■'HNKIHKm'IHUW GEGARANDEERD EEN JAAR LEKVRIJ RIJDEN Geef uw fiets-, bromfiets en motor banden een FL-BEHANDELING FLACON VOOR 2 FIETSBANDEN De gehele week gratis demonstratie Cabaretgroep Brandhout' agenda open huis Bij „BAMBI" Kinderstoelen, babysitters autostoelen BAMBI Bij „BAMBI" KINDERWAGEN Bij „BAMBI" GIJNIGE BOXPAKJES BAMBI Lekke banden op tweewielers behoren tot het verleden Bij „BAMBI" wieg of ledikantje BAMBI Toepassing FL-behandeling freetime shop: tweewielers hengelsport stationsweg 79, heiloo, tel. 3 0186 geeft première in Heiloo Verrassingstocht Herfstweekend y Ans Dekker en Joke Kos naar Londen De rust is weergekeerd Zondag a.s. patroonsfeest Milieubewuste behandeling afvalstoffen opnieuw laten stofferen? HOOGEBOOM'S Stoffeerderij en Woninginrichting UITKIJKPOST 10 Week van 14-20 oktober Zondag: 14 oktober pyW 10.30-11.30 uur maandag; 15 oktober plattelandsvrouwen zang 14.30-15.30 uur 20.00-22.00 uur 20.00-23.00 uur 20.00-22.00 uur Falkland EHK V. d. Kloet dinsdag ld oktober y0ga 9.30-11.30 uur Yoga 13.30-15.30 uur' Bejaardensoos 13.30-17.30 uur Nieuw Leven, zang 20.00-22.00 uur Oppositie Junioren 18.45-19.45 uur Oppositie senioren 20.00-23.00 uur woensdag 17 oktober Nivon 10.00-12.00' uur Nivon jeugd 14.00-18.00 uur Nivon 20.00-21.00 uur Nivon 20.00-22.00 uur Nieuw leven jeugd 18.30-20.00 uur Falkland jeugd 20.00-22.00 uur P.v.d.A. 20.00-22.00 uur donderdag 18 oktober Bejaardensoos 13.30-17.30 uur HOV 20.00-23.00 uur Nivon 20.00-22.00 uur Falkland senioren 20.00-22.00 uur Sdheidegger jeugd 16.15-17.45 uur vrijdag 19 oktober Plattelandsvrouwen volksdansen 14.00-15.00 uur Nederl. Verg. voor Huisvr. 14.00 17.00 uur Heilooër Strijkorkest 20.00-22.00 uur zaterdag 20 oktober AÏÏ'O. 15.30-17.30 uur 't Putje jeugd 20.00-22.00 uur HEIDEPLANTEN EN HEÏDETUINEN Uitreiking prijzen tuinkeuringen Wanneer U geïnteresseerd mocht zijn in heideplanten en heidetuinen dan kunt U hier morgenavond alles over aan de weet komen in de kantine van de Ger- meïa aan de Oosterzijweg 23. De aan vangstijd is 8.00 uur. De heer W. Haalboom uit Driebergen zal op deze avond van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde een le zing houden over dit onderwerp dat momenteel in bet centrum van de be langstelling staat. U zult verbaast staan over het grote as sortiment en buitengewoon fraaie va riëteiten van de heideplant die zowel 's zomers als 's winters geur en fleur aan Uw tuin geeft. Op deze eerste bijeenkomst van de Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde zullen de prijzen van de tuinkeuringen worden uitgereikt. Alle prijswinnaars worden zeker verwacht. Bij verhindering ver zoekt men U dringend kontakt op te nemen mét mevr. B. A. van Wijk-de Graaf, Cruijseainplaan 7, tel 02200- 32470 Op de donderdagavonden 25 oktober, 1 15 en 22 november zal er een bloem- Schïkeursus voor gevorderden worden gehouden in de nieuwe school aan de Sportlaan te Limmen o.l.v. de heer C. Meijer. Aanmelden bij C. Meijer, Hy- acinthenlaan 19, Limmen, tel. 02205- 1566 of 'C. Kramer, Heerenweg 108, Heiloo, tel. 02200-33523. KLAVERJASSEN MET HET NKV Het N.K.V. organiseert op maandag 15 oktober a.s. opnieuw een klavprjasdrive in het Brunogöbouw waaraan door een ieder kan worden deelgenomen. Er