hmmh w KINDERKLEDING OP Z N BES BAMBI li Kt Het Prinses Beatrix Fonds Sweelinck-herdenking OFR DE LU IF HEILOOSE VRIJWILLIGE BRANDWEER BETROK NIEUWE KAZERNE Roya'e garage en prachtig instructielokaal Erfelijk RAAD VAN HEILOO VRIJDAG BIJEEN Weer lange agenda: 28 punten Slijterijs G Voor geïjsers engaj fornuizen, wastafels en badlOMper f. J, JAN$EN Feest in het verzorgingstehuis „De Oude Pastorij" „BA^SI" heeft een fantastische koll tot en met maat 128. rkleding „ONDER, DE LUIZET' Vooras Brandweerkazerne voor de jeugd Modehuis Van Schagen toont herfst- en winterkollektie 1972 Brpmfietser contra meisje met hond „LAAT TERRIËRS BLOEIEN" ÉT bioemb Zaterdag si 30 sepfeinb Advies inzake huurliberalisatie Gevonden voorwerpen UITKIJKPOST 3"* 31 Landelijke kollekte van 25 sept-1 okt. De landelijke kollekte van het Prinses Beatrix Fonds wordt dit jaar gehouden in de week van 25 september - 1 oktober. We rekenen ook nu weer op de onmis bare hulp van de kollektrices van vorige jaren en hopen op uw goede gaven. Nieuwe kollektrices zijn van harte wel kom. Wie en wat is het Prinses Beatrix Fonds? Dit fonds, geboren uit een polio-epidemie in 1956, heette destijds Nationaal Fonds voor de bestrijding van de Kinderverlam ming. In 1957 werd dat de Stichting Prinses Beatrix Poliofonds en in 1962 Stichting Prinses Beatrix Fords, want toen kon de doelstelling worden uitgebreid met aangeboren spasticiteit. Later vielen er steeds meer groepe^ gehandicapten on der de doelstelling. Ondanks alle socièle v oorzieningen is er nog steeds een ruim werkterrein voor het particulier initiatief, waardoor de onder de doelstelling van het Fonds val lende gehandicapten een beetje op weg worden geholpen nAar een meer normale plaats in hetXjnajUs^happelijk leven. Grote figuren kan men niet herdenken door er één of twee avonden aan te wij den. Hun oeuvre is zo groot, dat, wil men er waardig aandacht aan schenken, een uitgebreidere tijd nodig is om een her denking te vieren. In verband met het 'feit, dat Jan Pietersz,.-Sweelinck 16 ok tober 1621 gestorvep- is heeft men vanaf oktober 1971 meep-'dan gewone aandacht besteed aan dezé'grote zoon van Neder land, die zo belangrijk voor de muzikale ontwikkeling is geweest, dat zelfs J. S. Bach van-Hem getuigt. Votrr ai u andte oud-irtrnands tabiearux en vuizen. eg 234, tel. 31716, Heiloo Mocht u in onze feem nen, van wie u/vieror zij in aanmerking kar eente iemand ken- derstelt dat hij of komen voor hulp- Tan doorgeven aan ons komitee dat Zeer praktisch en modern materiaal Woensdag verhuisde de Heiloose brand weer naar de gereedgekomen brandweer kazerne. Een opvallend groot geheel met een royale garage en een prachtig in- struktielokaal. Een geweldige verbete ring in verhouding tot de vroegere „be huizing", aan de Schoollaan (garage) en in het Dorpshuis (instruktiélokaal). Een behuizing welke het corps', wat materi aal en het aantal manschappen (22) al lang ontgroeid was. 1 n een wat we wel mogen zeggen record tijd is de brandweerkazerne (kosten on geveer 200.000, 'gebouwd door het Bouwburo Ringers (e Alkmaar en ont worpen door archtfekt J. Rus jr. Bijge staan o.a. door df fa. Pantekoek (elek triciteitswerk! en de fa. Vreeken te Alk maar (schilderwerk!. De liefde voor de brandwpcfblijkt erfelijk te zijn, altharj»d?5j ons Hei- looër brandweerjfcgrfps. Van de fa milies Keppck^Rozing, Steenhoek en Van J2*falte zijn er tenminste van >*rfer twee bij het korps. Indeling en inrichting Dc nieuwe brandweerkazerne is van die omvang dat deze zeker in de behoefte 1 van de naaste toekomst kan voorzien. Mede daarmee in verband, kan er op ge wezen worden dat de noordelijke muren, door een vernuftig systeem, „wegge- drukt" kunnen worden. Ze zijn voorzien/ van een zware zogenaamde tochtstrinc Uitbreiding zou dan nog gemakkelijker mogelijk zijn. Wanneer men vanaf de Raadhuisweg de brandweerkazerne binnentreedt, dap ziet men aan de rechterkant een zgn. dash- bord, waarin o.a. is verwerkt een rhobilo- fooninstallatie welke een verbinding mo gelijk houdt tussen de uitgeruMé brand weerauto's en de kazerne. Aar\je linker zijde treft men een zgn. nlatkJTrynd aan van Heiloo met daaropy dey2(iOV\pndcr- grondse brandkranen wclVV <Te gemeente thans bezit. Is er brand\da\j<an imn er zo vanaf lezen waar <të Vandkranejj te vinden zijn. V De garage is ongeveer 12 x 12 m groot. Daar staat nu in het materiaal (een hoge druk- en een lage 1nüRbrandwéerauto plus een rijdende pomf/met groot vermo gen). Gelijkvloers zijn er dan nog een hal met kastjes, voor kleding van elke manschap afzonderlijk, een doucheruim te etc. en een materiaal-magazijn. Ideale instruktieruimte Via een opvallend royale en mooie open trap komt men in de onzes inziens royale instruktieruimte, waarin een bar is aan gebracht. Ook deze instruktieruimte is 12 x 12 meter. Het heeft een zgn. zadel dak. Door de betimmering en de leuke verlichting doet deze ruimte prettig aan. De raad van Heiloo komt aanstaande vrijdag 22 september bijeen. Weer voor de bespreking van een lange agenda. Deze bestaat namelijk uit een 28-tal punten. Belangstellenden - ingezetenen kunnen de stukken inzien op donderdag 21 en vrijdag 22 september tijdens de kantooruren op de afdeling Algemene Zaken. Ze liggen ook ter inzage in de leeszaal van de openbare bibliotheek en leeszaal. Installatie van (lc heer J. H. Zoon als gemeenteraadslid In de augustus-vergadering van de ge meenteraad kon de heer J. H. Zoon nog niet geïnstalleerd worden. Hij wordt thans vrijdagavond 22 september beëdigd. Dhr. Zoon gaat de plaats innemen van de heer Molenaar die naar Vught ver trok. B. en W. stellen de raad voor dhr. Zoon in de zelfde commissies te benoe men als waarin dhr. Molenaar zitting had, t.w. de commissies: voor verorde ningen; onderwijs, cultuur en recreatie; commissie voor openbare werken en van de adviescommissie voor het zwembad en plaatsvervangend lid van de commis sies: financiën; beplantingen en die voor volkshuisvesting, volksgezondheid, maat schappelijke zorg en woonruimtevraag stukken. Voor Wijnen en Ge [jEFOON HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Verhuur van hockeyvelden aan „De Terriërs" B. en W. stellen de raad voor de twee hockeyvelden van „Het Vennewater" te verhuren voor (voorlopig) 350,per jaar, per veld. Voorts stelt het college voor dat het ge meentebestuur garant zal zijn voor een lening van 60.000,— welke De Terriërs willen aangaan om de bouw van een de finitief clubhuis te bouwen in het ^port- park „Het Vennewater". 