i £Qndéj|g@r Ir GREATEST HITS dl 6 FA .J. J. PANTEK0EK, ing TRICOT SHOES van schaal mode IEUWSBIAD VOOR HEILOO makelaardij TEL. 31313 1 HALVE PRIJS HALVE PRIJS elhandel 'Alkmaar X X TAXI ZWART 32e JAARGANG NO. 17 24 JULI 1974 kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 ARCHIPLAN ARCHITECTENWINKEL Gratis bouw- en verbouw-advies. Grove onvoorzichtigheid veroorzaakte grote brand A.s. zaterdagmiddag begint de Heiloose kermis D.V.W.-jeugd zet zich in voor Noordierse kinderen Geslaagd der linden blcemsierkunst BÉ pus van „Heiloo is mooihouen zo!" Voor enorme koopjes van Uwkledingadviseur Kf HERENMODE HEILOO Zie achterpagina Keramiek beeldje werd zwaar beschadigd Middensiandshandelsschoo! - Heiloo MIDDENSTANDS - DIPLOMA John Boften bielzen meubelen nu slechts f 14.90 VAN AOSTASTRAAT 28, HEILOO - TELEFOON 31316 Slechts de helft van het Nederlandse volk gaat met vakantie Een vrijetijdsfiets is een speciale fiets Arie Krom uit Limmen wil met de minister op stap Alle pullovers, vesten, spencers nu voor de halve prijs - V ,'lv yi f V" I kAADHUSWEG 6 tl HEILÖD Elke vrijdag koopavond van 7-9 uur. ALLES MOET WEG Halve prijzenslag KLEUTERBOUTIQUE HEILOO Alle japonnen, mantels en lucia-sets nu voor de halve prijs Heiloo Elke vrijdag koopavond van 7-9 uur. Bijzonder aantrekkelijk concert in het Witte Kerkje Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet IZEEKZEEHi het goedkoopste adres in Nederland Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoef. Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Geopend woensdagmiddag van 2-4 uur, dinsdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdagmorgen van 10 -13 uur in „Onder de Luifel", Westerweg 234, Heiloo (hoek Westerwëg - Stationsweg). Schade: een paarhonderdduizend gulden Bewoonster was afwezig Grove onvoorzichtigheid was oorzaak dat vorige week bijzonder grote schade werd aangericht aan de riante villa, Kennemerstraatweg 3, bewoond door mevrouw C. C. V. Rolf-Tiemeyer, die tij dens de brand afwezig was. Omstreeks vijf uur raakte de rietbedek king van deze villa in brand. Werklieden hadden materiaal, afkomstig van een af gebroken woning aan de Regulierslaan, in brand gestoken en overvliegende von ken tastten het rieten dak van genoem de villa aan. De sterke wind deed de rest, in een oogwenk stond het gehele rieten dak in brand. Niet op de hoogte dat de villa nog net op Heiloo's grondgebied staat, waarschuw de men de Alkmaarse brandweer die zeer spoedig met groot materiaal aan wezig was. Later werd onze Vrijwillige Brandweer gewaarschuwd. Deze tastte de brand met 9 waterstralen aan, een brand welke een grote rookontwikkeling veroorzaakte. Dit alles trok veel publiek en het verkeer op de Kennemerstraat weg, dat op deze tijd altijd zeer intensief is, werd danig in de war gestuurd. Veel waardevols tijdig geborgen Met zoveel blusmateriaal was de brand spoedig gelokaliseerd. Alhoewel onze Heiloose brandweer nog uren aktief moest blijven. Vierentwintig uur later rukte de brandweer nogmaals uit om dat rook werd gesignaleerd. Het bleek dat toch nog wat beddengoed was gaan smeulen. De brand- en waterschade is zeer groot en loopt zeker wel in een paar honderd duizend gulden. Het huis bevatte veel waardevols. Het grootste deel ervan kon tijdig geborgen worden. Nagegaan wordt wie aansprakelijk ge steld kan worden voor de financiële schade. De afstand tussen de stookplaats en de villa bedroeg een vijfentwintig-tal me ters, gescheiden door een boombeplan ting. De vonkenregen moet dus hoog over deze beplanting zijn heengegaan. De