tm I «n OPENING „Happy China' 1 Geslaagd Prinsenbal in „La Strada" JOVES-RECEPTIE MET INTAL HOOGTEPUNTEN Voorzitter A. J. Vennik ontving medaille van verdienste Chinees-Indonesisch Restaurant op dinsdag 2 december om 12.00 uur. Wij houden feestelijk open huis Winkelcentrum Zuid-West Weer een opening op het Hoekstuk (Heilop-West) Henk Scholten opent bloemisterij in Winkelcentrum Zuid-West Ruiters kunnen door het nieuw aangelegde recreatiegebied PRACHTIG SLOT VAN HALF EEUWFEEST VAN DE G.V. DOVES Jubileumuitvoering in Sporthal „De Meent" (Alkmaar) Geen contributieverhoging bij de Kruisvereniging „Heiloo" 'n Leuk CADEAU Hanraads schoenen Geschaafde Bielzen Elektrobio Uw DA speciaalzaak JEF LETSCHERT Heerlijke warme LAARZEN Hanraads schoenen Homeopatische geneesmiddelen Uw DA speciaalzaak JEF LETSCHERT ilKPOST 26 NOVEMBER 1975 Zaterdagavond jl. hield de Heilooër Carnavalsvereniging „De Narrenkap" haar jaarlijkse Prinsenbal in café La Strada met medewerking van het duo The Mixers en de dansmariekes van het Trompetterkorps Heiloo. In het gezellig versierde café was de stem ming er al gauw in. Om precies 11 minuten over 11 kwam Prins Carnaval met zijn Raad van Elf en de aftredende Miss Carnaval 1975, Maja Mul uit Alkmaar, onder luid gejuich de feestzaal binnenstappen. Ook nu bleek het weer Joop Smeets te zijn die met grote meerderheid van stemmen tot Prins Carnaval 1976 was uitgeroepen. Miss Carnaval werd Monique van Bu ren, een zeer enthousiast majorette van het Trompetterkorps Heiloo. Maja Mul, de scheidende Miss Car naval, hing haar opvolgster de bij behorende versierselen om. Er waren bloemen en enkele kado's van de eigenaar van La Strada en Coen van den Hoogen zal Monique bij haar officiële taken van fraai kapsel voor zien. Nadat de dansmariekes een leuke show hadden weggegeven gingen de voetjes van de vloer. Het werd een oergezellig feest in het leuk versierde café La Strada. In februari zal „De Narrenkap" haar eerste lustrum vieren; een feest dat in Heiloo zeker niet ongemerkt voor bij zal gaan. De expositie is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 2 - 5 uur, za terdag van 12 - 9 uur en zondag van 2 - 5 uur. I-jarige oud-leider Jac. Heinis, I aanwezig I Doves-receptie ter gelegenheid het 50-jarig bestaan werd zater- riiddag druk bezocht. Door vele egenwoordigers van andere sport- misaties en tal van oud-leden, •eeeptie' gehouden in de grote zaal het Open Huis, had tal van tepunten. Naast vele felicitaties, vergezeld gingen met tal van :henken, werd de heer A. J. Ven- gehuldigd omdat deze bijna 25 voorzitter was van Doves. De leider van Doves, de heer Jac. lis 85 jaar, en wonende in Alk- r, woonde dit hoogtepunt in het aan van Doves bij, met zijn echt- itc. Aanwezig waren oud-leidsters releden R. Swart-van Geene en lajolée-Sieval, de heer Jac. .Schuyt van de eerste leiders van Doves Cor Spaans, die leider was van gymnastiekvereniging, raren oud-bestuursleden die lange n het organisatorische werk deden i de heer P. Bakker, die helemaal Appelscha was gekomen om het bij te wonen. We zagen de com- ploeg welke in 1955 het vereni- kampioenschap van Nederland, 'S-keurturnen wist te bereiken. was de oud-voorzitter van de nkring H.N.K., Mr. D. Breeaart, ethouder van sportzaken, de heer loltcn en de raadsleden de heren lekker en Drs. J. Roelofs. elkaar weerzien, na soms vele, jaren, maakte deze receptie tot bijeenkomst waar velen met bij- cr veel genoegen over zullen na- en. Aan de ongedwongen sfeer ;te in niet geringe mate de versiering van de zaal. Met bloemen en