zijn leuke prijzen te winnen en het .batig saldo is zoals gewoonlijk voor de aktie "Wij en Zij". Met zo'n gezéllige klaverjasavond steunt U direct het belangrijke werk in onderontwikkelde gebieden. Laat de "buis" eens een keer de, buis en kom maandagavond om 8.00 uur naar 't Brunogebouw. Het is er hardstikke ge zellig! OUDER ver. LIDWIN A SCHOOL Het bestuur van de oudervereniging Lidwinaschool nodigt alle ouders uit tot 1 bet bijwonen van de algemene ledeTiver- gadering, die vanavond zal worden ge houden in het'NKJ'B gebouw, Stations weg 115. Aanvang 8.00 uur. De agenda van de avond is aan die ouders gestuurd Op deze avond Willen wij o.a. graag het Jaarprogramma samenstellen, waarin de suggesties, van de ouders verwerkt kun nen worden. Wij rekenen op uw komst. KRANTENAKTIE Zaterdag 13 oktober a.s. zal er weer een krantenaktie worden gehouden aan de Lidwinaschool, Past. van Muyenweg 19. Deze aktie wordt gehouden van 9.30 tot 11.30 uur. Het oud-ipapier wordt dan di rect overgeladen in een hiervoor bestel de vrachtwagen. Deze wagen vertrekt °na 11.30 uur. Wij vragen U, het oud-pa pier zovéél mogelijk zelf aan school te brengen. Heeft U veel oud-papier en U kunt het niet vervoeren, dan kunt U tich melden bij: Mevr. Beke, Hoefcamp- ban 12, tel. 30954. De kranten worden dan bij U aan huis opgehaald. POSTZEGELVERENIGING „HEILOO" Op donderdag 11 oktober a.s. houdt de Postzegelvereniging „Heiloo" haar eerste grote ruil- en koopavond van dit seizoen, voor deze avond is Philatex uit Amster dam uitgenodigd om aanwezig te zijn Met. een groot assortiment aan zegels. Aanvang 20.00 uur in het Open Huis. Loden en belangstellenden zijn van harte Welkom. PLATTELANDSVROUWEN WEER OP DE FIETS Nu tocht door de duinen Plattelandsvrouwen trekken er weer op de fiets op uit. Op a.s. dinsdag 16 okt. mg men de laatste keer via het polder- aridschap naar het oude Graft en De ™JP. dit keer zoekt men de duinen op. 7erzamelen om half tien op de hoek «eweg-Westerweg. „EENSGEZINDHEID" HOUDT OPEN KIENAVOND op maandag 15 oktober Wie een potje wil kienen kan maandag 15 oktober terecht in „De Rustende Ja ger". En dat nog wel om prachtige prij zen. Het jubilerende „Eensgezindheid" organiseert deze kienavond om bp deze wijze aan wat contanten te komen. Het kienen is een alleraardigste bezigheid en praktisch iedereen is in staat er ook aan mee te doen! PVDA HOUDT OPENBARE LEDENVERGADERING o.a. Discussie over gespreksnota sporthal en overdekt zwembad Op woensdag 17 oktober houdt de Par tij van de Arbeid een ledenvergadering in het Open Huis. Zoals gebruikelijk is deze ook nu weer openbaar. De gemeen teraad fractie hoopt dan met andere be langstellenden te discussiëren over de gespreksnota van burgemeester en wet houders over het eventueel stichten van een sporthal en/of overdekt zwem bad. In een vergadering van de VVD en in de raadsvergadering van 28 septem ber is deze gespreksnota al aan de orde geweest. Het is ons bekend dat het stichten van beide accommodaties ook al elders aan de orde is geweest, zowel in verenigingsverband (s.c. de Fores ters) als in het individuele vlak. Op vrijdag 26 oktober komt deze ge spreksnota in een openbare zitting van de Raad, in behandeling. GOED BEZOCHTE OUDERAVOND VAN "DE