IIUWSBLAD VOOR HEILOO OIéIII kil makelaardij K00MEN MODES TEL. 31313 lief enige adres voor superkwaliteit vogelzaden, en lage prijzen 33333 5 kg TROPISCH ZAAD 5.50 5 kg D0NATIN 10— TAXI ZWART Brandmeldingsnummer van Heiloo is 5x3 DOE HET NU Uw woning voordelig behangen kennemerstraatweg 334 t.o. kerkelaan heiloo tel.30815 Overweldigende belangstelling voor Heiloose kermis VAM0R-Autorijschool FERNH0UT Er zit nu vaart in Trek strepen op het parkeerterrein Heilooër Strijkorkest musiceerde Sportverenigingen zagen hun huur verdubbeld JUWELIER Herman Kwaad Ruime sortering en kwaliteit vakzaak zijn AFVALSTOFFEN 5 kg KANARIEZAAD 6.25 5 kg BUITENZAAD 4.— 5 kg PARKIETENZAAD 4.75 5 kg PITTAH 7.50 Stationsweg 65-67, Heiloo, tel. 02200-30286 MET VEEL PARKEERRUIMTE. Aantrekkelijke accordeon- muziek op donateursconcert Prachtige cadeaux voor scheidende hoofdleidster Dienst voor belangstellenden mvwsit t" GEZELLIGE PLATEN „Moeders voor Moeders" nu landelijk 83 jaar kosters De Groot Mooie jonge hennen te koop 9.50 RANZiJN Werkgroep meditatie wendt zich tot belangstellenden Stille omgang Lijdensmeditatie in de Vastentijd Klaverjassen H.S.V. Slager J. Brink won weer eerste prijs Ledenvergadering C.D.A. Wij zijn artiesten in hef maken van bruidsboeketten guus van der linden bloemsierkunst Is het voorbij, die mooie zomer BEHANGERSBEDRIJF W. SCH0NG 31e JAARGANG No. 49 6 MAART 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo - Tel. 30175 Redaktie-adressen W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 02200 - 30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant, is niet toegestaan zonder schriftelijke toe-stemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoef Adv. en copie moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. EEN UITGELEZEN KOLLEKTIE IN: KUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. vindt u in kunsthandel VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo 130 inschrijvers bij verpachting van 26 plaatsen Kermisexploitanten konden inschrijven voor een plaats op de Heiloose kermis, welke dit jaar van Saterdag 27 tot en met dinsdag 30 juli wordt gehouden op het terrein aan de Westerweg. De belangstelling voor deze verpachting was weer zeer groot, Heiloo is „in" bij de kermisexploitanten. Niet minder dan 130 gegadigden waren er voor een 26 plaatsen. Geen gemakkelijke taak voor het gemeentebestuur om uit de 130 at tracties een goede en aantrekkelijke kermis samen te stellen en daarbij tege lijkertijd op de centjes te letten. Ontving men in 1973 30.442,12 (bruto), dit jaar gaat de kermis 34.900,50 (bruto) opleveren. Autoscooter exploitant bood 7.650, Opvallend veel werd geboden door de eigenaar van een autoscooter; hij had er niet minder dan 7.650,voor over! Opvallend ook de bedragen van attrac ties alsfotoschietsalon 3.310, schui- venspci 2.640, - en Calypso 2.110,— Het bedrag van 2.750,voor een plaatsje op de kermis van een gebak kraameigenaar is ook niet mis! Een nou- gat-suikerkraam gaat de gemeente een bedrag van 1.856,—' opleveren. IJsver- koop brengt de gemeente zelfs nog ƒ302,- in het iaadje en de brievensport 900,-. Naast attracties voor de wat oudere jeugd zijn* er ook een aantal echt voor de jongeren, zoals een draaimolen (op brengst 1.550,—elektrisch draaibord- spel 1.060,optelspel 540. -) en vliegtuigmolen 1.055, Vrieswijk 156 - Heiloo Telefoon 31103. GRATIS THEORIE ten aanzien van bouw sporthal Er zit nu vaart in, in de bouw van een sporthal, een sporthal welke in het zuid westelijk deel onzer gemeente gebouwd