mmmm u leizen tafels oeren meubelen i oancJeie KUWSBLAD VOOR HEILOO makelaardij STAATSLOTERIJ w KWAAD SINT KOOPT NU VOORDELIG 10% KORTING TEXTIEL KOOMEN MODES ügelhandel ^Alkmaar ARCHIPLAN arch itekten winkel BART 35 jaar meester goudsmid ziet onze speciale etalage Herman f99.- kerinemerstraatweg 231 heiloo 072*34966 Maandag 2 december de gehele dag geopend. WIM S0NNEVELD FEIKE ASMA kerinemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 gratis bouw- en verbouwadvies voor HEILOO ZET ZICH IN VOOR „GEVEN VOOR LEVEN" 250 kollektanten op de been De „Candeïaer" in nieuw jasje Help, de wethouder verzuipt STATIONSWEG 105 A. G. v. d. Nagel Verkoop 631e loferij vanaf maandag 2 december. Openingstijden St. Nicolaas-weken: Mevr. Baars te Heiloo vrijdagavond te gast bij de N.C.R.V. Grote klaverjasdrive H.S.V. klaverjasdrive Juwelier Overdracht nieuwe brandweerauto Sloper zet zijn werk voort „Ijsbaan Heiloo" bestaat halve eeuw ALTIJD IETS APARTS! guus van der linden bloemsierkunst op PYAMA'S - NACHTHEMDEN - DUSTERS TRUITJES - SPENCERS - BLOUSES Van Aostastraat 9 - Heiloo - Telefoon 30199 Groot parkeerterrein J.J. PANTEKOEK, Ing. Informatie werd gegeven aan verenigingsbestuurders Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Bejaarden genoten weer Openbare bibliotheek Hal van raadhuis verfraaid 32e JAARGANG NO. 34 27 NOVEMBER 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-ailressen Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant, is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt, 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Dimmen, Egmond- Ilinnen, Rinnegom, Egm. a.d. Hoef Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. op Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdagmorgen van 10 t 13 uur in „Onder de Luifel", Westerweg 234, Heiloo (hoek Wes- terweg - Stationsweg) Telefoon 34120. Maandag jl. heeft u in Heiloo huis aan huis een envelop ontvangen waarin u een bijdrage kunt deponeren voor de aktie „Geven voor Leven" ter bestrijding van kanker bij jeugdigen. In de bijgesloten folder staat duidelijk te lezen hoe ver schrikkelijk belangrijk deze aktie van het Koningin Wilhelmina Fonds is. Er is veertig miljoen gulden nodig voor financiering van een vijfjaren-plan. In Heiloo, waar de aktie dreigde te misluk ken, heeft men snel de handen in elkaar geslagen. De aktieleider uit Alkmaar, Jan Baars, zocht kontakt met de heer C. Keeman van H.S.V. De heer Keeman nam direkt kontakt op met de heer Th. Steenstra van De Foresters en met de hulp van vele apderen, waaronder een aantal ver enigingen in Heiloo was de zaak snel rond. Er werd een aktiekomitee in het leven geroepen en in één dag tijd had men de beschikking over 250 kollektan ten (trices). Dit gebeurde allemaal vorige week don derdag maar nog steeds komen er diver se telefoontjes binnen van mensen die hun hulp bij deze aktie aanbieden. Vrijdagavond worden de envelopjes door dezelfde kollektanten (trices) weer bij u opgehaald. Deze enveloppen mogen al leen worden afgegeven aan dames of heren die een legitimatiekaart kunnen overleggen. Zij worden bijeengebracht in 7 daartoe aangewezen centra van waaruit alles rechtstreeks naar de Amrobank wordt getransporteerd waar o.l.v. de heer W. A. Rademaker een team van mensen klaarstaat om te sorteren en te tellen. Het uiteindelijke resultaat zal nog die zelfde avond bekend zijn. aan de uiterst Het kado-huis de „Candeïaer" Heerenweg heeft een nieuw en sfeervol jasje aangetrokken. Opvallend is het aparte hoekje waar talloze siera den zijn uitgestald en waar men nu een ruime keuze heeft in leren tassen, etuis en portemonnees. Ook