ONZE VERBOUWING IS EIGENLIJK NOG NIET HELEMAAL KLAAR 100 PROCENT KWALITEIT IS EN BLIJFT ONS DEVIES WESTERWEG 128, HEILOO - TEL. 02200-30133 f®«h «willen wij u graag voor Kerstmis reeds van dienst zijn in onze prachtig verbouwde GROENTE- EN FRUITZAAK Rosé de France in luxe bocksbeutelfles feestprijs 395 jonker Fris appelmoes literblik nu 79 cent Chiquita bananen altijd de beste. Bij ons 98 cent per kilo Delmonte Alaska Rode Zalm, feestprijs 458 Sandeman Sherry, bij ons 725 Delmonte Fruitcocktail, literblik nu 229 Diamont Walnoten, zak van 500 g feestprijs 298 Alle Iglo/Ola ijstaarten 100 ct goedkoper Iglo diepvrieskip, 75 ct korting Iglo vieesragout 300 g van 155 voor 129 Vanaf maandag 17 december a.s., hoeft U niet meer achterom, maar bent U van harte welkom in onze nieuwe winkel. In februari, als alles klaar is, zullen wij onze zaak officieel openen. Tevens bieden wij U ais openingsreclame de volgende artikelen aan: ieding is geldig tof 31 december Kerstmarkt bü v. Haneghem Filmliera kamot met overbezetting on de woensdagavond De Wan Chun nog steeds grote trekpleister Slijterij - Wijnhandel GREF.UW Verbouwing bij Rozing op volle toeren M00E KERSTBOOM VM HANEGHEM B.V. „Ijsbaan Heiloo" Ook in 1974 vakantie-weken voor ouderen Opbrengst kollekte Nierstichting Autorijschool WAAG" opnieuw laten stofferen? HOOGEBOOM'S Stoffeerderij en Woninginrichting UITKIJKPOST 12 DECEMBER 1973 GROEKMUKE J. v.d. STEEN Maak zelf een Kerststukje Vrijdagavond om 7 uur gaat de Kerst markt open bij de Fa. R. W. van Hane ghem aan de Westerweg. Maandag zijn we vast eens een kijkje gaan nemen in de verwarmde kas waar men druk doen de was alles voor deze Kerstmarkt in gereedheid te brengen. Op lange tafels lagen reeds een groot aantal attributen te wachten op vele vaardige vingers ter- wiil in allerhande vakken rondom de no dige versierselen, kaarsen, linten, kan delaars, bakjes, droogbloemen en nog heel veel meer een grote keuzemogelijk heid bieden. Je kunt nauurlijk ook zelf kandelaars, bakjes of schaaltjes mee brengen om op te maken. Tangen, scha ren, ijzerdraad e.d. zijn aanwezig. Kerstkransen, wandversieringen en alle soorten kerststukjes versieren niet al leen de kas maar brengen je wellicht ook op een ideetje. Bovendien is er steeds iemand van de Tuinbouwschool uit Alkmaar aanwezig om U ipet raad en daad terzijde te staan. Er wordt warme chocolademelk geschonken en om helemaal in de sfeer te raken zal er ook een fijn achter grondmuziekje te beluisteren zijn. Het is een onzettend leuke bezigheid'om zelf een creatie tot stand te brengen en het is echt gemakkelijker dan U mis schien denkt. Voor hen die beslist geen uurtje vrij kunnen maken staan er al lerhande kerstversieringen kant en klaar. Kerstbomen met en zonder kluit zijn er op dit moment nog in overvloed De Kerstmarkt is geopend vrijdagavond van 7-9 uur. zaterdag van 8 to't 4 uur en verder alle werkdagen van 8 tot 5 uur. De week voor Kerstmis is deze markt bovendien alle avonden geopend van i tot 9 uur. De Filmliga Heiloo die onlangs de film avonden voor haar leden van twee naar drie avonden bracht i.v.m. een steeds grotere toeloop heeft het besluit moeten nemen introducées alleen nog toe te la ten op de maandag en dinsdagavonden. Op woensdagavond is het Asta-theater n.'l. overbezet. Deze misschien wat onplezierige maai noodgedwongen maatregel is de volgen de week reeds van kracht. Vertoond zal worden „The Go-Between" van Joseph Losey. Voor introducées is de prijs vast gesteld op 3,50. Het uitzonderlijke weer van afgelopen zondag trok opnieuw honderden belang stellenden naar het Chinese© schip de „Wan Chun" dat nog steeds aan het strand ligt tussen Castricum en Wijk aan Zee. Dit totaal verloren schip, dat