oawiM SLOOTHOOFD - FOTO STUDIO II! SEIZOEN-OPRUIMING BOERSEN a 4.30 p/m. Westerweg 279 - Heiloo NU OOK PASFOTO'S IN KLEUR Raad van Heiloo vrijdag bijeen Gasboiler 115 f 440.— Voor Vis en Delicatessen FA. D. DE GRAAF Ondanks verhoging BTW geven wij 10% korting op alle niet afgeprijsde goederen t/m 31 januari a.s. VELE KOOPJES ZII DE ETALAGE Stationsweg 61 - HEILOO - Tel. 30086 Techn. materiaal voor de Doe-het-zelver Westerweg 279 - Heiloo NA II JAAR GAAT PIET GROOT HEEN als direkteur van de Volksmuziekschoo! Koperen buis 15 mm KNIPPEN OP AFSPRAAK Herenkapsalon JAN BRAAM STAATSLOTEN Burgerlijke stand Voor Elektr. huish. apparaten v. d. PEET'S VAKHANDEL \g/ïo°/ ERKEND INSTALLATEUR HIJ EN DE REGENPIJP ROLSCHAATSEN v.a. 7.75 Speciale aanbieding: Esmi rolschaatsen 29.90 Komitee tot viering van oranje- en nationale feesten Heiloo PREDIKBEURTEN en andere diensten Kerst 1972 Dieven op pad AFWEZIG: DR. KEMPERS van 26-1 tot 8-2-1973 J. I. VOS AFWEZIG 26-1 t/m 12-2-1973 KLEINE WONING, Openstelling Postagentschap Heerenweg Autorijschool „DE WAAG" Jeugdgroep Kruiskerk Gevonden voorwerpen UITKIJKPOST 24 JANUARI 1973 9 PASFOTO'S VERGROTING 3 3/18 of 4 GROTE PASFOTO'S VERGROTING12.50 Alléén 's vvoendags tussen 4 en half 6 en vrijdagavond tussen 7 en 9 uur. KENNEMERSTRAATYVEG 269 a - IÏEILOO - TELEFOON 02200-30339 Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. 22 Agendapunten te behandelen De gemeenteraad van Heiloo komt a.s. vrijdag, 26 januari, weer in openbare vergadering bijeen.Op de agenda staan een 22-tal te bespreken punten waaron der een flink aantal zgn. hamerpunten. De stukken betrekking hebbende op de ze raadsvergadering zijn in te zien op donderdag 25 en vrijdag 26 januari tij dens de kantooruren op de afdeling Al gemene Zaken en tijdens de openings uren in de leeszaal -van de openbare lees zaal en bibliotheek. B. en W. stellen de raad voor mevrouw T. Groot-Okel een vaste aanstelling te geven als onderwijzeres aan de J. P. Ha- sebroekschool waar zij sinds 1971, in tij delijke dienst, al les gaf. In verband met zijn benoeming als hoofd van een openbare basisschool te Oud karspel, stelt het kollege van B. en W. voor de heer A. Monshouwer eerVol ont slag te verlenen, ingaande 1 april 1973. JATR0 Krediet voor vijlde fase van Rekreatieplan-West Wij hielden de lezer uitvoerig op de hoogte van de ontwikkeling van het grote rekreatieplan in het westelijk deel onzer gemeente. Een drietal fases zijn ervan uitgevoerd. Enige tijd geleden schreven wij over het afronden van de financiering van de vierde fase welke nog dit jaar uitgevoerd zal worden. Wij schreven toen ook dat de plannen voor de vijfde fase al klaar lagen en ingediend zouden worden bij het Ministerie van Cultuur, Rekreatie en Maatschappelijk werk. Burg. en weth. stellen de raad voor 749.000,-- te voteren voor de uit voering van deze vijfde fase. „Het indelingsplan omvat een terrein voor dagrekreatie en een terrein voor dagrekreatie en een terrein waarop een motel is geprojekteerd. Het terrein voor de dagrekreatie zal aantrekkelijk worden gemaakt door het aanleggen van speel-zonneweiden, wan delpaden en beplantingen. Voor de be zoekers wordt een ruime parkeergele genheid aangelegd. Het wandelpad in de bestaande beplantingsstrook langs de Zeeweg zal deel gaan uitmaken van de in het plan geprojekteerde wandelpaden. De bestaande beplanting langs de Zee weg zal worden gesaneerd. Aan verzoek van gymn.'verenigingen wordt voldaan De gymnastiekverenigingen „Klimop" en Doves" kunnen in de naaste toekomst beschikken over twee aan te schaffen toestellen. In het gymnastieklokaal aan de