r 5 TOYOTA-dealer regelmatig goede OCCASIONS in voorraad hc^m'jisis^ m Sport en Spe wél ERK in het stationscentrum LIMMEN 4 40-Jarig Priesterjubileum Pastoor Schmidt blij en spontaan feest delfts blauw "SééTttf* JËMk BRINK Doe eens wat anders. Ga naar de BOWLING HEILOO Oergezellig^ Tel. 3I992 vost T:.jföi"4s* «II 1 M B.S.C. Heiloo BLAUPUNKT STUDIO 3092 1729.— p. stuk 269.— 538. 2267.— 417.— 1850.— RADIO BAKKER ZN. 200-ste lid voor B.S.C. Heiloo vvvvvwuvwwvwwwwvvvvv Luilak in Heiloo Bejaarde vakantiegangers logeren in Oisterwijk VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT LUCHTVERWARMiNG de C.V. met toekomst FA. H00GEB00M LIMMEN 9 JUNI 1976 JTKIJKP I I s Het afgelopen weekend vierde pas toor J. A. M. Schmidt van de Moeder Godsparochie zijn 40-jarig Priester feest. Het werd een blij en spontaan feest voor jong en oud met als sluit stuk op zondagmiddag een receptie waarvoor een overweldigende belang stelling bestond. Goed vertegenwoordigd was ook de jeugd met sketches, liedjes en felici taties. De cabaretgroep „Klojo" bracht een „Scheppingsverhaal" in cabaretvorm waarin de aktiviteiten van pastoor Schmidt als bouwpas toor leuk waren verwerkt. Namens het kerkbestuur sprak mevr. Tijdens deze receptie werd pastoor Schmidt namens parochianen, vrien den en kennissen een schitterend ka- do overhandigd nl. een Philips radio-, grammofoon-, bandrecorderinstalla tie kompleet met banden waarop het hele feestelijke gebeuren was opge nomen, een kado waar de jubilaris verschrikkelijk blij mee was. „Ik had een radiootje van vóór Christus", al dus pastoor Schmidt. „Dit is onge looflijk mooi. Ik ben er helemaal on dersteboven van". Tijdens deze receptie, die plaats vond in het achterste gedeelte van de kerk dat tot een grandioze feestzaal was omgetoverd met prachtige bloem stukken langs de wanden, gezellige zitjes en muziek, zagen we vele afge vaardigden van verenigingen, scho len e.d. Namens het gemeentebestuur waren aanwezig wethouder J. Bolten met echtgenote en secretaris v. Loon. Met de gelukwensen stroomden ook vele bloemstukken, planten en ande re kado's binnen. Programma komende weekeinde Baseball Zondag 13 juni: 14.30 uur Cromtigers 1 - B.S.C. Heiloo 1: Zondag 13 juni: 12.00 uur Flying Pe trels 2 - B.S.C Heiloo 2; Zondag 13 juni: 10.00 uur B.S.C. Hei loo RDM - A.B.C. RDM; Zaterdag 12 juni: 12.30 uur The Bears MCB - B.S.C. Heiloo MCB 1: Zondag 13 juni: 10.00 uur B.S.C. Hei loo MCB 2 - Alemaria Victrix MCB: Zaterdag 12 juni: 12.30 uur O.D.I.Z. Frogs BLE - B.S.C. Heiloo BLE 1; Zondag 13 juni: 42.30 uur The Herons BLE 3 - B.S.C. Heiloo BLE 2. Softball: Vrijdag 11 juni: 19.00 uur O.D.I.Z. Frogs 2 - B.S.C. Heiloo 1: Vrijdag 11 juni: 19.00 uur B.S.C. Hei loo 2 - The Herons 3. Zaterdag 12 juni: 10.00 uur B.S.