HOLLIMD BCIIECR BV Een Bijenpark in Heiloo makelaardij van steeg (ËS3 Opening sporthal „Het Vennewater" met leuke prijsvraag in de Uitkijkpost „FOTO KINO HEILOO" HOLLAAR BEHEER BV kgelhandel Alkmaar IEUWSBLAD VOOR HEILOO 181SF kenr kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel,30815 Feestprogramma Sporthal Interesse in baseball of softball B.S.C. HEILOO UW VERENIGING Grofhuisvuil Herman Kwaad „Chez Robert" vanaf 1 april geopend Van Schagen Mode toont nieuwe kollektie A.s. zondag bevestiging van nieuwe Gereformeerde predikant Brutale diefstal Aanbieding van deze week: PLATENKOFFERS slechts f 16.90 J, J. PANTEK0EK, Ing. Aktie „Geef Max de zak" in Heiloo DINSDAG 23 MAART EN WOENSDAG 24 MAART IS ONZE ZAAK GESLOTEN. W erkgroepenstichting „Inspraak" WIST U KOOMEN Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Abonnementen tegen gereduceerde prijzen Het is bijna LENTE BOWLING HEILOO Op tyd erbij :i3mms3ks!h>me:iichmiii;si(3wwsan;>i»H;3i Een uitgelezen kollektie in: KUNSTNIJVERHEID en SERVIEZEN Wat nadere gegevens over de heer Van Heusden Nivon gaat zich beraden op haar toekomst AFVALSTOFFEN i r I ROOT Oud-staatssecretaris C. Egas opent ontmoetingscentrum Gevonden voorwerpen Donorwerving Rode Kruis Heiloo heeft ontmoetings centrum voor bejaarden Volgende week vrjjdag raadsvergadering makelaardij onroerend goed, assurantiën, h.donkersloot winkelcentrum zuid-west, het hoekstuk 10, heiloo tel. 072-30524 privé: mariënstein 3, heiloo 17 MAART 1976 33e JAARGANG NO. 48 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel.1072-30182 W. de Zwijgerlaan 1Ö6 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. i BL. ILidNBM, Ter gelegenheid van de officiële ope ning van de sporthal „Het Vennewa ter" zaterdag a.s.' brengen we vol gende week in samenwerking met de gemeente en Sporthuis Helling een speciale pagina waarop naast het vol ledige programma van de feestweek in en rond de sporthal een leuke prijs vraag staat afgebeeld waarvoor Sporthuis Helling een aantal fraaie prijzen beschikbaar heeft gesteld. De prijsvraag bestaat uit een teke ning van de sporthal waarin een 10- tal sportartikelen zijn verwerkt. De naam van deze artikelen dient onder de tekening te worden ingevuld en bovendien moet men nog het juiste antwoord weten op 3 vragen die on der de tekening zijn vermeld. De prijswinnaars kunnen rekenen op zeer fraaie prijzen. De hoofdprijs, een superlichtgéwicht 3-persoons huttent met Bell end, t.w.v. 189.een Joola tafeltennistafel met netposten, bats en ballen t-.w.v. 150.als 2de prijs en een prachtige Relax-stoel t.w.v. 125.voor de winnaar (es) van de 3de prijs. Verder een totale sportuitrusting t.w.v. 100.een slaapzak met dacron-vulling t.w.v. 75.een barbecue, voetbalschoe nen, trainingsschoenen, rolschaatsen en een strandstoeltje. Oplossingen moeten gedeponeerd worden in een daarvoor bestemde bus in Sporthuis Helling of in een envelop opsturen naar postbus 41 onder ver melding „zoekplaat". De sluitingsdatum is maandag, 29 maart om 16.00 uur. Daarna zal de trekking plaats vinden onder toe zicht van een politiefunctionaris. Vergeet vooral niet uw naam en adres te vermelden. Alle prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. Bekendmaking van de win naars zal plaats vinden in de Uitkijk post van 31 maart a.s. Zoals we vorige week reeds aankon digden willen we het resterende deel