5 DE VARKENS OP DE BRADERIE WOGEN PRECIES 426 KILO Door niemand geraden □rchipLQi Fa. J. i. Pantekoek, ing. Supermarkt Ranzijn krygt hypermoderne groente- en fruitafdeling STANDWERKERSCONCOURS OP LAATSTE BRADERIE-AVOND makelaardij van steeg gfii DELFTS BLAUW Plfe# jjolin bollen 20 Country Hits in Kunsthandel igelhandel Alkmaar rarim jjolin holten massief eiken meubelen IEUWSBLAD VOOR HEI IQO keukens siGJwnsia HANRAADS' SCH0ENHANDEL GAATUITBREIDEN TOT kenn^erstraatw^33TtoKerkeiaan heiloo tei 30815 EN iiiiiimniiiit m? Bevuilde vijver in Heiloo Expositie in de Candelaer riO sr// handgeschilderd Heerenweg 211 Heiloo, Telefoon 31166 Zwemvierdaagse Afsluiting gedeelte Zevenhuizerlaan Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. tompleet Cen k euhen met 14 jaar schriftelijke garantie. dJn - hheiloo hunt te alle informatie daaromtrent krijgen. Pastoor Schmidt wordt 65 jaar AFSCHEID PASTOOR REUS Van Aostastraat 28 Heiloo Telefoon 31316 iic-iM*ivsm Ingezonden VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT ZONNEBLOEM WERD 4 METER LANG Een feestavondje te organiseren BOWLING HEILOO Binnenkort verschillende mutaties EGMOND-BINNEN Belcantoconcert met o.a. Marco Bakker RENÉE VAN HAARLEM MARCO BAKKER GESLAAGD makelaardij onroerend goed, assurantiën, h.donkersloot winkelcentrum zuid-west, het hoekstuk 10, heiloo tel. 072-30524 privé: mariënstein 3, heiloo tel. 072-30498 5 197( s 1 9 JAARGANG NO 16 AUGUSTUS 1976 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g: 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW l Bij kontrakt reduktie. 11 Nu reeds bij ons verkrijgbaar: ARCADE'S NIEUWSTE SUCCES L.P. [let is opvallend dat geen mens het juiste gewicht geraden heeft van de 4 varkens die vrijdag j.l. op de Braderie te kijk stonden. [fel werd de originele prijsvraag van keurslager v.d. Peet en voederspecialist Ranzijn een grandioos succes. Ruim 2 000 formulieren werden afgehaald en Weer ingevuld teruggebracht. Toeristen uit heel Nederland, België en Duitsland deden dapper mee. Geschat werd zo'n keetje tussen de 40- en 5.000 kilo. Het »as precies 426 kg. 0f deelnemers zaten hier erg dicht in de buurt. Er waren er 7 met 4 2 5 kg en 4 met 427 kg. Met deze 11 formulieren is de heer Ranzijn naar de politie gestapt om officieel de prijzen te laten trekken. De winnaars zijn: Fam. Langeberg, Heerenweg 62 Heiloo, een Waardebon ad. f 12,50 voor Tuinartikelen. Anja van Lieshout, Zevenhuizerlaan 9, Heiloo, een Hogedruk Plantenspuit. M.C. Bijwaard-Koper, de Kandelaar 20, Heiloo, Blad met 30 grote scharrel eieren. E. de Rover, Amalia v. Solmsstraat 26, Alkmaar, een zak Vamcompost. H. Engelhart, Butterlaan 26, Heiloo, een echt slagersmes. G. Mooy jr. Termijen 69, Heiloo, een waardebon ad f 12,50 voor Keurslager v.d. Peet. Marga Kool, Heerenweg 96, Egmond-Binnen, een Kanarie met De laatste braderie in het Stations centrum zal plaatsvinden op vrijdag avond 20 augustus. Voor deze slotavond heeft men een standwer kersconcours georganiseerd waaraan plusminus 12 standwerkers uit het gehele land zullen deelnemen. De jury wordt gevormd door de heren Ir. T.G. Tomson, Nic. Akkerman en Mr. Dr. C. Berkhouwer. Zij zullen ook vanaf een podium, dat geplaatst zal worden op de hoek van de Stationsweg/ Heerenweg, de prijsuit reiking verrichten. De organisatoren verwachten dat deze prijsuitreiking om circa 20.45 uur zal plaatsvinden. Ook het Trompetterkorps Heiloo is hierbij van