□rchipLDn VADERDAGVERGEET HEM NIET VOOR VADERDAG FA.J.J.PANTEKOEK.ing makelaardij van steeg MN :pi SPECIALE AANBIEDINGEN 112.50 f 10.00 f 12.90 f 12.50 f 8.95 f 12.50 f 11.90 kado's waar hij blij mee is m kgelhandel "Alkmaar EEN TIP Verder ruime keuze music-casettes voor vader's vrije tijd m NIEUWSBLAD VOOR HEILOO iliisi VADERDAG j 90ÊST 9BÊBT kenr kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Vrijdagavond BRADERIE in Heiloo Herman Boersen zet Noord-Ierse kinderen op de fiets Apotheken in Heiloo gaan per 1 juli eerder dicht AFVALSTOFFEN G. E. Bouberg-Wilson Oproep Prestatietocht 600 km Werkplaats van „Klusjes mannen" gekraakt Raad liet zich voorlichten over invoering van belastingen Prachtig weer bracht veel bezoekers in „Het Baafje" Oud mode spreekwoord De Grote Trend in mannenmode, heel dicht in de buurt, gewoon bij ons heren- en juniorkle'ding EUaCXZEEOI Rob Tervoort tekende contract bij Ajax Juwelier Herman Kwaad Edelstaal-5 jaar garantie tegen kondens- en l waterschade en dat vanaf f 175.- Het (te) mooie weer beinvloedde fancy-fair Feike Asma speelt Bach Beroemde koorwerken Operetteplaten vanaf Serie „Jazz Anthology" Frank Sinatra vanaf Hits of the World Alle 13 goed IVAN AOSTASTRAAT 28 HEILOO - TELEFOON 31316 Velen drukten jubilerende Ds. Ouwendijk de hand EXPOSITIE TUINFEEST BIJZONDER GOED GESLAAGD Co Nieuwenhuis I I "v it! Feestelijke opening Jef Letschert voor vader de tuinnier Talloze hulpmiddelen om het tuinie ren nog plezieriger te maken. Gras- en heggescharen, graskant stekers, gazonharken, sproeiers, schoffels en grasmaaiers in verschil lende soorten en prijzen. regentonnenvanaf grashark gratis bij aankoop van een grasmachine. 10% korting bij aankoop van een tuinschop hark schoffel. FIJNE KADO'S VOOR VADERDAG OP 15 JUNI voor vader de sportvisser Stevige viskoffers, handige foudra- len en vistassen. Opvouwbare leef- netten, alle soorten werpmolens, hengels en tuigjes. Een goede vangst om mee te be ginnen: driedelige telescoophengel solide werpmolens *9*950 vanaf bij elke werpmolen nylon kado stevig visstoeltje kado bij aankoop van hengelsportartikelen t.w.v. 100,- VOOR ALLE VRIENDEN VAN DIER EN PLANT II JUNI 1975 33e JAARGANG NO 10 Advertenties en administratie: Rechte Ilondsbossehelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo. - Tel. 072-30175 Kcdaktic-adicssen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Oastricum - Tel. 02518-53:538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag (i uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW I Bij kontrakt reduktie. LkJNBM Gratis bouw- en verbouwadvies y— Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Vrijdagavond a.s. gaat de eerste bra derie-avond in het Stations-centrum van start. Een uniek gebeuren in Heiloo, dat ze ker enthousiast ontvangen zal worden. Er is voor jong en oud van alles wat te beleven en natuurlijk is er muziek. Niet alleen de ondernemers van het Stations-centrum, de initiatiefnemers, komen voor een groot deel met leuke marktaanbiedingen naar buiten, maar ook andere zakenmensen uit Heiloo en omgeving'en diverse verenigingen zullen hier 12 weken lang, iedere vrij dagavond te vinden zijn tussen 7 en 9 uur en in het hoogseizoen tot 10 uur. Er komen 34 kramen te staan, 9 losse wagens en 24 grote tafels met para sols. Je kunt op deze braderie letterlijk van alles kopen, van drop tol meube len maar er is ook het een en ander te nuttigen en te drinken, zoals b.v. pannekoeken, oliebollen, ijs, suiker spin, vis of een drankje. Er zijn diverse demonstraties