EllWSBLAD VOOR HEILOO mm 100 TULPEN naar keuze F. G G leizen taSels oeren meubelen makelaardij ARCH1PLAN arch i tekten winkel elhandel Alkmaar U kunt nog steeds bollen planten VAN BART 35 jaar meester goudsmid ziet onze speciale etalage het ^esche W.hlVM Juwelier Herman Kwaad! kennemerstraatweg 231 heiloo 072-14966 t gratis bouw- en verbouwadvies voor Kerstaktie Heiloo 1974 vraagt om medewerking „Geven voor Leven" behaalde geweldig resultaat in Heiloo Gemeentepersoneel vierde feest Stationsweg 65-67 Rode Kruis bestond 40 jaar Ds. J. van der Schee aanvaardt beroep STATIONSWEG 105 Heiloo - Tel. 072-30286-34900 oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 50-jarige „IJsbaan Heiloo" vergaderde Dansschool Jack Tiny Smit Ons Natuurhistorisch hoekje OVER BESSEN Feestavond Vogelvereniging Kleurenpracht AFVALSTOFFEN Het was groot feest in Mariënstein J.J. PANTEKOEK, Ing. „Klimop" 13 december tegen „Vasas" (Boedapest) Weet je 32e JAARGANG NO. 35 4 DECEMBER 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant, is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van L0.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egrnond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d. Hoef Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 unr in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kennemerstraatweg 334 t.o. kerkelaan heiloo tel.30815 Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdagmorgen van 10 -13 uur in „Onder de Luifel", Westerweg 234, Heiloo (hoek Wes- terweg - StationswegTelefoon 34120. Inzameling om viering te bekostigen Het feestprogramma voor de kerstvie ring in de aula van het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord op de eerste Kerstdag is nagenoeg rond. Ook de meeste uitnodigingen zijn op de daarvoor in aanmerking komende adressen be zorgd. Mochten er onder u personen zijn die zich gedurende de komende kerstdagen eenzaam zullen voelen en die nog geen uitnodiging hebben ontvangen, dan kun nen zij zich in verbinding stellen met mevr. M. Bosch-van de Beemdelust, To renlaan 3, tel. 32383. Het voorbereidende werk is gedaan. Wat nu nog gebeuren moet is de geldinzame ling om een en ander financieel mogelijk te maken. Alle gezinnen ontvangen bij de Uitkijkpost van de komende week een kerstenvelopje met zakje. De bedoeling is dat u in het zakje uw bijdrage doet, dat dan in de daaropvolgende dagen huis aan huis wordt opgehaald. Wij weten uit ervaring, dat deze kerst aktie als het ware door heel Heiloo wordt gedragen. Ook dit jaar rekenen wij op uw gulle bijdragen, door middel waarvan u anderen iets van de kerst sfeer kunt laten proeven. Tenslotte nog dit: alle gasten voor de kerstviering worden gehaald en ge bracht. Zij die zich met hun auto hier voor ter beschikking willen stellen wor den verzocht zich te melden bij het se cretariaat, Trompenburg 25.A, tel. 30504. Wij herhalen ons 'verzoek osn opga ai' vak patiënten, die langdurig in ziekenhuizen of verpleeghuizen enz. worden verpleegd. Wij zouden nl. deze mensen een kerst groet in de vorm van een of andere at tentie willen bezorgen. Opbrengst ruim een ton De aktie „Geven voor Leven" bracht in Pleiloo vrijdagavond jl. het fantastische bedrag op van 107.752,45. Maar liefst 280 kollektanten brachten dit geld in één uur tijd bij elkaar in de hiervoor aangewezen centra van waaruit de plaatselijke politie alles weer snel vervoerde naar de Amrobank aan de Kennemerstraatweg. Hier stond een team van mensen klaar om o.l.v. de heer W. A. Rademaker aan het tellen te slaan. Vanuit het centrum in de H.S.V.