£. Heiloo jun. - Orwo H.C.A.M. jun. Settels over de zeer goede samen werking met pastoor Schmidt. Dominee Ouwendijk sprak namens het Interkerkelijk Pastoraal Beraad in Heiloo (I.P.B.H.). Hij wees in zijn toespraak vooral op de goede weder zijdse betrekkingen waarbij hij pas toor Schmidt „de man van het eerste uur" noemde. „Een man met een open oog en oor voor alle Christenen die hij ontmoet. Een ieder komt hier tot zijn recht. Deze kerk is tekenend voor uw persoon". Namens de colle gae overhandigde hij een fraaie re- produktie van Rembrandt en een boekenbon. Voor de Eucharistievieringen die za terdag en zondag gehouden werden bestond zeer veel belangstelling. Zaterdag m.m.v. het Moeder Gods Jongerenkoor en de harmonie „St. Caecilia" en zondag met het dames- en herenkoor „Mater Dei", de Litur- giegroep „Jong en Oud" en het Rit misch Jeugdkoor „Abel". Alle dien sten werden voorgegaan door pastoor Schmidt. Stijl-dansavond Zaterdagavond bracht Disco Van Willigen in de feestzaal van de kerk vele voetjes van de vloer. De zaal was stampvol en rond de klok van 1 uur nam men maar node afscheid. Ook pastoor Schmidt was van de partij. Fancy-Fair Geslaagd is zeker ook de Fancy-Fair die op zondagmiddag plaatsvond op het kerkplein m.m.v. de scholen. Het mooie weer deed wat dat betreft een extra duit in het zakje. Voor de allerkleinsten werd er pop penkast vertoond in de koffiekamer van de kerk. Alles met elkaar werd het-een ver rukkelijk feest waar jong en oud van heeft genoten; een feest dat pastoor Schmidt nog lang bij zal blijven. BOWLING BOM) HEILOO start jeugdcompetitie De Bowling Bond Heiloo is in de run ning. Deze vereniging, die plm. 4 maanden geleden werd opgericht en zowel op maandag- als ook dinsdag avond speelt in de Bowling Heiloo, telt nu reeds 80 leden waarvan een groot deel de westrijdsport beoefent. Het bestuur meent dat nu de tijd is gekomen om ook iets voor de jeugd te gaan organiseren. Het is de be doeling om op zaterdag te gaan spe len van 11.30 tot 14.00 uur. In team verband zullen er onderlinge wed strijden gehouden worden. Het lidmaatschap zal 20. per jaar bedragen plus 3.25 per wedstrijd middag. Per middag zullen er drie games gespeeld worden. Jongens en meisjes vanaf plm. 10 jaar kunnen zich hiervoor opgeven bij de heren H. Appel, Obriglaan 54, tel. 30606 en J. J. G. Steenhart, de Hof stee 2, tel. 31506. Bij deze adressen kunt u alle verdere informatie verkrijgen. Wel graag na 7 uur 's avonds. TENNISVERENIGING „HET VENNEWATER" De geplande lessen van deze w^ek op het nieuwe tennispark „Het Ven- newater" kunnen nog niet doorgaan. De banen zijn n.l. nog niet voorzien van de toplaag, die noodzakelijk is. Voor de lessen op zaterdag kan men kontakt opnemen met de trainers, de heren Goedél en Meyer of zelf even een kijkje gaan nemen op het park. OPPOSITIE BLIJFT 2e KLASSER De beslissingswedstrijd tussen VVV III en Oppositie is geëindigd in een duidelijke overwinning voor Opposi tie. Door deze overwinning blijven de Heilooërs in de tweede klasse en de graderen de Alkmaarders naar de derde klasse van de Noord-Hollandse schaakbond. De strijd tussen de beide degradatie kandidaten was veel spannender dan de uitslag doet vermoeden. 6%1%. Weliswaar stond Oppositie om onge veer half tien 'al voor met 10, door een fraaie overwinning van S'lob op zijn rivaal, maar de strijd aan de an dere borden was moeilijk. Holtes en Heeringa stonden om die tijd elk iets minder goed dan hun tegenstrevers. Van Hoek en Alleman elk iets beter; van der Werff stond twee pionnen achter zonder voldoen de compensatie, terwijl Reus de win nende voortzetting maar niet kon vin den en daardoor langzamerhand steeds slechter kwam te staan. Pas rond half elf kwam