LQbWIM BL00TH09FD - foto studio P. /I FUST-ELECTRONIC Autorijschool 1 „DE WAAG" 2 nov. TIENJARIG BESTAAN VAN „HUISVROUWEN" WERD KOSTELIJKE HERDENKING Cabaretprogramma, geheel verzorgd door leden KINMMDDAG zsen zoaSsfjzij zijn» Heeft u nog brillen of briüeglazen die u zelf niet meer gebruikt Humanistisch Verbond SCOTCH Dyjiaraii^c geluidsbanden en cas^ttés y P. J. Avis start zijn kiosk in winkelwagen SAMEN- OVER LEVEN! cr „Samen over ?en", BOERSEN Voor geijsers en gas- /V or^Mtien, wastafels en in, wastafels ert tadkuipen JANSEN Ambtelijke molens malen langzaam KNIPPEN OP AFSPRAAK JAN BRAAM STAATSLOTEN Sporthuis L Voorstel om koopavond te doen stoppen Muziekgroep en kinderkoor Wees even goed voorzichtig attentie HELMEN 29.75 Slijterij - GRËEÜW Lezing over het werk van de logopaediste Aan alle kindervrienden van Heiloo Goed bezochte ouderavond van „De Basseroet" Burgerlijke stand Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten het.zëvenW^en i3a Morgenavond „Samen over leven" PREDIKBEURTEN en andere diensten UITKIJKPOST 18 OKTOBER 1972 KINDER- EN PORTRETFOTO'S opgenomen in eigen st.udio optimaal resultaat. Ook PASFOTO'S EN FOTO'S VAN UW HUWELIJK Alles op afspraak IIFILOt KENNEMERSTRAATWEG 26!) a Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. - TELEFOON 02200-60339 Veel bloemen en geschenken De afdeling Heiloo van de Ned. Ver. van Huisvrouwen bestond in september 10 jaar. „Wat is eigenlijk 10 jaar" zei enige tijd geleden de presidente van de vereniging, mevr. C. G. Stikkel-Sigling, daarmee willende zeggen dat een viering van dit tweede lustrum eigenlijk niet zo belangrijk was. Belangrijk of niet, de leden hebben er een machtig feest van gemaakt, vorige week woensdagavond in het Bruno-ge- bouw. Een paarhonderd dames waren aanwezig, daartoe behoorden vertegen woordigers' van vrouwenorganisaties uit Heilco, een als gasten mevr. Hoekstra, echtgenote van onze nieuwe burgemees ter, wethouder mevr. v. d. Zee en een Gewestelijk bestuurster van „Huisvrou wen", mevr. Van Asperen. Het was een verademing dat, in tegen stelling met andere jubilea, er in het geheel geen toespraakjes werden gehou den. De opening, in de versierde zaal, geschiedde origineel, over elk jaar 'van het bestaan, dus vanaf 1962, werd een hoogtepunt genoemd en daarna een kaars ontstoken. Dames van de zang- en toneelclub voer den daarna een cabaretprogramma uit, waarin zo af en toe de satire niet ont brak. Met bijzonder veel bewondering hebben we gekeken en geluisterd naar de uitvoering ervan. De teksten van het bijna twee uur durende programma had men zelf geschreven en van goede, inspi rerende muziek voorzien. Aktuele onder werpen werden aan de orde gesteld, op satirische wijze. Een kostelijk program ma waarvan wij het alleen maar jammer vinden dat het bij één uitvoering zal blij ven. Wat was dat kostelijk Het is ons niet mogelijk hier alle twintig programma-onderdelen te bespreken, we willen toch een aantal graag noemen. We denken in de allereerste plaats aan het originele en geestige ,jToen onze zcon „De Fabeltjeskrant" en „Re- klame". De aanwezigen werden geconfronteerd met de milieuverontreiniging, Dolle Mi- na's ontbraken niet en de emancipatie van de vrouw kwam ook aan de orde. Het kwam allemaal zo goed over, gezien de reakties in de zaal. Het „Open Huis" werd op de korrel genomen en er werd gekheid gemaakt in „Principes". „Onze onvolprezen Uitkijkpost" werd in 't zon netje gezet evenals uw medewerker die als enige aanwezige man tussen al die dames was gezet. Het was o.a. met het lied „Ode aan de Uitkijkpost", de speelsters allemaal showende met ons blad. Het lied gemaakt door mevrouw De Kloet en door haar man op muziek gezet. Fijn uitgevoerde volksdansen Het geheel werd uitgevoerd in een pas sende en soms ook originele