villa werd, medio 1936, door de fa. J. Rus gebouwd. Duurt tot en met dinsdagavond Aanstaande zaterdagmiddag begint de Heiloose kermis en duurt tot eii met dinsdagavond. De kermis wordt weer gehouden op het terrein aan de Wester weg, gelegen tegenover de Zeeweg. Een assortiment van 26 kermisattrak- ties moet zorgen voor het vermaak. Uit eenlopend van autoscooter, calypso, gla zen doolhof, fotoschietsalon, draaimolen, vliegtuigmolen etc. tot zgn., behendig heidsspelen toe, zoals: schuivenspel, bumperspel, een elektrisch draaibord- spel enz. Voorts kan men zijn geld kwijt aan snoeperijen als gebak,' nougat etc. en ook de suikerspin is weer aanwezig. Wil men wat anders, ook daarin kan men z'n „dubbeltjes" laten rollen. Naast een frites-worstkraam kan men terecht een bezoek brengen aan de paling- kraam. Want paling hoort er bij, ook al is die wat duur geworden. Pleegouders bijeen in Open Huis De jeugdkommissie van de hengelsport vereniging D.V.W. zal op zaterdag 17 augustus een viswedstrijd organiseren voor alle kinderen in Heiloo en omge ving. Het inschrijfgeld bedraagt 1, en er zijn leuke prijzen te winnen. De opbrengst komt geheel ten goede aan de Noordierse kinderen die men om streeks Pasen weer voor 3 weken naar Heiloo wil laten komen om „even óp verhaal te komen". Dit spontane initiatief van D.V.W. werd bekendgemaakt tijdens een bijeenkomst in het Open Huis waar het komitee „Noordierse kinderen Heiloo" aan de pleegouders verslag uitbracht van een trip naar Dundrum nabij Belfast waar de kinderen die eerder in Heiloo verble ven voor een lang weekend bijeen wa ren. Dit follow-up weekend werd een groot succes. Het werd geheel gefinancierd door het komitee uit Heiloo. Via een bandrecorder k'onden de pleegouders weer even luisteren naar de stemmen van „hun" kinderen die hen niet alleen de groeten overbrachten maar vooral nogmaals bedankten voor de fantasti sche weken in Heiloo. Tot slot zongen de kinderen in koor: „It is a long way to Heiloo". Ook de pleegouders, die zich overigens unaniem bereid hebben verklaard om hun deur wijd open te zetten voor een volgende groep uit Belfast, kregen de gelegenheid om via de bandrecorder iets tegen de kinderen te zeggen. Deze band gaat naar de Ierse jeugdleiders, die het contact met deze kinderen blijven on derhouden: zij het dan in hun eigen ka tholieke of protestantse wijk. De jongens en meisjes hadden in Dun drum het gevoel weer in Heiloo te zijn. De komst van de 3 komiteeleden uit Heiloo droeg hier zeker toe bij maar ook het weerzien van hun vriendjes en vrien dinnen waar ze thuis niet mee mogen en kunnen praten zorgde voor een opti male stemming. Het is erg jammer dat er voor dit be langrijke werk in Heiloo en de nazorg in Ierland een chronisch gebrek aan fi nanciën is. Ook het landelijk komitee komt er financieel niet meer uit. In september gaat er een grootscheepse landelijke aktie van start. Er is voorlo pig 2% miljoen nodig om dit werk te kunnen voortzetten. Het enthousiaste komitee in Heiloo, dat nu al weer druk in de weer is met het samenstellen van een programma voor de komende groep van 40 kinderen hoopt in elk geval op uw medewerking voor dit zo belangrijke werk. U kunt uw bijdrage storten op nr. 2162 van de Am- robank Heiloo, rek.nr. 43.12.04.500. De directie van het Psychiatrisch Cen trum St. Willibrord heeft reeds laten weten dat zij de zorg en de kosten voor de warme maaltijden weer voor haar rekening wil nemen. Een geweldig aan bod voor deze kinderen uit Belfast die niet alleen lichamelijk maar vooral ook geestelijk op de