□rchipuun makelaardij van steeg EILOO ^gelhandel 'Alkmaar NIEUWSBI HOEF '^TBÊSÊT' kerir In en rond het zwembad „Het Baafje" MEDEDELING Tot onze spijt heeft onze medewerker, de heer N. Majolée, een interview afgestaan aan een redacteur van een in onze omgeving verschij nende streekkrant waar wij helaas niet achter kunnen staan. Wij wiUen ons hier dan ook VOLLEDIG van distantiëren. Heilooër braderie MIDDENSTANDS-HANDELSSCHOOL HEILOO MIDDENSTANDSDIPLOMA Dr. J. A. J. Barnhoorn overleden Jonge muzikanten hadden een prachtige en leerzame week Trieste balans van de kermis (2) D.V.W. Belangenvereniging „Mariënstein" Zondagsschool „Het Anker" Specialisatie beëindigd Eucharistieviering voor jong en oud Gaat men Me bedrijfsleiding combineren Rectificatie adres dokter Kempers D. Broers (29) opent IFA-marbt in Mallevoort Kattenbergtocht Joke Kos 37ste Fancy-fair Rommelmarkt bracht ruim f 400.op het J.J. PANTEKOEK, ing. Jubilerende ijsbereider heeft nog nooit zoveel ijsjes verkocht Tennisvereniging „Heiloo' bestaat 10 jaar Streekconcours voor ponyruiters Het was weer gezellig druk op de 8ste braderie 1975 b AUGUSTUS 1975 33e JAARGANG NO. 18 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uuk in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent excl. BTW Bij kontrakt reduktie. LidNBM kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Zondag record-aantal bezoekers (12.000 200.000ste bezoeker, de 21 maanden oude Remco Prinse Zondagmiddag omstreeks 3 uur werd de 200.000ste bezoeker gemeld in het zwembad „Het Baafje". Het jeugdige echtpaar Prinse uit Alkmaar bezocht het zwembad met hun 21 maanden oude zoontje Remco. Remco was deze 200.000ste bezoeker. Z'n ouders ston den wel even bedremmeld te kijken toen zij verzocht werden even mee te gaan naar het kantoor van de be drijfsleiding. Remco was zich nergens van bewust en bleek zich al direct „thuis" te voelen in het gezelschap van loco-burgemeester wethouder de heer J. Bolten, bedrijfsleider de heer G. J. H. Bijkerk, de krantenmensen en de fotografen. Vanaf de toren in het zwembad werd het heugelijke feit kenbaar gemaakt door de heer Bijkerk. Wethouder Bol ten bood de fam. Prinse een fraaie ruiker bloemen aan, een zwemabon nement (welke mogelijk ingeruild kan worden, aldus dhr. Bijkerk I, en een waardebon van 10.ter be schikking gesteld door de kantine beheerder van het bad. Als het maar enigszins kan maakt het echtpaar Prinse gebruik van „Het Baafje". Enorm druk de afgelopen dagen Het was de laatste dagen met het prachtigste weer van de wereld enorm druk in „Het Baafje". Zondag werd een record gebroken, niet min der dan 12.000 werden geteld. Op 27 juni van dit jaar werd de 100.000ste bezoeker genoteerd (dit na een verlate opening veroorzaakt door het plaatsen van een nieuwe ketel) dit na 67 dagen open te zijn geweest. Er waren maar 37 openings dagen nodig om de tweede 100.000 vol te maken. „Op naar de 300.000" riep de., heer Bijkerk enthousiast toen hij het nieuws van de 200.000ste bezoeker bekend maakte. Met zulk een stralendweer van de laatste dagen en zulk een enorm .be zoek kan dat best gebeuren! De enorme drukte zondag leverde een tekort aan parkeergelegenheid op, autobestuurders zetten daarom hun wagentje op de Omloop, welke vanaf de Zeeweg tot aan de Spillaan dan ook vol kwam te staan. In beide ber men van de weg. Op tijd gered De 13-jarige Weybrand Ouweltjes, wonende aan de Omloop, is zondag morgen ternauwernood gered. Men zag hem liggen op de bodem van het diepe bad. Hij was bewusteloos. Mond