NIEUWSBLAD VOOR HEILOO makelaardij condèjoer TEL. 31313 j GP FA.J.J.PANTEKOEK.ing. irt, 7/ £J igelhandel 'Alkmaar TAXI ZWART I ARCHBPLAN architektenwinkel New skin for the old ceremony Veronica 20 topthits ,^5SllPr kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Verzorgingstehuis „De Loet" wordt uitgebreid AFVALSTOFFEN LH.3.0. HEILOO Aanvang nieuwe cursus Binnenkort A.H.O.B.'s bij het station (2) Stichting „Noord-Kennemer- land", afd. Gezinsverzorging Vredesweek 1974 Koekaktie „Eensgezindheid" Dhr. A. J. M. ten Hoope ook vóór derde wethouder Nationale Brandweerdag 1974 VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT Bij de officiële opening van het Dienstencentrum Heiloo gratis bouw- en verbouwadvies voor Autobedrijf Vosse nu ook Daf-agent WEEKREKLAME: Grote viskoffer 7.50 „De Rustende Jager" ging dicht (2) ONTVANGEN: de nieuwste LP van Leonard Cohen: Exception (new formula) BINGO LP van de Tros TV-uitzending: „ZENDERS IN WOELIG WATER". Asbeter - Asbest in het Asta-theater Isolatiebedrijf Kuyper opent showroom Zwembad 't Baafje gaat dicht Toneelvereniging „Falkland" 50 jaar Slopers gaan door, ten behoeve van „'t Loo"-p!an Humanitas (voorjaars) loterij 1974 Nierstichting afd. Heiloo Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet X233M.I Portefeuille-verdeling en spreekuur van de burgemeester en van de wethouders van Heiloo ISOLATIEBEDRIJF KUYPER B.V. tot december 1974 met 33% subsidie tot max. 1.000,- 32e JAARGANG NO. 23 11 SEPTEMBER 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen VV. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit. blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoef. Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Nog vóór 1 januari 1975 hoopt het be stuur van de Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg dat overgegaan kan wor den met de uitbreiding van het verzor gingstehuis „De Loet". Met 40 bedden. Bij de tot standkoming van deze uitbrei ding zal het eerste verzorgingstehuis van deze stichting „De Oude Pastorij", in september 1957 door de toenmalige minister van Sociale Zaken en Volksge zondheid, de heer S. Suurhoff geopend, gesloten worden. „De Oude Pastorij" be antwoordt in vele opzichten niet geheel meer aan de eisen die men thans aan een verzorgingstehuis mag stellen. Zo beschikt men niet over warm water op de learners, geen eigen toilet en zijn de kamers klein van afmeting. In 1957 was men bijzonder blij met de totstandko ming van dit verzorgingstehuis. De eisen op het terrein van de bejaardenverzor ging in tehuizen lagen beduidend lager. Voor uw ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 Aanbouw aan noordelijke zijde Bij de totstandkoming van „De Loet" dacht het toenmalige bestuur reeds over een toekomstige uitbreiding. Architect J. Rus jr. kreeg opdracht om bepaalde voorzieningen daarop in te stellen. Zo de capaciteit van de keuken en de cen trale verwarming. In 1967 wees bij de opening van „De Loet" de toenmalige staatssecretaris van C.R.M. en oud-voorzitter van de Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg, onze plaatsgenoot de heer C. Egas daar ook op. Er zijn sinds 1967 tal van plan nen geweest. Plannen voor uitbreiding met 60 bedden, het bouwen van een soort verpleegtehuis en voorts de bouw van flatjes met meer comfort. Al deze plannen, geplknd aan de noordzijde van „De Loet", konden geen doorgang vin den. Een deel van de