van win keliers, maar er komt ook een kaar senmaker, een echte standwerker, een tegelschilder, iemand die sieraden maakt, een pottenbakker en nog heel veel meer interessante maar ook leu ke dingen, zoals b.v. doelschieten waarmee dan weer waardebonnen te winnen zijn. Tijdens deze braderie-avonden zullen de Stationsweg en Heerenweg voor 'n gedeelte afgesloten worden voor het verkeer. Wanneer per auto komt kunt u deze het beste parkeren op het kermister rein aan de Westerweg. Vrijdagavond zullen de fleurige oranje vlaggen in het Stations-centrum weer vrolijk wapperen. Heiloo gaat 12 braderie-avonden lang een beetje op z'n kop. U komt toch zeker ook Een paar regels in de Uitkijkpost van vorige week over 7000, die nog nodig zijn om de Noord-Ierse kinde ren in Heiloo straks een onvergete lijke vakantie te bezorgen waren voor Herman Boersen genoeg om een fan tastisch aanbod te doen. Hij greep de telefoon, belde de beer C. Sanders van het „Komitee Hulp Noord-Ierse Kin- ren Heiloo" en zei alsof bet de ge woonste zaak van de wereld was: „Over die fietsen boeven jullie je geen zorgen te maken. Die verzorg ik. 50 stuks, voor drie weken en helemaal gratis". Op onze vraag aan Herman Boersen, hoe hij zo gauw aan 50 fietsen komt gaf hij het lakonieke antwoord: „Nou. die koop ik toch". Een geweldig gebaar waar vooral de heer Sanders dolgelukkig mee is. De vorige keer heeft men deze fietsen in Den Helder moeten buren. De kos ten bedroegen 1200. en bet was was een heel gedoe om al die fietsen heen en weer te slepen. „Die moeite wil ik de mensen van liet komitee nu eens besparen", aldus Herman. „De heer Sanders bad me al gevraagd of hij bij mij geen fietsen kon huren en nou ja, een mens wil toch wel eens wat goeds doen". De apotheken in Ileiloo gaan met in gang van 1 juli a.s. een half uur eer der dicht. I.p.v. zes uur sluiten de apotheken dan om half zes, dit i.v.m. werktijd verkorting van de apothekersassisten ten. De openingstijden zijn dan: maandag t/m vrijdag van 8.00-17.30 u. Voor spoedgevallen buiten deze tijd kunt u terecht bij de dienstdoende apotheek. Voor uw ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 l2'/i jaar koster aan de H. Moeder Gods Kerk Zondag 15 juni a.s. zal hel 12l/2 jaar geleden zijn dat de heer Wilson kos ter werd van de H. Moeder Gods Kerk. Dit heugelijke feit willen wij niet on gemerkt laten voorbijgaan, temeer daar veel van zijn werk achter de schermen geschiedt. De Eucharistieviering van kwart over negen zal dan ook in het teken van dit jubileum staan. Het dames- en herenkoor zal namelijk o.l.v. Jos Over toom de Mis van Bruckner uitvoeren. Aan het orgel Marieke Schothorst. Na afloop van de viering van 12.00 uur zal er tot 14.00 uur in de koffie kamer van de Moeder Gods Kerk ge legenheid zijn de jubilerende koster op een passende wijze geluk te wen sen. Het feestkomitee aan hen die leiding willen geven Victorie-groep wil tweede horde gaan oprichten Gaarne verwijzen wij naar de adver tentie van de oudercommissie en de leiding van de Victorie-groep, die in deze krant voorkomt. Vorig jaar schreven we een artikel tje over de zee-verkenners, de Victo- riegrcep. Zij, de verkenners en de welpen komen regelmatig bijeen in het troephuis aan de Westerweg hk Kérkelaan en trekken er ook op het watei op uit. In ons artikeltje kwant Terwijl veel mensen het prachtige weekeinde doorbrachten op het strand in de tent, tuin of caravan, besteedde onze plaatsgenoot, John Willemsen, zijn vrije dagen op een totaal andere manier. Ais lid van toerclub „Le Champion" fietste