er tekening in de strijd. Holtes stond nog steeds moeilijk en leek te gaan verliezen. Al leman zou wel gaan winnen evenals Heeringa, die uit de te aarzelende houding van zijn opponent duidelijk voordeel had weten te halen. Van Hoek stond nog altijd beter, zodat uit de resterende partijen nog slechts een half punt nodig was. De beslissing viel feitelijk toen van der Werff onverwacht zijn tegen stander mat kon zetten. Bovendien wist Holtes zijn partij fraai op remise te houden. Ook Sneek en Reus hiel den remise, zodat Heiloo ongeslagen uit deze strijd te voorschijn wist te komen. Op 22 juni houdt Oppositie de laatste clubavond van dit seizoen. De jeugd groep zal die avond simultaan spelen tegen hun jeugdleider de Jager, die geassisteerd wordt door sekretaris Heeringa. Deze beide schakers zullen het zeer zwaar krijgen, want een aan tal van deze jongelui zal dan al in het bezit zijn van het torendiploma. Het examen hiervoor zal op 8 juni afgenomen worden door de heer Muyen van de N.H.S.B. handgeschilderd Een waardevol geschenk in Kunsthandel Zf/Lo9 oo. Telefoon 31166 Heerenweg 21 1 H TENNISVERENIGING „HEILOO" Toeschouwers gevraagd Het le team van de Tennisvereniging „Heiloo" heeft de afgelopen weken leuke prestaties geboekt in de lan delijke zondagcompetitie. De presta ties zijn op zondag 30 mei jl. bekroond met een glorieus afdelingskampioen schap in de 3e klasSe gemengd; een kampioenschap, dat niet alleen veel vreugde heeft gebracht bij de team genoten, maar ook aan enkele toe schouwers menig kijk-plezier heeft gegeven. Na dit kampioenschap volgen de pro motiewedstrijden. Deze week bereid het team zich voor om de beslissende slag te slaan. De ingrediënten liiken aanwezig om de promotiewedstrijden succesvol te beëindigen; de individu ele inspanningen zijn optimaal en het team „draait" goed. De enige disso nant tot nu toe is de aanwezigheid van slechts enkele toeschouwers; Hei loo I heeft het steeds alleen moeten klaren en is bevreesd ook tijdens de promotiewedstrijden het zonder aan hang te moeten stellen. Waar blijft de club-aanhang? Vindt men het niet leuk. dat Heiloo een woordje meespreekt in de landelijke competitie? Heeft men geen belang stelling voor het wedstrijdtennis? Het lijkt wel of de belangstelling voor de tenniscompetitie minimaal is. Com petitie is belangrijk! Competitie be paalt het gezicht van de vereniging, het houdt het verenigingsgebeuren le vendig, het voorkomt inslapen, het stimuleert het rekreatieve tennis, het geeft de jus aan de verenigingsactivi teiten. Volgend jaar kan het le team in de 2e klasse spelen en dat is waarachtig geen kleinigheid. Voordat het echter zover is, moet er nog we! wat gebeu ren Veel hebben de deelnemers in eigen hand. maar de aanwezigheid van talrijke toeschouwers zou een flinke steun kunnen betekenen! Daarom rekent Heiloo I op uv\« aan wezigheid. Zondag 13 juni a.s. zullen de promotiewedstrijden gespeeld wor den; de tennisbanen aan de Dors 1 (Heiloo-W.l vormen het strijdtoneel; Komt u ook 2 Wharfdale boxen Linton 3 XP Aanbiedingskorting Kompleet Kennemerstraatweg 255 Heiloo Telefoon 072-30262 Hai-lon. Ru1.