IIIIWSBLAD VOOR HEILOO leizen tafels oeren meubelen f 14. makelaardij Kgeïhandel «Alkmaar Uw huis verkopen? Werenigings- 't Hele jaar Carnaval u 95 Wilt u kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Mevr. Roos nam afscheid van de Volksmuziekschool Spoorlaan-bewoners richtten zich tot dagelijks bestuur der Gemeente Het afscheid van de heer P. van Zandwijk Uitbreiding „hangt" op besluit van G.S. Een biels is een biels en een eik is een eik... Maar in de showroom van John Bolten kan je zien wat er allemaal voor moois van te maken is. Kom maar kijken! kgnnetnersiraafweg 23! heiloo ©72-34966 Gemeente kan 21 ha bosstrook gaan aanleggen Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet E3235E Schenking van Handwerk groep bejaarden Dagelijks bestuur der gemeente ging in op vragen van raadsleden Grote belangstelling voor premiewoningen Aandacht wordt gevraagd Kiosk Avis in de greep van carnaval Jubilerend Heilooër Strijk orkest speelt in „De Oude Pastorij" Bevestiging en intrede van ds. J. v. d. Schee Rommelmarkt weer in aantocht Koster C. Borst weg na 40 jaar koster te zijn geweest Secretariaat definitief bij dhr, J. C, van Diepen Afschuwelijke vondst in zandbak J.C.J. BAKKER Informatie van samenwerkende woningbouwverenigingen „Apotheek Sibilo" kan gaan bouwen Buspassagiers opgelet STORY LP: Dlv. artiesten J.J. PANTEK0EK, ing. AFVALSTOFFEN 75 22 JANUARI 1975 32e JAARGANG NO. 41 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant, is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, EgmOnd- Binpen, Rinnegom, Egm. a.d. Hoef Adv. <>ii kopij moeten uiterlijk maandagmiddag uur in ons bezit zijn. Adv. per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. LldNBM Leerlingen lieten zich horen Maandagavond nam de Volksmuziek school Heiloo afscheid van mevr. Roos- Cornelisse, die vanaf de oprichting, 13 jaar geleden, secretaresse was. Het be stuurslid mevr. Tensen-Mantel die even eens de gehele ontwikkeling van de Volksmuziekschool meemaakte, releveer de de groei van de school en de moeilijk heden die er rezen bij de nieuwe stich tingsvorm en later met de vaststelling van lesgelden. Een reden voor mevrouw Roos om weg te gaan. „Uw heengaan betekent een harde klap en een zwarte bladzijde in de geschiedenis van de Volksmuziekschool." Mevr. Tensen dankte mevr. Roos voor haar vele werk en bood' naast een prach tige plant de scheidende secretaresse ook een bedrag onder couvert aan. De directeur van de school, de heer Pij per zei, dat als mevr. Roos er niet ge weest was, hij het als nieuwe directeur wel bijzonder moeilijk zou hebben gehad. Daarom dankte ook hij mevr. Roos wel in het bijzonder voor een zo bloeiende muziekschool als in Heiloo gevestigd is. Geheel nieuw dagelijks bestuur Voorzitter dhr. Munster die sinds vorig jaar mei in deze functie werkzaam is, werd bij acclamatie herkozen. In plaats van mevr. Roos werd benoemd, eveneens bij acclamatie, mevr. E. Das-Walewijn. Sinds het najaar van 1974 is dhr. Borsjes penningmeester, zodat de stichting een geheel nieuw dagelijks bestuur heeft. Mevr. Roos bracht haar laatste verslag uit, waaruit bleek dat het aantal leer lingen 686 bedraagt. Zij herinnerde aan de moeilijkheden van het vorig jaar, toen een besluit van het bestuur door B. en W. en de raad, inzake de tarieven, genegeerd werd. Mevr. Roos hoopt dat kinderen uit alle lagen van de bevolking les kunnen blijven nemen op de school. De heer Borsjes schetste de financiële moeilijkheden van de school. Hij zei dat de school in de rode cijfers was gekomen. „We zullen iets aan de tarieven moeten gaan doen," aldus