□rchipi_an I 3 Fa.J.J.PANTEK0EK,ing.f makelaardij CAECILIA BRACHT GRANDIOOS FEEST voor jong en oud in H eiloo Het dagboek van Anne Frank STAATSLOTERIJ VOOR MOEDERDAG s3 Lgelhandel Alkmaar lil I: NIEUWSBLAD VOOR HEILOO kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet SA. Dhr. H. H. J. ten Hocpe pauselijk onderscheiden Oud-hoofdkleuterleidster overleden Openbare bibliotheken FALKLAND BRACHT: A. G. v. d. Nagel Aanvang verkoop 636e loterij maandag 5 mei a.s. Toneelvereniging „FALKLAND" Zaterdag 3 mei a.s. 2e voorstelling „HET DAGBOEK VAN ANNE FRANK" HEILOO IS MOOI, H0UEN ZO Aktiekomitee gaat door Tamara AFVALSTOFFEN VAN AOSTASTRAAT 28, HEILOO - TELEFOON 31316 Juwelier Herman Kwaad Bloemendagen in Limmen op 3, 4 en 5 mei Oproep aan aspirant koninginnen Caecilia geeft populair concert op 5 mei Tentoonstelling Hobby-Farm trok veel belangstelling Sluitingsavond in De Loet op 21 mei Politiebericht Zwembad „Het Baafje" omstreeks 5 mei open Drukfout in advertentie Holland Beheer Dodenherdenking zondag 4 mei 1975 te Heiloo i m lil Nieuwe samenstelling bestuur Ingezonden stuk „De Loet" bewoners naar>: Friesland Twee Koninklijke onder scheidingen in Heiloo 33e JAARGANG NO. 3 30 APRIL 1975 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. LkJNBM Gratis bouw- en verbcuwadvies 1 n r Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Tekenwedstrijd Zondagmiddag werden de prijzen uit gereikt van de tekenwedstrijd op de kleuterscholen. Aan deze wedstrijd namen 980 kinde ren deel. Het feestterrein was hier voor aan de Westerweg waar drum bands uit Heiloo en omgeving om de beurt een optreden verzorgden. On danks de lichte regen en frisse wind was het hier een drukte van belang. Alle drumbands marcheerden ook door Heiloo. Om de feestvreugde nog te verhogen was er voor alle kinde ren een jubileumballon. Jubleumeoncert Tct slot van allp festiviteiten werd er zondagavond een jubileumcon cert gegeven waaraan werd deelge nomen door de muziekvereniging Eensgezindheid uit Heiloo o.l.v. de heer A. de Gier, de muziekvereniging „Lamoraal van Egmond" uit Egmond aan de Hoef o.l.v. de heer Frans Al leman, het fanfareorkest „Eensge zindheid" uit Egmond Binnen, even eens o.l.v. Frans Alleman en tot slot de jubilerende vereniging Caecilia o.l.v. de 22-jarige Nico Braas en de drumband van Caecilia. Het werd een waardig slot van dit groots opgezette jubileumfeest. Zilvcrltr. 1 T.l 072 10892 het goedkoopste adres in Nederland In de stampvolle feestzaal van de fam. Hemmes kon je als het ware een speld horen vallen tijdens het op treden van de diverse muziekvereni gingen. Na het laatste swingende nummer van Caecilia, de Loxi Boogie, barstte het publiek uit in een luid ge juich en met een „lang zullen ze le ven" werd deze feestavond besloten. Caecilia kan terugzien op een paar onvergetelijke dagen die werkelijk perfect waren georganiseerd. Namens de duizenden mensen die bij dit fees- teliikr- weekend betrokken waren zou ik willen zeggen: „Caecilia, nog vele jaren en hardstikke bedankt. Het was grandioos". Tamara Het afgelopen weekend vierde het Heilooër Harmonieorkest Caecilea haar 50-jarig jubileum. Zij deed dit op werkelijk grandioze wijze met een groot aantal festivi teiten voor jong en oud in Heiloo; festiviteiten die duizenden mensen op de been bracht. Samen kun je alles maken, dacht voorzitter J. Heyne en zo gebeurde het ook. De familie Hommes stelde haar ten- nisloods geheel gratis ter beschikking en deze geweldige geste leek op ie dereen over te slaan. Van alle kan ten kwamen 'er stoelen, er kwamen prachtige bloemstukken en planten van de fa. Houtenbos, wandkleden van de fa. Rozing, verlichting van Van de Peet's Vakhandel, een mu ziektent van de gemeente