1.620,voor aanleg vissteiger Onder het agendapunt „Mededelingen" lezen we: „Bij gelegenheid van het in gebruik nemen van de nieuwe vissteiger voor gehandicapten bij de vijver De Kar- remel heeft het bestuur van de hengel sportvereniging „De Vroegte Wint" aan het gemeentebestuur een bijdrage ad. 1.620,— verstrekt in de kosten van het aanleggen van de vissteiger. Wij stellen u voor deze bijdrage onder dankzegging te aanvaarden. Tijdelijke winkel aan de v. Aostastraat Zoals wij reeds eerder meedeelden is er het plan om aan het verzoek van de heer K. Koomen te Heiloo, textielbedrijf aan de Kennemerstraatweg, te voldoen, een nood winkel te stichten aan de v. Aosta straat. De heer Komen moet per 1 okto ber het huidige pand verlaten en is er nog niet in geslaagd een ander te vinden. Het zoeken werd bemoeilijkt omdat een pand gezocht wordt in de omgeving van Ook door de keuze van de gebruikte kleuren. Op deze verdieping is ook een kamer voor de leiding, voorzien van de onmisbare kasten. Officiële ingebruikname nog onbekend 'f-Iet hoofd van de brandweer, de heer P. A. C. Nieuwpoort, die ook in landelijk verband een belangrijke rol spéélt, is begrijpelijkerwijs blij met de nieuwe ka zerne. „Al zo'n 13 jaar is, er gestreefd naar een betere behuizing voor ons korps," aldus dhr. Nieuwpo/rt. Indertijd werd nogal gestreden ov/r de plaats waar deze brandweerkazerne moest ko men. Met de plaats Raadhuisweg-Hee- renweg, dus het centrum van de gemeen te, is men bijzonder gelukkig. De meeste brandweerlieden wonen in de onmiddel lijke nabijheid van dp kazerne. Als men zich realiseert dat bij het uitbreken van brand de eerste minuten zeer belangrijk zijn, dan is het bovenstaande zeer be grijpelijk. Als we de vraag stellen wanneer de brandweerkazerne officieel ingebruik ge nomen zal worden en de overdracht zal plaats hebben Aan ons Vrijwillige Brand weerkorps, dab moet commandant het antwoord schtildig blijven. „Ik hoop aan het eind van/ueze maand." Misschien kan het de eerste officiële daad zijn vAn onze nieuwe burgemeester. Zoals u yellicht opgevallen zal zijn, is door onze vrijwillige brandweer geen aandacht besteed aan de nationale brand weerdag op 9 september jl. De leiding heeft gemeend dit te moeten organiseren na de officiële opening van de nieuwe brandweerkazerne. Tezijnertijd zult u hierover nog nader worden bericht. verlening, wilt u dit een van de lebcn vi bestaat uit dq'dpmes/C. Tervoort-Wyers R. HondsbosSchelaari 11, F. Blommert- van der Hqtit Blinljenlaan 9,. M. A. S. de Haan-Marm ZuicWgeeststraat 2, E. Grondhout>Zoete MiiTtTclhof 6, C. M. Bruin-Zorfneveld Slimpad 28, G. Meigers- Keesman/Zeeweg 37 (secr. tel. 32833) of direkt aan de Provinciaal vertegenwoc diger de heer G. H. M. de Greeve, £or- verlaan 7 Bussum, tel. 02159-43R Onze plaatsgenote Maja der Veen heeft over deze waarlijk/grote een inte ressante en diepgaandoriiocumentaire ge maakt, die verleden/jaar js gereed ge komen en toen reeds door vele uitvoerin gen de aandacht trok. Dit jaar, nu het Swcelinckjaar/a naar aanleiding van zijn 250ste sterfdag) in oktober dus ten einde zal lopen, gaat deze serie uitvoeringen nog door, o.a. in Deventer,. Sweelinck's geboortestad, Medemblik, waar hij trouwde met een Medemblik's meisje, gecombineerd met een optreden in Kas teel Radboud, Zaandam, Amsterdam, waarbij de bekende clavecynist Jaap Spigt zijn medewerking zal verlenen. Wij mogen ons gelukkig prijzen dat ook Heiloo in deze serie kon worden betrok ken, niet in het minst doordat de initia tiefnemers werden gesteund door een voortreffelijke medewerking van de kerk voogdij, die, zeer terecht, het standpunt huldigt, dat de kerk de gemeenschap moet dienen en daarom de deuren opent voor manifestaties, die