Centrale Verwarming l FA. D. DE GRAAF PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN NETTE VERKOOPSTER diste rKS-KSWe»*®*®-*»' JJi VF ZOOM HEILOO verwarming HEERENWEG 211 - TELEFOON 31875 Provinciale brandweer wedstrijden in Heiloo DAGELIJKS VERSE EN GEBAKKEN VIS DELICATESSEN Iets te vieren met uw gezin, personeel of vereniging BOWLING HEILOO Afscheidsavond Noordierse kinderen GESCHENKEN Sn Kunsthandel Bejaarden uit Heiloo 8 dagen met vakantie Rommelmarkt bracht 2.442,28 (bruto) op Voor direct gevraagd: Modes - Textiel en Woninginrichting Tot en met 29 mei informatie-stand PORTABLE T.V.'s 285.— RADIO BAKKER ZN. Burgerlijke stand STUDIO 1729.— BLAUPUNKT 3092 p. stuk 269.- 538. 2267.— 417.— 1850.— RADIO BAKKER ZN. Geschenk pastoor Schmidt Voordelig en betaalbare prijzen AALSMEERSE BL0EMENHAL Leerlingenmiddag van Volksmuziekschool Heiloo Gevonden voorwerpen DELFTS BLAUW Bowlingwedstrijd Vanhof Blokker tegen Uitkijkpost AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" H Jfci Koffer uit auto ontvreemd WT UITKIJKPOST 12 MEI 19?ilTK|JI<P0 de aanleg van een nieuwe installatie, S onderhoud of uitbreiding van uw installatie, wel of niet door ons gemaakt Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning Vijftien brandweerkorpsen in aktio Wedstrijdleider toonde zich weinig tevreden over het resultaat Zaterdag worden in Heiloo een deel van de Provinciale brandweerwed strijden gehouden. Er namen 15 korpsen, uit de gehele provincie, aan deel. Het terrein waar de wedstrijd werd gehouden was het complex van de dienst van Openbare Werken aan de Kanaalweg. Wedstrijdleider, de heer J. W. van Oosten uit Hippolytushoef sprak, in kantine-instruktie lokaal van onze brandweer van „een drukke, warme en lange dag". Hij dankte het ge meentebestuur van Heloo voor de medewerking, voor do grote inzet van het brandweerkorps van Heiloo on der leiding van J. Kroonenburg en bracht dank aan de politie en de zes juryleden, waaronder de oud-com mandant - plaatsgenoot P. A. C. Nieuwpoort. Welkom kon de heer v. Oosten heetten burgemeester H. Hoekstra, die enkele malen op deze wedstrijddag al van zijn belangstel ling blijk gaf en de (nieuwe) burge meester van De Rijp, mevr. de Jong. Deze mocht later horen dat haar klei ne dorpsbrandweer het presteerde 2e te wórden, met 264 punten, direkt achter de bedrijfsbrandweer van Bruynzeel II, met 277 punten. TELEFOON 31440 STATIONSWEG 85 - HEILOO De hoor van Oosten konkludeerdo „Er is niet good gewerkt" „Men moet het mij niet kwallijk ne men als ik in mineur spreek", zo be gon wedstrijdleider dhr. van Oosten. „Er is vandaag niet goed gewerkt door een gro.ot aantal korpsen". Dhr. van Oosten drong aan op meer studie van het beschikbaar gestelde mate riaal, waardoor de inzet en het ge bruik van bijvoorbeeld het materiaal cffektievcr kan maar ook moet zijn. Hij somde een hele serie van tekort komingen op welke gekonstateerd waren door de jury, „Het ladderwerk' was allerbelabberst" aldus dhr. van Oosten, er waren maar 4 korpsen die het goed deden. De „brand" werd dooreen groot aantal korpsen onvol doende verkend, men moest meer initiatief aan de dag leggen en er geen onderonsje van maken. Bij de brand weer heeft ieder korpslid een eigen taak, dhr. van Oosten konstateerde dat bij enkele korpsen daaraan nog wel wat mankeerde. Zijn beoordeling van het resultaat van deze wedstrijddag was dus open hartig en lang niet mals. Mogelijk dat daar veel