op mond-beademing werd toegepast door een instructrice van het bad, De indruk wordt gewekt alsof de redactionele inhoud van de „Uit kijkpost" door de heer Majolée bepaald wordt. Dit is absoluut niet het geval. De beslissing over al dan niet plaatsen van artikelen en advertenties berust uitsluitend bij de eindredactie en uitgever van de „Uitkijkpost". Namens directie en uitgever van de „Uitkijkpost" (i. KEPPEU P.S. Voor de commercie hebben wij uiteraard veel belangstelling. Hoe zou anders een krant GRATIS bij u in de bus kunnen komen. mevr. Berkman en met succes. Het is nog een raadsel hoe 't een en ander is ontstaan. Weybrand kan goed zwemmen, mogelijk dat bij een duik- partij iets mis is gegaan. Van het on geval heeft de onfortuinlijke zwem mer verder geen nadeel ondervonden. Grote toeloop Door de enorm warme dagen zijn er maandag 9000 bezoekers geweest. Dinsdagmiddag om 3.00 uur telde men 16.500 bezoekers, zodat dhr. Bijkerk besloot de poort te sluiten. Verlieten mensen het zwembad dan mocht hetzelfde aantal er weer in. N.M. Dankzij de medewerking van de aan de braderie meewerkende Stations- centrum-winkeliers, zal het balschie- ten in de stand van de Carnavalsver eniging „De Narrenkap", de komende en tevens laatste 4 avonden extra de moeite waard zijn. U hoeft nu maar 2 keer raak te schieten en u ontvangt een waardebon. Kom dus vrijdagavond naar de bra derie en probeer nu zelf eens dit leu ke spel, bekend van de t.v„ op de parkeerplaats aan de Heerenweg. Officiële en rijksgesubsidieerde Dir.: W. J. J. Gallee, Kenn.straatweg 133 - Tel. 072-31665 Eén- en twee-jarige opleiding voor het Aanmelding en inlichtingen bij: W. J. J. Gallee, Kennemerstraatweg 133 Tel. 072-31665 A. M. de Vries, De Driestal 36 Tel. 072-31842 Th. Kaandorp, Zeeweg 2 Tel. 072-32086 1 Wl De heer Bijkerk maakt melding van de 200.000ste bezoeker, wat vergezeld ging van een waardebon en bloemen. Zo druk was het or .-pntlagmiddag in ..Het Baafje'' oud-geneesheer-direkteur en oud-wethouder Vorige maand overleed dr. J. A. J. Barnhoorn, de eerste geneesheer-di recteur van het Psychiatrisch Cen trum „St. Willibrord". Dr. Barnhoorn was van 1 december 1929 tot 1 no vember 1945 geneesheer-directeur tvan de Stichting. "Geïnteresseerd voor de gemeentepoli tiek was dr. Barnhoorn in de vóór oorlogse jaren wethouder voor de Rooms Katholieke Staats Partij (R.K.P.S.). Logeerden in Jeugdherberg in Eist (Utr.) Vier een vijftig leden van het jeugd orkest ,De Combinatie", bestaande uit leden van de muziekkorpsen O. K.K. (Oostwoud) Schermers fanfare en ons plaatselijk orkest „Eengezind heid", logeerden, evenals 't vorig jaar in de jeugdherberg „Eikelenkamp" in het Utrechtse Eist. Er werd regelmatig vier uur per dag gestudeerd onder leiding van hun di rigent de heer Johan de Gier en de jongsten van „De Combinatie" repe teerden onder leiding van onze plaats genoot de heer Th. Groot. De resultaten van dit intens musi ceren, waren zeer goed. Gaven concerten o.a. in Veenendaai Het jeugdorkest was gevraagd te ko men spelen op het terras van het zwembad in Veenendaai. Het vervoer er naar toe en een gratis consumptie werd hen aangeboden door het ge meentebestuur van deze gemeente. Na zich warm geblazen te hebben do ken velen van deze jongens en meis jes in het koele water van het bad. Zo het nuttige met het aangename combinerende. Tn de jeugdherberg werd een concert gegeven waarbij aanwezig waren o.a. burgemeester en wethouders van Rhenen, waartoe Eist behoort, hoofd bestuursleden van de Alg. Ned. Unie