□rchipuiin Fa. J. J. Pantekoek, ing. p *1 ROOT makelaardij James Last LP Super Party Pac NIEUWSBLAD VOOR HEILOO Juwelier WÊÊ I jelhatidel Alkmaar Koopt nu de exclusieve Arie Borst verrichtte officiële opening H.S.V.-kantine Maatregelen tegen gevallen van perevuur Medewerker niet bereikbaar Herman Kwaad MIDDENSTANDS-HANDELSSCHOOL - HEILOO MIDDENSTANDSDIPLOMA I I - SË- Aan de inwoners van Heiloo Woning wordt afgebroken i.v.m. nieuw wegtracé slechts f 14.95 op musicassette 17.90 Van Aostastraat 28 - Heiloo - Telefoon 31316 Modehuis Unique straks ook in Hoorn Bach-werken werden uitgevoerd Voetpad aangelegd langs De Dors Prachtig recreatiegebied wordt weinig bezocht Wegbewyzering laat te wensen over AFVALSTOFFEN Servettenaktie Foresters Handbal Hans de Baar opent kapsalon Zij leren het nooit...(2) Zojuist ontvangen: SPIJKERROKKEN CORDUROY PANTALONS MET JACKS Groep bejaarde vakantie gangers wacht gevarieerd excursieprogramma (2) Bromfietser tegen auto gebotst 20 AUGUSTUS'1975 33e JAARGANG NO. 20 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo Tel. 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.cf. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13,00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Zaterdagmiddag verrichtte de ere voorzitter van H.S.V., -de heer Arie Borst, de officiële opening van de nieuwe kantine voor de jeugd die door leden, donateurs en vrienden van H.S.V. met eigen handen werd ge bouwd. In ruim 2 jaar tijd verrezen er naast deze uiterst gezellige en rui me kantine nog 6 grote en vooral doelmatig ingerichte kleedkamers met douches, voetenbakken en toilet ten, een massagekamer, een ruime materiaalruimte en een privé-vertrek. Het geheel, een juweeltje om het maar eens zachtjes te zeggen, voor zien van een hete-luchtverwarming en 2 elektrische boilers voor de warm watervoorziening. Met de reeds be staande accommodatie heeft H.S.V. nu de beschikking over 14 kleedka mers. Niet zo gek als je bedenkt dat deze voetbalvereniging dit seizoen met 52 elftallen de competitie ingaat. Geweldige sfeer Nadat de ceremoniemeester voor deze middag, de heer W. van der Schuyt, alle aanwezigen hartelijk welkom had geheten sprak ere-voorzitter Arie Borst o.a. over de geweldige sfeer bij H.S.V. „Drie jaar geleden hebben we de koppen bij elkaar gestoken en uit eindelijk kwam er een plan op tafel", aldus de enthousiaste ere-voorzitter. „We zijn bijzonder dankbaar dat de leien, donateurs en vrienden van H.S.V. deze prachtige nieuwbouw voor elkaar hebben gekregen en dit alles in hun vrije tijd. Wat zijn we rijk maar ook dankbaar voor een be stuur en de totale leiding, die een dergelijke sfeer in een vereniging we ten te scheppen; een sfeer die we moeten vasthouden. We wensen HSV nog alle succes voor de toekomst." Voorzitter C. J. van Leeuwen van de »s.v. „De Foresters" stak zijn bewon dering voor dit nieuwe en fraaie com plex niet onder stoelen of banken. „Onze gelukwensen gaan vergezeld van enige jaloezie voor deze grote mate van zelfwerkzaamheid. Een gro te schare van jeugd moeten wij als voetbalvereniging opvangen en dit zijn er zo rond de 1100. Wij zijn ver heugd en trots dat er in Heiloo een vereniging is die tot dergelijke din gen in staat is. Wij hopen dat de vriendschap tussen onze vereniging en H.S.V. bestendigd moge blijven." Namens de s.v. De Foresters wenste de heer Van Leeuwen H.S.V. alle suc ces waarbij hij het bestuur verzocht een verlanglijstje in te dienen voor een blijvend aandenken aan deze heuglijke dag. Ere-saluut Namens de „grote" K.N.V.B. en de afd. Noord-Holland bracht de heer P. van Amerongen een ere-saluut aan het bestuur van H.S.V. voor hun vooruitziende blik maar