BAMBI 3 JAAR SPECIAALZAAK 1 K f Uw speciaalzaak voor baby en kleuter „BAMBI" 8 Dagen kriskras door Nederland f48. Dit is'm: uw nieuwe Kadett voor baby en kleuter Tel. 30910 (02200) Verenigingsnieuws AUTOBEDRIJF JAC. MET B.V. n I I msm tot 8 jaar) Wester weg 291 Heiloo Opel Kadett UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER Ijj] FF Uw speciaalzaak voor Heiloo en wijde omgeving viert haar verjaardag met schitte rende aanbiedingen in de week van 26 september t/m 3 oktober a.s. ALLEREERST: Iedere kliënt ontvangt bij aankoop van 50.of meer, een schitterend NAJAARSBQEKET vanaf woensdag 28 september a.s. BOVENDIEN: Wanneer u uw wagen, wieg, ledikantje of babykast in deze feestweek koopt of reserveert, ontvangt u een prachtig wagen-, wieg- of ledikantgarnituur kado Ei DAN iüG: Een fantastische baby-sitter kado, bij aankoop van uw baby-uitzet ter waarde van tenminste 250.(Alleen in deze feestweek). Een up-to-date kollektie van vele goede merken in de nieuwste modellen en kleuren biedt uw speciaal zaak voor Heiloo en wijde omgeving H BABY- EN KLEÜTERHUIS „BAMBI Persoonlijke bediening en goede service staan vooraan. Uw wagen, wieg, babykast enz. wordt gratis thuisbezorgd, waar ook in Noord- Holland. m ^^ttWirrriii i' i';>8 voordelig uit met NS V.V.D. kreeg er in één week 2000 leden bij ONDER DE LUIFEL BOtJWBURQ P. J. KUYPER g.V. Filmvoorstellingen in het „Asta'-theater Verwikkelingen rond „De Rustende Jager" In Alkmaar: Tel. 1 1343-22322 Heiloo: Quick service station ,,De Loet Tel. 33566 Fantastische kledingkollektie (tot 8 jaar,). Geweldige sortering. Vele goede merken. Voor kinder- kleding vindt u hij „BAMBI" een geweldige keuze in de meest uitgebreide zin des woords. Koin kijken. Wedden dat u slaagt? De „Umbroller" Nieuw „mceneem"wagontje voor uw Baby. Ook vele andere modellen voorradig. Wiegen in vele modellen en kleuren verkrijg baar Iileutermeubeltjes in leuke ,,aanbouw"stijlen voorradig Kinderwagens in de nieuwste modellen en kleuren (Koelstra, Riemersma, Van Delft) Ledikant jes en babykasten in de nieuwste modellen in voorraad. (Vele bekende merken). Draagstoeltjes, babysitters, autostoelen, wandelwagen (inzet) s, kinderstoelen, boxen, enz. Vele kleuren en merken. Alle bijbehorende accessoires enz. Ook in voorraad. Altijd persoonlijk advies te*® i i'r AnÉÉf^if iiAiilUillliif i% Wie 8 dagen lang veel in ons land wil reizen, is het voordeligst uit met een 8-daags knskras-abonricmcnt. Kinderen 4 t/m 9 jaar half geld. En als extra plussen: half geld op de inter lokale bussen; recht op't kopen van voordelige koppeling kaartjes voor NS-Snippertrips. NS-identiteitsbewijs of pasfoto meebrengen. i wi+'T""" Ook in Heiloo nam het ledenaantal sterk toe Het was alleszins te verwachten dat er gisteravond tijdens de openbare bijeen komst van de V.V.D.afd. Heiloo, een reaktie zou komen op de troonrede en miljoenen-nota. De opkomst voor deze vergadering was dan ook zeer behoorlijk te noemen. De heer A. van Dijk zei het bijzonder verheugend te vinden dat de 2000 nieuwe leden, die zich in één week tijd bij de V.V.D. kwamen aanmelden een duidelijke graadmeter Normen voor het onbehagen van een deel van' het Nederlandse volk dat zich door de aangekondigde maat regelen in de tang genomen .voelt. „De negatieve roaklies zijn legio" aldus de heer Van Dijk. „Men wil de gemeen schap op laten draaien