Varenigings- m Vrijdagavond koopavond - Zaterdag tot 6 uur geopend - 's Maandags gesloten 'Sft f De T van T-shiri 'n Begrip bij de jeugd, waarbij blitse Meuren een belangrijke rol spelen. 0.a. rood met marine/wit. Maat 14011490 I I O van Y &J omslag. l/^Jj Deze fff/ broek Ijja heeft 'm W - weer. j Modern model met fijne steekzakken. f 75.- De li JvanjackTvf 1 'n Jack dat V* van leer is. Pigskin. Y Geheel versierd* met sierstiksels, ritsen en steekzakken. Want zo hoort 't, Sportdag Clemens Willibrordschool Gevonden voorwerpen Diploma-uitreiking R.K. Mavo St. Jan Geslaagden aan de John F. Kennedyschool Burgemeester heeft geen spreekuur van 2 t/m 27 juli Geschenken werden mevrouw mr. J. M. Corver-van Haaften aangeboden BERGEN Instructieve tentoonstelling bij KCB, Plein 7 Bergen HEERHUGOWAARD In en rond het Gemeentebos Schoolsportdagen weer een groot succes Rommelmarkt Slijterij - Wijnhandel GREEUW omdat 't nu eenmaal zo hoort bij jongens leren! zaat ze zelf laar boeken: Éeus genoeg. De F van Formidabele mannenmode 'r -■ heren- en juniorkleding De R van ruit. Want klas siek \i» mag best. Brede revers, Mep- zakken en split, f 239.- De P van pak. Waar je als jongen nooit aan wil. Behalve dit vrije-tijdspak, van blauw katoen. Hemdjasje losjes over broek. Opgestikte zakken. Donderdag 28 juni vindt de jaarlijkse sportdag van de Clemens Willibrord school plaats op het Trias-veld van 9.30- 15.00 uur. Veel voorbereidingen zijn er aan vooraf gegaan. Als het weer blijft meewerken, belooft het een geslaagde dag te worden. De kinderen zullen het zeker waarderen als u uw belangstelling toont door die dag een kijkje te komen nemen. Zwarte portefeuille met géld; vulpen; zwart etui met 5 sleutels e.a.; 2 munt biljetten; 1 bankbiljet; gouden schakel armband „Chantal"; bruine lapjestas; 5 sleutels; Yamahasleutel; zwarte jonge poes; lipssleutel aan Nillmijhanger; scha kelarmband, grote schakels; bruine box er; autosleutel; bankbiljet. Inlichtingen: woensdag en zaterdag tus sen 2 en 4 uur op het groepsbureau der rijkspolitie te Heiloo. Vrijdag 22 juni 1973 was een belangrijke datum voor 58 leerlingen van Mavo St. Jan. Dit was de eindstreep voor hen, het diploma werd aan hen uitgereikt onder een „zeer prettige, blijde sfeer", zo sprak wrnd. direkteur dhr. Schaap. Hij deed een afscheidstoespraak waarin hij hen feliciteerde, mede namens direk teur A. de Vries, die na een ongeval in het ziekenhuis belandde, waar hij nu echter prima herstelt. Ook het schoolbestuur was aanwezig. De heer Deutekom uit Limmen, verte genwoordiger van de middelbare scholen en pas nieuw lid, sprak een woord van dank aan alle leraren; zij hadden het toch maar gepresteerd zo'n groot aantal leerlingen op te leiden. Van de leerlingen waren er 3 met een herexamen en 6 werden definitief afge wezen; erg jammer. Het ouderkomitee bood elke leerling na mens alle ouders een kleurenfoto aan, van alle eindexamenkandidaten, een leu ke herinnering voor nu en later, zodat je nog eens kunt terugkijken, want je komt elkaar niet altijd nog weer tegen, er zijn zoveel studierichtingen dat je elkaar uit het oog verliest. Met het oog op dat verder studeren haalde dhr. Schaap aan: „jullie zijn er nog niet, nu begint het pas," maar ik be twijfel of dit wel overkwam bij deze groep blijde, pas geslaagde jongeren. Van harte proficiat! Mevr. C. Bolten-Wessel (Ouderkomitee) Aan de John F. Kennedyschool voor mavo te Heiloo zijn voor hgt diploma mavo-4 geslaagd Anton Bas, Rudy v. d. Berg, Anneke v. d. Berg, Jan Boekestein, Bert Bosman, El len Bouma, Ellen Brouwer, Jos Bruin, Rita Brugman, Dirk Jan Dekker, John van Duykeren, Bake Dijk, Yvonne van Dijk, Hanneke Driehuis, Rob Hemmes, Erik Hetem, Wim Hoekstra, Coen Hoen- camp, Henk Jan v. d. Horst, Jeky Hyl- kema, Wout Jager, Anneke Japenga, Han de Jongh, Michiel Klinkenberg, Wil lem Klinkenberg, Tineke Koeman, Leo Kok, Liesbeth Koomen, Klazien Koster, Hans Lodder, Wim Mallon, Jopie van Onsenoord, Bettie Ouwendijk, Jani Slem- mer, Marijcke Sleutel, Thera Smitt, Ele- onoor Spreeuw, Siebe