toneelaan- kieding. Met als achtergrond een meters groot décor van het Witte Kerkje, uit stekend uitgevoerd door de heren Post- ma en Niersen, want die namen mogen we toch wel noemen. We hebben genoten van twee heel fijn uitgevoerde volksdansen, van goede koorzang en „entre-act" muziek (viool en piano). Wij willen het herhalen, het was een kostelijk programma, waarvan bijzonder genoten is, wat wel bleek uit het regel matig opklinkend applaus De feestcommissie had alles, ook op „ma terieel" gebied, voor elkaar. Het „natje en droogje" werd ons niet onthouden. Dankbaar MevrouwStikkel liet, toen het bijna middernachtelijk uur had geslagen, haar dankbaarheid volop blijken. Allen welke op de een of andere wijze hadden bijge dragen tot deze kostelijke viering (en in de puntjes verzorgd!) dankte zij. Ook voor de vele bloemstukken, dozen bon bons, grote mand met fruit, het bedrag wat onder couvert was aangeboden en voorts voor de porceleine roos welke be stuursleden mochten ontvangen. Alle medewerksters werden door haar in de bloemetjes gezet (een veertigtal); dit leek een bloemenfestijn. Mevrouw Graefing, het 250ste inge schreven lid werd naar voren gehaald en een geschenk aangeboden. Intussen is het ledental al weer 254. N.M. c- QDE AAN DE UITKIJKPOST Den Haag dat heeft zijn Binnenhof en Amsterdam zijn'Zoo, Rotterdam zijn Euromast, maar wat heeft nu Heiloo? Heiloo dat heeft zijn bossen en het Baafje bovendien, maar 't Nieuwsblad van dit dorpje, wie heeft dat nog noojg'gezien? Refrein: Wie kent ér niet de Uitkükfrost, het Nieuwsblad van Hpiloo? Ook wel genoemd hoKSuffertje, het Vaatdoekje of *zo? Het is een weejriMad, o, zö knus, U krijgt heLgratis in de bus. De huisvrerüw is er mee gebaat dat dejtfitkijkpost bestaat. U leest wat werd bespreken in de/raadsvergadering en dat een rover deze week alweer uit stelen ging. De man werd nooit gegrepen', dat is iets wat ons wel spijt. Maar dat ligt niet aan de Uitkijkpost, want hens, die pakt altijd. Rgffein: Wie kent; enz. De plaatselijke middenstand adverteert met gulle hand. Bevoordeelt sctfns de huisvrouw en maakt haar dan zo tot klant. Wij worden yéeeklijks van on?e geldzorgen verlost.' De baat gaat voor de kost uit, bij enze Uitkijkpost. Refrein Het nieuws van de vereniging wordt uitgebreid verteld. De kleine advertenties worden overal gespeld, i /Heeft u iets op te ruimen, ook al is het nog zo raar, plaats maar een advertentie en het is zo voor elkaar. Refrein 9 oktobei gaan wij 8Dia's en fi r o.l. f. d 2 heer C. v. d. IV eij, v4n 1 rtis Aanving 2 uui Zaal: ASTVTHEIlh'ER Toegangsprijs 2190 Nivon-leden 2, Kaartverkoop vanaf half 2\ aan de zaal. Nog regelmatig worden volledige brillen of briüeglazen afgegeven bij mevrouw Hanegraaff-v. d. Colf, De Gouwe Boom 24. Reden vcor haar om ons nog eens te vragen aan ben welke nog niet op de hoogte zijn van deze inzamelingsaktie, daarop te wijzen. De brillen etc. gaan naar een centraal adres in Rotterdam om vandaar naar de zgn. ontwikkelings landen te worden gezonden. Is mevrouw Hanegraaff-v. d. Colf niet thuis, dan kan u uw brillen etc. leggen in het kastje wat in de gevel van haar woning is aan gebracht. Fami'ie-studiebfléenkomst op 11 en 12 november Het Humanistisch Verbond, Gemeen schap Alkmaar en omgeving, houdt op zaterdag 11 en zondag 12 november een familie-studie bijeenkomst. De heer H. K. M. Defaces uit Odijk, leider van het Instituut voor Integrale opvoeding zal spreken. De mogelijkheid bestaat dat als tweede spreker zal optreden de heer A. L. Constandse. De bijeenkomst vindt plaats in Schoorl. Wij hopen binnenkort nadere gegevens te kunnen verstrekken. TIJDELIJK: de 2e band of cassette voor V2 prijs Fontein Verschuirlaan 14, Ilciloo, telefoon 31860 a.s. vrijdag op de markt Al 3 jaar staat op de markt bij de/Witte Kerk de heer