Centrale Verwarming «'HMD WETGEVING I WEEKAANBIEDING ZANUSSI A 35 T RADIO BAKKER MigpMÜ j u Aanleg van nieuwe installaties, uitbreiding en onderhoud. Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning HESLOO verwarming HEERENWEG 2II TELEFOON 31875 EUR Voor uw BRUIDSBOEKET A. SCHOUTEN ZN MOETEN WIJ ONS LEVEN VERANDEREN LET OP YAMAHA bromfietsen 1.399.— ,,'t Heifooër Gazelïehuis" PIET VAN KAALTE ATTENTIE l Rijwiel- en Bromfiets- reparaties dezelfde dag klaar PIET VAN RAALTE ,,'t Heilöoër Gazellehuls" „Veiligheid in de landbouw" De natuur lykt goed in de war 250 FIETSEN EN BROMFIETSEN ,,'f Heifooër Gazellehuis" PIET VAN RAALTE V.V.D. aid. Heiloo KOMm eens niet bij ebar op dehoekvan een winderige straat (wat di Mod bijna de enige moge lijkheid is) mar doe dateensin hetopen huis Maak daar, onder eenpraatje en een plaatje eens iets dat helemaal vanjeielfïsOntdek jezelf door creatief te zijn f en ontdek anderen door samen crea tief bezig te zijn. m voor'jonjelui van 15ja ar en onder. Misschien is dit het begin van een gezellige jeugdsoos, waar jouw inbreng groot kan 2ju. PJtAAT mOVEPb opnieuw laten stofferen? HOOGEBOOM'S Stoffeerderi] en Woninginrichting UITKIJKPOST Informaties over de Ziekenfondsverzekering- Deze week willen we ons allereerst bezig houden met de verplichte ziekenfonds verzekering, die - zoals iedereen wel zal weten - een loongrens kent. Lag deze loongrens - die ook wel wei standsgrens of verzekeringsgrens wordt genoemd - voor dit jaar nog op 20.900,-, voor volgend jaar is ze gebracht op 23.000,—. Deze verhoging kan tot gevolg hebben dat werknemers, die dit jaar nog onder de verplichte ziekenfondsverzekering vallen, van 1 januari af niét meer ver plicht verzekerd zijn. Uiteraard is ook het tegenovergestelde mogelijk. Niet-ver- plicht verzekerde werknemers kunnen weer ziekenfondsverzekerden worden. Loongrens Ziekenfondswet Voor de beantwoording van de vraag of men op 1 januari 1974 al dan niet onder de verplichte ziekenfondsverzekering valt, is bepalend zoals dat heet, het over eengekomen vaste loon - herleid tot jaar loon - dat men op 1 november 1973 ver dient. Dat jaarloon kan bijvoorbeeld worden berekend door het bruto-maandloon op die datum te vermenigvuldigen met 12. Daar moet dan in elk geval nog worden bijgeteld de vakantietoeslag. Soms is in de C.A.O. of andere bindende loonrege ling het recht op een kerstgratificatie of iets dergelijks vastgelegd. Dat bedrag moet alleen dan meegerekend worden, als een evenredig deel van die gratifica tie óók wordt uitbetaald bij tussentijdse beëindiging van het dienstverband. Is het nu zo, dat men op 1 januari 1974 verplicht verzekerd is en men blijft het hele jaar bij dezelfde werkgever in dienst, dan is men dat hele jaar verze kerd. Zelfs al zou het loon bij die werkgever in de loop van 1974 zodanig verhoogd worden, dat de grens van 23.000,- wordt overschreden. Met andere woor den: veranderingen in het loon bij dezelf de werkgever - of dat nu een loonsver hoging of een loonsverlaging is - hebben geen invloed. Met opzet spreken wij hier over dezelfde werkgever. Verandert men namelijk in de loop van 1974 van werkgever - bij voorbeeld op 1 juni - dan is het overeen gekomen vaste loon op diè dag beslis send. Als dat méér dan 23.000,is, valt men buiten de verplichte verzeke ring. Vanzelfsprekend kan ook het om gekeerde het geval zijn. Is men op 1 ja nuari 1974 niet verzekerd, maar aan vaardt men op 1 juni een betrekking tegen een loon dat de loongrens niet te boven gaat, dan geldt van die datum af weer de verplichte verzekering. Wat moet er nu gebeuren als u op 1 januari a.s. uit de verplichte verzekering rolt? Dan bent u aangewezen op een particuliere