van Muziekverenigingen en bestuurs leden van de verenigingen waaruit „De Combinatie" is gevormd. Mu/.ieuitgever, dhr. Molenaar, hield interessante causerie Naast de nodige ontspanning was er op één der avonden ook een interes sante causerie. De heer Molenaar, een bekende uitgever van muziek voor harmonie - en fanfare korpsen sprak' over het tot stand komen van mu ziekwerken. Terwijl de deelnemers in niet geringe mate bijdroegen in de kosten van de ze vakantie-werkweek werd deze fi nancieel ook mogelijk gemaakt door een bijdrage van de gemeente Oost- woud en men hoopt nog een subsidie te ontvangen van de culturele Raad van Noord-Holland. Maar daarmee is de zaak rjog niet rond. Er is nog een te kort, daarom besloten de jon gens en meisjes zaterdag, in Oost- woud, aardappelen te gaan rooien, en wat ze daarmee verdienen voor de gehouden vakantie- werkweek af te staan. Toen wij vorige week dinsdagmiddag de balans opmaakten van vechtpar tijen etc. tijdens de Heiloose "kermis (drie dagen oudi, dachten we dat het nu toch wel welletje zou zijn. Echter, op de laatste kermisavond, vond de zoveelste vechtpartij plaats. De 16- jarige E.B. uit „Oost" werd bewerkt door een paar knapen op het kermis terrein. Wie het zijn is nog niet ge heel duidelijk. B. kreeg een paar blau we ogen en een lichte hersenschud ding. Ze waren zelf schuldig De jongelui welke bewusteloos bij het station gevonden werden, waarover wij vorige week schreven, zijn zelf oorzaak geweest dat zij zo toegeta keld werden. Zij bedreigden de kei- misexploitant C.B.. door hem een stukgeslagen bierglas in 't gezicht te drukken. Zij kwamen, om in stijl te blijven, „van een koude kermis thuis' en liepen een stevig pak Slaag op. Slechte vangsten Zondag jl. werd de 2e competitiewed strijd gehouden in de Wesler Lange- reis. De vangsten waren zeer slecht te noemen. De uitslagen zijn: A-klasse: 1. v. d. Nagel 242 cm, 2. W. Duin 185, 3. M. Groefsema 174 cm. B-klasse: 1. D. Oosterling 227 cm, 2. A. de Jong 205, 3. F. Dijkman 170. C-klasse1. S. Korringa 160 cm, 2. J. Bakker 145, 3. F. Schouten 55, 4. B. Schouten 55 cm, Damescompetitie De dames gaan a.s. woensdagavond 6 augustus vissen voor de laatste competitiewedstrijd. In verband met de grote prijsuitreiking en verloting worden de dames verzocht om zioh vóór dinsdag op te geven. Verzamelen om 18.45 uur op parkeerplaats „De Loet". Karperwedstrijd De karperwedstrijd van 9 augustus wordt verschoven van 9 naar 23 aug. D.V.W.-jeugd Zaterdag 2 augustus vond weer een viswedstrijd voor de jeugd plaats in plan Oost. De opkomst was zeer re delijk; het weer zeer mooi. En ook de vis liet zich niet onbetuigd. Hier enkele uitslagen 12-16 jaar: 1. Karei Beers 30 stuks, 2. W. de Vries 24 en de prijs voor de grootste vis, 3. R. Schoenmaker 24, 4. Jos Buijs 22, 5. W. Kotterman 22, 6. Fred Mooy 17, 7- Hans Mooij 15. 4 t/m 11 jaar: 1. Rick Beentjes 53 st„ bravo! 'n geweldig resultaat. 2. Yvon ne Dijkman 21, 3. André Mooy 18, 4. v. Dorsten 16, 5. H. van Willigen 15, 6. R. Stoelinga 12, 7. Rob Stoelin- ga 11, 8. Joke Mooy 11 stuks. Volgende wedstrijd 23 augustus a.s. Geachte buurtbewoner, Het bestuur van onze vereniging heeft onze buren uit Vrieswijk uitge daagd voor een voetbalwedstrijd op zaterdag 16 augustus. Bij voldoende belangstelling is het de bedoeling dat junioren (8 tot 12 jaar) dames en senioren spelen De wed strijden worden gehouden op 't HBV- veld tegenover het Trias-complex. Alle wedstrijden zijn 2 maal een half uur. De junioren van 12-13; de dames van 13.30-14.30 