- znven naanden na de oprichting van de base- en Soft ball Club Heiloo heeft zich het tweehonderdste l;d aangemeld. Het is de 14-,jarige Marjolein van dor Voen, die softball gaat spelen. Afgelopen zaterdag voor aanvang ven de honkbalweristrijd BSC Heiloo tenen De Vikingen uit Den Helder, kreeg zij van het bestuur bloemen pn een handschoen aangeboden. Voor deze nog zo jnnop ver- opininn jo H't non groot succes te noemen. Hi i d° oprichting op 30 oktober 1975 hadden zich al meer dan 160 leden aangemeld, en dit aantal is nu dus al aan gegroeid tot 300, een aantal dat ongetwijfeld in de i<omenrie maan den verder zal. toenemen. '"et name de jeugd blijkt zich aangetrokken te voelen tot de nieuwe base- en softball club en vormt hèt grootste bestanddeel. In de competitie spelen momen teel zeven ieugriteams. Sinds april is ook een pennutafdeling onderdeel van de BSCHeiloo. Sinds het grote succes ivan peanutdag op 30 april jl., toen BSC Heiloo een peanuttournooi organiseerde, en voor elkaar wist te krijgen dat 20 bekende sportfinuren een peanutbalwed- strijd speelden, wat opzien en bewondering in de gehele Neder landse honkbal- en s.oftbal 1- wereld laeeft geoogst, is het aan tal peanuts, in de leeftijd van zes tot tien a twaalf jaar, ge staag toegenomen, en bedraagt momenteel zo'n 20 a 25. Dat dit een kader,vdreist om de spelende leden, jeugd en senioren, te begeleiden, is duidelijk. Momenteel beschikt de BSC over een 16-tal trainers, trainsters en coaches, die hun enthousiasme en kennis met succes op speelsters en spelers over brengen. Deze trainersgroep komt maandelijks met het bestuur bij elkaar om eventuele problemen en technische zaken te bespreken. BSC Heiloo blijft hard aan de weg timmeren om volledige erkenning WEDEROM ZEGE VOOR DE SCHAECKELSOHIETERS" Met zeer veel supporters langs de lijn is de voetbalwedstrijd van afgelopen zondag in een 2 1 overwinning voor de Schaeckelschieters" geëindigd. In de eerste helft reeds drie doelpun ten van deze Amstelbrouwers, een van „Bricus" en twee van ,,'t meisje met de gouden beentjes". Jammerge- noeg werden deze laatste twee afge keurd. In de tweede helft werd'de stand op 2 0 gebracht door „Ineke". Gewel dig! Het publiek was nu niet meer te houden, 'n Enthousiast toeschouwer zakte van blijdschap bijna door zijn zonnestoel en alle fans schreeuwden en joelden er op los. Maar „Mogojoko" vocht terug. Het werd 2 1, maar hier bleef 't dan ook bij Weer een overwinning voor de „Schaeckelschieters". Maar ja: Met Ares als kastelein. Zal elke wedstrijd een overwinning Ilondrika van der Meyden G.V. DOVES Deelnemers sportdag op zaterdag 12 juni in HeerhugowaardVoor tijd van 'vertrek en tijd san terugkomst ver wijzen wij naar de advertentie in dit blad. Brood en eventueel drinken meene men. Kleding: als je hebt je Doves- gympak, trainingspak e.d. Geen hor loges e.d. meenemen s.v.p.! te verkrijgen in Héiloe. Momen teel zijn bijzonder aantrekke lijke stickers in omloop ge bracht, die fl. 1,- per stuk kosten. Voorts beschikt de BBC Heiloo over een clubblad, die sinds maart met een maandelijkse frekwentie verschijnt. De ver schijning van de eerste nummers is alom met verbazing en be wondering ontvangen en kan zon der meer als een uitstekend m visitekaartje van BSC Heiloo beschouwd worden. Ondanks dat bij BSC Heiloo verreweg de meeste honkballers en softballers