□rchipLdin r Centrale Verwarming I 03 >j Stomerij QUICKYNETTE 1 s makelaardij STAATSLOTERIJ ygelhandel Alkmaar S 3.15 jl 3.50 5? 1.25 Ta 4.95 IJ NI IEUWSB LAD VOOR H EILOO -★ kennemerstraatweg 334 t.o Kerkelaan heiloo tel.30815 UIT HET VERSLAG VAN GEMEENTELIJKE GEBEURTENISSEN in het jaar 1975 Voor jong en oud een feest, die BOWLING HEILOO Tel. 31992 Keuring der sportvelden Wand- en vloertegels. Plavuizen. Opgn haarden v.a. i 398.- geh. compleet verwarming AUU, ZOON 1^00^--^ HEERENWEG 211 TELEFOON 3I875J Stichting Rechtswinkel Alkmaar en omgeving A. G. v. d. Nagel Aanvang verkoop 644e loterij maandag 2 febr. '76. Plaatsgenoot exposeert in Leersum Morgenavond oprichtingsvergadering Bowlingclub Raadsleden stelden vragen, B„ en W. antwoordden Op één na oudste inwoner van Heiloo overleden Bowling Heiloo ontvangt kinderen uit Belfast Restauratie Witte Kerkje gaat waarschijnlijk 3 maanden in beslag nemen VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT Film over Kenya Gaan de Japanse sierkers- bomen verdwijnen in „Tuindorp" „Berlijnse muur" kostte de gemeente ruim 10.000 Langs de Zeeweg 3 km ruiterpad EN MEESTE SERVICE J. J. PANTEK0EK, Ing. MIJN HYPOTHEEK WEL OF NIET VIA DE MAKELAAR?? makelaardij onroerend goed assurantiën, h.donkersloot Slijterij - Wijnhandel GREEUW Stomerij Quickynette trok veel belangstelling Winkelcentrum „Mallevoort" fj IJ Wegens enorm succes bij de opening van ons y filiaal in het Winkelcentrum „MALLEVOORT" herhaling van onze sensationele prijzen: D Broek n Jurk Mantel Ta Kolbert 1.65 Kostuum 1.75 Regenjas 3.— Trui 1.75 Lakenpakket 33e JAARGANG NO. 42 28 JANUARI 1976 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent excl. BTW Bij kontrakt reduktie. Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19 00-21 00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Wesierweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Aantal inwoners per 1-1-1976: 20.439 We willen een greep doen uit de 26 pagina's welke de gemeentelijke ge beurtenissen weergeven in het jaar 1975. Officieel was het aantal inwoners per 1-1-1976 20.439 (10.342 mannen en 10.097 vrouwen). Een stijging in 1975 van 542 inwoners. In 1975 werden er in Heiloo meer geboren dan in 1974 en het waren resp. 219 en 201. In 1975 overleden in Heiloo minder dan in 1974, het waren er resp. 130 en 140. Het aantal personen dat zich in onze gemeente vestigde was in 1975 1.339, maar er vertrokken 885. In 1974 was dat achtereenvolgens 1392 en 1190. In 1975 was het vestigingsoverschot 454 en in 1974 202. In 1975 werden 125 huwelijken ge sloten en 20 ontbonden, in 1974 was dat resp. 137 en 23. Aantal woningzoekenden 162 Er werd huisvestingsvergunning ver leend voor nieuwbouwwoningen 300 en bestaande woningen 201. Het aantal woningzoekenden is vol gens bet ...verslag, per 1-1-1976 .162: gezinnen 91 .en alleenstaanden. (De wethouder van huisvestingsbesturen hebben in 1975 meegedeeld dat gr hier geen sprake is van een woning tekort maar woonbehoefte. - Red.) In 1975 kwamen 40 eengezinswonin gen, gebouwd in de woningwetsector, tot stand; in de premie-sector 92 en in de vrije sector 135. In aanbouw zijn -in de premie-sector 90 en in de vrije sector 100 woningen. Gesloopt werden 16 woningen. Het aantal bouwvergunningen dat in 1975 is uitgereikt bedroeg 345. De bouwkosten ervan waren 32.038.788. Advies aan de consuls ,,Het is u uiteraard beter dan wie ook bekend, dat onze sportvelden in dit jaargetijde kwetsbaarder zijn dan an ders. Wij zouden u daarom vrien delijk