hij n.l. met een 70-tal andere pedaalenthousiasten de jaarlijkse door de Amsterdamse wielerclub „Olym- pia" georganiseerde A.M.A. l Amster dam-Maastricht-Amsterdam l totaal 600 km. De start was zaterdagmorgen om 10 uur vanaf Sloten en deze „non-sleep" tocht voerde langs vele toeristische wegen naar Maastricht waar het kop pel plm. middernacht aan kwam. Na een uur, waarin het diner was ge nuttigd, werd weer opgestapt en moest men de „Couberg" op. Na deze klim ging het terug naar Amsterdam. Voor Utrecht werden de fietsers op gevangen door gemotoriseerde politie die hen onder begeleiding door deze stad loodste. Om de 2Vz a 3 uur werd een half uur gerust, zo arriveerden deze doordou wers om 18.15 uur in Sloten, waar ze werden opgewacht door een drum- band. Helaas waren er drie uitvallers, die door het nfet dragen van een hoofd deksel hun kruin een beetje te veel aan de zon hadden blootgesteld, maar de rest kwam moe maar voldaan te rug. terwijl ze met vakantie waren Voor de tweede maal is het perceel aan de Heerenweg, waar de zgn. „klusjesmannen" zetelen, gekraakt. En dat terwijl ze gedrieën met vakan tie in Zuid-Limburg logeerden. Twee jongens en twee meisjes hadden bezit genomen van het bijna lege perceel. Als we goed zijn ingelicht, bleek het in 't geheel niet gemakkelijk de kra kers er weer uit te krijgen. i'er zake van onroerend goed Vrijdagavond kwam de gemeenteraad voor een informatieve bespreking hij een, over de invoering van belastin gen ter zake onroerend goed in de gemeente Heiloo. De chel van de afdeling financiën, de wat er gaat gebeuren met de Rijksop- eenten op de personele belasting. Verondersteld wordt dat het Rijk het geld toch niet aan de gemeenten ca deau zal gaan geven. Gesproken werd over vrijstellingsmo gelijkheden. Er werd medegedeeld dat het ge meentelijk apparaat zelf de voorbe reidingen tot deze nieuwe belasting heffing gaat treffen. Een bijzonder omvangrijk werk. De Rijksdienst van Belasting gaat voor de inning zorg dragen. Aangedrongen werd op een zo groot mogelijke zorgvuldigheid bij de taxa tie. Ook werd aangedrongen op de nodige takt en werd de mogelijkheid geopperd de inwoners middels een soort enquotte gegevens te laten ver strekken De heer Ten Hoope zei in dit verband, dat men zich dan meer betrokken zou voelen bij het uitvoe ren van de nieuwe regeling. Ir Tomson vroeg aandacht voor even tuele eigenaren van bosgebied en be drijven. Terwijl enkele raadsleden zich ai uit ten in een bepaalde richting ten aan zien van de nieuwe heffing op onroe rend goed, luisterde een ander deel alleen maar aandachtig. Het was ten slotte een informatieve bijeenkomst en binnenkort zal de raad een beslis sing moeten nemen. Dan zal er, dat mag w orden verondersteld, vooral ge sproken worden over de grondslag welke men meent te moeten kiezen en de vaststelling van het tarief. Het afgelopen weekend had ook het zwembad „Het Baafje" aan bezoekers geen gebrek. In twee dagen tijd stapten hier maar liefst 16.500 mensen de drempel over. Wanneer dit fraaie weer nog even aanhoudt zal de 100.000ste bezoeker (ster) op zeer korte termijn weer in de bloemetjes gezet kunnen worden. A vond-Vierdaagse In augustus zal men in „Het Baafje" voor het eerst een avond-vierdaagse houden waaraan door jong en oud kun worden deelgenomen. Het is de bedoeling dat men in een aantal avonden een bepaalde afstand al zwemmend aflegt. Voor volwassenen en jongeren boven 10 jaar betekent dit 500 meter pet- avond en voor kinderen beneden de 10 jaar. 250 meter per avond. Voor alle deelnemers (stersi