SLOOTHOOFD Centrale Verwarming UIT HEILOO S 139- PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN ONZE BENZINE-ponpen sZONDAGS GESLOTEN AVOko HEILOO [FOTO STUDIO uitbreiding en onderhoud. FA. D. DE GRAAF Fa. Rozing Zonen NU OOK PASFOTO'S IN KLEUR Aanleg van nieuwe installaties, Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning verwcsrntgBig HEIL00 HEERENWEG 211 TELEFOON 31875 SUNFLEX jaloezieën en raamhorren VIS EN DELICATESSEN Conimex-sortering I KNIPPEN OP AFSPRAAK I Herenkapsalon JAN BRAAM I Spreek vroegtijdig af I voor de Pinksteren «i o a o o g „De Loet"-bewoners er op uit Bouw 28 bijzondere eenheden begonnen Uit het politierapport NU ZELF SPROOKJES L.P. 10 hoek stationsweg heerenweg tel:02ioo 30379 zijn na 1 juni a.s. Rijwielhandel BOSMAN W.weg 295 - Heiloo Tel. 31241 Kinderkoor gaf stralende uitvoering sv via voxyou II eve it Y 0 Geslaagd „Vrienden van het lied" Wijkverpleging Wit-Gele Kruis AFWEZIG Praktijkoverdracht UITKIJKPOST 30 MEI 1973 9 PASFOTO'S VERGROTING 13/18 of 4 GROTE PASFOTO'S VERGROTING12.50 Alléén 's woensdags tussen 4 en half 6 en vrijdagavond tussen 7 en 9 uur. KENNEMERSTRAATWEG 269 a - I1EILOO - TELEFOON 02200-30339 Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. <T7LO>' In tegenstelling tot de april vergadering van 'Heiloo's raad, was de Raadsverga dering van vrijdag kort (hij duurde slechts tot half tien), waren alle raads leden aanwezig en werden de notulen zonder noemenswaardige bespreking (vorige keer kwam er bijna geen eind aan) goedgekeurd. Er vielen belangrij ke besluiten. Crediet van f 84.000,voor filiaal Een van deze belangrijke besluiten was een filiaal te stichten aan de Ewisweg hoek Pastoor van Muijenweg van de openbare leeszaal- en bibliotheek. Daar voor beschikbaar te stellen d'e daar- staande noodschool, een crediet be schikbaar te stellen van 84.000,- voor de aankoop van 6000 handen en voor 1973 een subsidie te verstrekken van 8.321,voor het te stichten filiaal. Of het Rijk een subsidie zal verstrek ken over 1973 is nog niet zeker, wel kan die verwacht worden voor het. jaar 1974. Dit was het antwoord wat burgemees ter Hoekstra gaf op een vraag van het raadslid mevr. Dantzig. Veel waardering werd uitgesproken voor 'het werk van de Stichting open bare bibliotheek en wat vooral burg. Hoekstra heeft gedaan om tot het stichten van een filiaal te geraken. zelf meten en plaatsen. JATR0 Westerwcg 279 - I-Ieiloo Telefoon 02200-32821 „Gevaar dat men bepaalde mensen passeert" B. en W. en de Raad hebben zich sinds de aprilvergadering beraden over het al of niet laten voortbestaan van een ere penning. B. en W. wilden één ere-pen- tiing, in 't zilver. Ir. Tomson meende dat bij het voortbestaan van zulk esn ere penning het gevaar blijft: bestaan dat bepaalde verdienstelijke mensen toch, zij het dan niet. bewust, gepasseerd zou den worden. De heer Walda vond een ere-penning van zilver we] wat sum mier; „goud nooit te goed, vond dit raadslid. Een interruptie werd geplaatst „of is het te duur geworden". 'De heer Vahl was voor handhaving, want zo re deneerde hij, anders moeten B. en W. hij bepaalde gelegenheden met lege han den komen. Na deze herhaalde discus sie over het al of niet handhaven van een ere-penning en dan in 't zilver, be sloot de Raad met 12 tegen 5 het voor stel van B. en W. aan t'e nemen. Hoofdleidster benoemd Bij acclamatie werd mevr. M. A. Hol tes benoemd tot hoofdleidster van de nieu'we openbare kleuterschool, in het 'Zuid-westelijk deel van de gemeente. 