van Heiloo spelen, kan deze vereniging geen ge bruik maken van het enige Amerikaanse honkbalv/eld in Heiloo, daar Foresters hier aanspraak op maakt, en BSC Heiloo niet op de Egelshoek, waar het veld ligt, wenst. Voor een aantal leden van de BSC Heiloo was dit aanvan kelijk nog een moeilijk te ver teren zóak, daar deze honk ballers nog met eigen handen dit eerste Amerikaanse honkbal- veld boven het Noordzeekanaal hadden aangelegd. BSC Heiloo heeft echter voorlopig onderdak verkregen op het sportcomplex van het "Vennewater"waar ge speeld wordt op de hockey velden van de Terriers en het nieuwe bedrijfsvoetbalveld Verder kunnen de speelsters en spelers gebruik maken van de uitstekende faciliteiten in de sporthal. Al met al is de BSC Heiloo wel gegroeid tot één van de grootste honkbal- en softball- verenigingen in Nederland. In ieder geval behoort de ver eniging uit Heiloo nu al tot de tien grootste verenigingen (bBsebaJl en softball) ven Nederland. Een uiterst opmer kelijk resultaat na een bestaan van amper zeven maanden! Ski», 4" EFFEKT MIXED-TOURNOOI Op vrijdagavond 11 juni, om half acht, organiseren twee teams van de vol leybalvereniging „Effekt" een rnixed- tournooi in de sporthal „Het Venne water". Aan dit tournooi, dat tevens geldt als afsluiting van de volleybal-competitie, zal door meer dan honderd volleybal- liefhebbers worden deelgenomen. Ondanks dit grote aantal hebben wij nog enige plaatsen over. Effekt-leden kunnen zich voor de aanvang aan melden bij de tournooi-commissie. De kosten a 2.50 voor deelnemers moeten bij de ingang worden voldaan. De avond wordt besloten met een ge zellig samenzijn in de kantine, van wege het 10-jarig bestaan van de vol leybalvereniging „Effekt". Supporters zijn natuurlijk van harte welkom om vanaf de tribune gratis van dit spektakel te kunnen genieten. BEAUTYFUL FORESTERS Eerste Pinksterdag werd weer het traditionele Rooswijk-Softball tour: nooi gehouden. Poulewinnaars waren ditmaal Haarlem en Terrasvogels. 'Hoewel de Foresters-dames niet be paald opvielen door hun sterke spel (3—16, 2—7 en 0- -10) kwamen zij toch niet met lege handen thuis. De jury kende hen de prijs toe voor het best geklede en meest sportieve team: Een portable radio. KRAPPE NEDERLAAG FORESTERS Foresters heeft 't tegen Cromtigers 2, serieuze titelkandidaat in de tweede klasse van het rayon Noord-Holland, niet kunnen bolwerken. Via 3 -3 na de derde en 4—3 na de vierde inning, werd ondanks een dubbelspel in de 5e inning, na 6 innings de eindstard 75 bereikt. Cromtigers wisselde na twee innings en tweemaal geraakt werpen, werper Ernsting (1-2-8) voor Bouwhuis (10-3-4). Voor Foresters wierp Henk van Wis sen, Werpcijfers 5-4-15. Wedstrijdpramma Foresters Honkbal. Softball: Vrijdag 11 juni - 19.00 uur. Fcresters - A. Victrix 2. Honkbal: Zondag 13 juni - 10.00 uur. Foresters - W.S.V. 2. Bleesing: Zondag 13 juni - 10 uur. Herons 2 - Foresters. Dat het zaterdag j.l. luilak was heb ben de meeste Heilooërs wel geweten. Een aantal mensen van Buk-Buk, opererend onder de naam „het buro voor loipe zaken", waren vroeg u-st de veren gegaan om Heiloo, via eec geluidsinstallatie, gemonteerd op een bakfiets, en daarbij uiteraard harde muziek, wakker te maken. Iets wat, naar wij