i niet zichtbaar. Van Sehagen Mode totaal vernieuwd Campingshow Sporthuis Helling trok veel belangstelling Schoolkinderen op bezoek by een warme bakker Nieuwe voorzitter van bet Rode Kruis Meer ruimte voor afvloeiing van het verkeer Geslaagd Kollekte Nat. Rheumafonds nemen met een stralend De echtgenote van burgemeester Hoekstra verrichtte de officiële opening van het totaal vernieuwe modehuis van Van Sehagen. vele felicitaties in ontvangst.' De heer H. Scholten huldigt de kampioenen van D.V.W. t.w. de heren Sanches, Kaandorp en Van Wiliigen. Beide laatsten zijn op deze foto net StësiSli' ;V"vV a v 1, v. .^1 '..jVj-i'. Jj.- 'f i'fP De heer J. Mulder van D.V.W. bij de prijzentafel, Donderdagmiddag verrichtte de echtge note van burgemeester Höekstra de offi- ciële opening van de totaal veranderde dames-modezaak van de fa Van Sehagen. Mevrouw Hoekstra, die met een schattig boeketje verwelkomd werd, zei o.a. het bijzonder op prijs te stellen dat men haar gevraagd had deze opening te verrichten. Ook was zij van mening dat de dames in Heiloo echt niet meer naar de stad be hoeven te gaan om hun garderobe te ver nieuwen. Zij wenste de heer en mevrouw Van Sehagen van harte geluk met hun bijzonder fraaie modehuis. De talloze genodigden toonden niet alleen interesse vóór het interieur, maar boven al voor de uitzonderlijk grote voorjaars- kollktie waar we reeds eerder uitvoerig over schreven. Ook 's avonds kwamen zeer velen even een kijkje nemen. Vele bloemstukken gaven het geheel een feestelijk aanzien. Een viertal leerlingen van de J. P. Hase- broekschooi twee 'jongens en twee meis jes! waren maandagmiddag op bezoek bij een warme bakker, de fa. Hemmer. Urén lang keken zij hun ogen uit op hetgeen zij in deze bakkerij zagen en hoorden. De herein Hemmer waren bij zonder gastvrij en zij lieten deze school kinderen ook niet met ledige handen huis waarts gaan. Op school en in de bakkerij hoorden zij over het bakkerij-bedrijf van nu maar ook van vroeger. Hun indrukken wisselden zij op school uit. Maandagavond nam het Roode Kruis, afd. Heiioo, afscheid van haar voorzitter de heer P. Meinema. De vice-voorzitter de heer H. Eekhof, sprak hem toe en bood als blijk van waardering voor zijn vele werk, een sigarettenaansteker aan. Mevrouw Meinema ontving bloemen. Als nieuwe voorzitter werd gekozen de heer F. J. D. Baars, Trompenburg 15. Benoeming tot groepshoofd. Mevrouw Lust, die al bijzonder veel ver diensten heeft voor de Roode Kruis-ko- lonne is benoemd tot groepshoofd van de kolonne. Volgende week komen we uitvoeriger op deze vergadering terug. Bij het Raadhuis Door het bijtrekken van een stukje plant soen ontstaat een betere verkeerssituatie bij het Roodhuis. Het autoverkeer zal vlotter vanuit de Raadhuisweg de Kennemerstraatweg op kunnen draaien, zowel naar de richting Alkmaar en Limmen, als wel overste kend naar het Groentje. Onze vroegere plaatsgenoot, Nelly van den Heuvel, slaagde aan de Vrije Uni versiteit té Amsterdam voor het semi- arts-examen. De opbrengst van de kollekte voor het Nationaal Rheuma-fónds bedraagt 3227.69. Allen, die tót het welslagen van deze kollekte hebben medegewerkt, zeggen wij hartelijk dank. De splinternieuwe herenmodezaak van de Gebrs. Rozing aan de Kerkelaan. Over belangstelling hadden de heren Rozing zeker niet te klagen. Zowel zaterdag als zondag j.l. kwamen honderden belangstellenden een kijkje nemen op de groots opgezette tenten-, camping- en watersportartikelen-show van Sporthuis P. Heling. Als een klein zomers paradijsje prijkten de kleurige tenten naast supersnelle bo ten, gezellige tuinmeubelen en 1001 ac cessoires die maar met reizen, kamperen of varen te maken kunnen hebben. Ook bij deze show is weer gebleken dat de animo voor het kamperen steeds gro ter wordt. Kamperen is niet alleen een geweldig leuke sport, maar het is tevens de voordeligste manier om op vakantie te gaan. Met een aanhangwagentje ach ter de auto kun je je vakantiehuisje ge makkelijk vervoeren. Vooral voor de kinderen is het een feest. Op een camping maken ze onmiddellijk vrienden en wat is er gezelliger dan met wildvreemde buren 's avonds een kaartje te leggen bij een gaspit met een flesje pils naast je stoel. Bij elke behoorlijke camping is tegen woordig wel een goed voorziene kantine waar je je bij slecht weer best kunt vermaken. Kamperen heeft een heel eigen sfeer. De vele nieuwkomers die voor het eerst op deze show een kampeeruitrusting aan schaften zullen dit straks zeker kunnen beamen. Belangstelling was er eveneens voor de trekkerstenten, die je zo hier en daar voor een nachtje opzet. Vooral in het hoogseizoen kun je nog wel eens voor overnachtingsproblemen komen te staan. Op vakantie, maar ook in eigen omgeving kun je veel plezier beleven met een op blaasboot of -kano. Ze zijn er in diverse prijsklassen. Voor hen die voor het eerst met de tent op stap gaan, geven we graag enkele tips. Wanneer u in Nederland of omge ving blijft, zqrg dan voor warme kleding, laarzen en vooral een paraplu. De nachten kunnen behoorlijk koud zijn en een verwarmings-apparaat voor 's a- vonds is echt geen overbodige luxe. Neem gemakkelijke kleding mee, zoals b.v. lange broeken, truitjes, jack, bad- goed, short e.d. en vergeet niet het be faamde stoffertjé om de tent uit te vegen. U vraagt zich wellicht af wat u nu mét een paraplu op een camping moet Nu. als het mooi weer is natuurlijk niets maar als het eens pijpestelen regent kom ie lekker droog over naar de kan tine, de wasafdellng, de toiletten e.d. Natte kleding in een tent is hl. geen pretje. We wensen u veel kampeer- en vaarge- noegèns. Opk bij Sporthuis Helling zal men u graag met raad en daad terzijde staan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 7