'Deze school opent haar „poorten" bij de aanvang van het cursus-jaar 1972-1973 Mevr. Haltes is thans kleuterleidster aan de openbare kleuterschool ,,De Crocus" Kerkelaan wordt voorrangsweg B. en W. schreven tan aanzien van ver keersmaatregelen in de Kerkelaan het volgende aan de Raad. „Nu do recon structie met inbegrip van de verbre ding van de spoorwegovergang en be veiliging daarvan met ahob en ver keerslichten binnen afzienbare tijd wordt voltooid is het gewenst de Ker kelaan met de overweg ook als voor- Grote voor bami- en rijsttafelgercchten STATIONSWEG 85 TELEFOON 31440 HEILOO Van Aostastraat 4, achter B W TABAK - PARFUMERIEËN Telefoon 31004 - Heiloo rangsweg aan te wijzen. De aparte rege ling van voorrangssplitsingen op de overweg kan dan vervallen. Goede door stroming van het verkeer wordt name lijk gewaarborgd door de aan te bren gen verkeersliehteninstallatie aan de beide zijden van de spoorweovergang. In verband met het vorenstaande ver dient het echter wel aanbeveling dit besluit niet eerder uit te voeren dan na dat de spoorwegovergang is verbreed en met ahob en verkeerslichten is be veiligd. Voor het gedeelte van de Kerkelaan tussen de Heerenweg en de Holleweg geldt thans een afwisselend parkeerver bod. Het is gewenst dit verbod :uit te breiden tot de splitsing met de Toren laan. Dit weggedeelte van de Kerkefaan is namelijk ook smaller. Door het par keren aan de beide zijden van de weg wordt de doorstroming van het ver keer daar belemmerd, hetgeen in ver band met de belangrijke verkeersfunc tie van de Kerkelaan moet worden voor komen. Gezien het voorafgaande stellen wij U overeenkomstig het bij de stukken ter inzage gelegde ontwerp-besluit het vol gende voor: 1. intrekking van Uw besluit van 26 mei 1972, voorzover betreft punt I, onder b en c, waarbij een aparte voorrangsregeling werd vastgesteld voor het verkeer op spoorwegover gang nabij de Kerkelaan; 2. aanwijzing van de Kerkelaan met spoorwegovergang tot voorrangs weg; zolang de Kennemerstraatweg nog niet is overgenomen behoeft dit besluit de goedkeuring van de Mi nister van Verkeer en Waterstaat; 3. uitvoering van het onder punt 2 be doelde besluit na verbreding van de spoorwegovergang nabij de Kerke laan en beveiliging daarvan met ahob en verkeerslichten; 4. instelling van een afwisselend par keerverbod op het ged'eelte van de Kerkelaan, gelegen tussen de Holle- weg en de Torenlaan. De Groepscommandant der Rijkspo litie kan zich met ons voorstel ver enigen. 'De heer ten Hoope wees op de gevaren welke er schuilen in steeds veranderen van verkeersmaatregelen daar ter plaatse. Hij sprak van „voor de derde keer in twee jaar". Bezwaren waren tegen de Kerkelaan tot voorrangsweg te verklaren van de heer Hekman. De heer Dekker vroeg aandacht voor de gevaarlijke situatie in dc Kerkelaan omdat, de trottoirs worden onderbroken door tuinen. (Een punt, waarop wij enige maanden geleden ook al wezen. Red.). Ten aanzien van de gemaakte opmer kingen zegde burg. Hoekstra het een en ander toe. De heren 'Mast, Hoogland en Hekman stemden tegen het voorstel van B. en W. Afwisselend parkeerverbod voor deel van Holleweg De Raad besloot een afwisselend par keerverbod in te stellen voor de delen van de Holleweg tussen de begraaf plaats en de Bergeonstraat en tussen de Rechte Hondsbossc'helaan en de Kerke laan en voorts een parkeerverbod in te stellen voor de Holleweg tussen Berge- ontstaat en Schuine Hondsbosschelaan westelijke zijde. Tegen deze verkeersmaatregelen kwa men wat bedenkingen, omdat tussen de Stationsweg en de begraafplaats weer andere verkeersmaatregelen getroffen zijn, vond men het een nogal verwar rende boel worden. 'De heer Hekman zei: „Laten zoals het was. Het wordt er alleen maar gevaarlijker door. Burg. Hoekstra vond de voorgestelde maatre gelen ook niet idiaal. „We hebben de minst kwade maatregel gekozen". De heren Hoogland en Hekman, stem den tegen het voorstel van B. en W. D'66 niet tevreden over te volgen procedure De heer Hoogland had vernomen dat de sportraad gaat praten op 13 juni over het stichten van een overdekt zwembad en sporthal. Dhr. Hoogland meende dat er nog geen principieel be sluit is genomen door de Raad. Het raadslid wilde in de augustus verga dering van de Raad deze zaken behan deld zien. Hij was het niet eens met de wijze waarop nu deze zaken behan deld werden. Burg. Hoekstra zei dat 'net slechts oriënterende gesprekken zijn welke ge voerd worden. We zijn nog aan het be ginstadium. Er wordt nog niets beslo ten. Mr. v. Dantzig: „Als ik het goed héb krijgen we informatie of we 't een of ander of beide gaan doen". (g Ruime parkeergelegenheid. „Of geen van beiden" intrumpeerde Ir. Tomson. 