waarmee een geweldig toneel in elkaar werd gezet, een origineel décor van het Witte Kerkje van dé Ned. Ver. van Huisvrouwen. Politie en brandweer waren een weekend lang met veel plezier aanwezig, en zeker niet te vergeten alle medewerkenden aan de Heilooër avond, de drumbands en muziekverenigingen die allemaal ge heel belangeloos van de partij waren. Receptie Zaterdagmiddag hield de jubilerende vereniging een receptie in de feest zaal Hommes, waar zeer velen het bestuur van deze bloeiende vereni ging hun felicitaties en geschenken kwamen aanbieden Namens het gemeentebestuur sprak burgemeester Hoekstra de gouden Heilooër avond De Heilooër avond werd ,een gewel dig festein. De 600 zitplaatsen waren maar nauwelijks voldoende om alle gasten van een plaatsje te voorzien. Voor de pauze vond een optreden plaats van de gymnastiekvereniging Dcves. De perfekt uitgevoerde rith- mische oefeningen met ballen en knotsen oogstte een geweldig ap plaus. De verenigingen van Huisvrouwen bracht een ode aan het Witte Kerkje en aan de Uitkijkpost met het geinige liedje: „Wie kent in Heiloo de Uit kijkpost niet?". De Volksmuziekschool Heiloo kwam met een showorkest o.l.v. Bert van Laar en een blokfluitquintet bracht dansen uit de 16e en 20e eeuw. Bij zonder leuk uitgevoerd. Daarna kwam cabaret Brandhout met een kwartiertje cabaret op de planken en dit was bij alle muzikale uitvoeringen wel even een leuke on derbreking. Met het meest langdurige applaus ging het Heilooër Strijkorkest naar huis, waarna de gymnastiekvereni ging Klimop voor een spectaculaire demonstratie zorgde op de lange mat en trampoline. Ans Dekker en Joke Kos konden helaas niet aanwezig zijn maar Astrid Ranzijn en Ikina Morsch gaven met. enkele andere turnsters een leuke show weg. Voorzitter Bruijn gaf er een expli catie bij en de hele zaal was laaiend enthousiast over dit stukje „vuur werk". f Was o.a. voorzitter van R.K. Kerkbestuur „Heiloo" De heer H. H. J. ten Hoope is vorige week pauselijk onderscheiden. Mon seigneur Th. Zwartkruis, Bisschop van Haarlem, deed daar mededeling van. De pauselijke onderscheiding is de Pro-ecclesia-et-Pontisice en werd begeleid met: „Het is niet overdreven, wanneer ik u naast pastoor Schmidt, de bouwheer van de Moeder Gods noem. Door uw maatschappelijke funktie was u in de gelegenheid veel tijd en aandacht aan de bouw te ge ven en u hebt daarmee als leek een stuk verantwoordelijkheid op u ge nomen, waarvoor ik u heel hartelijk wil danken" aldus bisschop Zwart kruis. De heer Ten Hoope was tot voor kort voorzitter van het R.K. Kerkbestuur „Heiloo" en dit vanaf de stichting van dit kerkbestuur. Bij de voorbereiding van de H. Moeder Godskerk heeft de heer Ten Hoope een zeer grote rol gespeeld. Vanaf het stichten van de Stichting Dienstverlening „Heiloo" is dhr. Ten Hoope daarvan voorzitter en was hij, sindt kort, ambtenaar van de burgerlijke stand. Mej. O. R. Rab, eerste kleuter leidster in Heiloo Vorige week overleed op 77-jarige leeftijd mej. C. R. Rab. Vele Heilooërs zullen haar herinneren als „juffrouw Rab", de oud-hoofdkleuterleidster. Als we het goed hebben was zij de eerste kleuterleidster in Heiloo. In dienst van de Stichting Kleuterschool op neutrale grondslag. Op verschil lende plaatsen in de gemeente zijn „haar" kleuters gehuisvest geweest. En hoe? Als men vergelijkingen trekt met de huisvesting van nu (in de 12 kleuterscholen welke Heiloo thans kent) dan was het toen wel zeer ma tig. Maar juffrouw Rab, die met hart en ziel haar werk deed, wist in die tijd toch veel te bereiken. Velen den ken dan ook met veel genoegen terug aan de periode met juffrouw Rab. Ze ker aan de periode toen juffrouw Rab het „Ooievaarsnest" aan het Slimpad betrok, en later ,,'t Kieftennest". 