geheel in sfeer van ymnastiek, want het zogenaamd gereedschap, wat gebruikt wordt itmische oefeningen, zoals de bal, el en knots, was verwerkt in dé leding van de zaal. Daartoe be ien ook de ontelbare bekers, me- cs en hcrinneringsvaantjes, wel- lovcsleden in verenigingsverband individueel ontvangen hebben, ts had men t'al van foto's aan de den aangebracht, waaronder een p groepsfoto uit het prille begin de thans 50 jadr oude vereniging, ;e natuurlijk veel aandacht kreeg, neer J. Muller, die als vice-voor- t do receptie leidde gaf eerst het Kl aan de heer A. J. Vennik, de zittcr van de jubilerende vereni- relevcerdé de geschiedenis van (s zoals wij, ongeveer, weergaven inze twee bijdragen in de „Uit- |iost". louder Bolten bleek zich in deze S'ing „heerlijk'thuis te voelen", feliciteerde Doves namens het ge- iitcbcstuur. Hij uitte veel waar- ri°' voor het werk van de ver ing, vooral ook van de bcstuurs- n, wiens vrouwen cr achter moe- staan. „Het werk geeft natuurlijk veel voldoening'', aldus dhr. Bol- De wethouder zei een open oog te ben voor wensen van de vereni- hierbij reageerde de wethouder Pen opmerking van dhr. Vennik. '«ons het gemeentebestuur bood Bolten een bedrag onder couvert Waardering voor organisatorische en technische leiding Namens het Kon. Ned. Gymn. Verb, sprak de heer Singer. Hij zei dat hij bijzonder veel waardering had voor de organisatorische- en technische leiding bij Doves. Dhr. Singer sprak over de veranderingen doie plaats hebben in de te verwerken oefenstof en de mo gelijkheden die aangeboord dienen te worden. Doves heeft in de K.N.G.V. een be langrijke plaats ingenomen. Spreker richtte zich tot de heer Vennik die bijna 25 jaar voorzitter is van Doves. Voor zijn werk ontving deze de me daille van verdiensten. De heer Meinema wees, als voorzit ter van de sportadviescommissie, op het belang van een vereniging als Doves voor de Heiloose gemeenschap, één van de grootste verenigingen van Heiloo. Een nieuwe taak: de recreatie-sport Voor de Turnkring H.N.K. sprak de heer Posthuma. Deze wees op de hoe veelheid van taken, waaraan is toe gevoegd de recreatie-sport. Spreker zei dat Doves al lange jaren in de warme belangstelling van H.N.K. stond, mede door behaalde resulta ten maar ook door technische mede werking. Zo wees dhr. Posthuma op het orga niseren van jeugdsportdagen in Hei loo. De heer A. C. Bruyn voerde het woord voor de G.V. „Klinmop". Hij wees op de goede verstandhouding met de zusterorganisatie. Namens H.S.V. en „De Foresters" feliciteerde de heer C. Keeman de jubilerende vereniging. Vooral veel gedaan voor de jeugd De heer J. Muller huldigde zijn voor zitter en zei dat men veel waardering had voor het werk van dhr. Vennik, vooral voor 't vele wat hij voor de jeugd heeft gedaan. Hij bood, zoals hij zei, een .gericht' kado, in enveloppe aan zijn echtgenote ontving een boe ket bloemen. Dhr. Muller plaatste ook in 't zonne tje de heer J. Langeberg, die bijna 30 jaar commissaris van het materi aal was. Een onontbeerlijke figuur „achter de schermen". Voor hem en z'n vrouw waren er ook geschenken. „We gaan gewoon door" Dhr. Vennik was getroffen door de woorden die gesproken werden. Hij dankte 't K.N.G.V. voor de ondersche- ding. „Wc gaan gewoon door" waren zijn lakonieke woorden. En daarmee was een einde gekomen aan deze bij zonder plezierige en ongedwongen receptie. Zaterdag jubileum-uitvoering in Sporthal „I)e Meent" (Alkmaar) Zoals wij reeds in 't kort hebben be richt, vindt a.s. zaterdag 22 november de grote jubileum-uitvoering plaats in