Burenweg. Een evenwichtsbalk en een brug met ongelijke leggers. B. en W. stellen de raad voor, om voor de aanschaf 3.300,- beschikbaar te stellen. B. en W. tegen subsidiëring van Searabee Bij schrijven van november 1972 heeft de Stichting Searabee te Alkmaar aan de raad van Heiloo gevraagd een sub sidie toe te kennen. Naar ratio van het aantal cursisten uit Heiloo, over 1971, ten bedrage van 1.229,76 (omslagbe drag De Stichting Searabee stelt zich ten doel het op verantwoorde wijze stimule ren en aktiveren van kreativiteit, door het beschikbaar stellen van ruimten en deskundige begeleiding van onder ande re handvaardigheid, fantasieverruiming, ruimtelijk inzicht, materiaalkennis en schoonheidservaring. „Wij zijn van mening dat het niet tot de taak van de gemeentelijke overheid be hoort aan allerlei aktiviteiten, die in club- c.q. cursusverband worden geor ganiseerd financieel bij te dragen. Bovendien is ons bij nadere informatie gebleken dat de cursisten uit Heiloo vol wassenen zijn, op grond waarvan wij eveneens het verlenen van subsidie niet noodzakelijk achten. Vytj "stellen u voor op het subsidieverzoek van de Stichting Searabee afwijzend te beschikken," aldus B. en W. in een voor stel aan de raad. STATIONSWEG 85 TELEFOON 31340 HEILOO JATRO De verhardingen op het terrein van het motel zijn uiteraard niet in de kosten raming opgenomen. Verwacht mag worden dat het Ministe rie van Cultuur, Rekreatie en Maat schappelijk Werk en de provincie Noord- Holland een subsidie verlenen van resp. 75% en 15% der kosten, aldus B. eri W. Zij schrijven verder: „Niet zeker is of de uitvoering van deze fase aansluitend aan de in 1973 aan te leggen vierde fase kan plaats vinden. Van voornoemd mi nisterie is namelijk bericht ontvangen dat rekening moet worden gehouden met een zekere temporisering." 133.500,voor huisvesting van Sociale Zaken De afdeling Sociale Zaken van de ge meente Heiloo heeft tekort werkruimte, aldus burg. en weth. Daar de beschik bare ruimte in „Huize Frisia" te klein is, het gebouw weiqig aantrekkelijk, en het toch moet verdwijnen in verband met de realisering van het „Winkelcentrum 't Loo", stellen B. en W. de raad voor een semi-permanent gebouw neer te zetten, van dezelfde uitvoering als het huidige gebouw van de dienst van openbare wer ken. Na de bouw kan „Huize Frisia" worden afgebroken. Een deel van de huidige parkeerruimte zal weliswaar verloren gaan door de geplande bouw, maar daarentegen komt er weer par keerruimte beschikbaar na sloping van „Huize Frisia". Daar de bouw van een nieuw gemeente huis binnen 10 a 12 jaar te realiseren valt achten B. en W. dit de beste oplos sing. Zij stellen voor 133.500,- - te vo teren. Krediet tijdelijke fietsenstalling bij het zwembad De bestaande noodfietsenstalling bij het zwembar „Het Baafje" bleek nogal kwetsbaar en biedt' een' nogal rommelige aanblik, aldus de konklusie van B. en W. Zij stellen de raad voor tot vervan ging over te gaan en een krediet be schikbaar te stellen van 2.400,—. Bijdrage voor jubilering viering R.P. sportvereniging De Rijkspolitie sportvereniging „Alk maar" viert binnenkort haar 25-jarig bestaan. Ter gelegenheid daarvan wor den een vijftal sportevenementen geor ganiseerd. De jubileumkommissie van genoemde vereniging heeft 10,- per in Heiloo gestationeerd politie-ambtenaar gevraagd. B. en W. stellen de raad voor gehoor te geven aan het verzoek en 160.beschikbaar te stellen (16 poli- tie-ambtenaren in Heiloo) Verkoop pand Laarmanstraat 5 Meestal koopt de gemeente Heiloo pan den van ingezetenen. Op de agenda van de komende raadsvergadering staat thans een