5 mei beide bibliotheken gesloten Op 5 mei zijn de beide bibliotheken (Kennemerstraatweg en hoek Ewis- weg/Past. v. Muijenweg) gesloten. jubilares toe. Bij aile waarderende woorden liet hij duidelijk blijken een grote fan te zijn van alle muziekver enigingen in Heiloo. .,Er gaat niets boven een echt mu ziekkorps", aldus burgemeester Hoekstra. „Daarom steunen we ook graag uw aktiviteiten in de vorm van subsidies en renteloze leningen, b' bindt een aantal mensen die graag samen muziek maken". Een enve loppe met inhoud werd door voorzit ter Heyne in dank aanvaard. Namens het bestuur van de Bond van Harmonie- en Fanfarekorpsen in Noord-Holland sprak de heer Pronk. Hij zei o.a. verheugd te zijn over de grote opbloei van alle muziekver enigingen in Noord-Holand, ondanks de radio en televisie. Namens de fede ratie overhandigde hij voorzitter Heyne een zilveren speld voor zijn 25-jarig lidmaatschap van Caecilia. Na afloop van de receptie bedankte de heer Heyne voor alle waarderende woorden, felicitaties en geschenken en vooral ook al die mensen die zich geheel belangeloos hadden ingezet om dit feest mogelijk te maken. Het was fijn om onze muzikale show man, Klaas Koomen, weer eens aan het werk te zien met allerhande in strumenten en zijn geweldige humor. Een stukje vakwerk. De zangvereniging „Nieuw Leven" trad "zowel voor als na de pauze op o.l.v. het ere-lid en oud-dirigent, Piet Groot. Uitgevoerd werden het lente koor en het Wijnkoor uit Die Jahres- zeiten en een selectie uit Die Fleder- maus. Een prima uitvoering die door het voltallige publiek met een langdurig applaus werd beloond en deze ovatie gold tenslotte ook zeker voor de con ferencier, Nico Akkerman, die op zijn eigen geestige wijze het hele pro gramma aan elkaar wist te praten. Na afloop van deze avond bedankte voorzitter J. Heyne voor alle mede werking De beide heren Hommes ontvingen een prachtige plant en toen konden de beentjes van de vloer. Tot 2 uur bleven velen een dansje maken. De muziek werd verzorgd door het trio Ger Dijkshoorn. DOKTERSLAAN 16 lIEILOt - TELEFOON 072-32447 Zaterdag bracht de toneelvereniging Falkland een uitstekende vertolking op de planken van „Het dagboek van Anne Frank", een toneelspel van Al- bert Hackett en Francés Goodrich. In zijn voorwoord in het programma schreef de regisseur Wim Boddeke: „Dezer dagen herdenken we het feest dat ons land 30 jaar geleden werd bevrijd. We zijn gemakkelijk geneigd te vergeten wat er tijdens de bezet ting is gebeurd. Een hele generatie kent de oorlog uit de sterke verhalen thuis of van een documentaire op de t.v. of een geschiedenisles op school. Het Dagboek van Anne Frank maakt nu opnieuw voelbaar wat er toen ge leden werd maar dat niet alleen. Bo venal wordt hier de getuigenis gege ven van het onverwoestbare geloof van een pril kind in de innerlijke goedheid van de mens; een geloof dat geschokt werd niet alleen toen maar helaas ook nu." Falkland wist de tragiek maar ook de vreugdevolle momenten uit dit to neelstuk zeer overtuigend weer te ge ven. Het spel begon en eindigde met de thuiskomst van de heer Frank in het Achterhuis, samen met Miep, die de familie tijdens hun onderduikpe riode in 1942 hielp waar ze rnaar kon. Daar vinden zij de shawl, die Anne voor hem breidde als geschenk voor liet Chanuka-feest. Daartussen speel de zich het leven af van 8 mensen die in het Achterhuis waren ondergedo ken. Anne's dagboek eindigt op 4 augustus 1944. De Grüne Polizei deed een inval in het oude koopmanshuis en alle onderduikers werden gearresteerd en naar Duitse en Nederlandse concen tratiekampen weggevoerd. Het huis werd leeggeroofd en pas na de oorlog vond Miep tussen de rommel het dag boek van Anne. Van