de Sporthal „De Meent" te Alk maar (gelegen aan de Terborghlaan). De aanvang is half drie en zal onge veer half vijf afgelopen zijn. Het is een non-stop programma dat uitge voerd zal worden en waaraan vrijwel alle Doves-leden meewerken. Zolang de voorraad strekt Zolang de voorraad strekt zijn er nog kaarten verkrijgbaar aan de volgende adressen: A. J. Vennik, Stationsweg 19, mevr. G. Ouweltjes, De Omloop 4; H. Das, Groote Olven 17; mevr. J. L. Blank, Zuidergeeststraat 3 en mevr. I. v. d. Wal, Geestakker 2. De prijs van een toegangskaart is, voor volwassenen 3,50 en 1,75 voor kinderen. N.M. .ff op maandag 1 december van 19.30 tot 21.30 uur. Een ieder is hartelijk welkom. PASTOOR VAN MUIJENWEG In het winkelcentrum Heiloo-Zuid- West vindt a.s. vrijdag de opening plaats van het makelaars- en assu rantiekantoor van onze plaatsgenoot dhr. H. Donkersloot, die voor de oud- Heilooënaren zeker geen onbekende zal zijn. Hiermee wordt hij dan de derde ma kelaar in onze gemeente. De heer Donkersloot is eveneens lid van de Nederlandse Bond van Makelaars en van de makelaarsbeurs Noord Hol land Noord. In het fraai ingerichte kantoorpand van de heer Donkersloot is foto-infor matie in ruime mate aanwezig van alle in de omgeving te koop staande woningen op voor het publiek goed in het oog vallende plaatsen, zodat u, indien u mocht besluiten om in geval van verkoop van uw woning uw be langen in zijn handen te geven, ervan overtuigt kunt zijn dat uw pand op deze wijze volop in de publieke be langstelling komt te staan. Reden waarom de heer Donkersloot zijn kantoor in het winkelentrum heeft gevestigd, is voor hem om de moeilijke onroerend goed markt en het gebied der verzekeringen wat toe gankelijker te maken voor het pu bliek en los te maken van de imago dat dit soort zaken alleen in deftige kantoorsferen afgewikkeld kunnen worden. Hij hoopt dan ook, da u zonder enige schroom bij hem binnen zult lopen voor eventuele inlichtingen. Ook verzekeringen, waarvoor hij de benodigde papieren bezit, krijgen rui me aandacht, zodat u ook van een goed assurantie-advies verzekerd kunt zijn. Vrijdagmorgen om 8.30 uur opent de 23-jarige Henk Scholten uit Heiloo een splinternieuwe bloemisterij in het winkelcentrum „Zuid-West" aan de Pastoor van Muijenweg. Deze winkel, die een oppervlakte heeft van 72 m-, is direkt gelegen naast het Chinees- Indisch restaurant „Happy China", een zeer ruim en gezellig restaurant waar men maandagavond a.s. open huis houdt. Henk Scholten die vanaf zijn 15de jaar al in het vak zit begint met een leuk openirfgsstuntje. Hij deelt aan alle bezoekers rozen uit. Rozen zijn nl. zijn specialiteit. In de zomer zult u er een 30 a 40 soorten rozen vinden en momenteel zijn er zo'n 5 soorten voorradig. Naast rozen zijn er natuurlijk ook vele andere soorten bloemen, planten, keramiek, pvc-bakken, bielzen bijzet tafels en straks ook een grote sorte ring tuingoed waaronder heesters en bomen. Ook voor kerstbomen met of zonder kluit kunt u bij Henk Scholten goed terecht en al evenzeer voor bruide boeketten en corsages. De heer Scholten is van mening dat de klant een goede bos bloemen moet kunnen kopen tegen een leuke prijs. Wie eens een keer pech heeft bij de aankoop moet dat gewoon durven zeggen. Zo'n bosje bloemen wordt gewoon ingeruild. Henk Scholten verbleef 2% jaar in Zweden waar hij werkzaam was op een kwekerij en in een winkel, maar ook ruim 1 jaar Vertegenwoordiger in dit vak. Daarna ging hij 1 jaar naar Duitsland en toen 2 jaar naar Bos- ros- i Kén van de droogbloemboeketten waarmee onze