voor verlangens van bepaalde 'individuen. We willen baas blijven in eigen buidel". Als raadslid voor de V.V.D. liet de heer Van Dijk duidelijk weten dat de gehele fraktie het ook bepaald nog niet eens is met de bouw van een sporthal en een overdekt zwembad. „Voor de exploitatie tekorten zal de gehele gemeenschap aan gesproken moeten worden. De personele belasting is nu al met 15% verhoogd. We zullen drastisch moeten bezuinigen." Als man van onderwijszaken en recrea tie had het raadslid, de heer J. Dekker, minder moeite met de politiek. In een glashelder betoog en met gebruikmaking van zeer duidelijke situatieschetsen gaf hij een beeld van de onstuimige groei van het onderwijs in Heiloo. Momenteel bezoeken 2400 leerlingen dc diverse ba sisscholen, zijn er 850 kleuters en 725 Mavo-leerlingen. Ook over het grote recreatieplan rond het Baafje deed de heer Dekker vele gegevens uit de doeken. Van de 7 fasen waarin dit plan wordt uitgevoerd zijn er bijna 4 voltooid. De gehele oppervlakte beslaat 100 ha. De lasten voor de gemeente vormen slechts 10% van de kosten. C.R.M. sub sidieert dit plan voor 75% en de Pro vincie voor 15%,. Wethouder mevr. mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot gaf een» korte uiteen zetting over het Dienstencentrum voor 65-jarigen en ouderen dat binnenkort in het Open Huis van start zal gaan. Na deze inleiding van de wethouder en de beide V.V.D.-raadsleden over hun werk zaamheden voor de gemeente Heiloo kreeg men de gelegenheid om vragen te stellen. De meeste hadden betrekking op de bouw van een. sporthal, een overdekt zwembad en het recreatiepark. Tot veler Verrassing was ook het Tweede Westerweg 234 Open haarden Schijnvurcn Voordeuren Vouwdeuren Vouwwanden Héerénw. 167, Heiloo, tel. 02200-31716 Kamerlid mr. dr. C. Berkhouwer naar deze vergadering gekomen. De voorzitter van de V.V.D., mevr. C. G. Stikkel-Sigling, verleende hem graag even het woord. Dc heer Berkhouwer toonde zich ernstig bezorgd over de huidige ontwikkelingen waarbij de greep van de overheid op het doen en laten van de vrije burger steeds meer wordt vergroot. Ook hij wees op de noodzaak van bezuiniging die echter wei op andere dan de nu voorgestelde punten zou moeten komen te liggen. Het verzwakken van een defensie kan een wezenlijk gevaar opleveren. Fel liet de heer Berkhouwer zich uit over het weg laten van de bede voor de troonrede en hij vroeg zich af of men nu het conflict zoekt of de harmonie. „Het lijkt erop of er steeds meer conflicten worden uitge diept omwille van de conflicten." Ook de nivellering, de inflatie en tal van andere zaken werden in vogelvlucht on der de loupe genomen. Tijd en ruimte gebrek nopen ons echter het hierbij te laten. Vanaf zaterdag 6 oktober zullen er in het weekend weer filmvoorstellingen plaats vinden in het Asta-theater. Zaterdag- en zondagavond 6 en 7 okto ber zal dit de bekende film „De Peet vader" zijn. Voor de jeugd is er elke zondagmiddag om 3 uur een voorstelling. Zondag 7 ok tober zullen ze kunnen genieten van Asterix en Cleopatra. De heer Spanjaart die voorheen het Asta-theater als bioscoop exploiteerde verzorgt deze filmvoorstellingen nu in samenwerking met het Stichtingsbestuur van het Open Huis. Met de lange winter voor de boeg is het toch wel bijzonder prettig dat de enige bioscoop van Heiloo na een jarenlange sluitingsperiode straks