ook aan alle werkers die dit fraaie complex tot stand wisten te brengen. Een opvang centrum voor de jeugd. „Voor het eerst zullen hier nu ook trainer-cursussen gegeven worden voor het C-diploma. Dit gebeurt pas in 11 plaatsen in Nederland," aldus de enthousiaste woordvoerder voor de K.N.V.B. Zijn gelukwensen gingen vergezeld van een bloemstuk en een bijzonder fraaie thermo-, baro-, hy grometer. De heer A. ten Hoope sprak namens de zustervereniging, de Heilooër Be drijfsvoetbal Vereniging. „Dit zijn momenten waarop een voor zitter trots kan zijn." Ere-voorzitter Arie Borst werd door de heer Ten Hoope even in het zonne tje gezet omdat hij er alles aan ge daan heeft om de verhoudingen tus sen H.S.V. en de H.B.V., die eerder niet zo rooskleurig waren, te norma liseren. Bij zijn gelukwensen aan het bestuur overhandigde de heer Ten Hoope voor deze jeugdkantine een beeldschoon schilderijtje van het Witte Kerkje. Verschrikkelijk trots Tot slot sprak de voorzitter van HSV, de heer C. Keeman. „We zijn enorm blij vandaag dat we deze nieuwbouw kunnen laten zien aan de gemeente Heiloo. We zijn er ook verschrikkelijk trots op zoals het er nu staat. Ge presteerd door leden, vrienden en kennissen van H.S.V. Waar wordt vandaag de dag nog zoiets gepres teerd? De vereniging is er rijk mee en de gemeente Heiloo kan rijk zijn met zo'n vereniging." De heer Keeman sprak o.a. ook de wens uit dat de ere-voorzitter Arie Borst nog vele jaren de aftrap zal mogen verrichten voor het Arie Borst tournooi dat door de droogte van de velden jammer genoeg dit jaar gehal veerd moest worden. Zijn dank ging vooral uit naar alle werkers, die in hun vrije tijd tot een dergelijke pres tatie wisten te komen. Een feestelijke dag voor H.S.V. Naast enkele fraaie bloemstukken, o.a. van het gemeentebestuur van Heiloo, ontving voorzitter Keeman nog diverse schriftelijke felicitaties en nog een voetbal uit handen van de heer J. B. Stalenburg, filiaalleider van Sporthuis Helling in Heiloo. Jammer, dat er namens het gemeen tebestuur bij deze opening niemand aanwezig kon zijn. Een voetbalafdeling met 34 jeugdelf- tallen en een zo grote zelfwerkzaam heid had belangstelling van deze zijde toch echt wel verdiend. Een glorieuze dag voor heel H.S.V.; een dag die niet licht vergeten zal worden. T.v.T. Onderzoek strekt zich ook uit bij particulieren Evenals 't vorig jaar werden ook in Heiloo een aantal soorten bomen en planten aangetast door perevuur. Maatregelen werden en worden nog genomen door de afdeling beplantin gen, van de gemeente Heiloo, om deze ziekte die fataal is, tegen te gaan. De maatregelen strekken zich ook uit tot beplantingen bij particulieren. Het hoofd van „beplantingen" ver wacht alle medewerking van hen waar perevuur geconstateerd wordt. Wij vernemen dat vernietigde bomen en planten vergoed worden door de betrokken gemeentelijke dienst. Veie bomen „deden" het niet Ontelbare bomen, welke nog niet zo lang geleden geplant werden, zijn niet aangeslagen en doodgegaan of staan op 't punt dat te doen. Veel in het recreatiegebied in „West" en in de Kerkelaan. In de Kerkelaan gingen praktisch alle bomen dood! Het is niet alleen de langdurige droogte welke oorzaak is van het sneuvelen jvan zoveel jonge aanplant. Van gemeentelijke zijde heeft men hier en daar bomen van water voor zien. Het is jammer dat particulieren weinig deden om bomen, staande op de weg vóór hun huis, te hulp te ko men door water te geven. van 23 t/m 30 augustus Onze medewerker, dhr. N. Majolée, is van 23 tot en met 30 augustus niet bereikbaar. Berichten etc. voor de Uitkijkpost van 27 augustus gelieve men in deze periode af te geven rechtstreeks aan drukkerij „Uitkijk post", Rechte Hondsbosschelaan 22, tel. 30175. Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 Officiële en rijksgesubsidieerde Dir.W. J. J. Gallee, Kenn.straatweg 133 - Tel. 072-31665 Eén- en twee-jarige opleiding voor het Aanmelding en inlichtingen bij W. J. J. Gallee, Kennemerstraatweg 133 Tel. 072-31665 De cursus begint op MAANDAG 25 AUGUSTUS om 7 uur in de St. Jan MAVO, De Dors 2 te Heiloo. 1 De heer Arie Borst verricht de officiële opening door het lint door te knippen. De erehaag van de jeugdige H.S.V.'ers met op de achtergrond de nieuwe kantine. Het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding bestaat 26 jaar. In 1974 werd het 25-jarig bestaan herdacht in de Westerkerk in Am sterdam, waarbij de diepgemeende wens werd geuit dat een volgend ju bileum niet meer nodig zou zijn. Op 29 november 1974 werd, met een grootse televisieuitzending door de NCRV, de grootste inzamelingsactie ooit in Nederland gehouden, onder streept. De aktie „Geven voor Leven" werd door het Nederlandse volk ge steund op een manier zoals dit alleen in Nederland mogelijk is. Niét alleen de ruim 70 miljoen die bijeen werd gebracht stemde tot vreugde en dank baarheid. Het feit dat ons volk hier mede bewees dat het diepe ernst maakt met de aanpak van het kan- kerbestrijdings-vraagstuk is minstens zo verheugend. Daarom ziet het Koningin Wilhelmi na Fonds met bijzonder groot ver trouwen de komende kollekte tege moet, die zal worden gehouden tussen 24 en 30 augustus a.s. Een kollekte die nog steeds bitter noodzakelijk is. Er is wel een enorm bedrag binnengekomen uit Geven- voor-Leven, doch dat is in de eerste plaats bestemd voor een meer-jaren plan op het gebied van kanker-bij jeugdigen. En hoewel de algehele kankerbestrijding daarvan natuurlijk zal profiteren, moet het werk op al het andere gebied kunnen doorgaan. Zal zelfs moeten worden uitgebreid! Vele jaren en vele miljoenen zullen nog nodig zijn om de lopende projec ten tot een goed einde te brengen. Dat goede einde is: het verlossen van de mens van de voortdurende drei ging van de vijand Kanker! In deze Uitkijkpost zult u een enve lopje vinden waarin u uw bijdrage kunt deponeren. Het wordt tussen 24 en 30 augustus bij u aan huis opge haald. Betaalcheques, buitenlands geld e.d. worden ook graag in ont vangst genomen. Geef met gulle hand om dit goede einde van het gehele kankervraagstuk te bespoedigen. Geef! Het kan ook per giro: nummer 26000, KWF, Amsterdam. Elk bedrag is wel kom, maar graag zoveel als u missen kunt. Het is ook voor uzelf! Slopers hebben hun werkterrein ver plaatst van het centrum onzer ge meente naar de Westerweg, tegen over de Zeeweg. Daar wordt gesloopt de woning Westerweg 228. Dit ten behoeve van het nieuwe wegtracé: Stationsweg - Zeeweg. Daarvoor werd, aan de Heerenweg, reeds ge sloopt het pand nummer 197. De verwachting is dat binnen afzien bare tijd daadwerkelijk begonnen wordt met realisatie van de reeds veel besproken plannen (al ruim tien jaar-!tot oplossing van de moeilijke verkeerssituatie rond het station en de Stationsweg. i 4.» i' 1 o >i i i opgenomen in Canada met 35 wereldhits op herdenkingsbijeenkomst van Albert Schweitzer Op de herdenkingsbijeenkomst .van de veelzijdige dr. Albert Schweitzer, za terdagavond in het Witte Kerkje, werden werken uitgevoerd van Bach, waarvan Schweitzer een groot be wonderaar was. Er werd aan meege werkt door Ma ja van der Veen, pia no; Leida Pos, alt en Kees Rosenhart, orgel. Zonder de andere medewerkenden te kort te doen, mogen wij vaststellen dat het spel van Maja van der Veen op de vleugel het hoogtepunt van de avond vormde. Van de uitgevoerde Bach-werken willen wij vooral noe men: zes Kleine