Visser, Jan Theo Vogel, Menno Watzema, Jenny v. Weel deren, Heieen van Wilsem, Ernst v. d. Zee, Erna Zwart. Afgewezen: 4 kandidaten. Herexamen1 kandidaat. Voor het diploma mavo-3 zijn geslaagd: Jaap Bakker, Anja Corts, Jeanet Giel- tjes, Henk Gravemaker, Rob Grootaers, Marjolein Hoogland, Selma van 't Kaar, Patricia de Man, Wilma Roos, Ineke Sant, Willem Karei Slager, Marjolein v. d. Valk, Loes Visser, Klaas v. d. Wei de, Cor Zwart. Afgewezen: 2 kandidaten. Herexamen: 2 kandidaten. Mevr. Stikkel deelde namens de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs de wissel beker en medailles uit bij de hardloop estafette. Bij afscheid kritische opmerkingen van medische staf Vorige week woensdag nam mevr. mr. J. M. Corver-van Haaften, oud-burge meester van Heiloo, die tot 1 juli onze gemeente vertegenwoordigde in de Raad van bestuur van het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar afscheid. Vooral haar werk t.a.v. een fusie met het C.Z. en het St. Elisabeth ziekenhuis, een lang niet gemakkelijke zaak, werd in het daglicht gesteld. Haar werden geschenken aan geboden, waaronder een bureaulamp en een elektrische wekker. Dr. H. de Langen greep de gelegenheid aan, tijdens de receptie, om met klem er op te wijzen dat de medische staf meer betrokken dient te worden in het me disch beleid van het ziekenhuis, evenals bij de integratie van de Alkmaarse zie kenhuizen. VOOR NIEUW SEIZOEN door Ver. van Huisvrouwen Het seizoen 1972-'73 is nog maar amper geëindigd of het bestuur van de Ver eniging van Huisvrouwen heeft, voor het nieuwe seizoen 1973-'74 al een aantal bijeenkomsten vastgesteld. Op donderdag 30 augustus komen de dames voor het eerst weer bijeen. De heer J. Steur te Den Haag zal vertellen over de geschiedenis van het vorstenhuis. Dit in verband met het regeringsjubi leum van H.M. de Koningin. Een modeshow van zelfgemaakte kle ding en een tentoonstelling van hand werken vindt plaats op de ochtend van donderdag 13 september. Onze plaatsgenote mevr. Maja van der Veen zal op woensdag 19 september ver tellen over Bali, een eiland met een grote schoonheid. Vanaf 22 juni jl„ tegelijk met de opening van de Kunstmarkt (voor de 5e maal!) tonen kunstenaars in de kunstzaal van het KCB grafiek met daarbij de oor spronkelijke platen en stenen waarvan deze werken zijn afgedrukt. Het zijn Peter Bes, Rob Clous, Ed Dekker, Lense Elzinga, Frans de Jong, Kees den Tex en Eric van der Wal. Tevens zal er klein- plastiek zijn van Hans Bayens, Nico Bet- jes, Nel van Lith en Hubert van Lith, en keramiek van Lies Cosijn, Eva Jor- ritsma en Jan van der Vaart. De tentoonstelling duurt t/m 18 juli. De kunstzaal is geopend van 10.30 -12.30, 14.00 - 17.00 en 20.00 - 22.00 uur. Zondag morgen gesloten. De kunstmarkten zijn tot 17 augustus iedere vrijdag van 14.00 - 22.00 uur. Dus ook 's avonds J.l. zaterdag was er aen gezellige druk te op de rommelmarkt, aan de Rusten- burgerweg, om half tien, stonden de be zoekers al in dikke rijen voor de deur, en de handel ging vlot van de hand, er was ook volop, maar de mooie dingen waren binnen een uur al verkocht, en zo was er een saldo van 467,voor „Mens in nood", en de antiek - comina- tie heeft besloten om a.s. zaterdag nog een rommelmarkt te houden, weer ten bate van „Mens in Nood". Er is daarom van alles weer te koop, veel meisjes manteltjes jurkjes in leeftijden van 3.5 en 6 jaar, kinderledikantjes, boxen, veel aniek en curiosa enz., ook is er een istand van posters, en de derde wereld winkel. 10 uur gaan zaterdag de poor ten open, en om 15 uur wordt het res tant voor de hoogste bieder verkocht. 