weer geopend zal zijn. Het zal van de toeloop afhangen of deze bioscoop een lang leven beschoren zal zijn. De bouw van een verzorgingstehuis op de plaats waar nu nog „De Rustende Jager" in alle eer en deugd vertoeft blijkt toch minder rond te zitten dan men ons van bevoegde zijde wist te vertellen. Diverse telefoontjes hebben ons ener zijds genoopt de pen ter hand te nemen om een rectificatie hieromtrent te geven terw ijl de eerder gedane mededelingen ons van het tegendeel overtuigen. Het is inmiddels wel duidelijk geworden dat het hier gaat om een zeer ingewik kelde zaak. Wij kunnen alleen maar de hoop koeste ren dat dit. horeca-bedrijf, waar zo veel verenigingen nog steeds een onderdak vinden op de oude of wellicht een nieuwe voet, zal blijven bestaan. Wellicht zou dit gebouw met de hulp van de gemeente in stand gehouden en gemoderniseerd kunnen worden. BI K BI K Hallo lezers en lezeressen hier volgt dan een deel van de beloofde informatie: a.s. zatedagavond 29 september dus, is er 'n klaverjasdrive met vele mooie prijzen. Deze is voor iedereen toegankelijk, ook al ben je geen lid, van 16 tot 80 jaar. Dus 6 oktober is er een Goud-van Oud avond welke zal worden gepresenteerd door onze bloedeigen Ivonne Hogen- boom. Dan is er voor 20 oktober een dropping geplanned. Houdt deze avond dus zeer zeker vrij want deze dropping zal die van vorig jaar in het niet doen verdwij nen. Dan is er vanavond dus 26 september een avond voor de jongeren tussen de 13 en 16 jaar want wij willen als Buk- Buk iets doen voor deze groep die ei genlijk tussen de wal en het schip zit. Dus jongens en meisjes van 13 t/m 16 jr. Kom woensdag om 8 uur eens kijken op onze soos-zolder. Buk-Buk is vrijdagavond en zaterdag avond open. Tot ziens. "ST. CEACILIA" HEEFT NIEUWE DIRIGENT De heer N. Braas (Berkhout) Het Harmonie orkest "St. Ceaeilia" heeft een nieuwe dirigent. Het is de 23- jarige N. Braas uit Berkhout. De heer Braas volgt de heer Bakker op die na 't heengaan van de heer Alg, slechts kort "St. Cecilia" leidde. Nog plaats voor enkele leerlingen Er is nog plaats bij het orkest voor en kele leerlingen. Deze kunnen zich mel den voor trompet, fluit en hobo. De repetities worden gehouden begin nende 2 oktober op dinsdagavonds in 't Brunogebouw aan de Pastoor van Muy- enweg. Voor aanmelding liefst zo spoedig mo gelijk bij de voorziter do heer .T, TTeijne, Westerweg 133, tel, 30638. ZWEMCLUB HOUDT SEIZOEN SLUITING SA VOND wisselbekers worden uigereikt Zaterdagavond houdt de Zwem- en Po loclub „Heiloo" de seizoensluitings- avond. Dit zal plaats vinden in één der zalen van het "Open Huis". ZATERDAG WEER 16 Heb je zin in volksdansen en ben je 16 jaar of ouder? Kom dan a.s. zaterdag avond in de Rank (ingang aan de Hee- r en weg). We willen graag om acht uur beginnen, kom daarom allemaal op tijd. v. V/;'.<T Y Nieuw van bumper tot bumper: Opel 5 Kadett '74. Nu met 1.2 liter motor. Nu met weergaloze wegligging. Nu met ,/>«r nog meer binnenruimte. Maar met dezelfde O# ]a„e km-prijs, dezelfde hoge inruilwaarde, dezelfde betrouwbaarheid. Opel Kadett '74. Nu in onze showroom. GM-EUROSgRVICE biedt u een service-net van meer dan 6.0Ö0 dealers door heel Europa." Opel Kadett vanaf f8.868,- .".v.: (incl. BTW, ex General Motors Continental). ook leverbaar met GM'Automatic R

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 4