FEESTELIJKE OPENING van HoteE-café-rlrestaurant DE OUDE HERBERG - SPORT EN SPEL VERENIGINGSNIEUWS - curliiïNin LIMMEN lv A M HmsTlcHTlWCmtty i UITKIJKPOST «sn Oil BS ff de op vrijdag 6 oktober 's middags om 3 uur door Weledelachtbare heer H. Hoekstra, burgemeester van Heiioo. 's Avonds houden wij voor u „open htïfe" onder het genot van een drankje. ONZE SPECIALITEIT/IS het verzorgen van uw recepties, bruiloften en partijen. J interkerkelijk jongerenkoor Slijterij - GRE Filmliga Heiioo start op 24 oktober Auto's bij botsing beschadigd 4 OKTOBER 1972 Voor geijsers en ga fornuizen, wastafels badkuipen— J. J. JANSEN K0MPLETE REGENPAKKEN iij de nieuwste vanaf f WiEMDEtf VAN QE Vrienden van de Hartstichting ANTI-SPRUIT VAN STAALDUINEN Feestelijke opening van „De Oude Herberg" Autobestuurder geen letsel; auto vernield Gevonden voorwerpen Ballon uit Duitsland belandde in Heiioo VERTEGENWOORDIGER Fa. A. Laan illHIlul HERVORMDE VROUWENVERENIGING BESTAAT 70 JAAR De Hervormde Vrouwenvereniging be staat 70 jaar, zo lezen we in het mede- ièliilgenblad van de Herv. Gemeente. Een respectabel aantal jaren. Zeker een reden om te gedenken. Heel bescheiden, in een samenkomst op dinsdag 17 okto- ier zal het in het Hervormd Centrum ,De Rank" gevierd worden. Voor de le ien begint dan om 5 uur een broodmaal tijd. De oud-leden van de vrouwenver eniging zijn persoonlijk uitgenodigd. Het is mogelijk dat het bestuur van de vrouwenvereniging toch nog iemand ver aten zou hebben. „Ook die mag zich toch hartelijk welkom weten", aldus dit bestuur. NEDERLANDSE CHRISTEN VROUWEN BOND Afdeling Heiioo Dinsdag 28 september jl. startte de Ne derlandse Christen Vrouwenbond het nieuwe seizoen met een druk bezochte leden-vergadering. De heer P. Madderom, hoofd van een mavo-school te Noord-Scharwoude, hield een lezing over het onderwerp: „inspraak van de jeugd op school, in kerk en maat schappij". Hoewel de behoefte aan inspraak door alle eeuwen heen door vele mensen moet zijn gevoeld, is een massale roep, om mee te mogen beslissen over eigen situatie, de laatste tien jaar waarneembaar geworden. Het zijn vooral de jongeren, vrijwel in alle landen, op uiteenlo pende levensterreinen pogingen wagen om inspraak te verkrijgen. Niet zelden ervaart men hen om deze reden als een lastige groep. Uitvoerig ging de heer Madderom in op de vraag: „waarom het inzicht, dat men het krijgen van inspraak als een funda menteel menselijk recht moet gaan be schouwen, tot ver in de 20e eeuw op zich liet wachten." Een enquête, gehouden onder de leerlin gen van de heer Madderom, toonde aan, dat de jongeren van oordeel zijn, dat ze van hun recht op inspraak nog weinig gebruik mogen maken. Bij zijn dagelijks werk ontmoet de heer Madderom veel ouders, die uit onzekerheid hun beleid niet ter discussie durven stellen. Het ge volg hiervan is, dat er thuis moeilijkhe den ontstaan, die op schooi doorwerken. Ook dc kerk schiet op veel terreinen te kort, als het gaat om het verlenen van inspraak aan de jeugd, hoewel, volgens de heer Madderom het recht ervan op bijbelse gronden vaststaat. Na de pauze ontspon zich een levendige discussie in diverse discussiegroepen. Het was een interessante avond, die veel stof tot nadenken overliet. NED. RODE KRUIS Cursus opleiding E.H.B.O.-diploma Gaarne vestigen wij de aandacht op de cursus voor opleiding vopr het E.H.B.O.