de partij. Het is beslist de moeite waard om deze standwerkers eens even aan het werk te zien. Zij zijn die avond over de hele markt te vinden. Met hun geweldige talent om de meest eenvoudige zaken aan de man te brengen zijn ze gewoon verrukkelijk om naar te kijken en te luisteren. Een avondje uit in optima forma. Een geweldig slot van een lange reeks braderie-avonden waarvoor de onder nemers van het Stationscentrum toch wel enige hulde verdienen. Met deze avonden hebben ze heel wat gezelligheid in Heiloo weten te brengen. Ook vrijdagavond'a s. kunt U nog op de braderie terecht. Kooi, John Blokker, Geestakker 37, Heiloo, een Fondueschotel voor 4 personen, Monique Oosterbaan, Bleekveld 13 Heiloo, een varkensrol lade. W. Bouwhuis, Stationsweg 87, Heiloo, een Keurslager T-shirt. W. de Vries, de Driestal 36, Heiloo, een Slagers-Metworst. Alhoewel de organisatoren buiten mededinging ook een gokje hadden gewaagd op het totale gewicht van de varkens, die maandag j.l. ambtelijk werden gewogen, slaagden zij er ook niet in het juiste gewicht te raden. De prijzen kunnen worden afgehaald bij voederspecialist Ranzijn en keur slager v.d. Peet. Hanraads' Schoenhandel aan de Stationsweg 81 gaat uitbreiden. Het kleine, maar gezellige winkeltje zal heel wat ruimer worden doordat het woonhuis bij de zaak getrokken zal worden. De nog steeds groeiende klantenkring maakte deze verbouwing noodzakelijk. Het geheel wordt opgetrokken in een rustieke sfeer met open haard e.d. Voorlopig heeft men leuke verbouwingsaanbiedingen. Zeker de moeite waard om even te gaan Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag van 19.00-21.00 uur, zaterdagmorgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234. Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Door nog onbekende oorzaak is de kano- en roeivijver achter het zwembad „Het Baafje" behoorlijk vervuild. Er drijft een verfvlek op van wel enkele honderden vierkante meters. Momenteel zoekt men naar de oorzaak èn een oplossing. Vanaf dinsdag 17 t/m zaterdag 21 augustus zal er in De Candelaer een expositie plaatsvinden van Poolse kleden, Kelims, Gobelins en Sumaki, Tegelijkertijd zal de Poolse weefster, Maria Jastrzebska uit Dantzig een demonstratie geven van haar werk op het weefgetouw zoals zij dit thuis op het platteland met nog vele anderen verricht. Deze volkskunst wordt ten dele als huisnijverheid in coöperatief verband beoefend. Veelal thuis en soms in ateliers. Beslist de moeite waard om eens te gaan kijken. - 1 kijken. van 17 tot en met 20 augustus In de Zevenhuizerlaan, tussen Wer- kendelslaan en Kennemerstraatweg, zullen in de periode 17 t/m 20 augus tus 1976 asfalteringswerkzaamheden worden uitgevoerd. Dit straatgedeel te wordt dan voor alle verkeer - uit gezonderd voetgangers - afgesloten. Het is mogelijk, dat de werkzaamhe den kortere of .langere tijd in beslag zullen nemen dan de aangegeven pe riode. Zilvcrstr.l- Tel 072-10892 het goedkoopste adrei in Mederlano van 30 augustus t/m 3 september Wie kan er over het water lopen? Evenals vorig jaar wordt er in het zwembad „Het Baafje' een zWemvier- daagse georganiseerd en wel van maandag 30 augustus t/m vrijdag 3 september. Aan dit zwemfeest kan jong en oud deelnemen, Uit de 5 avonden kan men 4 avonden kiezen om een vastgestelde afstand te zwemmen. Men mag ook 5 avonden komen zwemmen. De jeugd tot 10 jaar zwemt tussen 5 en 6 uur en wel een afstand van 250 mtr. per