dhr. Borsjes. „Hoe, dat zullen we nader moeten onderzoe ken." Hij was blij met de verdubbelde rijkssubsidie. Bijzonder aardig ensemble-werk Het organisatorische gedeelte werd om lijst door optreden van leerlingen in en semble-verband. Begonnen werd met zang van een groot koor o.l.v. dhr. Pij per (ingestudeerd door dhr. P. Rijs) en met begeleiding van Anja Gosman (pia no). De heer T. Roos leidde een groep van fluitisten en gitaristen. Zij speelden een tweetal Hongaarse dansen heel aar dig. Muziek van de 20e eeuw werd ge speeld door een ensemble bestaande uit strijkers en fluitisten, dit klonk heel goed. Verx*assend was het optreden van een fluitkwintet. Het programma be stond uit fijne 16e eeuwse werkjes. Een zgn. showorkest besloot het optreden van leerlingen. In een opvallende samen stelling (fluit, gitaar, accordeon, piano, elektronisch orgel en drum) werden heel verdienstelijk een aantal werkjes gesteld. Een hartelijk applaus was de beloning voor alle leerlingen welke aan het pro gramma meewerkten. N.M. Ontevreden over beplanting in deze laan De gezamenlijke bewoners van de Spoör- laan hebben zich in een schrijven ge richt tot het dagelijks bestuur der ge meente. Daarin schrijven zij o.a. dat de groenvoorziening in de nieuwe bestem mingsplannen overal keurig is, maar de beplanting in de Spoorlaan slecht. Zelfs zijn er open gaten ontstaan welke nog niet werden aangevuld. Het schrijven eindigt met een verzoek tot drastische maatregelen. Vele geschenken werden aangeboden Vorige week schreven wij over het af scheid van de heer P. van Zandwijk, als hoofd van de Nic. Beetsschool. We be loofden, uitvoeriger, terug te komen op dit afscheid, waarvoor grote belangstel ling bestond. Onder de belangstellenden waren naast personen uit onderwijskrin gen, ouders en oud-leerlingen ook oud leden van de oudercommissie. De voorzitter van de oudercommissie de heer B. Heijink sprak als eerste de heer en mevrouw Van Zandwijk toe. Deze schetste de grote betekenis van dhr. Van Zandwijk, voor de schoolen het onder wijs. Spreker was blij dat, in goed over leg, het niet aanwezig zijn van dhr. Van Zandwijk, werd opgevangen door de heer W. Koelemay en mevr. Houter. Zoals wij vorige week al meedeelden werd, na mens de ouders, het prachtige boek over Rembrandt aangeboden. Voorts werd hem door dhr. Heijink het boek „Het tweede gebruik" aangeboden. Het werk was prettig De heer Van Zandwijk: „Het werk was prettig." De openheid en de genegenheid die hij op de Beetsschool had ondervon den had hem goedgedaan. Het samenspel met de leerkrachten kenschetste het scheidende schoolhoofd, als uitstekend. „Daarmee staat en valt trouwens het onderwijs geven. Tenslotte ging het om het kind." Namens het onderwijspersoneel sprak dhr. Koelemay, die het eerder gespro kene onderstreepte. Onder de vele ge schenken welke werden aangeboden was een langspeelplaat, een prachtige Ama ryllis (van het gemeentebestuur) en een fraai bloemstuk van oud-oudercommis sieleden. Burgemeester Hoekstra had voor deze bijeenkomst al de hand ten afscheid ge schud. Musical „De tovenaar van Alkmaar" De 6e klassers werden bij de uitvoering van de musical „De tovenaar van Alk maar", een Benny Vreden produktie, ge handicapt door ziekte van vele van hun klassegenoten. Ondanks dat hebben de vele aanwezigen toch kunnen genieten van deze kindermusical, geschreven door Fons van Loosdrecht en waarvan de heer Koelemay de leiding had. Tot slot van deze afscheidsbijeenkomst vertoonde de heer M. Moerbeek een filmpje over de december-aktiviteiten op de school (St. Nicolaas- en kerstvierin gen). N.M. De