-kantine werd deze aktie telefonisch begeleid door de heren C. Keeman en Th. Steenstra. In de Amrobank werd er onder hoog spanning gewerkt om het resultaat zo snel mogelijk naar Den Haag te kunnen doorbellen. Een aantal mensen van de Amrobank werd bij dit alles geassisteerd door kollega's van andere plaatselijke bankinstellingen, bestuursleden van het Kon. Wilh. Fonds in Heiloo en andere vrijwillig(stIers. Er werd frisdrank aan geboden om de dorstige kelen te laven en slagerij Brink zorgde voor wat hartige hapjes die er best ingingen. Naarmate de uren verliepen werd de spanning steeds groter. De heer Rade maker maakte telkens enthousiast de tussenstanden bekend. Door het open scheuren van al die enveloppen werd de ravage bij de Amrobank steeds groter maar dat was allemaal niet belangrijk. Van de zesde klas van de J. P. Hase- broekschool werd er een klomp binnen gebracht met een bedrag van 63,35. Deze opbrengst was verkregen doordat de leerlingen de inhoud van hun St. Ni- colaassurprises flink hadden gemini- seerd. Een geweldige geste. Op de bij gaande brief, die door deze leerlingen was ondertekend, stond: „Beter nu een offer, dan later slachtoffer! Er werden in Heiloo hele kleine maar ook enorm grote bedragen gegeven maar ook lege kaarten en enkele vervelende briefjes kwamen tevoorschijn. Zowel bij de Amrobank als bij de H.S.V.- kantine stond een televisietoestel opge steld. Deze werden beschikbaar gesteld door de firma's Pantekoek en Kosters, 's Middags zagen we de heer Altenburg, ibud-Heilooër, met zijn draaiorgel „Het grote Wellershaus", reklame maken voor deze aktie en ook dit geheel pro deo. Tegen half twaalf kwam St. Nicolaas als hekkesluiter bij de Amrobank om een bedrag te overhandigen dat door H.S.V. en De Foresters met klaverjassen was bijeengebracht. De aktie „Geven voor Leven" verliep werkelijk perfect. Het komitee wil langs deze weg een ieder bedanken die hier, op wat voor wijze dan ook, zijn of haar medewerking aan heeft verleend. Tot hun spijt hebben zij een aantal mensen die zich als kollektant hadden opgegeven niet meer kunnen be richten. Het enthousiasme van alle kanten was gewoon enorm. In Heiloo heeft men er met z'n allen de schouders onder gezet. Mede namens het aktiekomitee, heel hartelijk bedankt! georganiseerd door personeels vereniging Zo'n 150 „man" was vrijdagavond in het paleis van Openbare werken bijeengeko men voor de jaarlijkse feestavond van het gemeentepersoneel, georganiseerd door de personeelsvereniging. Dit jaar voor het eerst onder voorzitterschap van de heer H. de Vries. Een en ander was perfect geregeld. Na het kopje „welkomstkoffie" trad de heer Leo Rommerts, als de troubadour van volksliedjes uit verschillende landen. Hij deed dat met verve. Hij nam de aanwe zigen mee op een muzikale reis door ver schillende landen en liet, begeleid door zijn gitaar verschillende volksliedjes ho ren. Vooraf vertelde hij de inhoud van de veelal vreemdtalige liedjes. Ook ver schillende oud-hollands liedjes werden door hem gezongen. Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zitvcrstr. 1 Tol 072 10892 het goedkoopite adres in Nederland Na de pauze waarin verversingen wer den gepresenteerd, kwam de heer Kees Stet ten tonele. Kees Stet uit Ierswoud. Het zegt genoeg, het waren meest oude bekenden die het gezelschap te horen kreeg maar men amuseerde zich kos telijk met deze „koning van de lach". Na afloop bleef men gezellig bijeen en gingen de beentjes van de vloer onder de vrolijke tonen van het Duo Moustache onder leiding van de heer H. Kooger. Na deze gezellige avond kan het gemeen tepersoneel hun zware taak weer aan. Hield ontspanningsmiddag voor bejaarden en mindervaliden De afgelopen maand bestond de afdeling Heiloo van het Rode Kruis 40 jaar. Zaterdagmiddag was