onlangs bij een bijna geslaagde poging om het vlot te trekken kapseisde, biedt een der mate indrukwekkende aanblik dat je er heel stil en heel lang in stomme ver wondering naar moet blijven kijken. Met zijn roestige kiel in de lucht, de masten nog net even boven water en zijn achtersteven diep in het zand ge boord lijkt dit schip meer op een dode- walvis die na lange strijd met zand an water de moed heeft opgegeven. Het ge stage en machtige geruis van de immen se zee is het enige geluid dat de stilte doorboort. De lieflijke witte schuimkop- jes die als zilveren fonteintjes schitte ren in de zon verraden weinig van de ontembare krachten waarmee dit schip gave'd werd en een machtig stuk duin weggespoeld als was het een kasteel van zand dat vlak voor het begin van de vloed door kinderhanden tot leven kwam. Slechts bergen hout, kisten, manden, olievaten en de ho'rri. die deze duintop pen eens begroeid werden met geweld togen het duin aan gesmeten. Het zal nog heel lang duren voor deze chaotische toestand is opgeruimd. Op de terugweg worden er weinig woor den gewisseld. Meeuwen vliegen af en aan op zoek naar voedsel. De kleurige sehe'Den die steeds overspoeld worden door het zeewater laten kleine vorentjes in. het zand achter als evenzoveie V-te- kent.ies. Terug in Castricum werpen we nog een }a-igo laatste blik op de zee die van zil ver Wauw naar Zilver-grijs is verkleurd Even later zitten we voor een dampende panne-koek en koffie bij Johanna's Hof aan de Zeeweg. Het leven kan ook zonder auto vernik kel ijk zijn. Tamara afdeling. Er komt een zgn. open trappen huis in van waaruit je alle afdelingen kunt overzien. Op de meufcelafdelingen zal er straks voor elck wat wiis te'vin den zijn in zowel klassieke alsook mo derne stijl en in elke prijsklasse. Oy de eerste verdieping vindt men naast meu belen ook een moderne tapijt- en gordijn shop. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON SI58(1 IIOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUTS Winkelen in nieuwe gedeelte De verbouwing bij Rozing aan de Wes terweg begint zo langzamerhand aardig op te schieten. Vanaf maandag 17 december zal er ge winkeld gaan worden in een deel van het splinternieuwe pand dat achter de huidige zaak werd opgetrokken. Via een steegje naast de winkel zult u de weg vanzelf vinden. In totaal zal het nieuwe pand straks een oppervlakte hebben van 2000 m-. Ook de voorpui zal onherkenbaar veranderd worden. Men hoopt begin februari ge reed te zijn voor een feestelijke herope ning. In de huidige winkel zal de tussen wand verdwijnen en de meubelafdeling die 5x zo groot wordt zal verplaatst wor den naar het souterrain en de eerste verdieping van het nieuwe gedeelte. Op de tweede etage komt de slaapkamer- Voor een WESTERWEG 373 - HEILOO De huidige winkel zal door de veel gro tere ruimte veel overzichtelijker worden en alle branches zullen een flinke uit breiding ondergaan. Met een interieur van Meprof N,V. uit Oss zal men leuke shops kunnen creëren voor baby's, kleu ters, dames en heren. Vooral de founda tion-afdeling zal opvallend groot worden. In het hart van deze winkelruimte komt een centrale kassa te staan. Een gezellig achtergrondmuziekje zal de sfeer zeker verhogen. De verbouwing wordt uitge voerd door het aannemersbedrijf G. Heij- ne uit Heiloo. De Bergense Verwarmings Industrie zorgt voor de onmisbare warm te, het schildersbedrijf Chr. Morsch voor een fris kleurtje en de fa. A. Kosters heeft het elektriciteitswerk in handen. Het moderne geheel werd ontworpen door het architectenbureau D. v. d. Kooy. De „Ijsbaan Heiloo" hield maandag avond haar jaarlijkse algemene leden vergadering. Ook nu was de opkomst gering. De vergadering werd geleid door de heer