willen verzoeken nauwkeurig en serieus te keuren en dit zeker niet aan anderen over te laten. Beter eens een enkele keer iets te vlug afgekeurd, dan dat een veld ka pot wordt gespeeld. De kompetitie is tot nu toe vlot verlopen, zodat ze wel een stootje kunnen opvangen. Hoe meer we het voorjaar naderen, hoe meer kunnen de velden „verdra gen" zodat we in de maanden maart en april met velden die de winter goed zijn doorgekomen, nog heel wat wedstrijden kunnen verwerken". Al dus de K.N.V.B. Een artikeltje wat we graag wilden plaatsen op verzoek van de opzichter v&n de gemeentelijke sportvelden, de heer P. Dijkstra. Zil.cilli.1- Tol 072 10892 het goedkoopite adrei in Nederland I de aanleg van een nieuwe installatie, onderhoud of uitbreiding van uw installatie, wel of niet door ons gemaakt Kies het bedrijf met de A.C. I. erkenning 4680 ton vuil opgehaald De huisvuilophaaldienst heeft 4680 ton vuil opgehaald. 385 ton bedrijfs- vuil moet er nog aan toegevoegd worden. Er zijn 70 containers in ge bruik. Bij particulieren is in totaal 4068 m:i grofvuil opgehaald. 47.135 bomen, heesters, struiken etc. werden in 1975 geplant In het overzicht van de afdeling be plantingen lezen wij dat in totaal 47.135 bomen, heesters, struiken etc. geplant werden. Aan bomen 2712 stuks, coniferen 415, 15.645 gemengd hout en 14.692 vaste planten. Een oppervlakte van 4.17 ha beplanting werd aangelegd. Vernieuwen van plantsoenen betrof 20.060 m-. Aantal diefstallen 309 Uit het verslag van de politie het volgende. De groep Heiloo bestaat uit 20 man, de organische sterkte zou moeten zijn 31. Het aantal sexuele misdrijven be droeg in 1975 8, het aantal diefstallen 309. Slachtoffers met dodelijke af loop tot gevolg waren er 5slacht offers met zwaar lichamelijk letsel tot gevolg 29. Het aantal opgemaakte processen- verbaal terzake van „overtredingen" was niet minder dan 1371, in hoofd zaak betreffende de wegenverkeers wet c.a. (1311). Brandweerkorps draait onder officiële sterkte De Vrijwillige Brandweer telt 22 manschappen. Zij is druk bezig uit breiding van het korps te krijgen, daar zij al jaren onder de officiële sterkte draait, aldus het verslag. Naast hulp bij brand werd er in 1975 diverse malen hulp verleend op ander terrein. Ten aanzien van de preventie werd ook veel gedaan. Zo werden verzorgingstehuizen en diverse open bare gebouwen regelmatig gecontro leerd. N.M. Heeft thans 80 medewerkers De Rechtswinkel Alkmaar en omge ving, afgekort R.W. heeft momen teel 30 medewerkers; 13 advokaten, 14 juristen-niet-advokaten en 3 deur waarders. Elke dinsdagavond hou den 3x2 medewerkers zitting in de Diggelaarssteeg 2 te Alkmaar. Deze zittingen worden druk bezocht, gemiddeld door ongeveer 25 cliënten per zitting. De werkzaamheden van de R.W. worden gesubsidieerd dooi de gemeente Alkmaar, bij de start kreeg de Stichting een subsidie van het ministerie van Justitie. Gezien de duidelijke streekfunktie van de R.W. wordt subsidie-aanvrage ook bij en kele omliggende gemeenten op dit moment overwogen. Naast Alkmaarders bezoeken nogal wat mensen, onder andere uit 'Heiloo, de zittingen. Vooral adviezen op sociaal-juridisch terrein De R.W. geeft eerste adviezen op ju ridisch, vooral op sociaal-juridisch terrein. Veel adviezen liggen op het gebied van consumentenrecht, huur recht, arbeidsrecht, sociale verzeke ringen en personenrecht etc. De medewerkers verlenen hun dien sten op basis van de gedachte, resp. op grond van het feit, dat een leemte in de eerste-lijns rechtshulp moet worden