Avis met een aar^langwa- gen, die dienst -doet als verkoopwagen voor binnen- en buitenlandse tijdschrif ten en aanverwante artikelen. Deze week kwam ons ter óre, dat de Heilooënaren dit beeld de afgelopen vrij dag en zaterdag voor het laatst hebben gezien, daar dhr. Avis reeds a.s. vrijdag de verkoop start in een ruime Gova- winkelwagen, die is. aangepast aan de verkoop op een markt. Het nieuwe verkoopsysteem dat de heer Avis zal gaan volgen, zouden wij kunnen aanduiden met het woord „Semi-zelfbe- diening", zo vertelde hij ons op de vraag eens iets meer te vertellen over zijn plannen met deze wagen. De toevoeging „Semi" wil zeggen dat men zowel buiten als binnen resp. be diend kan worden en/of zichzelf kan be dienen, waarbij men altijd op zo goed mogelijke adviezen kan rekenen, hetgeen volgens de heer Avis in zijn branche zeer belangrijk is. De -winkelwagen heeft afmetingen van 6 x* 2/20 m en zal voorzien zijn vart een grote luifel, waardoor de verkoop naar buiten mogelijk zal zijn. Wij nodigep u hierbij uit tpt cqn gespreksavènd over het discussie- projekt: in de Gereformeerde K Noordergeeststraat op 19 oktober te 20.00 uur. y Gespreksleider zal zijn: Ds. H. P. A. Oskamp. Stationsweg w '- Héilüf Telefoon 30186 Loodgi ?V1 Wil J t^pden elektrisch kallatiebedrijf 'eg 344 -j Heiloo !;<Kn nemerstiijcyAveg oti 1 Telefoon 02200-32307 Erkend gas- en waterfltter Alhoewel men in Alkmaar al lange tijd wist dat een deel van Heiloo, per 1 ok tober, naar de kaasstad over zou gaan (door grenswijziging) is de nummering van de betreffende woningen aan de Kennemerstraat nog steeds niet veran derd. Thans zijn er in Alkmaar dubbele, even, nummers aan 'deze weg. Ook onder het bordje „Kennemerstraatweg" op de hoek Straatweg-Heilooërbos, prijkt nog „Heiloo". bij: Van|Aostastraat 4, achter/B W Telhfó'on 31004 - Hèfloo TABAK PARFUMERIEËN RAADHUISWÊG 14 - HEILOO TELEFO0N 02200 - 32144* Ook vodr uw kompli^fe Würfersportuitrus^Ing, schaatsen, li's enz. Naar wij vernemen zullen Burg. en Wet houder van Alkmaar een voorstel aan de gemeenteraad doen, om de koopavon den te doen stoppen in de gebieden welke per 1 oktober 1972 aan Alkmaar zijn toegevoegd. Het vroegere Heiloose Grosmarkt bedrijf aan de Heilooërdijk zal daar o.a. het slachtoffer van worden. De repetitie van zowel dé muziekgroep als het kinderkoor blijft nu steeds in de Witte Kerk. (Dus niet meer in De Rank) Dit in verband mét de groei van het kinderkoor. De tijden blijven ongewijzigd. Zaterdagmorgen muziekgroep 10-11 uur; kinderkoor 11-12 uur. Het jongerenkoor (vanaf 12 jaar) repe teerde reeds in de Witte Kerk, nl. op vrijdagavond 19.30-21.30 uur. Voor alle groepen zijn belangstellenden hartelijk welkom. Voor Wijnen en GedistiUeen Uitbreiding van assortiment en nu ook feestartikelen Deze grote uitbreiding biedt de moge lijkheid, het assortiment aan artikelen nóg groter te maken dan het al was. U zult daar vinden alle binnen- en bui tenlandse tijdschriften, een uitgebreide kollektie aan stripboeken, terwijl nu ook de verkoop van het aantal gebonden boe ken kan worden vergroot. De tijdschriften zullen in een afdeling worden ondergebracht en de boeken in een aparte afdeling, waar ook de feest artikelen zullen worden uitgestald, die de heer Avis zal gaan verkopen. „Mijn stroven is, de klant een zo groot mogelijke' service te bieden, en ik wil daarin zelfs proberen zo ver te gaan, dat mén bij mij nog kan komen om bla den van oudere datum. Als dat nog mo gelijk is zal ik die nog proberen te ach terhalen. Goedgckemglcyj Uniek in Nederland Een rijdende kiosk in deze Vorm is uniek in Nederland, hetgeen betekent dat de heer Avis wel een grote dosis aan durf en ondernemingsgeest moet bezitten, aangezien hij hierbij op niemands erva ringen kan steunen. In elk geval is het eerste voordeel