'Heeft u voor dit goede doel nog over tollige goederen, u belt na 18 uur 30376 en wij halen het bij u op. Weth. J. Bolten neemt waar Burgemeester H. Hoekstra heeft, in ver band met zijn vakantie, van 2 tot en met 27 juli geen spreekuur. Voor hem zal dit worden waargenomen door wethouder J. Bolten ('s maandagmorgens van 9.30 tot 12 uur). De dienst W.S.W. welke het Gemeente- bos onderhoudt, deponeert het vuil in gemeentelijke plastic zakken. Deze zak ken zijn door de jeugd van hun inhoud weer ontdaan. Bezoekers van het bos hebben zich ontfermd over de verspreide rommel. De rust in dit bos wordt nogal eens ge weld aangedaan. Het is ons namelijk opgevallen dat men 's avonds laat nogal eens „brommende" over de rijwielpaden rijdt (wat niet mag op deze paden!) De grote groep van aangeplante lila rho dodendrons, bij het hertenkampje, zijn goed aangeslagen en beginnen al hun blöementooi te tonen. Evenals vorig jaar vonden er maandag en dinsdag jl. schoolsportdagen plaats waaraan werd deelgenomen door de 4e, 5e en 6e klasse van de Hasebroekschool, de Nic. Beetsschool, Vondelschool, de Hofdijkschool en de 5e Openbare lagere school (Nieuwe Hoeve). Dit grootse sportfeest speelde zich voor een groot deel af in „Het Baaf je" en voor een deel op het Bedrijfsvoetbalterrein. De algemene leiding was in handen van de heer J. S. Runeman en mevr. J. A. Kaas-v. d. Meulen maar bovendien heb ben zeer velen zich bijzonder ingespan nen om het hele gebeuren vlekkeloos te laten verlopen. Het ongelooflijk mooie weer was een winstpunt waardoor deze dagen een ex tra zonnig karakter kregen. Burgemeester H. Hoekstra deelde de wisselbekers en medailles uit en symbo lisch enkele diploma's voor de vaardig- heidsproeven. Deze eer viel te beurt aan Ciska Hemmekam van de Vondelschool die één van de weinige E-diploma's in de wacht wist te slepen en aan Peter Bieze een A-diploma. Aan deze sportdagen werd deelgenomen door 450 leerlingen. Qok het Rode Kruis was aanwezig om eventuele verwondin gen snel te verhelpen. Voor alle leerlin gen was er een schooldiploma. De heer Runeman dankte na afloop jong en oud voor het slagen van deze sportdagen. De; uitslagen zijn Zwemmen 50 m schoolslag: 1. Hase broekschool 1776.7, 2. Nic. Beetsschool 1853.2, 3. Vondelschool 1888.1. Voor de derde maal bleef de Bloothoófdbéker bij de Hasebroekschool. 50 m schoolslag persoonlijk: meisjes: 1. Margriet Kaan 49, 2. Marit Molenaar 50, 3. Gabrielle Schouten 50.1. Jongens: 1. Henk Stam 40.4, 2. Mario Sachsioni 45, 3. Hans Peter v. d. Woude 48.3. Estafette, 8 x 50 m vrije-slag: 1. Hase broekschool, 2. Vondelschool, 3. Hofdijk- school. De Helling-beker ging door deze uitslag van de Vondel- naar de Hasebroekschool. De burgemeester Corver-bokaal bleef voor de 2e maal bij de Hasebroekschool. Zij behaalden bij de vaardigheidsproeven een gemiddelde van 162.01. 2. Vondel school 152.46, 3. Hofdijkschool 151.43, 4. Nieuwe Hoeve 150.38 en 5. Nic. Beets school 143.51. Bij het estafette hardlopen won de Ha sebroekschool de beker van de V.O.O., 2. Nic. Beetsschool, 3. Vondelschool, 4. Hofdijkschool en 5. Nieuwe Hoeve. De Scholenbeker werd bij Softbal ge wonnen door de Hofdijkschool 6 pt„ 2. Hasebroekschool 6 pt., 3 Vondelschool 4 pt., 4. Nic. Beetsschool 2 en 5. Nieuwe Hoeve 2 pt. Bij het onderdeel Slagbal gingen de Fo- restersbekers in poule A naar de Vondel school A en in poule B naar de Hase broekschool B. In poule A kwam op de 2e plaats de Hasebroekschool A, 3. Hofdijkschool A. In poule B werd 2e de Nic. Beetsschool B, 3. Nic. Beetsschool C. In de C-poule werd 1. Nic. Beetsschool D, 2. Hasebroekschool C en Vondelschool C werd 3. In de D-poule: 1. Hasebroekschool E, 2. Hofdijkschool D, 3. Nieuwe Hoeve. Voetbal: 1. Hasebroekschool, 2. Hofdijk school, 3. Nic. Beetsschool. Handbal meisjes: 1. Hofdijkschool, 2. Vondelschool en 3. Hasebroekschool. AL BIJEENKOMSTEN VASTGESTELD Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON S1535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS 27 JUNI 1973 UITKIJKPOST Geeft dit manlijke hemd iets bizonders. In meerdere kleurstellingen Ietsje getailleerd borstzak en moderne forse boord, f 29.90 van overhemd. Leuk om te zien, fijn om te dragen met die fel gekleurde strepen. Marine/geel/ bleu/oranje of oranje/ geel/bleu/groen. Praktisch; zelfstrijkend! Maat 140 f 17.90 De K van kostuum. En deK van klas siek. Heiloo-Stationsweg 61 tel.:02200-30068

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 3