voorstel om een pand te ver kopen; de woning Laarmanstraat 5. De, bewoners van dit pand, gemeente-sekre- taris de heer P. H. J. van Loon, heeft de wens kenbaar gemaakt het te kopen. Twee deskundigen hebben de woning ge taxeerd op 53.000, B. en W. stellen voor, voor deze prijs, het pand aan de heer Van Loon te ver kopen, onder bepaalde voorwaarden. Van 180 naar ongeveer 700 leerlingen Per 1 maart a.s. heeft de heer P. H. A. Groot (voor velen gewoon Piet Groot) ontslag genomen als direkteur van de Volksmuziekschool Heiloo. Voor velen komt dit bericht wel geheel onverwacht. Piet Groot wil het wat rustiger aan gaan doen. Hij nam o.a. 1V2 jaar geleden al afscheid als djrekteur van de Zang vereniging „Nieuw Leven". Piet Groot geeft op het ogenblik o.a. nog les op scholen te Haarlem en Ber gen. We mogen gerust zeggen dat als men over de Volksmuziekschool sprak men dacht aan Piet Groot. Vanaf de oprich ting, ruim 11 jaar geleden, direkteur, die de school tot grote bloei bracht. Naast een grote deskundigheid bezit Piet Groot de gave zowel met de leer lingen als met de docenten goed en pret tig om te gaan. Moeilijk begin; tekort aan ruimte Uit eigen ervaring weten wij hoe moei zaam de volksmuziekschool van de grond is gekomen. De betekenis van muziek onderwijs voor de jeugd werd, tot voor kort, maar weinig onderkend. De eerste bestuurders, onder leiding van voorzitter C. Egas en de direkteur wisten de school door hun enthousiasme, gevolgd door an deren, tot een grote bloei te brengen. Bij de start waren er 180 leerlingen met een 7-tal docenten. Nu is het ruim 700 leerlingen en geven 25 deskundigen op het terrein van de muziek, les. Moest men later, door een volgende snelle groei, verdeeld over het gehele dorp les geven in verschillende localiteiten (soms zelfs in huizen!) sinds 1969 heeft de stichting de beschikking over een eigen gebouw (aan de Pastoor van Muijen- weg) met verschillende lokalen. Maar ook dit gebouw is al te klein geworden en wordt er nu ook al les gegeven in het belende Bruno-gebouw. Op het ogenblik is er zelfs een depen dance in Egmond voor de 60 leerlingen uit deze plaats. Het is interessant om ook de geweldige kosten van deze omvangrijke groei te bekijken. In 1963 bedroegen de uitgaven nog maar 19.090,70; 10 jaar later 264.000,—. Naast algemeen vormend muziekonderwijs Naast het algemeen vormend muziek onderwijs is het instrumentaal onder richt een grote plaats gaan innemen. Alhoewel dit niet primair is, vroegere leerlingen gingen zelfs zo ver in hun muziekstudie dat ze naar een conserva torium gingen, één ervan geeft zelfs nu les aan de school. De grote belangstelling voor de muziek school is goed getypeerd in verhouding tot scholen elders. De Heiloose school neemt namelijk met 16.89( de tweede plaast in in Noord-Holland, van school gaande kinderen. Voor zijn vele en goede werk werd Piet Groot bij zijn 40-jarige muziekwerk- zaamheid koninklijk onderscheiden. Ook ontving de heer Groot een Pauselijke on derscheiding voor zijn werk in kerkelijke omgeving. Gezien de bijzondere grote kwaliteiten zien bestuur, leerlingen en docenten Piet Groot node vertrekken. Naar wij vernemen is nog niet tot be noeming overgegaan in de ontstane va cature. Afscheid 10 maart Het ligt in de bedoeling om op zaterdag 10 maart de gelegenheid te geven af scheid te nemen van de direkteur. In een bijeenkomst welke van 2 tot 6 uur zal duren. Op die middag zullen leerlin gen muzikaal medewerking verlenen. Er wordt een fancy-fair georganiseerd, waarvoor medewerking wordt gevraagd. Dit alles om de afscheidsmiddag mo gelijk te maken. Daarvoor is tevens een