ziektekostenverzekering. Als regel zult u bij de particuliere ver zekeraars recht hebben op een aanslui tende 3e klasseverzekering tegen nor male voorwaarden en normale premies, mits u zich hiervoor maar binnen twee maanden aanmeldt. Medeverzekering huisgenoten Hoe is het nu met de ziekenfondsverze kering van huisgenoten gesteld? In het algemeen kunnen we stellen, dat de vrouw van de verplicht verzekerde, mits ze tot zijn huishouden behoort, en zijn eigen, zijn stief- of pleegkinderen waarvoor recht op kinderbijslag bestaat, gratis zijn meeverzekerd. Voorwaarde daarbij is dan wel, dat de verplicht-ver zekerde de kostwinner van zijn vrouw en de desbétreffende kinderen is. Is de vrouw of een van de kinderen zelf in dienstbetrekking werkzaam op grond waarvan ze onder de verplichte verzeke ring vallen, dan zijn ze rechtstreeks Ver zekerd. Zij kunnen dan in géén geval gratis meeverzekerd zijn. Nu komt 'het voor de de vrouw van de verplicht-verzekerde niet in dienstbe trekking is, maar wel een bron van in komsten heeft, zoals bijvoorbeeld een boetiek, een wasserette of iets dergelijks. In dat geval zal deze vrouw alleen dan gratis zijn meeverzekerd als haar man de kostwinner is. Hoe gaat dat nu in de praktijk? De man zal altijd als kostwinner worden aangemerkt, als het gezamenlijke inko men van hem en zijn vrouw de loongrens voor de verplichte verzekering niét te boven gaat. Voor 1974 betekent dit, dat het gezamenlijke inkomen niet meer mag Smalle bovenlader, die overal gemakkelijk ge plaatst kan worden. Luxe uitvoering. Grijs ge plastificeerd bovenblad met sierrand afgewerkt. THERMISCHE BESTURING dus altijd de juiste temperatuur bij elk programma. Groot vuldeksel. inhoud: 5 kg droge was 14 programma's, waarvan 1 biologisch 2 wasritmen 2 waterstanden o filter aan linkerzijkant verwarming 2700 watt centrifuge toerental 520 omw./min. roestvrijstalen trommel kontrolelampje centrifuge-druktoets verrijdbaar door wieltjes aan achterzijde «absolute veiligheid afmetingen: hoogte 85, breedte 45, diepte 60 cm adviesprijs inkl. 16% B.T.W. 1029. Kennemerstraatweg 255 Heiloo Tel. 30262 Ook scherpe prijzen in AEG, Philips etc. bedragen dan 23.000,—. Maar is het gezamenlijk inkomen hoger dan 23.000, dan wordt de man alleen dan als kost winner beschouwd als zijn inkomsten uit dienstbetrekking meer bedragen dan de helft van het gezamenlijke inkomen. Is dat niet zo - dus als de vrouw met haar inkomsten uit zelfstandig beroep meer dan de helft inbrengt - dan moet zij als kos twin ster worden aangemerkt en is alléén de man verplicht verzekerd. Zijn vrouw- en eventuele kinderen zijn dan niet gratis meeverzekerd, maar aan gewezen op een particuliere ziektekos tenverzekering. Toetreding tot de vrijwillige ziekenfonds verzekering is voor hen namelijk niet mogelijk, ómdat hiervoor het gezinsinko men geldt, wat óók niet hoger mag zijn dan 23.000,—. Overwinteren en ziekenfonds We blijven nog even bij de ziekenfonds- problematiek en in het bijzonder bij die van mensen van 65 jaar en ouder, die een tijdje overwinteren in de landen langs de Middellandse Zee. Bepalen we ons eerst tot Frankrijk en Italië - twee E.E.G.