Praeludien. Maja van der Veen bezit een bijzondere muzi kaliteit. De werkjes kregen een uit stekende vertolking en het leidde tot een spontaan en langdurig applaus. De bijzondere kwaliteiten van de pia niste kwamen eveneens tot uiting in de 'ÏPraeludium in E gr. t. en Praelu- dium in E. kl. t. en de Fantasia in Es gr. t. uit het Klavierbüchlein für Wil helm Friedemann Bach, waarmee zij haar optreden besloot. Leida Pos beschikt over een mooie warme stem. Vooral hebben wij ge noten van de aria „Bist du bei mir" en „Vergnügte Ruh' beliebte Seelen- lust" uit de Cantate 170. Kees Rosenhart begeleidde haar op prijzenswaardige wijze op het Flen- troporgel. Hij trad ook op als solist. Zo hoorden wij van hem o.a. de Fuga sopra „Jesus Christus unser Heiland" en de „Fantasia con imitazione", waarmee hij het muziekprogramma opende. Werkjes welke evenals die van Leida Pos bijzonder werden ge waardeerd door de ongeveer honderd aanwezigen. Zij, en Maja van der Veen, werden aan het einde van het concert met een langdurig applaus beloond, wat vergezeld ging met dankwoorden van de heer H. J. Hoog kamp en het aanbieden van prachtige boeketten bloemen. „Op zoek van de mens achter de mens" De voorzitter van het Dr. Albert Schweitzer Fonds, ds. Dick Werner, belichtte in een korte toespraak de veelzijdige mens Albert Schweitzer. Hij noemde het een soort portret van Schweitzer. Ds. Werner zag Schweit zer niet in de allereerste plaats als de dokter, die onnoemelijk veel heeft gedaan in het Afrikaanse Lambarene, als kenner van Goethe's werk; als cultureel filosoof, Bach-kenner en theoloog. Ds. Werner stelde centraal, dat Schweitzer als grote thema be schouwde: het eerbied hebben voor het leven, het menszijn en de men selijkheid. Hij was steeds op zoek naar de mens achter de mens. Dr. Schweitzer hield, mede als goed or ganist, van de werken van Bach, maar vooral ook van de mens Bach. Het orgel leerde Schweitzer van bin nen en van buiten kennen, dat vond hij noodzakelijk wilde hij het goed bespelen. Er was een kleine expositie van uit gaven van het Dr. Albert Schweitzer Fonds. Er kon ook informatiemate riaal van dit fonds gekocht worden. De heer Hoogkamp heeft namens de Hervormde Gemeente de belangstel lenden welkom geheten. Deze herden king vond mede plaats in het kader van „Toer-in Noord-Holland 1975". N.M. Langs een deel van De Dors, aan de oostzijde, tussen de Belieslaan en de St. Jan de Evangelistschool, is een voetpad aangelegd. Dit voetpad dient aansluiting te geven op het toeris tisch wandelpad, in de groenstrook van de Belieslaan. „Gelukkig maar, hou'en zo!" De afgelopen maanden doorkruisten wij een aantal malen het recreatie gebied in „West". Wat ons opviel was hoe weinig dit gebied overdag, maar ook op een zomeravond, wordt be zocht. Gemakkelijk te bereiken voor wandelaars, wielrijders maar ook au tobezitters, want parkeerterreinen zijn er in de onmiddellijke omgeving. Een recreatiegebied met veel (vis)- water, speelweiden, picknickplaatsen en een groot aantal bankjes geplaatst op unieke punten. Aan de rand van het water bijvoorbeeld, met in de verte de duinen. Het geringe bezoek bevalt een be paald soort mensen wel. Dat bemerk ten we toen we de opmerking tegen iemand maakten: „Opvallend stil hier". Uit de grond van zijn hart hoorden we zeggen: „Gelukkig maar, hou'en zo!" Miljoenen beschikbaar gesteld voor dagrecreatie Samen met het gemeentebestuur heb ben Provincie en 't Rijk miljoenen beschikbaar gesteld om dit uitgebrei de recreatiegebied aan te leggen en de mogelijkheid is er dat dit in de toekomst nog uitgebreid zal worden, in westelijke richting. Dit tenslotte niet voor een handjevol recreanten! aan Runxputteweg