verwachting was dat direkt na de aanbesteding, van de uitbreiding van het verzorgingstehuis „De Loet" begonnen kon worden. Het blijkt andex's! Men wacht op goedkeuring van het raadsbe sluit door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, omdat het bouwplan enigszins afwijkt van het ter plaatse vigerende uitbreidingsplan-in-onderdelen „Oost". Op 5 november 1974 was een brief bin nengekomen van het bestuur van de Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg. De Raad ging, op 20 dec. 1974, daarmee akkoord. Gewacht wordt nu op de ge vraagde vergunning via de procedure ex artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke oi'dening, In deze zelfde vergadering, van 20 dec. 1974, werd een verzoek tot aankoop van 2000 m- grond, voor de uitbreiding, gehonoreerd. Een oude iep, die naar wij vernemen de uitbreiding in de weg stond, is vorige week weggehaald. Omwonenden vonden dit wel bijzonder jammer. De iep, mid den in het grote gazon staande, vormde een zeer aantrekkelijk geheel. Het ligt in de bedoeling voor vervanging te zor gen. alten (t.o. de St Willfbrordus Stichting) Koopavond vrijdag van 7.00 tot 930 uu-r tussen Zeeweg en Vennewatersweg Van het departement voor cultuur, re creatie en maatschappelijk werk is be richt binnengekomen dat met medewer king van de regering 21 ha bosstrook aangelegd kan worden. Deze bosstrook, waarvoor de plannen al klaar lagen en onder directie van de N.V. Grondmij. uit gevoerd zal worden, komt te liggen tus sen Zeeweg en Vennewatersweg. Een strook van ongeveer 1500 meter lang. De kosten zijn ongeveer 1.300.000, en woi-den gedi-agen door het Rijk, Pro vincie en Gemeente. Onze eigen plant soendienst heeft meegewerkt aan het beplantingsplan etc. Door de bosstrook, o.a. westelijk van de nieuwe uitbrei dingsplannen Vredenoord, Boekenstein en Baetenburg zijn wandel-, rijwiel- en ruiterpad geprojecteerd. Naar wij vernemen zal zo spoedig mo gelijk begonnen worden met de uitvoe ring van het werk. Zilverstr l Tel 072-10802 hel goedkoopste adres in Nederland aan Stichting dagverblijf gehandicapte kinderen De handwerkgroep bejaarden Heiloo welke in november een zo geslaagde ver koopmiddag had in het Open Huis en een verloting hield, heeft geld geschonken aan „De Vijfhoek", van de Stichting dag verblijf gehandicapte kinderen, aan Het Vierkant. Dit bedx-ag kwam voort uit de gehouden verloting. De handwerkgroep schonk o.a. ook een belangrijk bedrag aan de VARA speel- goedaktie, om kinderen in tehuizen te verrassen met St. Nicolaas. t Permanente tentoonstelling van werkjes De handwerkgroep liet de laatste tijd wat werk zien in de bibliotheek aan de Kennemerstraatweg. Dit zal permanent gaan plaats vinden. Daarvoor wordt er aan de noordelijke wand van de biblio theek een vitrine aangebracht. Naar aanleiding van de begroting voor 1975 Behandeling van begroting 24 januari A.s. vrijdagavond, 24 januax'i, vindt de begrotingsvergadering plaats. Naar aan leiding van deze begroting, voor 1975, zijn in diverse commissies vragen gesteld en werden door burgemeester en wet houders schriftelijk beantwoord. In deze vergadering komt weer aan de orde het voorstel van B. en W. om de reinigingsrechten te brengen van 40, op 44.Er is een voorstel van dit col lege houdende maatregelen tot het voe- ren van een aktief cultuurbeleid en een brief van de s.v. „De Foresters" komt aan de orde. Inzake verplaatsing van het baseball- en softball-veld. Van het sport park „De Egelshoek" naar het sportpark „Het Yennewater". B. en W. hebben aan de raad een prae-advies uitgebracht. Volgende week hopen wij, gezien de gro