-landen - dan zien we dat naast de verplicht verzekerden in het algemeen ook bejaard - en vrijwil lig verzekerden dezelfde rechten op ge- .6 FEBRUARI 1974 Bloemsierkunst Stationsweg 111, Tel. 31340 neeskundige hulp hebben als de verze kerde inwoners van die landen. Zij moeten dan voor hun vertrek aan het ziekenfonds om een bepaalde verklaring - formulier E 111 - vragen, waarmee zij rich in voorkomende gevallen eerst moe ten wenden tot de verzekeringsinstelling ip Frankrijk of Italië. In Spanje ligt de zaak anders. Daar kun nen alleen verzekerde werknemers - de loontrekkenden - en hun gezinsleden bij tijdelijk verblijf geneeskundige verzor ging ontvangen. Dat betekent dus dat uitsluitend 65 plus sers die nog in loondienst werken en die kans zien een bepaalde tijd in Spanje te overwinteren, een beroep op geneeskun dige verzorging in dat land kunnen doen. Vóór het vertrek uit Nederland dienen zij dan bij hun ziekenfonds een voor Spanje bestemd formulier te halen waar uit blijkt dat zij verplicht verzekerd zijn en aanspraak hebben op de in dat land geldende verstrekkingen. Heeft men in Spanje geneeskundige hulp nodig, dan zal men zich eerst tot het dichtstbijzijnde uitvoeringsorgaan moe ten wehden. Voor 65-jarigen en ouderen die niet meer werken, biedt de Ziekenfondswet geen verdere mogelijkheden. Ook niet in het kader van de bejaardehverzekering of in dat van de vrijwillige ziekenfondsverze kering. Zij zijn aangewezen op een z.g. reisver zekering, waarbij ér wel rekening mee moet Worden gehouden, dat in de polis voorwaarden bepaalde beperkingen kun nen zijn opgenomen. Zo kap zijp vastge steld dat kosten voortvloeiende uit be staande ziekten of kwalen niet worden Vergoed. Tenslötte nog dit. Dp aanvullende verze kering op de verplichte, de bejaarden én de vrijwillige ziekenfondsverzekering van sommige ziekenfondsen geeft - tot een bepaald bedrag - ook wel dekking tegen ziektekosten in het buitenland. Maar hiervoor bestaat geen unifortne regeling en de bepalingen Zijn vdak per fonds an ders. Informeer daarom bij uW eigen zie kenfonds. Uitbreiding eigen bijdtage-regeling AWBZ Een onderwerp waar we dit jaar al eer der over hebben gesproken, is de uitbrei ding van de eigen bijdrage-regeling, zoals de Algemene Wet Bijzondere Ziektekos ten, de AWBZ, die kent. Omdat ons dui delijk is geworden dat er rond deze uit breiding sinds 1 juli 1973 toch nog wat misverstanden bestaan, willen we de zaak nog eens even op een rij zetten. Tot 1 juli van dit jaar was de situatie zo, dat uitsluitend personen van 65 jaar en ouder na één jaar inrichtingsverzorging een eigen bijdrage verschuldigd waren. Sedertdien heeft de eigen bijdrage-rege ling een belangrijke wijziging ondergaan en wel in die zin, tiat voortaan behalve bejaarden ook personen tussen 18 en 65 jaar een eigen bijdrage moeten betalen. Een bijdrage is nu in het algemeen ver schuldigd door een AWBZ-verpleegde van 18 jaar en ouder, die al langer dan een halfjaar in een inrichting verblijft. Odk dit is dus een verandering ten op zichte van de oude regeling. Alleenstaanden zijn in principe altijd tot een bijdrage verplicht. Maar in het geval dat zij als kostwinner zijn te beschouwen, kan vrijstelling of vermindering van de bijdrage worden verleend. Bij gehuwden Is alleen een bijdrage ver schuldigd, wanneer man èn vrouw op kosten van de AWBZ in een inrichting verblijven. Is dus bij een echtpaar maar één van de echtgenoten opgenomen, dan is géén bijdrage verschuldigd. De bijdrage van de ongehuwde AWBZ- verpleegde bedraagt vanaf 1 juli 1973 maximaal 355,per maand. Bij een echtpaar - als dus beide partners verpleegd worden - moet de man ten hoogste 408,-— per maand bijdragen. In een aantal situaties kan de betrokke ne echter worden ontheven van de bij drageplicht of kan toestemming worden gegeven tot het betalen van een lagere bijdrage. Ontheffing wordt verleend als de ver pleegde regelmatig inkomsten uit de Al gemene Bijstandswet heeft of in de situ atie, dat het bedrag aan eigen inkomsten van de verpleegde lager ligt dan 162, per maand als hij of zij ongehuwd is, en 324,per maand als de betrokkene gehuwd is. Een lagere bijdrage mag men betalen als de verpleegde inkomsten heeft die lager zijn