.V. Zaterdagmorgen 1 juli gaat de jeugd van H.S.V. voor de 16e keer naar Texel op kamp. 3 Ploegen van elk 35 jongens die ieder een week met 12 leiders kam peren in een schapenschuur (de rovers hut) bij het Texels museum. De kampen worden georganiseerd door de jeugdlei ders, die in februari al een loterij en fancy-fair voor dit kamp organiseerden. Er zal veel gevoetbald worden, een sportdag, puzzelrit, bezoek aan enkele plaatsen op Texel zijn enkele punten uit het programma. Dinsdag is, er bezoekdag voor de ouders. De vertrektijden vanaf de kantine zijn zaterdag 1 juli om 11 uur, zaterdag 8 juli 12.30 uur en zaterdag 15 juli ook om 12.30 uur. Het vervoer gaat per bus.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 4