rand van een afgrond moeten leven. We zullen u via de Uitkijkpost van alles op de hoogte houden. Voor al uw BLOEMWERK van corsage tot corsowagen /dflPïkN kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 EEN UITGELEZEN KOLLEKT1E IN: KUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK J GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. vindt u in kunsthandel zo horen wij nog naklinken van de ak tie, vorig jaar gevoerd. Nou, bedrijven gelegen aan de westzijde van de Kenne merstraatweg, tussen v. Aostastraat en Laarmanstraat, moeten aan deze slagzin maar eens regelmatig uitvoering geven. Het ligt er bezaaid met papier-afval Gemeente blijft niet achter De gemeente blijft zo nu en dan ook niet achter bij de door haar zelf gevoer de aktie. Wie de hoek Kerkelaan-Willi- brordusweg tenminste bekijkt, begrijpt niet dat een gemeentelijk eigendom tot een toestand van afbraak wordt ge bracht. Gewoon een aanfluiting, vooral in deze omgeving. De situatie op de hoek Heerenweg-van Aostastraat, waar eens een paar wonin gen stonden, is er ook niet aantrekke lijker op geworden. Gezien het wassende onkruid zou een zeis geen kwaad kun nen doen. Voorts is het trottoir aldaar aan een opknapbeurt toe. Of wacht men hier tot realisering van reeds vastge stelde plannen? In de v.d. Veldenstraat raakt een maan denlang leegstaand pand van een parti culier, zo langzamerhand rijp voor af braak. Een braakliggend stukje terrein wordt gauw aangegrepen om er rommel neer te werpen. Zulk een terreintje is alweer het „doelwit" voor een aantal mensen uit de omgeving van zuid-west. Bij het kruispunt Pastoor van Muijenweg-Ewis- weg ontstaat zo langzamerhand een vuilnisbelt. 'Je houdt het haast niet voor mogelijk, maar daar worden zelfs ge meentelijke plastic zakken met vuil ge deponeerd, alsof er geen uitstekend functionerende vuilnisophaaldienst be staat! Was pas geplaatst bij ,,'t Pinkeltje" Vlak voor de bouwvakarbeidersvakantie werd een alleraardigst beeldje geplaatst op een terreintje in Mariënstein. Ter verfraaiing van de omgeving van de nieuwe openbare kleuterschool ,,'t Pin keltje". Dezer dagen werd het al zwaar beschadigd, waarschijnlijk door bewer king met een straatklinker. Het beeldje, gemaakt door leden van de Kunstacademie en voorstellende een ka bouter gezeten op een inktpot, verte genwoordigde een bedrag van enkele duizenden guldens. Het terrein om 't Pinkeltje is afgesloten door hekwerk. De afdeling van openba re werken, welke het onderhoud van dir.: W. J. J. GALLEE Officieel erkende opleiding voor het Cursusduur twee jaar - voor gevorderden één jaar Aanmelden en inlichtingen bij W. -J. J. GALLEE, Kennemerstraatweg 133, tel. 31665 A. M. DE VRIES, Driestal 36, tel. 31842 TH. KAANDORP, Zeeweg 2, tel. 32036 De heer J. H. J. Kemme jr. slaagde aan de T.H. Eindhoven voor Candidaat inge nieur Bedrijfskunde. 0 VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo 4 Prestatie van 2 jonge ondernemers Wie de naam John Bolten hoort denkt direkt aan bielzen meubelen en dat is niet zo verwonderlijk als je bekijkt wat Gerda (21) en John Bolten (24) in twee jaar tijd hebben opgebouwd. Het begon nogal simpel. Een kennis van John vroeg hem of hij niet eens een bielzen tafel kon maken. John was nl. nogal handig in dit soort dingen. In die tijd maakte hij in samenwerking met Gerda die een M.O. akte textiel heeft, fraai smeed- en laswerk. Die eerste bielzen tafel werd een succes en bestellingen volgden elkaar snel op. Samen met John ontwierp Gerda de ta fels want er kwam steeds meer vraag naar andere