plaatsgenote Gonda Verhoeven exposeert in „De Kapberg" te Egmond a/d Hoef. PLAATSGENOTE EXPOSEERT IN „DE KAPBERG" TE EGMOND AAN DE HOEF Gonda Verhoeven toont droogbloemen-boeketten Vanaf jl. vrijdag tot en met 21 dec. exposeren een zevental kunstenaars in „De Kapberg", Slotweg 17 te Eg- mond aan de Hoef. Uiteenlopend werk zoals aquarellen. keramiek, tekeningen, wandkleden en droogbloemen boeketten. De droog bloemboeketten zijn van de kunste naressen Marga Heuff en onze plaats genote Gonda Verhoeven. Gonda Ver hoeven kreeg haar opleidihg in Lon den. Zij werkt samen met Marga Heuff, met wie ze van dezelfde visie uitgaat, met behoud van haar eigen inzicht en vormgeving. koop. De laatste 3 jaar werkte hij in Aalsmeer bij een exportbedrijf. Wellicht zult u straks denken hé, dat is een bekend gezicht. Waar heb ik dat eerder gezien? We zullen u uit de droom helpen. Henk Scholten stond nl. 12 weken lang op de bra derie vlak bij bakker Hemrner. De inrichting van de zaak is bijzon der exclusief. Goed nieuws voor de ruitersportbe oefenaars. Ruiters kunnen al gebruik gaan maken van het ruiterpad in het nieuw aangelegde recreatie-gebied, tussen Zeeweg en Vennewatersweg, aangegeven met de bekende groene paaltjes met gele koppen. Speciale eenden voed er plaats In het nieuwe recreatiegebied in „Zuid-West" bij het Malevoort wordt aan de rand van de daar gegraven vijver een speciale „vlonder" gemaakt welke zal gaan dienen voor het voede ren van eenden. Zijn we goed inge licht dan wordt aan de afwerking van de voederplaats en de omgeving zeer veel aandacht besteed en kan het bij zonder aardig worden. Voor uitverkocht huis Een prachtig slot was zaterdag de jubileumuitvoering als onderdeel van het halve-eeuw-feest van dé Gymnas tiekvereniging Doves, in de Sporthal „De Meent" te Alkmaar. Er werd ge werkt voor een uitverkocht „huis"! Dat betekende ongeveer 600 bezoe kers. Stond men er eerst wat sceptisch te genover om voor deze uitvoering te „verhuizen" naar de kaasstad, zater dag bleek ondubbelzinnig dat men daar bijzonder goed aan heeft gedaan. Dank zij de uitstekende akkommoda- tie en de strakke leiding kon het uit vijftien delen bestaand programma non-stop worden afgewerkt. Een prestatie als men nagaat dat er zo'n 600 leden, van de kleuter tot de moe der die zelf al flinke kinderen op Doves heeft, aan meewerkten. Imponerend openingsnummer Zoals gezegd het programma werd wel bijzonder vlot afgewerkt onder algemene leiding van Joop Mulder. Imponerend was het openingsnum mer „Majem", een Israëlische dans waar zo'n 400 meisjes en dames aan meewerkten. Vlot, goed en regelma tig uitgevoerd op fijne, stimulerende muziek. Kleuters iets te zien doen, spreekt altijd wel bijzonder aan. Zo hier het zangspel wat zij uitvoerden in kleine groepjes. Ongedwongen en menig keer wat hilariteit teweegbrengend. Er was een ritmische oefening van meisjes, uiterst correct uitgevoerd. Bij de kleine groep van jongens wa ren er aan het hoogrek een aantal dat uitstekend werk leverden! Zes dames lieten 'n ritmische spring touwoefening zien. Met veel belang stelling werd gekeken naar wat met een springtouw in de gymnastiek ge daan kan worden. Goed werk was er van de Keurplocg- jes. Tegelijk werd door jongens en meisjes gewerkt aan rek, brug on gelijk en balk. We z'agen uitstekend werk van deze jonge turn(stIers en het wekte de verwachting dat Doves ook in de volgende jaren over goed werkende leden zal kunnen blijven beschikken. Doves mag best trots zijn op z'n wat oudere dames-leden (vergeef ons de ze uitdrukking!). Wat