de prachtige bestekken, serviezen, vazen en wanddecoraties komen nu veel beter tot hun recht. Een kado-huis om op je gemak eens lek ker rond te snuffelen. Een gezellig ach tergrondmuziekje maakt de sfeer kom pleet. Zoals ieder jaar bracht St. Nicolaas ook nu voor burgemeester, wethouders en enkele anderen een leuke surprise mee die hij zaterdagmiddag na de intocht in Heiloo in de raadzaal aan hen overhan digde. Voor wethouder Bolten was dit een op geblazen zwemband met het opschrift: „Help, de wethouder verzuipt". Dit om niet te verdrinken in het zwembad naast de „Candeïaer" waar het parkeerterrein steeds meer op een zwembad begint te lijken. St. Nicolaas was er waarschijnlijk niet van op de hoogte dat hier juist op dit moment verbetering in wordt ge bracht. Succes had deze surprise in elk geval wel evenals een schitterend gas masker voor burgemeester Hoekstra vanwege de gasboringen straks bij Ter Coulster. „Die gasleidingen willen wel eens springen" aldus St. Nicolaas. Voor wethouder mevr. v, d. Zee-Mander- sloot bracht Sint een mini-flesje drank mee. Toen zij de kleuterschool „De Ark" moest openen met het stukslaan van een fles wilde deze fles niet stuk. „Voordat u zich zo kwaad maakt dat u met die fles gaat gooien neem ik uit voorzorg dit mini-flesje voor u mee," aldus St. Nico laas. Ir. Tomson ontving een levensgrote vuurpijl die niet omhoog maar alleen naar beneden zou kunnen gaan. De heer Tomson had namelijk eerder gewezen op het gevaar bij het afsteken van vuur werk. DOKTERSLAAN 16 - HEILOO - TEL. 072 - 32447 - POSTGIRO 422217 Donderdag 28 en vrijdag 29 nov. geopend tot 21.30 uur. Zaterdag 30 november tot 18.00 u. Maandag 2, dinsdag 3 en woens dag 4 december tot 21.00 uur. Donderdag 5 december tot 17.00 u. Telegram van Johan Bodegraven Niemand minder dan Johan Bodegraven stuurde een telegram naar mevr. C. G. Baars, kollektrice van het Kon. Wilh. Fonds, afd. Heiloo, waarin hij zijn ad- heasie betuigde over deze snelle aktie- voering. Voor mevr. Baars, die al tien tallen jaren werkzaam is voor het Ko ninklijk Wilhelmina Fonds en ookdit keer weer als blokhoofd fungeert, is dit telegram en de spontane medewerking van een groot aantal Heilooërs toch wel iets geweldigs. Het aktiecentrum is gevestigd in de H.S.V.-kantine. Het komitee is hier vrij dag de gehele avond aanwezig. Voor eventuele inlichtingen over het een en ander kunt u hier ook terecht. Radio en televisie zullen de aktie bege leiden. „Geven voor Leven", een miljoenenplan dat moet slagen. Het gaat om de meest dodelijke ziekte bij kinderen in Nederland. Er is hoop voor de toekomst. Laten we er met zijn allen de schouders onder zetten. Mevrouw G. C. Baars, één van de meest aktieve kollektrices voor diverse instel lingen, heeft uit handen van de voorzit ter van het aktie-komité „Geven voor Leven" in Heiloo, een uitnodiging ont vangen voor de feestavond in het Con gresgebouw in Den Haag, van waaruit de N.C.R.V. tussen 20.21 en 2.00 uur een programma voor de televisie brengt voor allen die hun tijd of geld hebben gegeven voor de aktie „Geven voor Leven". Het aktie-komité in Heiloo heeft mevr. Baars deze uitnodiging aangeboden als een zekere rehabilitatie voor een zeer aktieve vrouw, die geheel ten onrechte in een verkeerd daglicht is komen te staan in verband met de aktie „Geven voor Leven" in Heiloo. Vrijdag a.s. 8.15 uur met vele prijzen Bruno-gebouw Past. v. Muijenweg Als trouwe kollektant van het Koningin Wilhelmina Fonds heeft zij er letterlijk alles aan gedaan om het plaatselijk be stuur te bewegen ook aan deze belang rijke aktie mee te doen. Toen alle pogin gen van haar kant op