rTrl (7 van steeg makelaardij jjolm bollen f 4,- IEUWSBLAD VOOR HEILOO Jollli Indien n'iawi eiken meubelen Juwelier Horloger jelhandel ■Alkmaar Ondanks herhaald verzoek blijft de onaanvaardbare situatie op de Straatweg Voor jong en oud een feest, die BOWLING HEILOO Tel. 31992 DELFTS BLAUW Röntgenologisch borstonderzoek Kermis behoort weer tot het verleden Jef Letschert opent kruiden- en reformhuis Home-Floor breidde uit Herman Kwaad Hobbyfarm heeft dringend behoefte aan leiding Herenmodezaak Blom in groter pand ALLE SINGLES VAN DE BEATLES los verkrijgbaar J. J, PANTEKOEK, Ing. Leuke attraktie op de Braderie guus van der linden bloemsierkunst Ingezonden: MIDDENSTANDSAVONDSCHOOL HEILOO Aanvang nieuwe cursus eind augustus 1976. Fam. R. de Winter gaat zelfbedieningszaak sluiten AFVALSTOFFEN 'n Dagje uit naar Slagharen Zesde openbare basisschool spoedig 6-kIassige school 'i'r Marcel Mast zat 98 uur op een 'paal liOiiSS UIT HET POLITIERAPPORT GEVONDEN SPEEDWAYBOOT WERD NAAR HEILOO GEBRACHT 34e JAARGANG NO. 16 4 AUGUSTUS 1976 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huls in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Timmerdorp ging in vlammen op „Pappod had veel succes met haar activiteit „TimmerdorpDagenlang werkten jon gens en meisjes aan de bouw van een timmerdorp, hun timmerdorp. Maar ze stonden vrijdag te trappelen om hun hut of iets dergelijks af te breken! Zelfs al 's morgens, terwijl gedacht werd dat s middags te doen. Eigenlijk geen wonder, wie van de jongens en zeker ook wel meisjes, denken niet aan een pracht fik! Want vrijdagavond zou op een open terrein van Boekenstein al het hout in de brand gaan, onder het alziend oog van de leiding van de werkgroep „Timmerdorp", van Pap pod en de Heilooër brandweer. VIJF EN TWINTIG KUBIEKE METER HOUT IN DE FIK! Als besluit vijf dagen „Timmerdorp" was er dan het aangekondigde „kamp- ille vanaf Alkmaar totde Kerkelaan! Het is thans een regelmatig verschijnsel op een bepaald uur van de dag, dat er een file auto's staat vanaf de Reguliers- laan - Heilooer Tolweg tot aan de Kerkelaan. Deze toestand is ontstaan na de reconstructie van het kruispunt aldaar. Het is nog niet zo lang geleden dat één der raadsleden al zijn misnoe gen uitsprak over de ontstane situatie, zeer ten nadele van de Heilooer automobilisten die naar het noorden moeten. Herhaaldelijk is er al gewezen op deze onhoudbare toestand. Zonder veel succes. Gemeentebestuur, N.Z.H., taxibedrijven, politie en ambulancevervoerders hebben bijvoor beeld al meermalen aan de bel getrokken, aan hen in Alkmaar, die deze toestand nog niet veranderden. vuur'. De firma Groot bracht niet minder dan vijf en twintig kubieke meter gebruikt hout van het Timmer dorp naar het open terrein. Er ging een hoera op onder de jongens en meisjes, die achter dranghekken werden gehou den, toen de brand werd gestoken in de enorm grote hout-hoop. De sterke wind werkte aan dit feest voor de kinderen maar ook merkbaar voor anderen) mee, want binnen enkele minuten laaiden metershoge vlammen op. Soms leek het ook vuurwerk: het knalde vanwege de aanwezigheid van asbest tussen het hout. Het maakte dit niet alledaags gebeuren nog aantrekke lijker. Bijna een uur duurde de pret! AANTAL ATTRACTIES IN "TIMMERDORP" Bijna vier dagen is er door zo'n 150 jongens en meisjes gewerkt in „Tim merdorp" aan een 50-tal hutten. handgeschilderd W 4S&< x&» Een waardevol geschenk in Kunsthandel Heerenweg 211 Heiloo. Telefoon 31166 Gedurende de periode van maandag, 30 augustus tot en met woensdag, 8 september 1976 zal in de gem eente Heiloo een röntgenologisch borst onderzoek plaatsvinden. Het onder zoek zal worden verricht door het Centraal Bureau voor keuringen op medisch—hygiënisch gebied te 'sGravenhage. Hoewel