beschikbare grond welke de Stichting in optie had gekre gen van het gemeentebestuur, werd la ter gebruikt voor de bouw van de St. Benedictusschool. Het bestuur van de Stichting heeft enige tijd geleden een opdracht ver strekt aan het architectenbureau Fled- dérus te Enkhuizen, om op thans nog beschikbare grond een stuk bij te bou wen, geschikt om 40 bejaarden onder te brengen. Zoals gezegd zal dan „De Oude Pastorij", waarin nu 35 bejaarden ge huisvest zijn verdwijnen. Wat voor be stemming men aan dit huis wil geven is nog niet bekend. Ruimer van opzet De kamers in het nieuwe gedeelte van „De Loet" zullen ruimer worden en bij elke kamer komt een douche annex w.c. De eetzaalrecreatie zal aanzienlijk uit gebreid moeten worden. Dat zal mo gelijk gevonden kunnen worden over de gehele lengte van deze zaak aan de voor zijde (vijverzijde). Om op de hoogte te zijn van de inrichting etc. van verzor gingstehuizen, de laatste jaren gebouwd, hebben bestuursleden van de Stichting een aantal van deze tehuizen bezocht. Om bij genoemde uitbreiding daar ter dege rekening mee te houden. N.M. donderdagavond 26 september '74 om 20.00 uur in het Wijkgebouw aan de Holleweg 94. Inlichtingen bij: W. Koevoets, Haesackerlaan 6, tel. 33028 H. Denneman, Sch. Hondsbos schelaan 52 S. Kaandorp, Butterlaan 37, tel. 32042. Onder het bovenstaand kopje plaatsten wij vorige week een berichtje. Een in Heiloo wonende technische medewerker van de Nederlandse Spoorwegen schreef ons het volgende „In een kort berichtje in de Uitkijkpost no. 22 van de afgelopen week, maakt men melding van aktiviteiten van aan leg van AHOB's bij de halte (station) Heiloo. Helaas is dit een onjuiste vermelding, hoewel ik me deze vergissing wel voor kan stellen. De installatie en werking blijft hetzelfde alleen vervangt men de huidige afsluitbomen door een ander type. In afwachting van plaatsing staan deze nieuwe stellers reeds bijna op de plaats gemonteerd, zij het zonder bomen. Wanneer de overige apparatuur ook ge monteerd is kan men besluiten de oude installatie weg te halen. Wat u nu ziet lijkt bij een oppervlakkige waarneming wel op een AHOB, doch vormt een deel van de toekomstige afsluitbomen." Dank geachte lezer voor deze noodzake lijke rectificatie. verplaatst naar Commandeurslaan, Kruisgebouw Ook redaktioneel willen wij erop wijzen dat van de Stichting „Noord-Kennemer- land" de afdeling Gezinsverzorging van af maandag 2 september is verplaatst van Laarmanstraat 12 naar de Comman deurslaan 1 (Kruisgebouw, vroeger van het Wit-Gele Kruis). Op dit adres zijn de afdelingen Gezinszorg en Bejaarden zorg te bereiken. De telefoonnummers zijn resp. 30000 en 30570. Geen 7de praktiserend tandarts In Heiloo In het perceel Laarmanstraat 12, wat dus ontruimd is door de Stichting „Noord-Kennemerland", zou zich een tandarts vestigen, aldus werd ons mee gedeeld. Een tandarts tot voor kort wo nende in Heemskerk is hier komen wo nen, maar gaat geen praktijk uitoefenen. Dit blijft hij doen in Heemskerk. Trouwens, Heiloo met nu al 6 tandartsen zou wel bijzonder afsteken (wat het al doet!) ten aanbien van andere gemeen ten (bijv. Zaanstad) waar een schreeu wend tekort is aan tandartsen. De Vredesweek die zal worden gehouden van 22 t/m 29 september heeft als the ma „Nieuwe Wapenfeiten". Het I.K.V. (Interkerkelijk Vredesbe raad) wil hiermee de aandacht vestigen op de mogelijkheden die ieder van ons heeft om mee te werken aan