CROCUS" Grote belangstelling voor 't kinderboek De ouderavond van de kleuterschool „De Crocus" was goed bezoéht. Niet in geringe mate zal dat het gevolg zijn ge weest van de aankondiging dat mevr. J. F. Romein uit Schoorl zou spreken over kinderboeken. Dubbel van beteke nis met het St. Nicolaasfeest in 't voor uitzicht. want een goed kinderboek is een uitstekend geschenk. Dat er grote belangstelling bestond voor het kinder boek bleek wel uit het bezoék aan de ®®®®®®®®9®®®®®®®®®®®®®®®®®®® zijn er aHe mogelijke zitgenoegens voor uw baby; d.w.z. (met opvouwb. onderstel) enz. enz. Altijd de allernieuwste modellen bij: Westerweg 291 Heiloo Telefoon 30910 dierendag, over het dier en het kind- Naar aanleiding van de causerie van de heer E'bërson kwamen veel vragen naar voren. Tegenover dieren niet te sentimenteel zijn Dierenarts Eberson sprak eerst over de huisvesting van dieren wat dikwijls nogal te wensen over laat. Hij pleitte voor aangepaste buisvesting. In dit ver band wees hij er op dat men ook weer niet te sentimenteel moet zijn. Zo kan een kennel voor een hond heel goed zijn- Voorlichting hij de aanschaf van een dier is zeer belangrijk. Men moet zich voldoende realiseren wat de consequenties zijn van het houden van een dier. De lusten maar ook de las ten. De voedingskosten zijn soms hoog, Dhr. Eberson gaf daar voorbeelden van vooral als men het dier in goede con ditie wil houden. Het zelf ervaring op doen met dieren door kinderen, van ge boorte, riekte en doodgaan, vindt de die renarts van belang. Tn tegenstelling tot gangbare meningen zei dhr. Eberson dat het verschijnsel van overbrengen van ziekten van dieren op mensen zeer gering is. Talloze vragen Na de causerie van dhr. Eberson volg den talloze vragen. Zo over het gedrag ran dieren door sterilisatie; de voeding; over wagenziekte bij dieren en over voortplanting. rij staat vast en zeker ook uw (Koelstra - v. Delft - Riemersma) j| Hebt u al gereserveerd? tentoonstelling van boeken, in één der lokalen ingericht door boekhandel Deu- tekom. Kinderen mee laten denken Mevrouw Romein begon haar inleiding met haar opvattingen ten aanzien van 't kinderboek. Daarin liet ze vooral uit komen hoeveel leesplezier dit kan ople veren, zowel van het kind als hij of zij die voorleest. Niet alleen de moeder be hoeft dat te doen. Bij haar thuis doet haar man dat met zeer veel plezier. De opvoeders moeten een stevige greep houden op de keuze van de boeken, al dus spreékster. Men moet zoveel mo gelijk boeken kiezen waarbij men de kinderen mee kan latén denken. Mevr. Romein drong er op aan geen boeken te nemen van ,wat zij noemde lager niveau. Kies boeken welke men zelf ook leuk vindt, adviseerde zij. Men kan heel jong beginnen met voor te le zen en geleidelijk de soort lectuur aan passen. Spreekster noemde een aantal kinder boekenschrijvers die de dood niet uit de weg gaan, bijvoorbeeld is dat het geval bij de bekende schrijfster Annie Schmidt. Daar is in 't geheel geen be zwaar tegen. Mevr. Romein drong er vooral op aan boeken te kopen over dieren zoals ze zijn. Dikwijls werden ze heel anders in tekeningen voorgesteld. Men moet vooral appeleren aan het ge zond verstand van het kind. Aan de hand van talrijke boeken welke zij had