9000 voor aanduiding oversteekplaatsen Nogal verwarrend werd er in deze raadsvergadering gesproken over maat regelen ten aanzien van de aanduiding voetgangersoversteekplaatsen. Bij beschikking van 28 december 1971 van de Directie van de Waterstaat, welke handelt over diverse aanpassin gen van het reglement verkeersregels en verkeerstekens is onder andere een gewijzigde aanduiding voorgeschreven van voetgangersoversteekplaatsen. Deze wijziging wordt in genoemde be schikking als volgt: „Bij alle voetgan- gersoversteékplaatsen die niet zijn ge legen. nabij een verkeerslchteninstalla- t'ie moet een rechthoekig blauw bord, waarop in een witte driehoek een voet ganger op een zebra is afgebeeld, worden aangebraeht (bord model 96). Het bord wordt geplaatst in de as van de voetgangersoversteekplaats, zodanig dat het zich naast of boven de rijbaan bevindt". Om bij alle daarvoor in aanmerking komende oversteekplaatsen bedoelde 'borden te plaatsen is een bedrag nodig van 9000,een b.en w. aan de Raad. Mevr. Bralsma-Palling zei dat B. en W. gekozen hadden voor de voordeligste op lossing. Zij was voor een betere en vei liger, maar ook duurdere maatregel ('kosten 25.000,Verlichte over- Ol c c Cl to <3j -O 33 O c CD 3 <U N O GoedGeksurd Grote sortering O T5 Geisha een wollen tapijt van een bizarre^pracht. Een zonnetje in uw huis. Getuft met schuimiatex rug. Kamerbreed 370 cm. Prijs •o per strekkende <5 O O O 3 O o <T> a O <9 (5* 0» 3 N a meter - --aia jg Westerweg 261Heiloo, tel. 31738 GoedGekeurd Grote sortering stookplaatsen. Na veel heen en weer gepraat kwam een voorstel van haar in stemming, maar werd verworpen met 10-7 stemmen, 'het voorstel van B. en W. werd daarna met algemene stemmen aangenomen. „Naar 't Gooi en de Veluwe" Aanstaande vrijdag 1 juni trekken be woners van het verzorgingstehuis „De Loet" er een dagje tussenuit. In de morgenuren trekt men naar oud-Val- keveen en 's middags brengt men een bezoek aan een deel van de Veluwe Met etenstijd hoopt men weer in Heiloo terug te zijn. De autotocht wordt per touringcar gemaakt. Kleine woningen in „Plan Evclein" Dezer dagen is men begonnen met dc bouw van 28 zogenaamde bijzondere eenheden (kleine woningen) in het „plan Evclein", wat begrensd wordt door Zeeweg-Ewisweg en Pastoor van 'Muyenweg. Ze worden in de uiterst oostelijke hoek gebouwd van dit reeds ver ontwikkeld uitbreidingsplan. 28 wo ningen worden in twee woonlagen ge bouwd naar wij vernemen zullen de woningen worden toegewezen door het gemeentebestuur. Eginonder gewond aangetroffen Op de Heerenweg werd 's nachts ge wond aangetroffen de 32-jarige T.'H.A. uit Egmond-Binnen. Hij zou aangereden zijn door een auto. A. had hoofdwonden en is per ambu lanceauto overgebracht naar 't St. Eli sabeth ziekenhuis. De Rijkspolitie pro beert uit te zoeken hoe dit ongeluk is ontstaan en wie dit veroorzaakt heeft. Bromfietsen niet veilig Bromfietsen werden er de afgelopen da gen gestolen; bij het zwembad: „Het Baafje" en vanuit de openbare rijwiel stalling bij het station. Van een andere bromfiets worden onderdelen gedemon teerd. Daar hebben wij enige tijd gele den ook al van gehoord, evenals fietsen- en bromfietsen zouden zijn beschadigd. Monteer uw centrale verwarming. JATRO Westerweg 279 - Heiloo Telefoon 02200-32821 mot gratis toegangsbewijs „Efteling" Militair negeerde politie Een militair, A.D. negeerde een stop verbod van de politie. Hij bereed een bromfiets met opgevoerde snelheid en reed op een wachtmeester in. Daarvoor werd D. overgegeven aan de de Mare chaussee. Het kinderkoor van de heer E.W. v. d. Wal gaf vrijdagavond in hef Asta-thea- ter een stralende uitvoering van „Teun de Speelman". 'Ruim 50 kinderen tussen 7 en 12 jaar verleenden aan deze avond hun mede werking. De spontaniteit die van deze kinderen uitstraalde sloeg al rap over op het vol tallige publiek. Met een geweldige flair werd er ge zongen, gedanst en gespeeld. De speelman werd voortreffelijk ver tolkt door de heer B. v.d. Berge en de heer Mouton verscheen ten tonele als dief. Paulien Boogaart was als „Liesje" hart veroverend. De spits van deze avond werd afgebe ten door een uit 25 leden tellende mu ziekgroep die op voorrcffelijke wijze muziek van Mozart en Haydn ten geho re bracht. 