de vrede. Hoe dat kan? Dat kunt u lezen in één van de brochures die de vredeswerk- groep Heiloo u te koop aanbiedt. Behalve deze brochures die op zaterdag 21 september in onze stand op de markt bij de Witte Kerk verkrijgbaar zijn zult u tevens aantreffen posters, stickers, vredeskranten, wereldwinkelartikelen en uitgaven van o.a. Amnesty Internatio nal. Met deze informatie zijn wij tevens beide vredeszondagen in diverse kerken aanwezig. Ook zijn alle scholen benaderd om deze vredesweek onder de aandacht van de leerlingen te brengen. Vele scho len zullen de leerlingen vragen werk stukken te maken die dan in onze marktkraam tentoongesteld zullen wor den. Wanneer u meer informatie wenst stelt u dan in verbinding met mevrouw A. Muts, Termijen 19, tel. 33515 of met mevr. W. Sinke, Vrieswijk 50, tel. 32093. De Vredeswerkgroep Heiloo. Zaterdag 14 september a.s. houdt de Muziekvereniging Eensgezindheid' haar jaarlijkse koekaktie in Heiloo. Deze aktie is ten bate van het Instru menten- en Uniformenfonds. De koeken zullen u aangeboden worden voor 2,per stuk door de leden van de vereniging. Een muziekvereniging kost veel geld, neemt u bijv. een instru ment wat gemiddeld 600,kost waar een lid op speelt, over een uniform maar niet te spreken waar een jeugdig lid zo uitgroeit, dit alles betaalt de Muziek vereniging. U ziet wel, zo'n aktie is nodig, stuurt u daarom de leden niet weg maar koop een heerlijke Groninger koek. U wilt toch ook dat de muziekvereniging blijft bestaan? Wij danken u voor de afname. EEN UITGELEZEN KOLLEKTIE INKUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. vindt u in kunsthandel VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo In ons verslag, vorige week, over de wethoudersverkiezingen en de stemming over een derde wethouder, schreven wij dat „voor de benoeming van een derde wethouder waren alleen de Progressieve Drie". Dit is niet juist, er werden vóór uitgebracht 6 stemmen, naast de 5 van de Progressieve Drie, één stem van „Heiloo 2000". op a.s. zaterdag 14 september Op zaterdag 14 september a.s. wordt door alle brandweerkorpsen in Neder land „ópen huis" gehouden. Ook de vrijwillige brandweer van Hei loo stelt u in de gelegenheid 's morgens, van 10 tot 12 uur, de brandweerwagens en het materieel te bezichtigen, in de kazerne aan de Raadhuisweg. Deskundig personeel zal hierbij aanwezig zijn om uw eventuele vragen te beantwoorden. Uw speciale aandacht vragen wij vóór een demonstratie met de diverse blus middelen en gereedschappen, welke zal worden gehouden 's middags om 2 uur op het terrein tegenover de Witte Kerk. Ten overvloede De Westerweg, tussen de Kerkelaan en de Kuillaan mag niet bereden worden door auto's etc., alleen door wielrijders. Alhoewel daarvoor de nodige verkeers borden werden geplaatst, gebeurt het regelmatig dat bestuurders van auto's toch doorrijden. Om elke onduidelijkheid weg te nemen heeft men ten overvloede op het wegdek nog een afgetekend rij wiel geplaatst. Fruit zomaar voor het oprapen Het gemeentebestuur heeft bij de af braak van huizen in 't centrum van het dorp hier en daar wat vruchtbomen staan. In het voorjaar een aardig gezicht die bloeiende bomen en de laatste, de vruchtvorming. En aardig was het ook toen wij zaterdagmiddag, tijdens de stormachtige wind, een oudere vrouw druk bezig zagen met het afgewaaide fruit in haar boodschappentas te depo neren. Al of niet geschikt voor consump