daar aan de buitenkant weinig van is te bemerken, zal het onderzoek niet gelijk zijn aan voorgaande keu ringen (toen nog met leeftijdsgrens 25 jaar en ouder), omdat de situatie in de ontwikkeling van de tuberculose belangrijk is gewijzigd. Dankzij de actieve aanpak van de tuberculosebestrijding in ons land kan de leeftijd voor deelname aan het bevolkingsonderzoek nu zonder bezwaar worden opgetrokken tot 40 jaar omdat beneden deze leeftijd vol gens mededeling van voornoemd Cen traal Bureau —praktisch geen tubercu lose meer voorkomt. Niet dat de tuberculose nog een probleem zou vormen, maar voor laatstgenoemde leeftijdsgroep is het nog niet zo, dat met de tuberculosebestrijding kan worden gestopt. Bovendien doet zich het feit voor, dat bóven de 40 jaar, vooral bij mannen, de longkanker veelvuldig voorkomt, een ziekte, die wil zij een mogelijkheid hebben om met enig succes bestreden te worden, in de eerste plaats een tijdige opsporing vereist. Verder zijn er de hart— en vaatafwijkingen, zover deze röntgenologisch zijn te ontdek ken. Omdat het onderzoek nog steeds nuttig blijkt te zijn, heeft het gemeen tebestuur gemeend weer te moeten medewerken aan de uitvoering. De financiële bijdrage die wordt gevraagd voor het onderzoek is-f 6.50. De persoonlijke oproepen zullen in de periode van 16 t/m 21 augustus a.s. worden thuisbezorgd. "IBÉBF kennemerstraatweg 334 t.o Kerkelaan hefloo tej.30815 ffyJÊSBÊ Donderdag mochten de ouders gaan kijken wat hun kroost gepresteerd had. De werkgroep van „Pappod" zorgde voor een groot aantal attracties. Zo was er een soort kermis en een ruilbeurs. Aan de inwendige mens was ook gedacht. Pannekoeken, door een aantal moeders gebakken, gingen er in als koek. De werkgroep van „Pappod", welke letterlijk dag en nacht gewerkt heeft aan het slagen van dit „Timmerdorp" in de vakantie komt alle hulde toe. Evenals de velen die zijdelings of rechtsstreeks medewerking verleenden. Wethouder J. Bolten van Openbare Werken kwam _ook even aanwippen in „Timmerdorp', maar controleerde niet de bouwsels of die wel in overeenstemming waren met het be stemmingsplan ter plaatse „Boeken stein". Exploitanten niet allemaal tevreden over hun verdiensten. Het bezoek aan de kermis liep, gezien de vier openingsdagen, nogal uiteen. Een aantal exploitanten was tevreden; anderen lieten zich pessimistisch uit. Voorons blijft het altijd nog een raadsel hoe, in verhouding tot wat men aan staangeld betaalt, er nog verdiend wordt. Alhoewel, de entreeprijzen tot bepaalde attracties er bepaald niet om logen! Opvallend was dat dinsdagavond, de laatste uren van de kermis, bepaalde exploitanten al aan het „inpakken waren. De meeste kermisexploitanten waren dan ook woensdag vertrokken om elders hun „tenten' op te slaan. RUSTIG, GEEN MOEILIJKHEDEN VAN BETEKENIS. „Rustig, geen moeilijkheden van bete kenis', aldus een woordvoerder van de politie. Dit in tegenstelling tot het vorig jaar. Des te beter! A Over enkele weken zal Jef Letschert, de bekende D.A.drogist uit het Stations centrum, een Kruidenen Reformhuis openen in het pand naast „De Blom pot" waar voorheen een showroom gevestigd was van het Tegelzettersbe- drijf Dumont. In deze winkel, die geheel in Oud—Hollandse stijl zal worden opgetrokken, komt een echte kruidenbar, waar alle soorten kruiden, ook geneeskrachtige, los verkrijgbaar zullen zijn. De reform—artikelen zullen evenals de dieetafdeling in deze speciaalzaak belangrijk uitgebreid worden. Jef Let schert heeft voor deze tweede zaak deskundig personeel aangetrokken. Er komt bovendien een afdeling boeken waarin U allerhande interessante infor matie over het een en ander kunt vinden. De aanleiding voor Jef Letschert om een tweede zaak te openen was vooral de enorme vraag naar