- diploma. Do afdeling Heiioo - van het Ned. Rode Kruis meent dpi hiermede tegemoet wordt gekomqrr' aan de wens van velen. Een spoedige opgave is wel gewenst. Om een eenmaal verkregen diploma er kend geldig te. houden is het noodzakelijk dat minstens zes officiële lessen worden geyolgd. Daarom wordt ook de gelegenheid ge boden tot deelname aan de vervolgcur sus. (Zie ook de advertentie in dit blad). ZINGT IN ALKMAAR Op zondag 8 oktober a.s. zal heUinter- kerkelijk Jongerenkoor meewerken aan een Open Deur-dienst in de Gfote Kerk te Alkmaar. Aanvang tiprf uur, voor ganger de heer Cornell Wismeyer, tot voor kort landelijk promotor van het Open Deurwerk. De koorleden wordt verzocht om 9 uur te verzamelen bij De Rank om per fiets naar Alkmaar te gaan. Wanneer men Per auto gaat, dit tevoren doorgeven aan Elly Sluis, tel. 17071. Om half tien dient iedereen in de kerk te zijn. De repetitie van het koor is weer nor maal op vrijdag 6 oktober a.s. aanvang half acht in het. Witte Kerkje. Ook nieu we leden en belangstellenden hartelijk welkom. IvOOKdURSUS VOOR BEJAARDEN EN ALLEENSTAANDEN Goed en verantwoord koken is belangrijk voor iedereen. De Commissie Open Be- jaardenwerk organiseert een cursus ko ken, afgestemd op bejaarden, op woens dagen 11, 18, 25 oktober in het Dorps huis. De duur van iedere morgen is van half 10 tot 12 uur. De kosten bedragen 4,per persoon voor de gehele cursus. Hierbij komen nog de kosten van de in grediënten, die echter gering zijn. Gebleken is, dat een cursus als deze ook belangstelling heeft bij alleenstaanden. Deze zijn dan ook van harte welkom. U kunt zich voor deze cursus opgeven bij mevrouw J, H. J. Pesman-v. d. Tak, v. d. Feen de Lilleweg 7, tel. 33200. KONTAKTAVOND VOGELVERENIGING „KLEURENPRACHT" Op dinsdag 10 oktober a.s. houdt de Vo gelvereniging „Kleurenpracht" haar kon- taktavond in de kantine van de Germefa. Aanvang 8 uur. Het bestuur ontvangt gaarne suggesties van de leden over het programma 1973. Tijdens de pauze is er gelegenheid voor het inleveren van de inschrijfformulieren van de tentoonstelling. Er is tevens ge legenheid tot het betalen van kontribu- tie. Verder staan er op de agenda: Toe kenning bondsprijs; programma feest avond en schenkingen 100ste bezoekers van de tentoonstelling. ILS.V.-NIEUWS Klaverjassers opgelet A.s. vrijdag openen wij weer ons klaver- jas-seizoen. Dat betekent weer vele ge zellige winteravonden in ons eigen HSV- clubhuis. Voor klaverjassers van vorig jaar een onnodige aanmoediging. Voor andere kaarters een aanbevoling: „kom vrijdag ook eens ter kennismaking". Voetbal De altijd lastige uitwedstrijd tegen Den Helder heeft H.S.V. toch nog 1 puntje opgeleverd. En met deze puntenverde ling is eigenlijk alles gezegd over deze povere wedstrijd waarin we het enthou siaste aanvallende spel, zoals door de rood-gelerl in de vorige wedstrijd ten toon werd gespreid, deze keer miste. Gelijk met de koploper, maar met één wedstrijd meer gespeeld, start H.S.V. zondag op het H.S.V.-sportpark tegen C.S.V. uit Castrïbum om 14.30 uur. DOVES-NIEUWS Reeds geruime tijd bestaan er bij Doves plannen om huisvrouwengymnastiek tij dens de schooluren te geven. Door ge brek aan zaalruimte zijn deze plannen nog steeds niet tot uitvoering gekomen. Op 5 oktober a.s. zou gestart worden in het Open Huis, maar daar dit nog niet gereed is, werd besloten voorlopig ge bruik te maken van een zaal in de Geref. Kerk aan de Droonecampstraatvooral daar de beide huisvrouwengroepen (dins dag- en donderdagavond) momenteel overvol, resp. bijna vol zijn. Hopelijk is in november de daarvoor bestemde zaal in het Open Huis gereed. Uiteraard zal hiervan in deze krant melding gemaakt worden. Op donderdag 5 okt. wordt eveneens ge start met lessen voor heren - zie verder advertentie in dit blad. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Het vervolg van de strijd op de 64 velden tussen Heiioo en Purmerend vond dins dag in Purmerend plaats, waar Purmer end III het 2de achttal van Oppositie ontving en de gasten uit Heiioo met een 4V23y2 nederlaag naar huis stuurden. De punten voor Oppositie II kwamen uit overwinningen van Heeringa en Van Bentem en remises van Boer, Bos en Van Zijp. In de arbitrage tussen Oppositie I en Purmerend II, gespeeld op 19 septem ber is de voorlopige stand nu 42 voor Oppositie; de eindstand wordt 4%3Vi of 44, afhankelijk van de uitslag van de nog 2 resterende hangpartijen. In de interne competitie valt in de eerste ronde van groep I een sensationale uit slag te noteren: De Jager versloeg Pol- huys, welke uitslag de strijd om de top van de ranglijst alléén maar interessant kan maken. In groep II/III waren de uitslagen op 19 september als volgt: Verwey—Sleutel V2V2 BosLigthart 01 MoeyesHeeringa 01 SneekVan Bentem 10 Op 26 september werden in groep III de volgende resultaten behaald: Reus-i-Bijvoet afgebr. VerweyFransen V2 WerksmanK. Reyngard 01 McrkelbachKracht V2V2 SlingerMarsveld 10 Van DiepenSprong 1—0 Voor Wijnen en Gedistilleeri TELEFOON SIS HOLLEWEG'55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS men. De cursus leidt zowel op tot base ball als softball-scheidsrechter. Het bestuur moet helaas vaststellen dat de Foresters één van de grootste ver enigingen in het rayon is maar geen en kele scheidsrechter levert. Met de mees te aandrang roept het bestuur dan ook gegadigden op welke zich per omgaande kunnen melden bij de sekretaris, de heer M. C. Rootjes, Laarmanstraat 37, tel. 30609. DAMCLUB HEILOO Op woensdag 26 september jl. yvérden de volgende partijen gespeeld: Groep 1: C. BijwaardJ. Kraakman 20 J. SlijkermanC. van Lieshout 1—1 P. RietveldR. de Boer 11 Groej» 2: N. UrsemW. Groothelm 02 II. KöllmannA. ftaaymakers 20 F. SchoutenRg Boulonois 02 J. SchurerA. Dijkman 20 S. Schurer sy.B. Hofman 20 Groep 3: C. SwartV-A. Heeringa 20 G. Blom—H. Rommel 02 A. v. dJ LaanP. Drijver 20 Op mAandag 9 oktober a.s. speelt D.C.H. ha&' eerste wedstrijd in de kompetitie van de Kennemer Damkring te Bergen. Vertrek om 19.30 uur vanaf het clubhuis „La Strada". H.S.V. „ALKMAAR OMSTREKEN" Zondag jl. trokken 34 baarsvissers van. de Hengelsportvereniging Alkmaar Omstreken naar de Schagervaart vyor hun 5e kompetitiewedstrijd. Onder gunstige weersomstandigkèden werd begonnen met het eerste half uur. De baarzen lieten het dit keer wkt af weten, zodat de vangsten nogal matig waren. De winnaar werd uiteindelijk J. Kaal, die in het laatste half uuk 7 baar zen, waaronder 1 maatbaars, wist te van gen. Een fraaie prestatie van deze oude rot. Door zijn overwinning naderde hij de koploper van de A-groep tot op 1 klassementpunt. In de B-groep rukte P. Bijtjes op naar de eerste plaats. Een spannende strijd voor de hoogste plaat sen staat dus nog te wachten. In totaal werden 163 baarzen gevangen, nl. 2 maatbaarzen, 126 baarzen boven de 14 cm en 35 baarsjes beneden de 14 cm. De uitslag was 1. J. Kaal 2. P. Bijtjes 3. F. Ouwens 4. mevr. Jansen 5. A. Hakkeling 12 stuks 10 stuks 8 stuks 9 stuks 6 stuks 170 cm 119 cm 114 cm 113 cm 97 cm De stand op score-bord na de wedstrijd van zondag luidt A-groep 1. F. Jonge jan.s 2. J. Kaal 3. J. van Doorn 4. H. Kruider 5. W. Appelman B-groep: 1. P. Bitjes 2. F. Ouwens 3. J. Struijs 4. D./ Wester 5. G. Noort Zondag 8 oktober 23 klassementpunten 24 klassementpunten 27 klassementpunten 27 klassementpunten 36 klassementpunten 42 klassementpunten 47 klassementpunten 51 klassementpunten 54 klassementpunten 56 klassementpunten a.s. vindt