lering uit getrokken kan en zal worden. We zullen maar den ken dat de hoge temperatuur debet is geweest aan dit matige resultaat. In de kantine van de brandweer bleek al gauw de mineurstemming wegge werkt te kunnen worden door een drankje. In de staan ze nergens voor TEE. 31992 Bedrijfsbrandweer van Bruynzeel II nummer één Burgemeester II. Hoekstra toonde zijn bewondering voor de wijze waar op wedstrijdleider N. Oosten do re sultaten van de wedstrijd critisch be oordeelde, waarmee de korpsen hun Voordeel kunnen doen. Dhr. Hoekstra reikte het „gouden" beeldje uit aan het winnede korps, zoals reeds ge zegd, de bedrijfsbrandweer van Bruynzeel II. het zilver ging naar de de gemeentebrandweer van De Rijp en het brons naar de bedrijfsbrand weer Naarden-Internationaal, welke 244 punten behaalde. De rost van de uitslagen 4. Gem. brandweer Slootdorp, 242 punten; 5. Gem. Brandweer Uithoorn, 240 punten; 6. Bedr. Brandweer Far- bo Krommenie, 239 punten; 7. Gem. Brandweer Medemblik, 237 punten; 8. Gom. Brandweer Zaandam (Czaar Peterstraat), 235 punten; 9. Gem. Brandweer Wormervcer-Knollendam, 219 punten; 10. Gem. Brandweer Mui den. 217 punten; 11. Gem. Brandweer Bergen, 216 punten; 12. Gem. Brand weer Hoorn II, 211 punten; 13. Gem. Brandweer Purmerend, 206 punten; 14. Gem. Brandweer Wieringerwerf, 188 punten en 15. Gem. Brandweer Kwadijk-Middelie, 163 punten. De nummersl, 2 en 3 mogen meedoen aan de gewestelijke brandweerwed strijden die gehouden worden op za terdag. 12 juni te Huizen (N.-H.). Willen we tenslotte nog vermelden dat de heren J. de Groot en H. T. Rozing, leden van het brandweer korps Heiloo, als E.H.B.O.-ers hun medewerking verleenden. Het „slacht offer" in het „brandede" gebouw van Openbare Werken was de kleine Mar- chel Rozing, waarvan de heer van Oosten zij dat dit slachtoffer na een gehele dag als gewonde in het gebouw nog springlevend was. N.M. Zaterdagavond werd er in de zaal van het Psychiatrisch Centrum een afscheidsfeestje gehouden voor de Noordierse kinderen, hun pleegou ders, de totale leiding en enkele ge nodigden. Het werd een heel gezellige avond met muziek van disco Van Willigen, de Schermer dansgroep, Jan de Jong uit Leidschendam zong Ierse Balladen waarbij hij zich op de gitaar begeleidde en ook de Noord ierse jeugd deed op spontane wijze aan het programma mee middels het opvoeren van een lekker dwaas stuk je toneel en het zingen van enkele songs met gitaarbegeleiding van Jan de Jong. Er werd gezongen en ge danst naar hartelust, ook samen met de Schermer dansgroep. Burgemeester Hoekstra deelde de prijzen uit van de eerder gehouden fotowedstrijd. Hij sprak zijn dank uit aan de leiding en pleegouders die dit bezoek weer mogelijk hadden ge maakt. De economisch directeur van het Psychiatrisch Centrum bracht voor alle kinderen een beeldschone hanger mee die door de patiënten was ge maakt. De kinderen toonden zich hier bijzonder blij mee. Blij waren ze eveneens met de leuke groepsfoto die werd gemaakt en geschonken door Foto Kino Heiloo. Zij kwamen ook niet met lege han den. Voor hun gastouders hadden ze elk een zeer fraaie roos in koker, een geste die zeer gewaardeerd werd. Voor de heer C, Sanders brachten ze vanuit Ierland een fraaie wandver siering mee met het wapen van Bel fast. Tenslotte bedankte de heer Sanders een ieder die had meegeholpen om dit feest maar vooral deze weken te doen slagen. Een extra woord van dank ging naar de directie