reform— en dieetartikelen. Deze afdeling werd de laatste tijd zo uitgebreid dat het huidige pand eigenlijk nietmeer toe reikend was. Dit nieuwe Kruidenen Reformhuis zal niet alleen voor het Stationsce ntrum maar zeker voor heel Heiloo een enorme aanwinst betekenen. Van de opening zullen we U in elk geval op de hoogte houden. HEEFT O.A.: kloostertafels riddertafel s kruispoottafels schraag driepoottafels kolompoot tafels eenpoottafels vier potentafels ronde tafels met brazero salontafels3 met stoelpoteri met ver stekraamwerk met afge ronde hoeken plavuizen tafels bijzettafels hoge st oelen lage stoelen met bi ezen zit met: houten zit met leren zit'broodkaste n servieskasten kaaskas ten scharniepkasten tele visiekasten linnenkasten secretaires huisbarretjes vaste bars barkrukken Oudhollandseverlichting en verder alles op maat! O o „de betere massief eiken en Ieren meubelen" kennemerstraatweg 231. heiloo. telefoon 072-34966. t.o. willibrordusstichting rijtiagavond koopavond Door de grote vraag naar gereedschap heeft men bij Home Floor in het Winkelcentrum Mallevoort deze afde ling behoorlijk uitgebreid. Bij deze doe het zelf zaak kan men uitstekend terecht voor allerhande artikelen die rechtsstreeks van de fabriek geleverd worden. Wekelijks komt men dan ook met bijzonder leuke aanbiedingen. Zie ook de advertentie van deze week. Van het bestuur van de Hobbyfarm vernamen wij dat men dringend be hoefte heeft aan leiding voor de woensdagmiddagclub van 15.15 uur tot 16.45 uur. Ook hoopt men op de zaterdagmorgen met een nieuwe groep kinderen van start te gaan mits hiervoor leiders of leidsters gevonden kunnen worden. Deskundigheid is niet vereist, enthou siasme voor het werken met kinderen wel. Men kan zich hiervoor aanmelden bij mevr. de Bruyn, Groote Olven 8, tel. 34643. Zij kan U alle gewenste inlichtingen verschaffen. De Hobbyfarm gaat weer van start op maandag 30 augustus. Wanneer U een uurtje in de week te missen hebt, bel dan meteen even op. Het is erg leuk werk en ....de kinderen rekenen op U. Over enkele maanden zal de bekende herenmodezaak van J. Blom aan de Heerenweg verhuizen naar het pand waarin nu nog de fam. R. de Winter een levensmiddelenbedrijf annex groente en fruithandel voert op de hoek van de. Stationsweg/Heerenweg. De heer en I lmM Zolang <le voorraad strekt. VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO t| Kennemerstraatweg 414 - Heiloojf Tel. 072-30799 Met prijzen Vrijdag a.s. verzorgen Slagerij van der Peet en J.Ranzijn (dierenvoeding) een leuke attraktie op de Braderie waarbij prijzen te winnen zijn. Ongeveer voor hun winkelpand aan de Stationsweg zullen 4 varkens komen te staan waarvan het gewicht geraden moet worden. Op beide adressen zijn die avond prijsvraagformulieren te verkrij gen die U mag invullen en weer afgeven. De varkens, die door Keurslager van der Peet zijn aangekocht, zullen maandag a.s. ambtelijk gewogen worden waarna de uitslag volgende week in de Uitkijkpost bekend zal worden ge maakt. Ter opluistering zullen er nog meer dieren aanwezig zijn. Zij zijn van klanten die hun dierenvoedsel bij Ranzijn kopen. In een speciale stand kunt U een enorme sortering dieren voedsel vinden. Echt ouderwets voer, waarvan diverse graansoorten bij de boer worden gekocht en in Alkmaar gemalen door de enige molenaar die er nog in onze omgeving te vinden is. Voor deze wedstrijd worden een 10—tal prijzen beschikbaar gesteld maar daarover kunt U alles aan de weet komen in een gezamenlijke advertentie die door de beide ondernemers in deze Uitkijkpost werd geplaatst. Wij zijn artiesten in het maken van bruidsboeketten kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 mevrouw Blom zochten reeds lange tijd naar een pand waarin ze hun artikelen op een betere