opgevuld. Alle medewerkers zijn onbezoldigde vrijwilligers. In 1975 hebben zich plm. 1000 men sen tot de R.W. gewend. In het afgelopen verslagjaar hebben zich 1000 mensen gewend tot de Rechtswinkel. Uit een enquete onder 400 van hen blijkt onder andere dat 69 personen werden verwezen naar een professionele rechtshulpverlener en 44 naar andere instanties zoals ge meentelijke sociale dienst, bedrijfs vereniging of huisarts. In de 287 ge vallen kon worden volstaan met een eenmalig advies, terwijl in 45 geval len daarvan de rechtswinkel - mede werker êr toe overging voor de recht zoekende brieven te schrijven, te te lefoneren etc. Naar de mening van de rechtswinkel Alkmaar is het niet haar taak werk zaamheden van de professionele in stanties over te nemen. De R.W. moet streven naar een situatie, waarin haar werkzaamheden overbodig wor den. Wij hebben geprobeerd, aan de hand van verschillende gegevens een over zicht te geven van het werk van de Rechtswinkel N.M. DOKTERSLAAN 16 HEILOO - TELEFOON 072-32447 Vasco Vasbinder, zeg liever geen „schilderij" tegen m'n werk. A.s. zaterdag om half drie vindt de opening plaats van een tentoonstel ling, in de hal van het gemeentehuis van Leersum, van werk van de Hei- loose kunstschilder Vasco Vasbinder. Deze tentoonstelling duurt tot en met 27 februari. Vasco vasbinder (27 jaar) toont er 24 schilderwerken. De schilder experimenteert graag met materialen, wat hij in zijn werken ook tot uiting laat komen. Van zijn werk zegt hij zelf: „Zeg liever geen „schilderij" tegen m'n werk, dat klinkt me te pedant. Ik noem het zelf „schilderwerkstuk". Daarmee geef je 't ambachtelijke element aan. Want ik werk met allerlei vormen van schildersmaterialen". Het is de eerste tentoonstelling van de schilder die zijn opleiding genoot aan de nationale schildersschool té Utrecht. Mogelijk dat te zijnertijd Vasco Vasbinder ook in de naaste omgeving gaat exposeren. Morgenavond om 20 uur vindt er in het Open Huis een oprichtingsverga dering plaats voor alle liefhebbers van de bowlingsport. Inmiddels hebben zich ruim 100 en thousiastelingen aangemeld van wel haast elke leeftijdsgroep. Bij voldoende animo zullen er meer dere groepen gevormd worden. Er zal ook gelegenheid gebode'n worden om in wedstrijdverband te gaan spelen. Kom vooral morgenavond even naar het Open Huis voor nadere informa tie. Het verplicht u tot niets. De gemeentebegroting van 1976 is in raadscommissies besproken. De vra gen die daar gesteld zijn worden on der andere schriftelijk, en bloc, be antwoord. Een aantal vragen en ant woorden vonden wij zo van belang dat wij die hier afdrukken. Vraag: Een lid acht de tarieven van verhuur van gymnastieklokalen aan de lage kant en vraagt hoe de tarie ven in de omliggende gemeenten liggen. Aantwoord: Het tarief is recentelijk van 1.25 in 1973 naar via 2.50 per 1 januari 1974 opgetrokken tot 5. per uur ingaande 1 oktober 1975. De uurtarieven in de omliggende ge meenten zijn; Alkmaar 7.10, Bergen 1.50, Castricum 5.Egm.