de onderduikers kwam alleen Otto Frank terug. Anne overleed in maart 1945 in Bergen- Belsen slechts 2 maanden voor de bevrijding. De spelers van Falkland werden tot slot door het publiek beloond met een staande ovatie. Zaterdagavond a.s. brengt Falkland opnieuw „Het dagboek van Anne Frank" in het Asta-theater. Voor kaarten kunt u terecht bij M. C. Af- fourtit, Torenlaan 37, R. Dóggenaar, Haesackerlaan 23, Bloemenhuis „Con fidential Holleweg 43 en Kiosk Avis, Stationsweg 68. Onder het motto: „Heiloo is mooi, houen zo" werd er vijf jaar geleden, in nauwe samenwerking met 'het ge meentebestuur, een aktiekomitee in het leven geroepeneen aktieve groep mensen die diverse ludfeke akties ontketenden waarbij alle inwoners van Heiloo betrokken werden. Er werd o.a. een grote sehoonmaak- dag gehouden op 8 mei 1971, waaraan werd deelgenomen door een enorm aantal kinderen. Men plaatste ori ginele advertenties in de Uitkijkpost die betrekking hadden op het parke ren in de grasbermen. Door de ge meente werd er gratis grof huisvuil opgehaald, wilde planten in het ge- meentebos gepoot, een leuke affiche i ntworpen en bovendien vond er in 1972 een expositie plaats in de Ze- 1972 nog een expositie plaats in de vensprong van door de jeugd ge maakte affiches. Op zaterdag 20 mei zijn de winnaars van deze affiche-wedstrijd. Geerlinde de Reus en Ineke Bruyn een vlieg- tochtie gaan maken boven Heiloo. Op 2 juni 1973 is er een manifestatie dag gehouden in en om het Open Huis met als doel de creativiteit te koppe len aan „Heiloo is mooi, houen zo". In het Open Huis was er een tentoon stelling ingericht met werkstukken en stickers. Er waren haridenarbeid- standjes, er werden toneelstukjes en poppenkastspelen opgevoerd en ge dichten voorgedragen. In het Asta- theater werden er een film en dia's vertoond. Aan de sticker-ontwerpen zat een wedstrijd vast. Mevrouw de Git (63) won hiermee de hoofdprijs en met de winnaars van de andere leeftijds groepen, Adrea de Reus en Sjaak Zoon mocht zij gratis op reis. Het resultaat van al deze aktiviteiten is zeker belangrijk te noemen. We noemen hierbij o.a. de inspraak van alle burgers bij het uitwerken van de woonomgeving, zoals het speelveld in Termeijen, de beplan ting in Mariënstéin, de Driestal en in Matlevoort. In het scholencomplex in Boekenstein liggen bij beide scholen schooltuinen, waardoor de kinderen de plantengroei van dichtbij kunnen meemaken. Het 5 jaar lang aktie voeren heeft zeker zijn vruchten afgeworpen. De komende weken gaat men er van gemeentewege weer met een paar steengoede advertenties in de Uit kijkpost tegenaan. U moet deze originele advertenies echt even van a tot z lezen. De ont werpen zijn van Piet Veen uit Heiloo. In het najaar organiseert het aktie komitee weer een bliksemaktie voor jong en oud waarvan we u straks al les zullen laten weten. Laat planten en heesters staan Het is natuurlijk geweldig om de jeugd van Heiloo zo nauw bij de ak ties om Heiloo mooi te houden te be trekken. Aan de andere kant is het een grof schandaal dat zoveel wolwassen mensen planten en heesters uit ge- meenteplantsoen'en en andermans tuinen rukken om de eigen tuin ge heel kosteloos te verfraaien. De heer H. J. Alofs, hoofd van de Plantsoen dienst in Heiloo, kan hier ongeloof lijke staaltjes van vertellen. De da ders zullen in elk geval zoveel moge lijk in de kraag gegrepen worden en zo hoort het ook. Heiloo is hardstikke mooi en dat wil len we met zijn allen graag zo hou den. U toch ook? Voor uw ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 I VIJF NIEUWE KOFFIEMAKERS VAN MOULINEX k Strakke, moderne apparaten in beige en bruin. I voor 4 kopjes, type 3004 55. 