deze gastvrijheid waard zijn. Zo zal dan de 29ste- september de hier- voren besproken documentaire worden gerealiseerd, waarbij ditmaal de bekende organist Willen! Retze Talsma zijn me dewerking zal verlenen. Hij zal enkele Sweelinck-Werken op het mooie Fientrop orgel uitvieren, maar ook het clavichord bespelen,- het instrument, waaraan zowel Sweeli/ek als Bach zo zeer verknocht waren. Dit spel zal dan worden omlijst door de toelichting, die Maja van der Veen zal uitspreken en waarbij o.a. ge dichten worden gedeclameerd van Revi- us,, Hooft en Vondel, terwijl dit alles vi sueel zal worden begeleid met door haar zelf gemaakte, zeer bijzondere dia's. de bestaand? winkel en het toekomstige winkelcentrum 't Loo. De fa. Koomen is voornemens zich tezijnertijd in het win kelcentrum 't Loo te vestigen", aldus B. en W, Ze zijn bereid om de gevraagde medewerking te verlenen. Ze stellen voor de verhuur van een perceel grond, gele gen bij de gebouwen van openbare wer ken en' sociale zaken aan de v. Aosta straat, voorhands te beperken tot 31 december 1975, en voorts onder bepaalde voorwaarden. Veel belangstelling voor Motelplan Voor het Motelplan, liggende op een per ceel grond aan de Zeeweg, ongeveer ter hoogte van de Mallevoortsdwarsdijk, dus zuidelijk van de Zeeweg, bestaat veel be langstelling. B. en W. schrijven in een voorstel aan de raad o.a. het volgende: „Voor het in het ontwerp-bestemmings- plan Zuid-West opgenomen motelplan melden zich regelmatig gegadigden. Het totale terrein is groot ongeveer 1.84.00 ha, waaraan voor verkoop in aan merking komt ongeveer 1.38.00 ha. Blijkens de bij de stukken ter inzage gelegde kostprijsberekening, welke mede gebaseerd is op de kosten bouwrijpma- ken voor het gehele gebied Zuid-West, behoort de verkoopprijs in totaal 733.621,77 te bedragen. Met verwijzing naar de voor u ter inzage gelegde stukken stellen wij u voor: de verkoopprijs voor de gronden van het motelplan aan de Zeeweg, groot onge veer 1.38.00 ha, vast te stellen op 53.16 per m2." Verkoop grond aan de Bayershoffweg hoek Het Vierkant aan Stichting Dagverblijven Gehandicapten De Stichting Dagverblijven Gehandicap ten te Alkmaar wil op een terrein gele gen op de hoek Bayershoffweg-Het Vier- kan een dagverblijf voor kinderen bou wen. Hierboven schreven wij al uitvoerig. B. en W. komen met een voorstel aan de raad om ongeveer 2475 m2 grond aan deze stichting te verkopen. Zij schijven hierover aan de raadsleden o.a. „Hoewel de beschikbare bouwgrond voor scholen en dergelijke in onze gemeente zeer beperkt is, menen wij dat het gelet op de doelstelling van de Stichting alles zins verantwoord is welwillend op het verzoek te reageren. Bij raadsbesluit van 26 februari 1965 zijn de grondprijzen voor het complex West-Muys waarin de te verkopen gron den zijn gelegen vastgesteld. In de daar bij behorende calculatie-opzet is de grond voor openbare gebouwen ingebracht voor 24,86 per m2. Berekend naar 8% rente per jaar is de grondprijs per 1 januari 1972 ongeveer 37,50 per m2. Wij stellen u voor: de grondprijs voor het terrein gelegen op de hoek Bayershoff weg-Het Vierkant, groot ongeveer 2475 m2, vast te stellen op 37,50 per m2." Verkeersvoorzieningen ten behoeve van Kanaalweg Erkende bezwaren van een groot aantal bewoners van de Kanaalweg ten aanzien van de verkeersonveiligheid op deze weg en op het kruispunt Kanaalweg, Kenne merstraatweg en