'Dirigent was de heer E. W. v.d. Wal, die met veel enthousiasme elke vrijdag en zaterdag in touw is om zo'n 160 jon geren tussen 7 en 25 jaar de liefde voor de muziek bij te brengen. Wie wat, hoe? Na de pauze konden we genieten van het poppentheater van Hans Schoen met Wie, Wat, Hoe? Met grenzeloze verbazing 'hebben we deze leerling van Rob van Rijn met zijn collega gadegeslagen. Hoe deze jongens zowei voor als achter hun poppentheater het publiek weten te bespelen is onvoorstelbaar. Een genot om naar te kijken en te luisteren. Hans Schoen is woonachtig in Enkhui zen. Een naam om niet te vergeten. Westerweg 261 - Heiloo Telefoon 31738 voor Hemelvaartsdag en zondag 3 juni a.s. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 31 mei 10 uur ds. Blocmhoff. Oppasdienst in De Rank. 3 juni 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in De Rank. 10 uur Jeugdkapel in De Rank. Kruiskerk 31 mei 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in bijgebouw. 3 juni 10 uur dhr. Tomson, theol. cand. Oppasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in Rehobothschool; 19.00 uur ds. Spruyt van Amsterdam. Hervormde Gemeente Limmen 3 juni prof. Bouma. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 31 mei 9.30 uur ds. Verkuyl. 3 juni 9.30 en 17.00 uur ds. Verkuyl. Volle Evangelie Gemeente N.K.J.B.-gebouw, Stationsweg 115 Zondagmorgen 10 uur. Bijbelstudie vrijdagav. 8 u. Holleweg 106. Jeugdavond dinsdag 8 u. N.K.J.B.-geb. R.K. KERKDIENSTEN VVillibrordiiskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tydens weckend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 6.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. II, Moeder Godskerk - Holleweg 1 i 1 Eueharistie-vieringenzaterdag 19.00 u„ zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins- I dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandag). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Holleweg 111 - Heiloo - Telefoon 31453 Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 3 juni 10 uur Gemeenschappelijke dienst, mevr. J. A. van Dongen-Meyer. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar zie Lutherse Kerk. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar zie Lutherse Kerk. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egm.-Binnen, 3 juni ds. v. d. Zee. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Hemelvaartsdag Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 19. 2-3 juni: Dr. Duijvestijn, Ewisweg 48-50, tel. 331 Ou Limmen: Dr. Kramer, 't Kieftenland 34, Limmen, tel. 1272. Weekenddienst Apotheek Hemelvaartsdag Apotheek „Wanna", Judith Lijsterlaan 22, Alkmaar, tel. 12082. Weekend: Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 18a Heiloo, tel. 02200-30200. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Canisia, Hoogeweg 65, tel. 02205-1224 VERLOSKUNDIGE HEILOO E. Engeringh, Slimpad 4, tel. 02200-32719 Volgens afspraak. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Hemelvaartsdag: F. W. Tissing, De Hoghe Weijdt 21, Heiloo. 2-3 juni M. J. Gravenstein, Emmastr. 85, Alkm. GESLAAGD, op 26 mei jl. slaagden voor 't dipl. machineschrijven de dms. C. Buis, J. Dekker, M. Dekker, A. Koop man, J. Swart, G. Temming, A. Ureum - de hrn. J. v. Diepen, J. Reus, A.A. Tromp, A. Veenis, J. de Waard, P. Zon neveld, H. Borst, L. Spruyt, 't Prakt-di- pioma machineschrijven werd behaald door de dames I. Dekker, J. Groot, M. Morsch-Broekhuizen, C. de Winter en de heer J. Admiraal. Voor het Praktijk- Diploma Stenografie 130 lettergrepen slaagden de dames B. Fens-Veschragen, T. van Haaren, E, Kisjes, C. Min, I. Pos en A. van Séhooten. Het diploma Engel se Conversatie Elementair werd be haald door de daues J. Beldman-van Esch, A. van der Made, C. Rui ter-van Langen, H. Scholten, L. Tervoort, A. van RoedenJEdam en de heer A. Ter voort. Engels Conversatie Midd.