al vast: De bladen en boeken hoeven niét meer naar binnen gehaald te worden bij elke regenbui. „Als dat gebeurde, puilde de oude kar soms wat uit" zegt de heer Avis. „Ik houd geen officiële opening", (maar dat wil niet zeggen dat hij het niet bijzonder op prijs zern stellen als u vrijdag of za terdag egns een kijkje komt nemen). Wij wensen de heer Avis vanaf deze plaats Lieel veel succes toe met dit enor me initiatief en hopen dat ook zijn klan tenkring deze inbreng in Heiloo evenzo kan waarderen als wij dat doen. Maar daaraan twijfelen wij niet! op ouderavond van kleuterschool „De Crocus" Op een ouderavond van de kleuterschool „De Crocus" zal op dinsdag 24 oktober spreken mevrouw L. Reeling-Brouwer. Zij zal een lezing houden over haar werk a's logopaediste. Verslagen zullen wor den uitgebracht en er heeft een verkie zing plaats voor leden van de oudercom missie. Aftredend en niet herkiesbaar zijn mevr. W. A. Drenth en de heer H. M. Post. De heer P. F. de Ruyter die ook aftredend is, is wel herkiesbaar. Voor de ontstane vacatures hebben zich beschikbaar gesteld mevr. A. H. den Bandt en dhr. R. A. Vonk. De bijeenkomst vindt plaats in de school aan de Laan van Zeeman. Speelgoedaktie 12345 Het is weer oktober en de bekende „Vara Speelgoedaktie", 12 3 4 5, komt weer uw aandacht vragen. Doet u weer mee? De dames die poppen aankleden, worden vriendelijk verzocht, deze vooral op tijd in te leveren opdat wij alles gelijk kun nen verzenden. Wij danken u bij voor baat. Mevr. Bammens, Kennemerstraatweg 79 Fam. M. Bood, Kerkelaan 28. TELfcfOON 31535/ HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Inleiding over spel en speelgoed Onder leiding van dhr. Th. Steenstra kwamen de ouders, van de kinderen die de kleuterschool „De Basseroet" bezoe ken, bijeen. Deze ouderavond werd goed bezocht. Mevrouw J. Hartgerink-Peverelli van de Stichting Kunst en Opvoeding/opvoe dingsvoorlichting sprak met de ouders over spel en speelgoed. Met de ouders, want na haar inleiding ontstond een open gesprek. Mevr. Hartgerink begon met te zeggen dat spel als vanzelfsprekend ver bonden is met het kind. De baby speelt al met haar voetjes, de kleuter kan heer lijk spelen met zichzelf, het opgroeiende kind is nog speels als het de lagere school bezoekt. Ouders lijkt het spelen soms waardeloos. De inleidster vertelde v haar toehoorders dat het spel nodig is om de wereld te ontdekken. In dit ver band noemde zij ook de grote betekenis van het samen spelen van ouders - kin deren. Spel biedt mogelijkheden tot crea tiviteit. Kinderen weten soms met hun vrijheid geen raad. Kinderen vooral niet storen in hun spel Mevr. Hartgerink wees op de betekenis, de kinderen niet onnodig te storen in hun spel. Het moet zich ook veilig ge borgen weten in huis. Kinderen moet ook de mogelijkheid geboden worden af en toe wat rommel te maken. Kinderen moeten een plekje hebben waar zij hun tekening etc. kunnen ophangen. Men moet het kind niet te veel speel goed geven. Ook goed overwegen wat men het geeft, aangepast aan leeftijd en behoefte. Spreekster liet uitkomen dat het beslist niet duur speelgoed hoeft te zijn. Ze wees er voorts op dat het speel goed eenvoudig kan zijn en degelijk. Zij gaf daar tal van voorbeelden van aan de hand van een kollektie meegenomen speelgoed. Speelgoed wat uit elkaar ge haald kan worden en dus weer in elkaar gezet moet worden (door hen zelf) is bij voorbeeld aantrekkelijk speelgoed. De fantasie speelt bij het spel een grote rol. Belangrijk is het gezamenlijke spel, met het instellen van prijsjes moet men zeer voorzichtig zijn. Mevr. Hartgerink, zelf moeder, illus treerde met tal van voorbeelden uit de praktijk, haar inleiding. Dit deden ook vele aanwezigen, zodat een levendig ge sprek ontstond. Als blijk van waardering voor haar medewerking