„Het Vennewater", tweede tennisvereniging in Heiloo tl botten John botten massief eiken meubelen H Centrale Verwarming L □rchipLDn makelaardij STAATSLOTERIJ Premiekoopwoningen Sn Heiloo VOORLICHTINGSBIJEENKOMST NIEUWSBLAD VOOR HEILOO Nu al weer lange wachtlijst Is er in Heiloo niets te doen Honsens is elke dag geopend. Tel. 31992 Wel of geen MAKELAAR inschakelen bij verkoop van uw huis wgelhandel -Alkmaar iïlr De BOWLING HEILOO Naast ovp& kolleMie. i/ooiyedrecffd nimv tiha hebtm wü m steeds „bidmtafels" dour eert speciale pen in de* konstruktic* kunt u zelf uw tafel tegesi scheurm* behoeden*. Herman Kwaad In plaats van Dik Trom: „Op zoek naar de ziender- ogen-drank" Volgende week grote inzameling Harmonie-orkest „Caecilia" houdt jaarlijks donateursconcert Deze week aanbieding J L.P.'s GULDENS EN GULDENS goedkoper J. J. PANTEKOEK, Ing. Molen kan weer draaien A. G. v. d. Nagel Aanvang verkoop 645e loterij maandag I maart '76 makelaardij onroerend goed, assurantiën, h.donkersloot Jeugdige dieven op heterdaad betrapt Ent-verplichting hondsdolheid Deze week was ik bü Koomen Modes KOOMEN modes - handwerken - textiel Toeristisch rijwielpad vóór de zomer gereed ZOON verwarming HEILOO - HEERENWEG 211 - TELEFOON 31875 Rob Koomen gaat winkelen in Mallevoort Café-Restaurant „Tolhuis" gaat motel bouwen Morgen, donderdag, carnavalsfeest in „De Loet" geregistreerde woningzoekenden en andere belangstellenden, inwoners van Heiloo zijnde. Foto Kino Heiloo in modern maar gezellig jasje gestoken OPROEP BUK-BUK BESTUURSVERKIEZING 33e JAARGANG NO. 46 25 FEBRUARI 1976 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 j Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kennemerstraatweg 334 t.o Kerkelaan heiloo tel,30815 Woensdagavond vond in de zaal van de Ge-ef Kerk de officiële oprichting plaats van do tennisvereniging „Het Vennewater". Bij deze vergadering waren een groot deel van de nieuwe leden aanwezig. De aanmelding was zo groot gebleken dat er nu al weer 266 mensen op de wachtlijst staan. Men kon 425 mensen als lid inschrij ven t.w. 315 senioren, 85 junioren en 25 aspiranten. Gelukkig kan dit tennispark nog met 6 banen worden uitgebreid. Voor alle wachtenden is het te hopen dat deze zaak in het najaar nog eens in samenwerking mej, het gemeente bestuur nader wordt bekeken. Vóór 1 juni hoopt men het tennispark dat vlak bij de nieuwe sporthal ligt klaar te hebben. Het wordt aange legd door de Beheer- en Exploitatie maatschappij Zonneveld-Dommisse B V in samenwerking met de Gront- mij N.V. te De Bilt. Zij verhuren het park aan de tennisvereniging en ver zorgen ook het ondqrhoud. Het wordt een prachtig tennispark met 6 kunststofbanen van porplastic die het gehele jaar te bespelen zijn. Met de aanleg is men reeds begonnen, (zie foto) Bestuursverkiezing Het werkcomité dat in deze korte tijd bergen werk verzette werd met alge mene stemmen in zijn geheel in het nieuwe bestuur gekozen t.w. de heer G. P. van Deventer, voorzitter, mevr. J. Breekveldt-Boei ma, secretaresse, dé lieer G. H. Happe, 1ste penning meester, de heer W. P. Hink, 2de penningmeester en overige leden me vrouw R. J. Pohley-Ypma, de heci H. v. d. Leij en de heer W. de Gooijer. De heer Hink werd tevens benoemd tot voorzitter van de kantine-com missie, de heer v. d. Leij tot vooizit- ter van de bouw/onderhoudscommis- sie, de heer De Gooijer tot voorzitter van de redaktiecommissie en mevr. Pohley-Ypma tot voorzitster van de technische commissie. Aan het verzoek aan de