te hoeveelheid van kopij, op de gestelde vragen en antwoorden, genoemd prae- advies en deze begrotingsvergadering, uitvoerig verslag te doen. Stukken inzien voor belangstellenden Op donderdag 23 en vrijdag 24 januari kan iedere belangstellende de stukken, betrekking hebbende op genoemde ver gadering, inzien ten gemeentehuize en wel tijdens de kantooruren op de afdeling algemene zaken en tijdens de openings uren in de leeszalen van de openbare bibliotheek en leeszaal. Gevestigd aan de Kennemerstraatweg en dé Ewisweg. lil plan „Vredenoord" Vorige week werden gegadigden opge roepen, via een advertentie in de „Uit kijkpost", zich in verbinding te stellen met het gemeentebestuur, ten aanzien van de bouw van premiewoningen in plan „Vredenoord" (vierde fase van het uitbreidingsplan „De Bouwcamp"). De gegadigden, van hier en elders, stonden spreekwoordelijk in de rij! Deze wonin gen zullen in principe alleen toegewezen worden aan ingezetenen der gemeente. De gegadigden waren, in het algemeen, jongeren. voor kruispunt Past. van Muijenweg- Ewisweg Aandacht wordt gevraagd, door bewo ners van het uitbreidingsplan „De Bouw camp" (Vrieswijk, Termijen en Mariën- stein) voor het kruispunt Pastoor van Muijenweg - Ewisweg. De verkeersinten siteit aldaar, - de reconstructie van dit verkeerspunt en het daar staande nood gebouw (waarin tijdelijk is gevestigd het filiaal van de openbare leeszaal en bi bliotheek) maken de situatie gevaarlijk. Dit is althans de mening van weggebrui kers in deze omgeving. Wie dit jaar gaat carnavallen, in Heiloo of waar dan ook, kan voor alle benodigde feestartikelen uitstekend terecht bij Kiosk Avis in het Stationscentrum. Allerhande maskers, toeters, baarden, pruiken, serpentines enz. hangen hier te kust en te keur. Ook bij „De Kinderwin kel" aan de Kennemerstx-aatweg kunt u voor deze carnavaisattributen goed te recht. Voor het carnavalsfeest van „De Nar renkap" dat op 8 februari in het gebouw van Openbare Wei-ken aan de Kanaal- weg op grootse wijze gevierd zal worden zijn ook bij deze feestelijk uitgedoste kiosk toegangskaarten verkrijgbaar a 5,— p. p. Met deze kaart heeft u ook gratis toegang bij het Prinsenbal in no vember. Toegangskaarten zijn eveneens verkrijgbaar bij Sigax-enmagazijn Bouw huis in het Stationscentrum en boven dien zaterdag 25 januari a.s. bij H. Fran se, Uijterwaardt 6 en J. Smeets, Ewis weg 120. Gisteravond speelde het jubilerende Hei looër Strijkorkest onder leiding van de heer J. M. Groenland in het verzorgings tehuis „De Loet". Het orkest bestaat de ze maand 15 jaar. Aan het concert werk te ook mee mevr. Moerbeek (zang) en dhr. C. Hoogvorst (piano). Volgende week dinsdagavond, half acht, speelt dit orkest in het verzorgingstehuis „De Oude Pastorij". op zondag 2 februari Op zondag 2 februari heeft de bevesti- gingsdienst plaats, om 10 uur in de Kruiskerk, van ds. J. v. d. Schee. Dit zal geschieden door een vriend van de nieu we predikant, ds. Baljé van Breukelen. 's Middags om 3 uur zal ds. v. d. Schee zijn intrede doen in de Hervormde Ge meente van Heiloo. De jeugdwerkcommissie van de Her vormde Gemeente deelt mede dat weer een rommelmarkt in aantocht is. Deze wordt gehouden op zaterdag 10 mei. Aanstonds is de schoonmaak in aantocht en dan valt er misschien weer wat op te ruimen. Denk dan aan deze rommel markt. Heeft u iets, geef dan een seintje aan Henny Dijkstra, Laan van Muijs 1, telefoon 32336. van de Parochie O.L. Vrouw ter Nood A.s. zondag 26 januari zal koster C. Borst afscheid nemen na 40 jaren de parochie Onze Lieve Vrouw ter Nood gediend te hebben. Om 11 uur is er een