zo om ons heen ver namen, wel aardig gelukt is. Voor diegenen die het wel gehoord hebben, maar toch te lui waren om op te staan, bijgaande foto van deze vreemde lieden. D.V.W. Op zondag 13 juni wordt de 2e witvis- comp. wedstrijd gehouden in het Ka naal - Kolhorn - Sehagen. Vertrek 5.00 uur vanaf 't Open Huis. Opgave onder telefoon 34104 en 34336. Voor de wedstrijd op 12 juni in Mid den meer wordt men verzocht om 7 uur aanwezig te zijn bij het Open Huis. Damesviswedstrijd Op woensdagavond 7 uur wordt er een damesviswedstrijd gehouden in plan Oost. Verzamelen kwart vóór 7 bii parkeer plaats de Loet. Deze wedstrijd is voor alle dames. Ook hiervoor opgeven bij de wed strijdcommissie. VAN DE WERPHEDVEL Programma sectie baseball - softball van de s.v. „De Foresters" 'Het wedstrijdprogramma van de sec tie baseball - softball van de s.v. „De Foresters" afdeling senioren ziet er voor de eerstkomende weken als volgt uit. Zondag 13 juni; 10.00 uur Foresters - W.S.V. 2; Zondag 27 juni: 10.00 uur Foresters - Seagulls; Zondag 4 juli: 10.00 uur Foresters - Bears 2 Zondag 11 juli: 13.30 uur Herons 4 - Foresters; Zondag 18 juli: 10.00 uur Foresters - Cromtigers 2; Zaterdag 24 juli: 10.00 uur Herons 3 - Foresters; Zondag 1 augustus: 10.00 uur Fores ters - Fl. Petrels 3; Zaterdag 7 augustus: 14.00 uur W.S. V. 2 - Foresters. D.V.W. jeugd 5 juni was het dan zover, de eerste wedstrijd werd vervist in „Plan Oost". Om 7 uur 's morgens vond de aan vang plaats van de zeer vele niet-lui- lakken Ditmaal bleek de vis de luilak te zijn, want de vangsten waren matig. Al viel de vangst wat tegen, de -prij zen vergoeden veel, waarbii onze ex tra prijs van de heer Jac. Ideco en H. Boersen, onze dank namens de jeugd. Ook de Horna onze dank. J. Corts ging met de prijs voor de grootste vis naar huis. Van 12 - 16 jaar werd No. 1 Ton Kat met 17 stuks; 2. W. de Vries met 14; 3. Karei Beers, 13; 4. Mulder, 12; 5. S. Smit, 11. Tot 12 jaar: 1. Mark Hommes. 7 st.; 2. Kot torman. 6; v. Twuyver, 6; San- cehs, 6; De, Boer, 6. Volgende wedstrijd 19 juni a.s. Zie raambiljetten en Uitkijkpost. P.S. vergeet niet je vergunning tijdens de wedstrijd. van 5 t.m. 12 on van 12 t.m. 19 juni Wanneer deze Uitkijkpost verschijnt logeert oen Heiloose groep van be jaarde vakantiegangers een week lang in het Brabantse Oisterwijk, op de „Belvertshoeve" te midden van de bossen, vennen en heide. Na oen vrije Zondagse dag ging men op maandag, 2e Pinksterdag, een dag trip maken. Een bezoek aan het oude Ficusden stond op het programma en een boottocht door de Bicsbosch. Een middagtrip stond voor dinsdag op het programma naar Baarle-Nas- sau mot zijn enclaves in hot Neder landse en Belgische gebied. Iemand van de V.V.V. verzorgde de rondlei- ding. Vandaag ging naar 's-Hcrtogcnbosch, waar de mogelijkheid bestond de Sint jan Basiliek te bezoeken en de Bos sche markt, 's Middags werd een be zoek gebracht aan het Nationaal Bei, aard Museum en hot Natuurhistorisch Museum van Jan Vriends te Aston. Een dagtocht staat op het programma naar het Belgische Lichaart. Daar wordt, in Bobbejaanland, oen show bezocht waaraan tal van artiesten meewerken. Tenslotte wordt vr^Jag- morgen een bezoek gebracht aan hot Lps autotron te Drunen. Het programma