tie. Storm beschadigde aantal abelen De storm van zaterdag heeft een aantal abelen (zilverpopulieren) zwaar bescha digd. Staande aan het Kleijn Barlaken. Hier en daar werden bomen, elders in de gemeente, licht beschadigd. Ook in het Heilooërbos, aldus boswachter de heer Werksman. Ook op ander terrein viel de schade veroorzaakt door de storm bijzonder mee. Vele aktiviteiten reeds ontwikkeld Reeds enige jaren werd de behoefte ge voeld aan een dienstencentrum in Hei loo, zij het van een andere opzet dan nu vanmiddag door burgemeester H. Hoek stra officieel, in het Open Huis, wordt geopend. Officieel, want sinds november 1973 werkt, vanuit het Open Huis, mevr. E. N. van Steenhoven-Spaander. Zij was voor die tijd al jaren werkzaam in Hei loo, zij het op een meer beperkt werk terrein. Mevr. Van Steenhoven is gehuisvest in een lokaal (lokaal 2) van genoemd Open Huis en heeft zitting op dinsdag en donderdagmiddag in het Brunoge- bouw aan de Pastoor van Muijenweg. Meende men eerst een zelfstandige stichting in het leven te moeten roepen, men besloot om een onderdeel te wor den van de Stichting Dienstverlening Alkmaar, met hier in Heiloo een grote mate van zelfstandigheid. Het bestuur in Heiloo bestaat o.a. uit de heer H. H. J. ten Hoope, voorzitter stuurgroep Heiloo en mevr. M. J. van Roozendaal-Bersée, secretaresse, Zeeweg 23, tel. 30535. Zelf organiseren en stimuleren Ten aanzien van de dienstverlening be staan er nogal wat misverstanden. Men denkt dat deze instelling er speciaal is voor dienstverlening aan bejaarden. Een ieder kan een beroep doen op de „Dienst verlening Heiloo", ook al zullen de wat meer kwetsbaren in de samenleving, de bejaarden, er nog het meest gebruik van maken. Het centrum wordt in belangrijke mate gesubsidieerd door het departement v'an Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk werk en de rest door de gemeente. Mevr. v. Steenhoven is bereid een ieder te ontvangen voor hulp en/of advies in zaken op sociaal en maatschappelijk terrein. In toenemende mate wordt er van haar diensten gebruik gemaakt. Voor drempelvrees behoeft men bij haar niet weg te blijven. Zij treedt elke be zoeker spontaan tegemoet, men voelt zich vlug op z'n gemak, wat erg belang rijk is bij dit soort werk. Op verschillend terrein zijn dan ook de resultaten merkbaar. In samenwerking met het gemeentebestuur, vérenigingen en stichtingen. Vooral de huisvesting van bejaarden heeft de bijzondere aan dacht van mevr. v. Steenhoven en de Stichting Dienstencentrum Heiloo. Haar invloed heeft ze echter nog niet over de gehele linie kunnen uitbreiden. Er is, op dit belangrijke punt, teleurstelling te constateren. Des te verheugender is het dat een aantal andere aktiviteiten uitstekend aanslaan. Zo het volksdansen en zwemmen voor bejaarden met een deelname van boven de veertig. Naast het in stand houden van een goede licha melijke conditie is het contact met leef tijdgenoten van niet te onderschatten betekenis. De bejaardengymnastiek die thans nog georganiseerd wordt door de commissie „Open Bejaardenwerk" en waarvoor een grote belangstelling is, hoopt men ook onder te brengen bij de „Dienstverlening Heiloo". Geopend woensdagmiddag van 2-4 uur, dinsdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdagmorgen van 10 -13 uur in „Onder de Luifel", Westerweg 234, Heiloo (hoek Westerweg - Stationsweg) Telefoon 34120. Sinds 1 september is het Automobiel bedrijf van de fa. B. Vosse Zn., naast Volvo-dealer ook agent van de Daf, voor Heiloo en omstreken. Naast de verkoop van de bekende Daf- personenwagens zal de fa. Vosse ook de service gaan verzorgen. Voor de vele Daf autobezitters in Heiloo en omstreken zal het zeker prettiger en gemakkelijker zijn het onderhoud toe te vertrouwen aan een in Heiloo gevestigd bedrijf. STATIONSWEG 65-67 - TELEF. 