en de senioren van 15-16. De junioren uit Mariënstein spelen in principe in witte shirts en rode broek. De dames in witte shirts en witte broek en op gymschoenen, de senio ren in blauw shirt en rode broek. Alle aktieve en niet. meer aktieve voetballers stersgelieven zich vóór 12 augustus op te gev^n op een van de onderstaande adressen. Hierbij graag vermelden op welke plaats men het liefste speelt en of men al of niet in bezit is van 't vereiste shirt. Heeft men geen voetbalkleding dan zal daar voor gezorgd worden. Op vrijdag 15 augustus volgt dan een nieuwe circulaire waarin de opstellin gen en verdere bijzonderheden wor den bekend gemaakt. We zoeken tevens nog een grensrech ter voor de drie wedstrijden. Men kan zich opgeven bij H. Donkersloot nr. 3, tel. 30498 en H. J. Neyens, nr. 32. Het is dan weer zover. Zaterdag 10 augustus hebben we onze eerste zon- dagsschooldienst, in het nieuwe sei zoen, zoals vanouds in de Rehoboth- school aan de Hoileweg, van 10-11.15 uur. Kinderen van 5-11 jaar zijn van harte welkom. Wij hopen dat ook veel nieuwe kinderen onze diensten bezoeken, zodat we met elkaar een fijn zondagsschooljaar tegemoet zul len gaan. Tot ziens a.s. zondag' Onze plaatsgenoot dr. H. J M Lan- gedijk voltooide in juli zijn specialisa tie tot revalidatie-arts. Hij is thans werkzaam in het. Revali datie Instituut Muiderpoort te Am sterdam. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zilverstr.l- Tel 072-10892 het goedkoopite adres in Nederland in (le IVJoeder Gods Kerk met medewerking van kinderkoor Karibo Voor het eerst na de vakanties is er weer a.s. zondag 10 augustus een Eucharistieviering voor jong en oud in- de Moeder,pods Kerk aan de Hoi leweg. Medewerking verleent het jeugdkoor Karibo onder leiding van broeder Avitus. De aanvang is kwart vóór elf. van l»et zwembad met de sporthal? Naar wij vernemen wordt nagegaan of het bedrijfleiderschap van het zwembad „Het Baafje" te combine» ren valt met dat van de sporthal, welke in Zuicl-West, aan het zeven huizen in aanbouw is. Van bevoegde zijde deelde men ons bij navraag mede dat daar nog druk op gestudeerd wordt. In de gemeentegids die onlangs huis aan huis verspreid is staat het adres van Dr. Kempêrs foutief vermeld. Zijn praktijkadres is: De Achtkant 19. Streefdatum 11 september Als alles gaat zoals het gaan moet dan belooft de dag van 11 september a.s. voor de b^voners van Mallevoort een bijzonder feestelijk tintje te krij gen. Op die dag hoopt de heer D. Broers n.l. zijn splinternieuwe IFA-markt in dit nieuwe deel van Heiloo te openen. Een gezellige buurtzaak met een uit gekiend en ruim assortiment op alle fronten en een winkeloppervlakte van plm. 430 m-\ Deze enthousteste, jeugdige onder nemer, van de wieg uit in dit vak cfp-i gegroeid in de zaak van zijn ouders* aan de Zevenhuizerlaan, behaalde hiertoe alle benodigde diploma's en daar komt in (deze branche nog wel wat voor kijken. In deze IFA-markt komt o.a. een volledige slagerij, een groenten en fruitafdeling, een afdeling voor alle soorten brood^en gebak, buitenlandse kaassoorten, nfiten, non-food artike len en noem maar op. „Het is voor mij een geweldige uitda ging om dit splinternieuwe bedrijf te runnen", aldus de heer Broers, die het zo langzameilftand de hoogste tijd vindt worden dat de bewoners in en rond deze buurt straks vlak bij huis terecht kunnen voor hun totale le vensmiddelenpakket. Aan service zal het in deze tweede IFA-markt in Heiloo zeker niet ont breken. Alle boodschappen worden zonodig gratis thuisbezorgd. We