zal worden. Voor de bouw gaf de Raad „groen" licht. Gekozen kan worden uit een viertal ontwerpen, door een viertal bedrijven uitgewerkt. Deze ontwerpen zijn al besproken door de betrokken raadscommissies en door de sportraad. Een keuze is er, als we goed zijn inge licht, nog niet gemaakt. De afmetingen van zulk een sporthal is 42 x 22 meter („werkruimte") met tribune, kleedka mers, wasgelegenheden en een flinke ruimte voor het gebruik van een con sumptie. Bij het ontwerpen van de sporthal is in de tekeningen rekening gehouden met het bezoek van minder-validen. Ordeloze bende bij het parkeren Trek strepen op het grote parkeerter rein, gelegen tussen Heerenweg en Wil- librordusweg, zouden we opnieuw willen vragen aan het gemeentebestuur, zodat autobestuurders weten hoe ze, in het be lang van de medegebruikers van het parkeerterrein, hun auto zo praktisch mogelijk kunnen parkeren. Bij een groot bezoek aan het „Asta"- theater en aan „De Oude Herberg" za gen we de auto's chaotisch neergezet. Zo zelfs, dat men aan de Heerenwegkant het parkeerterrein praktisch niet kon verlaten. voor bejaarden in „De Loet" Het Heilooër strijkorkest o.l.v. de heer J. M. Groenland, musiceerde in het ver zorgingstehuis „De Loet". En met hen -.'speeide het fanfarekorps „Eensgezind heid" onder leiding van de heer Joh. de Gier. Het corps speelde een programma van werkjes in de hal van het huis, die een paar dagen later in „De Rustende Jager" werd uitgevoerd. Aantrekkelijk programma van bekende werken Het strijkorkest speelde een zeer aan trekkelijk programma van heel bekende werken. Goede ontspanningsmuziek dat bij de aanwezigen plezierig aansloeg. Werken van Joh. Strauss, Paul Lincke en Fransz Lehar om maar enkele te noe men, blijft muziek om graag naar te luisteren. Elk nummer van het uit zes werken be staande programma werd met veel aan dacht beluisterd en, terecht, met een hartelijk applaus beloond. Het strijkensemble (bestaande uit 7 vio len, cello en bas) werd uitstekend ge steund door de pianist, alhoewel hij soms wel wat domineerde. (Was de opstelling van de piano daar soms debet aan?) Dirigent Groenland mocht, evenals „Eensgezindheid", van de organisator van dit soort ontspanningsbijeenkom sten, een bedrag onder couvert ontvan gen. N.M. Eu nog wel met terugwerkende kracht De besturen van de Heiloose sportver enigingen zagen de huur, voor het ge bruik van gymnastieklokalen, plotseling verdubbeld. Met terugwerkende kracht tot 1 januari 1974. Vooral de sportverenigingen met veel jeugdige leden, die praktisch geheel hun aktiviteiten bedrijven in gymnastieklo kalen (we denken aan de verenigingen met zo'n 1500 leden) grijpt deze verho ging er nogal in. Eind februari kregen de verenigingen een schrijven van het gemeentebestuur dat met ingang van 1 januari de zaalhuur van 1,25 op 2,50 per uur was gebracht. Vooropgezet dat ook deze prijs n0g in geen enkele verhouding staat m|t de werkelijke kosten van dergelijke zalen, is de wijze waarop de verenigingen zo plotseling voor deze drastische verhoging worden gesteld, weinig elegant. Ons is bekend dat verenigingen hun kon- tributies hebben moeten verhogen in verband met de stijgende loonkosten van de leiding. Nu komt daar plotseling, bij gebruik van zo'n 20 uren per week van gymnastiekzalen, vijfentwintig gulden bij als extra/uitgave. In de gemeentebegroting voor 1974 trof fen wij een post aan van verhuur van gymnastiekzalen, geraamd op f 6.030, in 1973 op 13.235,— in 1974. Voor ons verwonderlijk dat in de open bare begrotingsvergadering