van het sportieve feestprogramma t.g.v. de opening van de sporthal „Het Vennewater" graag even onder uw aandacht brengen. Donderdagavond 1 april zullen er vanaf 20.00 uur judowedstrijden ge houden worden tegen vier andere verenigingen uit Noord-Holland t.w. Dun-Hong uit Den Helder, Hajime uit Alkmaar, Sportschool v. d. Werf uit Hoorn en Sportschool Groefsema uit Heiloo. Van 22-23 uur zal de handbalafdeling van De Foresters het opnemen tegen A.V.A. uit Alkmaar. Vrijdagavond, 2 april staat in het te ken van zaalvoetbal. Van 19-23 uur kunt u de navolgende wedstrijden zien: De Foresters tegen Handsom Eight, Dames selectie Heiloo/Alk maar tegen selectie uit Den Haag; Heren selectie Heiloo/Alkmaar tegen selectie uit Den Haag, H.S.V. tegen Z.V.V. de Viersprong en F.C. Horna tegen Stabilitas. Zaterdag, 3 april is er van 8.30 tot 13.00 uur een groot mini-volleybal festijn voor de jeugd van N.-Holland, Inl.: Laarmanstraat 37, tel. 30609 verzorgd door de Nevobo en Effect. Hieraan zal worden deelgenomen door 250 kinderen. Van 14.30 tot 17.00 uur is er een dam- en schaak simultaanwedstrijd en van 17.00-22.00 uur een zaalvoetbalwed strijd van de Gemeente Heiloo tegen ploegen uit Egmond aan Zee, Castri cum, Heerhugowaard, Bergen aan Zee en de Politie Heiloo. Tenslotte zal wethouder J. Bolten deze feestelijke en vooral sportieve week afsluiten. Het volledige pro gramma kunt u volgende week nog maals vinden in de Uitkijkpost. Vervallen telefonische melding bleek voor velen een uitkomst Nu de nieuwe Grofhuisvuildienst en kele maanden draait is in de praktijk gebleken dat over het algemeen de regels redelijk goed worden nageleefd. De vervallen telefonische melding is voor velen een uitkomst. Er zijn ech ter ook enkele problemen bijgekomen. Deze zijn eerst oogluikend toegelaten maar gaan nu grotere vormen aan nemen. Het betreft de volgende pun ten: a. Plasticzakken met of zonder op druk kunnen niet worden geaccep teerd (zie de folder). Wat in een plastic zak gaat geeft u mee met de normale wekelijkse huisvuil- dienst in zakken met opdruk „HEILOO". b. Bundel toch vooral uw klein grof huisvuil (géén huisvuil). Gebruik bijvoorbeeld hiervoor uw dozen. c. Puin, afbraak en resten van bouw stoffen is géén grofhuisvuil. Help de mensen van de grofhuisvuil dienst een handje, door deze punten correct toe te passen. JUWELIER - GOUDSMID Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 in winkelcentrum „Mallevoort" Op donderdag 1 april zal Rob Koomen uit Alkmaar een delicatessewinkel openen in het winkelcentrum Zuid- West in Mallevoort. De naam van deze winkel „Chez Robert" werd gekozen door mevrouw T. van Haaster-Fleuren uit Heiloo. Naast enkele leuke prijzen die zij voor deze originele naamgeving in ontvangst zal kunnen nemen zal zij tevens met Rob Koomen samen de officiële opening verrichten. Deze opening zal 's avonds om 20.00 uur plaatsvinden voor genodigden waarna van 21.00-22.30 uur „open huis" wordt gehouden voor iedereen die deze feestelijke opening mee wil maken. Vanaf 19.30 uur zal de boerenkapel „De Kinkeluters" voor een lekker stukje muziek zorgen. „Chez Robert" kunt u vinden tussen kapsalon Hans de Baar en stomerij Quickynette. Op donderdag 25 maart zal Van Schagen Mode haar nieuwe lente- en zomerkollektie tonen in 't Gulden Vlies te Alkmaar. Aanvang 14.30 en 20.00 uur. In Castricum zal deze show plaatsvinden