niets uitliepen, heeft zij geheel alleen getracht om als nog de zaak te redden. Intussen was er zovéél tijd verstreken, dat zij er geen kans meer toe zag om voldoende mensen op de been te brengen. Wij wilden dit graag even rechtzetten. Mevr. G. C. Baars treft geen enkele blaam! Bielzen en massief eiken da s uiten Prijsbewuste mensen gaan natuur lijk naar John Bolten.... Profiteren b.v. van zeer voordelige aanbiedingen in John Bolten's schit terende serie salon- en eettafels met even fraaie bijpassende stoe ien Ivfeer dan 40 variërende model len in puur degelijke uitvoeringen! VRIJDAG A.S. met vele prijzen, in de kantine Bayershoffweg. Aanvang 20 uu (t.o. de St. Willibrordus Stichting) Koopavond vrijdag van 7.00 tot 9.30 uur. K Kenn.straat weg 414, Heiloo - Tel. 30799 Als oudste van de Raad bood de heer Tomson St. Nicolaas een konijn aan. Mevr. Stikkel-Sigling werd verwelkomd als het nieuwe vrouwelijke raadslid voor de V.V.D. „Als ik lees wat u allemaal doet word ik al doodmoe. Toch ben ik blij dat u in deze mannengemeenschap bent gekomen. Een beetje vrouwelijke charme kunnen we hier best gebruiken." De heer Zoon kreeg, alhoewel hij niet aanwezig was, toch een waarschuwing van de Sint: „Shell en Philips gaan fu seren. Ze gaan olielampjes maken." Aan de heer v. Dantzig vroeg St. Nico laas een klein caissonnetje voor de over weg bij het Stationscentrum. ,,U heeft toch wat met de metro te maken?" De heer Van Dijk kreeg een enorm grote „blauwe brief". „Een fijne aanslag van de belasting", aldus de Sint, omdat u als Inspecteur van de Belastingen mij zo'n leuke brief heeft gestuurd." Het raadslid Dekker ontving een prach tige prent van Sinterklaas op de fiets. „Omdat u zo sportief bent, zo veel voor de gemeente doet en bijna nooit in de publiciteit komt." St. Nicolaas zat ook dit jaar weer vol met grapjes. Eén van die grapjes haalde hij uit met de adjudant van de Rijkspoli tie, de heer Los. Sint had vernomen dat de politie eens te laat was komen op draven door gebrek aan benzine in de auto. De heer Los kreeg een schattig benzinetankje met het opschrift „Alleen openen bij overvallen". Om de witte bonnen wat duidelijker in te vullen kreeg de heer Los er voor zijn mensen een aantal ball-points bij. Allemaal plagerijen, geestig opgedist en uitstekend verzorgd. Burgemeester Hoekstra kreeg nog een overhemd van de ondernemers van het Stationscentrum en Sint had toch wel enige woorden van lof over deze mensen die zo geweldig in de bres zijn gespron gen om dit feest te redden. Minder enthousiast liet hij zich uit over de „gaten" in het dorp die almaar groter worden terwijl de maquette voor het winkelcentrum-al zo langzamerhand ver molmd in de kelder zou liggen. „Als je in Heiloo gaat trouwen moet je ook al achterom. Waar blijft de roman tiek?" Vorige week konden wij, door tijd- en plaatsgebrek, niet uitvoerig ingaan op de officiële overdracht van de nieuw aangeschafte brandweerauto, van het gemeentebestuur naar onze Vrijwillige brandweer. In de instructieruimte, boven de brand weerkazerne, kwamen naast het brand weerkorps de door ons reeds genoemde aanwezigen bijeen. Burgemeester H. Hoekstra sprak zijn gelukwensen uit, maar ook zijn waar dering voor de leden van het brandweer korps die altijd even enthousiast zijn. Als ik al die prachtig gepoetste wagens en materialen zie, zijn we als kollege toch wel erg dankbaar voor de inzet. Het is zo dat wij ook al weer anderhalve ton hebben uitgetrokken voor een nieu we materialen wagen. Met de enigszins vreemde hoop, dat de wagen weinig ge bruikt behoeft te worden, aldus burge meester Hoekstra. De commandant P. A. C. Nieuwpoort