oude krantenaktie gaande. Comité wendt zich tot oud-leerlingen Er is een comité gesticht dat zich richt tot oud-leerlingen van de Volksmuziek- JATRO bij: v. Aostastraat 4 (achter B W) Telefoon 31004 - Heiloo TABAK - PARFUMERIEËN Ruime parkeergelegenheid. Geboren Matheus J. C„ z.v. M. J. Pater en E. Smit. Elders geboren Richard J. A. R„ z.v. C. J. E, Schigt en C. M. Levering. Ondertrouwd: Alphonsus R. M. Garritsen en Carolina M. H. de Jong. Overleden Cornelis Bakker, e.v. T. Jongerling, oud 62 jaar. Elders overleden Cornelis T. Bruin, e.v. M. C. Comman deur, oud 36 jaar. Stationsweg 51 Telefoon 30196 school en anderen welke de school een goed hart toedragen. Wij laten de in houd van een circulaire, aan hen ge richt, hier volgen Aan oud-leerlingen en andere belangstellenden. Vanaf de oprichting van de school dit is 11 jaar geleden, is de heer P. Groot direkteur van de Volksmuziekschool Heiloo geweest. U weet allen, wat hij in die jaren tot stand heeft gebracht en met hoeveel enthousiasme hij steeds bezig was. Natuurlijk mag dit niet geheel onopge merkt voorbijgaan. Bij een afscheid hoort een cadeau. Daar om hebben enkele ouders een comité ge vormd, dat bij u komt aankloppen om een bijdrage, opdat namens alle leerlin gen aan de heer Groot een passend ge schenk kan worden aangeboden. Mocht u hieraan willen meedoen, dan wordt u verzocht, vóór 10 februari a.s. een bedrag te storten op postrekening no. 55 60 90 t.n.v. Stichting Volksmu ziekschool Heiloo, Stationsweg 64, Hei loo, onder vermelding: cadeau heer P. Groot. U kunt uw bijdrage ook in ge sloten enveloppe afgeven aan één der onderstaande adressen. Het cadeau zal worden aangeboden op de afscheidsmiddag, op 10 maart. N.v. d. Born-van Donselaar, Sandecamp- laan 35; H. Borsjes-de Boer, Romplaan 2; J. G. Hollander-Lier, Cruyscamplaan 1; B. Ouwendijk-v. Erven, v. Doornstr. 24; H. Settels-Dekker, Groeneweg 1; A. W. Strengholt-v. Keulen, De Hoghe Weijdt 59. Zo nodig en mogelijk hopen we tezijner- tijd terug te komen op dit afscheid. N.M. (Advertentie) Soms kun je, ongemerkt, verzeild raken in zo'n alleraardigst tweegesprek tussen een bezorgde moeder, die, met de ge dachte aan een tijdrovend verstelwerk, haar jongste spruit vermaant, die zo juist een poging heeft ondernomen het dak van het schuurtje via een gammele regenpijp te beklimmen. Zwaar gehavend is hij uit de strijd ge komen en moederlief bekijkt hoofdschud dend en mopperend de resultaten van zijn ijdele poging, waarop zoontje met een stralend gezicht als kommen taar geeft „Mam, waarom ga je niet naar 'Bambi', daar geven ze broeken en truien nü voor de halve prijs en ze zijn nog hat- stikke hip ook!" ('BAMBI', speciaalzaak voor jonge mode Westerweg 291, Heiloo, tel. 30910). met kogellagers en bestuurbaar van 33.90 voor Alleen bij Fiets- en hengelsporthaiulel Stationsweg 79 Op de laatste Bestuursvergadering van het Komitee tot viering van Oranje- en Nationale Feesten te Heiloo is het be sluit genomen ingaande heden dit ko mitee op te heffen. Aanleiding daartoe dient gezocht te wor den in de navolgende feiten le. Reeds jarenlang tracht het Komi tee bij de bevolking van Heiloo alsmede bijde scholen belangstelling te wekken voor de aktiviteiten georganiseerd door het Komitee. Kenmerkend is dat deze noodzakelijke samenwerking de laatste jaren steeds minder is geworden en thans in feite geheel niet meer aanwezig. Hieruit heeft het Komitee de konklusie getrokken dat de plaatselijke bevolking, vermoedelijk door haar gemengde sa menstelling hieraan geen behoefte meer heeft 2e. Wellicht is de houding ontstaan door een jarenlange negatieve