modellen. Na de tafels kwamen er ook klooster tafels, banken, stoelen, bijzettafeltjes, ronde tafels en uit speciaal voorgedroogd Slavonisch eikehout vervaardigen zij boe kenkasten, radio- en t.v.meubelen, wand- meubels en zelfs zeer fraaie, hoogst ex clusieve komplete keukens. In Heiloo werkt men nu al met 8 mensen om aan de steeds groter wordende vraag te kunnen voldoen. Sinds kort zijn er ook showrooms geopend in Beverwijk en Ei bergen. Geen massaproduktie Massaproduktie is er 'niet bij. Alle meu belen worden op bestelling gemaakt vol gens de wensen en vaak uitstekende ideeën van de klant. De opdrachten voor meubelen hebben nu zulke vormen aan genomen dat John Bolten zijn bielzen al uit België, Duitsland en Frankrijk moet halen. Volgens John en Gerda, die ons bijzonder hartelijk ontvingen op hun persconferen tie in hotel Friesland, krijgen steeds meer mensen genoeg van serieprodukten. Ze zijn er dan ook van overtuigd, dat het steeds belangrijker voor de mensen wordt om meubelen met een eigen in breng, vaak volgens eigen ontwerp, in huis te hebben. Droomkeukens Voor wie het kan betalen maakt John Bolten ook komplete keukens en eetbars van voorgedroogd Slavonisch eikehout, waarin totaal geen kunststoffen zijn toe gepast terwijl toch alle moderne keuken- apparatuur zó ingebouwd kan worden. Juweeltjes van keukens, met dubbele roodkoperen spoelbakken en een echte roodkoperen mengkraan in 1900-stijl. Daarnaast kan b.v. een kookplaat wor den ingebouwd met daarboven een echte roodkoperen afzuigkap. Iedere keuken is een meesterwerk op zich. Voor echte ambachtsmensen zoals John en Gerda is er in deze tijd weèr ruim schoots plaats. Het enorme aantal op drachten heeft dit reeds voldoende be wezen. Een vierde vestiging zal niet lang op zich laten wachten. Toch geen massaproduktie? „Nee," zegt John Bolten, „daar beginnen we niet aan. We blijven op bestelling werken." John en Gerda weten wat ze doen. Ze blijven gewoon zichzelf. Ambachtslieden, die het een genot vinden om met puur, eerlijk hout te werken. Hun werkplaats is in Heiloo aan de Ze- venhuizerlaan 112. Behalve de nummers 1, 2 en 12 van de TOP 40 nog 9 andere succes nummers scholen heeft, is verontrust over de toe nemende beschadiging van scholen. Er sneuvelen opvallend veel ruiten. Dezer dagen gebeurde dit weer aan de Hase- broekschool. Door straatstenen sneuvel den weer vijf grote ruiten. Laatstelijk gebeurde het aan de Vondelschool en de John F. Kennedyschool. De schade gaat zo langzamerhand in de duizenden gul dens lopen. Evenals de politie zou genoemde afde ling graag wat meer medewerking wil len zien van ouders. Nauwelijks verandering sinds vorig jaar Uit een onderzoek van het Centraal Bu reau voor de Statistiek blijkt dat in 1973 de helft van het Nederlandse volk één of meer keer met vakantie is geweest. Een steekproef onder 4361 personen wees aan dat 49.5% van de Nederlanders in 1973 met vakantie is geweest. 6.5 mil joen van de ruim 13 miljoen Nederlan ders trokken voor kortere of langere tijd één of meer keer er op uit Vergeleken met de jaren 1971 en 1972 is dit nauwelijks een stijging. Het C.B.S. heeft uitgerekend dat de 6.5 miljoen Nederlanders die met vakantie gingen, dat gemiddeld 1.24 maal deden in het afgelopen jaar. Deze 1,24 is ont staan, omdat de 6.5 miljoen vakantie vierende Nederlanders met elkaar 8 mil joen vakanties op hün naam brachten. Van die 8 miljoen vakanties vielen er 7 miljoen in de zomer en 1 miljoen in de winter. Van 40% (3.9 miljoen) wa ren dit binnenlandse vakanties en voor 51% (4.1 miljoen) waren het