30286 met veel parkeerruimte. Efke vrijdagavond geopend. Vorige week schreven wij dat op zater dag 31 augustus „De Rustende Jager" dicht is gegaan. Wij schreven toen dat de belangstelling wel wat tegenviel om afscheid te nemen van dit bedrijf en spe ciaal van mevr. Brouwer-Berkenpas. Men wijst ons er op dat die belangstel ling, in het begin van de avond wel ge ring was, maar dat het later op de slui tingsavond bijzonder druk en gezellig was door de komst van de oude, ver trouwde bezoekers van „De Rus". Mevrouw Brouwer werd daardoor bij zonder getroffen. Ook door het verge zeld gaan van bloemen, fruit en bonbons. Voor zoveel hartelijkheid en medeleven zegt ze dank. VAN AOSTASTRAAT 28, HEILOO - TELEFOON 31316 Informatie over liet werk van de dienstverlening Op de meest uitvoerige wijze kan men zich de komende dagen informeren over het werk van de dienstverlening. In zaal 2 van het Open Huis en wel donderdag 12 en vrijdag 13 september en maandag 16, dinsdag 17 en woensdag 18 septem ber. De openingstijden zijn van half elf tot twaalf uur en van twee tot vijf uur. De toegang is natuurlijk gratis. Naast het spreekuur van mevr. Van Steenhoven, van maandag tot en met vrijdag van 9 -10.30 uur, zullen er voor taan vrijwilligers zijn van dinsdag tot en met vrijdag van half elf tot twaalf uur. Prettige samenwerking met Alkmaar Zowel mevr. Van Steenhoven als het bestuur wijzen ons er op dat de samen werking met bestuurders en medewer kers van de Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo, uitstekend is. Voor fleiloo hebben zitting in dit bestuur mevr. A. H. v. d. Graaff-Lammerink en mevr. M. J. van Roozendaal-Bersée. N.M. Reeds over de 100 kaarten verkocht We willen u nog graag even attenderen op de première van Cabaret Brandhout a.s. zaterdagavond in het Asta-theater met hun gloednieuwe programma As- beter - Asbest waarvoor reeds over de 100 kaarten zijn verkocht. Deze kaarten a 2,50 zijn verkrijgbaar bij sigarenmagazijn Bouwhuis, Stations weg 87, zaterdag de gehele dag bij het Open Huis of zaterdagavond voor de aanvang om 20.30 uur aan het Asta- theater. Deze veelbelovende jeugdige cabaret groep hoopt u en jullie een heel fijne avond te bezorgen waarbij ernst en hu mor in een flitsend tempo elkaar zullen afwisselen. Alle teksten en muziek zijn van eigen hand. Zorg vooral tijdig voor een kaartje. Het kon zaterdag best eens storm lopen. Tamara. Vanaf vrijdagavond 7 uur kunt u bij het Isolatiebedrijf Kuyper aan de Stations weg terecht voor alle eventuele isolatie problemen van uw woning. In deze splin ternieuwe showroom die schuin achter het taxibedrijf Zwart gelegen is kan men u middels diverse voorbeelden wegwijs maken op het gebied van voorzetramen, thermopane ramen en het isoleren van spouwmuren, daken en vloeren. Tot december 1974 kunt u hiervoor een subsidie van het Rijk verkrijgen van 33 procent van de totale kosten tot een maximum van 1.000,Ook deze sub sidie wordt door het isolatiebedrijf Kuy per voor u geregeld. Met een goede isolatie worden niet al leen