Groots opgezet dorpsfeest uitstekend geslaagd jelhandel -Alkmaar JAMES LAST L.P. SUPER PARTY PAC NIEUWSBLAD VOOR HEILOO Juwelier Nog verkrijgbaar de exclusieve slechts 14.95 Van Aostastraat 28 - Heiloo Telefoon 31316 MIDDENSTANDS-HANDELSSCHOOL - HEILOO MIDDENSTANDSDIPLOMA Fluwelen pantalon Juwelier Kwaad gaat verbouwen Wielrijdster verontwaardigd Oud-secretaris van Bond van Bejaarden overleden AFVALSTOFFEN Medewerker niet bereikbaar De Ned. Ver. v. Huisvrouwen, afd. Heiloo HOUDT GROOT OPEN HUIS VEEL AKTIVITEITEN Noord-ierse kinderen naar Heiloo Herman Kwaad De Oude Herberg in nieuwe stijl Zwemvierdaagse werd grandioos succes Het nieuwe cursusjaar is begonnen Braderie Heiloo kreeg feestelijke afsluiting opgenomen in Canada, bevattende 35 Wereldhits 3 SEPTEMBER 1975 33e JAARGANG NO 22 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Keriaktie-udressén Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur Officiële en rijksgesubsidieerde Dir.: W. J. J. Gallee, Kenn.straatweg 133 - Tel. 072-31665 Eén- en twee-jarige opleiding voor het Aanmelding en inlichtingen bij: W. J. J. Gallee, Kennemerstraatweg 133 Tel. 072-31665 De cursus begint op MAANDAG 25 AUGUSTUS om 7 uur in de St. Jan MAVO, De Dors 2 te Heiloo. WAWVWUVVVVWVVAVVViJ Ook zeer geschikt voor dames, onze nieuwe in de kleuren: zwart, grijs, groen, bruin, marine. Harstikke goed, kom even kijken bij: Aan belangstelling was er geen gebrek. HEERENWEG 205 Juwelier Kwaad gaat zijn zaak aan de Kennemerstraatweg drastisch ver bouwen. Er komt niet alleen meer winkelruimte maar vooral het aan zicht zal onherkenbaar veranderen. De gehele voorpui en het dak worden hiervoor uit hun voegen gelicht. In de plaats hiervan komt een hypermoder ne voorpui met een luifeltje en een laag schuin dak. Aan de zijkant van de winkel wordt een etalage gecre- eerd. De verbouwing zal worden uitgevoerd door het aannemersbedrijf Jos Breed uit Egmond aan Zee naar een ont werp1 van het architectenbureau Wes- selius uit Leidschendam. Nog voor de feestdagen in december hopen de heer en mevrouw Kwaad een heropenings feest te kunnen vieren. De verkoop zal zo lang mogelijk doorgaan. Profi teer van de geweldige verbouwings koopjes. De keuze is nu nog groot. over autobestuurster welke ongeluk veroorzaakte Vrijdagmiddag reed mevr. Affourtit- Hartog fietsend over de Kennemer straatweg toen een dame, welke haar auto geparkeerd had, het portier opende zodat mevr. A. geraakt werd. Met ongeveer de volgende woorden: „Dit is me nog nooit gebeurd", leek de zaak voor haar afgedaan. Ook voor de verbouwereerde mevrouw A. Het pakte anders uit. Mevr. A. moest zich onder doktersbehandeling stel len en later naar het ziekenhuis om dat haar rechter onderbeen ernstig gekneusd was. Het slachtoffer uitte tegen ons haar grote verontwaardi ging over de betrokken autobestuur ster, waarvan naam, autonummer en soort auto haar niet bekend is. Het dorpsfeest dat zaterdag heel Hei loo op de been wist te brengen is in ale opzichten een groots evenement geworden; een oergezellig feest waar jong en oud zich van de vroege och tend tot de late avond uitstekend kon vermaken. Ondanks de korte voorbereidingstijd wist „Pappod" die dit feest op touw had gezet onder het motto „Hou Heiloo wakker" voor een perfekte organisatie te zorgen. Burgemeester H. Hoekstra opende deze feestelijke dag door om plm. 10.30 uur de laatste langslaper van Heiloo persoonlijk te wekken. Na veel schudden en het aflopen van een gierende wekker gelukte dit wonderwel. De burgemeester zette verder het feest in door als eerste op de fiets te stappen voor een fiets tocht door het dorp. Op dat moment zag het op het leuk versierde feest terrein al zwart van de mensen. Voor de kinderen waren er diverse kinderspelen, aardappel-lopen, ver ven, zaklopen en autoband-kruiper, en de ouderen vermaakten zich op perbest in de theetuin, achter het schaakbord, de vogelmarkt in het Open Huis of bij de discotheek At lantic. De boerenkapel „De Kinkeluters" ging op een open wagen het dorp door in gezelschap van de langslaper die het bed weer had opgezocht. De diverse informatiestands trokken veel belangstelling en bij de stand van de Ned. Vereniging van Huis vrouwen werden bloemen uitgedeeld. De brandweer gaf een interessante demonstratie terwijl de allerklein sten zich heerlijk konden vermaken in de crèche in het Open Huis. Naast een goed uitgevoerde ponyde monstratie was er