op woensdag 24 maart in Johanna's Hof te Bakkum. Aan vang 20.00 uur. Bij deze shows zullen ook diverse mo dellen getoond worden van de Tricot Shop. Kaarten verkrijgbaar a 7.50, inclu sief koffie met gebak. Ook telefonisch onder nr. 072-31815. Candidaat-predikant H. W. Wierda A.sf zondag 21 maart 's middags om half drie zal ds. H. W. Wierda van Zaandam, zijn zoon, de candidaat- predikant H. W. Wierda, bevestigen als nieuwe predikant van de Geref. Kerk in Heiloo. De intrede vindt in dezelfde dienst plaats. Na afloop van deze dienst is er gelegenheid met do minee Wierda en zijn echtgenote een kopje koffie te gebruiken. Vrijdagavond jl. om plm. 10 uur kreeg de fam. Bolten van Salon Kroon on verwachts bezoek van een „heer" in een beige Peugeot-stationcar. Hij reed zijn wagen het zojuist leuk verzorgd- de binnenplaatsje op, rukte enkele fraaie coniferen uit de plantenbak en verdween weer spoorslags. Alhoewel de heer en mevrouw Bolten op dat moment thuis waren ontging hen deze manoeuvre. De overburen keken van verbazing hun ogen uit. Jammer genoeg ging alles zo snel in zijn werk dat niemand er op dat moment aan dacht het nummer van de wagen te noteren. sterke koffer, 20 vaks waaier, versterkte bovenrand fraaie kleurcombinaties prima sluiting VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Op vrijdag 26 maart a.s. zal de Stich ting „Beter met Max" een inzame- lingsaktie van gedragen kleding hou den onder het mottos „Geef Max de zak". Van de opbrengst zal de Stichting enkele inwoners van Heiloo een va kantiereis aanbieden. Tevens kunnen er één of meerdere rheumapatiënten een 3-weekse gratis huurreis naar Badgastein in Oostenrijk maken. Enkele dagen voor de datum van in zameling zal er huis aan huis een gele plasticzak worden verspreid waarop de dag staat vermeld dat de ze moet worden buitengezet. De zak dient gevuld te worden met kleding en/of huishoudtextiel. De inhoud zal worden gesorteerd op draagbare kle ding en vodden. De Stichting „Beter met Max" be dankt u bij voorbaat voor uw mede werking. KENNEMERSTRAATWEG 330 - HEILOO - TELEFOON 31061 \I wdirtoopt ®@tk uw taüs Naast onze aktiviteiten op het gebied van Nieuw bouw-verkoop, zijn wij eveneens gespecialiseerd in de aan- en verkoop van w oningen, bouwgron den en bedrijfspanden. Ook u kunt van onze ervaring ge bruik maken. Neem eens vrijblijvend kontakt met ons op. U ASSURANTIE FINANCIERING EN HYPOTHEKEN Kennemerstraatweg 580 - Heiloo - Tel. 072-30683* - 02206-1869 Werkgroepen gaan „Verstedelijkingsnota" bespreken De werkgroepenstichting „Inspraak", welke geleid wordt door de heer Tom Stom, postbus 94 Bergen, telefoon 02208-6111, wil ook in Heiloo kleine werkgroepen gaan stichten welke, in huiskamerverband, de uitgekomen „Verstedelijkingsnota", van minister Gruijters van Ruimtelijke Ordening kan bespreken. Tom Stom treedt als coördinator op van de rapportage van deze werk groepen. Geïnteresseerden kunnen zich wenden tot bovenvermeld adres, waarna zij bericht krijgen waar en wanneer de werkgroep gaat begin nen. 3000 tot 6000 woningen in Heiloo en Limmen „Het is van groot belang dat stede lijke gebieden en groengebieden el kaar afwisselen, in de vorm van par ken, groenstroken, bos en open ruim ten. Die groene gebieden wil de rege ring beschermen tegen de oprukken de verstedelijking. In de open ruim ten mag alleen nog maar worden ge bouwd om de