is er -an herinneringsmedaille in brons. mzmi Zoals de mode thuis klikt, klikt-ie nergens Maandags gesloten Heiloo-Stationsweg 61 tel.:02200-30068 Vrijdagavond koopavond van 7-1) uur. tot uiting het tekort aan leiding. De belangstelling voor het werk van de Victorie-groep is groeiende, maar het tekort aan leiding des te nijpender. De leiding en de oudercommissie wil de groep van leiders uitbreiden, zodat een tweede horde van welpen gesticht kan worden en het besluit, de wacht lijst niet uit te breiden, ingetrokken kan worden. Speciaal wordt een be roep op ouders gedaan hun medewer king te verlenen. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zil««ii!r.l Tel 072 10822 het goedkoopste adres in Nederland gaat spelen in het komende seizoen in het C'-elftal Rob Tervoort, vroeger spelend in het eerste junioren elftal van H.S.V. heeft een jaarcontract getekend bij Ajax. Rob Tervoort (18 jaar) gaat spelen in het C-elftal, betaald voetbal, van de Amsterdamse club. De Heilooër speelde reeds een seizoen bij Ajax. heer Rootjes, geassisteerd door de heer Schuyt. hoofdcommies op deze afdeling, gaven de gewenste inlich tingen. Om een eindeloze bespreking te voor komen gaf de heer Rootjes eerst een heldere uiteenzetting over het doel van deze nieuwe heffing op onroe rend goed. Het plaatselijk belasting gebied kan verruimd worden en de autonomie van de gemeenten vergro ten. Bij de heffing van belasting ter zake van onroerend goed. zuilen de huidige grond-, personele- en straat- belasting vervallen. De invoering dient uiterlijk te geschieden vóór 1 januari 1979. Het dagelijks bestuur der gemeente denkt aan de invoering pei 1 januari 1977. Burgemeester H. Hoekstra leidde de bespreking over de keuze van de grondslag: het tarief- en de opbrengst ervan, taxatie en vrijstellingen. Ten aanzien van de totale inkomsten van nu, kan er zeker geen sprake zijn van belasting-verlaging volgens de nieuwe regeling. Grote investerin gen zullen er in de naaste toekomst plaats moeten hebben. Burgemees ter Hoekstra noemde o.a. de aanleg' van de zuidelijke randweg. Het genoemde tarief in de stukken toegezonden als informatie aan de raadsleden, vergeleek de heer Hoek stra met die van een aantal andere gemeenten, die deze reeds hebben vastgesteld. Daaruit bleek dat die van Heiloo gunstig is. De heer van Dijk, .deskundige op het gebied van belastingen, vroeg zich af Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 van de S.V. „De Foresters" ten bate van de jeugdkantine Toeh nog (1.000,bijeen Voor het houden van een grootse faney-fair, zoals het afgelopen week end, ten bate van een jeugdkantine voor de s.v. „De Foresters", was het eigenlijk te mooi weer. Voor het eerst was het in het week-end fraai zomer weer en dus trok men in grote getale naar zee en/of naar het zwembad „Het Baafje". Toch bracht de Fancy- Fair met zijn ontelbare attrakties nog zo n 6000, op. En dat ging niet vanzelf! Talloze leden van deze sport vereniging, onder dè bezielende lei ding van de heer Arie van Wissen, van de amusementskommissie, zijn lange tijd aan de voorbereiding van deze fancy-fair bezig geweest. Zaterdag en zondag zagen wij het resultaat. Zoals wij al zeiden waren er ontelbare at trakties, waaronder een aantal bij zonder geestige en originele. De leden van het kampioenselftal waren uit vlakte gooien". Er kon, om in stijl te getekend en deze kon men „tegen de blijven, met een bal in een gat getrapt worden en er was natuurlijk een schiettent. Z'n agressie kon men kwijt door flessen stuk te gooien. Een der