de stookkosten sterk teruggedron gen maar ook het leefklimaat zal hier veel aangenamer door worden. In één dag kan men als het ware „een warme deken" om het huis leggen door tussen de muren U-F-schuim (Ureum- Formaldeide) te spuiten. Met dit U-F- schuim heeft men in Duitsland al 20 jaar ervaring. Het heeft een open cel structuur waardoor de uitwaseming niet belemmerd wordt. Bij eventuele geluids hinder kan dit schuim ook tussen de plafonds aangebracht worden. Ook voorzetramen of thermopane ramen houden de warmte binnenshuis en de kou buiten. „Doqr de tegemoetkoming van het Rijk in de-kosten stromen de opdrachten bin nen" aldus de heer Kuyper die door de ervaring in zijn bouwbedrijf van alle bouwtechnische problemen op de hoogte is. „In de meeste huizen is het niet be haaglijk doordat het overal tocht door de vele kieren vooral bij de raamkozij nen. We hopen in deze showroom ieder een die geïnteresseerd is vertrouwd te maken met deze materie waaraan door de energiecrisis momenteel zo veel aan dacht wordt besteed." De showroom is dagelijks geopend en 's vrijdagavonds van 7-9 uur. Zaterdagmiddag om 3 uur gaat het zwembad „Het Baafje" weer dicht. Dezelfde dag om 10.30 uur 's morgens zal er nog kunnen worden afgezwommen voor alle diploma's. Officieel op 10 oktober jubileert Falk land. Deze nog steeds bloeiende vereni ging zal dit heuglijke feit vieren op 14, 16, 17, 23 en 24 november. Binnenkort zult u wel meer over Falkland kunnen lezen, zoals het is, en zoals het was. In november: „De Jantjes" In het Heyermans-jaar zou het eigenlijk wel logisch zijn, als ook een stuk van die schrijver zou worden gespeeld, met wiens naam Falkland zo nauw is ver bonden. Falkland vond het echter leuker dit halve eeuw-feest te vieren met iets dat voor het publiek wat meer spectaculair is. De keus is gevallen op „De Jantjes" van Herman Bouber. Het zou kunnen gelden als de voorloper van de musical. Het heeft Falkland de grootste moeite gekost, aan materiaal te komen. Met speciale toestemming van de familie Bouber kon begonnen worden aan het typen van de tekst, die nergens meer te krijgen was. Nadat alles gestencild was, volgde een speurtocht naar de bladmu ziek. Op enkele liedjes na is nu alle aan wezig. Aj eens eerder heeft een amateur- verenigirfg „De Jantjes" gespeeld maar blijkbaar wilde (of kón) men Falkland niet helpen. Een combo is gevormd voor de begelei ding. Alleen een violist(e) is nog moei lijk te vinden. Wie meldt zich? De arrangementen worden verzorgd door de heer N. J. Beemster, instructeur van Trompetterkorps Heiloo. De regie is weer in handen van Wim Boddeke. Wie bezit bladmuziek van: 1. „Daar zijn onze Jantjes" 2. „Aan de ode van het ei" Wilt u zich dan in verbinding stellen met de voorzitter van Falkland, M. C. Affourtit, Torenlaan 37, tel. 32815. Ook kunt u hem benaderen, als u in het combo de (eerste?) viool wilt bespelen. De decors worden voor 't grootste deel verzorgd door een technische ploeg van Falkland. Als nog iemand wil meewerken u bent altijd welkom! De balletten worden ingestudeerd door mevr. Schelvis. Er was al bekend wie deze balletjes zou maken, maar het ziet er naar uit, dat hiervoor iemand anders moet worden aangetrokken. Ook daar aan wordt druk gewerkt. 