meegenomen, verduidelijkte zij haar opvattingen, welke 'tot gevolg had dat er een gesprek ontstond tussen haar en een aantal toehoorders. Verkeersonveiligheid weer aan de orde De hoofdlei'dster Mevr. ten Dam deed een aantal mededelingen over de school De aftredende leden van de oudercom- missie, die niet herkiesbaar waren, de dames A. Dijst en K. A. Hoffman wer den door de heer P. F. de Ruiter voor zitter van de oudercommissie hartelijk bedankt voor 'hun werk, in 't belang van de school en de kinderen. Hen werden bloemen aangeboden. Aan de zakjes- aktie van de Vereniging openbaar on derwijs meende men om organisatori sche redenen n'iet mee te moeten doen, daarom hield men nu een collecte on der de aanwezigen welke 27,- op bracht. Weer kwam aan de orde verkeerson veiligheid bij de school. Men zal zich daarover weer in verbinding stellen met het gemeentebestuur. Als nieuwe léden in de oudercommissie werden gekozen de dames E. J. Blan ken-Jager en C. iT. Toxopeus-Bantschap- Knook. N.M. OPVALLEND VEEL VRAGEN OP OUDERAVOND Dat er een bijzonder .prettige verhou ding is tussen Kleuterleidsters - ouder commissie en ouders die hun kleuters op de openbare Kleuterschool „De Bas- seroet" hebben, bleek vorige week don derdag weer. Practiseh alle ouders wa ren veregen woordigd! De Heiloose dierenarts, de heer H. E. M. Eberson sprak op de ouderavond, op Diverse modellen in de nieuwe j'j kleuren zijn voorradig. 9 DAM Dl Westerweg 291 Heiloo I UAIYIDI Telefoon 30910 Dit soort vragen, het antwoord van de dierenarts en het reageren van velen der aanwezigen leverde een zeer onge dwongen sfeer op. Dhr. Eberson, die op zijn enige vrije avond toch bereid bleek de causerie te houden werd een boekenbon aangebo den, zijn echtgenote die ook aanwezig was kreeg een boeket bloemen. Grote waardering voor leidsters De voorzitter van de oudercomntissie de heer J. Hofsté meende er goed aan te doen de grote waardering uit te spre ken wat de oudercommissie en de in- spectrice van het kleuteronderwijs heb ben voor het werk van de kleuterleid sters. Tal van mededelingen werden gedaan en vragen gesteld. Verzocht werd de kleren, van de kleuters te merken en de kinderen vooral op tijd te laten komen Zogenaamd waardeloos materiaal kan ®®®®®®®®®®®®®®®®®®9®®9®®®®®® is de keuze in enorm groot. Nopjes, streepjes, poezen, muizen, hondjes, indiaantjes, enz. enz. te gek en te veel om op te noemen. Ook in de allerkleinste maat. Westerweg 291 Heiloo Telefoon 30910 verantwoord. Mevr. Stikkel-Sigling hield als voorzitster van de vereniging openbaar onderwijs een propaganda speeéh. Ouders gaven zich op, een aan tal hield het in beraad. Jaarverslagen werden uitgebracht door de dames G. Bakker-Kinneging (secre- aesse) en C. A. Groot-fBeemsterboer, penmingmeesteres. Hen werd dank ge bracht voor het. uitstekende werk. De dames traden af en waren niet herkies baar. Bloemen werden aangeboden. In hun plaats werden gekozen de dames: A. v. Reeuwijk-Kuiper (als secretares se) en M. A. v.d. Mark-Wijnen (als pen ningmeesteres) De heer J Hofsté die af tredend was maar herkiesbaar, werd weer als voorzitter gekozen N.M. Bandenpech was steeds nagenoeg de enige schaduwkant bij het erop uittrek ken met fiets, brommer of motorfiets. Gelukkig heeft de