eigen woningbehoefte op te vangen, en dat nog slechts ten dele, en in bepaalde plaatsen," aldus de aanvang van een artikel in de Verstedelijkingskrant, met als kop: „Open ruimten en natuurgebieden". Je vraagt je af als bewoner van een natuurgebied (Heiloo heeft in de loop der jaren opvallend veel gedaan om dit te behouden en uit te breiden) hoe men in de verstedelijkingsnota dan komt met plannen om in het be perkte grondgebied van Heiloo-Lim- dat ze bij Koomen PANTIES hebben in alle maten en kleuren? Kinder- panties, a.s. moederpanties, steun- panties en ook hele grote maten. In 20 en 30 denier en nog dikker. Ook voor gewone nylons kunt u er terecht. Als ze stuk gaan kunt u ze nog laten maken ook! Stofknopen, stofgespen, ceintuurs en knoopsgaten kunt u ook laten maken. Deze week is er een aanbieding van grote-maten-panties. Ga ook eens neuzen bij:. modes - textiel - handwerken - wol v. Aostastraat 9 - Heiloo men 3000 tot 6000 woningen te bou wen! Het is zaak dat. zoals wij al eerder schreven bij de eerste berichten over Gruijters' plannen, gemeentebestuur en andere geïnteresseerden, studie maken van de nota en men, zoals in de aanvang van dit artikel genoemd, mee gaat denken en spreken. Het kan nu nog! N.M. Zilvcrstr. 1 - T.l 072 10892 het goedkoopste adres in Nederland De vraag naar abonnementen tegen gereduceerde prijzen voor het zwem bad „Het Baafje" is bijzonder groot. De inzenddatum van uw bestelformu lier is met een week verlengd. Uiter ste datum is nu 22 maart. Denk aan het bijsluiten van de pasfoto's waarop aan de achterzijde naam en geboorte datum vermeld dient te worden. Abonnementen kunnen vanaf maan dag 29 maart t/m vrijdag 2 april worden afgehaald bij het Open Huis, dagelijks van 9-12 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Zaterdag 3 april van 9- 12 uur. Maak er een feestje van in de Altijd gezellig. Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben de afdeling Heiloo en Omstreken, van de Vereniging tot bevc&dering van de Bijenteelt in Ne derland, toestemming gegeven om in Heiloo bijenvolken te plaatsen. Een stuk grond, gelegen nabij de volkstuinen aan Het Zevenhuizen, kan daarvoor gebruikt worden. Het bestuur van de afdeling en de imkers van Heiloo zijn hier natuurlijk blij mee. Wat is er echter gebeurd? Het stuk grond dat beschikbaar is gesteld blijkt alweer te klein. Het aantal imkers dat hun volken daar wil plaatsen is al weer groter gewor den. Een vergroting van het terrein blijkt dus nodig. Uit betrouwbare bron heb ik vernomen, dat de Ge meente erg positief staat tegenover ons streven, aan de bijeenteelt meer bekendheid te geven. Ik geloof zelfs dat burgemeester Hoekstra zelf ooit bijen ljeeft gehou den. Van een bijenpark kan ik dus nog niet helemaal spreken, maar ik ben ervan overtuigd dat dit binnen kort een feit zal zijn. In ieder geval zullen de eerste volken er al een plaats krijgen. De afdeling geeft een cursus bijen- houden voor beginners pn dat houdt o.a. in dat er geleerd moet worden met levende bijen om te gaan. Een beetje angstig vraagt iemand zich misschien af wat voor gevolgen dit zal hebben voor de omgeving. In eer ste instantie wordt er, als het woord bijen valt, bijna altijd gedacht aan het steekwerk dat zij kunnen ver richten. Wat ook opvalt is de grote belangstelling die de meeste mensen hebben voor het al vele duizenden ja ren oude stiel