leden om zich kandidaat te stellen voor een plaats in één der commissies werd aardig voldaan en vooral de kantine commissie bleek op een geweldige medewerking te kunnen rekenen. De kascommissie bestaat uit de heren A. de Groot, J. Kaandorp cn J. van Dorrestein. Trainers Het bestuur is er in geslaagd de he ren H. Meijer en R. Goedel als tennis- trainers voor een gedeelte van het zomerseizoen 1976 aan te trekken. De heer Meijer zal de jeugdtraining op woensdagmiddag verzorgen en is daarnaast de woensdagmorgen en de gehele donderdag, vrijdag en zaterdag beschikbaar. De heer Goedel is be schikbaar op vrijdagmorgen. Voor de wintertraining hoopt men in de nieu we sporthal een onderdak te vinden. kennemerstraatweg 231 heiloo tel.072-54966 t.o.Willibrordusstichting Vrijdagavond KOOPAVOND JUWELIER - GOUDSMID Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 op 6 en 7 maart In plaats van „Dik Trom" speelt Falkland nu het kinderstuk „Op zoek naar de zienderogen-drank", en wel op 6 en 7 maart. Als men tekort plaatsen heeft, overweegt Falkland een derde voorstelling op 14 maart. Ieder kan de Dik-Trom-kaart van 21 februari inruilen tegen die voor 6 maart en van 22 februari voor 7 mrt. En wel op dezelfde verkoopadressen, als waar de kaarten zijn gekocht. Let wel: nieuwe kaarten kopen voor deze twee data is niet mogelijk, daar men al uitverkocht was. Eventueel zou dat nog wel kunnen op 4 en/of 5 maart, indien kaarten over zijn door terugbrengen (want dat is ook mo gelijk Falkland hoopt er fijne voorstellingen van te maken. Het stuk dat nu wordt gegeven suggereert wel in die rich ting. Ruilt u dus zo snel mogelijk uw kaarten in. voor de bejaardentocht op donderdag 13 mei a.s. Volgende week van 1 t/m 6 maart, wordt weer een grote inzameling gehouden voor de bejaardentocht op donderdag 13 mei a.s. Door de dames van het comité zullen daartoe intekenlijsten huis-aan-huis worden aangebo den. Jaarlijks nemen zo'n 459 personen deel aan deze geheel verzorgde autotocht, hetgeen uiteraard grote kosten met zich mee brengt. Verheugend is dat ieder jaar opnieuw praktisch alle inwo ners van onze gemeente bijdra gen in de kosten van zo'n dag. Voor zeer velen nl. nog steeds de enige uitgaansdag in 't jaar. Het comité heeft dan ook het volste vertrouwen dat ook dit jaar weer het benodigde geld bijeen zal komen. Bij voorbaat reeds hartelijk dank. Zij die niet thuis zijn of liever willen gireren kunnen dit doen op postgironr. 565431 t.n.v. C. A. Roemer, Westerweg 262 Heiloo, onder vermelding van „Autotocht Bejaarden". op zondag 7 maart Het Heilooër Harmonie-orkest „Cae cilia" houdt haar jaarlijks amateurs concert op zondag 7 maart in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg. Naast de uitvoering van een zeer ge varieerd orkestprogramma zal, zoals gebruikelijk, de drumband aan het concert deelnemen. Bij de intocht van St. Nicolaas, vorig jaar, heeft men een glimpje kunnen opvangen van Heiloo's nieuwste aanwinst: de rnini- rettes. Op dit donateursconcert van Caecilia zal men deze leuke miniret- tes in hun charmante kostuumpjes, wat rustiger kunnen aanschouwen. Volgende week hopen wij wat weiden van dit gevarieerde concertprogram- pa te publiceren. o.a. STEPPENWOLF DON McLEAN ELTON JOHN ALBERT HAMMOND THE WHO THE RAMBLERS JOHNNY CASH VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO De wipwatermolen aan Het Maalwa ter kan weer draaien. Bij de storm, begin januari 1976, werd de molen beschadigd. Indeling banen Het bestuur van de tennisvereniging „Het Vennewater" zal middels een „planbord" trachten de tennisbanen zo goed mogelijk te verdelen onder de leden. Door de week zullen de banen 's mor gens zoveel mogelijk ter beschikking zijn van de huisvrouwen, 's middags voor de jeugd en 's avonds voor de heren en buitenshuis werkende da mes. Voorlopig komt er een nood- kantine-clubhuis, Twee bouwketen worden voor dit doel afgestaan door Vos' Bouw- en Exploitatie Mij. B.V. Vanzelfsprekend werden ze in dank aanvaard. Het verplaatsen van deze keten, be nevens vernieuwen van het dak cn de nodige veranderingen zullen ook wor den uitgevoerd door de Beheer- en exploitatie Maatschappij Zonneveld- Dommisse B.V. Men besloot het beheer over deze kantine voorlopig in eigen hand te houden. Voor de nodige kosten zal men een lening moeten sluiten van 25.000, waarvoor het gemeentebe stuur bereid is gevonden garant te staan. De nieuwe tennisvereniging die zeer veel steun en medewerking heeft on dervonden van het gemeentebestuur en haar zustervereniging de „Tennis vereniging Heiloo" is van plan zich aan te sluiten bij de K.N.L.T.B. Zo wel de statuten als het huishoudelijk reglement werden door de leden goed gekeurd. Deze oprichtingsvergadering die door de leden van het werkcomité goed was voorbereid verliep vrijwel vlekkeloos. Heiloo heeft er een tennisvereniging bij en daar kunnen we voor de zeer vele liefhebbers alleen maar gelukkig mee zijn. T.v'.T. DOKTERSLAAN 16 HEILOO - TELEFOON 072-32447 winkelcentrum zuid-west, het hoekstuk 10. heiloo tel. 072-30524 privé: mariënstein 3, heiloo tel. 072-30498 Er zijn ongetwijfeld dozijnen mensen, die tot volle tevredenheid zonder makelaar geslaagd zijn. MAAR als niet deskundige loopt u risico's. Bijv.: Is het voor uw koper financieel wel haalbaar? Is zijn entoesiasme voor uw huis niet groter dan zijn portemonnaie? Heeft u uw woning niet beneden de waarde verkocht? Een goede makelaar kan u helpen o.a. 1) Hij zal een gefundeerd oordeel kunnen geven over de mogelijke op brengst van uw huis en aan de hand daarvan in overleg met u een vraagprijs kunnen vaststellen. 2) Hij zal snel een gegadigde voor u kunnen vinden. Makelaardij H. DONKERSLOOT heeft een lijst van woningzoekenden. Waarschijnlijk zit uw koper hier al bij. 3) Hij oriënteert zich omtrent de financiële mogelijkheden van uw aspi rant-koper. 4) Hij regelt met u de bezichtigingen van het huis, en voert namens u alle onderhandelingen. Kortom: Hij begeleidt u in de moeilijke onroerend goed materie tot en met de notariële overdracht. UW MAKELAAR: lUdNBMj V In Heiion vijf diefstallen gepleegd In Alkmaar zijn twee Heiloose jon gens van 17 jaar op heterdaad be trapt toen zij probeerden weer een diefstal te plegen Weer, want naast hun werkterrein i'n Alkmaar hadden ze in Heiloo een vijftal diefstallen gepleegd. Onder andere in sportgele- genheden. Het waren portemonnees en horloges die gestolen werden. Een van de twee liep met één van de hor loges aan zijn pols Gezien de verplichting dat na 1 mei alle honden geënt moeten zijn, geeft Dierenarts Eberson iedere donder dagmiddag, te beginnen op donderdag 4 maart, van 2 tot 5 uur de gelegen heid om honden te laten enten. In deze extra uren wordt uitsluitend te gen hondsdolheid geënt. Verder kunt u ook op de gewone spreekuren uw hond laten enten. Alles op het nieuwe praktijkadres: Oommandeurslaan I. aan de Van Aostastraat, bij dat grote parkeerterrein. Ze hebben daar nog heel wat voordelige pyama's, nacht hemden, truitjes en T-shirts. Ook is