14 november: generale repetitie; 16 november: le voorstelling; 23 november2e voorstelling. De slopers gaan door met het afbreken van huizen in 't centrum van de gemeen te, ten behoeve van de toekomstige rea lisering van het „Winkelhof 't Loo". Thans is men bezig met de afbraak van de woning Willibrordusweg 4. Nummer 2, op de hoek Kerkelaan, was vorig jaar al afgebroken. 50.000,op nummer 24 73 61 De vraag naar Humanitas-loten was dit jaar zo groot dat duizenden lotenbestel- lers teleurgesteld moesten worden. Zij, die geen loten hebben ontvangen, krijgen binnen drie weken bericht van Huma nitas. Door de overstelpende drukte kunnen de trekkingslijsten pas eind september in het bezit zijn van de deelnemers. Om de hoofdprijswinnaar en de 2e prijs winnaar niet te lang in het onzekere te laten volgen hier alvast de 2 winnende nummers. De 50.000,(miniis kansspelbelasting is gevallen op nummer: 247361. De Opel Manta, ter waarde van 12.500,— (mi nus kansspelbelasting), of 10.000,- in kontanten minus kansspelbelasting viel op nummer: 114444. De uitslag van de kruiswoordpuzzel luidt: HELPT HUMANITAS HELPEN. Winnaar van de 5.000,werd W. A. A. Roukens, Schenkkade 214, Den Haag. De trekking werd verricht door mr. N. J. Bunk te Amsterdam. De loterij werd goedgekeurd door de Staatssecretaris van Justitie d.d. 25-1-1974, onder nr.: 670/156/012, Dringend wijkhoofden gevraagd! In de week van 4 t/m 9 november a.s. wordt weer gekollekteerd t.b.v. de nier patiënten, in Nederland. Daar het orga niseren door 1 persoon, zoals 't vorig jaar, een haast ondoenlijke zaak is, wordt gezocht naar mensen, die zich als wijkhoofden willen inzetten. Dat houdt in, dat elk wijkhoofd alleen hoeft te zor gen voor ongeveer 10 kollektanten en deze voorziet van materiaal. Door verhuizing is de helft van de kol- lektantenlijst van 't vorig jaar verloren gegaan. De aktieve mensen van vorig jaar worden daarom dringend verzocht, zichzelf even te melden, als zij dit jaar weer willen meewerken. Bij voorbaat hartelijk dank voor deze geste Wanneer u als wijkhoofd of kollektant wilt meewerken, wilt u zich dan vóór 17 september a.s. in verbinding stellen met M. C. Affourtit, Torenlaan 37, tel. 32815. Doet u mee? Fijn. Namens heel veel nierpatiënten vast hartelijk dank! IiUculr. 1 Tel 072 10892 hel goedkoopste adres in Nederland mi— voor de zittingsperiode 1974-1978 Nu het college van burgemeester en wethouders voor de zittingsperiode 1974- 1978 weer is samengesteld lijkt het zin vol de ingezetenen te informeren over taak en spreekuur van de collegeleden. De burgemeester zal spreekuur houden op iedere maandagmorgen van 9.30 tot 12.00 uur. Hij beheert de portefeuilles van financiën en grondzaken, van ruim telijke ordening en van onderwijs. Wethouder J. Bolten, tevens loco-burge meester, heeft spreekuur op iedere maandagmorgen van 9.30 tot 11.30 uur. Hij beheert de portefeuilles van open bare werken, van beplantingen en van sportzaken. Wethouder mevrouw mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot houdt spreekuur op iedere maandagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur en iedere eerste maandag avond van de maand van 20.00 tot 21.00 uur. Zij beheert de portefeuilles van so ciale zaken, van huisvesting en volks gezondheid en van cultuur. De collegeleden houden zitting in het gemeentehuis, waarvan wethouder J. Bolten in het gebouw van Openbare Werken. TELEFOON 072-33520 - STATIONSWEG 91 - HEILOO ISOLEREN VAN SPOUWMUREN MET U.F.-SCHUIM ISOLEREN VAN DAKEN EN VLOEREN VOORZETRAMEN THERMOPANE RAMEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1