techniek nu ook voor de tweewielgenieters een oplossing ge bracht voor de kant op het lek worden van banden. De particulier kan vanuit een onbreekbare flacon een vloeistof in de band brengen, die samengesteld is op basis van natuurlijke vezels, terwijl de pluspunten verder zijn: reukloos, gifvrij en niet-ontvlammend. Aan de hand van de bijgevoegde simpele aanwijzingen voor het gebruik en de do sering kan iedere leek zich door één be handeling voor minimaal een jaar ge garandeerd vrijwaren voor bandenpech door spijkers, scherven, enz. De flacons worden door de in Alkmaar gevestigde importeur ervan onder de aanduiding FL-Behandeling aan de consument ge leverd via de tweewieler-vakhandelaren. Bij rijwielhandel Boersen in het Stations- centrum kunt u een week lang met eigen ogen aanschouwen hoe dit alles in zijn werk gaat. Het is een ongelooflijk fijn nieuwtje dat vanuit Zweden en Duits land, waar men er al lange tijd ervaring mee heeft, naar ons land is overgewaaid. Voor 7.95 rijdt u minimaal één jaar lekvrij. Deze FL-Behandeling is zowel voor nieuwe alsook oude banden geschikt. Het is ook in geen enkel opzicht te vergelij ken met produkten in spuitbussen, die slechts éénmalig werken. Beslist even gaan kijken! Foldermate riaal is aanwezig. ®®®®9®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®® is het mogelijk uw in vele kleuren en modellen uit te zoeken. Alle bekende merken in voorraad! Bijpassende babykasten, ook aan- bouwkasten in voorraad. Reserveer tijdig Westerweg 291 Heiloo Telefoon 30910 ®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®9® f7.95 -K Boersen ®®9®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®® in het algemeen op de school nog heel goed gebruikt worden. Om de schoentjes van de Kleuters bij elkaar te houden kan heel goed' een wasknijper gebruikt worden. Bezwaren kwamen naar voren ten aan zien van de St. Maartensviering. Voor heel jonge kinderen vond men dit niet Alle oudjes uitgenodigd Gingen we tezamen uit Waarheen? dat zouden we wel zien Vertrokken na een uur of tien. Er was direkt een goede sfeer De zon die scheen en mooi was 't weer We gingen dan ook welgemoed De bussen in, de hele stoet De kneusjes en gezonde De slanke en de ronde De meesten waren op dieet Is 't wonder dat je dat vergeet Zo'n dag dat je van alles eet Koffie, broodjes, krentemik 't Was dik in orde met de bik. We reden door ons mooie land Door dorpen en door steden We zaten wel eens klem 't Verkeer is druk op heden. Zo kwamen wij in Bakkum aan Het is er vrolijk toegegaan De oudjes dansten vrolijk rond Alsof er geen ouderdom bestond. De klusjesman met directrice Je had je partner maar voor 't kiezen. En ook het jeugdig personeel Van Overkerck nam deel. En danste met bejaarden De 80 gepasseerd Maar 't dansen niet verleerd En plechtig klonk het door de zaal Het schone lied: „Mijn Moedertaal" En allen op ons plaats gezeten 'n Apperitiefje ging vooraf Er volgde nog 'n tweede Dat was voor ons geen straf. Daarna werd pannekoek gegeten Naar keuze gember, stroop of spek Dat smaakte lang niet gek. Als toetje nog 'n ijsje Of koffie melk of zwart Maar 'k wilde even zeggen Dit moet me van het hart Die dit organiseerde Dat was geweldig werk Daarvoor danken wij allen 't Bestuur