«AUe.ra.ao. ii A Omdat er mensen zijn die waarde hechten aan de betere herenkleding. Mensen, die grauwe slobberpakken verafschuwen, extreme v/ilde teener- kleuren verfoeien. Omdat zij een andere, stijlvolle smaak hebben en op die manier gekleed willen gaan, die persoonlijk is en alleen bij hun ideeën past. Dat kan. Bij ons. De Fortex-kollektie biedt u die vrijheid. Want een man moet de vrijheid hebben zich te kleden op zijn manier. Ook als een man een wat exclusievere smaak heeft. Als u de volgende keer weer moeite heeft om net dat te vinden Stap dan even onze Fortex-zaak binnen. Alleman voor algehele vrijheid van kledingsuiting. Ieder het zijne (het verhaal van 'n eindeloos uitgebreide kollektie mannen-mode). De ruige tweed. Eén en al mannen- jas. Voor mannen die een recht-toe- recht-aan jas willen. Geen grote revers. Geen toestanden. Moet 'n fijne tweed Lijkt niet meer op de blazer van vroeger. Is stukken sportiever. En modieus tegelijk. Grote revers. Grote zakken. Grote klasse. f 144.- Sportieve suède coat, voor de man die weet dat duurkoop goedkoop is. Leer is leer. En leer blijft leer. Da's 'n goeie leer. P.S. Prijs valt mee. Kostuum met 'n knipoog naar de ruitersport. Klassiek model maar met opgestikte klepzakken in de vorm van acculades. De leren knopen geven extra accent. f375.- GEOPEND: Woensdagavond Donderdagavond Vrijdagavond 20 december 1972 21 december 1972 22 december 1972 Zaterdag TOT 9 UUR TOT 8 UUR Stationsweg 61 Heiioo (el. 30068 ALTIJD VOLOP PARKEERRUIMTE f 67.- Uee^t UXcdvuQ boot mauaeo. Door uUe. auuuaen.'l zijn. Een jas heb je om aan te trekken. Daarmee uit. f189.- Bruin is in opmars. In melanges van licht en beige. Verweven tot stof werd er 'n chique pak uit gecreëerd. Niet voor vergrijéde mannen. f 225.- 'n Velour kostuum. Daar moet je jong van hart voor zijn. Blij voor zijn. En vrij voor zijn. f 275.- Voor mannen die gebroken hebben met het grijze herenkleding -verleden dit kolbert. Doet bruin aan. Voelt zacht aan. Trek je graag aan. f 119.- /vVollenvisgraat pantalon met moderne gesp. Een pantalon voor supersnelle reizigers, f 59.50 Hoge cof of ronde hals, alls je vindt dat je overhemd gezien mag wordten. Slank gesneden. Schotse wol. Dat maakt 'n trui 'n moderne trui en niet zo zuinig ook. Kleuren: écru, zwart, grijs,, donkerbruin en rood. f 27,50 maat 122 'n Volwassene denkt: wat 'n kraag! 'n Jongen denkt: wat 'n kraag'n Jongen vindt zo'n modern a-symetrisch jack met reuzenrevers het mooiste van de wereld. De echte houtje-touwtje jas met capuchon en opgestikte schouder stukken. Sportiever dan sportief.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 3