J. H. M. J. Schole. De heer C. Meertens, sekretaris, conclu deerde in zijn jaarverslag dat het leden tal teruggelopen was, ten eerste door het tot stand komen van de kunstijsbaan te Alkmaar en het gebrek aan ijs op de baan. Er was namelijk maar twee dagen ijs in het seizoen 1972-'73. Het aantal leden vorig jaar 2641 is teruggelopen tot 1861. Het gevolg van 't een en ander heeft natuurlijk invloed op de financiële toe stand van de „Ijsbaan Heiloo". Naast de noodzakelijke onderhoudskosten, kan men op het moment het voorgestelde verlichtingsplan niet uitvoeren. Het ligt in de bedoeling van het bestuur de in haar bezit zijnde certificaten van de kunstijsbaan te Alkmaar beschikbaar te stellen voor leden van de „Ijsbaan Heiloo" om voor de halve prijs vart de kunstijsbaan gebruik te maken. Daar over volgt van de „IJsbaati" nog een publikatie. De heer J. H. Stasse, penningmeester, presenteerde zijn jaarverslag. De positie van de „Ijsbaan Heiloo" is, ondanks het ledenverlies, toch nog gunstig. Het ex ploitatie-overschot van 1.356,35 wordt overgebracht naar de reserve. De heer R. P. Hiemstra werd in een va cature van dhr. P. Nap, benoemd tot bestuurslid. De „IJsbaan Heiloo", zo deelde ons de heer Schole mede, bestaat volgend jaar september 50 jaar. Naar Bpekberrgon (GId.) en de Lutte (ov.) Ais er weer voldoende an'imo bestaat zullen er ook in 1974 één of twee vakan tie weken voor ouderen plaatsvinden. De deelnemers van 1973 waren enthou siast, reden voor de organisatoren om mdt dit soort vakantieweken door te gaan. Zo enthousiast waren deelnemers aan de Lutte (logerend op het zo uniek ge legen ,,'t Nije Huss) dat zij verzochten op dit vakantie-oord weer een week een beroep te doen. Daarnaast is er de mogelijkheid een va kantieweek door te brengen op het mo derne Troelsra-oord te Beekbergen. Dit hotel ligt uniek en beschikt over een lift. Dag- en halve dag trips Evenals voorgaande jaren zullen tijdens heide vakantieweken twee dagtrips- en drie halve dagtrips gemaakt worden. De touringcar blijft de gehele week ter be schikking. Zowel de Lutte als Beekber gen liggen bijzonder gunstig om van daaruit deze trips te maken Daar tal van deelnemers aan dit soort vakantie-weken al één of zelfs meerde re malen naar de Lutte zijn geweest (zo aantrekkelijk was het daar!) zullen nu geheel andere excursies worden ge maakt Een geheel verzorgde vankantieweek kost 260, Voor inlichtingen kan men terecht bij N. Majolée, Torenlaan 13, tel. 30182. In verband met reserve ring, van de vakantie-oorden etc. is op gave voor 24 december beslist noodza kelijk! Tussen haakjes; in 1973 gaven velen zich te laat op met het gevolg dat ze niet meee konden. (Men kan zich ook opgeven bij dhr. Th. Kampstra, Potgie- terweg 426. De opbrengst van kollekte t.b'.v. nierpa- tienten, afd. Heiloo is 4022,81. Na aftrek van de kosten 59,is de netto-opbrengst dus 3963,81. De kollektanten krijgen in de komende dagen nog een afrekening met het be drag dat zich in hun bus bevond. Namens de Nierstichting allen hartelijk dank voor al'e gedane moeite, ook de muziekverenigingen van Héiloo. Volgend jaar gaan we proberen, de op brengst in elk geval te verdubbelen. Werkt II dan weer allemaal mee? Wij brengen de Raiffeisenbank dank voor het teilen van het geld. M. C. Affourtitv Namens Nierstichting afd. Heiloo TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A H I ill ,QO - TEL. 02200-30294 N.K.V. CENTRALE HEILOO Op donderdag 20 december houden wij onze derde aktiveringsavond. Het the ma is „Inkomstenbeleid en loonpolitiek" Inleider is Herman Bode. Wat beteke nen deze woorden in uw leven? Wat be tekenen ze in het maatschappelijke le ven? Hoe komt het dat deze woorden bijna inzet geworden zijn Voor de