voor de baars- en witvisvissers wedstrijd plaats. de laatste kas- Weer een 14-tal voorstellingen De filmliga Heiioo start op dinsdag 24 oktober met „The Parti van Blake Ed wards". In het seizoen 1972-'73 worden weer een 14-tal voorstellingen gegeven. Daarvoor zijn een 6-tal films uitgekozen. Van elke film komen twee voorstellin gen, in 't algemeen op dinsdag en woens dag in het Asta-theater. De film „Five Easy Pieces" van Bob Ra- felson echter op donderdag 18 en vrijdag 19 januari. De voorstelling van vrijdag 19 januari wordt nog gevolgd door een nachtvoorstelling. Van de laatste voor stellingen op 17 en 18 april is de film nog niet bekend. De volgende films worden vertoond: „Carnal Knowledge" van Mike Nichols (21 en 22 november); „The Owl and the Pussycat" van Herbert Ross (12 en 13 december); „Le souffle au Coeur" van Louis Malic (13 en 14 februari) en „Bloody Mamma" van Roger Corman (13 en 14 maart). I'rijs ongewijzigd De abonnementsprijs voor de voorstel lingen blijft nog ongewijzigd, namelijk 12,50 per persoon. Voèr aanmeldingen of nadere inlichtin gen, schriftelijk of telefonisch: S. Buiten kant, Font. Verschuirlaan 6, tel. 31027. Een aantal auto's was betrokken bij een kettingbotsing, op de Kennemerstraat- weg ter hoogte van bloemenmagazijn „De Vergeet-mij-niet". De bestuurder van een auto welke rechtsaf wilde slaan ging afremmen. Een achter hem rijdende autobestuurder kon daar rekening mee houden, een ander die achter hem reed echter niet. Het gevolg: de reeds ge noemde kettingbotsing. Geen persoonlijk letsel was er, maar wel behoorlijke scha de. WEER NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP VOOR TRIAS-ATLETE Jl. zaterdag veroverde de Trias-atlete Jolande Silver op overtuigende wijze het Nederlands kampioenschap meerkamp bij de B-meisjes. In Amsterdam totali seerde ze na vier nummers 2932 punten waarmee ze 200 punten voorbleef op haar naaste konkurrente Els Stolk. Dat ze momenteel in topkonditie is be wees ze een dag later door bij de club kampioenschappen eerste te worden met 2982 punten. Zowel het puntentotaal als de 1.62 m bij het hoogspringen waren nieuwe clubrecords. Alle titels zijn in de diverse groepen nu verdeeld. Bijzonder spannend was de stijd bij de dames waar Onneke Doorenbos de titel in de wacht sleepte. De volledige lijst van kampioenen ziet er ais volgt uit. meisjes pupillen B: Annita Langeveld meisjes pupillen A: Astrid Bugter, meisjes D: Yvette de Wit, meisjes C: Anneke Bugter, meisjes B: Jolande Sil ver, meisjes A: Christa Morsch, dames: Onneke Doorenbos, jongens pupillen B: Ronald de Graaff, jongens pupillen A: Jan Keesom, jongens D: Joop Tromp, jongens A: Jaap v. d. Plaat, heren: Freek Stam. Richard Oly vestigde een clubrecord op de 'vijfkamp voor jongens D met 3562 punten en bracht bovendien zijn hoog springrecord op 1.45 m. In zijn laatste wedstrijd als A-junior verbeterde Jaap van de Plaat het clubrecord speerwer pen met een prachtige worp van 52.16 m. Tenslotte evenaarde Anneke Bugter het meisjes C record op de 80 m bij een wed strijd in Helmond met 10.5 sec. waar ze ook de 600 m won met een prima tijd van 1.45.4. D.V.W. HEILOO Zondag 1 oktober ji. trokken 35 vissers van D.V.W. naar de Scherme/ringvaart. Voor de 4e wedstrijd voor de witvis-kom- petitic. Mede door dc hard/ oostenwind was de vangst slecht. Maar niettegen staande dat bleef de stemming er goed in. Na 3 uur met de neus in de wind te hebben gezeten konden we de baians opmaken, wat deze morgen niet zo'n gro te opgaaf was. Er werden er in totaal 102 stuks gevangen. In de A-klasse werd A. van Twuyver/iste met 