SPORT EN SPEL Zoveel moeders, zoveel zinnen Voor baby's bestwil is niets te veel bij BAMB1 m BAMBI „Speciaalzaak voor jonge mode" Westerweg 291 Heiloo Telefoon 30910 (072) Bovendien is onze afdeling POSITIEKLEDING de moeite waard „Speciaalzaak voor jonge mode" Keuze uit de meest vooraanstaande merken garanderen u betrouwbaarheid en veiligheid. Uw hartewensen zullen zeker bewaarheid worden wanneer u Bambi's uitgebreide kollektie kinder wagens, wiegen, ledikantjes, baby-kasten, reiswiegen, babystoelen, boxen, autostoelen, kampeer- bedjes enz. enz. aanschouwt. Moe van de dagelijkse beslommeringen BOWLING HEILOO Tel. 31992 Eén van uw kinderen jarig BOWLING HEILOO Tel. 31992 yHftj geeft u een totaal overzicht van al dié dingen die vandaag en morgen gebracht worden voor de a.s. moeder en haar baby. Niemand zal de geweldige voorraad, de goede merken, de persoonlijke bediening, de gezellige sfeer en de eerlijke adviezen zo goed weten te waarderen dan juist U a.s. moeder. 's Vrijdags koopavond 's Zaterdags tot 6 uur n.m. geopend. P.S. Bambi is eveneens groots in kinderkleding van 0-10 jaar. Ook hierin een ongekende keuze uit vele goede merken. Veel nieuwe voorjaarskleding is binnen! Haal uw hart op aan blue-denim; rood/wit/blauw; linnen écru en vrolijke nopjes en streep jes en ruitjes (mt. 56 t/m 152). nrc/v. e..d. tijdig inleveren Pappod organiseert Kabaret Het Nationaal Hekelkabaret Meisje werd aangereden; 59.90 Schoenadviseur Mannes UITKIJKPOST 18 FEBRUARI 19.76 DAMCLUB HEILOO Voor de onderlinge competitie wer den de volgende partijen gespeeld: Groep 1: C. BijwaardJ. Schurer 11 A. v. d. Werf S. Schurer jr. 11 A. v. d. Laan J. Groenenboom 11 C. v. LieshoutJ. Slijkerman 11 T. v. d. AarN. Ligthart 11 A. DekkerR. de Boer 20 («roep 2: J. Mooy -S. Schurer sr. afgebr. C. SwartN. Ursem 20 L. KoersenMw. T. Mascini 20 W. GroothelmA. Raaymakers 02 B. HofmanJ. Kraakman 11 M. HoebeA. Bader 20 Tussenstand groep 1 J. Roelofszen 12 11 1 0 23 N. Ligthart 10 8 1 1 17 F. Schouten 14 6 4 4 16 T. v. d. Aar 13 6 3 4 15 R. de Boer 14 3 9 2 15 C: v. Lieshout 15 4 7 4 15 A. Dekker 16 3 8 5 14 J. Groenenboom 14 5 3 6 13 C. Bijwaard 14 2 7 5 11 A. v. d. Laan 14 2 7 5 11 J. Schurer 12 3 4 5 10 S. Schurer jr. 14 2 6 6 10 J. Slijkerman 13 1 7 5 9 A. v. d. Werff 13 1 7 5 9 GYMNASTIEK VOOR OUDEREN Wij maken de deelnemers aan de kur- sus „Gymnastiek voor ouderen" erop attent dat op woensdag, 25 februari 1976 de kursus zal worden gehouden in het „Open Huis" zaal 4. Degenen voor wie de afstand een bezwaar vormt, kunnen kontakt opnemen met de Stichting Dienstverlening, telefoon 31297 die dan voor vervoer zal zorg dragen. D.V.W. De wedstrijdcommissie maakt be kend, dat de uitgestelde witviswed- strijd nu wordt gehouden op zondag 22 februari. De wedstrijd wordt ge houden in plan Oost en begint om 8.15 uur. Verzamelen 8.00 uur par keerplaats De Loet. In verband met het verrassingselement van deze wed strijd wordt u verzocht om u zo spoe dig mogelijk op te geven. Breek er eens uit. In (Ie is het gewoon erg gezellig. /WEM- EN POLOCLUB „HEILOO" HIELD JAARVERGADERING Ledental, per I-I-I970, de 200 gepasseerd Do door de Z. en PC. „Hoiloo" gehou den jaarvergadering mocht zich ver heugen in een goede opkomst, waarbij iel waar te nemen dat ook de jeugd leden zich goed lieten vertegenwoor digen. 