er een bijeen komst in de zaal van de Geref. Kerk waarvoor bejaarden en mindervaliden waren uit genodigd. Evenals vele genodigden wa ren aanwezig oud-bestuursleden en de wethouder van Sociale zaken mevr. mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot. Op deze bijeenkomst, welke als ontspan ningsbijeenkomst was bedoeld, werd ook gesproken over dit jubileum. Het was de voorzitter, de heer Baars, die vooral het vele en goede w.erk van de vroegere secretaresse, mevr. E. v. d. Noordaa-Hoekmeyer en dhr. P. Meinema (7 jaar voorzitter van de afdeling) me moreerde. Beiden behoorden tot de ge nodigden. Dhr. Baars somde het werk van het Rode Kruis op. De afdeling Welfare- werk heeft de afgelopen jaren veel ge daan voor bejaarden en mindervaliden. De colonne zette zich overal in waar dat maar nodig mocht zijn. Koor van Rode Kruis medewerkers De heer P. Houter (Heiloo) verleende met pianospel medewerking aan deze ontspanningsmiddag. Hij begeleidde ook een koortje van Rode Kruis medewer kers (sters) dat een speciaal geschreven jubileumlied zong, waarvan het refrein meegezongen kon worden door de an dere aanwezigen. Dit gebeurde dan ook. De heer Jan Koster (Hauwert) vertelde over bijzonderheden in West-Friesland en speciaal over de omgeving Hauwert, o.a. over „de zak van Hauwert". De heer Koster herinnerde in zijn inleidend praatje tot zijn voordrachten, aan min der goede tijden op het Westfriese plat teland. De tijd dat van mest brandstof werd gemaakt. Daar er velen waren die eertijds in Westfriesland woonden, sloegen de voor drachten goed aan. Zowel dhr. Houter als de heer Koster kregen als blijk van waardering voor hun medewerking, een fraai boeket aangeboden. St. Nicolaas dringt aan op verhoogde subsidie Een grote verrassing was het, dat Sint Nicolaas met twee Pieten een bezoek bracht aan deze bijeenkomst. Ook deze toonde zijn grote waardering voor het Rode Kruiswerk. Hij vond de gemeente- -su. 1 r Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 tatie en de balans per 31 okt.. 1974. Het ledental was gedaald met ongeveer -500 en was 1370. Inkomstenvermindering dus maar er waren daarentegen geen uitbe talingen van lonen en vergoedingen. De heer Schole wees er op dat het nodig is een belangrijke reserve achter de hand te houden, want als de baan open gaat, gaat het ook veel geld kosten. Onnodig moet er geld uitgegeven worden omdat aan het clubgebouw regelmatig vernie lingen worden aangericht. Lang werd er gesproken over een verbetering van de baanverlichting, welke veel geld zal gaan kosten. Gehoopt wordt dat de leden hun modewerking zullen geven met „man kracht". Gevraagd werd een stuk vande ijsbaan te reserveren voor de schoonrijders. De leden van de technische commissie, de heren S. Blakborn en J. Mulder zullen zorgen dat de baan aanstonds „start klaar" is. Voorbereidingen zijn al getrof fen. Wordt predikant van Herv. Gemeente Heiloo-Limmen Door het vertrek van ds. A. C. van Darp, naar het Zuidhollandse Maasdam, was er een vacature ontstaan bij de Hervormde Gemeente Heiloo-Limmen. Ds. J. van der Schee te Zierikzee werd beroepen en heeft, naar wij vernemen, dit beroep naar Heiloo, aanvaard. Ds. v. d. Schee is 46 jaar. In 1952 werd hij predikant in de Herv. Kerk en diende achtereenvolgens de gemeenten Willige Langerak, 's Gravenmoer en Hoogeveen. Sinds 1969 is de predikant te Zierikzee en sinds 1970 ook praeses van de Classi- cale Vergadering van Zierikzee. oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc O O O O O O O O O O O O O O O lijke subsidie in dit verband wel wat ma gertjes. Een verhoging vond hij dan ook redelijk. In het bijzonder richtte de Sint zich daarvoor tot de