van het imkeren. Ze kunnen steken en dat is maar goed ook. Zou dat niet het geval zijn, dan bestonden de bijen in hun huidige vorm al lang niet meer. De verruk kelijke bijenhoning kunt u dan wel vergeten, dat begrijpt u wel. Mits de bijen met rust gelaten wor den en het openen van een kast over gelaten wordt aan een deskundige hand, dan kan er niet veel gebeuren. De bijeen hebben, behalve dat zij zor gen voor de honing, grote invloed op de natuur in hun omgeving. De bijen hebben een zeer groot aandeel in de bestuiving en bevruchting van vele bloemen. Het bestand van wilde insekten is in de laatste jaren door het gebruik van insecticiden en door andere oor zaken sterk afgenomen. Voor een deel hebben de bijen de taak van de wilde insekten overgenomen. Bijen zijn dan ook door de wet beschermde dieren en het doden ervan moedwillig of per ongeluk, is strafbaar. Dit is niet zozeer een waarschuwing, maar meer een verzoek: als u een bijenzwerm ziet, probeer deze dan nooit zelf op te ruimen, maar waar schuw de politie, die de namen van de imkers in uw omgeving kent. Doordat de bijen dus bestuivers bij uitstek zijn, zal de aardbeien-, bra men-, appels- en perenoogst door de aanwezigheid van bijen een betere opbrengst geven. Betere vruchten en een hogere opbrengst. Ook bessen- dragende struiken en bomen zullen meer vrucht dragen, let u maar eens op bijv. de vuurdoorns e.a. Mens en dier hebben dus profijt van een on gestoorde ontwikkeling van de bijen. Ik zou u willen vragen dit ook onder de aandacht van uw kinderen te brengen, zodat de bijen, als zij straks op het Zevenhulzen staan dit doen tot plezier van iedereen. Herm. Ettema, tel. 33700. vei bi De sloten van Heiloo zijn weer vrij van ijs. De kou is voorbij en kinderen spelen weer buiten. Ook in de ge deelten van Heiloo met de waterpar tijen. In Mariënstein speelden de kin deren aan de waterkant en één van de kleintjes lag weldra in het water. Een attente kleuter holde huilend naar zijn moeder. De redding was ge lukkig net op tijd. Het kind was 3 jaar en bevond zich in het midden van de sloot. bij zijn benoeming als groepseommandant van de R.F. (Advertentie) Zoekt u iets aparts? Dat vindt u in KUNSTHANDEL iIQSMMS3IQSaMNS2iQ9MNS3IS&MNC81 VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo Vorige week woensdag kwam nog een berichtje voor van de benoeming van adjudant H. van Heusden, plaats vervangend groepscommandant van de groep Heiloo, sinds 1971, tot com mandant van de Rijkspolitie groep Heiloo. Bij het ter perse gaan van de Uitkijkpost van 10 maart kwam deze benoeming bij ons binnen. Voor velen zal adjudant Van Heusden geen onbekende zijn, omdat hij sinds november 1971 in Heiloo werkzaam is. Vanaf 1 maart 1976 ging de heer Van Heusden (in 1974 bevorderd tot adjudant), de leiding overnemen van adjudant F. Los, die per dezelfde da tum met pensioen is gegaan. Voor geïnteresseerden iets naders over de nieuwe groepscommandant. In september 1945 kwam dhr. Van Heusden, evenals zovele latere poli- tie-ambtenaren bij Rijks- of Gemeen tepolitie, bij de Kon. Marechaussee, eerst als hulp-marechausse en wel in Medemblik. Na het volgen van een spoedcursus kwam dhr. Van Heusden naar Nibbixwoud waar hij, in decem ber 1946, plaatsvervangend Postcom- mandant werd. Een jaar later werd hij in Zwaag in deze functie benoemd en in 1954 Postcommandant in deze zelfde