218 cm. Bravo (Lex). In de B/klasse werd A. Krul 1ste met 165 cm, ook een goede prestatie ge zien de andepén. In de C-klqsse was het Coringe die 1ste werd met 31 cm. Zondag 8 okt. a.s. vertrekken we naar Kolhornr'voor de 3e baarswedstrijd. Ver trek DOrpshuis 6.15 uur. Opgeven bij de wedstrijdkommissie vóór vrijdagavond 6 uur. SCHEIDSRECHTERSCURSUS voor baseball cn sott/all In het clubblad van de s.y. „De Fores ters" lezen we dat het rayonbestuur van de Noordhollandse baseball bond voor nemens is half oktober te gaan starten met een scheidsrechterscursus. Een op leiding die 8 avonden in "beslag gaat iie- show van de jongste leden. Vijftig jon gens en meisjes, keurig verkleed, para deerden voor de jury. Bijzonder veel werk was hiervoor gedaan en het was in feite jammer dat deze show maar zo kort van duur was. Voor de jury was het een moeilijke taak om de prijswinnaars aan te wijzen. Daarna werden de prijswinnaars bekend gemaakt van de all-round zomerkampi- oenschappen. De eerste drie in elke leef tijdsgroep mochten een herinneringsdi ploma in ontvangst nemen en de kam pioenen hun wisselbekertjes. In de pauze werden 1000 loten verkocht. De opbrengst was voor de club. De voor deze loterij aan te bieden prijzen waren kosteloos ter beschikking gesteld door de Ileiloose middenstand. Êen schitterende prijzenkollektie was op die manier ver kregen, waarvoor hij jong en oud hijzon der veel waardering was. Nadat de jongste leden om ongeveer half tien door hun ouders waren afgehaald, werd door de oudere leden in een gezellig samenzijn met een dansje deze avond be sloten. De recreatiecommissie mag op een goed geslaagde avond terugzien. Een leuk moment was, dat de dames van de trainers, mevr. Teerling, mevr. Prins- ze en mevr. Meinema, namens alle leden bloemen kregen aangeboden als dank voor het feit dat zij vele uren per week hun echtgenoten afstaan voor de ver eniging. (Loodgieters en elektrisch installatiebedrijf Kennemerstraatweg 344 - Heiioo Telefoon 02200-32367 Erkend gas- en waterfltter VOLLEYBALNIEUWS „EFFECT" Uitslagen: Heren: Effect 1—V.L.N. 1 Effect 2—Rood Wit 3 Effect 3V.V.O. Dames: Effect 3E.M.M. 4 Effect 4—E.M.M. 3 0—3 Nadat dames 1 en 2 de vorige week de spits van de competitie met egn over winning hadden afgebeten traden deze week de andere Effect-teams in het strijdperk. Nadat heren 1 de eerste 2 sets tegen V.L.N. gewonnen moest geven, kwam er in de 3e set een opmerkelijk herstel. In eens begon het te lopen, men vond elkaar en de resultaten bleven dan ook niet uit. 21. Door dit resultaat was V.L.N. duchtig aangeslagen en had geen ver weer tegen de harde smashes en takti- sche ballen welke de verdediging van V.L.N. uit eikaar rukten. Zeer verdiend ging ook deze set naar Effect. Effect rook nu de overwinning. Met een gewel dige inzet dook mqn naar iedere bal en waar ook dc aanval klaar stond om het geheel af te ronden kon uiteindelijk deze eerste wedstrijd met een 32 overwin ning worden afgesloten. Heren 2 gaf echter tegen Rood-Wit 3 de winst uit handen. Dit was echt niet nodig geweest indien er van het begin tot het eind geconcentreerd was gespeeld. Zeker doordat men nog niet aan elkaar gewend was ontstonden er misverstanden, maar ondanks dat had een overwinning er ze ker ingezeten. Maar dan 100% inzet en geen geklets tijdens het spel. Heren 3 speèlde een goede partij tegen V.V.O.. Nadat Effect met 10 voor kwam maakte V.V.O. er 11 van, daar na was het weer de beurt aan Effect, vervolgens aan V.V.O., doch het was uit eindelijk Effect die de langste adem had. Dames 3 behaalde een gemakkelijke winst tegen E.M.M. 4. Binnen 