van Overkerck! De gezamenlijke oudjes. Op zaterdagavond 13 oktober a.s. geeft de cabaretgroep .Brandhout' de première in Heiloo van het bloednieuwe program ma .Sprokkels'. Deze .Sprokkels' zullen voor het voet licht gebracht worden door Jan van Bui tenen, P. P. Schmaal, Gratia Hopman, Gerben Schmaal en Ernst Stütterheim teiwijl de belichting in handen is van Peter Collignon. Deze cabaretgroep hebben we reeds eer der in een iets andere samenstelling kunnen bewonderen op de Buk-Buk zol der met een flitsend programma .Lucifer' waarmee men ook diverse keren buiten Heiloo is opgetreden. Met de beide tekstschrijvers Jan van Buitenen en P. P. Schmaal, hadden we een ontmoeting in het Open Huis. Laaiend enthousiast vertellen ze ons iets over hun nieuwe programma dat een totaal eigen gezicht zal hebben. Alle platgetreden paden zullen niet bewan deld worden. Sex noch politiek zullen de boventoon voeren. .Sprokkels' zijn momenten uit het leven van alledag, soms overtrokken, soms belachelijk ge maakt, maar altijd ergens herkenbaar. .Sprokkels' is als een kind dat na een lange serieuze baringstijd het licht zal zien. Niets is aan het toeval overgelaten. Maandenlang is er gewikt en gewogen, zijn er teksten geschrapt en andere op papier gezet. Alles is eigen werk, zo ook de composities en teksten van liedjes die door Gratia Hopman voor het voetlicht worden gebracht. Deze jonge cabaretgroep heeft niet de pretentie een boodschap te willen bren gen. Ernst en luim zullen elkaar afwis selen. Ook het publiek wordt hierbij in geschakeld. De voorstelling begint om half 9 en de toegangsprijs is belachelijk laag gehouden. Voor 1,50, inclusief pro gramma, kun je een plaatsje krijgen in het Brunogebouw. Dit ongeveer 2 uur durende cabaret be tekent voor deze jonge groep een eerste optreden in het openbaar. Tot nu toe be perkte men zich tot meer besloten clubs. Het is voor deze enthousiaste jongeren te hopen dat deze doorbraak volledig zal slagen. Na afloop kan men met de leden van deze cabaretgroep nog wat nababbelen op de Buk-Buk-zolder. Hervormde Gemeente Heiloo Jeugdkapellers Witte Kerk Zaterdag 13 oktober 9.15 uur aanwezig zijn bij De Rank. De bagage kan ge bracht worden vanaf 9 uur. Meenemen; Fiets, stretcher of luchtbed voorzien van je naam; verder slaapzak, warme pya- ma, handdoek, zeep, borstel, tandpasta en theedoek. Bovendien pen en papier. Zondagmiddag half vier worden de ou ders in De Rank verwacht voor een spel samen met de jeugd. Zorg tenslotte voor een goed humeur en duim voor een zonnetje. in wedstrijd tegen Italië De „Klimop" turnsters Ans Dekker en Joke Kos zijn aangewezen om deel te nemen aan de Europese turnkampioen- schappen welke 26 en 27 oktober te Lon den worden gehouden. Beide turnsters zijn opgenomen in de ploeg welke op 13 oktober de strijd zal aanbinden tegen Italië, in Gorichem. Ans Dekker en Astrid Ranzijn waren in Roemenië niet zo succesvol. Ans Dek ker moest de strijd staken wegens een lichte blessure. Roemenië won overtui gend van de verjongde Nederlandse ploeg. Roemenië behaalde 186.10 punten, de Nederlandse 177.25 pt. nu de dieren terug zijn in „kampje" Er ontstond enige tijd geleden een ware opschudding. Bewoners in de omgeving van het voormalig hertenkampje aan