en een aantal personeelsleden van het Psy chiatrisch Centrum. Vele uren werd er gratis en met veel plezier overge werkt om bijna dagelijks de warme maaltijden voor deze kinderen met hun leiding te verzorgen. Om ongeveer elf uur kwam er een einde aan deze gezellige feestavond die perfect werd georganiseerd. Jammer dat het Trompetterkorps Heiloo het dit keer af liet weten. In hot draaiboek stonden ze met hun majorettes gepland omstreeks 10 uur. Zondagmorgen was de zaal van het Centrum weer goed gevuld voor de bijzondere kerkdienst met medewer king van het Ritmisch Koor uit Ber gen. Gisteren werd een bezoek aan Hoog ovens gebracht en vanmiddag gaan de kinderen weer naar Ierland. Na 3 fantastisch georganiseerde we ken en een maandenlange voorberei ding zal de promotor van dit hele gebeuren, de heer C. Sanders wel aan enige rust toe zijn; een rust waar hij bepaald niet naar uitkijkt. „Het ver trek van de kinderen laat altijd een grote leegte achter. We blijven er eigenlijk het hele jaar mee bezig", aldus mevrouw Sanders die zo achter de schermen heel wat op te vangen krijgt. „Wij kunnen en willen nu een maal niet anders". Koninklijk tin Tin „free of lead" zoals de Amerikaanse warenwet voorschrijft Heerenweg 211 Heiloo, Telefoon 31166 Eerste groep (van de vijf) naar Beek (Montferland) De eerste groep van de vijf 8-daagse reizen voor bejaarden uit Heiloo ver trekt op zaterdag 15 mei naar Beek (Montferland). Logerende in Hotel „Uitzicht", gelegen in de buurt van een uitgestrekt bos- en heuvelgebied, in de onmiddellijke nabijheid van de Duitse grens. Evenals voorgaande jaren- (voor het zevende jaar worden deze reizen georganiseerd) zijn er in het excursieprogramma twee hele en 4 halve-dag-trips opgenomen. We willen noemen een trip naar de prachtige omgeving van Winterswijk (bezoek aan kaasmakerij), het oude Doesburg (bezoek aan een ouderwet se mosterdfabriek), Kasteel Bergh te 's Heprenberg en het gloednieuwe re creatiecentrum in deze grensplaats en het prachtige gebied van Berg en Dal met een bezoek aan het Afrika- museum. Over de grens gaat men ook, via Emmerik, door het Rijks woud en Noord-Limburg en voorts staat er een tripje naar de Elterberg, wat evenals het gebied rond Elten, door Nederland „bezet," is geweest. Daarnaast is er volop gelegenheid tot wandelen door het fraaie bosgebied, onderdeel van het uitgestrekte Mont ferland. De volgende reizen zijn naar Oisterwijk (2), De Lutte en Slena- ken. Opbrengst ten bate van Medisch kindertehuis „St. Antonius" te Bakkum De rommelmarkt zaterdag van 10 tot 4 uur gehouden in het Hervormd Centrum „De Rank" en in de tuin van dit centrum mag weer een groot succes genoemd worden. Bruto kwam bijeen 2.442,28. Er was grote be langstelling, ook al kwam die belang stelling in vlagen. Er waren bijzonder goede artikelen ingebracht en die wa ren in de eerste uren van de rommel markt dan ook spoedig verkocht En dat voor goede maar toch wel aan vaardbare prijzen. Het is altijd weer een genoegen mensen te zien snuffe len in een voorraad oude boeken, of in gedragen kinderkleding. Er waren een aantal attrakties die nu niet zo vlot gingen, ook al lever den die toch nog heel wat centjes op. De „keukendienst" had het druk met het bakken van pannekoeken. Niet onbegrijpelijk: er werd in verband met het warme weer veel limonade „getapt". Alles bij eikaar leverde het een prachtig bedrag op. Het Medisch Kin dertehuis „St. Antonius" te Bakkum