er nu het voordelig geprijsde nieuwe Hollandia ondergoed. En niet te vergeten de BH's van 7.95 en de onderjurken van 10. Tegen de koude nachten zijn er de mooie Rheumanella flanellen lakens en hoeslakens. U moet toch eens gaan kijken bij v. Aostastraat 9 - Heiloo - Tel. 30199 Van Heiloo, via Het Maalwater naar Egmond aan den Hoef In 1974 gaf de gemeenteraad haar fiat aan een voorstel van burgemees ter en wethouders om ongeveer 150.000, te voteren voor het op nieuw aanleggen van een rijwielpad van Heiloo naar Egmond ad. Hoef, via Het Maalwater (vroeger het ver lengde van de Bayershoffweg). Tot in de tweede oorlog bestond er een betegeld rijwielpad. Aangelegd en in onderhoud van de Rijwielpadver eniging Noord-Kennemerland. In de oorlog en vlak erna raakte dit rij wielpad in verval. Mede door het weghalen van de tegels tussen de laatste boerderij in Heiloo en de eer ste in Egmond aan den Hoef. Jaren werd er gevraagd om herstel van dit toeristisch rijwielpad. Zoals gezegd, in 1974 werd een erediet beschikbaar gesteld. In de komende maanden zal uitvoe ring gegeven worden aan de plannen. Geen betegeld pad maar een geasfal teerd rijwielpad, ongeveer 2V2 meter breed. Het „kippenbruggetje" over de Egmondervaart blijft zoals het nu is. Er moeten nog een paar beslissingen genomen Worden, omdat het ministe rie van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk werk (75%) en de Pro vincie Noord-Holland (15%.) bijdra- de aanleg van een nieuwe installatie, onderhoud of uitbreiding van uw installatie, wel of niet door ons gemaakt Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning gen in de aanleg en dus 10% voor gemeentelijke rekening komt. Ons werd meegedeeld dat verwacht mag worden dat vóór de zomervakan ties dit toeristisch rijwielpad aange legd zal zijn. Zoals het nu nog is, toeh in trek Ondanks de desolate toestand van het pad, is het toch nog steeds in trek. Niet alleen voor wielrijders maar ook van wandelaars. Dit bemerkten wij zondagmiddag. Het was er druk, zelfs ontmoetten wij er, wandelend, burge meester H. Hoekstra en zijn echtge note, die ook een deeltje van de wan delroute, 3, westelijk van de Egmon dervaart, hadden genomen. Wie bedenkt een naam? De 21-jarige Rob Koomen uit Alk maar gaat 1 april een winkel ope nen in het winkelcentrum Zuid-West in Mallevoort. Rob, die uit het horeca-vak komt zal zich gaan specialiseren in hollandse en buitenlandse kaassoorten, wijnen, delicatessen enz. Alle dankbare hol landse kaassoorten zullen hier straks te verkrijgen zijn en ongeveer 30 soorten buitenlandse kaas waarvan de meeste „uitsnijkazen", d.w.z. brandvers. Het assortiment delicatessen zal bij zonder groot zijn. De verbouwing en inrichting van de winkel zijn in eigen handen. Iedereen mag meehelpen om een leu ke naam voor deze toekomstige win kel te bedenken. Hij of zij, die de meest originele naam naar voren weet te brengen kan rekenen op een Edammer kaasje en een fles wijn. (Zie ook de advertentieI Over het openingsfeestje hoort u nog van ons. De nieuwe winkel komt di- rekt naast de kapsalon van Hans de Baar en op de hoek zal een Amro- bank verrijzen. Het wordt steeds ge zelliger in dit winkelcentrum. naast het huidige bedrijf aan de Kennemerstraatweg Ter- .'ijl het ene horecabedrijf gesloten wordt worden elders bedrijven ge sticht, zoals bijvoorbeeld het café restaurant „Tolhuis" aan de Kenne merstraatweg, op de grens van Heiloo en Limmen. Naast het bestaande be drijf wil de eigenaar van „Tolhuis", de heer