avond (5 banen). De ouderen zwemmen tussen 6 en 7.15 uur en wel 500 mtr. oftewel 10 banen per avond. Men mag er zo lang over doen als men wil. Tot slot ontvangt men op 3 september na afloop van het hele gebeuren een bronzen medaille die wellicht weer door burgemeester H. Hoekstra zal worden uitgereikt. Zij, die vorig jaar reeds een bronzen medaille ontvingen moeten dit bij opgave even vermelden. Voor hen is er dit keer een zilveren medaille. De kosten bedragen f 4,50 bij abonnement en f 6,- zonder abonnement inclusief entree) opgeven aan de kassa van het zwembad. FEESTELIJK GEBEUREN Ook nu wil men van dit zwemfestijn weer een feestelijk gebeuren maken. Op 3 september, de laatste avond dus, zullen rrfuziekkorpsen uit Heiloo pre sent zijn. Bovendien kunt U allemaal meehelpen om er een dolle boel van te maken. Als extra stunt wordt er n.i op deze avond een wedstrijd georganiseerd in. 'over het water lopen'. Iedere deel nemer aan de vierdaagse mag hiervoor maken wat hij of zij wil. Er zijn prijzen voor de snelste en meest originele „waterloper". In de televisieuitzending „Vlieg er eens uit' heeft menigeen kunnen zien wat er op dit gebied allemaal te bedenken valt. Om organi satorische redenen is het wel nood zakelijk dat U zo snel mogelijk laat weten of U hieraan meedoet. De bedrijfsleider, de heer G. Bijkerk verwacht zo'n kleine 1.000 deelne- in zijn geheel gemaakt van massief eiken zonder formica of andere kunststoffen. J^eubens welde óp maat, O geheel met de band, ia eieren werkplaats gemaakt worden, dlden eikenhouten keuken met 7o.ar Iraaie inkouwmoaelukkeden zeer fraaie inbouwmogeUfhheden en welke c^ua onderhoud en gebruik niets onder doet voor welke andere keuken. „de betere massief eiken en leren meubelen" kennemerstraatweg 231. heiloo. telefoon 072-34966. t.o. willibrordusstiehting vrijdagavond koopavond Op zondag 15 augustus a.s. zal Pastoor Schmidt v/d M. Godskerk de leeftijd van 65 jaar bereiken. In de Eucharistie viering van 9.15 uur op deze dag, die door Pastoor Schmidt zelf zal worden gecelebreerd, zal het Interparochiële dameskoor en het parochiële herenkoor zijn medewer king verlenen. Bij het ter perse gaan van deze mededeling was het nog niet officiëel bekend welke meerstemmige mis beide koren o.l.v. Jos Overtoom en aan het orgel Marieke Schothorst zullen uitvoeren. Wij verwachten, dat vele uit Heiloo en omgeving deze luisterrijke viering a.s. zondag met de jarige celebraat in de M.G. kerk aan de Holleweg zullen bezoeken. Tijdens de eucharistievieringen van het weekend van 24 en 25 juli heeft pastoor Reus meegedeeld dat hij ons als pastoor van de Willibrordparochie gaat verlaten en per 15 augustus lid wordt van een team ziekenhuispastores te Amsterdam. Wel blijft hij in Heiloo wonen, voorlopig in de pastorie. Wij hebben begrip voor zijn besluit, want de veelheid van taken die het pastoor-zijn van een zo grote parochie met zich meebrengt, kan een mens te zwaar worden. Toch zien wij, en velen met ons, hem, een man met een eigentijdse visie op geloven en kerk zijn, node vertrekken. Tijdens de vieringen had hij ons iets te zeggen waar we wat meekonden doen. Zelf zal hij ook moeilijk afscheid kunnen nemen van zijn werk voor de zieken en voor de kinderen op de basisscholen.xVoor alles wat pastoor Reus voor Heiloo gedaan heeft willen wij hem danken. Dit wordt op zijn uitdrukkelijk verzoek eenvoudig ge daan en wel tijdens de eucharistievie ring