Stationsweg willen B. en W„ gezien de kosten en het overleg met Gedeputeerde Staten van Noord- Holland de bewoners van de Kanaalweg het volgende berichten „1. omtrent de noodzaak van de aan te leggen fietspaden langs de Kanaalweg op provinciaal niveau overleg wórdt ge pleegd in verband met een tegemoetko ming in de aanlegkosten; 2. een plan wordt uitgewerkt voor een verkeerslichteninstallatie op het kruis punt Kanaalweg - Kennemerstraatweg - Stationsweg; 3. Gedeputeerde Staten is verzocht de kruisingen met de Kanaalweg aan te wij zen als voorrangskruising c.q. -splitsing en wel zodanig dat het verkeer op de Kanaalweg voorrang heeft op het ver keer uit de zijwegen." Dit stellen zij de raad dan ook voor te doen. en electrise! LoodgudéjW"en elejfctrisej^ >n*fallatielied/ijf Kgjmemerstraatwe Telefoon 022' Erkend gas- en 344 - Heiloo I-3236T titter Krediet voorzieningen ambtswoning burgemeester Weer moet er geld gevoteerd worden voor voorzieningen aan de ambtswoning van de burgemeester. Het dagelijks be stuur der gemeente schrijft daarover aan de raadsleden het volgende: „Tijdens de bouw van de ambtswoning voor de burgemeester (Frederica's Hof 4) zijn destijds in het oorspronkelijke bouwplan enige wijzigingen aangebracht, op verzoek van de toenmalige burge meester van onze gemeente. Deze wijzi gingen hadden onder meer betrekking op de bovenverdieping van de woning waar het aantal van vier slaapkamers door het doen Vervallen van scheidings wanden werd teruggebracht tot twee. In verband met de samenstelling van het gezin van de nieuwe burgemeester is het noodzakelijk thans enige voorzieningen te treffen op de bovenverdieping van de ambtswoning. Door het herplaatsen van een scheidingswand kan het aantal slaap kamers van twee worden vergroot tot drie, terwijl de andere vertrekken enigs zins moeten worden aangepast. Daar naast is het gewenst elders in de woning enig onderhoudswerk te verrichten. De totale kosten van deze werkzaamhe den worden door de afdeling openbare werken geraamd op 4.500,inclusief B.T.W. Hiervan zal een bedrag ad 2.827,20 incl. B.T.W. ten laste van de vorige bewoner worden gebracht." Complex van 32 zgn. corporatie woningen kunnen gebouwd worden „Binnen afzienbare tijd kan een premie beschikking tegemoet gezien worden voor de bouw van een complex van 32 zgn. corporatie-woningen aan Mariën- stein in „De Bouwcamp". De Vereniging Volkshuisvesting „Heiloo" is bereid de bouw van dit complex ter hand te ne men," aldus B. en W. aan de raadsleden. „De vereniging stelt zich voor de ge raamde stichtingskosten ad 1.632.696,02 voor 10% te financieren uit eigen be schikbare reserves en voor de overige 90% uit de opbrengst van een geldle ning." Als zekerheid voor de te verstrekken lening verlangt geldgeefster garantie van rente en aflossing door de gemeente Heiloo. Voorlopige huur 230,44 per maand B. en W. stellen de raad voor de ge vraagde garantie te geven. De voorlopige huur van de te bouwen woningen wordt becijferd op 230,44 per maand. oor oordeurt Vouwdeuren ^nde|j in skai ester weg 234, tel. 317 ii hout DUWW Heiloo Ileiloo's eerste bejaardentehuis werd op 2i september 1957 in gebruik genomen Er wordt een bescheiden feest gevierd in 't verzorgingstehuis „De Oude Pastorij". Op 21 september 15 jaar ge'eden werd „De Oude Pastorij" in gebruik genomen. Ileiloo's eerste bejaardentehuis. Leek eerst uit een officiële enquête van het