- UIT HEILOO S RAAD - de Oude Herberg FOTO STUDIO EXCLUSIEF KERSTMENU OUDE HERBERG VIA CSE Kerenk sYaa1 IS ïkte" P.I.T. en andere diensten NU OOK PASFOTO'S IN KLEI -pL 9 PASFOTO'S VERGROTING 13/18 f )ank aan raad eh ingezetenen Voor geijsers en gasjK, fornuizen, wastafels en badkuipen J. J. JANSEN /o .10 Spaans Dans- en Showorke^ Los-Lucieragas, geweldig voor de modéoewuste vrouw in HEILOO importeren wij sierkammen uil PARIJS' Gratieus gevormd Exclusief-gekleurd v - J\apSaion -J*\roon /£c AFSPRAAK Burgerlijke stand Stucadoorsbedrijf D. OEN HIJS af. grammofoonplaten muziekinstrumenten en afspeelapparatuur hoek stationsweg heerenweg tel:o2ioo 3otj9 Dijkman's Hout- en Ijzerhandel houdt zaterdag open huis Zondagsschool Witte Kerk In herinnering handwerk-verkoopmiddag PREDIKBEURTEN UITKIJKPOST 1 NOVEMBER 1972 of 4 GROTE PASFOTO'S VERGROTINfihr^T O.J li 12.50 Alléén 18-woensdags tussen 4 en 6 uur en vrijdagavond tuss€nï' én 9 uur. KENNEMERSTRAATWEG 269 a - HEILOO - TELEFOON 1)2200-30339 Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. Bij de aanvkng van de raadsver gadering welke voor het eerst werd voorgezeten door de nieuwe burgemeester H. Hoekstra, bracht hij dank aan de raad en ingezete nen, mede namens zij5\echtgenote en kinderen. De ontvangst in Heiloo fr^eft de farm Hoekstra als bijzonder\pret- tig ervaren. Controverse binnen (le K.V.P. raadsfraktie Al of niet aangelijnde honden nam een half uur in beslag! De raad van Heiloo kwam vrijdagavond bijeen; wethouder Bolten en Ir. Tomson konden niet aanwezig zijn. Deze raads vergadering werd gepresideerd door bur gemeester H. Hoekstra. De eerste open bare vergadering die hij leidde. De agen da bestond uit een 28-tal punten. V Loodgieters sn elektrisch - H installat ebedrijl, -^~\ Kennemerstraatweg 344 - Heftee y «-"'Telefoon 02200-32367 Erkend gas- en waterfitter Artikel van de A.P. wilden B. en W. ge wijzigd zien als volgt: „De eigenaar, hou der, verzorger of geleider van een hond is verplicht dat deze: a. niet losloopt op door burgemeester en wethouders aan te wijzen wegen, dan wel in door burge meester en wethouders aan te wijzen gedeelten van de gemeente; b. op of in andere dan onder a. bedoelde wegen of gedeelten van de gemeente niet zonder voldoende geleide of toezicht losloopt, elders dan op een afgesloten erf of af gesloten eigen terrein; c. niet tussen 20.00 en 7.00 uur rumoer of burenge rucht verwekt. Het was de heer A. van Dijk die zeer uit voerig zijn bezwaren uiteenzette tegen deze veranderingen in de A.P. Hij zag de noodzaak er niet van in, voor zover hij kon nagaan waren er niet opvallend veel klachten binnengekomen. Hij vond trouwens dat met de bestaande A.P. de politie voldoende op kan treden. Weth, mevr. mr. v. d. Zee-Mandersloot bestreed de opvattingen van haar frak- tiegenoot. Wel degelijk zijn er moeilijk heden ontstaan, o.a. in flats ontstaat overlast. In de omgeving waarin wij sa men leven moeten er spelregels zijn. Het voorster van B. en W. wat in gaat hou den een beperkt aanlijnverbod voor hon den werd aangenomen met als tegen stemmers de heren v. Dijk, Hekman, Hoogland, Zoon, Groot en Ten Hoope. Rekening houden met zakenmensen Zowel de heer Vahl als de heer Zoon wezen er op dat door wegwerkzaamhe den winkeliers gedupeerd kunnen wor den. Dhr. Zoon wees daarbij op de ko mende St. Nicolaasverkoop. Burgemeester Hoekstra zei in zijn be antwoording dat men niet altijd kan ont komen aan geuite bezwaren. In het toe- - ristische seizoen kan men zulk soort werkzaamheden moeilijk uitvoeren en men moet rekening houden met het af komen van machtigingen. Overigens zeg de hij toe dat zoveel mogelijk met de be langen van de betrokkenen rekening ge houden zal worden. Raad akkoord met nota inzake Gewestvorming De raad van Heiloo ging akkoord met de gepubliceerde nota van het dagelijks bestuur der gemeente inzake de bestuur lijke indeling in Noord-Holland en de daarin vastgestelde conclusie (zie de „Uitkijkpost" van vorige week.) Namens zijn K.V.P.