3 kwartier was de zaak bekeken en met 153, 152 ehl52 was de eerste overwin ning een feit- Dames 4 moest echter aan E.M.M. 3 de winst laten. Volkomen terecht overigens, waarbij we willen aantekenen dat waar Dames'4 enkele nieuwe speelsters in het team had er tengevolge daarvan nóg geen volkomen eenheid in de ploeg aan wezig was. ZWEM- EN POLOCLUB „HEILOO" Bijeenkomst met feestelijk karakter Donderdagavond jl. hebben de leden van deze vereniging met een wat feestelijk karakter voor de komende wintermaan den afscheid genomen van „Het Baafje". Het feit, dat een goed seizoen moest wor den afgesloten heeft „de feestvreugde" niet verstoord. Een luchtbeddenrace gaf enorm- veel strijd en sommigen hadden hiervoor op vallend veel behendigheid. De trainers werden als bewijs van dank zonder pardon te water geworpen. Het was een prettige afsluiting van een intensieve zomertraining. Vrijdagavond hield men een ontspan ningsavond. Nadat eerst vele mededelin gen waren gedaan over de wintertrai- nirigen, polo-competitie enz., was er een All-round kampioenen zijn geworden: meisjes onder 10 jr: Jolanda Bloothoofd meisjes onder 12 jr: Esther Burgering meisjes onder 14 jr: Lia Meinema meisjes onder 16 jr: Mirjam Linck dames: Mieke Teerling jongens onder 10 jaarHuib Havik jongens onder 12 jaar: Fokke Wedda jongens onder 14 jaar: Henk Stam jongens onder 16 jaar: John Beentjes heren: Henk Watertor. Training verplaatst Zondag is de zwemtraining verplaatst naar Beverwijk. Aan Beverwijk is de voorkeur gegeven omreden dat training in een 50 m bad kan worden gehand haafd en verder de mogelijkheid aanwe zig is gebruik te maken van het instruc- tiebad. De gehele accommodatie staat dan ter beschikking van de vereniging en - daar bedrijfsleider en personeel dan afwezig zijn - is de verantwoordelijkheid geheel bij de vereniging. Vorig winterseizoen had alles een prettig en goed verloop. Geen wonder dus dat „Heiioo" gaarne naar Beverwijk trekt. Tweemaal zondags worden in totaal 100 zwemmende leden door ouders vervoerd volgens een samengesteld dienstensche ma. Daarnaast wordt dinsdagavonds laat nog extra getraind door het heren-polo- team. Gelet op de groei van deze vereniging en de verbeteringen in de zwemprestaties enerzijds, anderzijds het minder vaak kunnen trainen in de wintermaanden en de toch niet geringe zorg rond het ver voer, is het de grootste wens en ook van een groot algemeen belang, dat in Heiioo binnen toch niet al te lange tijd een over dekt zwembad tot realiteit wordt. Stationsweg 79, Heiioo Celefoon 30186 Maandag, 16 oktober a.s. om 8 uur 's a- vonds nodigt het voorlopig bestuur van Vrienden van de Hartstichting Heiioo u allen uit om een voorlichtingsavond/bij te wonen in het Asta-theater. Op het programma staan o.a. een me dische voordracht over het onderwerp hart- en vaatziekten door de medisch- directeur van de Ned. Hartstichting, dr. E. Dekker. Er zullen enkele informatieve films worden vertoond. De hóofdpromo- tor van de Ned. Hartstichting, de heer H. Kloosterman van Wijk zal een toe lichting geven op de doelstellingen en aktiviteiten van de Hartstichting. Er zal gelegenheid geboden worden om vragen te stellen die door de hartspecialist be antwoord zullen worden. Nu hart- en vaatziekten zo allerwege in de belangstelling staan kan het voor een ieder belangrijk zijn hier iets meer over te weten. Het voorlopig bestuur zou graag zien dat er in Heiioo, in navolging van andere gemeenten, werkelijke be langstelling groeit voor de bestrijding van deze volksvijand nummer 1. Bij deze gelegenheid zult u voor een ge ring bedrag een mapje kunnen