van half elf op zondag 15 augustus. Wij hopen dat we dan met velen samen met pastoor Reus kunnen bidden om zegen over zijn werk in Amsterdam. R.K. Kerkbestuur van Heiloo. originele artisten - originele nummers 19.90 OOK DE PUSSYCAT-L.P. VAN MI AMIGO met BROTHERHOOD OF MAN THE TRAMMPS BARRY WHITE SWEET SENSATION e.v.a. f 18.90 Per 1 september krijgt de bekende supermarkt Ranzijn in het Stations centrum een hypermoderne groente en fruitafdeling. Aan de linkerzijde van het pand, aan het einde van de „winkelrit" komt een 5 meter lange „groenteshop" waarvoor een geheel nieuwe inventaris werd aangekocht. De heer Ranzijn gaat zich specialiseren op de fijnere groente- en fruitsoorten. Er zal straks een grote keuzemogelijk heid zijn, ook in het exclusieve goed en dit alles dagelijks vers van de veiling. Ook voor gesneden groenten kan men hier terecht. De nieuwe groenteshop zal gerund worden door een echte vakman. Met deze vernieuwing hoopt de heer Ranzijn de klanten op te vangen die tot nu toe uitstekend terecht kunnen voor groenten en fruit bij de zelfbedie ningszaak annex groente- en fruit handel van de fam. R. de Winter. Zoals U weet gaat deze zaak 4 september dicht. De heer de Winter, die als commissionair in zijn vak blijft zal straks ook voor supermarkt Ranzijn op pad gaan. „We doen het meteen maar voor lOOpct. goed", aldus de heer Ranzijn. Onze groente- en fruitafdeling is zo langzamerhand wel wat verouderd. De nieuwe groenteshop vraagt van ons een geweldige investering maar dat hebben we er graag voor over". We zijn benieuwd naar het resultaat. sMs In het bijzonder fraai aangelegde plantsoen bij het Fredericahof en Ter Coulster bevinden zich verscheidene rustbanken. Wie echter de plaatsen daarvoor aanwees, heeft er vermoedelijk niet bij stilgestaan, dat aan de andere kant het bejaardenhuis De Loet ligt met oudjes, die ook graag eens een wandeling maken. Nu zult U wel opgemerkt hebben, dat oudere mensen in „slow-motion"-tempo lopen en dat veelal derhalve de aanwezige banken zich op een plek buiten hun bereik bevinden, eenvoudig omdat deze voor hen te ver ligt om in één etappe te bereiken. Daarom wordt hier gesuggereerd voor deze „ouden-van-dagen", die toch in elk opzicht van een verdiende rust mogen genieten, ook de wandelmoge lijkheden te vergroten door op de in overvloed aanwezige geschikte dich terbij gelegen gazonplekjes nog 3 a 1 banken bij te voegen, waarop zij kunnen verpozen, alvorens de tweede etappe naar de verder verwijderde banken te lopen. Dit is een alleszins aanvaardbare, verantwoorde en verdienstelijke uit gave, omdat zij aan hen, die het zeker verdiend hebben, gerief, verhoogd natuurgenot en een grotere radius voor hun wandelingen geven, zodat zij ten volle van de schoonheid kunnen genieten, waarvoor de gemeente in dit plantsoen gezorgd heeft. Hopelijk is dit een suggestie, waaraan aandacht besteed wordt en welke ook binnen afzienbare tijd gerealiseerd zal worden. Voor de opname dank ik U bij voorbaat. Hoogachtend, H. Ruppel. I'.E.N., elektriciteitsgebouwtje wordt gebouwd hij het Asta-theater Tussen de Holleweg en de (nieuwe) Willibrordusweg bouwt het Provinci aal Elektriciteitbedrijf een gebouw tje voor het plaatsen van een instal latie. Een ,,voedings"-installatie om het toekomstige „Winkelhof 't Loo' van stroom te voorzien. Terrein aan de Zanderslootweg wordt opnieuw ingezaaid Het perceel land aan de Zandersloot weg, tegenover de