gaat hier van profiteren. Het ligt in de bedoeling van het geld een film projector te kopen. I Sollicitaties te richten aan: WESTERWEG 261 - HEILOO - TELEFOON 072-3T738 van gegevens over het blindenwezen Vanaf jongstleden vrijdag tot en met vrijdag 29 mei is er een kleine infor matiestand in het filiaal van de open bare leeszaal en bibliotheek aan de Ewisweglhoek Pastoor van Muijen- weg. Mevr. Smit, bibliothecaresse, geeft, als m^n dat wenst, informatie over deze stand. Er ligt een catalogus over gesproken boeken op spoel- band- en cassette, men kan zien dat er ook muziek is in brailleschrift, hoe brailleschrift wordt gemaakt en men kan vernemen hoe men blinde kin deren op scholen onderwijst. Hoeveel werk er voor nodig is om bijvoor beeld een pocket-boekje in braille schrift wordt „vertaald" kan men vernemen. Er zijn vier banden voor nodig. Er staat in de stand een spe ciaal voor blinden geconstrueerde typemachine. Interessant is de inge nieuze diaprojector die, toen wij er waren, helaas niet in werking gesteld kon worden. Een ingenieur, zelf twee blinde kinderen hebbende, wist een methode te ontwikkelen dat blinde kinderen allerlèi spelen kunnen doen. Dat men zich al in de vorige eeuw daadwerkelijk bezighield met de groep van blinden, bewijst wel het geëxposeerde omvangrijke boek in brailleschrift. Al bij al een kleine belangrijke ten toonstelling die geïnteresseerden be slist moeten gaan zien. U kunt op de openingsuren van dit filiaal van de leeszaal en bibliotheek zo binnen lopen. Wil men inlichtingen over het werk van de Nederlandse Blindenbiblio theek dan kan men zich wenden tot Noordwal 7 te Den Haag, tel. 070- 652950. accu - lichtnet 31 cm beeld, reeds v.a. incl. 1 jaar garantie! Kennemerstraatweg 255 Heiloo Telefoon 072-30262 Geboren Maarten J. B„ z.v. J. M. A. Roose boom en M. M. Bos. Elders geboren: Job, z.v. D. A. van der Noord en A. Schuurman; Gert-Jan, z.v. G. W. Steffers en J. Aartsen; Antoon A. S., z.v. Chr. van Rames- donk en G. E. van Beusekom; Cleo S., d.v. E. B. H. M. de Rooij en A. M. C. van Kesteren; Daan J. Ph., z.v. G. Ph. Borst en E. M. J. Baltus. Ondertrouwd Adrianus C. Hollenberg en Anne M. Bruin. Getrouwd: Cornelis Mossel en Wiihelmina E. M. van Westerop; Johannes G. Hoetjes en Johanna E. Horstman. Overleden Flora Buchan, e.,v. Meeuse, 58 jaar; Elders overleden: Jan'Lammertsma, 62 jaar; Elizabeth Verver, w.v. Dekker, 76 jr. Dirk M. Riesmeijer, 55 jaar. 2 Wharfdale boxen Linton 3 XP Aanbiedingskorting Kompleet Kennemerstraatweg 255 Heiloo Telefoon 072-30262 Voor hen die graag een. bijdrage wil len leveren voor het geschenk dat pastoor Schmidt zal worden aange boden i.v.m. zijn 40-jarig priester jubileum heeft het organiserend ko- mitee een girorekening geopend op naam van de heer Co Bruin, Holle- weg 83, Heiloo. Het nummer is 60 96 33 onder vermelding „Kado pas toor Schmidt". Tevens zal er een kollekte worden gehouden op 29 en 30 mei tijdens de Eucharistievierin gen. dat kan de uw adres voor: ruime sortering KAMERPLANTEN AARDEWERK en alles voor uw TUIN, Zevenhuizerlaan 54 Heiloo Spelen op de blokfluit centraal Zaterdagmiddag waren zo'n 100 leer lingen van de Volksmuziekschool „Heiloo" bijeen in de Ger. Kerk. On der leiding van hun docenten, de da mes Hermans, Hottentot en Veldhui zen lieten zij horen wat zij alzo be reikt hebben op de blokfluit. Het samenspel stond deze middag voorop en er werd in groter en kleiner ver band