1 voor 6 kopjes, type 300669. voor 9 kopjes, type 3009 79. voor 12 kopjes, type 3012 89. KAIs geschenkduo, koffie- zetapparaat 3009 én koff ie - i molen Super Junior 99. K Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 een klein voorbeeld uit een groot assortiment We willen u nog graag even attent maken op de Bloemendagen in Lim men die op 3, 4 en 5 mei gehouden zullen worden. In de bedrijfshal van J. Valkering aan de Rijksweg kunt u tijdens deze dagen terecht voor een grote kunst-, antiek- en oude ambachtenbeurs. Zaterdagavond vindt in het parochie huis de verkiezing plaats van de Bloemenkoningin 1975. Wie wil er dit jaar Bloemenkoningin van Limmen worden? Je hoeft er niet veel meer voor te doen dan dat je er gewoon een beetje leuk gekleed en goed verzorgd uitziet. Er zijn leuke prijzen voor alle deelneemsters aan deze verkiezing die a.s. zaterdagavond gehouden wordt in het parochiehuis St. Maarten in Limmen. Drempelvrees is helemaal overbodig. Het gaat er allemaal erg gezellig en ongedwongen aan toe. Snel even bellen of aanlopen bij Gré Krom, ook als je niet in Limmen woont. Het adres is Rijksweg 142, tel. 02205-1205. Op 5 mei geeft het Heilooër Harmo nie-orkest Caecilia een populair con cert bij het Witte Kerkje. Dit begint om 11.30 uur. Men maakt vóór die tijd samen met de drumband een muzi kale rondgang door het dorp. Huisnummer van poppenhuis is 184 Voor de tentoonstelling in de Hobby- Farm bestond zondag een aardige be langstelling. Ook burgemeester Hoek stra en wethouder Bolten kwamen in gezelschap van hun echtgenote even een kijkje nemen bij de vele en leuke werkstukjes die door de kinderen van de Hobby-Farm werden vervaardigd. Het leuke poppenhuis had nog geen huisnummer. Dat kon geraden wor den. De winnaar of winnares kan dit poppenhuis afhalen bij John Timmer mans, Patrijsakkers 11, tel. 31831. Voor het eerst konden er ook wat werkstukjes worden gekocht. Hier werd dankbaar gebruik van gemaakt. Avond in „Westerlicht" uitstekend geslaagd Zoals wij in de „Uitkijkpost" van vo rige week schreven verzorgden be woners van het verzorgingstehuis „De Loet" een ontspanningsavond in huize „Westerlicht" te Alkmaar. Deze avond is uitstekend geslaagd. Van de voordrachten is genoten, het uitge voerde programma van het zangkoor „De Loet" o.l.v. mevr. Mooijen-Dix werd wel bijzonder op prijs gesteld en de gehouden quiz werd met tien pun ten verschil door de Heilooërs gewon nen. De direkteur van „Westerlicht" drong aan op voortzetting van samen komsten als deze, wat zeker het ge val zijn zijn. Op woensdag 21 mei is'de sluitings ontspanningsavond van de serie goed geslaagde bijeenkomsten in „De Loet" en dan zal hetzelfde programma af gewerkt worden als vorige week in Alkmaar.. Het zestal dames en heren van huize „Westerlicht" dat de quiz verloor zal aanwezig zijn om nu proberen te win nen. In de zomermaanden van 1974, met name in de maand augustus, is het bij herhaling voorgekomen dat 2 jonge mannen van omstreeks 20 jaar oud, elkaar noemende Jaap en Tom, rij dend met een blauwe Ford Taunus, zich in de omgeving van Alkmaar hebben schuldig gemaakt aan het ple gen van ontuchtige handelingen met mqisjes die zij meelokten in hun auto onder voorwendsel hen thuis te zullen brengen. Enkele aangiften hiervan zijn bij de politie binnengekomen. De daders zijn bekend. Vermoed wordt dat dit meer deren is overkomen, doch om welke reden dan ook hiervan geen aangifte hebben gedaan. Zij worden verzocht zich zo spoedig mogelijk in verbinding te stellen met de rijkspolitie te Heiloo. Nieuwe verwarmingsketel geplaatst Men verzocht ons te willen meedelen, dat omstreeks 5 mei het openlucht zwembad „Het Baafje" open zal gaan. De nieuwe verwarmingsketel (uit Belgiëkwam 28 april aan om daarna geïnstalleerd te worden. Via de pers zal nog precies bekend gemaakt wor den wanneer ,,'Het. Baafje" opengaat. In de Uitkijkpost van 23 april is een drukfout gemaakt. In de advertentie van I-Ioland Beheer, waarin 11 gran dioze Bungalows te Heiloo worden aangeboden saat: Inhoud 800 m-. Dit moet natuurlijk zijn: Inhoud 800 nr'. 