plechtige Heilige Mis in de Kapel en na afloop ervan kan men de scheidende koster en zijn echtgenote de hand druk ken in café ,,'t Putje" aan de ovei-zijde van de bedevaartplaats. Niet alleen koster Dhr. Borst was niet zoals gebruikelijk alleen maar koster van een kerk of ka pel. Twee kapellen zijn er en een groot park er omheen. De verzorging eiste veel tijd, dhr. Borst deed zijn werk met veel plezier. Vi-oeger kwamen duizenden naar het bedevaartsoord. Met o.a. bussen en trei- nen. Voor het laatste werd zelfs een stopplaats voor speciale bedevaart-tx-ei- nen gemaakt. De laatste jax-en neemt het bezoek weer toe. Ook de „gewone" pa- x-ochiële diensten zijn een steeds belang rijker plaats gaan innemen. Liggend op de grens van Heiloo en Limmen, bezoe ken velen de kerk op Kapel. Ook de bij zondere kerkelijke evenementen op Ka pel en de grote aktiviteiten welke wor den ontplooid, trekken steeds meer be- zoekei's. Het werk nam de laatste jaren toe, maar nogmaals, de scheidende koster deed het altijd met grote overgave. In 't koor ont brak dhr. Box-st niet, gezongen wordt ook tijdens de vele kerkelijke huwelijks plechtigheden, want vele paartjes laten graag hun huwelijk inzegenen in de sfeervolle kleine kapel. Veel vrije tijd bleef voor dhr. Borst niet over. Na 40 jaar zullen velen hem en zijn vi-ouw dan ook nog vele rustige en pret tige jaren toewensen. van Woningbouwvereniging „St. Willibrord" Wij maakten melding dat het secretai'i- aat van de Woningbouwvereniging „St. Willibrord" tijdelijk gevestigd was bij de heer J. C. van Diepen. Men deelt ons thans mee, dat dit nu definitief is geves tigd bij genoemde heer. Enig verband met liet afsteken van vuurwerk? In een zandbak van één van de Heiloose kleuterscholen werd een vinger van een hand gevonden. Mogelijk dat, gezien het gevaar van het afsteken van vuurwerk, enig verband daarmee bestaat. Bij informatie bij de Rijkspolitie deelde men ons mede dat over dit geval hen niets bekend is. Neem eens vrijblijvend kontakt op met: Bem.kantoor o.g. - Lid BWN ALKMAAR - Westerweg 134 Telefoon 0 72 - 1 15 36 SCHOORL - Damweg 5 Vraagt onze woninggids over premiekoopwoningen in Zuid-West De samenwerkende woningbouwvereni gingen „Willibrord" en „Volkshuisves ting" houden, zoals wij vorige week al in 't kort meedeelden, een bijeenkomst waarin informatie wordt gegeven aan. hun leden over toekomstige bouwplan nen, in de nieuwe woonwijken in „Zuid- West". Dezë bijeenkomst wordt gehou den op donderdag 30 januari om 8 uur in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg. Daar zullen aanwezig zijn vertegenwoordigers van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Op een persconferentie deelden bestuurs leden mee dat in een paar nieuwe woon wijken het wonen in koophuizen goedko per is dan in huurhuizen. Dit door de verstrekte premie. De regelingen, welke aanstonds gaan gelden op het terrein van premie-verstrekking zijn zeer gun stig. De besturen menen dan ook een taak te hebben, hun leden te wijzen op deze gunstige regelingen. Voox'beelden werden op de persconferentie verstrekt. Daaruit bleek ook dat bewoners van huurwoningen van de vei'eniging (jonge gezinnen) reeds gebruik maakten van de geboden gelegenheid. Gewezen werd o.a. ook op de ieder jaar terugkerende huurverhoging van onge veer 8%. Wij vernamen dat de bouw van woningen in de bouwplannen „Boekenstein" en „Baetenburg" zal gebeuren door een bouwschap van Heiloose aannemers. Een mogelijkheid welke al jaren, in en buiten de gemeenteraad, werd bepleit. aan <le Pastoor van Muijenweg Van Gedeputeerde Staten is de goedkeu ring ontvangen betreffende wijziging van het bestemmingsplan aan de Pastoor van Muijenweg.