dan 517,netto per maand als hij of zij ongehuwd is, en 732,per maand als de betrokkene gehuwd is. De eigen bijdrage wordt dan zodanig vastgesteld, dat een ongehuwde verpleegde ten min ste 162,— per maand voor vrije beste ding overhoudt en een gehuwde verpleeg de 324,— por maand. De energiecrisis zal de wereld verande ren, zo zeggen de politici. Het zal nooit meer worden als vroeger. We zullen met name minder gebruik kunnen maken van onze auto. Misschien dat we meer aan huis gebonden zullen zijn. Dan zullen we daar ons vermaak moeten zoeken en zullen we het ons binnen de vier muren van ons woninkje zo comfortabel moge lijk moeten maken. Het zou wel eens kunnen zijn, dat moeder de vrouw van deze ontwikkeling gaat profiteren. Dat zij van de bespaarde benzinecentjes en de niet betaalde wegenbelasting een fijne nieuwe keuken krijgt. Of dat haar 'harte- wens in vervulling gaat en de badkamer een moderner aanzien wordt gegeven. Afgezien trouwens van de energiecrisis is de belangstelling voor het opknappen van het oude huis in de belangstelling komen te staan. Staatssecretaris Schaeffer is de man, die het regeringsbeleid heeft weten om te buigen van nieuwbouw tot renovatie, of vernieuwbouw, zoals dat in hedendaagse termen heet. De regering wil meer en meer huizen die eigenlijk voor afbraak bestemd zijn, he lemaal opknappen. Keukenuitrusting en sanitair spelen bij die renovatie (uiter aard) een belangrijke rol. Op dat terrein heeft zich immers de ontwikkeling van het wonen 't duidelijkst gemanifesteerd. Een goede keuken en een ruime en pret- nu nog enkele dagen voor OUDE PRIJS Kennemerstraatweg 99, tel. 30192 tigc badkamer zijn geen luxe, zo zegt de heer Munier van de firma Munier Smit, die in het wereldbekende Rotter damse Bouwcentrum bezoekers uit bin nen- en buitenland laat zien wat er op dit gebied te koop is. Hij heeft trouwens niet alleen met het Bouwcentrum be moeienis, want onlangs heeft hij in Rot- terdam-Overschie ook een eigen nieuwe showroom geopend van ruim duizend vierkante meter, waar men van allerlei nieuwe snufjes op zijn gebied kennis kan maken. De keuken is het hart van het huis. Daar bivakkeert de moderne huisvrouw een belangrijk stuk van de dag. Het is vanzelfsprekend dat ten behoeve van haar allerlei denkers aan het werk zijn gegaan. Het oude granieten aanrechtje met wat klamme kastjes eronder is uit de tijd. Daarvoor in de plaats kwamen kunststof keukens met allerlei snufjes, die het werk van onze hedendaagse keu kenprinsessen niet alleen vergemakke lijken, maar die het vertoeven in de keu ken bovendien tot een plezierige aange legenheid hebben gemaakt. Zo'n moderne keuken biedt in de eerste plaats veel bergruimte in de vorm van laden en kastjes, die van allerlei indelingen zijn voorzien en die ieder stukje (tot en met de hoekjes) benutten. Kooktoestel'len en koelkast zijn inge bouwd, zodat ze zo weinig mogelijk ruim te in beslag nemen en het beeld van de keuken bovendien niet verstoren. Daarbij komen dan nog de werk-verge- makkelende uitvindingen, zoals elektri sche peilen in liet aanrecht gebouwd, waarop de pannen warm blijven, inge bouwde frituurbakken, vuil vernietigers en niet te vergeten de wasemkappen, die de kerken vrij houden van vocht en geur- t es. Frisse kleuren zowel in de keukenuit- 'ustir.g al^ in de betegeling - waarom altijd dat hele of halve wit - maken de verblijf- en werkplaats van onze moderne keukenprinses tot een waar paleisje. Meer nog is de ontwikkeling tot in de sanitaire wereld voortgeschreden. De tijd van de zaterdagse wastobbe ligt al ver achter ons en tegenwoordig is het on denkbaar dat een huis wordt gebouwd zonder badkuip of tenminste een douche. De heer