de Bosboom Toussaintweg zagen konijnen en pluimvee weghalen en verkeerden in de veronderstelling dat „hun" dieren, waaraan ze verknocht, blijken te zijn, niet meer terug zouden keren. Dat men een andere bestemming wilde geven aan dit „kampje". „We gaan naar de krant," „we gaan naar de burgemeester" en nog een aantal personen werd genoemd om tegen de sluiting te ageren. „Storm in een glas water" werd ons ver teld. „Het kampje moest een opknap beurt hebben" werd ons gezegd toen wij voor informatie op stap gingen. Vorige week verschenen de dieren weer in het kampje en de rust was weergekeerd in de altijd zo vredige Bosboom Toussaint weg. Moeder Gods parochie Het patroonsfeest van de Moeder Gods parochie, 11 oktober, zal zondag 14 okto ber worden gevierd. In de misviering van 9.15 uur, de hoogmis, zullen het dames- en herenkoor weer hun beste beentje voorzetten om er een mooie sfeervolle Gregoriaanse viering van te maken. Uit gevoerd zal worden de prachtige 4-stem- mige „Mis in C" van Anton Bruckner. De muzikale leiding is weer in vakkun dige handen van de heer Jos Overtoom. Ongetwijfeld zal het weer een genoegen zijn te luisteren naar het sublieme orgel spel van Maria Schothorst, leerlinge aan het Conservatorium te Amsterdam. Gaarne vermelden wij dat een ieder hier van harte welkom is. De bewustwording ten aanzien van het behoud van het milieu is gelukkig „in". De gedachte hieraan alleen is niet vol doende; daarnaar handelen is minstens zo belangrijk. Een zaak, waar vaak te weinig aandacht aan wordt besteed, is het aan de weg plaatsen van schadelijke stoffen. Daar worden o.a. onder verstaan stoffen, die schade kunnen veroorzaken aan bodem, water, lucht, mens, dier of gewas; stof fen, die bij aanraking met water schade lijke of brandbare gassen kunnen ont wikkelen; giftige, ontbrandbare of ont plofbare stoffen, kadavers, vlees- en vis afval. Mocht u op dit punt problemen hebben dan kunt u zich voor nadere informatie wenden tot de afdeling openbare werken van het gemeentehuis. LIMMEN-NIEUWS A.s. zondag krijgt het le elftal het aan kop dirigerende Berdos op bezoek, 4 wedstrijden 8 punten. Een moeilijke op gaaf, maar er zijn meerdere koplopers gestruikeld. Het 2e elftal is vrij en kan van deze wedstrijd getuige' zijn. Het programma voor het a.s. weekend ziet er als volgt uit: Zondag 14 oktober: Limmen 1-Berdos 1 14.30 uur Kassadienst hebben: K. Peeters, J. Dui- kersloot en B. Admiraal. Foresters 4-Limmen 3 14.30 uur Apollo '68 2-Limmen 4 14.00 uur Limmen 5-HSV 5 14.30 uur Limmen 6-Berdos 8 14.30 uur Duinranders 6-Limmen 7 12.00 uur Limmen 8-Bergen 6 12.00 uur Meervogéls 8-Limmen 9 14.30 uur JUNIOREN A Limmen I-Flamingo's 1 Bergen 1-Limmen 2 Limmen 3-KSV 1 Zaterdag 13 oktober: JUNIOREN B: Uitgeest 1-Limmen 1 Limmen 2-Vitesse 4 Limmen 3-Alkm. Boys 7 JUNIOREN C: Limmen l-'St. Adalbert 1 Vitesse 8-Limmen 2 Sporting S 2-Limmen 3 12.00 uur 10.00 uur 12.00 uur 14.15 uur 15.30 uur 14.15 uur 15.30 uur 15.30 uur 13.00 uur Wilt u uw bankstel of stoelen Wij komen vrijblijvend met onze uitgebreide stalenkollektie meubelstoffen bij u thuis. Tevens volledige Interieur verzorging. Hyacinthenlaan 24 - IJnunen Tel. 02205-1488 b.g.g. 1338

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 3