Wij moesten relaties bezoeken aan de Runxputteweg. Het nummer wis ten we wel maar de plaats waar we de woning moesten zoeken niet. Dat bleek geen gemakkelijke opgave. Het werd een zoekerij van jewelste, met vragen aan bewoners van deze weg tussen Groeneweg en Kapellaan en aan iemand die er steeds kranten be zorgt. We gaven het niet op en bleven rus tig zoeken. We kwamen er uit. Het stuk tussen de Kapellaan en Limmen, dat parallel loopt met de spoorlijn, heet ook Runxputteweg. Er staan daar nog een klein aantal woningen op Heiloo's gebied maar een goede aanduiding is er niet. Niet aan de zuidzijde van de Kapel maar ook niet aan de Limmense zijde. Tot overmaat van ramp hoorden we dat oudere be woners van dit deel van de Runxput teweg de weg nog Kapellaan noemen, om het voor ons, die slechts een en kele keer dit zuidelijk deel der ge meente opzoeken, nog ingewikkelder te maken. Laat de gemeente, op korte termijn, maatregelen nemen Voor uw hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 A.s. zaterdag 23 augustus 1975 wordt wederom gestart met de huis aan huis verkoop van servetten door de leden van s.v. „De Foresters", afde ling Handbal. Met een dringend beroep op alle in woners van Heiloo bevelen wij van harte deze jaarlijkse servettenaktie bij u aan. Ongetwijfeld zult u de plaatselijke handbalsport willen stimuleren door uw geldelijke steun en het welslagen van deze servettenverkoop. Wij denken in dank terug aan het succes van vorige jaren en hopen dat u a.s. zaterdag eveneens aan onze verwachtingen zult voldoen door het kopen van de servetten. Het Handbalbestuur. Zo rond 10 september opent Hans de Baar uit Egmond a/d Hoef een da meskapsalon in het winkelcentrum Zuid-West in plan Mallevoort. Hans de Baar zit al 5 jaar in het vak en met 2 vakkundige kapsters hoopt hij hier in Heiloo een leuke klanten kring op te bouwen. De salon krijgt een intieme inrichting met veel blank hout en een koffiebar en het streven van de heer De Baar is om er een gemoedelijke, soepele sfeer te kwe ken. Er komen 8 kapstoelen en 3 was- stoelen in deze salon en het geheel zal op moderne leest geschoeid zijn. Over de feestelijke opening straks zullen we u nog inlichten. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Heel vroeg in het voorjaar, zo rond de 15e februari, hopen de heer en mevrouw Van Lith een riant mode- huis te openen in Hoorn aan de Lange t Kerkstraat 9. Een ruim hoekpand, j dat totaal verbouwd zal worden, met een winkeloppervlakte van 180 m2. De heer Van Lith, enthousiast over deze aankoop op zo'n gunstig punt, vertelde ons dat hij eigenlijk al jaren naar zoiets dergelijks had uitgekeken. Een gunstige ligging maar vooral ook voldoende ruimte voor de steeds gro ter wordende exclusieve kollektie zijn zaken van evident belang waar men nu in Hoorn volledig in is geslaagd. Het pand in Beverwijk bleek al vrij snel aan deze voorwaarden niet te voldoen. Veel klanten van Modehuis Unique aldaar kwamen naar Heiloo en Alkmaar om hun inkopen te doen. De zaak in Beverwijk werd dan ook onlangs gesloten. De algehele leiding over de nieuwe zaak in Hoorn en 't modehuis Unique in Alkmaar komt in handen te liggen van Marian Heyboer-Ligthart, die momenteel als cheffin van Modehuis Unique in Alkmaar werkzaam is. Tegelijk met de opening van het nieuwe modehuis in Hoorn hopen de heer en mevrouw Van Lith het 10- jarig jubileum van hun zaak in Heiloo te vieren. Tien jaar, waarin ondanks de niet altijd zo fleurige economische toe standen heel veel werd gepresteerd en dit ook zeker op het terrein van een modern personeelsbeleid. De stringent doorgevoerde specialisa tie op modegebied is bij de grote klan tenkring eveneens goed aangeslagen. Met een warm hart voor de sport maar ook om op moderne wijze re- klame te kunnen voeren heeft de heer v. Lith de totale selectiegroep van AZ hun trainer gecontracteerd. „Een zakenman moet met zijn tijd mee weten te gaan." Over de nieuwe herfst- en winter- kollektie hopen we u de volgende week het een en ander uit de doeken te doen. Tamara. i i Zilvcrit,. 