-fraktie zei de heer Groot, dat zij niets voelde voor deze gewestvorming. „We worden zo langza merhand over-georganiseerd". Hij dacht dat dit orgaan kapitalen zal gaan kosten, en voorts meende deze fraktievoorzitter dat het bestuurlijk apparaat zo langza merhand niet meer te overzien zal zijn. Mr. v. Dantzig meende dat gewestvor ming gewenst is. Er. zijn tal van lokale zaken welke over de gemeentelijke gren zen liggen. Mr. v, Dantzig meende dat öe ouöe heRB6RQ in uw sfeervolle ïvraag toe. zenden wij u Tot ziens in Hotel-CgttMt^taurant Reserveringen'02P00-33844-33824* IN HEI SÏAIIONSCENIRUM - STATIONSWEG. 78 een voorzichtige aanpak wel gewenst is. Hij stelde naar aanleiding van de nota ook een aantal vraagtekens. Ook de heer Hoogland ging diep in op deze voorgenomen gewestvorming, een vierde bestuursvorm. Openheid en doel matigheid stelde hij voorop. Hij hoopte dat de gewestvorming zou bijdragen in een goede relatie tussen bestuurders en burgers, welke thans ten aanzien van het provinciaal bestuur gering is. De heer Ten Hoope was, evenals de an dere sprekers voor kleine gewesten. Ook al zijn we tegen deze gewestvorming, heb ik het gevoel dat het er toch door gedrukt zal worden. De heer Vahl vond het knap dat B. en W. over een zo duistere zaak zoveel vel len vol heeft kunnen schrijven. Ook de heer Vahl meende, evenals dhr. Ten Hoo pe dat, ook als we het niet zouden wil len, deze gewestvorming ons opgelegd zal worden. Veel waardering had de heer J. Dekker voor de nota van B. en W. Hij toonde zich voorstander van de gewestvorming. Met mr. v. Dantzig was dhr. Dekker het eens dat de belangstelling voor dit soort zaken niet leeft bij de gemeenten. Naast de K.V.P.-fraktieleider de heer Groot spraken nog zijn kollega's Mast en Korthouwer. Terwijl dhr. Groot heel summier de mening van de fraktie weer gaf ging de heer Mast zeer uitvoerig in op genoemde materie. Hij wees op de mogelijkheid van kleinere bestuurseen- heden, de weinige invloed van de bevol king op het systeem van de bestuurs vorm en betrok voorts de inflatie in zijn betoog. De heer Korthouwer vroeg zich af wat voor taken er voor de gemeente over- Goedge Allee* bij /Stationsweg 79 - I* oo Telefoon 30186* blijven als tot gewestvorming wordt overgegaan. Deze spreker vond dat door deze gewestvorming het besturen nog ingewikkelder gemaakt wordt. Hij zou in de gewest-vorming wel wat zien als het provinciaal bestuur verdween. Scherpe aanval op fraktiegenoten Burg. Ploekstra wilde niet veel meer toevoegen aan de nota van B. en W. Hij meende dat het afzetten tegen de gewestvorming niet juist is. Maar er zijn tal van vraagtekens. Hij herhaalde dat het wetsontwerp vol met onduidelijkhe den zit. Maar daarom is ook gevraagd de mening te horen van de raad. Hij was het met mr. v. Dantzig eens dat men het een en ander niet alleen moet zien vanuit de eigen gemeente. Toen burg. Hoekstra, bij zijn beantwoor ding zei dat hij veronderstelde dat de heer De Groot gesproken had namens de K.V.P.-fraktie, barstte de heer Groot los: „Dat dacht ik ook." Zijn ontstem ming stak hij niet onder stoelen of ban ken. Op niet mis te verstane wijze liet hij blijken dat hij niet gediend was van de houding van de heren Mast en Kort houwer. De heer Groot voelde kennelijk zijn positie ondergraven. Er was geen afspraak gemaakt dat zijn fraktiegeno- ten het woorden zouden voeren. Burg. Hoekstra zei in dit verband dat de zuinigheid de veiligheid bedriegt. Hij wees er op dat een deel van de Belies- laan al voorzien is van een goede ver lichting en dat de rest van deze belang rijke verbindingswegen afgemaakt dien de te worden. De raad ging akkoord met het voorstel van B. en W. Voorkomen