gespeeld. Het bleek weer op nieuw dat er tal van mogelijkheden zijn en dat er bijvoorbeeld volop mu ziek aanwezig is om gespeeld te wor den. Zelfs bijzonder mooie composi ties, met of zonder andere instru menten etc. Zo werd de middag, wel ke ook werd bijgewoond o.a. door be langstellende ouders, geopend met het Engels werkje „De maand van mei" van Marley. Hieraan werkten mee alle 100 leerlingen en de docen ten José Jonkers (zang) en Hugo van Veen (clavecinmbel en orgel). Het klonk bijzonder mooi. José Jonkers heeft een mooie warme stem en een uitstekende voordracht en vormde zodoende een waardevol deel van dit leuke werkje. Evelien Morlang (altfluit) speelde een werk van Handel waarbij zij werd begeleid door Hugo van Veen aan de clavecinmbel en Ans Hermans, bas fluit. Hieruit bleek wat bij intense studie bereikt kan worden. Wij hebben er bijzonder van geno ten Op alt-blokfluit speelde Jan Joop Langereis een sonate van G. Ph. Te- lemann, welke veel muziek compo neerde voor de fluit. Ook voor zijn optreden bijzonder veel waardering. Vele kleine en wat grotere ensembles uit de grote schare van leerlingen lieten zich deze middag horen, uiter aard het een met meer of minder succes dan het andere, maar allen met ernst medewerkende! Opvallend bij het zien van de groep van jeug dige fluitisten dat het percentage jongens bijzonder gering was. Een góede raad, laat men in het ver volg kenbaar maken, in de pers, dat zo een leerlingenmiddag of avond wordt gegeven en het programma niet zo lang laten duren. N.M. Bril in rood etuisleutel no. 27rode vulpen; rood platenkoffertje; rode voetbal; nylon tas met inh.; rabies- penningen no. 18822, no. 007255 en no. 007288; gouden ring (kettingmo del); oorbel; rode knipportemonnee; jongensjack; schakelarmband met naamplaatje; ketting met sterre- beeld; kinder jasje; basketbalschoen; dameshorloge; bankbiljet; verzeke ringsplaatje DRD-039verzeke ringsplaatje (GLW-066). Inlichtingen: wo. en za.-middag tus sen 2 en 4 uur op het Groepsbureau der Rijkspolitie te Heiloo. voor zondag 16 mei 1976 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 11 uur irt de Kruiskerk ds. M. A. van Rhijn. Jongerendienst met Jongeren koor. Crèche in bijgebouw. Zondags dienst in de Vondelschool. De Rank Jeugdkapellers naar de Kruiskerk. Kruiskerk 9.30 uur ds. Ewoldt uit St. Pancras. Crèche in bijgebouw. Zondagsschool in Rehobothschool. 19 u. ds. S. den Blaauwen. De Ark 9.30 u. Jeugdkerk o.l.v. dhr. Allewijn. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. van der Schee. Koor. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 uur cand. H. Laernoes te Am sterdam m.m.v. de Kantorei van de Apostolische Kirche te Münster. Crèche en kindernevendienst van 9 t.e.m. 12 jaar. 5 uur cand. Laernoes. Volle Evangelie Gemeente Westerweg 294 Zondagmorgen 10 uur. Bijbelstudie donderdagavond om 8 uur Westerweg 294. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerw. 267, Heiloo, tel. 072-30906. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9 uur ds. J. H. Uytenbogaardt (van Stompetoren) in de Remonstr. Kerk. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uur ds. E. H. Cossee. Doopgez. Gem., Koningsweg Alkmaar 10 uur mej. Luikinga (van Haarlem) Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur ds. F. E. van der Zee. Zevendedags Adventisten Hofstraat 17, Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens 't week end: zondag 10 uur Hoogmis; 11.30 uur de mis met jeugdkoor en zondag avond om 6.30 uur. zaterdagavond om 7 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 u.; ma.