zei bij de aanvaarding, van de nieuwe brandweerauto, dat met het nieuwe ma teriaal, gecombineerd de aanval geopend kan worden bij een brand. „Je kunt de zaken nu ook rechtstreeks van de wagen aanpakken, dat heeft vele voordelen." De heer Nieuwpoort ging verder met te zeggen: „We hebben de inrichting van deze wagen zo zorgvuldig mogelijk ge pland. We hebben In diverse plaatsen gekeken en uitgeknobbeld wat voor ons het beste was. Ik mag gerust zeggen dat bij ons de mankracht net zo goed is als het materiaal. En over de wagen we gaan hem goed gebruiken." De ondercommandant van de Alkmaarse brandweer constateerde dat in Noord- Holland de brandweer voor het grootste deel nog vrijwillig is. „Ik hoop dat dit zo blijft!" Hij feliciteerde dhr. Nieuw poort met het nieuwe materiaal maar ook met de opvallend veel jonge brand weerlieden. Dhr. Nieuwpoort dankte tenslotte voor de uitgesproken goede wensen en de aan geboden geschenken, door de brandweer korpsen van Alkmaar en Limmen en die van het Psychiatrisch Centrum. Thans zet de sloper zijn werk voort aan de Holleweg. Enige weken geleden ging het prachtige pand, Schoollaan 2, tegen de grond. Wat nu onder slopershanden valt is het woonhuis en voormalig be drijf van de fam. Laan. Indertijd was daar o.a. in gevestigd een ijsbereidings- bedrijf. Het omvangrijke complex en grond was een van de eerste objecten dat werd aangekocht voor de realisering van het „Winkelhof 't Loo". Aan de Heerenweg, tegenover het Willi- brordusputje, zijn weer twee woningen (onder één kap) ontruimd. Deze zullen de komende dagen afgebroken worden. Een groot aantal van hen die hun wo ning moesten ontruimen ten behoeve van de realisering van het „Winkelhof 't Loo" hebben een woning toegewezen gekregen in het centrum van de ge meente. Voetbalvereniging V.V.H. gaf stoot tot oprichting Niet voetballen in de winter, dan als het kan schaatsrijden Vijftig jaar geleden; de heer W. v. d. Vall zegt op een bestuursvergadering van de voetbalvereniging V.V.H,„In dien het voetbalterrein hard bevroren of met sneeuw bedekt is kan er niet ge speeld worden!" Reden voor het bestuur om er over te gaan denken, tijdens de vorstperiode de ijssport te gaan beoefe nen, Oud-gemeentesecretaris, de heer W. Bruul betoogde in deze vergadering dat, als men de ijssport wilde bevorde ren, er ook een ijsbaan moest zijn. Uit een bestaande ijsclub en V.V.H. werd de huidige „Ijsbaan Heiloo" geboren. De vereniging was er, de ijsbaan moest nog komen. Geen gemakkelijke zaak. Kon takt werd gezocht met de heren Van Foreest, over het gebruik van een ter rein in het Heilooërbos, het terrein waar nu 50 jaar de schaatssport beoe fend kan worden, „de meest democrati sche sport", aldus oud-voorzitter W. v. d. Vall. De T ijver voor „Huize Nijenburgh" gezellig maar niet voldoende Rond de jaren 1924 werd schaatsgereden op de vijver voor „Huize Nijenburgh". Geweldig gezellig, maar te gering van omvang. Men trok uit Heiloo veel naar het Noordhollands Kanaal. Het rijden daar leverde nogal moeilijkheden op want het ijs werd, in verband met de toen omvangrijke scheepvaart, regelma tig opengebroken. Het terrein gelegen aan de Zandersloot weg kwam ter beschikking. De vraag werd gesteld of het opgepompte water op de baan wel zou blijven staan. In de loop der jaren kreeg men veel goede ad viezen van de waterbouwdeskundige J. J. Mann. Met het gebruik van het terrein als ijsbaan, werd in latere jaren ook een behoorlijk clubgebouw gebouwd. Recreatieve beoefening in de allereerste plaats Opvallend is het, dat in de afgelopen ja ren vooral de recreatieve beoefening van de ijssport werd