A. P. L. van Veen een motel bouwen, waarvoor hij de medewer king heeft ingeroepen van het ge meentebestuur. Ingevolge het huidige uitbreidingsplan kan dat daar niet. Om dhr. Van Veen in de gelegenheid te stellen om toch zijn plannen te realiseren stellen burgemeester en wethouders de raad voor een voorbe- reidingsbesluit te nemen. De vergun ning kan dan via de zgn. artikel 19- procedure verleend worden. Ook voor „De Oude Pastorij" bewo ners en die van bejaardenwoningen Morgen, donderdag 26 februari, wordt het carnaval gevierd in het verzor gingstehuis „De Loet". Met medewer king van de carnavalvereniging „De Narrenkap", de boerenkapel „De Kin- keluters" o.l.v. dhr. J. Ursem, en de Dansmariekes van het Trompetter korps Heiloo. De aanvang is 8 uur. De organisator van dit soort ontspan ningsavonden in „De Loet" en „De Oude Pastorij", de heer A. W. Jensch, verzoekt ons mee te delen dat, zoals altijd, naast De Loet-bewoners en die van De Oude Pastorij ook bejaarden wonende in de huisjes van de Bos boom Toussaintweg, Potgieterweg en Hasebroekweg weer welkom zijn. Al of niet uitgedost. Een grimeur (dhr. Olthof uit Alkmaar) is ter beschik king. Gratis bouw- en verbouwadvies "s C Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 De onderstaande besturen brengen ter kennis dat bp 4 maart a.s. om 20.30 uur in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg een zal worden gehouden over de bouw van premiekoopwoningen in de plannen Boekenstein en Baetenburg voor Voor een zo volledig mogelijke informatie zullen tekeningen en fi- nancieringsvoorstellen met vergelijkingen van maandtermijnen aan wezig zijn. Het Gemeentebestuur, (tel. 31144) De Vereniging voor Volkshuisvesting „Heiloo" (tel. 318611 Woningbouwvereniging „St. Willibrordus" (fel. 33252) Maandagavond hield Foto Kino Hei loo open huis in hun totaal gemoder niseerde zaak aan de Kennemer straatweg 330. Zeer velen kwamen de fam. Gelder blom even de hand drukken en een groot aantal bloemstukken, planten, fruitmanden en andere kado's werden hen hierbij overhandigd. De winkel is gewoon onherkenbaar veranderd, Met eigen handen en een nieuw interieur van Beka heeft men er heel wat van weten te maken. De inrichting is zeer praktisch en modern maar vooral door zijn warme tinten ook erg ge zellig geworden. De vele doe-het-zel- vers zullen de hun benodigde mate rialen voor het grijpen vinden. Deze modernisering houdt bepaald niet in dat de klanten minder aan dacht zullen krijgen. Een goed kon- takt met de klanten is voor de heer en mevrouw Gelderblom nog altijd erg belangrijk. Zij zullen u dan ook graag van advies blijven dienen. Opvallend in het nieuwe interieur zijn ook een aantal foto's van Heiloo die beslist de moeite waard zijn om eens te gaan bekijken. Dinsdagmorgen ging de verkoop weer j van start en men had handen tekort om alle klanten te bedienen. Zoals u weet konden de eerste 250 klanten meedingen naar 4 waarde volle prijzen waarvan de nummers volgende week in de Uitkijkpost be kend zullen worden gemaakt. - Vandaag kunt u nog profiteren van een leuke openingsreklame. Een kleurportret of kinderfoto ter waarde van 15. kunt u (alleen vandaag) laten maken voor 5. Voor iedere klant is er bovendien nog een aardige attentie. aan ALLE leden van J ongerensociëteit Vanavond (25 febr.) om half 8 Komt allen. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. tompleet ZilMHtr.l- Tel 072 10842 het goedkoopste adres in Nederland

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1