-, di.- ën vrijdagavond 7.30 uur. Event, gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 - 5.30 uur. H. Moeder Godskerk - Holleweg 111 Eucharistie-vieringenzaterd. 19 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (di. en do.) 8 uur (dagelijks, behalve ma.) Biechthoren: zaterdag 16.30-18 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: zaterd. 19 u., zond. 7.30 u. (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag v. d. maand 7 u. Lof: zondagavond 7 u. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevr. C. J. Maas-Postma, Stations straat 64, Alkmaar, tel. 072-23163. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Heiloo Dr. A. A. M. E. Janssen, Heerenweg 236, Heiloo, tel. 072-30066. Limmen Gedurende het weekeinde is altijd één van de twee Limmer artsen te berei ken; tel. 1272. 'Woonadres dr. v. d. Dusse, 't Kieften- land 34,; dr. Bremmers: Dusseldor- perweg 88. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo, tel. 072-31070. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. T. Duineveld, Rustenburg 1, Eg- mond a.d. Hoef, tel. 02206-3159. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, tel. 32719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur v. spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag 18.00-18.30 uur: Dr. H. de Vries, Emmastraat 20 Alk maar, tel. 072-13813. DIERENARTSEN H. E. M. Eberson, Breedelaan 46 Hei loo, tel. 072-31606. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorzie ning: 's donderdags van 8.30-12.00 u SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere di.- en vr.-morgen 8.30-11.00 u„ di.av. 7-8 uur en na afspraak, v. Aos- tastraat 5, tel. 31144, toestel 54. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Geopend: werkdagen van 9.30-10.30 u. behalve vrijdag, tel. 31073. Uitleenmagazijn geopend op werkda gen van 19-19.30 uur. Diëtiste: Iedere 4de woensdagmorgen van de maand. Volgens afspraak. Zwangerschaps Nabevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 34694 - 34398. Wijkverpleegkundigen Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken v. 12.30-13.30 uur; Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken van 8.30-9.00 uur; Zr. J. van Leeuwen, Stationsweg 66, Alkmaar, tel. 10221, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. A. v. Staveren, De Kandelaar 22, tel. 34326, te bereiken van 8.00-8.30 u. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WEB Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werks in Heiloo, Westerweg 263, tel. 3oj maandagavond 7-8 u., wo.- en vriji ochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kei weg 1, tel. 1250, di.-middag 2-3 en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen h en half 2 bij mevr. Meertens-Wilta Rector Frederiklaan 5, tel. 16371 mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Molen» telefoon 30127. GEZINSVERZORGING 1 BEJAARDENHULP stichting „NOORD- KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmn Akersloot, Egmonden, Heiloo Limmen. Spreekuur dagelijks maandag tl vrijdag 's morgens van half negen t half tien op de onderstaande adn sen: ALKMAAR: Nassauplein 8, telefa: 27066; Muiderwaard 396, tel. 29; Ontmoetingscentrum) AKERSLOOT: Kerkln 61, tel. 12( EGMONDENWilhelminastraat tel. 02206-1671 HEILOO/LIMMENWesterweg!) tel. 35544 Direktie en Administratie: hoofdkt toor Nassauplein 8, Alkmaar, 072-27066 gehele dag bereikbaar v« dringende aanvragen. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkirian Heiloo, tel. 31297. Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo Spreekuur maatsch. werkster mal E. H. Emke-Wortel maandag vrijdag van 9-10 uur in 't Open Hui Maandag, woensdag en vrijdag vi 2.30-3.30 uur in de voorm. Willibrs dusschool zij-ingang links, Westen 294, tel. 35296. Of na afspraak 312 b.g.g. 33770. Aktiviteiten Westerweg 294: dinsdag 10-12 u. bejaardenkoor o.l mevr. Mooyen; dinsdagmiddag bridge en handwerk; woensdagmiddag biljarten en sjoel; vrijdagmiddag kaartspelen zondagmiddag „open huis". Rechtswinkel Alkmaar Rechtswinkel Alkmaar, Diggelaa: steeg 2, dinsdagavond half acht negen uur. Géén telefoon. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAE Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-211; i no Dinsdag 15.30-17 Woensdag Vrijdag 10.00-12.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.il 19.00-21.00 14.00-17.00 15.30-171 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdelitj is bovendien elke werkdag van 101." uur geopend (ook voor niet-ledesl' OPENINGSTIJDEN FONOTHEEB Dag Volwassenen Jeugd Woensdag 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 FILIAAL OPENB. BIBLIOTHEEK Hoek Ewisweg-Past. v. Muijenweg Telefoon 30670 Dag Volwassenen Jeugd Dinsdag 14.00-17.00 14.00-171 19.00-21.00 19.00-21J Woensdag 14.00-17.00 14.00-17) 19.00-21.00 19.00-21) Vrijdag 14.00-17.00 14.00-17) 19.00-21.00 19.00-21! Zaterdag 10.00-12.00 10.00-12! Dhr. R. D. de Jager (rechts op de foto) houdt de Zilveren Tulp in de hoogte die hij met de groep van Vanhof Blokker met bowlen wist te her overen van de Uitkijkpost, die vorig jaar met vissen deze wisselprijs in haar bezit kreeg. handgeschilderd Vrijdagmiddag jl. nam het voltallige personeel van Vanhof Blokker een revanche tegen de mensen van de Uitkijkpost in de Bowling Heiloo. Zij behaalden een geweldige overwinning en kwamen daarmee in het bezit van de wisselprijs, de Zilveren Tulp. Versterkt met enkele Canadezen en Amerikanen die hun bedrijf in het buitenland vertegenwoordigen liepen ze behoorlijk uit op de Uitkijkposters die hun nederlaag grootmoedig op namen. Vorig jaar wonnen wij de Zil veren Tulp met een viswedstrijd. Dat vissen niets m'et bowlen te maken heeft werd al spoedig duidelijk. Toch werd het een verschrikkelijk gezelli ge middag in de Bowling Heiloo die we best nog eens willen herhalen. Wanneer we voldoende geoefend heb ben zullen we de tegenpartij weer opnieuw uitdagen. De Zilveren Tulp moet terugkomen, dat is zeker. TON LEÜRS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-30294 Dit weekend werd er een diplomaten- koffer uit een auto weggenomen die geparkeerd stond naast Salon. Kroon in het Stationscentrum. De eigenaar van deze koffer, de heer C. J. Koopmeiners, Westerweg 254 is door deze diefstal zeer gedupeerd. Als reklame-ontwerper kun je moei lijk je vak uitoefenen zonder de daar bij behorende attributen. In deze kof fer bevinden zich ook een aantal fo to's die voor de fam. Koopmeiners zeer waardevol zijn. Bedoelde koffer kan zonder meer voor het pand wor den neergezet. De rechtmatige eige naar zou hier bijzonder gelukkig mee zijn. Een waardevol geschenk in Kunsthandel Heerenweg 211 Heiloo. Telefoon 31166

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 2