-Binnen 12.50, Egmond aan Zee 3.90 en Limmen 5. Vraag: Te bevorderen dat het Huma-' nistisch Verbond wordt betrokken bij de geestelijke verzorging van pa tiënten in de Alkmaarse ziekenhui zen. Antwoord: Het ligt in de bedoeling van het Medisch Centrum te Alk maar binnen afzienbare tijd een pas torale dienst in te stellen. Naar de mogelijkheden zal te bestemder plaatse worden geïnformeerd. Vraag: Een lid spreekt zich uit tegen handhaving van de kermis, gezien de ervaring dat daardoor ongewenste elementen van buiten de gemeente worden aangetrokken. Antwoord: De kermis kan nog een maal worden gehouden op het hui dige (reeds verkleinde) terrein. Het zal daarna nodig zijn een andere plaats te zoeken. De raad kan zich bij die gelegenheid tevens uitspreken aangaande het al dan niet handha ven van de kermis. Vraag: Enkele leden vragen hoeveel leerlingen gebruik maken van de studietoelageregeling voor de Volks muziekschool. Antwoord: In eerste instantie kwa men 19 aanvragen binnen, bij de tweede indieningstermijn nog eens 31. Op de tweede serie aanvragen is nog geen beslissing genomen. Vast staat wel dat het geraamde bedrag te laag is. De raming zal worden herzien. Vraag: Een lid zegt het niet eens te zijn met de motivering waarop de afwijzing van het subsidieverzoek van de Stichting Scarabee is geba seerd. Antwoord: De gemeenteraad heeft herhaaldelijk afwijzend op dit sub sidie beslist. Wy hebben ons aan dit standpunt geconformeerd. Vraag: Een lid vraagt of ten aanzien van het subsidiebeleid algemene richtlijnen kunnen worden verwacht. Antwoord: In het voetspoor van de Verordening subsidiëring jeugdsport kunnen analoge regelingen worden verwacht. op 100-jarige leeftijd Woensdag 14 januari deelden wij mede, dat op die dag de heer J. Kuys, de op één na oudste inwoner van Hei loo, 100 jaar was geworden, maar ziek was. De dag erop, donderdag 15 januari, overleed de 100-jarige toch nog onverwachts. De groep kinderen uit Belfast die 20 april naar Heiloo komen zullen een middag te gast zijn bij de Bowling Heiloo waar ze naar hartelust de ballen kunnen laten rollen. Een leuk initiatief van de fam. Hom mes. Kosten, In totaal, nu 272.064, De fa. A. de Geus jr. is begonnen aan de restauratie van het Witte Kerkje. Dit onder direktie van het Amster damse Architectenbureau H. F. Rap- pange B.V. De Raad voteerde reeds 222.064, voor dat doel en vrijdagavond werd nog besloten een aanvullend crediet te verstrekken van 50.000,dus in totaal 272.064,—. De restauratie vindt plaats onder auspiciën van de Rijksdiehst voor Monumentenzorg. Onderdelen van het werk, van kerkje en toren, zullen worden uitgevoerd door aannemers die door de Rijksdienst zullen wor den uitgeprefereerd, teneinde te be reiken dat de speciale procédés die voorgeschreven zijn, ook zullen wor den uitgevoerd. Dit betreft het pleis terwerk en het schilderwerk (buiten werk). De fa. De Geus (Heiloo) werd niet geheel toevallig uitgekozen om de restauratie uit te voeren. Het was de wens van het gemeentebestuur dat dit werk zo mogelijk zou worden uit gevoerd door een aannemer uit eigen omgeving. De architect van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg stelde prijs op een firma als het aannemersbedrijf De Geus, waarmede men goede er varingen heeft gehad. De fa. De Geus heeft namelijk de afgelopen jaren en kele restauraties uitgevoerd onder auspiciën van genoemde Rijksdienst. Zo laatstelijk het Wildemanshofje aan de Oudegracht te Alkmaar, wat een vrij grote en gecompliceerde res tauratie, respectievelijke renovatie betrof miljoenenwerkDe duur van de restauratie van het kerkje en to ren zal ongeveer 3 maanden in beslag nemen. Stilte in de engelenbak! Een niet alledaagse uitroep hoorden wij in de laatste raadsvergadering. „Stilte in de engelenbak", werd er geroepen en nog wel door burgemees ter H. Hoekstra. Enkele aanwezigen plus een paar van de pers raakten, spontaan, in een onderons gesprekje over een onderwerp wat de raadsle den bezig hield. Plannen zijn er om de beplanting in „Tuindorp" en