buiten landse vakanties. Van landbouwers slechts 17.1% met vakantie In de drie grote steden (Amsterdam, Rotterdam en Den Haag) is de vakantie deelneming het grootst. Bijna 2/3 van deze bevolking gaat met vakantie. Uit de gepubliceerde cijfers blijkt dat van de vrije beroepen 78.6% met vakan tie gaat; bedrijfshoofden 59.394, emplo yés en ambtenaren 67.8%, overige ar beiders 40.6%, gepensioneerden 28.2% en landbouwers slechts 17.1%. Vrijwel iedere Nederlander heeft een fiets. Verhoudingsgewijs is de fietsdicht- heid in ons land het grootst van de ge hele wereld. Volgens een onderzoek van februari 1974 omvat ons fietsenpark 7,7 miljoen stuks. Een fiets is een fiets, maar dat is toch wel een erg oppervlakkige waarheid. Een vrijetijdsfiets is wel wat anders dan een fiets voor dagelijks, ge bruik, ook al kan een vrijetijdsfiets iede re dag worden gebruikt en alledaags zijn. Velen schaffen zich een vrijetijdsfiets aan als tweede fiets, een fiets om te ge bruiken als men er op uittrekt, om tocht jes en tochten të maken. Een speciale fiets met extra mogelijkheden. Natuur lijk een lichtgewicht fiets, veelal voorzien van een versnellingssysteem en een hoog waardig zadel en zo nodig met handige, aangepaste fietstassen om bij grote toch ten bagage te kunnen meenemen. Echt een fiets om er op uit te trekken. Zo'n fiets is een vrijetijdsfiets. Niemand kan er buiten. „Ik ben geen meneer" zegt Arie Krom wanneer we hem thuis aan de Rijksweg 142 even een bezoekje brengen en hem de gebruikelijke hand schudden. „Ik ben Arie, Arie Krom en ik wil eigenlijk maar één ding en dat is met de minister op stap, op de fiets het land door. Van mij mag-ie er 14 dagen over doen. We zullen z'n achterste wel insmeren met spenen- vet voor het doorzitten als hij maar ziet dat hij met zijn autosnelwegen de fietsers totaal vergeet maar ga nu eerst eens lekker zitten en neem wat van me te drinken. Dat van die minister is natuur lijk onzin, dat gebeurt toch niet maar ik zou het wel graag willen." Aan het woord is' de 65-jarige Arie Krom, geboren en getogen in Limmen. Het is eigenlijk heel begrijpelijk dat Arie zich eens kwaad maakt op de minister van Verkeer en Waterstaat want deze stoere Limmenaar weet waar hij over praat sinds hij zich 6 jaar geleden een peper dure racefiets aanschafte en er honder den kilometers vrolijk op wegtrapte. Meestal samen met de eveneens 65-jarige Klaas Min maar ook met de jongere garde zoals b.v. Piet Bloedjes, Ton Groot en Jelle Dekker wordt er op zondagmor gen nogal eens even een ritje gemaakt van zo'n 100 kilometer. Op- tweede Pinksterdag deed Arie mee aan de elfstedentocht in Friesland (232 km) en 14 dagen later volgde er een toertocht rond het IJsselmeer. Arie stap te 's morgens om 6 uur op het fietsje en kwam 's avonds om 10 uur weer thuis. 7 Pondjes gingen er die dag af. Gegeten wordt er op zo'n dag nauwelijks, gedron ken dës te meer. Vooral aan de elfste dentocht kleven voor Arie de beste her inneringen want ook op de schaats werd deze tocht 3 maal uitgereden. In 1941 kwam Arie als 29ste binnen, in '42 werd de 35ste plaats behaald en ook in '56 was Arie van de partij. Bij de laatste elfstedentocht op de fiets waren maar liefst zo'n 2% duizend deel nemers waaronder vele beroemde schaat sers. „De sfeer is geweldig bij zo'n tocht" zegt Arie en hij moet toch wel even lachen wanneer hij vertelt dat hij on langs een briefkaart stuurde naar Jeen van den Berg met als adres: „Grootste schaatser aller tijden". De kaart kwam goed terecht en zo ging er ook een naar Jan Dekker met als