gepresteerd werd door de ongeveer 40 dameS in de trainingsoefening mocht gezien worden. Ondanks de grote groep ging het uiterst regelmatig. Bijzonder heb ben we genoten van de prachtige bal oefening van de 40 meisjes. Doves heeft sinds enige tijd twee volksdansgroepen. Zij voerden o.a. drie dansen uit, op prachtige inspi rerende muziek uit Rusland, Roeme nië en Italië. Het nam een bijzondere plaats in in het turnprogramma. Een geweldig slot van deze zo uiter mate geslaagde jubileumuitvoering was de Jazz-oefening door een grote groep van dames, meisjes en jongens. Vol overgave, op goed stuwende mu ziek, bereikten de uitvoerenden een langdurig applaus. Trouwens meer malen op deze middag kwamen „de handjes op elkaar", zoals bij de uitge voerde volksdansen en de ritmische/ trainingsoefeningen. Ook voor de in dividuele verrichtingen kwam de waardering tot uiting. Voorzitter A. J. Vennik kon, zowel in zijn openings- als sluitingswoord, plezierige geluiden laten horen. Hij dankte alle medewerkenden, in het bijzonder de technische leiding, voor het bereikte resultaat en bood hen een fraai boeket bloemen aan. Alle leden kregen als herinnering aan dit 50-jarig jubileum een vaantje aan geboden. Naast een tweetal ere-ledcn werd de uitvoering o.a. bijgewoond door de wethouder van o.a. sportzaken en 'n drietal raadsleden. N.M. Pijnlijke voeten? Voetkun- dige N. Koorn-Blees, Groot Barlaken 57, tel. 34001. Wij zijn ook 's maandags geopend. Kapsalon VAN EIKEREN Kenn.straatweg 388, Heiloo Telefoon 31078. UW RIJBEWIJS VERNIEUWEN Gratis 5 jaar verzekerd Serviceburo Buur Holleweg 91, Heiloo Tel. 072-32380 Brushing specialist. SALON KROON, Stations centrum 78, tel. 072 -,30502. Uitvoering van de Israëlische volksdans Majemwaaraan niet minder dan 400 turners en turnsters meewerkten. Op de achtergrond de over volle tribunes van „De Meent". (Foto Kees Blokker, Alkmaar) Op de vergadering van de Kruisver eniging „Heiloo" kon voorzitter dhr. G. J. v. d. Brink gunstige geluiden laten horen. De Kruisvereniging Hei loo, tot stand gekomen uit een fusie van het Groene en het Wit-Gele Kruis, wérkt goed. In provinciaal verband is thans ook, per 1 januari 1976, de eenwording een feit. Er wordt bijzonder prettig gewerkt nu de zgn. gerichte wijkverpleging een feit is geworden. In niet geringe mate komt dat ook omdat er nu vijf wijkverpleegkundigen zijn. Desnoods wijkgebouw verkopen In een vorige vergadering was beslo ten om al het werk te concentreren in het wijkgebouw aan de Holleweg. Het wijkgebouw aan de Comman deurslaan, indertijd in gebruik van het Wit-Gele Kruis, was zodoende overbodig geworden. Dhr. v. d. Brink zei dat men graag dit gebouw had verhuurd, daar men op een later tijd stip er mogelijk nog over zou kunnen beschikken. Het verhuren gaat moeilijk, daarom overweegt men het gebouw toch maar te verkopen. Het gebouw aan de Holleweg moet echter, in verband met het grote ge bruik, uitgebreid worden. In de hoog te of in de diepte. Meegedeeld werd dat de Kruisvereni ging „Heiloo" koninklijk is goedge keurd maar dat het huishoudelijk re glement nog niet klaar is. Ledental beweegt zich rond de 4300 De aktie welke is gevoerd om het ledental op te voeren heeft tot resul taat gehad dat een paarhonderd le den er bij kwamen. Nog te weinig, aldus het bestuur, als men weet dat er ongeveer 6000 gezinnen zijn in Hei loo. Dhr. v. d. Brink deelde de ver gadering mee, dat het geraamde be- grotingstekort voor 1975 van 6000,- is teruggebracht op ongeveer 3000,-, dit door een voorzichtig financieel beleid. Voor 