pers van de plaatselijke kranten welke naar de mening van het Komitee nimmereen positieve steun heeft willen verlenen doch daarentegen steeds achteraf met afbrekende kritiek is gekomen. De in overleg met het College van Bur gemeester en Wethouders geplande do denherdenking op 4 mei a.s. waarbij te vens het nieuwe monument aan de be volking zal worden overgedragen is thans in handen gegeven van het Komi tee Voormalig Verzet Nederland. Geacht komitee, Bedankt voor de lieve woorden die u in bovenstaand negatief artikeltje tot de plaatselijke pers hebt gericht. U weet zelf maar al te goed dat noch de pers, noch de scholen en de plaatselijke bevolking, oorzaak zijn van een steeds geringer wordende belangstelling voor oranje- en nationale feesten. Heiloo is geen dorpje meer. Daar kan niemand iets aan doen. Er zijn de laatste jaren meerdere oranje-komitees ter ziele ge gaan in soortgelijke snelgroeiende ge meenten. Het is wel zo dat er soms ver rassende initiatieven vanuit de plaatse lijke bevolking komen. Dit is o.a. in Cas- tricum het geval waardoor enkele en thousiaste particulieren telkenmale enorme feesten op touw worden gezet voor jong en oud; feesten die zeer druk bezocht worden; feesten die aangepast zijn aan deze tijd. Het is nooit een kunst om schuld op an deren te schuiven. Er is helemaal geen sprake van schuld. Dit had het komitee toch ook wel kunnen bedenken? Redaktie. voor zondag 28 januari 1973 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Van Wijk van Alkmaar. Oppasdienst in De Rank. Zondagsschool in de Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in bij gebouw. Zondagssch. in Rehobothschool. 7 uur ds. Cnossen van Amsterdam. De Rank 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Lieve. Na afloop koffie drin ken in „Ons Huis". Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 en 17.00 uur ds. v. Dalen te Bergen. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 6.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Cucharistie-vieringen: zaterdag 19.00 u., ondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-U. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Westerweg 267 - Heiloo - Telefoon 30906 Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. Mostert. H. Avondmaal. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uur mevr. A. J. van Dongen-Meijer Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 10 uur ds. Marcus. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egmond-Binnen, 10 uur ds. v. d. Zee. Volle Evangeliesamenkomst in het N.K.J.B.-gebouw, Stationsweg 115 Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 19, Heiloo, telefoon 30530. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Smeets, Uitgeest, Middelweg 34, t.® lefoon 02513-2212. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 18a Heiloo, tel. 02200-30200. VERLOSKUNDIGE HEILOO E. Engeringh, Slimpad 4, tel. 02200-32719 Volgens afspraak. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. De Wit, Goodeslaan 53, telef. 30082. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Dr. Tondu, Westerweg 10, Alkmaar. Dierenartsen S. Blanksma, Populierenlaan 44, Heer- hugowaard, tel. 02207-11889. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan- lagavond van 7-8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5. tel. 31144, toestel 54. vrijdag, 22 dec. 1972 geen spreekuur. „HET GROENE KRUIS" Kantoor - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 9-10.30 uur, tel. 31073 Magazijn - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 19.00-19.30 uur, telef. 