-A door door de dames J. Bakker, A. Hoveling- v. d. Laan, C. Kaandorp, J. Ruiter en J. de Rui ter-Kommer. Engels Conversatie Midden-B door de dames F. Hulshof van Gelder, C. van Loon, M. 'Schinkel- Spaans, J. Zut en de heer N. Velseboer. Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. Bij de aanvang van het seizoen 1972- 1973 startte de vereniging „Vrienden van het lied". Vrijdagavond werd diit seizoen besloten met een liederenavond verzorgd door eigen leden. De belang stelling voor dit concert, in de volksmu- ziekschool Heiloo aan de Pastoor van Muyenweg was, in verhouding tot de laatste concerten (in het Witte Kerkje), bijzondei' goed te noemen. Medewerkenden waren Monica Heyli- gers, sopraan, welke we al meerdere malen in Heiloo hoorden; Ria Takens, mezzo-sopraan; Pier Wouda, bariton, Jan Bruin, bariton en als begeleiders traden op, aan de piano Frank Mulder. Roelf Takens en Anton Zoutevelle. Het Dierenartsen Hemelvaartsdag: F. Willems, Egmonderstraat 8 Alkmaar, telefoon 02200-11780. 2-3 juni: L. Pille, Oterlekerweg 2a, Stompetoren, telefoon 02203-335. R.K. ALG. MAATSCIIAPP. WERK Ileiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan dagavond van 7-8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30-11 uur, dinsdagavond van 7-8 uur en na afspraak, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. Dinsdag 5 juni 1973 spreekuur van 6-7 u. 's avonds. „HET GROENE KRUIS" Kantoor - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 9-10.30 uur, tel. 31073. Magazijn - wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkdagen 19.00-19.30 uur, teief. 31073. Zr. J. A. Ponstein, woonh. Holleweg 137, telefoon 30637. Zr. R. Rutgers v. d. Loeff, Holleweg 135, tel. 31132, van 8-8.30 en 13-14 uur. Gezinsverzorging/Bejaardenhulp Aanvragen bij de leidsters op werkdagen van 8.30-9.30 uur en van 13.30-14.00 uur, Laarmanstraat 12, tel. 30000. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. Stichting R.K. Gezinszorg en Bejaardenzorg Heiloo - Limmen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) telefoon 30570. Spreek- en telefoonuren van ma. t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en 13.30-14 uur. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar cn Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 33439. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. HET WIT-GELE KRUIS Voor de nieuwe ingezetenen van Heiloo is het misschien wel goed de adressen te vermelden van enige Wit-Gele Kruis functionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; lidmaatschap 15.p. jr. zr. G. J. de Wit en zr. Kroon, Goodes- laan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32428. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD „IIET BAAFJE" Dagelijks geopend van 6.45 - 20.00 uur. Zaterdags van 6.45 - 17.30 uur. Zon- en feestdagen van 10.00 - 17.30 uur. Elke dinsdag is de sluitingstijd om 18.00 uur i.v.m. de clubavond van de Zwem vereniging „Heiloo". De kassa is gesloten een half uur voor de sluitingstijden. WEGENS VAKANTIE van 2 t/m 18 juni: Zr. G. J. de Wit Zr. A. II. Kroon Er wordt waargenomen door: Mevr. R. Kuiper Mossellaan 2, Egm. a. d. Hoef Tel. 02206-1850 programma bestond uit werkjes van bekende componisten; Schubert; Schu mann,; Brahms; Tsjaikovski en Wolf. Dit laatste concert mag bijzonder ge slaagd genoemd worden. En wat de keuze van de liederen en de uitvoering er van. De uitvoerenden werden regelmatig be loond met een spontaan applaus. Het seizoen 1972-4973 overziende zal 't voor de vereniging „vrienden van het lied" in 't bijzonder voor mevr. Takens (docente aan de 'Vol'ksmuziekschool „Heiloo" die voor een belangrijk deel de organisatie in handen heeft, een re den zijn om met dit soort concerten door te gaan. De praktijk in Fysiotherapie van de heer J. Th. M. van Tongeren, fysiotherapeut, wordt per 1 juni a.s. overgenomen door de heer J. J. H. Cooper, fysiotherapeut. Ewisweg 34 - Heiloo Tel. 02200-31100 C

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 2