geen der raadsleden over dit punt iets zei. We dachten dat het toch wel de moeite waard was, gezien de talrijke verenigin gen die er bij betrokken zijn, met zo'n paar duizend leden! N.M. K Kennemerstraatweg 414 - Heiloo Telpfoon 30799 Voor een moet men in de Gouden en zilveren sieraden Briljanten ringen Voor geldbelegging ook los briljant. Grote kollektie HORLOGES met moderne vormgeving. Stap vrijblijvend binnen en vraag; ons vakkundig advies. TRICOTf van Aostastraat 9 Voor uw l-P- WfROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 ♦♦4 oj) donateursavond van „Eensgezindheid" Op de donateursavond van de muziek vereniging „Eensgezindheid", vrijdag in „De Rustende Jager", was er aantrek kelijke accordeonmuziek te beluisteren, gespeeld door „Accordeana" uit Alkmaar onder leiding van de heer J. Cornelissen. Bijzonder aantrekkelijk waren de selec tie uit de musical „My Fair Lady" en de potpourri uit de bekende operette „lm Weisen Rössl". Een verrassing was de medewerking van Angela Bos die delen zong uit deze operette. Haar spontane en charmante optreden oogstte veel suc ces. Heerlijk klonk de „Annen Polka" van Joh. Strauss en de bekende tango „No- che de Estrellas" van Malando). Voor ons altijd plezierig de jeugd te ho ren musiceren. Negen jongens en meisjes deden, onder leiding van de heer Th. Groot, zichtbaar hun best en het klonk heel aardig. Zo speelden zij een tweetal canons. De drumband trad op onder leiding van Anja Mulder, zij speelden een viertal werkjes. Instructeur is dhr. W. Renooy. Opvallend is bij deze drumband dat het ritmisch gevoel duidelijk aanwezig is en Anja Mulder een uitstekende maitre is! Het orkest musiceerde onder leiding van de heer Joh. de Gier. Zij voerde een 8-tal werkjes uit, waaronder een drietal mar sen. De moderne selectie „Brooklyn Pa rade" klonk heel goed, vooral het vierde deel kreeg een goede vertolking. Beken de werkjes als „Cecilia" van Kokelaar en „Eviva Espana" van L. Caerts gingen er bij dë aanwezigen in „als koek". Het gaf zelfs aanleiding- tot meezingen en meeklappen. Voorzitter A. Jensch kon het ere-lid de heer P. Modder speciaal welkom heten en vertegenwoordigers van zustervereni gingen uit Heiloo, Alkmaar en Castri cum. Dhr. Jensch releveerde resultaten in 1973 van het orkest, de jeugd van „Eensgezindheid" (als onderdeel van het jeugdorkest bestaande uit leden van ver enigingen uit Oostwoud, Schermer en Heiloo). Hij deelde mede dat nog steeds een oud-papieraktie gaande is en dat dezer dagen 17 ton verzonden is. Het jeugdorkest gaat eind juli een week je naar Eist in de Betuwe, logerende in een jeugdherberg. Daar zal o.a. geoefend worden en concertjes gegeven worden. Afzonderlijk bracht dhr. Jensch dank aan de heren Groot, Renooy, De Gier en mej. Anja Mulder. De eersten kregen een bedrag onder couvert aangeboden, Anja Mulder bloemen. Een bedrag on der couvert mocht ook „Accordeana" ontvangen. We zouden het bestuur van „Eensge zindheid" opnieuw willen vragen: pro beer zo'n donateursconeert eens wat aantrekkelijker te maken. Niet zo rom melig! Zoveel toespraakjes als nu zijn in 't geheel niet nodig; zich te houden aan het rookverbod (ook bestuursleden!); als een krakende luidsprekerinstailatie een deel van het concert vergalt, grijp dan direkt in en laat ook niet toe dat tijdens musiceren glaswerk in de zaal wordt schoongemaakt (waar nu nog bij kwam dat glaswerk stukviel). Wanneer men dit hoort en aanschouwt, dan gaat een flink deel van het muziekgenot ver loren. en zal het niet animeren enthou siast naar