„Apotheek Sibilo" kan nu gaan bouwen aan de Pastoor van Muijen weg nummer 17, waar indertijd een zui velhandel was gevestigd en binnenkort afgebroken zal worden. Architect van de nieuwe apqtheek thans nog gevestigd aan de overzijde in een noodgebouw) is de heer E. van Ast (Hei loo). Hiiite, richting Alkmaar, wordt verplaatst Op maandag 27 januari wordt de bus halte van de N.Z.H., van de Raadhuis- weg verplaatst naar de Heex-enweg. Dus de halte voor de richting Alkmaar. Enige tijd geleden werd al de bushalte voor de richting Station verplaatst naar de Hee- renweg, deze was toen ook aan de Raad- huisweg. Nu komen de haltes dus tegen over elkaar te liggen. Prettig bericht hierbij: schuilden de bus passagiers onder de luifel van de winkel van de fa. Keppel, nu wordt aan de Hee- renweg een abri („wachthuisje") ge plaatst. WERKGROEP JONGEREN HEILOO Misschien zegt deze naam je niets meer. De werkgx-oep jongeren Heiloo is de uit 30 enthousiaste jongeren bestaande groep die in september 1974 het super amazing dreamfestival in het Open Huis ox-ganiseerde. Na het sukses van deze avond, ongeveer 400 jonge bezoekers, is de werkgroep de verdere plannen gaan uitwerken. De burgemeester nodigde enkele mensen van de groep uit voor een gesprek. De wensen ten aanzien van een gebouw en het aantrekken van een sociaal/cultureel werker zijn toen naar voren gebracht. Uitvoerig is toen ook gesproken over de plannen en het programma wat aange boden gaat worden. De burgemeester stond niet afwijzend tegenover de gedachten om tot realise ring te komen van een centrum dat een totaal programma heeft te bieden waaxln de aktieve deelname het belangrijkste is. Na het gesprek hebben burgemeester en wethouders de provinciale jeugdraad ge-' vraagd eens na te gaan wat nu de be doelingen van de werkgroep inhouden. De groep heeft daarna een gesprek ge had met Marie-José Groothuizen van de provinciale jeugdraad. Samen is toen een „strategie" opgesteld om tot verwe zenlijking van de plannen te komen. Er gaat dus iets gebeuren. Op dinsdag 28 januari woi'dt in het Bru nogebouw (op de zolder) een avond ge houden waar iedereen van harte welkom is. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond wordt het strijdplan ontvouwd en kan iedereen zijn vragen en plannen spuien. Als je door dit artikel meer geïnteres seerd bent, kom dan dinsdag 28 januari omdat dan ongetwijfeld je interesse in enthousiasme en werklust zal verande ren. Spoor huisgenoten en vrienden aan dit artikel te lezen. Verdere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Hans van der Laan, De Hofstee 11 en Nico Adrichem, Kanaalweg 44. VIERING VOOR JONG EN OUD A.s. zondagmorgen, om kwai*t voor elf, wordt in de H. Moeder Godskerk Heiloo weei' de maandelijkse viering voor Jong en Oud gehouden. Thema: „Misschien komt hij vandaag bij jou langs VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO KLAVERJASDKIVE A.s. vrijdag om 8.15 uur klaverjassen ten bate van lustrum-viering „De Nax>- renkap" voor bejaarden en kinderen. Vele prijzen. GIFT VAN ANJERFONDS VOOR „NIEUW LEVEN" De gemengde zangvereniging „Nieuw Leven" ontving dezer dagen van het An jerfonds, afd. N.