1 Tel 072-10892 hel goedkoopste adres in Nederland Weer diefstal uit een auto Vorige week schreven we onder het kopje „Zij leren het nooit dat nog steeds diefstallen plaatsvinden uit geparkeerde auto's. Men laat er waardevolle artikelen in liggen. Deden we toen mededeling van dief stal uit een auto van een Alkmaarse dame die haar auto aan de rand van het Heilooërbos had gezet, en het slachtoffer werd, zondag was het een autobezitter die een tas miste toen hij terugkwam op de parkeerplaats. In de tas zat voor ongeveer 175,aan geld en artikelen. en diverse kleuren Kom even kijken bij: HEERENWEG 205 van 6 t.m. 13 september, vanuit het zo gunstig gelegen Beekbergen Vorige keer schreven wij over de va kantie van een groep Heiloose be jaarden, van 23 t.m. 30 augustus, naar de Lutte. Van 6 t.m. 13 sept. gaat een even grote groep een 8- daagse vakantie doorbrengen op het Troelstra-oord te Beekbergen, wat midden in een bosrijk gebied is gele gen. Een modern vakantieoord met I tal van mogelijkheden, in de naaste omgeving om te wandelen en te fiet sen, want die zijn voordelig te huur. I De groep gaat twee hele- en drie1 halve dagtrips maken, want de tou- ringcar blijft de gehele vakantie ter beschikking. Trips hoofdzakelijk door de wijde omgeving van Apeldoorn, Arnhem en Nijmegen. Bezoek aan het Nationale Park „De Hoge Veluwe" 's Maandag trekt de groep naar het zuiden van de Gelderse Provincie. Bezocht zal worden de Heilig Land Stichting bij Nijmegen, Berg en Dal en gereden wordt de Zeven Heuvelen Route, Een tocht gaat langs de veel- bevaren Waal en dwars door de Be tuwe. Dit is een dagtocht. Een tweede dagtrip gaat door een gebied ten noorden en ten oosten van Apel doorn. Een excursie staat op het pro gramma naar Paleis 't Loo, door de Dollen bij Epe (natuurlijk met een bezoek aan de bekende „Ossenstal" en het kleinste stadje van Nederland i Bronkhorst, waarvan het centrum onder monumentenzorg staat. Het Nationale Park „De Hoge Ve luwe" te Otterloo wordt opgezocht Onder deskundige leiding wordt dan ook 't St. Hubertusslot bekeken en zc daar voor interesse is, kan men hei Kroiier-Muiier Museum bezoeken bekend om z'n Vincent van Gogh col lectie. „Kasteel Doorenburg" staat op het excursie-programma 'Het openluchtmuseum, in Arnhem gaat het gezelschap ook met een be zoek vereren. Daar zijn o.a. samenge bracht molens, oude boerderijen er' er is zelfs een Zaans schuurtje. De laatste halve dag trip leidt naai de Over-Betuwe, een nog weinig be zocht gebied. In Bemmel gaat mer Kasteel Doornenburg van buiter maar ook van binnen bekijken. Ii deze romantische omgeving gebruik het gezelschap de koffie. Op enkele avonden worden nog ont spanningsbijeenkomsten gehouden terwijl in dit vakantie-oord onder an dère nog ter beschikking staan eei televisiezaal, een uitgebreide biblio theek en een biljartzaal. Ook bi slecht weer behoeft men zich dus nie te vervelen, ook al wordt er natuur lijk gerekend op stralend zonnig wee wat we zo gewend zijn de laatste ja ren tijdens de vakantieweken. N.1V1 met beenbreuken in 't ziekenhuis De bromfietsberijder J.D.M.D. kwar in de Krommelaan in botsing met d auto van G.S. De gevolgen ware ernstig. D. werd met twee beenbret ken opgenomen in het St. Elisabeth ziekenhuis te Alkmaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1