een volgend concert te gaan. Geen gemakkelijke taak in vroeger jaren Het kosterschap was voor alle drie een soort bijverdienste. Geen gemakkelijke taak in vroeger jaren, vooral ook omdat de De Groot's bijzonder plichtsgetrouw waren. Dirk de Groot: „Er stond vroeger één grote kachel in het Witte Kerkje; die moest de grote ruimte verwarmen. Het gebeurde met brechcokes. Ik kan me nog goed herinneren dat vader soms 's nachts z'n bed uitstapte om naar die kachel te gaan kijken. Hij was dan bang dat de kachel te hard was gaan branden of uitgegaan zou zijn. Men zou dan 's. zondags in de kou hebben gezeten. Als het erg koud was dan moesten vader en moeder vuur in de stoven (die men toen nog in de kerk had) zetten en later er weer uithalen." Dirk de Groot constateert dat het nu, met centrale verwarming, veel gemak kelijker is koster te zijn. Ook wat het luiden van de klokken betreft. „Dat ging bijzonder zwaar en als kinderen (uit een groot gezingingen we vader wel helpen. Overigens voor ons een leuke aangele genheid. Zomer en winter luidde vader en later mijn broer trouw de klokken van het Witte Kerkje. Nu gebeurt het elektrisch." Het kosterschap is dus heel wat gemak kelijker geworden, er komt toch een grote mate van liefde voor het werk bij te pas. We zouden het willen noemen plichtsbetrachting. En dat bezaten alle drie kosters De Groot. Ds. Ph. Ouwendijk kondigde in de zon dagse kerkdienst het afscheid van Dirk de Groot aan en releveerde de verdien sten van de scheidende koster, die op gevolgd zal worden door de heer en me vrouw Salverda. De concierge van het Hervormd Cen trum „De Rank", de heer Henning en echtgenote, hebben deze functie neerge legd en zijn naar elders in de gemeente verhuisd. Dhr. en mevr. Salverda hebben ook deze funktie overgenomen en zijn dus gaan wonen boven „De Rank". Zij waren woonachtig in Alkmaar. N.M. Mevr. J. N. ten Dam nam afscheid Mevrouw J. N. ten Dam nam afscheid als hoofdleidster van de openbare kleu terschool „De Crocus". Daarvoor bestond bijzonder veel belangstelling, van de zij de der ouders, de ouderkommissie maar ook van de zijde van het gemeentebe stuur. Burgemeester H. Hoekstra en de heer Van Amsterdam van de afdeling Onderwijs, waren naar „De Crocus" ge komen en er werden bloemen aangebo den. De heer P. F. de Ruiter, voorzitter van de ouderkommissie, releveerde de grote verdiensten van mevr. Ten Dam. Serieus werkend met de volle inzet. Hij dankte dan ook de scheidende hoofdleidster die in Nieuwe Niedorp haar werk gaat voort zetten, na 8% jaar in Heiloo te zijn ge weest. Dhr. De Ruiter betrok in zijn dank ook de heer Ten Dam die, zonder dat het bekend was, allerlei medewer king verleende op 't schooltje. De heer De Ruiter bood mevr. Ten Dam o.a. een grasmaaimachine aan, de ouders een bon voor de aanschaf van artikelen die ze nodig zuilen hebben bij de aanleg van 'hun nieuwe tuin. Naast de genoemde bloemen van de ge meente waren er ook anderen die een bloemetje aanboden. Het deed mevrouw Ten Dam zichtbaar veel, dit afscheid. Zondag 10 maart a.s. 9.30 uur v.m. zal er een dienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Noorder geeststraat. Deze dienst wordt opgeno men door Radio Bloemendaal. Voorgan ger is ds. L. M. Boeijinga uit Bloemen daal. Onze piaatsgenote mevrouw N. de Luit-Weenink (messo sopraan) verleent haar medewerking 'door enige liederen te zingen. Allen hartelijk welkom. MMK UIT F J|. 