werd mevr. Hartgerink een boeket chrysanten aangeboden. N ieuwe ouderkommissieleilen De jaarverslagen van de sekretaresse en de penningmeester werden goedge keurd. In plaats van de aftredende com missieleden, welke niet herkiesbaar wa ren, werden gekozen mevrouw M. Post- Bosman (Op de Wieken 29) en de heer F. M. Post (De Schoren 4). Voortaan zal als voorzitter gaan optre den dhr. J. Hofsté. De hoofdleidster van de kleuterschool, mevrouw T. Bais-Schuiling, deed enige mededelingen over het schooltje. N.M. Geboren: Marcus G. J„ z.v. W. J. Paauw en C. V. M. Leuring. Elders geboren: Marjolein, d.v. D. J. Goossen erf H. Wijn tjes; Bernard W„ z.v. B. J. Brdere en S. G. Moore; Peter, z.v. J. Met en M. v. d. Kommer; Paul, z.v. H. H. Knoop en L. v. d. Vuurst. Getrouwd: Paul R. L. Donkersloot en Louise M. M. Zonneveld; Nicolaas A. Bijwaard en Soraja T. Lou ter; Hcndrikus G. Mcnkhorst en Brigitta M. Tamis; Adrianus Kuijpers en Grietje van Stein; Hermanus F. Westerveld en Agnes Zorg; Gerardus S. M. Beentjes en Catharina M. de Haan Harry G. Richter en Geertruida J. Drie huis. Overleden: Jan Sjchuddeboom, e.v. A. M. van Heij- nigen, oud 63 jaar; Hendrica M. Soeten, geh. gew. met J. A. Maillij, oud 76 jaar. bij het oversteken bij een verkeerslicht Dit bovenstaande willen wij op het hart drukken van voetgangers die de Kenne merstraatweg willen oversteken, ook al staat het verkeerslicht op rood voor het gemotoriseerde verkeer en wielrijders. Een ervaring van vorige week: Overste kende van west naar oost kon een door rijdende juf, gezeten op een brommer, ons met een boog ontlopen en daarna, door een paar stappen terug te doen, konden wij voorkomen dat we werden aangereden door een auto. Een autobe stuurder die nota bene nog links een wachtende auto ging passeren. Voetgangers, speciaal kinderen en be jaarden zouden we, zoals boven reeds ge zegd, willen aanraden: ook al staat het licht voor u bij het oversteken op groen, toch vooral nog naar links, rechts en weer naar links te wijken Van 23 t/m 28 oktober zal wederom de jaarlijkse Kollekte Geestelijk Gehandi capten worden gehouden. Nog steeds blijft de financiële steun uit particuliere bron een dringende noodzaak om een maximum aanhulp aan de 2 a 3% gees telijk gehandicapten van ons volk te ga randeren. Zelfs nu is die hulp meer dan ooit nodig door de overheidsbeperkingen op financieel terrein. In de Nationale Kollekte Geestelijk Ge handicapten werken de protestant chris telijke, de rooms katholieke en algemene organisaties - totaal 6 verenigingen - eendrachtig samen. Met recht mag ge sproken worden ov^r „Door en voor alle gezindten". De kolleift^opbrengst blijft voor de helft in het iiayou (er zijn in Ne derland bijna honderd köllekte-rayons) waar de kollekte woijit g'ohouden t.b.v. plaatselijke en regionale voorzieningen. De rest komt ter beschikking van de grote landelijke organisaties. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehan dicapten wordt gehouden d.m.v. kollekte- bussen, kollékte-enveloppen, intekenlijs ten/boekjes- en in sommige gevallen met kollekte-bonnen. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten heeft niets van doen met organisaties en privé-personen, die huis-'aan huis of telefonisch artikelen te koop aanbieden onder het voorwend sel, dsft de winst of een deel van de winst op de verkochte artikelen ten goede koertt aan geestelijk en/of lichamelijk gehandicapten. TON LEURS/ H EI LOO - TEL. 02200-30294 Inleiding tot discussicprojekt Morgenavond, 19 oktober, houdt de heer ET. P. A. Oskamp uit Zwaagdijk een in leiding tot het discussieprojekt „Samen over leven". Een ieder die zich interes seert voor dat wat in onze maatschappij gebeurt en, vooral ook nog gaat gebeu ren: mogelijk het zijn of niet zijn(!) is welkom. Naast ouderen zijn ook jonge ren van het voortgezet onderwijs wel kom. De bijeenkomst vindt plaats in de zaal van de Gereformeerde Kerk. Men zie ook de advertentie in ons blad van heden. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN A. H. v.d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. HET WIT-GELE KRUIS Voor de nieuwe ingezetenen van Heiloo is het misschien wel goed de adressen te vermelden van enige Wit-Gele Kruis funktionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; lidmaatschap 15,p. jr. zr. G. J. de Wit en zr. Kroon, Goodes- laan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32428. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. Bode: P. de Graaft, Het Zevenhuizen 15. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). voor zondag 22 oktober 1972 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur: Ds. Ouwendijk. Oppasdienst in de Rank. Zondagschool in Vondelschool. Kruiskerk 10 uur: Ds. Bronsgeest, Den Helder. Op pasdienst in bijgebouw-zondagschool in Rehobothschool. 19. uur: Ds. Alma uit Vijfhuizon. Jeugdkapel 10 uur: Jeugkapel. rtervormde Gemeente Limmen Geen dienst. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 en 17.00 uur, ds. Verkuyl. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, W'esterweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zonüagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, 'dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. II. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Cucharistie-vieringenzaterdag 19.00 u., ondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Juiianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in ,dé Genadekapei. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missenzaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Kennemerstraatweg 464, tel. 30844. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: Prop. Danoga, Amsterdam. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uur: Ds. Bierenga. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar Ds. v. d. Sluis, 10.00 uur. Ned. Herv. Gemeente Egmond-BInnen Egm. a.d. Hoef, ds. v. d. Zee. Volle Evangeliesamenkomst in het N.K.J.B.-gebouw, Stationsweg 115 Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: ur. Janssen, Heerenweg 236, tel. 30066. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Smeets, Uitgeest, Middelweg 34, t® lefoon 02513-2212. Weekenddienst Wijkverpleging voor Eginond - Heiloo - Limmen Zr. De Wit, Goodeslaan 53, telef. 30082. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Dietmers, Costerstraat 13, Alkmaar. Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Dierenartsen Blanksma, Populieren-laan 44, Heerhugo- waard, telefoon 02207-1889. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan dagavond van 7-8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30 -10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. „HET GROENE KRUIS" Kantoor - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 9-10.30 uur, tel. 31073 Magazijn - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 19.00-19.30 uur, telef. 31073. Zr. J. A. Ponstein, woonh. Holleweg 137; telefoon 30637. Zr. R. Rutgers v. d. Loeft, Holleweg 135, tel. 31132; van 8-8.30 en 13-14 uur. Gezinsverzorging/Bejaardenhulp Aanvragen in het wijkgebouw bij de leid sters op werkdagen van 8.30-9.30 uur en van 13.30-14.00 uur, tel. 31073. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, Telefoon 30127. Stichting R.K. Gezinszorg en Bejaardenzorg Heiloo - Limmen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) Tel.nr. 30570. Spreek- en telefoonuren van ma. t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en 13.30-14 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 33439.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 2