zul len u van deze^ opening op de hoogte houden. Op 23 en 24 augustus a.s. organiseert w.s.v. „Het Putje" haar jaarlijkse Kattenbergtocht. Er wordt gewandeld over 10, 15 en 25 km, de 25 km alléén op zondag 24 augustus. Leeftijden: 8 t.m. 11 jaar: 10 km; 12 t.m. 13 jaar: km; 14 jaar en ouder: 25 km. Deelname aan lagere afstanden is ten allen tijde toegestaan. Startplaats: Het Open Huis: Starttijden: zaterdag: 10 en 15 km, 13.00 tot 15.00 uur; zondag: 10 en 15 km, 10.00 tot 12.30 uur; 25 km, 10.00 lot 11.00 uur. 1 let startburo iwordt beide dagen een half uur vóór gemelde tijd geopend en sluit op Zaterdag te 18.00 uur en op zondag te 17.00 uur. Herinnering: Allen die de tocht bin nen de vastgestelde tijd volbrengen ontvangen eeit speciaal voor deze tocht ontworpen herinnering. Inschrijfkosten: Voor personen t.m. 15 jaar: 1.75; voor ouderen 2.25. De inschrijving sluit 15 augustus '75. Na deze datufw wordt het inschrijf geld met 0.75 verhoogd, terwijl niet kan worden gegarandeerd dat de her- innerings medaille direkt kan worden ontvangen. Inschrijfadress^nMevr. Houtenbos, Ewislaan 22, te Heiloo; Dhr. Kaan dorp, Bogerdlaan 42 te Limmen; Me vrouw Mensinga, Brasemcroftlaan 18 te Heiloo. Tijdens de vóor-olynipisclie turn- wedst rijden in Montreal Een ploeg \an drie Nederlandse top- turnsters nam deel aan de zogenaam de voor-Olympische wedstrijden in Montreal. Eén van deze uirie was Joke Kos van „Klimop". Zij werd 37ste. Jeannette van Ravensteijn en Margo Velema, de andere twee Nederlandse turn sters, werden „resp. 24ste en 16ste. Jongens aktief voor aankoop van een hlinden-geleidehond De jóngens die zich „De Panters" noemen zijn vorige weken bijzonder aktief geweest',t.l let mondde uit in een fancy-fair rommelmarkt op een ter rein! ie aan de Breedelaan. Woensdag was liet dan zo ver. Verregende een soortgelijke aktiviteit eeti vorige keer. nu was het zu,!k prachtig zomerweer dat velen naa i "zee of zwembad trok ken. Het bezoek aan de fancy-fair en rommelmarkt leed er in ieder geval onder. Er werd toch nog behoorlijk „zaken" gedaan. Het resultaat v\as ruim 100 guldvn, een bijdrage in de aanschaf van een blinden-geleide- liond Voot de tweede keer gingen de jongens tuin gedachten uit naar een aktie voor een hlinden-geleidehond. Een bijzonder juooi streven. Wi| hoorden dat er bijzonder veel medewerking is verleend en dat er >P de rommelmarkt beslist wel leuke dingen te koop U aren. Deze aktiviteit is een voorbeeld voor vele andore jongens in die leottijd (11) tot II jaari die uit verveling soms niet weten wal ze moeten doen Zo als na deze fancy fail rommelmarkt. In een onbewaakt ogenblik vonden ze hel zo nodig overblijvende artikelen op bet terrein stuk te gooien. N.M VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 Ruim 1000 ijsjes op één dag De jubilerende ijsbereider de heer S: Blakborn heeft op één dag nog hooit zoveel ijsjes verkocht ais op 30 juli. Ruim 1000 ijsjes gingen in een luttel aantal uren de deur uit. Dhr. Blakborn „zat" 40 jaar in 't vak en dat moest gevierd worden. Voor een dubbeltje een ijsje van veertig cent adverteerde hij in onze „Uit- 1 kijkpost". Woensdagmiddag stond hel letterlijk zwart van de kinderen voor het bedrijf aan de Raadhuisweg. De hele familie Blakborn was in touw. „Er kwamen er die tien tegelijk haal den,'' aldus een lachende jubilerende ijsbereider. „Er waren ook kinderen die we woensdag een paar maal in de zaak zagen." Niet iedere dag krijgt men een flink ijsje voor een dubbeltje. Dat is al lang verleden tijd! Het verkopen van de voordelige ijsjes ging gepaard, 's mid dags, met vrolijke orgelmuziek van het draaiorgel „De Barometer", die nog een tijd echt met de hand ge draaid werd. 