adresaanduiding: „Grootste fietser aller tijden". Jan Dek ker, die 27 keer de elfstedentocht uit fietste en het nog steeds niet goed kan verkroppen dat er één man moeilijk te passeren is met 28 elfstedentochten op zijn naam. - 2-(A'-';'-* t** 'Jfcs >1- - j 'A V-'K Kennemerstraatweg 386 - Heiloo Telefoon 072-32585 Wanneer Arie met Klaas Min op stap gaat wordt er rustig gefietst. „We rijden met een gemiddelde snelheid van 25 km per uur. In groepsverband gaat er wel een schepje bovenop. Je moet altijd een vast tempo aanhouden en niet beginnen te jakkeren. Ik ga ook altijd vroeg te bed en roken en sterke drank gebruiken zijn er niet bij. Wanneer je in conditie wil blijven moet je daar allemaal niet aan beginnen. Het geeft me altijd een geluk kig gevoel wanneer ik zo op mijn fiets door het''prachtige land rijd. Je ziet op de fiets ook veel meer en wat mijn leef tijd betreft, ach, ik ben wel 65 geworden maar ik voel er eigenlijk niets van. De mensen zouden die auto gewoon eens wat meer op stal moeten laten staan. Voor een ritje naar Alkmaar of Bakkum hoef je je auto toch niet te pakken. Het wordt meestal een slechte gewoonte die nog geld kost ook." Arie zou nog wel een uurtje door kunnen praten maar Klaas Min komt even om het hoekje kijken om Arie eraan te her inneren dat ze over een klein uurtje een fietstocht gaan maken. Toch kom ik niet weg voordat ik eerst de tuin heb beke ken. Trots gaat Arie me voor tussen de bedden met aardbeienplanten en aller hande groentesoorten, de fruitbomen, de kas met tomaten en komkommers, de enorme kippenren en ook geiten staan er op het land en prachtige dahlia's waarvan Arie een grote bos voor me plukt. Wat beschaamd stap ik even later met de bos bloemen in mijn Dafje. „Arie met zijn 65 lentes zou deze kleine afstand zeker op de fiets hebben gedaan" denk ik, terwijl ik de gaspedaal indruk. Zijn fiets en medailles heb ik niet te zien gekregen. Arie vindt dit allemaal niets bijzonders. Een vent om je pet voor af te nemen. Tamara. Ipi! Kennemerstraatweg 127. r door solisten (blokfluit en ofgel) Baldrick Deerenberg en Kees Rosenhart concerteerden woensdagavond in het Witte Kerkje. Het concert was georga niseerd door de stichting „Voor en met orgel", welks doel het is het stimuleren van het artistiek verantwoorde gebruik van het kleine en andere toetsinstru menten, zowel als solo-instrument als in ensembleverband. De Ned. Herv. Ge meente verleende alle medewerking evenals het gemeentebestuur (financieel door een garantiestelling). Voorts werd dit concert opgenomen in het kader van „Toer-in" 1974. Baldrick Deerenberg bespeelde een drietal blokfluiten: sopraan-, alt- en tenorfluiten, met of zonder orgelbege leiding van Kees Rosenhart. Uiterst deskundig werden door de flui tist gespeeld Variaties van Jr. Jacob van Eijck. Heel speels en heel fijntjes, een genot om naar te luisteren. Voor fluit en orgel hoorden we o.a. de Sonate in F van Joh. Seb. Bach. Bijzon der mooi klonk het tweede deel, het al legro. Van de gespeelde werken van Kees Rosenhart willen we speciaal noe men Toccate tertia et fuga van Joh. Ernst Eberdin. Met dit werk toonde de solist zijn veelzijdige kwaliteiten op het Flentroporgel van het kerkje. Er was een flinke belangstelling waar onder opvallend velen van elders. Het publiek reageerde zeer spontaan op het gebodene. De heer H. J. Hoogkamp dankte de me dewerkenden en liet doorschemeren dat in september mogelijk nog enige muzi kale evenementen zullen volgen. N.M. ZiT.crltr.1- Tal. 072 10892

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1