1 Jaarverslagen van sekretaris en pen ningmeester konden zonder op of aan merkingen de goedkeuring van de ledenvergadering verkrijgen. De diverse bestuursverkiezingen van leden van tal van commissies gaven ook geen reden tot bezorgdheid. Ken vrij intensieve gedachtenwisse- ling vond plaats over de goed te keu ren begroting voor het jaar 1976 en de uitbreiding van het aantal trai ningsuren d<it noodzakelijk is gewor den door toename van het groot aan tal nieuwe leden. Extra bijdrage van overheidswege onontbeerlijk Teneinde wegen te vinden het begro tingstekort tot het minimale te be perken werd een afzonderlijke finan ciële commissie ingesteld. Ondanks de goede pogingen van velen die zich voor dat probleem willen inspannen, is het algemeen gevoelen 'van de le denvergadering dat een extra bijdra ge van overheidswege onontbeerlijk zal blijken te zijn. Men der wegen tot bestrijding van het begrotingstekort zal zijn het houden van een loterij waartoe in de week van 17 tot 23 mei aanstaande een buis aan huis-aktie zal worden gehouden. Evenals het geldt voor tal van "an dere verenigingen, is de zwem- er. poloclub ook ernstig gedupeerd door de minimale resultaten die uit oud papier akties kunnen worden verkre gen. Daarin valt voorlopig nog geen wijziging teil gunste te verwachten. Per 1 januari 1976 heeft het ledental de 200 gepasseerd. Hoewel zich enerzijds uit de jaarver slagen en uit de vergadering een optimistisch geluid over het wel en wee der v-ereniging voordoet, is er anderzijds toch een ernstige zorg te bespeuren voor de toekomst aangaan de het verkrijgen van de noodzake lijke trainingsruimte en de financiële middelen en mogelijkheden Maak er geen probleem van. Iu de kunnen z.e zich uitleven OPENING STOCHT- YERGADERING van YV.S.V. „Het Putje" Vrijdag 27 februari houdt onze wan delsportvereniging „Het Putje" haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in een zaal van het Open Huis, aan vang 8 uur. Wandeloptocht; op 7 maart a.s. orga niseert onze vereniging haar jaarlijk- se Openingstocht, alleen op zondag wordt er gewandeld. Starttijden 10 tot 12.30 uur. Inschrijfgeld t.m. 15 jr. 1.75, 16 jaar en ouder 2.25. Tegen organisatiekosten t.m. 15 jaar 1. 16 iaar en ouder f 1.50. Inschrijfadressen: mevr. Houtenbos, Ewislaan 22, Heiloo.; mevr. Mensinga, Brasemcroftlaan 18 Heiloo en de heer J. Kaandorp, Bogerdlaan 42, Limmen. GROEFSEMA VERDER IN OPMARS De in het na iaar vorig jaar begonnen selectie-trainingen werpen steeds meer vruchten af. Zo kwam een selec tie van Soortvereniging Groefsema zaterdag i.l. zeer goed uit de bus bij de individuele kampioenschappen ra yon Noord-HoJand Noord voor jon gens in de leeftijd van 9, 10 en 11 iaar In de zwaar bezette pou'e lot 34 kg veroverde Ernst Steens een uitste kende derde plaats. De categorie tot 37 kg was zelfs geheel een onderonsje van Groefsema: le plaats Robert Visser, 2e plaats Maarten Veldt, 3e plaats Rick Jmming. In de groep tot 40 kg reikte Tim Winterink hoog met een derde plaats. Robert Visser en Maarten Ve'dt gaan door naar do districtskamoioenschappen. Vrijdagavond a.s. zijn er aan bet Slim- oad clubwedslriiden voor junioren. De toegang is vrii. Voorts vertelde men ons nog dat de aanwas van ou deren voor het groot Irunuur op woensdagavond bemoedigend is te noemen. FORESTERS-NIEUWS De gedwongen winterstop heeft ons Ie e'ftal geen goed gedaan. A.s. zon dag hebben we weder»m een uitwed strijd tegen D.T.S. uit Oud-Karspel. Vie do randweg zeer gemakkelijk te bereiken. Laten we voorlopig rekenen op een gelijksucl. Aanvang 14..30 uur. Programma voor de thuiswedstrijden Zaterdag Foresters Ba - Flamingo's B5 14.30 u /omlag: F' resters 3 - St. Ade'bert 2 14.30 U. Foresters 4 - Hugo Bovs 2 12.00 li. Foresters 8 - Limmen 11 