dat er gespeculeerd kan worden De raad ging akkoord met het voorstel van B. en W. ten aanzien van grondprij zen in het bestemmingsplan „Oosterzij weg-zuid". Gezien de voorgestelde grond prijs van 8.062,per kavel, om de bouw van 13 gesubsidieerde, goedkope, woningen mogelijk te maken, vroeg mr. V. Dantzig of het niet mogelijk is, om 't een en ander vast te leggen, zodat spe culatie voorkomen kan worden bij even tuele verkoop van deze huizen. De voor zitter zegde toe 't een en ander nog te bekijken. Vaststelling bestemmingsplan „Natuurgebieden" Veel waardering bleek_de raad te hebben voor het voorstel van Burg. en Weth. een bestemmingsplan vast te stellen ten aanzien van het landgoed Nijenburgh, het Heilooërbos, het landgoed Ter Coul- ster met de omringende weilanden en het veenterreintje bij „Het Die". Het blijkt dat een 20-tal instanties betrokken zijn geweest bij de beschermende maatrege len tot behoud van genoemd gebied. De heer Vahl vroeg medewerking voor hen die in dit gebied hun bedrijf uitoefe nen. Gezien de vele genoemde voorschrif ten. Burgemeester Hoekstra zegde, waar mo gelijk, medewerking toe. De heer Hoogland stelde met genoègen vast dat de veel omstreden wegen in deze natuurgebieden „in het stuk "niet voorkomen". Burgemeester Hoekstra deed tal vau mededelingen Kontakten met Provinciaal bestuur verbeteren Burgemeester Hoekstra deed in de raads vergadering van vrijdag jl. een aantal mededelingen, naar aanleiding van een aantal zaken welke in de vergadering van september aan de orde waren ge weest. In overleg met het Provinciaal bestuur kan overgegaan worden tot een verbod, op de Kennemerstraatweg tg parkeren, over een afstand van 20 meter, aan de noord- en zuidzijde van de Kanaalweg. Ten aanzien van het verzoek iemand aan te stellen te helpen bij het oversteken van kinderen over de Kennemerstraat weg, zei de burgemeester dat hij deze aangelegenheid eerst nog aan de orde wil stellen in de betrokken commissie van advies. Dit in verband met aanspra kelijkheid etc. Over meer oversteekplaat sen zal met het Provinciaal bestuur ge sproken worden. Het overleg met dit be stuur etc. ontwikkelt zich thans in gun stige zin. Gevraagd was om de motie, over de huurliberalisatie door te sturen naar de regering. De heer Hoekstra deelde mede dat dit was geschied. Spcelterreintje bij Bayershol'i'weg- Het Vierkant Burgemeester Hoekstra kon mededelen dat het bestuur van de Stichting Dag verblijven Gehandicapte Kinderen bereid is het speelterreintje wat aangelegd zal worden bij haar komplex aan de Bayers- hoffweg-Het Vierkant beschikbaar te stellen ook voor andere kinderen. achter EËN Van Aostastra; Telefa TABAK - PARFUMI Ruime parkeergelegenheid J. de Jong en M. Geboren Thomas G„ z.v. J. F. van der Plpat; Patrick J. \A„ d.v. J. A. Duin'en F. M. Heijne Marcus B. G,, z.v. J. C. M. van Beek en A. C. M. Bakkum; Marije B„ d.v, R. A. de Wijs en J. E. Pothoff. Elders geboren: Ingrid A. M., d.v. J. H. Scholten en J. M. L. Commandeur; Annemarieke A., d.v. D. M. F. Beemster en M. A. Vries; Marcel E„ z.v. E. Al. T. de Waard en C. C. Stuifbergen. Ondertrouwd: Johannes A. Hummel pk en Marianne Bosma Johannes T. J. Ursem van Velzen. Overleden Adriaan Holman, e.v. Elders overleden: Adriaan W. Filee, e.v. oud 69 jdar; Gerben van Sluis, e.v. A. 63 jaar; Dirk van der Neer, w.v. K. Bak, 70.jaar; Frederikus J. Hink, e.v. J. Verduin,\54 j. Maria elijk, 61 jr. Gerling, d, oud Ilartl £»£ymcrstr Tejbï „Palenwoud", aldus dhr. Dekker over verlichtiiigsvoorstel De heer Dekker uitte bezwaren tegen de aanleg van de verlichting, van de Ver lengde Belieslaan en De Omloop. Kosten 61.000,,,'s Avonds is er praktisch geen verkeer. Er zijn urgenter zaken waar we misschien het geld aan kunnen besteden." Het zich wordt verpest door een woud van aluminium palen, zo sprak de heer Dekker. De