-Holland, de verheugen de mededeling dat het koor een bedrag van 600,zal ontvangen voor het aam schaffen van muziek. Nieuw Leven is daar zeer blij mee en dankt het Anjer fonds dan ook hartelijk. Een belangrijk werk als de Theresiënmesse kan men daardoor op het repertoire houden. Steunt dus allen het Anjerfonds, een prachtige culturele instelling. lCv llEliV. GEMEENTE HEILOO A.z. zaterdagavond zal Willemien een avond organiseren in „De Rank". Wij beginnen om 8 uur en hopen dat jullie auemaal komen. Tot dan VERSLAG VAN DE VERGADERING „CENTRALE N.K.V. HEILOO" De voorzitter opent met een ogenblik stilte ter nagedachtenis van de penning meester J. IJpelaan. De heer Houtenbos werd met algemene stemmen tot pen ningmeester gekozen. Sekretaris Franse ti'ad af wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. De heer C. Claeys werd ook met algemene stemmen gekozen. Daarna kwam de oprichting van een werkgroep welzijnswerkers aan de orde. Er was veel interesse en vol doende mensen die zich in wilden zetten, om te kunnen starten. Over de' manier waarop gewerkt moest worden en ook waar de financiën vandaan moesten ko men werd aanvankelijk nogal verschil lend gedacht. Ondanks of misschien juist door dé vele goede ideeën konden wij geen gericht patroon vinden voor de te volgen werkwijze. Daarom werd besloten dat Claeys in overleg met het H.L. comité de werk- gi'oep bij elkaar roept om samen een werkplan op te stellen. Inmiddels is in overleg met H.L. deze bijeenkomst ge pland op 19 februari a.s. COMMISSIE: PAROCHIERAAD, MOEDER GODSKERK, HEILOO De Commissie, ondertussen uitgebreid tot 12 pei'sonen, trof zich 13-l-'75 ter vergadering. Aan de orde kwam o.a. het Beatkoor Moeder Godskerk Heiloo, dat ijverig en enthousiast repeteert op de donderdagavond en dat bij deze een op roep doet aan jongeren, vooral jongens, vanaf 16 tot 24 jaar en ouder, om mee te doen. M. Bakker-Heijne, Holleweg 15 en H. Duynmayer, v. d. Veldenstraat 10 zijn door de Commissie aangewezen als contactpersonen met het Beatkoor en tevens ook belast met de zorg van even tueel uitwisselen en/of uitnodigen van Jongei'enkoren in de Moeder Godskerk. Volgende vergadering: 10 februari a.s. Ingekomen stukken zijn van harte wel kom. Namens de Commissie: H. P. Bus- kermolen, secr.-notulist, Holleweg 111, Heiloo, tel. 31453. „ALS EK MAAK IETS GEDAAN WORDT! WE WILLEN GEWOON ERGENS HEEN!" Oproep aan Jongeren, vooral jongens, om mee te doen met het Beatkoor Moe der Fodskerk Heiloo. Repetitie: 's don derdagavonds om 20 uur in de Moeder Godskerk, Heiloo. Contactpersonen: M. Bakker-Heijne, Holleweg 15, Heiloo en H. Duynmayer, v. d. Veldenstraat 10, Heiloo, tel. 31631. DISCOTHEEK OCARUS ORGANI SEERT PINKFLOYD-AVOND Op deze avond zullen de meest bekende en onbekende nummers van deze groep aan het licht komen. De datum is geval len op 24 januari (vrijdagavond) van 8 tot 12 uur. De Pink Floyd avond wordt gehouden in de kelder van de Moeder Godskerk (zij-ingang). BUK-BUK-NIEUWS Vi'ijdagavond een damwedsti-ijd om 9 uur en zaterdagavond hebben we een trouba dour, Jan van Rhenen, uitgenodigd. Het bestuur heeft besloten voortaan al leen voor leden zondagmiddag open te zijn. En deze moeten minstens 16 jaar zijn. Niet-leden kunnen alsnog lid wor den; tot 1 febr. hebben ze daarvoor nog de tijd. Vanaf die datum is er een leden stop omdat de zolder te klein wordt. VOORZITTER „EENSGEZINDHEID" De heer A. W. Jensch is afgetreden als voorzitter van muziekver. „Eensgezind heid". Dit om gezondheidsredenen. Het voorzitterschap wordt waargenomen tot de a.s. jaarvergadering door de heer M. M. Klaver, secretaris van de vereniging. NED. VER. v. HUISVR., afd. Heiloo Op de laatst gehouden koffieochtend' van de Ned. Vereniging van Huisvrouwen is gediscussieerd over het landelijk door deze Ver. gekozen discussieonderwerp: „Verwerven of Versoberen". Voor uw i p. i ROOT hoogeweg 72 - heiloo -tel.02205-1541

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1