18.00 uur Vlaggen halfstok Vanaf dit tijdstip tot zons ondergang zullen van alle openbare gebouwen de vlag gen halfstok worden gehan gen. Wij verzoeken allen de ze gedragsregel zoveel mo gelijk te volgen. 19.35 uur Stille Tocht Omstreeks dit tijdstip ver trekt vanaf de Bergeonstr./ hk Holleweg de stille tocht naar het monument „De Man van Vught". Wij nodi gen u allen uit aan deze stil le tocht deel te nemen. 19.50 uur Aankomst van de stille tocht bij het monu ment. Namens het College van Burgemeester en Wet houders zal door de kinde ren van de Lagere School een krans bij het monument worden gelegd. Tijdens deze plechtigheid zal door de Mu- ziekver. Caecilia toepasselij ke muziek ten gehore wor den gebracht. 20.00 uur Na het spelen van „The Last Post" door de heer N. J. Beemster zal 2 minuten stilte in acht wor den genomen. Na deze stilte worden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld hun bloemen bij het monument te leggen terwijl de muziek vereniging nog enkele ko ralen ten gehore zal bren gen. 20.15 uur De plechtigheid wordt besloten door het ge zamenlijk zingen van 2 cou pletten van het Wilhelmus. Na afloop van bovenstaande plechtigheid zal in de Kruis kerk een korte herdenkings dienst worden gehouden voor alle gezindten. Organisatie Komitee Heiloo li j! Stichting Volksmuziekschool Het bestuur van de Stichting Volks muziekschool „Heiluo" is nu als volg samengesteld Dh.r C. Knijnenberg, voorzitter; mej L. J Uildriks, secretaresse, Noorder geeststraat 28, tel. 32100; dhr. J. H Zoen, penningmeester; dhr. H. Hoek stra, lid; dhr. G. D. Hofman, lid mevr. A. Neervoort-Zeylstra, lid er mevr. C. G. Stikkel-Sigling, lid. Naar aanleiding van de rubriek „Var hier en daar van alles wat", moet il uw verslaggever er wel op wijzn da hij even fout is. Het was namelijk zo dat de genoemde zinssnede „de auto bezitter wil met z'n auto de winke inrijden" niet van een nodernemer maar van de burgemeester kwam Vanzelsprekend, want waarom zo'r enorme opkomst van ondernemer: die tegen het autovrij stationseen trum zijn. Ondergetekende weet uit ervaring wat dit zou betekenen voor dit ge zeüige centrum met „Hier en daaii van alles wat"-winkels. Mijn advies: „Leven in de brouwerijr de auto hoort er bij". Hartelijk dank voor de plaatsing, C. J. Koopmeiner* ■■i op dinsdag 6 mei ï.j Op zeer aantrekkelijke voorwaarde:1 kunnen bewoners van het verzoi" gingstehuis „De Loet" deelnemen aa)< een dagtrip, op dinsdag 6 mei, naar ei door Friesland. Daarbij zal onder an dere „gepleisterd" worden in het al leraardigste plaatsje Piaam, gelege) aan de rand van het IJsselmeer, evetc voorbij Makkum. Met o.a. in de naas? te omgeving een rijk merengebied: Men gaat, ten dele, ook de Molen; route van de A.N.W.B. volgen. Een officier in de orde van Oranje Nassau De heer T. Hellinga, hoofdinspecteur titulair van 's Rijks belastingen t Alkmaar, wonende in de Van Foresl laan 8, mocht gisteren de onder scheiding ontvangen, namens de m nister van Financiën, van officier i de Orde van Oranje Nassau. Ere-medaille voor oud-brandweer commandant De tweede onderscheiding, een ere medaille in het zilver, verbonden aa de Orde van Oranje Nassau, gin naar de hoer Kieft, oud-commandan van de gemeentelijke Vrijwillig Brandweer van Schermer. Dhr. Kieft woont sinds eind vori. jaar in Heiloo, aan de Fontein Vei schuirluan 22.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1