ook veel belang stelling voor de gymnastiekvereni ging „Klimop", waarvan enkele ge oefende turnsters een staaltje van hun kunnen op de lange mat lieten zien. Er was een prestatieloop voor jong en oud en leden van de toneelvereni ging „Falkland" voerden voor een groot en enthousiast publiek een deel van „De Jantjes" op. Rond de klok van 5 uur kon men ge zellig barbecuën terwijl de muziek verenigingen van Heiloo voor een vrolijke noot zorgden. Nadat de cabaretgroep Brandhout een voorstelling gegeven had konden tot slot van het feest de beentjes van de vloer. Het trio Hans Schaeffer liet wat dat betreft niets te wensen over. „Pappod" kan tevreden zijn. Mede dank zij stralend weer werd het een verrukkelijke dag waar velen nog met genoegen aan zullen terugden ken. Voor de goede orde geven we nog even de nummer, vermeld op het dorpsfeestprogrammablad, door waarop prijzen zijn gevallen. Dit zijn: 18, 34. 68, 74, 85, 92, 140, 161, 1288, 1.322. 1344, 1485, 1527, 1549, 1592, 1618, 1678 en 1687. Wanneer u in het bezit mocht zijn van een programma met één van bovenstaan de nummers, dan kunt u een prijs af- ha'en bij Nico Adrichem, Kanaalweg 44, Heiloo. Tot 15 september 1975. Dammen Van de deelnemers aan de dam-si- multaan tegen de heer Groeneboom is er slechts één, t.w. de heer Straat man, er in geslaagd een overwinning te boeken Drie deelnemers kwamen tot een remise. Tot s'ot willen de organisatoren van het dorpsfeest langs deze weg alle mensen bedanken die zaterdag in het Pretpark 't Loo zijn geweest. Dank zij dit grote enthousiasme is het dorpsfeest tot een sukses geworden. Hun dank gaat ook uit naar alle me de werkers voor de energieke bijdrage die door hun geleverd werd. Het is ondoenlijk alle namen te noemen. Met elkaar heeft men het weten te maken. Een geweldige prestatie, dat is het zeker. T.v.T. De heer G. H. Oostermeijer Vorige week overleed, op 85-jarige leeftijd de heer G. H. Oostermeijer. De heer Oostermeijer heeft een groot aantal jaren een rol gespeeld in de Katholieke Bond van Bejaarden en Gepensioneerden. Tot op 82-jarige leeftijd was hij secretaris van de af deling van déze bond en secretaris van het district Alkmaar. Voor de gezongen mis van Requiem op de dag van de begrafenis, 28 au gustus in de H. Willibrorduskerk, be stond grote belangstelling. Voor uw hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 van 6 t/m 13 september Onze medewerker dhr. N. Majolée is ook van 6 t/m 13 september niet bereikbaar. Berichten etc. voor de Uitkijkpost van 10 september gelieve men in deze periode af te geven rechtstreeks aan drukkerij „Uitkijk post", Rechte Hondsbosschèlaan 22, telefoon 30175. Woensdagochtend 10 september vanaf 9.45 - 12.00 uur. Alle geïnteresseerden zijn hartelijk welkom. zorgd etentje, een bruiloft of partij of zo maar een avondje uit is „De Oude Herberg" in onze omgeving toch nog altijd hét aangewezen adres. De unieke inrichting, de gezellige sfeer en voortreffelijke bediening dragen hier zeker veel toe bij. De Oude Herberg in nieuwe stijl. Toch een ouderwetse gezelligheid met romantisch tafelen, een dansje maken of zo maar gezellig zitten aan de grote bar of in een van de knus inge richte hoekjes. Een avondje Oude Herberg is echt nog een avondje uit. Tafelreservering is wel gewenst. Het is maar dat u het weet. Van 20 april tot 10 mei Dank zij de inzet van velen waarbij vooral de laatste grote injectie van vele jongeren in Heiloo de doorslag heeft gegeven heeft het komitee „Hulp Noord-ierse kinderen Heiloo" haar plannen waar kunnen maken. Van 20 april tot 10 mei zullen op nieuw 40 jongens en meisjes uit de zwaarst getroffen gebieden van N.oord-Ierland naar Heiloo komen. Jongens en meisjes tussen de 13 en 16 jaar van zowel katholieke als pro testantse huize. Een programma voor deze 3 weken is al rond. Wanneer de laatste financiële obstakels uit de weg te ruimen zijn zal dit programma ook volledig uitgevoerd kunnen wor den. Men beschikt nu over 20.000, Er is nog 5.000, nodig. Wie komt er nog even vlot over de brug? Het gironummer van het komitee „Hulp Noord-ierse kinderen Heiloo" is 43.12.04.500 bij de Amrobank Heiloo. Alle pleeggezinnen, die eerder kin deren uit Noord-Ierland in huis had den opgenomen hebben zich opnieuw enthousiast beschikbaar gesteld. Eind september komt men bij elkaar. Een oproep hiertoe kunt u binnenkort verwachten. Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zilocritr.l- T.I 072 10892 het goedkoopste adres in Nederland Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 Vrijdagmiddag jl. vond er in hotel café-restaurant „De Oude Herberg" een heropeningsreceptie plaats voor genodigden waarvoor in ruime mate belangstelling bestond. Naast enige zichtbare vernieuwingen, zoals een aantal verbeteringen in de keuken, een vernieuwd podium en een goede airconditioning hebben er vooral ook intern diverse veranderingen plaats gevonden. Toen enkele maanden geleden „De Oude Herberg" via de hypotheekbank te koop werd aangeboden besloot een groep van zakenlieden waaronder de heer K. Molenaar dit bedrijf ppnieuw leven in te blazen waartoe de B.V. „De Oude Herberg" werd opgericht. Tot directeur werd benoemd de heer C. Witjens. Met een modern manage ment en een frisse aanpak hoopt men dit gezellige trefpunt in Heiloo weer op volle toeren te laten draaien. Het zou dan ook onvoorstelbaar zijn als na „De Rustende Jager" ook „De Oude Herberg" zijn deuren zou moe ten sluiten. Gelukkig heeft men dit weten te voorkomen. Voor zowel een gezellig en goed ver- Burgemeester H. Hoekstra wekt de laatste langslaper van Heiloo. De jongstén van de zwemvierdaagse werden door burgemeester Hoekstra persoonlijk de medailles uitgereikt. De zwemvierdaagse, die vorige week in „Het Baafje" werd gehouden werd een grandioos succes. Niet minder dan 410 deelnemers konden vrijdag avond een fraaie medaille in ont vangst nemen; een aantal dat alle verwachtingen ver overtrof. Burgemeester H. Hoekstra reikte de medailles uit aan de oudste en jong ste deelnemers. Dit waren de dames Anema (76), Van Zalinghe en Hen driks en de vijf jongste deelnemers, Onno van Roemen, Ilse Kaandorp, Angelique Huig, Ronald Wenning en Petra Lighthart. Zij waren alle 6 jaar. De dames werden bovendien verrast met een prachtig boeket bloe men en voor de kinderen was er een mooie bal. Burgemeester Hoekstra noemde de verrichtingen van deze toch niet meer zó piepjonge dames een gewel dige prestatie. Bovendien bracht hij hulde aan de bedrijfsleider van het bad, de heer G. H. Bijkerk en zijn gehele staf die voor dit zwemfestijn toch wel weer heel veei extra werk hadden verzet. Deze laatste avond van de zwem vierdaagse werd extra feestelijk door een groot aantal toeschouwers. De deelnemers lagen met kleurige bal lons aan de armen te water en het personeel had zich lekker gek ver kleed. Zij gaven een leuke show weg die bijzonder goed in de smaak viel. Het Trompetterkorps Heiloo was met zijn majorettes ook van de partij. De zwemvierdaagse in „Het Baafje" is goed aangeslagen. Een leuk spor tief gebeuren dat zeker voor herha ling vatbaar is. kennemerstraatweg 334 t.o kerkeiaan heiloo tel.30815 Gratis bouw- en verbouwadvies x r Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag- Borgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 noegen uit over het slagen van dit ge weldige evenement. „We kunnen vaststellen dat het een enorm succes was voor de gehele Heilooër gemeen schap. Heiloo is klaarwakker," aldus de heer Bolten. Een woord van dank ging uit naar het gemeentebestuur, de politie en vooral de pers voor hun geweldige medewerking. De braderie zal volgend jaar zeker een herhaling krijgen en daar kun nen we met zijn allen alleen maar blij om zijn. van (le Volksmuzieksehool „Heiloo" Het nieuwe cursusjaar van de Volks muziekschool „Heiloo" is per 1 sep tember begonnen. Alle leerlingen hebben intussen be richt ontvangen over eventuele wij zigingen van de lestijden. «rgemeesteV H. Hoekstra spreekt mevrouw Anema toe. Bijkerk voor een bloemenhulde zorgt. terwijl de heer - in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. i (braderie, die 12 weken lang elke [ijdagavond in het Stationscentrum trd gehouden is een grandioos suc- s geworden. De laatste avond werd ilra feestelijk afgesloten met mu- (k van de Boerenkapel „De Kinke- iters". Honderden mensen waren ik nu weer op de been gekomen om igezellige dorpsfeest mee te vieren, at de laatste minuut aan toe kon je ier bijna over de hoofden lopen, it initiatief van de ondernemers dit winkelcentrum is geweldig ïd aangeslagen. Ook het schitte- weer maakte deze braderie- ionden tot een waar festijn waar te dorpsgenoten een gezellig tref- int vonden. pi het slot van deze laatste avond iak de heer J. Bolten van kapsalon rnon als mede-organisator zijn ge-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1