aanwezige wethou der. Nu de Goedheiligman toch aanwezig was verrichtte deze en passant de trekking van een gratis verloting. Een deel van de prijzen bestond uit artikelen gemaakt in de Welfare-sector, een ander deel was beschikbaar gesteld door Drogisterij Jef Letschert (Heiloo). De bezoekers werden echt verwend; ze kregen o.a. consumpties aangeboden en zij die slecht ter been waren, werden door vriendelijke autobezitters gehaald en weggebracht. Een terugblik Als wij terugkijken, vanaf 1945, dan zien we dat er in de afgelopen jaren ontzettend veel werk is verzet. We heb ben al genoemd mevr. v. d. Noordaa. Maar haar man heeft, in niet 'geringe mate, aan het stichten van een zieken- vervoer meegewerkt. Deze Rode Kruis- aktiviteit werd doorkruist. In die dagen maakten ook dhr. en mevr. v. Tricht zich zeer verdienstelijk. We denken terug aan die perioden dat dokter W. Hoekstra commandant van de florerende Rode Kruiscolonne was en de tijd dat dhr. J. C. van Nek de leiding had. Terug den ken we aan enkele voorzitters als P. Janssonius maar ook aan dhr. A. Blok dijk. Ieder op zijn eigen wijze werkende voor de doelstellingen van het Rode Kruis. En niet te vergeten het uitsteken de werk wat er gedaan is voor de bloed transfusiedienst. Na enige inzinkingen vormt gelukkig het welfarewerk weer een belangrijk onderdeel van het Rode Kruiswerk. We mogen vaststellen dat er veel en goed werk is gedaan. Het is daarom jammer dat het ledental daar mee niet in overeenstemming is! N.M. Het vrouwelijk element in het bestuur van de „Ijsbaan Heiloo" herinnerde de enkele leden van de vereniging welke de vergadering 26 november jl. bezochten, dat er wat aan de hand was. Mevr. Hoed- Strijbis, 35 jaar lid van de „Ijsbaan Hei loo" speldde de bestuursleden een witte anjer-corsage op en tooide zichzelf met een rose. De „IJsbaan Heiloo" bestond 50 jaar. Gezien de huidige omstandig heden geen reden om feest te vieren, al dus voorzitter de heer J. H. M. J. Schole. Zo nodigde hij de aanwezigen uit om na te gaan wat te doen als er het komende winterseizoen ijs komt. Hij deed zelf al een aantal suggesties als: schoolwed- strijden en/of gecostumeerd rijden. Secretaris de heer C. Meertens was wel zeer beknopt in zijn jaarverslag. Hii deelde daarin mede dat gezien de ijsloze periode niets te vermelden viel. De heer J. H. Stasse, penningmeester, gaf een korte toelichting op de exploi- Deze bekende Alk'maarse dansschool opent begin januari weer nieuwe klubs voor beginners en half-gevorderde dan sers alsmede een nieuwe klub voor ge huwde paren. Dansschool Smit handhaaft het devies: dat grondig dansonderwijs het belang rijkste van een dansschool moet zijn, doch dat de gezelligheid ook een woordje mee moet spreken. Juist dit, is het ken merk van deze dansschool. Jongelui en ook gehuwden welke per fect willen leren dansen in gezellig klub- verband, leze voor inschrijving de adver tenties in dit blad. Onze besdragende bomen en heesters hebben het goed gedaan in het afgelopen seizoen. In een voorzomer, die wat aan de droge kant was, ontwikkelde het in- sektenleven zich gunstig. Er kon uitge breid bestoven worden. Zomer en naiaar waren vochtig en zo doende konden veel vruchtbeginsels op zwellen tot sappige vruchten. Een lust voor het opg zijn onze roze- bottels, vogelkers, hulst, lijsterbessen, meidoorns, Cotoneasters en vuurdoorns in tuin en park. Vanuit de heester gezien is zo'n bes vrucht louter verpakkingsmateriaal. De zaden zitten in het hart. Een vrucht in het algemeen voorkomt dat het zaad vroegtijdig ontkiemt. Het moet de win termaanden zien te overbruggen en in het voorjaar weer tot leven komen. Een (bes) vrucht ontwikkelt remhormonen, die