's Avonds was er een soort instuif. Velen liepen in en uit om de familie de hand te drukken. Dat deden don derdag de relaties die naar café-res taurant „De Oude Herberg" waren gekomen voor de receptie. N.M. Receptie op a.s. zaterdag 9 aug. Heeft 550 leden en 400 op de wachtlijst. Komend weekend viert de tennisver eniging „Heiloo" haar 10-jarig be staan. De feestcommissie heeft hiervoor een aantrekkelijk programma samenge steld dat in grote lijnen op het vol gende neerkomt. Zaterdag 9 augustus, begint om 16.00 uur een receptie in het clubgebouw aan de Dors. Naast genodigden zijn hierbij alle senioren en 16- en 17-ja- rige junioren welkom. Aansluitend kan aan de gezamenlijke maaltijd deelgenomen worden, terwijl vanaf 8 uur een gezellige avond van start gaat, opgeluisterd door een 8 man's dixielandband, eveneens in het club gebouw. Zóndag 10 augustus, zijn adspiranten en junioren t.m. 15 jaar aan de beurt. Om 12.30 uur vangt een fietspuzzel- tocht aan. Inschrijven voor die tijd in het club gebouw. Na afloop volgt een prijsuit reiking, met aansluitend bingo en an dere zaken. Sluiting om ca. 18.00 uur. T.V. „Heiloo" is overigens de 10-mijls- paal al maanden gepasseerd. Het was namelijk op 23 januari 1965 dat een aantal Heilooërs met de vorming van een werkcomité de stoot gaven tot de oprichting van de vereniging, In de afgelopen 10 jaar is er wel het één en ander veranderd. Niet alleen gróeide de vereniging van een bescheiden club met (toen) veel banen (6) naar een vereniging met ruim 550 leden, en te gen de 400 op de wachtlijst, doch ook in materieel opzicht bouwde de ver eniging onder de krachtige leiding van de bestuurders aan de toekomst. Thans beschikt men over een modern ruim opgezet, clubgebouw met aan grenzende woning. De banen zijn dit jaar voor het laatst in de bekende graveluitvoering. Volgend jaar name lijk zal gespeeld worden op kunststof- banen t.w. Porplastic. De banen zul len bovendien niet meer aaneenge sloten liggen, doch in 2 groepen van 3 De overgang op kunststof betekent tevens minder onderhoudswerk en voorts verlenging van het speelsei zoen. Al met al een geheel andere op zet als in de aanvangstijd van de ver eniging in 1965. Op zaterdag 9 augustus a.s. organi seert de Ponyclub Heiloo en Omstre ken een streekconcours voor pony- clubs, te houden op de terreinen van de heer Groot, Herenweg 154 te Eg- mond aan de Hoef. Er nemen meer dan 150 ponyruiters aan deel. Het programma begint om 's morgens om 8.30 uur met dressuur- rijden en van 11.00- 12.00 uur sprin gen. Het middagprogramma, dat om 13.30 uur begint, vermeldt springen, demonstratie, spel en parade. De entreeprijzen zijn voor volwasse nen 1.50 en voor kinderen 0.50. Vele gasten trokken naar het Stationseentrnm Het was vrijdagavond weer gezellig druk op de achtste braderie Naast de eigen inwoners trokken vele gasten naar het Stationscentrum Ook deze braderie werd door prachtig zomer weer begunstigd De braderie blijft iedere vrijdagavond tot en met 29 augustus, steeds van 7 tot uur Informerende bij een aantal Stations- eontrumondornemors welke deelne men aan de braderie en enkelen van elders leverde als resultaat op dal zij. in '1 algemeen, bijzonder tevreden zijn over hun omzet. Et daarvoor wordt in de allereerste plaats deze braderie gehouden I 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1