ijsbaan, is omge ploegd, werd geëgaliseerd en zal, evenals vroeger, aanstonds weer als weiland gebruikt worden. Ook „De Kroc ht" werd gesloopt „De Krocht", een nog degelijk en prachtig huis aan de (oude) Willi brordusweg, is door slopers onder handen genomen. Blijkbaar moest het nog verdwijnen, evenals enkele an deren, aan deze weg, voor de realisa tie van het „Winkelhof 't Loo Bruggetje ziet er weer verzorgd uit He't bruggetje over de Zandersloot weg is weer in orde gemaakt. Het ziet er nu weer verzorgd uit. Zoals het ook hoort. Met verbouwing begonnen; eind september klaar De firma Kaandorp is begonnen met verbouwing van het perceel Kenne merstraatweg 404 waar tot voor kort een winkel was van de firma Kor- stanje. Dit pand wordt nu bijgetrok ken bij slagerij Brink dat dus een grote uitbreiding zal ondergaan. Ver wacht wordt dat de uitbreiding eind september tot stand zal zijn geko men. Architect is de heer J. Rus jr. In de tuin van de fam. Kalksma aan de Kennemerstraatweg 162hs groeit momenteel een zonnebloem die maar liefst een lengte heeft bereikt van 4 meter precies. En nu maar allemaal aan het meten geslagen. We horen het wel weer. De is er goed voor I TEL. 31992 In het college van Kerkvoogden, van de Hervormde gemeente In het mededelingenblad van de Hervormde gemeente lezen we het volgende: VAN DE KERKVOOGDIJ Het college van notabelen en het college van kerkvoogden maken het volgende bekend: binnenkort zullen enige mutaties in het college van kerkvoogden plaats vinden, als volgt: de heren Mr. G.v. Duijvendijk en Iw. W. Meulenberg moeten zich, om persoon lijke redenen terugtrekken. Zij blijven nog enige tijd aan om hun opvolgers in te wijden. De huidige president-kerk voogd, Dhr. H.J. Hoogkamp zal, in verband met het bereiken van de 70-jarige leeftijd, tegen het einde van dit jaar zijn functie neerleggen. De kerkvoogd, dhr. J.H. Wigard, adminis trateur van de lidmatenregisters zal geleidelijk zijn werkzaamheden aan een opvolger overdragen en daarna even eens aftreden, mede m.h.o. zijn leeftijd. De nieuwe samenstelling van het college van kerkvoogden wordt: President-kerkvoogd: G.P. v.Deventer- De Schoren 14- tel.32397 XX Sekretaris: B. v. Dalfsen- De Hoghe Weijdt 46- tel. 32051 X 2e Sekretaris: Mevr. M.G.A. Raar-Wuis, deWildtlaan 8- tel.31768 X Financien: G.F. v.d. Putte- Westerweg 49 - tel. 21747 X Financien: G.W.C. Rijjneveld- Obriglaan 2- tel. 30289 XX Adm. Lidmatenregisters, tevens Contactpers. S.M.R.A.: J. de Geus- Pijlemeeth 45- te). 33657 XX. Gebouwendienst: L.M. Klinkenberg- De Blinkenlaan 7 - tel. 17886 X Int. dienst v.d. Witte Kerk en de Rank: G. van Druten- Termijen 72-tel. 31907 Kruiskerk en Bijzaal: J. Breuker-Ter- mijen 34-tel. 32769 XX De met XX aangeduide kerkvoogden functioneren in de kerkdiensten en tijdens de wijkkerkeraadsvergaderin- gen in wijk 1, die aangeduid met xx in wijk 2. Uitstekende functionaris gaat heen Zonder een ander te kort te willen doen moeten wij vaststellen dat het vervangen van de heer H.J. Hoogkamp als president-kerkvoogd geen sinecure is. Dhr. Hoogkamp heeft zich namelijk een 16tal jaren geheel ingezég voor de Hervormde Gemeente, speciaal wel ten aanzien van het onderhoud en de twee restauraties van 't Witte Kerkje. Te zijnertijd willen we dan ook nog terug komen op dit afscheid als President- Kerkvoogd van de heer Hoogkamp. N.M. „Eensgezindheid" en „Crescendo" spelen en zingen op vrijdag 13 aug. in