heren Hekman, Groot en Vahl waren het niet met deze spreker eens. „Het zijn wegen van allure geworden en daar moeten we onze konsekwentie van aan vaarden" aldus ongeveer dhr. Vahl. De andere sprekers meenden dat het aan brengen van een verlichting niet half gedaan diende te worden. Gespecialiseerd iiyrtlle I nieuwe materialen. Tevens geven wij- deskui*Hgc cn^ eerlijke adviezen vooi/al uw^vl WANDPROBLjflMEN.j 7 Ovpmiig u zelf im ga kijken bij één onzer adressen. Westerweg 96 Schuine Hondsbosschelaan 35 Telefoon 02200-30193 Voor naar 1 Zaterdagmorgen om 10 uur zal de ope ning van Djjkman's hout- en ijzerhandel aan de Heérenweg in het Stationscen trum feestelijk gevierd worden. Zoals u weet-, is de zaak van Jaji Bolten enkele weken\ geleden in andere handen overgegaan. In die tussenliggende weken heeft men niet stilgezeten/ Er is afgebroken en op gebouwd. Er zijn stellingen'opgetrokken en het geheel is fris in de verf gezet. Alleen al in de speciale houtafdeling vind je kilometers hout in 130 afgepaste lengtes keurig op een rij staan. Het ge hele assortiment is nog meer uitgebreid. Feestelijke aanbiedingen zullen deze ope ning begeleiden. Familiezaak Wie de prachtige winkel van de familie Dijkman uit Castricuni kent zal zich over de moderne en frisse aanpak van hun nieuwe bedrijf in Heiloo geenszins ver bazen. Het was' vader Dijkman die in 1937 met een houthandeltje begon in een oude doorrljstal. Zijn zoons maar ook zijn dochters kregen het vak als het ware met de paplepel ingegoten. Met elkaar,/en dat zijn dab 5 zoons, 2 dochters en 1 zwager, hebben ze het kleine bedrijf tot een fantastisch winkel pand weten op te bouwen. Een binding met onze gemeente is er altijd geweest. Van moeders kant komt de hele/familie uit Heiloo. Kom /aterdag beslist even kijken. Uw bezoek zal door de familie Dijkman op hoge prijs worden gesteld. Wij maken y er op attent, dat in verband met de oogstdankdienst, op zondag 5 november a.s. in de Vondelschool geen zondagsschool jjighouden zal worden. Op deze zondag won-ion dekinderen met hun ouders in de kerk vérwacht. Zoals ieder jaar is er/óhk nu op zaterdag 4 november tussen JG en'-15 uur gelegen heid bloemen en .fruit af tg geven in de Witte Kerk. Déze zullen na- afloop van de dienst 's, ■•'zondags gebracht worden naar ziekejt en thuiszittenden. V Morgen in „De Loet" Wij willen graag in herinnering brengen de grote handwerk-verkoopmiddag in het verzorgingstehuis „De Loet". Mor gen, donderdag 2 november van 2-4 uur. Het afgelopen jaar heeft de handwerk groep van dit tehuis een groot aantal prachtige artikelen gemaakt. Artikelen die ook zeer geschikt zijn als St. Nico- laas- en/of Kerstgeschenk. Om teleurstelling te voorkomen is het wel gewenst vroeg te komen 1 De enige tijd gé kollekte heeft opgebrö Kollektanten en zij dank. gehouden P.I.T.- 1.211,07. ven, hartelijk voor zondag 5 november 1972 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk I 10 uur (js. Ouwendijk. Oogstdankdienst. Oppasdienst in de Rank. Geen zondags school. Kruiskerk 10 uur ds. Van Dam. Oogstdankdienst. Oppasdienst m bijgebouw. Zondagsschool in R e h o b o t h s c\ool19-00 uur ds. Spruyt, van Amsterdar Rank" 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Bloemhoff. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 en 17.00 uur ds. Verkuyl. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00" uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 eucharistie-vieringenzaterdag 19.00 u., ondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maand eg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-kj Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Ka, pel laan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hopg- misL 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uilr in de Gpnadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Wlllibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Kapellian 13, tel. 02205-1288. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uuri ds. Mostert. H. Avondmap Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uuii ds. Duinker. Doopsgez, Gemeente, Koningsw. Alkmaar 19.00 uur (Avondmaalsdienst. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egm.-Binnen, 10 uur ds. v. d. Zee, Voilé Evangeliesamenkomst in het N.K,J.B.-gebouw, Stationsweg 115 Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo Dr. Kempers; De Achtkant 19 't Baafje) telefoon .'50077. VERLOjSKUNDIGE HEILOO E. Engeringh; Slimpad 4, tel. 02200-32719 Vólgens afspraak: Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Karssemèijer, Middelwég 38, Uit geest, telefoorj 02513-2215. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmonp - Heiloo - Limmen Zr. Rutgers Heiloo, telefooi d. Loeff, Holleweg 135, i 31132. Het gemeentebestuur van Heiloo houdt op woensdag, 8 november 1972 het ka der van de wereldstedebouwdag een ten toonstelling Inzicht '72 in de bovenzaal van het gebouw van openbare werken, Kanaalweg v)a te Heiloo. Getoond zullen worden kaarten van vast gestelde besterhmingsplanhen en van toe komstige uitbreidingen van de gemeente, gegevens over dé gasboring te Heiloo en over zaken, het rrtilieu/ betreffende. De tentoonstelling is overdag geopend van 9-12 en van 2-5 idur en 's avonds van 8-10 uur. Enige ambtenaren zullen aan wezig zijn om zorjédig toelichting te ge ven. Bovendien beslaat er gedegenheid het gebouwencomplex van openbare werken te bezichtigen. Er is voldoende parkeer gelegenheid aanwezig. Wij hopen, dat een ieder, die Vieeleeft met het é/el en wee van de gemeente, de gelegenheid om de tentoonstelling te bezoeken, niet voorbij zal laten gaan. ST WIT-GELE KRUIS Voor de Aieuwe ingezetenen van Heiloo is het misschien wel goed de adressen te vermelden van enige Wit-Gele Kruis funktionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; 'lidmaatschap 15,p. jr. zr. G. J. de IVit en zr. Kroon, Goodes- iaan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32^28. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. Bode: P. de Graaff, Het Zevenhuizen 15. OPENINGSUREN OPENBARE BIEL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-Ieden DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo C. H. Switser, jvfassauplëm 23, Alkmaar. Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Dierenartsen L. Dille, Schernieerstraat 2, Stompeto- ren, telefoon 02203-335. R.K. ALG. MAjjVTSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg' 263, tel. 30984, maan dagavond van 7-3 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6|- 7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. „HET GROENE KRUIS" Kantoor - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 9-10.30 uur, tel. 31073 Magazijn - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdageji 19.00-j9.30 uur, telef. 31073. Zr. J. A. Ponstein, woonh. Holleweg 137; telefoon 30637. Zr. R. Rutgers v. d. Loeff,'Holleweg 135, tel. 31132; van 8-8.30 en 13-14 uur. Gezinsverzorging/Bejaardenhulp Aanvragen in het wijkgebouw bij de leid sters op werkdagen van 8.30-9.30 uur en van 13.30-14.00 uur, tel. 31073. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevii Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377, en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, Telefoon 30127. Stichting R.K. Gezinszorg ten Bejaardenzorg Heiloo - Limrtjen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) Tel.nr. 30570. Spreek- en telefoonuren van mcj. t/m vrijdag van 3.30-9.30 uur en 13.30-lj4 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10. Heiloo. telefoon $3439 VOORZIENING WARME MAALTIJDEN A. H. v.d. Graaff-Lammerink, Van Cjats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 2