de Rector Frederik Laan te vervangen. In de eerste woonwijk staan de Japanse sierkers, die in de bloeiperiode deze wijk een aantrekkelijk aanzien geven, in de Rector Frederik Laan staan de rode meidoorns, die in tegenstelling tot de sierkers, bijzonder lang bloeien. Vooral bewoners van Tuindorp (Laarmanstraat, v. Catsstraat, Van Doornstraat en Van Aostastraat) hebben bezwaren tegen de huidige beplanting. Hun bezwaren richten zich tot de rommel die ontstaat bij het uitvallen van de Sierkers. B. en W. hebben aan de raadsleden meegedeeld dat contact wordt (of is) opgenomen met de betrokken bewo ners. Het is ons bekend dat niet ieder (zowel bewoners van genoemde we gen als gemeenteraadsleden) blij zijn met de voorgestelde maatregelen. Heftige discussie in Heiloo's Baad De heer A. H. Hoogland werd vrij dagavond een interpellatie toege staan over hetgeen hij in de „Uitkijk post" aangeduid had gezien als de „Berlijnse muur" aan de nieuwe Wil- librordusweg. De vragen waren als volgt geformuleerd: 1. Voldoet de afscheidingsmuur Hoï- leweg 32 aan de voorschriften wat betreft hoogte en uitvoering? 2. Door wie is de muur geplaatst en is dit gebeurd met goedkeuring van het college? 3. Welke rol heeft de dienst Open bare Werken in dezen gespeeld? 4. Hoeveel zijn de kosten en door wie worden ze betaald? Wethouder J. Bolten die zijn beleid in deze moest verdedigen zei dat de voorschriften niet waren overschre den. Een twee meter hoge muur is toegestaan. De muur is gebouwd met goedkeuring van B. en W., aldus de wethouder van openbare werken. Ten aanzien van vraag 3 deelde hij mee dat hij, zoals gebruikelijk, zich heeft laten adviseren door de dienst O.W. en ingaande op vraag 4 zei de heer Bolten dat de muur 13.000, heeft gekost en dat de eigenaar van het huis waarachter de muur is ge plaatst 2.500,daarvan heeft bij gedragen. Hij voegde aan zijn verdediging nog toe dat bij overdracht van grond van het „Winkelhof 't Loo", gespro ken is over de erfafscheiding en dat dit werd opgenomen in het koopcon tract. De ruim 10.000,die door de gemeente betaald moest worden voor bouw van de muur, ten laste komt van het „Winkelhof 't Loo". De heer Hoogland zei er niets van te begrijpen. Hij had de vorige avond van burgemeester begrepen dat deze niet op de hoogte was van vergun ning namens het college van B. en W. grotendeels door zuidelijke bosstrook Binnenkort ligt er langs de Zeeweg een ruiterpad. Grotendeels door de zuidelijk langs de Zeeweg gelegen bosstrook. Een ruiterpad van 2 meter breed, vanaf Het Malevoort tot de Heerenweg in Egmond a. d. Hoef. Er is zo min mogelijk gekapt voor dit doel in de bosstrook. Op enkele plaatsen gaat het ruiterpad achter vijvers om. Enkele waterwegen ma ken het aanleggen van 3 bruggetjes noodzakelijk. De ruiters moeten wel bij het passeren van de Hoevervaart de bestaande brug en een aantal me ters van het rijwielpad nemen. De aanleg wordt uitgevoerd door de fa. P. J. Zonneveld B.V. (Heiloo),. MET Pf 6R00TSTE SORTERING VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO winkelcentrum zuid-west, het hoekstuk 10. heiloo tel. 072-30524 privé; mariënstein 3, heiloo tel. 072-30498 U kunt natuurlijk rechtstreeks naar een geldgever toestappen. U krijgt dan de beste hypotheek natuurlijk van die geldgever, hetgeen op zich gerust een goede hypotheek kan zijn, maar het zijn juist üw persoonlijke omstandigheden, die bepalend zijn voor de hypotheekvorm, die u het beste past. Een van de belangrijkste facetten is wel het verschil in