12.00 ii. Foresters Jut. A5 - SC. Dynamo iun. A2 14.30 u. NIEUWS VAN DE TERRIERS Dit keer beginnen we met wat nieuws van de adsoiranten. De jongste tak van de stevige Terriërsfam (meisies en jongens van ca. 9 tot 12 jaar) had den zaterdag j.l. een grandioos ver kleedfeest; het leek waarachtig wel carnaval Er werden verschillende spelletjes gedaan en er werd zo enorm gehost en gesprongen dat het oude houten clubhuis een haast verstikkende stof wolk produceerde. Dit lieve oude clubhuis is werkeliik hoog nodig aan zijn pensioen toe. Maar daar wordt dan ook al stevig aan gewerkt. De geluidsinstallatie (disco Long Pleasure) van Chris de Jongh droeg weer veel bij tot de feest vreugde Voor deze Terriers is het „gesloten seizoen" nu eindelijk weer voorbij. Als het weer geen spelbreker is, begin nen vanmiddag de jongste hockeyers (ca. 8 tot 9 jaar) op eigen terrein met onderlinge wedstrijden, terwijl jon gens Dl en meisjes Dl en D2 in Alk maar competitiewedstrijden gaan spe- len. Volgende week woensdag spelen jongens D2. een nieuw elftal, hun le competitiewedstrijden op eigen veld. ■Nu iets anders. Heren 1 speelde afge lopen zondag met 1 1 geliik tegen 'I 2 klassen hoger spelende'Snoek, en als de vele kansen wat beter benut waren, vvas er zeker gewonnen. Na afloop werd er met de Friezen nog gezellig nagebabbc'd. Uits'agen zaterdag j.l.: Alliance Cl - Meisjes Cl 0 6 A.M.H.C. A2 - Jongens A2 0 1 Uits'agen zondag j.l.: Heren 1 - Sneek I 11 Meisjes Al - Dames 1 0- 3 Heren 2 - Seheybeok 3 12 Om neg even in te haken op het ad- soirantenfeest. ondanks alle geruch ten komt de Disco „Long Pleasure" ook op het joniorenfeest van zater dag 21 februari a.s. H.S.V.NIEUWS Programma voor zondag 22 felir. HSV 1 - SRC 1 2.00 u. HSV 2 - Kennemers 2 ll.OOu. HSV 3 - Egmondia 2 12.45 u. HSV 4 - KW 4 ll.OOu. SVW 5 - HSV 5 ll.OOu. Potten 2 - HSV 6 ll.OOu. Meer vogels 4 - HSV 7 ll.OOu. AFC 8 - HSV 8 12.00 u. LSVV 8 - HSV 9 2.30 U. luniorcn WGW Al - HSV Al ll.OOu. HSV A4 - Vitesse A5 12.45 u. HSV BI - Alcm. V. BI ll.OOu. HSV B2 - Alcnt. V. B2 ll.OOu. HSV Cl - Alcnt. V. Cl 12.15 u. HSV C2 - Alcnt. V. C2 12.15 u. Damesvoetbal Oosthuizen 1 - HSV 1 12.00 u. RUIME WINST VOOR „OPPOSITIE" Het eerste achttal van „Oppositie" heeft in Petten een ruime overwin ning op het eerste team van Strand- loper behaald. Alleman, Slob, Hee- ringa, Holtes en Niehaus wonnen hun partij en Sneek verloor. Daar de match door deze uitslagen al beslist, was werden de twee resterende par tijen (van Réus en van Van Hoek) remise gegeven na de tijdcontrole. Het resultaat was dus een 6-2 over winning. Door deze winst is Oppositie echter nog niet vrij van degradatie- zorgen. In de derde klasse is een drietal partijen van de wedstrijd Cas- tricum IV-Oppositie II vooruit ge speeld. Niehaus verloor hier zijn par tij, Kracht en De Jager braken af. Winst voor De Jager is zo goed als zeker daar hij twee vrijpionnen kan forceren die door de koning van de tegenstander niet beiden tegengehou den kunnen worden. In de jeugdcompetitie is de beslissing gevallen. Yvonne Ooyevaar is kam pioene geworden. De tweede plaats is door Frank Meyer veroverd en de derde plaats door Ron de Winter. De vierde plaats is voor Pierre Mul. De uitslagen van de interne compe titie luiden: H. Niehaus P. Kieberl 1 -0 J. Werksman C. van Etten 0 1 A. Sleutel -G. v. d. Blom -V2 M. Diamant- -B. Molenaar 1 -0 K. van Leenen -J. Merkelbach 01 W. ValkE. Koenders 10 J. M. Broers—R. de Winter 11 I. de Jager -E. Ariëns 02 E. Koenders M. de Winter 11 F. Meyer M. Veldt 02 W. Muller