'j| HUN i, QHBUIG. MET ONZE Na recente uitbreidingen in Drenthe en Groningen gaat „Moeders voor Moeders" zich per 1 maart a.s. ook richten tot de aanstaande moeders in Groningen (stad), Haren, Leeuwarden, Sneek, Drachten en Heerénveen. De aktie die permanent is, beijvert zich om urine van zwangere vrouwen in de eerste maanden van de zwangerschap in te zamelen, waaruit een geneesmiddel wordt vervaardigd, dat onontbeerlijk is bij de behandeling van bepaalde vormen van onvruchtbaarheid. „Moeders voor Moeders" heeft daarmede thans een landelijk karakter gekregen. In vrijwel alle belangrijke plaatsen wordt de aktie nu gevoerd. Om vervoerstech- nische redenen kan men echter nog niet in vele kleinere - soms ver afgelegen - plaatsen komen. Waar de aktie gevoerd wordt, hebben zich dames belast met het zoeken naar contact met aanstaande moeders, die willen deelnemen. Naar gehoopt wordt zullen in 1974 weer meer dan 40.000 aan staande moeders aan de oproep gehoor geven. Om de dag worden bij haar de verza melde hoeveelheden aan huis opgehaald om naar Boxtel te worden vervoerd waar deze urine door Diosynth B.V. wordt verwerkt tot ruwe grondstof. Hieruit wordt door Organon in Óss het bedoelde geneesmiddel bereid. Afscheid van koster D. de Groot Een niet zo opvallende mededeling: kos ter D. de Groot, 74 jaar oud, beëindigt zijn funktie als koster van de Hervormde Gemeente in 't Witte Kerkje, Achter deze mededeling gaat schuil: 83 jaar kosters De Groot! Dirk de Groot, zo kennen vele Heilooërs oud-bakker De Groot. De thans scheidende koster zette onge veer 8 jaren geleden dé funktie van zijn vader en broer voort. Vader De Groot was 35 jaar koster, broer Klaas zelfs 40 jaar. tegen de leg, wit en bruin, p. stuk Stationsweg 88 - Telefoon 30625 „Inleiding tot Meditatie" Steeds meer komt „meditatie" in de be langstelling. Er is bij velen blijkbaar ver langen naar ogenblikken van rust en be zinning en naar dieper innerlijk leven. Er is thans een „Interkerkelijke Werk groep Meditatie" gevormd, onder auspi ciën van de Alkmaarse Raad van Ker ken. Sinds 1 januari 1974 beschikken we over een eigen meditatieruimte ge vestigd: Emmaatraat 8, Alkmaar. In deze ruimte kan men gebruik maken van stoelen of speciale meditatiebankjes, zoals die in meerdere centra in gebruik zijn. Sinds het voorjaar 1973 hebben velen belangstelling getoond voor deze medi tatie-inleidingen en thans wijzen wij u op de 8e serie in de maand maart. Gaar ne nodigen wij ook u uit voor: Drie avonden „Inleiding tot Meditatie" op woensdagavonden13, 20 en 27 maart, aanvang 20.15 uur. Heiloo - Amsterdam Op zaterdag 16 maart vertrekt de bus vanaf de St. Willihrorduskerk 23.15 uur. In Limmen Kort Lof. Daarna in Am sterdam om 1 uur de Stille Omgang. 2 uur H. Mis in de Papagaai (Kalver- straat), koffiedrinken en 5 uur weer in Heiloo (meikerstijd thtiisü) Kosten totaal 5,50. Gaarne spoedige aanmelding hijJ. Zoon, Westerweg 320 en A. W. Boersen, Hee renweg 182 (tel. 32850). De overweging van het Lijden van Chris tus is echt niet afgeschaft, doch juist in deze tijd zeer aktueel geworden. Het Gebedsoffensief Heiiöo" heeft voor de Vastentijd rector J. B. Rosenhart uit Amsterdam, in Noord-Holland welbe kend, bereid gevonden de Lijdensmedita tie te houden en wel ELKE DINSDAG, om 20.00 uur in de Genadekapel te O.L.Vrouw ter Nood te Heiloo (dus achtervolgens op 5, 12, 19, 26 maart en op 2 en 9 april a.s.). Over de volgende onderwerpen zal wor den gemediteerd: 5 maart: De Doodstrijd van Christus in de Hof van Olijven; (was gisteren); 12 maart: Het verraad van Judas, één van de Twaalf; 19 maart: De val van Petrus; 26 maart: Geseling en Doornen kroning