belasting voordelen, die de verschillende vormen u bieden, afhankelijk van uw inkomenspositie. Daarom is onafhankelijke, objectieve informatie voor u onmisbaar. Deze onafhankelijkheid en objectiviteit vindt u bij de MAKELAAR. UW MAKELAAR: LkfNBMJ Hypotheken vanaf 7% rente. Daarop werd later niet dieper inge gaan. Wel bleek burgemeester Hoek stra de muur niet zo gelukkig te vin den. Ir. T. G. Tomson zei, na een nogal scherpe discussie tussen dhr. Bolten en dhr. Hoogland, dat hij het teleur stellend vond dat dhr. Hoogland in formatiemateriaal uit een commissie, hier in 't geding bracht. Gezien zijn woorden en opvallende bewegingen begreep dhr. Hoogland daar niets meer van. „Waar zitten we hier eigenlijk voor?" was zijn uitroep. Willibrordusweg (bedieningsvveg) nu geheel doorgetrokken De nieuwe weg, de zgn. bedienings- weg, aangelegd westelijk van het in aanbouw zijnde „Winkelhof 't Loo", genoemd Willibrordusweg, is nu ge heel doorgetrokken, vanaf de Van der Veldenstraat tot de Kerkelaan. Tot vorige week moest het verkeer nog een 50 meter Holleweg nemen. Honden zouden uitgelaten worden in een zandbak Bij de behandeling van een voorstel tot bouw van de definitieve kleuter scholen De Basseroet en St. Maarten vroeg het raadslid de heer B. C. M. Breemer of het B. en W. bekend is dat honden zouden worden uitgelaten in een zandbak van kleuterscholen en wanneer de zandbakken van schoon- zand worden voorzien. Van het eer ste was het college niets bekend, op de tweede vraag werd geantwoord dat eenmaal per jaar de zandbakken schoon zand krijgen. Voorkomen van vervuiling omdat er een ander ge bruik van gemaakt wordt is moeilijk. Afzetting lijkt niet de oplossing. Toppimt van plantsoenverontreiniging „Moet u eens gaan kijken aan Het Maalwater wat ze daar neer ged hebben", zo uitte zich de opzichter van de sportcomplexen, de heer Dijk stra. Op Het Maalwater, bij een toe gang tot één der sportvelden waren neergegooid banden, meubelstukken, dozen en o.a. tuinvuil. Een smerige boel als je dat in een plantsoenstrook ziet liggen. En dan te weten, nog maals, dat we in Heiloo een goed functionerende vuilnisophaaldienst hebben. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 31535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Op zondag 1 februari a.s. 's avonds om half acht, zal in het gebouw van de Volle Evangelie Gemeente aan de Westerweg nr. 294 te Heiloo, een zendingsfilm over Kenya vertoond worden. De film zal worden gepresenteerd door de heer W. Bosveld, van de Wereldwijde Zending. Deze Stichting steunt vanuit Neder land inlandse zendelingen in Kenya, Guyana, Indonesië en andere landen. Ook wordt gezorgd voor kleding, voedsel, onderdak, voor wezen in deze gebieden. Het is werk dat veel zegen ontvangt en waardoor vele mensen met woord en daad worden geholpen. Belangstellenden zijn hartelijk wel kom, de toegang is vrij. De opening van stomerij Quickynette in het winkelcentrum „Zuid-West" in Mallevoort, trok maandagmiddag meteen geweldige belangstelling. Al hoewel het pand nog niet geheel klaar was ging het er toch een beetje feestelijk aan toe met ballons voor de kinderen en een gezellig muziekje door Disco „Be a deejee" uit Alk maar, De opening werd verricht door mevr. M. T. Dekker, die de scepter zal zwaaien. Op de foto naast haar ziet u de eigenaar van deze stomerij, de heer H. v. d. Berg. Vanwege de enor me toeloop werkt men hier ook deze week nog met de sensationele ope- ningsprijzen. S 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1