gepropageerd. Terwijl elders het wedstrijdelement op de voor grond kwam liet het bestuur van de „Ijsbaan Heiloo" eerst voor honderd procent de leden en vooral de jeugd profiteren van de zo prachtig gelegen ijsbaan. Waar het, met een muziekje, zo gewéldig gezellig kan zijn. „Jammer dat de laatste jaren er zo wei nig ijs is", aldus de huidige voorzitter, de heer J. H. M. J. Schole. Het heeft ook grote invloed op het ledental wat thans om de 1500 draait. De invloed van de Alkmaarse Kunstijsbaan op het leden bestand is nihil. Sjoukje Dijkstra en Joan Haanappel stonden hier op de schaats Een aantal evenementen uit de 50-jarige periode van de „Ijsbaan Heiloo" mogen we toch nog wel noemen. Nog maar aan het begin van hun carrière kon men Sjoukje Dijkstra en Joan Haanappel hier zien rijden; er waren leuke gekostumeer de schoolwedstrijden en als het maar enigszins kon dan waren er schoolwed strijden. Dit dus allemaal in het speelse vlak. Toch waren er die zich wilden voorbereiden op grote wedstrijden. Er werd in vele jaargetijden, ijs of geen ijs, op en rond de ijsbaan getraind o.l.v. de bekende heren Jan Langedijk en Piet Nap. Zij trokken voor verdere training en wedstrijden zelfs naar Noorwegen en Zwitserland. Van het eerste begin en nu Van de pioniers uit de eerste jaren van de „IJsclub Heiloo" willen we naast de reeds genoemde heren noemen: de heren H. Deeckens, P. A. Holtes, P. Klopper, J. Mulder, P. de Jager, C. Zeeman, F. de Jager, P. Greeuw en J. Koelman. Het huidige bestuur bestaat uit de heren Schole (voorzitter), C. Meertens (secre taris), J. H. Stasse (penningmeester), mevr. Hoed-Strijbis (2e penningm.) en de heren S. Blakborn, R. P. Hiemstra, J. Mulder en J. Sleutel. De laatste twee hebben zich de laatste jaren zeer ver dienstelijk gemaakt bij de organisatie op technisch terrein, van de ijsbaan, „Gebeurt er nog wat ter gelegenheid van dit jubileum?" vragen we de heer Schole. „Mogelijk wel, maar dat zal wel op sobere wijze geschieden als er gere den kan worden het komende winter seizoen. Wat, weten we nog niet precies" aldus de voorzitter. En dit alles ijs en weder dienende. N.M. kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 Weer beperkt voorradig: complete disco f 125.- Orgels van Nederland VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO „Winkelhofplannen al ver gevorderd" Zoals wij reeds in het kort mededeelden, werd aan de leden van de stichtingsraad van het Open Huis informatie gegeven over de mogelijkheid op bovenverdiepin gen van de te bouwen bedrijven in het „Winkelhof 't Loo" een cultureel cen trum te huisvesten. Aanwezig waren op deze bijeenkomst een 20-tal vertegenwoordigers van hui dige gebruikers van het Open Huis en het Asta-theater. Aan de hand van te keningen gaven de heren Wildeboer (projectontwikkelaar van het geplande winkelcentrum) en Magnée (architect) beiden uit Hilversum een uiteenzetting over de mogelijkheden in het „Winkelhof 't Loo". De heer Magnée zette uiteen dat nu de ruimte toch beschikbaar komt, deze optimaal benut kan worden. Het sociaal en cultureel gebeuren kan daar plaats vinden. De ruimte is er en men kan profiteren van voorzieningen die toch aanwezig zullen zijn voor de win kels in de Hof. Het wordt een centrum en allerlei aktiviteiten er omheen kun nen het, als geheel, alleen maar leuker maken. „Een winkelcentrum moet le vend zijn. Over en weer kan men dat bevorderen", aldus dhr. Magnée. Deze architect liet ook uitkomen wat de mo gelijkheden zouden kunnen zijn op de begane grond in het winkelhof, welke voor een belangrijk deel overkapt wordt. Al ver gevorderd Een aantal verenigingsbestuurders vroe