1976 wordt een begrotingste kort van pl.m. 10.000, - verwacht. Ondanks dit te verwachten tekort stelde het bestuur voor de kontribu- tie in 1976 niet te verhogen. Dit ge zien de reserves welke de Kruisver eniging bezit. Naar aanleiding van een vraag, zei dhr. v. d. Brink dat de mogelijke uit breiding van het Kruisgebouw gefi nancierd kan worden uit de eventuele verkoop van het voormalig Wit-Gele Kruisgebouw en de aanwezige reser ve. Geraamde uitgaven 326.870,49 De geraamde inkomsten voor 1976 zijn 316.631,- - en de uitgaven 326.870,49 zodat, zoals boven reeds werd vermeld, een tekort wordt ver wacht van 10.239,49. Voornaamste post van uitgaven zijn de salarissen en de sociale lasten van de vijf wijkverpleegkundigen, wat be groot wordt op 231.385, - (vorig jaar 173.948, Huisvestingskos ten werden begroot op 27.828,49 34.179,77), administratiekosten 7.595,7.080,kosten wijk verpleging 1.250,- 150.— be- stuurs- en vergaderingskosten even als in 1975 3.500,- - en er is een post „overige kosten" van 21.050,(in 1975 20.060, Geraamde inkomsten Aan kontributie hoopt men te ont vangen 86.000, -, subsidie van het Rijk 127.262 (vorig jaar ƒ95.671), subsidie van de gemeente 91.071 72.484), huren 3.100 10.400) en overige opbrengsten 7.198,- 1.657,— Waren in 1975 de totale inkomsten begroot op 272.836, voor 1976 heeft men dat gedaan op 316.631, De aftredende bestuursleden de he ren G. J. v. d. Brink (voorzitter) en C. Ranzijn (vice-voorzitter) werden bij acclamatie herkozen. Zoals gebruikelijk bij de Kruisvereni ging was de duur van de vergadering kort en bijzonder prettig. N.M. Gedipl. Pedicure MEVR. WALKIERr Brasemcroftlaan 19 Heiloo Telefoon 30975 M. M. Luii-van Dort, schoonheidsspecialiste en pedicure, De Driestal 38, Heiloo, tel. 072-33920. Be handeling volg. afspraak. STOMERIJ MAXIMA Dekens Stomen 3 stuks tegelijk v. 12.50 De Loet 3 Tel. 30494 Leren Patchwork Tassen vanaf 30. Stationscentrum BARBLADEN en TAFEL BLADEN op elke gewens te afmeting en dikte ma ken wij voor u. Adres In dustrieterrein Heiloo, Han delsweg 6, tel. 072-34966" Biezentegels, 17 soorten v.a. 1.40. Meubelmakerij D. Beemster, Westerw. 353 ALLEMAN KLEDING Joppers en Monty coats van Leidse zeeduffel, in zwart en blauw. Ook de wereldmerken in spijker- en ribbroeken Lois, Levis, Mann, Mr. Gregoc. Stationsweg 61, Heiloo, tel. 072-30068. Rijbewijs verlengen W. W. Sprenkeling Ewislaan 16, Heiloo Telefoon 072-30492 Wintersport? Reisverzeke ring!! Reeds v.a. 0.75 per d. p.p. Assurantiekantoor R. M. Bosch, tel. 02207- 15432. Te Koop: Massief eiken salontafels en enkele biel zentafels met kleine ge breken. In diverse afme tingen. Gaan weg voor lage prijzen. Adres; Handels weg 6, Heiloo, tel. 072- 34966. afm. 2.60 m lang 24x14 cm v.a. 69.- p. stuk. Op elke gewenste maat af te kor ten. Klaar terwijl u wacht. Adres: Industrieterrein Heiloo - Handelsweg no. 6, tel. 072-34966. Alleen maand, t/m vrijdag (biologische kosmetika) (Lid Ver. Ned Reformhuizen) Heerenw. 209, tel. 30890 (Stationscentrum) Heiloo Wilt u zelf iets maken van massief eiken Wij kunnen u al het mate riaal op elke gewenste af meting verstrekken. Adres Industrie-terrein, Heiloo. Handelsweg 6, tel. 072- 34966" KERASTASE hoofdhuid- en haarverzorger. Salon Kroon Stationscentrum - Tel. 072- 30502. i STOMERIJ MAXIMA Ook voor Reparaties en ritsen versmallen, verlengen etc. etc. De Loet 3 Tel. 30494 met echt schapenvacht Stationscentrum (Lid Ver. Ned Reformhuizen) Heerenw. 209, tel. 30890" (Stationscentrum) Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 15