Y. Ooyevaar IV2V2 E. Ariëns—W. Valk 1—1 R. de Winter H. Boersen 10 E. de BoerM. v. Roomen 20 H. BoersenT. Pesman 10 JOKE, 23 jaar koos voor haar baby: kinderwagen en ledikantje met klepkast in naturel. De kinder wagen was van „Koelstra" (minipac-combi, linnen écru); en van «Equizier was de blank houten klepkast met eender ledikantje. Bijpassende sluier- met dekbedje maakten alles kompleet. MARLOES, 32 jaar houdt van een tikkeltje chique en sportief. Haar ideaal werd een Koelstra kinderwagen „Prominent" in tweed-leger groen. Voor baby's slaapkamer koos zij een oud-hollandse klep kast van Marcel v. d. Straeten en die onvergetelijke Boeren- wieg van Schuiting. INGE, 28 jaar was helemaal weg van de Zweedse kinderwagen van het merk „Brio". Sportief, degelijk, praktisch, en exclusief. De „pepita" ribstof in bruin vond ze 't mooist. Baby's wieg werd uitgezocht uit de kollek- tie van Leipold (een huifwiegje op wielenDe blanke grote babykast van Placo was voor haar ideaal. SILVIA, 25 jaar Alleen het hoognodige, geen poespas, dus een mooi, modern ledikantje van „Placo", met verstelbare bodem, groen ge beitst en idem kommodekastje eveneens van glad multiplex (merk Placo). De „combi-sport" van „Koel stra" (sportieve kombinatie van reiswieg en buggy) in kashmir- zwart maakten haar volmaakt gelukkig. ERNA, 19 jaar Haar keuze was een kinderwa gen vin „Excelsior" (baby-boy) in lplue-denim en ook vond zij een rood ;gelakt rieten wieg met blue-denim bekleding bijpassend dekkussen (merk: Leipold). Van „Vroomshoop" was de ba bykast in gefineerd essen. Resultaat: een volkomen tevre den en trotse a.s. moeder! BAMBI JAARVERSLAG 1975 VAN DE PONYCLUB HEILOO EN OMSTREKEN Het afgelopen jaar was het voor onze ponyclub een jaar om met genoegen op terug te kijken. Bij het begin van het jaar startten we met 42 ruiters en hoewel er en kelen naar de paarden gingen, of op een andere wijze afvielen, hadden we aan het eind van het jaar 55 ruiters. Het laat zich aanzien, dat deze groei zich nog wel zal voortzetten. Dit aantal was echter zo groot, dat het voor de instructeurs bijna onmo gelijk werd, om nog verantwoord les te geven. Gelukkig werd hiervoor een oplossing gevonden, doordat Els Tom- son en Corrie Pepping bereid werden gevonden om op zondagmorgen hun tijd beschikbaar te stellen en als in- structrice mee te helpen de kinderen les te geven. Gelukkig hadden we dit wintersei zoen de manege van de heer Groot te Egmond de gehele zondagmorgen tot onze beschikking, zodat in 4 ploe gen na elkaar instructie gegeven kon worden. Een enorm voordeel dus voor onze instructeurs en instructrices. Helaas moest die jaar mevr. Spira, die als sekretaresse zeer veel werk verzette, deze taak wegens verhui zing naar de Beemster, beëindigen. Haar taak werd op 1 juli overgeno men door de heer Knol. Een van de hoogtepunten van het afgelopen jaar was ongetwijfeld de Show, welke op 6 april gegeven werd in de manege van de heer Groot te Egmond. Deze show was tevens een afsluiting van ons winterseizoen in manege Groot, want op 20 april konden wij voor het eerst ons eigen terrein aan de Vennewatersweg in gebruik ne men. Een mijlpaal in de nog jonge geschiedenis van onze ponyclub. Ook werd door ons op 9 augustus voor het eerst een Streekwedstrijd georganiseerd op de terreinen van de heer Groot të Egmond. Helaas Was ons eigen terrein daarvoor te klein. Op 30 augustus hebben we op ver zoek van „Pappod" deelgenomen aan de „Manifestatie Heiloo 1975". Op de 8 oktoberfeesten te Alkmaar werd dit jaar ook door enkele