fancy-fair-gangers had zoveel sukses in de gooi- en smijt-,,tent", dat hij opmerkte: „Ik houd er maar mee op, anders houden ze aanstonds geen fles meer over". Kok Raad bakte heerlijke poffertjes en had handen te kort evenals de „fabrikanten" van slaatjes. Honderden gebruikte boeken gingen van de hand evenals het leuke kinder goed wat nijvere Foresters-leden had den gemaakt. Echt voor faney-fair- prijzen: spotgoedkoop. Het Rad van Avontuur, met prachtige prijzen, had veel aftrek evenals het uitstekend verzorgde buffet in de kan tine. Want voor een frisdrankje was het wel heel goed weer. We hebben slechts een klein aantal van de attrakties genoemd. De zelfwerkzaamheid van de grote „Foresters"-familie is het afgelopen week-end weer gebleken. In de geplaatste gemeentelijke mu ziektent concerteerden zondagmiddag achtereenvolgens St.Ceacilia" en „Ènsgezindheid" wat de sfeer van de fancy-fair verhoogde. Deze medewer king werd bijzonder gewaardeerd. N.M. Vele geschenken aangeboden Interkerkelijk jeugdkoor zong op receptie Velen drukten woensdagavond, in het Hervormd Centrum „De Rank" de jubilerende Ds. Ph. Ouwendijk, zijn vrouw en kinderen de hand. Ds. Ou wendijk was 25 jaar predikant. Het zal Ds. Ouwendijk toch wel goed ge daan hébben, ondanks dat hij de wens had geuit aan dit jubileum niet een te grote aandacht te besteden. Het was 4 juni 1950 dat Ds..Ouwen dijk in het Friese Oudkerk bevestigd werd als predikant, daarna vertrok de dominee naar Slikkerveer. Van 3 maart 1963 is Ds. Ouwendijk ver bonden aan de Hervormde gemeente in Heiloo. Namens de gehele Ned. Herv. Gemeenschap Ds. J. v. d. Schee sprak o.a. namens de gehele Nederlands Hervormde Gemeenschap Heiloo. Ds. v. d. Schee liet uitkomen hoe het werk van zijn kollega gewaardeerd wordt. Hij wens te Ds. Ouwendijk geluk met de be reikte mijlpaal en nog vele goede ja ren voor zijn gezin en in het ambt. Ds v. d. Schee bood een prachtige gekleurde foto aan van het Witte Kerkje, Mevr. v. d. Schee schonk mevr. Ouwendijk een boeket bloemen. Wat emotioneel bedankte Ds. Ouwen dijk voor deze hulde. Hij zei dat hij zonder steun van anderen zijn werk in de gemeente niet had kunnen doen. De jaren in Heiloo zijn goéde jaren geweest, zo stelde de jubilaris vast. De velen die Ds. Ouwendijk kwamen gelukwensen kwamen ook met ge schenken. Natuurlijk waren er veel bloemstukken, maar ook boeken en boeken- en platenbonnen welke wer den aangeboden. Ook boompje aangeboden in Israël Bijzonder gelukkig bleek de jubilaris te zijn met een geschonken boompje wat in Israël geplant is ter ere van hem, maar ook met de fles wijn van 1963, het jaar dat de predikant naar Heiloo kwam. Onder de velen die naar „De Rank" waren gekomen waren vertegenwoor digers van andere kerken en van het Interkerkelijk Pastoraal Beraad. Ook het gemeentebestuur was vertegen woordigd. Tal van organisaties kwa men hun gelukwensen aanbieden. Het Interkerkelijk Jeugdkoor, onder leiding van de heer E. W. v. d. Wal, luisterde deze receptie op met het zingen van een drietal negerspirituals, wat gezien het applaus, bijzonder op prijs werd gesteld. Van zaterdag 14 tot en met 22 juni vindt in de Zevensprong aan het Ze venhuizen een expositie plaats van Peter Huijzer en Wim Diepenveen. De expositie omvat schilderijen, teke ningen en plastieken. De openstelling is op werkdagen al leen 's avonds en in het weekend de gehele dag. met veler médewerking in tuin van „De Oude Pastorij" Dank zij veler medewerking, een ui stekende organisatie en het tamel! goede weer, is het tuinfeest in de tu van het