laat volop gelegen heid toe tot wandelen in de prachtige omgeving, 's Avonds behoeft men zich niet te vervelen in het leuke re creatie-gebouw van de „Belverts hoeve". Er zijn een tweetal georgani seerde bijeenkomsten, met onder an dere het bekende kienen. Volgende week, van 12 t.m. 19 juni gaat een tweede, kleine groep, naar Oisterwijk. Verkeerssituatie veranderd op hoek Heerenweg - v. d. Veldenstraat De verkeerssituatie op hot kruispunt Heerenweg - v. d. Voldenstraat is thans ingrijpend veranderd. Moest het verkeer, tot voor kort, de noordzijde van de v. d. Veldcstraat nomen, ko mende uit de Heerenweg, nu w ordt het geleid langs de zuidzijde. Dc oude kastanjeboom bleef staan en krijgt aanstonds om zich heen een kleine plantsoenstrook met beplanting. De trottoirs in de v. d. Veldcstraat zijn aangepast aan de veranderde situatie ter plaatse. Lezer ergert zich aan weggeworpen kranten Een lezer welke trouw in het Heilooëv Bos wandelt ergert zich regelmate aan de hoeveelheden weekbladen (van eMPrswelke hij regelmatig in het bos aantreft. Zij die deze bladen rontl moeten brengen in Heiloo, vinden het veel gemakkelijker een deel ervan in plaats van in de brievenbus, in het bos te deponeren. Het is niet de eer ste keer dat wij benaderd werden over dit soort gevallen. Het lijkt ons zinnig de betrokken uitgevers van de week bladen daarover te bellen. Deze heb ben er belang bij dat de bladen goed bezorgd worden. Dc laatste tijd horen we critische op merkingen over het steeds nog toe-, nemende aantal weekbladen dat in onze bus glijdt. Flet blijkt dat veel bladen weinig of niet gelezen worden en in de vuilnisbak, of, en dat is nog 'n gunstige zijde van deze lawine van weekbladen, bij de diverse instellingen belanden welke aan papier nog wal weten te verdienen. Nieuw parkeerterrein bij het Open Huis in gebruik Aan de-zuidzijde van het Open Huis is een nieuw parkeerterrein (een on derdeel van de vele parkeerplaatsen in de omgeving van het „winkelhof 't Loo". gereed gekomen. Als het winkelcentrum en ook het nieuwe ontmoetingscentrum, betrok ken is, gaat het huidige Open Huis te gen de grond, om dan ook weer plaats te maken, u begrijpt het al, ook weer plaats te maken voor parkeerter rein. Zijn we goed ingelicht, dan komt als een ring om het winkelcentrum parkeerruimte voor zo'n 500 auto's. LIMMEN'-NIEUWS Toto en Lotto Donderdag. 3 juni kwam de laatste toto uit van dit seizoen. De lotto gaat gewoon door. Om echter de personen die de formulieren bij u aan huis af haalden enige tijd rust te geven, Wor den deze formulieren niet afgehaald- Deze kunnen worden ingeleverd bij de heer Fred Terluin, Koningsdani 43, die voor verdere afwerking zorgt. Voor het programma van 22 augus tus a.s. komt de toto weer uit en zul len beide formulieren ook weer bij u aan huis worden afgehaald. GEPROMOVEERD Naar wij vernemen is onze oud-plaats genoot, de heer F. H. Vooren, gepro moveerd tot doctor in de geneeskunde aan de rijksuniversiteit te Leiden. Wij weten dat Dr: Vooren zich speciaal bezig houdt met long onderzoek en dat met zeer veel sukses. Proficiat. Vraagt vrijblijvend inlichtingen MIDDENWEG 25 Telefoon 02205-1377 Sanitair- en warmtetechniek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 10