Munier - die in zijn nieuwe show room naast enkele tientallen keukens ook tal van badkamers voor de belang stellenden heeft opgesteld - houdt het vooralsnog op de badkuip. Hij heeft ze in alle soorten en maten zelfs de zes- persoons. Dat heeft niet direkt te ma ken met de moderne opvattingen om trent de sexualiteit. Hoewel het is nog niet zo lang geleden dat vader, moe der en de kindertjes om beurten in de badkamer verdwenen. Het zespersoons-familiebad begint popu lair te worden. De hele familie samen in de badkuip, rond en fleurig van kleur het bespaart nog energie ook. De wat gemakkelijkere en vrijere opvatting om trent het leven met elkaar vindt ook zijn weerslag in de douchecel, die in vele gevallen in plaats van het gordijntje een schuifdeur heeft gekregen, die dan nogal eens van roókglas is gemaakt, zodat het silhouet van de douchende te zien is. Dat hele moderne behoeft nu natuurlijk ook niet allemaal in de vernieuwde bouw. Maar het hele ouderwetse past nog veel minder. Het sanitair, in de vorm van baden, wastafels, kastjes en aanverwan te spulletjes - ter verfraaiing ook - krijgt echter ook in de eenvoudigste vorm een wat plezieriger aanzien. In de twintigste eeuw is het bad geen luxe meer, waarom moet het dan ook weggedrukt worden in het huis en saai of somber zijn? De heer Munier in Rotterdam kan u er alles van vertellen. Voor hem zit de toe komst goed. Trouwens, niet alleen voor hem want de hele wereld is gebaat met schone en ontspannen mensen. Bij de oude Grieken en Romeinen had het bad een van d£ ereplaatsen in het huis. Nu we wat over de puriteinse tijd heen zijn gegroeid zal dat besef terugkomen. Onze welvaart maakt het mogelijk om ook - en zeg maar gerust juist - in dit op zicht iets meer te doen aan onze woon stijl. Door reorganisatie in ons bedrijf kunnen nu de UW VAKMAN Kennemerstraatweg 99, tel. 30192 De eetkeuken is van alle gemakken voorzien en is deel voor deel samen te stellen. Lezing voor veehouders op 7 februari Het consulentschap voor de Rundveehou derij in Noord-Holland houdt a.s. donder dagavond 7 febi*uari om 8 uur in café Kaandorp op Kapel, een bijeenkomst over „Veiligheid in de landbouw". Spre ker is de heer P. C. den Ouden, mede werker bij de arbeidsinspectie te Haar lem. De heer Ing. J. Kruizinga, die nauw be trokken is bij het te bespreken onder werp, zal aanwezig zijn. Hem kunnen vragen gesteld worden over o.a. mecha nisatie in de landbouw. En wij er maar van profiteren Terwijl in achter ons liggende jaren het kwik in deze tijd van het jaar van 5 tot 10 graden onder nul daalde, zien we nu het abnormale dat het 5 tot 10 graden boven nul kwam. De natuur lijkt goed in de war. En wij er maar van profiteren in allerlei opzicht. Wij, die graag tallo zen de schaatssport gunnen op 't slootje, vijver of ijsbaan, maar toch wel blij zijn met deze gunstige temperatuur in de anders slechtste tijd van het jaar. Planten al in bloei Het gevolg van de gunstige milde tempe ratuur is, dat hier en daar planten al in bloei staan. Bijvoorbeeld de forsythia, hier en daar de crocus en o.a. bij ons in de voortuin de prachtige Iris Reticulata, die normaal in april pas bloeit. Andere bolgewassen „vliegen" de grond uit en nu maar hopen dat er geen strenge vorst meer komt, anders Bij ons keuze uit Nu nog OUDE PRIJS. Zolang de voorraad strekt. Uw oude rijwiel ruilen wij tegen de hoogste prijs in. Koopt bij uw vakman en u zit goed. Kennemerstraatweg 99, tel. 30192 De jaarlijkse algemene ledenvergadering van de V.V.D. zal worden gehouden op dinsdag 12 februari 1974 in „De Oude Herberg", aanvang 8.15 uur. Spreker tijdens het openbaar gedeelte zal zijn de heer J. J. Schilstra uit Ber gen, kandidaat voor