verzorgingstehuis „De Ou: Pastorij" bijzonder geslaagd. H<: derden waxinelichtjes en een aant schijnwerpers maakten de toch mooie tuin nog aan trekkelijker, vo< al de prachtige zeker wel hondei! jarige beuk, in het midden van i tuin. i Het Interkerkelijk jeugdkoor- en nj ziekensemble opende het programi! met een drietal Boheemse dansen, >i wel bijzonder fijn werden gespeel Het koor zong leuke oude beken, liedjes, zoals „IJs die van de ijsl! man" en de „Kleppermars". „Eensgezindheid" speelde populaj muziek, wat zeer gewaardeerd we! Het trompetter- eri majorette cov. gaf een aantal uitstekende shows, I was een bijzonder aantrekkel schouwspel vooral toen het wat d< ker werd en de leuke verlichting zijn recht kwam. St. Caecilia" ontbrak later Op avond ook niet. Zij speelde ook pon laire muziek wat bijzondér op rj werd gesteld. De dames Nap en Lendering zorgc middels voordrachten, voor de v lijke „noot". Tentjes waren ingericht, waar n zich kon voorzien van een eonsun tic. l)e organisator, de heer A. Jensch en zijn vele medewerk (sters) komt alle hulde toe. Het voltallige bestuur van de Sta ting Heilooër Bejaardenzorg en direkties van „De Oude Pastorij" „De Loet" woonden, met een gr< deel van het personeel, dit tuinfe voor beide verzorgingstehuizen bij. N. Onze plaatsgenoot, de heer Co Ni wenhuis (29), is woensdagmidr zwaar gewond hij een verkeerson val op de Gooimeerdijk in de Flo polder, waarbij de 49-jarige W. Tro uit Nunspeet om het leven kwam. Bij een inhaalmanouvre op weg n; Drenten botste de heer Troost r zijn Daf-personenauto frontaal op Citrcënbusje van de heer Co Ni wenhuis uit Heiloo, die, evenals naast hem zittende echtgenote, nu Nora Nieuwenhuis-Kuipers, per a bulance naar het Diaconesse-Ziek huis in Naarden muest worden v voerd. Mevrouw Nieuwenhuis kon verbonden te zijn weer naar huis rugkeren, maar de heer Nieuwenh bleek diverse arm- en beenfraktm te hebben opgelopen. Op zijn verzc werd hij vervoerd naar het St. Eli beth-Ziekenhuis in Alkmaar, w; hij voorlopig nog wel enige lijd moeten verblijven. In tic auto van Co Nieuwenhuis lag ook nog 22.000 eieren opgestapeld vanzelfsprekend bleef daar na botsing niets van over. De heer Nieuwenhuis had aan dit geval totaal geen schuld. i 9 's Zaterdags tot 6 uur geopend. De prijs voor hen die in het bezit zijn van een zwemabonnement is 3. voor alle anderen 5. Over deze avond-vierdaagse kan men 5 avonden doen, d.w.z. dat men uit 5 avonden er 4 moet kiezen om de vastgestelde afstanden af te leggen. De kontrole vindt plaats vanuit de toren waar men zijn deelnemerskaart elke avond moet inleveren. Na het afleggen van de vereiste me ters kan men deze kaart hier weer ophalen. We zullen u via de Uitkijkpost laten weten wanneer u zich voor deze vier daagse kunt opgeven. Er zal gezwommen kunnen worden tussen 17.30 en 19.30 uur. Ken leuk initiatief van de bedrijfs leider van „Het Baafje", de heer G. J. Bijkerk. In andere gemeenten heeft men met dergelijke aktiviteiten in elk geval veel sukses geboekt. Vanavond houden de heer en mevr. Letschert Open Huis in hun splinter nieuwe D.A.-drogisterij aan de Hee renweg 209 in het Stationscentrum. Tussen 7 uur en 9.30 uur 's avonds bent u van harte welkom om deze feestelijke opening mee te vieren. Morgenochtend kunt u profiteren van een groot aantal leuke openings-aan- biedingen, die u kunt vinden in een advertentie in deze .Uitkijkpost'. Stationsweg 65-67, Heiloo Kennemerstraatweg 129, Heiloo Laat 202, hoek Schoutenstraat, Alkmaar I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1