dagelijks bestuur der gemeente dat er nog maar weinig behoefte bestond, omstreeks 1955, toen de Heilooër Stich ting voor Bejaardenzorg weid opgericht en plannen ontvouwde om van de ver laten pastorie van de Hervormde Ge meente een bejaardentehuis te maken, bleek er een grote belangstelling te be staan. Zeer groot zelfs. Tot voor 1957 werden bejaarden uit Hei loo voor verzorging* verwezen naar be jaardenoorden elders: Een voor velen on gezonde toestand. De toenmalige vrouwenbond van de Par tij van de Arbeid had, enige jaren tevo ren, al gevraagd over te gaan tot stich ting van een verzorgingstehuis. Oud-wethouder J. Rus sr. nam tenslotte, samen met anderen, het initiatief om/ tot realisatie te komen. Hij legde op 22 september 1956 dan ook de zogenaamde „eerste" steen. Een stimulerende invloed ging uit van de heer B. Eekhof, de eerste voorzitter van de Heilooër Stichting voor Bejaar denzorg. Van het toenmalige bestuur zijn nog een drietal aanwezig in het huidige bestuur. Wij herinneren de grote en vele mede werking bij de realisering van de plan nen. Van het gemeentebestuur en de Hervormde Gemeente. Het werd daar door vrijwel direkt mogelijk tot aankoop van de oude pastorie over te gaan en deze uit te breiden met woonvleugels. Architect was de heer J. Rus jr. en bou wers de Gebr. Kaandorp. De gedachte een verzorgingstehuis te stichten bepaalde zich niet alleen ten aanzien van de oude pastorie. Gedacht werd ook aan algehele nieuwbouw en wel aan de Frederica's Hof, waar nu de Kruiskerk staat. 1957 was het heugelijke jaar waarin Hei- loo's eerste verzorgingstehuis, beschei den van opzet (maar „38 bedden") door de toenmalige minister van Sociale Za ken en Volksgezondheid J. Suurhoff, of ficieel werd geopend. Zoals bekend stichtte de Heilooër Stich ting voor Bejaardenzorg na 10 jaar een tweede verzorgingstehuis „De Loet" met 100 bedden. ii/Dj Hoe je pAB SABY- EN KLEUTERHUIS Open bHarde Schijn vutgH'ïn gas en elektrisch .r-knalle accesso res ïyésterweg 234, tel. 3: 716, Heil°° Gezien de huidige eisen welke men aan de huisvesting van bejaarden in verzor gingstehuizen stelt, voldoet „De Oude Pastorij" niet geheel aan deze eisen en zijn er al meermalen besprekingen ge weest om daarin te voorzien. In 1957 beantwoordde het verzorgingstehuis wel aan de toenmalige voorschriften. Het was dan ook geen wonder dat de aan vragen om opgenomen te worden enkele malen de „capaciteit" overtrof. Van de 38 bewoners van de eerste dagen wonen er thans nog drie in „De Oude Pastorij", te weten: mevr. G. Sluijeter- v. d. lApden, dhr. A. Danstuma en dhr. C. Eriks,.welke kortgeleden zijn 90ste verjaardag vierde. Eerste directrice was mevr. Hanegraaf van der Colf-Deerns;. thans is het zr. H. T. Douma. Dit 15-jarig bestaan van „De Oude Pas torij" wordt enigszins feestelijk gevierd. Met een feestelijk diner (in het huis) morgen en een cabaretprogramma op de dag zelf, 21 september, te verzorgen door de artiestengroep „Provu" uit Alkmaar. Het programma zal bestaan uit zang, muziek, goochelen en Westfriese voor dracht. Voorts is er een quiz o.l.v. Lin Blomama, die ook voor de presentatie van het programma zorgt. Wanneer je de oude aftandse bran^eer- kazerne bekijkt komt er maar éen ge dachte in je op en dat is, u h'ebt het precies geraden de jeugd. Dit oude pand, waar letterlijk biets meer aan te verknoeien valt en zo langzamer hand dan ook wel afgeschreven zal zijn komt