wijze zouden kunnen presenteren. Het pand van de fam. de Winter is veel ruimer en men kan hier straks ook een veel groter etalageruimte scheppen. Daartoe wordt er een geheel nieuw voorfront opgetrokken. ,,Na 7 jaar winkelen in ons huidige pand waren we volledig uit ons jasje gegroeid" aldus de heer Blom. „In de loop der jaren zijn we ons steeds meer gaan richten op het betere goed. De vraag naar merken als b.v. Bleyle, Mc. Gregor of Blico is steeds groter geworden. De praktijk heeft ons als het ware op dit genre gebracht. Echt mooi goed moet je ook behoorlijk kunnen presenteren vandaar dat we bijzonder blij zijn dat we straks naar dit fraaie punt in het hart van het Stationscen trum kunnen verhuizen. Als streefda tum hebben we 1 november in het hoofd.' We houden U op de hoogte. In het pand van de fam. Blom zal gevestigd worden de kantoorartikelenshop van van der Schuyt aan de Loet 4. DISCUSSIE OVER HET HOUDEN VAN EEN KERMIS, MEDE NAAR AANLEIDING VAN ONS ARTIKELTJE 28-7-'76 DE DORS 2 - HEILOO Éénjarige opleiding - Tweejarige opleiding Inlichtingen en opgave: Th. L. J. Kaandorp, Zeeweg 2 Heiloo, tel. 072-32086, J. R. G. te Boekhorst, Westerweg 339 Heiloo, tel. 072- 34715. Zaterdag 4 september gaat de deur voorgoed dicht van de zelfbedienings zaak annex groente en fruithandel van de fam. R. de Winter in het Stationscentrum. Een dag eerder, op 3 september, zal het precies 20 jaar geleden zijn dat de heer en mevrouw de Winter in dit pand voi enthousiasme aan de slag gingen. De winkel groeide in de loop der jaren gestadig met de steeds groter wordende klantenkring mee. Ook het gezin breidde zich behoorlijk uit. Met 7 kinderen kwam er heel wat werk en zorgen om de hoek kijken. Toch wisten de heer en mevrouw de Winter de zaken goed draaiende te houden. Spontaan hielpen de kinderen van jongsaf aan mee in het bedrijf en in het huishou den. Hun schoolwerk heeft er bepaald niet onder geleden. Ze studeren of hebben reeds een behoorlijke positie verworven. De Benjamin van het gezin is 10 jaar en hij is eigenlijk de enige die er voor voelde om het bedrijf in de toekomst voort te zetten. „Het risico om hier nog zo'n jaar of 10 op te wachten vonden wij te groot", aldus mevr. de Winter. „Je weet tenslotte niet wat de toekomst brengt en of de animo van onze jongste zoon van blijvende aard is. Mijn man blijft in het groentevak maar dan straks volledig als commissionair en ik hoop wat meer tijd te krijgen voor mijn grote hobby. Ik zit graag achter de naaimachine om leuke dingen te maken. Daar kom ik nu pas 's avonds laat aan toe. De klanten vinden het erg jammer dat we weg gaan. Soms vragen ze ons wel eens of we misschien gaan rentenieren. Dan moet ik toch wel even lachen hoor. In deze tijd en dan met zo'n groot gezin. We zouden eerst per 1 september sluiten maar we wilden het 20—jarig bestaan van ons bedrijf toch nog graag meemaken. Of we dan nog wat doen? Ik weet het niet. Een beetje moeilijk hè, vlak voor de sluiting van de zaak'. Voor uw ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 Gaarne wilde ik teruggaan naar de datum van 22 juli, de dag waarop de heer Groot een bus had besteld waarmee hij 40 kinderen en 5 leidsters een hele fijne dag bezorgde. Om kwart over 7 moesten alle kinderen aanwezig zijn. Ze werden uitgezwaaid door vele moeders. Half acht vertrok de bus uit Heiloo, allemaal getooid met feest hoed. Er werd gezongen dat het een lust was. Via de afsluitdijk ging het naar Drente. Om kwart over 10 aangekomen bij het Ponypark Slagharen konden zij genieten van een prachtige dag speel- vermaak van draaimolen tot achtbaan; alles was aanwezig en dan die blijde gezichtjes van die kinderen. Er mocht ook niets meegenomen worden, alleen een boterham, dat was voldoende. Snoep,' koek, Chocomel