verkrij gen waarin u veel informatiemateriaal zult vinden/o.a. op het terrein van betere voedingsgewoonten. Er is hier ook een uitgebreide calorieënlijst aan toege voegd. Bovenstaande affiche werd ontwerpen door een jeugdig lid van de werkgroep. Vrijdagavond zullen enkele leden van het bestuur soortgelijke affiches uitdelen bij alle Banken in Heiioo. voor CONSUMPTIE PA ARD AP speci Stationsweg 65-67 - Tel. 3Ó286 cum tel i.i ke Vrijdagmiddag om 3 uilr zal burgemees ter H. Hoekstra de officiële heropening verrichten van •fiotel-café-restaurant „De Oude Herberg". 's Avonds is er voor alle inwoners van Heiioo „open huis". Bij deze gelegenheid zal men het gehele gebouw kunnen be zichtigen. Het Trompetterkorps Heiioo zal om 7 uur voor/een muzikale omlijsting zorgen. Rond dd klok van 8 uur verwacht men het Tamboer- en Trompetterkorps uit Beverwijk. De heer en mevrouw Berkhof zullen uw bezoek bijzonder op prijs stellen. Bij een inhaalmanoeuvre op de Rijks weg, sloeg de auto van M.v.d.G. uit Oudendijk over de kop. Waarschijnlijk door het te snel omgooien van het stuur. Terwijl de auto praktisch geheel ver nield werd, kwam v. d. G. er goed af. Waarschijnlijk te danken aan het ge bruik van veiligheidsgordel. Bril; babysokjes; regenjack; 10,—; rooie poes; sleutelbos met label; snoei- schaar; rechter dameshandschoen; fa zant; sleutel; kindertasje; etui met sleu tels; zakmes en plastic kruiwagentje. Inlichtingen: alléén woensdag- en zater dagmiddag tussen 2 en 4 uur op het groepsbureau der Rijkspolitie te Heiioo. De heer C. H. Bakker vap^fie Stations weg in Heiioo vond op hét land aan Het Zevenhuizen een ballon waaraan een kaartje gehecht was met de naam en het adres van de afzender. De ballon bleek 400 km te hebben afgelegd. Hij kwam uit,S"chleptrup bij Kassei in Duits-^x- land. lebeer Bakker heeft de afzender van deze toch wel grappige vondst in kennis "gesteld. GESLAAGD Onze plaatsgenote Lia Neydam laude geslaagd aan de Geme' Universiteit te Amsterdam vi cand. psychologie. TIOS MEDEDELEN Het bestuur van de G.V. TIOS uit Lim- men deelt mede, dat de metejes- en da- mesgroep van woensdagavond voortaan les krijgen op vrijdagavond van half ne gen tot half elf. Dit in verband met de nieuwe leidster die alleen op vrijdag les kan geven. Dit is mej. Liebrechts uit Beverwijk. „LIMMEN "-NIEUWS A.s. zondag alweer een derby, maar dan tegen een regelmatig terugkerende part ner nl. onze oosterbuur Meervogels '31. Het vorig seizoen wist Limmen uit beide wedstrijden het volle pond te halen. Meervogels met haar nieuwe aanwinst uit A.Z. '67 zal hier waarschijnlijk een halt aan willen toeroepen, terwijl Lim men het als een eer zal beschouwen min stens één punt uit deze wedstrijd te ha len. Het programma voor het weckend ziet er ais volgt uit: Zondag 8 oktober: 14.30 uur Limmen 1 -Meervogels '31 1. Kassabeurt hebben: J. Duykersloot, S. Hollenberg, K. Min. 10.00 uur Q.S.C. 2Limmen 2 14.30 uur Limmen 3S.V.W. 5 12.00 uur U.S.V.U. 4Limmen 4 12.00 uur Limnien 5S.V.W. 8 14.30 uur S.V.W. 10Limmen 6 12.00 uur Egrriondia 7Limmen 8 14.30 uur Limmen 9Duinrandcrs 7 Junioren A: 12.00 uur Limmen 1—Flamingo's 1 12.00 uur De Rijp 1Limmen 2 14.30 uur K.S.V. 2—Limmen 4 Zaterdag 7 oktober: Junioren A: 15.45 uur Limmen 3L.S.V.V. 5 Junioren B: 15.15 uur Schoorl 1Limmen 1 14.00 uur Limmen 2D.T.S. 2 15.45 pur U.S.V.U. 3—Limmen 3 Junioren 15.15 uur Stt. Adelbert 1Limmen 1 15.15 uur Limmen 2Vitesse 3 let spoed gevraagd in de Horeca-branghe mgf-éffige ervaring en zakelijke kennis. Haesackerlaan 9, Heiioo, tel. 31425

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 9