ontkieming van het zaad moet voor komen. Bij veel bessen gaat het vrucht vlees omstreeks deze tijd gisten. Spreeu wen zijn echte gulzigaards. Het kan ge beuren, dat ze zoveel gegiste bessen heb ben opgeslokt, dat ze lichtelijk dizzy zijn van de alcohol. Nu wordt ons uitentreure voorgehouden, wat de gevaren zijn van dit gistingspro- dukt. Een vogel is wat meer onbezonnen en wordt nog wel eens een makkelijke prooi van een kat! Zet de gisting goed door of komt er een stevige vorst, dan barsten de bessen stuk. De temperatuur is dan evenwel zo laag, dat ontkieming niet meer direkt mogelijk is. De heester heeft zijn doel bereikt, de besvrucht heeft zijn taak volbracht: het zaad haalt het gunstige seizoen. Het voorraadje zetmeel in het zaad geeft de eerste groeienergie aan het klemplantje en daarna moet de zaailing het zelf maar zien te klaren. Maar dan zijn we wel enkele maanden verder. Eerst krijgen we nog een ruige winter met veel sneeuw! Deze bewering ontleen ik aan de veehouder, op wiens weilanden ik nog wel eens naar vogeltjes tuur. En hii is voor mij een autoriteit. HaBe. Viering eerste lustrum Op vrijdag 13 december a.s. houdt de vogelvereniging „Kleurenpracht" haar jaarlijkse feestavond in het Brunoge- bouw aan de Pastoor van Muijenweg. Aanvang 8 uur. Op deze avond zullen de prijzen worden uitgereikt aan hen die op de onlangs ge houden vogeltentoonstelling als winnaar uit de bus zijn gekomen. In verband met de gelijktijdige viering van het eerste lustrum zullen op deze feestavond de bloemetjes even fijn wor den buitengezet. Er is een verloting, veel muziek en de leden zullen aan de ver eniging gezamenlijk een kado aanbieden. Elk lid mag een introducee meebrengen. Vijf jaar Kleurenpracht Op 1 januari 1970 vond de oprichting plaats van deze bloeiende vogelvereni ging. Er werd een voorlopig bestuur in het leven geroepen bestaande uit de he ren J. Arendsen, J. Tromp, J. Visser, R. Hoen en A. Winder. Het ledental be droeg 36. In mei 1970 kwam er een definitief bestuur. Er waren toen reeds 61 leden. In 1971 kwam men tot 91 leden en vanaf 1972 af schommelt het aantal leden zo rond de 100. Momenteel zijn er 104. Het huidige bestuur bestaat uit de heren A. S. Morsch, voorzitter; J. Arendsen, secretaris; P. Kleef, penningmeester; J. Timmermans, vice-voorzitter eri ringen- commissaris; N. Kerssens, 2e secretaris: W. Zandbergen, 2e penningmeester en R. Hoen. Voor uw ROOT hoogewecj 72 - heiloo-tel.02205-1541 De maandelijkse bijeenkomsten werden gehouden in de kantine van de Germefa en momenteel in de Geref. Kerk. Er von den 5 tentoonstellingen plaats waarop de kwaliteit van de vogels een sterk stij gende lijn vertoont. Ook het aantal ten toongestelde vogels wordt ieder jaar gro ter. Voor deze tentoonstellingen is altijd een geweldige belangstelling. Het doel van de vereniging is het bevor deren van de kontakten tussen de vogel liefhebbers en tevens het vergroten van de kennis van het huisvesten en verzor gen van de vogels. Voor de meergevor derden, het kweken van vogels en alles wat hiermee sameijhangt. Om deze doelstellingen te bereiken houdt de vereniging maandelijks kon- taktavonden met lezingen, eventueel verduidelijkt met dia's terwijl de Bond (landelijk 40.000 leden) de vereniging steunt met de uitgave van een prachtig maandblad dat elk lid gratis krijgt toe gestuurd. Voor nieuwe leden staat de deur altijd wijd open. De sfeer bij deze vogelvereni ging is uitermate gezellig. Het adres van de secretaris is Molenkade 7, Noord- Scharwoude, tel. 02260-3461. Druk bezochte receptie in „Klein Varnebroek" Het was zaterdagmiddag groot feest in en rond de woonwijk Mariënstein. De be langenvereniging