huidi ge regering? Op deze vragen en als u ze stellen wilt, op nog veel meer vragen kunt u ant woord krijgen van de expert bij uitstek de hr. Herman Bode. Herman Bode is een topman in de In dustriebond N.K.V., speciaal belast met de afwerking van concern- zaken. De wijze waarop Bode het afgelopen jaar zijn visie op het inkomstenbeleid vertolkte heeft heel wat opschudding teweeg gebracht. Uit alle maatschappelijke groeperingen is men in de pen geklommen, resultaat, men begint er begrip voor te krijgen. Dit is uw kans om te horen en te vra gen. Wij rekenen op een grote opkomst maar kom s.v.p. op tijd, zodat wij om 8 uur kunnen beginnen. Wij hebben voor deze gelegenheid het Bruno-gebouw uitgezocht, meer ruimte en meer comfort. 16+ HERVORMDE GEMEENTE Zaterdagavond 15 december is er weer 16 in de grote zaal van de Rank (Ken- nemerstrraatweg 83, achteringang aan de Heerenweg). We doen dan allerlei spookachtige spel letjes. Wil iedereeen die een donker gordijn of kleed heeft, dat meenemen? LI MMEN-NIEUWS Het a.s. weekend het laatste volledige programma voor de winterstop, d.w.z. dat voor de vereniging "Limmen" geldt dat tot 2 en 3 februari alleen voor het le, 2e, 3e en junioren 1 een programma wordt, samengesteld. A.s. zondag ont vangt het le elftal U.S.V.U. Uit werd deze ontmoeting door "Limmen" in een overwinning omgezet en we mogen ver wachten dat ze ook op eigen bodem baas in eigen huis kunnen blijven. Het 2e elftal gaat naar L.S.V.V. in Lange- dijk, dat slechts 1 punt hoger uitkomt als "Limmen" en dus geen beletsel voor hen aanwezig is om hier sukses te boe ken. Het programma voor het a.s. weekend ziet er als volgt uit: Zondag 16 december: Limmen 1-USVU 1 14.30 uur Kassadienst hebben: K. Peeters, J. Duij- kersloot, K. ,Min L.S.V.V. 2-Limmen 2 12.00 uur MeerVogels 4-Limmen 3 14.30 uur Berdos 5-Limmen 4 14.30 uur Limmen 5-Flamingo's 5 14.30 uur U.S.V.U. 6-Limmen 6 12.15 uur Limmen 7-Duinranders 6 14.30 uur Limmen 8-Alcm. Victrix 7 12.00 uur Limmen 9-S.V.W. 13 12.00 uur JUNIOREN A: U.S.V.U. 1-Limmen 1 14.30 uur (terrein Koog-Zuid) C.S.V. 1-Limmen 2 12.00 uur Limmen 3-Graftdijk 1 12.00 uur zaterdag 15 december JUNTOREN B: Berdos 1-Limmen 1 14.30 uur Limmen 2-Alfem. Boys 4 14.30 uur Limmen 3-S.S.V. 2 14.30 uur JUNIOREN C: Limmen 1-Vites.se 3 13.15 uur Limmen 2-Go Ahead 3 13.15 uur Limmen 3-Sehoorl 2 14.30 uur "DROPPING" Evenals vorig jaar wordt voor alle se nioren-leden op donderdag 20 december a.s. een dropping georganiseerd. Leden die interesse hebben hieraan deel te ne men, kunnen zich opgeven aan de heer K. Kuiper of de heer Krul. Het is de bedoeling een koppelgenoot te zoeken en zich dan aife duo op te geven. Na afloop is er prijsuitreiking in de kantine. De prijzen zullen zeer aantrekkelijk worden gemaakt. LAATSTE TREKKING L.M. St. NIC. ZEGELAKTIE Mevr. Elhart Sportelaan, 50,S. Holleberg, Dusseldorperweg 126, ƒ50, mevr. v. d. Kommer, Brugstraat ƒ25, mevr. Driessen, Klouselaan 25,J. de Wnter, Westerweg 106A, 25,G. Beentjes, Vijverlaan 16, 25,—; mevr. Melc, Kapelweg 15, 10,mevr. A. Dekker, Dusseldorperdeg 89, 10,D. Hes, Visweg 53, 10,mevr. Duiker- sloot, Kapelweg 26, 10,W. Kroone, Dampegheestlaan 23, 10,B. Meijer, Burg. Nieuwenhuizenstr. 77. ƒ10,—. Men kan zich opgeven tot en met 20 de cember tot 18.30 uur. Het vertrek is vastgesteld om 19.00 uur. Wanneer ech ter de plaatteen in de auto bezet zijn, kunnen geen koppels meer worden aan genomen. Geeft U dus zo spoedig moge lijk op". Wilt u uw bankstel of stoelen Wij komen vrijblijvend met onze uitgebreide stalenkollektie meubelstoffen bij u thuis. Tevens volledige Interieur verzorging. Hyacinthenlaan 24 - Limmen Tel. 02205-1488 b.g.g. 1338

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 5