31073. Zr. J. A. Ponstein, woonh. Holleweg 137; telefoon 30637. Zr. R. Rutgers v. d. Loeft, Holleweg 135, tel. 31132; van 8-8.30 en 13-14 uur. Gezinsverzorging/Bejaardenhulp Aanvragen bij de leidsters op werkdagen van 8.30 - 9.30 uur en van 13.30 -14.00 uur, Laarmanstraat 12, tel. nr. 30136. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paar 1 berg, Molenweg 1, Telefoon 30127. Stichting R.K. Gezinszorg en Bejaardenzorg Heiloo - Limmen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) Tel.nr. 30570. Spreek- en telefoonuren van ma. t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en 13.30-14 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitslnitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo. telefoon 33439 VOORZIENING WARME MAALTIJDEN A. H. v.d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. HÉT WIT-GELE KRUIS Voor de nieuwe ingezetenen van Heilo« is het misschien wel goer" de adressen te vermelden van enige Wit-Gele Kruis funktionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; lidmaatschap 15,p. jr. zr. G. J. de Wit en zr. Kroon, Goodes laan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32428. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. Bode; P. de Graaff, Het Zevenhuizen 15. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). In de decembermaand zijn in een aantal straten van Heiloo bladen van „Open Deur" Kerst 1972 aangeboden. Van de opbrengst is na aftrek van de aankoop, een bedrag van 100,overgemaakt aan Amnesty International. Medewerkers en lezers hartelijk dank hiervoor. Geld en enkele sieraden ontvreemd Door insluiping is men binnengekomen bij de tam. C. Houtenbos, aan de v. d. Veldenstraat. Kasten en laden werden doorzocht; de inhoud ervan lag over de grond verspreid. Ook kledingstukken werden doorzocht. Aan geld werd ont vreemd ongeveer 40,en voorts twee armbanden. ACHTKANT 19 - HEILOO Andere huisartsen nemen waar. TANDARTS Te kooi) of te huur gevraagd door oudere dame of vrije etage, of geheel vrij ge deelte van woning in Heiloo of omstreken. Br. o. no. H 51, bureau v. d. blad. In verband met gezondheidsredenen van de postagente mej. C. Schneider zal het Agentschap Heerenweg m.i.v. 20 januari zijn geopend van 9-12 en 13.30-15.30 uur. Opgemerkt wordt, dat het Bijpostkan toor aan de Heerenweg tot 17.00 uur is geopend. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 02200-30294 Bijeenkomst a.s. zaterdagavond De inmiddels van start gegaan zijnde Jeugdgroep rond de Kruiskerk heeft al diverse aktiviteiten ontwikkeld en de belangstelling hierbij van de kant van de jongeren was groot. De ruimte waarin deze aktiviteiten zich afspelen heeft een verfraaiing onder gaan welke de moeite waard is. Er zal nog wel iets meer moeten gebeuren maar dat is toekomstmuziek. Voor de jongeren welke van het bestaan van deze jeugdgroep nog niet op de hoogte zijn en hiervoor interesse hebben is deze mededeling dus van groot be lang. Aanstaande zaterdag 27 januari 1973 om 8 uur 's avonds wordt in de fraaie ruim te naast de kerk een gezellige avond ge houden met een fijn muziekje, waar jul lie van harte welkom zijn. De toegangsprijs is 0.75 per persoon. Want; tas; muts; handschoenen; etui schrijfgerei; knipportemonnee; bril; een portemonnee; bal; autosleutel; schoe nen; damesschoen; sleutels; sleutel; toi lettasje; hondje; eend; sjaal; ballpoint; tang; horloge; sleutelbos met sleutels; broche; regencape; kleed; katje; bedel armband; ring; armbandje; schaatbe- schermer. Inlichtingen: alleen wo.- en za.-middag tussen 2-4 uur op het groepsbureau der Rijkspolitie te Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 2