ontwikkelde een aan tal aktiviteiten. Ten eerste omdat het laatste huis in Mariënstein was opgele verd, daarvoor hield men een receptie in de cantine van de camping „Klein Varnebroek". Voor ouderen en kinderen werden wandel- en fietstochten georga niseerd en tenslotte kwam de Sint met twee Pieten een bezoek brengen. Het feest werd nog omlijst met het optreden van majoretten- en trompetterkorps „Heiloo". Ondanks het matige weer namen toch nog een 80-tal personen deel aan de puzzeltochten. Die op de fiets ging door de duinen en de wandelaars zochten o.a. het recreatiegebied op. De twee Pieten deelden surprises uit aan alle kinderen van de wijk. VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Laatste woning opgeleverd Dezer dagen werd de laatste woning opgeleverd, een reden voor het aktieve bestuur van de belangenvereniging Ma riënstein om dat, via een receptie, te ge denken. Deze receptie, waar jong en oud aanwezig was, werd bijzonder druk be zocht. Niet minder dan 200 personen wa ren aanwezig. Jan Pruim trad op als ceremoniemeester. Sint Nicolaas vroeg Hans Donkersloot als eerste bewoner van de opgeleverde woningen en Marion de Haan als be woonster van de laatst opgeleverde wo ning bij zich. Hij bleek bijzonder goed op de hoogte te zijn met het wel en wee van Mariënstein. De sfeer tijdens deze receptie was zo gezellig dat het al zeven uur was voordat de laatste bezoeker vertrokken was. Winnares bronzen medaille in Hongarije-ploeg Wedstrijd vindt plaats in „De Meent" Zoals wij reeds eerder meedeelden komt de turnploeg van de sportvereniging „Vasas" uit Boedapest (Hongarije) naai Heiloo. Zij zijn te gast bij de gymnastiek vereniging „Klimop", welke volgend jaar een tegenbezoek zal brengen. Op vrijdag avond 13 december vindt er, bij gebrek aan een eigen sporthal in Heiloo, een wedstrijd plaats in de sporthal De Meent aan de Terborghlaan 301 te Alkmaar De ploeg van Klimop zal uit dezelfde turnsters bestaan als die welke deelnam aan de verenigingskampioenschappen van Nederland. Toen Klimop 2e werd. De ploeg bestaat uit Ans Dekker, Joke Kos, Astrid Ranzijn, Ikina Morsch, Rina de Winter, Mirjam Morsch en Marleen Houter. Krisztina Medveczky in Hongaarse ploeg In de Hongaarse ploeg is opgenomen Krisztina Medveczky, die op de laatste Olympische Spelen te Munchen een bronzen medaille wist te behalen. De andere turnsters in deze ploeg zijn: Ma ria Galb (8e tijdens de afgelopen wereld kampioenschappen), Gabriëlle Bundzsak, Agnes Nagy, Eva Krokavec, Paula Jong, Ester Barkody en Katalin Herbert. In Heiloo zijn kaarten verkrijgbaar bij de voorzitter van Klimop, dhr. Bruyn, Holleweg 50. De entree is 5,jonge ren tot 14 jaar betalen 3, Onnodig te zeggen, dat dit een interes sante wedstrijd belooft te worden en een groot bezoek waard is Weet je wat ik graag zou weten, Waar ik ied're nacht van droom Hoeveel noten er wel groeien Aan zo'n pepernotenboom. Wil ik het aan vader vragen, Zegt hij vast: „Vraagt 't maar aan moe." En die vindt dat ik geregeld Zulke vreemde vragen doe. Weet je wat, op vijf december, Als hij komt met Pieterbaas, (En hij wil dan naar mij luist'ren) Vraag ik het aan Sinterklaas Nico Splinter Prijsbewuste mensen hebben John in hun bol: often Jawel! John Botten is de naam voor een - zeg maar gerust - unieke serie salon- en eettafels met al even fraaie bijpassende stoelen. Kom gauw genieten van meer dan 40 variërende modellen in puur degelijke uitvoeringen! (t.o. de St. Willibrordus Stichting) Koopavond vrijdag van 7.00 tot 9.30 uur. EEN UITGELEZEN KOLLEKTIE IN: KUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. vindt u in kunsthandel VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1