plaats. Daar bleef de nieuwe groepscommandant 10 jaar om daar na, in 1964, naar Blokker te verhui zen. Het was weer van korte duur voor dhr. Van Heusden, want in 1967 werd hij overgeplaatst naar Oude- Niedorp als postcommandant en be vorderd tot opperwachtmeester. In 1971 trok dhr. Van Heusden naar Heiloo, werd dus bevorderd tot ad judant van de Rijkspolitie, en kreeg de taak van plaatsvervangend groeps commandant van de groep Heiloo, waaronder ook Limmen ressorteert. Deze functie is thans dus vacant ge komen en het is nog niet te zeggen wie deze plaats zal gaan innemen. De nieuwe groepscommandant con stateert, in het korte gesprekje dat we met hem hadden, een veelal nega tieve benadering van de politie. Dat betreurt adjudant Van Heusden. „Wij zijn er om bepaalde geschreven re gels te controleren op naleving. In toenemende mate, bijvoorbeeld in het verkeer, werden deze regels gene geerd." Een soepeler beleid zou mo gelijk zijn, als de weggebruiker wat meer zou meewerken. Gebeurt dat niet, dan zal men ook in de nieuwe groepscommandant de man zien die streng de wet hanteert. Houdt op donderdag 1 april de jaarvergadering Het Ned. Instituut v. Volksontwikke ling en Natuurvriendenwerk (Nivon) houdt op donderdag 1 april haar jaar vergadering in het Herv. Centrum „De Rank" aan de Kennemerstraat weg 83. Op deze vergadering zal men, naast de jaarstukken, ook de uitslag van de gehouden enquête bespreken. Welke weg het Nivon verder zal moe ten gaan en over de toekomst van de afdeling zal van gedachten worden gewisseld. Als er tijd over is dan volgt er ook nog een quiz. Hierin wordt de kennis over onze provincie getest en zijn er prijzen beschikbaar. Hoog percentage nam deel aan gehouden enquête Het bestuur van het Nivon werd enigszins verrast door het hoge per centage leden dat deelnam aan de gehouden enquête. Van de ongeveer 200 enquêteformulieren kwamen er niet minder dan 148 geheel of gedeel telijk ingevuld terug! Leden van het Nivon die uitgebreid willen weten wat de uitslag van de enquête is zul len vanaf half acht in de gelegenheid gesteld worden in „De Rank". Van deze 148 leden welke meewerk ten aan dè enquête bevestigde 66% mee te doen aan door het Nivon te organiseren aktiviteiten. De meeste vallen tussen de leeftijd 40/50 jaar, gevolgd door de groep 30/40 jaar. Niet minder dan 50%. van de Nivon- „aanhang" is korter dan 7 jaar lid, maar er zijn ook „oudjes" bij die meer dan 40 jaar lid zijn! Belangstelling gaat uit naar milieu In het algemeen blijkt de meeste be langstelling uit te gaan naar milieu, algemene kennis vermeerderen (mu sea - muziek), plant en dier. Iets minder was de vraag naar toerisme en kreatief werk, politiek had een geringe belangstelling, gemeentepoli tiek haalde de meeste punten in deze categorie. Samenwerking met andere groeperin gen „haalde" 40% zich verdiepen in maatschappelijke en culturele aspec ten 28% Voor excursies voelden 35% van de leden. Ten aanzien van bepaalde, gewenste, aktiviteiten denkt het bestuur aan zelfwerkende groepen. Deze groepen kunnen dan door zelfstudie, ieder op zijn beurt, verslag uitbrengen over een te bestuderen onderwerp. Zo no dig wordt een vakleerkracht hierbij uitgenodigd. Deelname aan het kreatieve werk van niet-leclen 70% Heel belangrijk vond 41% het gezel- ligheidsaspekt. Door o.a. fietstochtjes (20%#) en excursies (35% Het kre atief'werk „haalde" in dit onderzoek onder de Nivon-leden slechts 13% Ondanks dit lage percentage loopt dit werk in het Nivon prima. Dit komt door deelname van 70% niet-leden. Een stukje „open huis"-werk van het Nivon! Wij hebben de uitslagen van deze uitvoerige enquête, in geordende staat, mogen inzien. Hieraan is door enkele bestuursleden hard en lang gewerkt. De leden kunnen door hun aanwezigheid op donderdag 1 april en deelname aan de besprekingen antwoord geven op de vraag van het bestuur: „Wat kunnen we er mee gaan doen?" Het duingebied, toekomst en bedreiging! Het Nivon raadt haar leden aan een bijeenkomst te bezoeken welke op dinsdag 23 maart gehouden wordt in de Molenweidschool, aan de Henri Dunantsingel, hoek Albert Schweit- zerlaan te Castricum. Het onderwerp is: „Het duingebied, toekomst en be dreiging!" Uitgenodigd zijn ir. H. van Veenendaal, medewerker van het P.W.N. en de heer Evertsen. Voor uw hoogeweg 72 - heiloo -tel.02205-1541 van Stichting Dienstverlening Heiloo Alhoewel de aktiviteiten van de Stichting Dienstverlening Heiloo in het nieuwe centrum aan de Wester- weg 294 (voormalige Clemens Willi- brordschoolop volle toeren zal gaan draaien rond augustus-september, gaat men er nu toch al gebruik van maken. Zo zal de Algemene Bond van Bejaarden daar al zijn bijeenkomsten houden. Op woensdag 24 maart zal de oud staatssecretaris van Cultuur, Recre atie en Maatschappelijk werk, de heer C. Egas, aanwezig zijn op een bijeen komst die de werkzaamheid in dit centrum inleidt. Aanvang 2 uur. Boodschappentas met inhoud; blauwe shawl; zwart sportbroekje; zilveren oorring; oranje gymschoen; honde- riem. Inl. woensdag- en zaterdagmiddag op het Groepsbureau der Rijkspolitie te Heiloo, tussen 2 en 4 uur. Zaterdag 13 maart werd door leden van het Ned. Rode Kruis afd. Heiloo een aktie gehouden voor werving van donors voor de bloedtransfusiedienst in Vrieswijk, Termijen en Mariën stein. Onze hartelijke dank gaat uit naar burgemeester en gemeentebestuur voor het snelle en spontane verlenen van een vergunning voor de geluids wagen, die de bewoners reeds attent maakte op onze komst. Ook danken wij allen, die zich direkt als donor opgaven 69 personenen heji die hun formulier nog zullen op zenden. Hopelijk zullen de bewoners van an dere wijken, waar we binnen korte tijd zullen aanbellen zich ook spon taan als donor laten inschrijven, want u weet, uw geven spaart een ander leven. f Het bestuur van het Rode Kruis, afdeling Heiloo. Voortaan op iedere zondagmiddag, voor iedereen Een wens van ouderen welke al meer dan eens kenbaar is gemaakt, dat zij zich vooral eenzaam voelen op zondagmiddag en dan vooral behoefte hebben aan een prettige ongedwon gen omgeving, gaat a.s. zondag 28 maart in vervulling. Een ieder die dat wil kan vanaf 2 uur binnen lopen in het gebouw aan de Westerweg 294 (de vroegere Clemens Willibrord- school), het tweede centrum van de Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo. Plannen rond het station in bespreking Volgende week vrijdagavond 26 maart vindt de maandelijkse raads vergadering plaats. Zijn we goed in gelicht dan staat o.a. op de agenda bespreking van de reeds veel bespro ken plannen, in en buiten de gemeen teraad, omgeving station, maar daar over, mogelijk, volgende week meer evenals een kort resumé van andere agendapunten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1