gen hoe groot de beschikbaar komende ruimte ongeveer zal zijn en de indeling ervan. De heren Wildeboer en Magnée antwoordden dat deze omvangrijk kan zijn en aangepast kan worden aan de behoeften. Naar voren kwam de behoefte aan zaal ruimte, die is langzamerhand in het Open Huis niet meer voldoende aanwe zig. Aan het bestuur van de stichting wordt overgelaten om op korte termijn de huidige behoefte te peilen. De heren Wildeboer en Magnée drongen aan op spoed. „We zijn al ver gevorderd met de plannen voor het Winkelhof." Ten aanzien van vragen over het ge bruik van het ,,Asta"-theater en de ac commodatie ervan, werd gezegd dat dit niet een zaak is van de uitvoerders van het Winkelhof, maar van het gemeente bestuur. Het is zaak dat verenigingen - belang hebbenden, onverwijld zich wenden tot het secretariaat van de Stichting het „Open Huis" met hun wensen, in casu een eventueel gebruik van een mogelijk sociaal cultureel centrum in het „Win kelhof 't Loo". N.M. Een extra dankwoord bracht St. Nico laas aan het adres van de heer Buiten kant, de man die zich met enkele mede werkers al jaren bijzonder inzet om de komst van Sint naar Heiloo mogelijk te maken. Een warm applaus .viel de heer Buitenkant ten deel plus een fles geest rijk vocht. Ook de heer Vennik en mevr. Ploeger die dergelijke feestjes in de raadzaal altijd zo uitstekend weten te verzorgen ontvingen van Sint een pre sentje. Tot slot bedankte burgemeester Hoek stra St.. Nicolaas voor zijn komst waarbij hij hem een boekenbon overhandigde. 4 EEN UITGELEZEN KOIAÉKTIE INKUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. vindt u in kunsthandel VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo Zilverstr.l - Tol 072 10892 het goedkoopste adrei in Nederland van „Alleen op de wereld" Het boek „Alleen op de wereld", wat door velen in vroeger jaren gelezen werd (misschien ook nu nog) kwam weer tot leven toen vorige week een verfilming ervan draaide in het verzorgingstehuis „De Loet". De vele aanwezigen genoten weer intens van het verhaal Hector Ma- lot. Van de belangrijkste figuren willen we noemen Mattia, Vitalis en Moeder Barberin. Zij werden in deze kleurenfilm, met een duidelijke ondertiteling, bijzon der goed gespeeld. Vanaf december kontributiebetaling Vanaf december kan de kontributie voor 1975 betaald worden. De kosten bedra gen voor volwassenen 10,voor be jaarden, houders van C.J.P.'s en 2e abon nementen 5,en voor de jeugd t/m 16 jaar 2,50. U kunt hiervoor terecht op de biblio theek aan de Kennemerstraatweg tijdens de openingsuren op maandagavond - dinsdag - woensdagmiddag/avond - vrij dagmiddag/avond en zaterdagochtend. Op het filiaaal, hoek Ewisweg-Pastoor van Muijenweg, bestaat de gelegenheid tot het betalen van kontributie op dins dagmiddag/avond - woensdagavond en zaterdagochtend. Kosten ongeveer 47.000, De hal van het in 1927 in gebruik geno men raadhuis zal verfraaid worden. In plaats van de betonnen trap komt er een stalen wenteltrap. De granieten vloer wordt veranderd en het plafond wordt met hout „bekleed". De huidige lambri- zering wordt vervangen en de deuren in de hal worden van glas. Dhr. Hoogland vroeg zich af wat voor konsekwenties de veranderingen inhiel den voor andere delen van het raadhuis. Burgemeester Hoekstra zei dat advies van verschillende deskundigen was inge wonnen. Dhr. Hoogland repliceerde met de snedige opmerking, dat we aan één goede al genoeg zouden hebben. De begrotingswijziging, ten aanzien van deze veranderingen in de hal van het raadhuis werd aanvaard. De kosten gaan ongeveer 47.000,- bedragen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1