en fris dranken, alles was aanwezig en het ging er gretig in. Na de hele dag fijn genoten te hebben zorgden de leidsters ervoor dat alle kinderen om kwart voor vier weer bij elkaar waren. Nadat iedereen een ijsje had gekregen, vertrokken zij naar de bus, die om 4 uur wegreed. Natuurlijk werd er druk over gesproken in de bus. De leidsters zorgden voor een verloting. Iedereen deed zijn best om iets te winnen. Nog eenmaal stoppen onderweg voor een frisdrankje en dan doorrijden naar Heiloo, waar zij kwart over zeven kwamen binnenrijden. Er waren veel moeders die hun kinderen stonden op te wachten en die ook veel te vertellen hadden na zo'n fijne dag pret en dat alles van een vrijgezel uit ons dorp. Het was geweldig! Een leidster Eind van dit jaar gereed Aan de rand van het uitbreidingsplan „Mallevoort' verrees vorig jaar een gebouw. Daarin werden gevestigd een openbare basisschool en een openbare kleuterschool, later genoemd „De Zeskant', van wege de vorm van het complex. Zowel de basisals de kleuterschool beschikken over een drietal lokalen. (De Kleuterschool heeft een van de lokalen in gebruik als speellokaal). Op het ogenblik is men bezig mét de aanbouw van een viertal lokalen voor het basisonderwijs, waar van één dienst gaat doen als handena rbeid lokaal. Uitvoerende is „Junioren systeembouw" te Utrecht, die ook de vorige bouw uitvoerde. Naar wij' vernemen hoopt men op gereedkoming aan het eind van het jaar. Mogelijk dat men na de Kerstvacantie de lokalen in bezit kan nemen. Geachte Redactie, N.a.v. Uw artikel over de kermis alhier wilde ik graag het volgende onder Uw aandacht brengen. Nu het huidige kermisterrein volgend jaar niet meer als zodanig kan functio neren is mooi het moment aangekomen om die kermis af te schaffen. Vier dagen lawaai, „muziek", dronkenschap en vernielingen, en dat tot in de nacht (waarqm niet tot 11 uur? is niet meer houdbaar midden in een woongebied. En met een ander terrein te zoeken blijven bovengenoemde bijverschijnse len bestaan, echter dan voor andere mensen in een andere omgeving dan nu de Westerweg, Stationsweg etc. 's Middags is de kermis nog aardig voor de kinderen, alhoewel, om 1.30 uur was 't al druk op de Stationsweg met dronken lui. Kapot gesmeten bier glazen op de weg en een hoop lawaai. En dat lawaai gaat dan door tot in de nacht. Heiloo is een forensendorp; bij heel veel mensen loopt de wekker al weer om 6 uur af Ik heb achter het huis van bakker Jonker de motor gehoord die de bots-auto's gaande houdt; voor wiens nut moeten de omwonenden daar dat lawaai 4 dagen lang uithouden? Ik kan me levendig voorstellen dat de omwo nenden van de Westerweg protesteren tegen de ongemakken van de woon wagens voor hun deur, nogmaals: dat kan niet in een bebouwde kom. En verplaatsen van die woonwagens naar 't sportveld aan de Van Muyenweg, zoals voorgesteld door een Westerweg- be woner, is verplaatsen van hetzelfde probleem naar elders. Trouwens dit sportterrein wordtgebruikt door scho lieren. Mogen die dan sporten op een kapot gemaakte en vervuilde grasmat? Twee weken na de kermis beginnen de scholen weer. Bovendien: waarom wprdt de Van Muyenweg toch altijd behandeld als een 3e rangs-weg? Daar mag men lozen, wat men elders niet tolereert. Want waarom is het stukje land,-waar de noodapotheek van de Heer Sibilo heeft gestaan, riog altijd een nare zandvlakte? 