als het ware zo maar.' uit de lucht gevallen. Met wat potten verf, visnetten en der gelijke is er nog best iels gezelligs van te maken. De jeugd is/ handig genoeg. Het zou een jongerensociëtcit kunnen worden voor alle jongéns en meisjes in Heiloo, een open sociëteit waar ze elkaar kunnen ontmoeten, plaatjes draaien, ex poseren, creatief begig zijn en noem maar op. De jeugd zou /zei f een bestuur uit hun midden moeten kiezen die het zaak je draaiende wee/ te houden. Bij toer beurt zal men déze sociëteit kunnen be mannen. Wat o/'eral elders mogelijk is moet toch ook In Heiloo kunnen. Wie neemt het,initiatief? Het intensief Aebruikte maar ongezellige lelijke Dorpshuis' zou het best voor het grootste deel afgebroken kunnen wor den. De restanten (ruïne) zou men mooi kunnen benutten om er een beeld van een open jffieater van te maken. Met wat kleurige Schijnwerpers erop denk ik aan zomeravonden met muziek, ballet en to neel. Dé kosten voor het een en ander zoude:/ samen kunnen worden opge bracht. Er zijn genoeg leuke akties te bede/iken. HeV zou bijzonder jammer zijn om deze panden nu reeds met de grond gelijk te maken. Wanneer het niet anders meer kan is het nog vroeg genoeg, maar zover is het dacht ik voorlopig nog niet. Teetje. 291 - Heiloo - Tel. 30910 Op woensdag 27 september a.s. 's mid dags om 2 uur en 's avonds om 8 uur organiseert het bekende modehuis Van Schagen een modeshow in 't Gulden Vlies te Alkmaar, waarbij als ladyspea ker zal optreden mevrouw A. Maas. De mannequins Caline, Angèle, Corine en Marina zullen, u een uitgebreide kol- lektie herfst- en winterkleding tonen in de maten 38 t/m 401 De niéuwe modellen zijn klassiek van, lijn, erg vrouwelijk en fijn draagbaar. Het belooft een heel fijne show te worden die eigenlijk door geen vrouw gemis/mag worden. Kaarten zi-fn verkrijgbaar aan de zaak of telefonisch onder nr. 02200-31815. Mocht woensdagavond reeds bezet zijn dan kyiit u wellicht de show in Heerhu- gowapfrd of Bergen bijwonen. In Heerhu- gowriard op dinsdagavond in de Heer van Jericho, in Bergen op donderdagavond in hét City Hotel. De 16-jarige bromfietsberijder Th.K. uit Heiloo reed zaterdagavond mej. S.v.d.L. (19) aan, welke met haar hond op het rijwielpad liep. De jongen kwam zo on gelukkig te vallen,_dat hij een schedel- basisfractuur opliep. Per ambulanceauto is hij overgebracht naar het St. Elisabeth ziekenhuis. Mej. v. d. L. werd aan één der benen gewond. Na behandeling in het ziekenhuis kon zij weer naar huis. Alhoewel het aantal woningen wat onder de veel omstreden huurliberalisatie valt in Heiloo opvallend klein is (256), zijn er toch al een aantal huurders welke op pijnlijke wijze met de uitvoering ervan in aanraking komen. Wil men advies vragen over de huurlibe ralisatie en/of slachtoffer denkt te wor den ervan, men kan zich in Heiloo wen den tot mevrouw Brolsma-Polling, Laan van Zeeman 17, tel. 30598. 1 bril; kinderfietstasje; porteipefinee pinstertje; zak met basketball-schoenen; zeepdoos met stukjes ze?p;plastic zak inh. trui en broodtrommeltje; bengel m. lijn en dobber; skelter; vouwfiets; ko nijn; 2 sleutels aaft ring; zwarte poedel; klep aanhangwagen; gouden broche; spijker jack;, Autostep; band van vracht wagen; Eiftk (koe); rood katertje. Inl. Alléén woensdag en zaterdagmiddag tusserf" 2 en 4 uur op het groepsbureau dep Rijkspolitie te Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 9