ruiters van de ponyclub meegereden in de traditionele optocht. Ook aan een kinderoptocht naar kleuterboetiek „Bambi" in Heiloo op 11 januari werd deelgenomen. Voor afgegaan door Pi po de piown en Mammaloe kwamen onze ruitertjes in de publiciteit. Natuurlijk hebben we dit jaar weer. deelgenomen aan de verschillende wedstrijden. Met wisselend succes wisten we ook weer vele prijzen in de wacht te slepen. Bovendien werd nog door 4 combi naties aan de samengestelde wed strijd te Wieringermeer en door 10 combinaties aan de samengestelde wedstrijd te Egmond.' Op 15 juni, 31 augustus en 21 septem ber werden onderlinge wedstrijden gehouden op ons eigen terrein, waar van één op voortreffelijke wijze door de kinderen zelf georganiseerd werd. Clubkampioen werd Hetty Joosten. Aan het instructiekamp van de Fe deratie werd van 23 tot 27 juni door twee van onze combinaties deelgeno men, terwijl Christel Beentjes op 27 december deelnam aan een instruc tiedag in manege Clausen te Starn- meer. Alles' nog eens overziende, meen ik te mogen konstateren, dat we op een geslaagd jaar mogen terugzien. We hopen, dat we ook in het komen de jaar op dezelfde wijze kunnen doorgaan. Zaterdagavond 28 februari 8.30 uur in het Asta-theater De formatie waaruit het Nationaal Hekelkabaret op dit moment bestaat vond zijn basis in '70. Toentertijd kwam in de sfeer van het studenten- kabaret een groep van de grond onder de naam Grimlach. Onder invloed van verschillende omstandigheden, o.a. een mens wordt ouder en een mens wil niet altijd voor student versleten worden, groeide dit kabaret uit tot een volwassen Nationaal Hekelkaba ret. - Drie man. Louis Engels, Gerard El- schot, Peter Hekker, Een theoloog, een leraar expressievakken en een concertpianist. Veel muzikaliteit en humor. Het Nationaal Hekelkabaret prijst zichzelf aan op de volgende ma nier: ongesubsidieerd, onafhankelijk, vrijpostig, morbide, intelligent, lollig, ijdel, politiek bewust, gesponsord door de duivel, op de ledenlijst van het Kremlin, spits, arrogant, muzikaal, keihard, godgeleerd, pretentieus, goedkoop, uniek; en dan volgen er nog een paar kreten die we voor za terdagavond willen bewaren en dui delijk thuishoren in kabaret dat mal le, ontwapenende, maar wel tot na denken stemmende verbanden weet te leggen. In ieder geval klinkt het pretentieus. Niet ten onrechte. De nationale dagbladpers, m.n. de Volks krant wijdt vele levende artikelen aan dit jonge kabaret Er komt een programma voor de dag waarin dikwijls spits en op humoristische wij ze een aantal zaken op kabareteske wijze worden gehekeld Na het avondvullend programma dat tot ongeveer 11 uur duurt zijn we er van verzekerd dat u goedgemutst en gewapend met een dosis relativerend vermogen onbevangen tot laat in de nacht hét karnavalsgewoel in kunt duiken. Een aanrader van Pappod, de klub die Heiloo uit zijn luie stoel wil krij gen; in dat opzicht net zo pretentieus als het Nationaal Hekelkabaret. bij het oversteken van de Ken nemerstraat weg Het meisje M. M. Zuurbier, Wonende aan de Groote Olven, werd maandag avond slachtoffer van het verkeer. Komende van een muziekles en ll>- pend naast haar fiets, stak zij otji- streeks half negen de Kennemej- straatweg over ter hoogte van hpt raadhuis. Zij werd gegrepen door efn auto bestuurd door de heer H. uit Heiloo. Het slachtoffer werd ernstig gewond naar het Centraal Ziekenhuis overgebracht. Haar fiets werd zwa&r beschadigd. Westerweg 312 hk. Ewislaan Heiloo - Telefoon 33901 C

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 4