't Staat armoedig, onverzorgd, bovendien stuift dat zand ellendig met harde wind. Voor Beplan tingen een taak om daar ook eens een mooi perk te maken! Heiloo is mooi, weet U wel? Om op die kermis terug te komen: afschaffen a.u.b. nu die ontaard is in een dronkemansbende. Een dronkemansbende met lieden die kennelijk hoofdzakelijk van elders komen. Dat hoeven de Heilooënaren toch echt niet langer te accepteren. Mevr. L. v. Kreveld Kruysakker 7, Heiioo. S; j j i i K Een aantal lezers reageerde, met mevr. Van Kreveld, op ons artikeltje. De meningen over een kermis lopen nogal sterk uiteen. Uit het bezoek aan de kermis blijkt wel dat voor een over groot deel van de huidige gemeente naren de kermis niet in stand gehouden behoeft te worden. Er zijn er die graag dit volksgebruik, zoals zij dit noemen, willen handhaven. Zoals wij reeds uit lieten komen in ons artikeltje, zijn er inwoners die een leuke kinderkennis prefereren. Waarschijnlijk zal de ge meenteraad spoedig een besluit moeten nemen in deze zaak; al of niet handhaven van een kermis. Daarbij speelt het beschikbaar zijn van een geschikt terrein ook een belangrijke rol (Red.) Bracht hem heel wat op! Vorige week schreven wij over de wedstrijd paalzitten in Warmenhuizen, waaraan ook onze plaatsgenoot Marcel Mast deelnam. Marcel Mast bereikte 98 uur, het nationaal record paalzitten was 108 uur. Marcel beging op het kritieke moment een fout; hij liet iets vallen en ging dat oprapen. Dat mag natuurlijk niet! Het 98 uur paalzitten bracht hem echter geen windeieren op. Naast enkele honderden guldens en een fiets kreeg hij nog een aantal premies toegewezen. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zilverstr. 1 T.I 072 10891 het goedkoopite adres in Nederland WEER WERD „HET BAAFJE" HET DOELWIT. Weer werd het zwembad „Het Baafje" het doelwit van diefstal. Dit keer 's nachts. De consumptietent werd van 31 juli op 1 augustus opengebroken. Een cassette-recorder werd meegeno men en wat snoep. Vier spiegels werden uit de dames- en heren-kleedruimten gehaald en in de bassins geworpen. BLIKSCHADE AAN AUTO's Op de Kennemerstraatweg, ter hoogte van het Bowlingcentrum, en op de splitsing Goodeslaan - Kerkakkers kwamen auto's met elkaar in hotsing. Er vonden geen persoonlijke ongeluk ken plaats, maar er was, zoals men dat tegenwoordig pleegt te noemen, alleen blikschade. GELD UIT PORTEFEUILLE EN PORTEMONNEE GESTOLEN Onbevoegden brachten bij de fam. G .aan de Kerkakkers een bezoek. Geld werd ontvreemd uit een portefeuille en een portemonnee. Gelukkig geen grote bedragen. De politie werd er opmerkzaam op gemaakt dat een speedwayboot ge- .plaatst was, in het nachtelijk uur, 'achter de voormalige Cl Willibrord- school. Uit het onderzoek bleek dat een inwoner van Heiloo en één uit Maassluis dit hadden gedaan. Zij vertelden dat ze de speedwayboot aan het strand hadden gevonden. De juiste gang van zaken is nog niet bekend, voor de zekerheid verhuisde' de boot van de Westerweg naar de garage van de Rijkspolitie. JONGENS (11 tot 13 jaar) GINGEN CROSSEN MET GESTOLEN BROMMERS Een drietal jongens uit Alkmaar was in het Heilooërbos aan het crossen op een bromfiets die zij gestolen hadden in Alkmaar. Wel veelbelovende jongens van 11 tot 13 jaar! INBREKERS BRACHTEN BEZOEK AAN CANTINE Inbrekers brachten een bezoek aan de cantine op de camping „Klein Varne- broek'. Zij namen een tiental grammo foonplaten mee en lichtten de fooien- pot. FIETSEN WERDEN WEER GESTOLEN Weer werd aangifte gedaan dat er fietsen waren gestolen. Al of niet afgesloten. Zo af en toe komt er ook weer een fiets „boven water'! VOOR DERDE MAAL ONGEWENST BEZOEK AAN KOFFIEKAMER Voor de derde maal in betrekkelijk korte tijd werd er een ongewenst bezoek gebracht aan de koffiekamer van het Psychiatrisch Centrum. Werden de twee vorige keren bijvoorbeeld sigaretten etc. meegenomen, kennelijk was het nu om geld te doen, wat niet te vinden was. VERKEERD PARKEREN Een aantal autobestuurders is blijkbaar hardleers. Zij parkeren bijvoorbeeld verkeerd en kregen een bonnetje. Zo de afgelopen dagen op de Kennemer straatweg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1