van Christus; 2 april: Kruisdra ging; 9 april: De zeven Kruiswoorden. Inlichtingen: mevr. S. C. M. Nuyens- Kusch, tel. 02205-1308 en N. A. Klein, tel. 02200-30159. Gebedsoffensief Heiloo. De inleidingen worden verzorgd door mevr. V. Russien-van Dijk (Heiloo). Wanneer men de inleidingen eenmaal heeft meegemaakt, heeft men gratis toe gang tot de gezamenlijke meditatie wel ke iedere maandagavond wordt gehou den van 19.15 tot 20 uur. Voor de 3 inleidingsavonden wordt een vergoeding gevraagd van 10,dit be drag kunt u op de eerste avond voldoen. Wanneer u aan deze 8e serie wilt deel nemen, verzoeken wij u dit schriftelijk of telefonisch aan onderstaande adres sen te melden. Hartelijk welkom namens de werkgroep meditatie, V. Reussien-van Dijk, Vrieswijk 53, Hei loo, tel. 32591; B. Moonen, Comman deurslaan 14, Heiloo, tel. 32840. VRIJDAG A.S. Aanvang 20.15 uur. Kantine Bayershoffweg. op slagersvakwedstrijd te Utrecht Slager J. Brink heeft vorige week in Utrecht, tijdens de nationale Slagers vakwedstrijd weer een eerste prijs be haald met zijn inzending gekookte worst. Met de inzending leverworst bereikte slager Brink een tweede prijs. Maandagavond 11 maart om 20.30 uur in het Brunogebouw ledenvergadering CDA (ARP, CHU en KVP). kennemerstraatweg 470 heiloo telefoon 02200-30067 Heeft u wel eens het gevoel - terugkij kend op de paar jaar dat u nu getrouwd bent - dat het toch wat anders is dan u verwacht had? Is het nog steeds leuk om - als u beiden van uw baan thuis komt - samen 's a- vonds te huishouden? Bent u het samen nog niet eens over de gezinsplanning? Vindt u dat ruzie eigenlijk niet past in een huwelijk, terwijl het u echt toch nog wel eens overkomt? Zit u ook wel eens met dit soort vragen? Zoudt u het misschien prettig vinden om daar eens met anderen, die ook over deze zaken nadenken, van gedachten te wis selen? Misschien is het volgende dan iets voor u. Wij plannen een serie van 3 avonden voor jonge echtparen en zich echtpaar- voelende jonge mensen - waar andere jongere geïnteresseerden zich vanzelf sprekend bij kunnen aansluitend - over een open huwelijksbeleving. Mevr. J. Forceville-van Rossum uit Ber gen. die veel aan groeps- en vormings werk doet. is door ons uitgenodigd en zal graag deze avonden met ons mee maken. Wij hopen dat, na een korte inleiding door haar, bij een kopje koffie een dis- kussie tot stand kan komen, waarbij de vraagstukken, die u bezighouden, ter sprake zullen komen. Misschien blijkt tijdens deze diskussie, dat wij toch méér in onze handen hebben dan alleen maar „dia's als herinnering", dat samen leven echt Samen Léven is. Mocht u iets voor deze serie avbnden voelen, dan zou het prettig zijn als u zich hiervoor van tevoren zoudt willen opgeven aan onderstaande adressen. Eventueel willen wij voor u - indien no dig - een gratis babysit voor deze avon den trachten te regelen (dit wel graag bijtijds aan ons doorgeven). Data voor deze serie avonden voor jonge paren: 7 en 21 maart en 4 april; tijd en plaats20.00-22.30 uur koffiekamer Moe der Godskerk, Heiloo. Kosten 10, per persoon, 15,— per paar (inclusief koffie). Namens de Aktiegroep „Kerk-zijn, ook buiten de muren" Mevr. Th. van Maanen Spillaan 18, Heiloo, tel. 32521 Mevr. C. Crabbendam Baafjeslaan 12, Heiloo, tel. 30300 Hr. L. Welling Vrieswijk 127, Heiloo, tel. 33324 Dan naar GROTE SORTERING EXCLUSIEF BEHANG ZEER EAGE PRIJZEN Onze showroom is 's zaterdags de gehele dag geopend. NIC. BEETSWEG 21 HEILOO TELEFOON 02200-33653

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1