de Provinciale Sta ten van Noord-Holland. Hij zal spreken over „Enkele problemen van de Water schappen". Gezien zijn interessante publikaties over dit onderwerp, mogen wij een boeiend betoog verwachten. Vanzelfsprekend zal er gelegenheid zijn tot het stellen van vragen. Na de pauze volgt de besloten ledenver gadering. M■■MIIIIHIIIIUIIWUlllli'WWIB^^ „LIMM E.V'-NIEUWS Door een grotere ruimte dat het le' elftal sinds vorige zondag kreeg bij Meervogels door een gelijk spel, gaat het a.s. zondag rnet grotere moed naar Heiloo om te pro beren bij De Foresters nog gemakkelij ker in het zadel te komen zitten. Het 2e elftal gaat thuis revanche nemen op Always Forward dat Limmen de eer ste maal verpletterde met 62. Het programma voor het a.s. weekend ziet er als volgt uit: Zondag 10 Foresters Limmen 2- Egmondia Limmen 4 A.F.C. '34 Limmen 6- Berdos 9— Vitesse 13- februari 1—rLimmen 1 —Always Forward 4Limmen 3 Flamingo's 3 7Limmen 5 Meervogels 5 -Limmen 7 Limmen 9 JUNIOREN A: Limmen 1Alkm. Boys 2 Limmen 2De Rijp 1 Con Zelo 1Limmen 3 Zaterdag 9 februari: JUNIOREN B: V.Z.V. 1Limmen 1 Vitesse 4Limmen 2 Limmen 3H.S.V. 5 JUNIOREN C: Egmondia 1Limmen 1 Egmondia 3Limmen 2 Limmen 3Sporting S 2 14.30 uur 14.30 uur 14.30 uur 12.00 uur 12.15 uur 14.30 uur 12.00 uur 14.30 uur 12.00 uur 12.00 uur 12.00 uur 14.30 uur 13.15 uur 14.30 uur 13.15 uur 14.30 uur 14.30 uur KLAVERJASSEN VOOR DE JEUGD A.s. zaterdag 9, februari wordt in Lim men ',weer de grote dag voor de Jeugd gehouden. Dan wordt er op grootse wijze aktie gevoerd geld bijeen te brengen voor de voetbaljeugd. Om 7.30 uur begint in de grote zaal van het parochiehuis een grandioze klaverjasdrive, waarvan de hoofdprijs zal zijn een KALF. Naast dit kalf zijn er nog een keur van prijzen te winnen. Ook zal natuurlijk de gebruike lijke verloting worden gehouden, ook weer met prachtige prijzen. Na de drive zal er nog een verkoping plaatsvinden van verschillende artikelen die bij opbod worden verkocht. Hier kan u ook uw voordeel mee doen omdat hier ook koop jes voorkomen tegen een aantrekkelijk prijsje. Allen die van klaverjassen houden of de sensatie van een verkoping bij opbod willen meemaken, zullen daarom zeker komen zaterdagavond om 7.30 uur in het parochiehuis. Door uw komst steunt u de Limmer jeugd. LIMMER IJSCLUB Zaterdagavond heeft de Limmer IJsclub haar clubwedstrijden op de Alkmaarse kunstijsbaan kunnen houden. Tezamen met zusterverenigingen uit Andijk, Den Helder en Nieuwe Niedorp werd op vlot te wijze een programma afgewerkt over 500 en 1500 m, terwijl een tweetal paren bovendien nog een 3 km konden rijden. Het weer zat wederom niet mee, zodat geen scherpe tijden op de klokken ge bracht konden worden. Onbetwist de sterkste uit het gehele veld was Piet Bloedjes uit Limmen, die op alle drie de nummers zijn tegenstanders ruimschoots de baas bleef. Tinus Udding kwam als goede tweede van de Limmër deelnemers en Ton Veldt als derde. Bij de a-junioren v/as het de eerstejaars a-junior Jan Veldt die de sterkste was, en op een aantal nummers flink wat senioren achter zich liet. Waarmede wel bewezen is dat de serieuze aanpak van dit seizoen tot goede resultaten heeft geleid. De uitslagen waren: 500 m: P. Bloedjes 48.9, T. Udding 49.6, Jn. Veldt 50.9, T. Veldt 51.4, W. Krom 58.2; 1500 m: P. Bloedjes 2.32.1, J. Veldt 2.45.4, T. Udding 2.46.1, T. Veldt 2.50.6, W. Krom 3.09.2; 3000 m P. Bloedjes 5.06.1, J. Veldt 5.46.1. Wilt u uw bankstel of stoelen Wij komen vrijblijvend met onze uitgebreide stalenkollektie meubelstoffen bij u thuis. Tevens volledige Interieur verzorging. Hyacinthenlaan 24 - Limmen Tel. 02205-1488 b.g.g. 1338

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 6