St. Adelbertuskerk Het is een traditie geworden dat het fanfare-orkest „Eensgezindheid" te Egmond-Binnen in deze tijd van het jaar een Belcantoconcert geeft in de St. Adelbertuskerk. Een bijzonder goede traditie omdat „Eensgezind heid" het ook steeds aandurft een programma aan te bieden met uit stekende solisten, wat begrijpelijker wijs de nodige financiële consequen ties meebrengt. Men mag er van ver zekerd zijn dat deze aktiviteit van het fanfarekorps door een groot aan tal muziekminnaars bijzonder ge waardeerd wordt! Onder andere delen uit bekende opera's en operettes Aanstaande vrijdagavond 13 augustus is er weer zo'n Belcantoconcert, dat bijzonder gevarieerd is van samen stelling. Er werken aan mee: Renee van Haarlem (sopraan), Nico Boer (tenor), Marco Bakker (bariton), de begeleiders Wouter Hofstha (piano) en Jan Schuit (piano en orgel); het gemengd koor „Crescendo" o.l.v. Hans Mulder en het fanfarekorps „Eensgezindheid" o.l.v. Frans Alle man. Er staan werken op het programma van bekende opera- en operettecom- puuiovw.. "Tie delen uit Mozart's „Don Giovanni", uit „Rigoletto" en „La Traviata" van Verdi. Uit beken de operettes zal gezongen worden het bekende „Viljalied" (Die Lustige Witwe van Léhar), „Good Night" (Victoria und ihr Husar, van Abra ham) en een selectie uit „lm Weis- sen Rössl" van Benaszky, door het koor. „Crescendo" vertolkt voorts Psalm 150 van César Franck en samen met „Eensgezindheid" Judex van Gounod in een arrangement van v. Leeuwen. Het korps opent met het snel bekend geworden en door niet ieder gewaar deerde „Jesus Christ Superstar" en speelt voorts de ouverture Orpheus in de onderwereld" en „Valse Triste" van Sibelius in een bewerking van Boedijn. Solisten van naam Renée van Haarlem staat nog aan het begin van baar carrière, maar ze treedt toch al regelrgatig op als so liste bij opera- en oratorium-uitvoe ringen. Zo bij de Nederlandse Bach- vereniging en de Nederlandse Opera Stichting. Nico Boer treedt regelmatig op in binnen- en buitenland. Zowel in opera als in oratorium. De kwaliteiten en het repertoire van Marco Bakker, die we regelmatig voor de televisie kun nen zien en horen, zijn genoegzaam bekend. Het feit dat deze meewerkt aan dit Belcantoconcert is al vol doende om overmorgen naar Eg mond-Binnen te gaan! Van de pianist Wouter Hofstra is ons bekend dat hij naast begeleider, piano concerten heeft gegeven in Nederland ,en België. Bestuur, leden en dirigent Frans Al leman (Heiloo) welke het initiatief voor dit muziekevenement hebben ge nomen, wensen wij veel succes'toe en veel belangstellenden! N.M. T«ik. NICO BOER Op het examen dat 25 mei j.l. werd afgenomen door V". v. L. te Alkmaar slaagden voor het Praktijkdiploma Ned. Bedr. Corr. de dames J Rem- - Bakker Heiloo. T. verhoef Limmen. en de heer J. Lakeman Alkmaar. Het Praktijkdiploma voor Eng. Bedr. Corr. werd behaald door de dames J. Visser-Bottenhorn Castricum en F. de Vries Alkmaar. Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. KATTENBERGWANDELTOCHT Op 21 en 22 augustus a/s organiseert onze vereniging de jaarlijkse katten- bergtocht.Startlokaal; De start heeft plaats vanuit het OPEN HUIS. Starttijden; Zaterdags van 10.00 tot 11.00 voor de 25 km. en van 10.00 tot 12.30 voor de overige afstanden dat is de 10 en 15 km. Zondag van 10.00 tot 11.00 voor de 25 km. en de overige afstanden van 10.00 tot 12.30. Inschrijfadressen: Mevr. Houlenbos Ewislaan 22 te Heiloo; Mevr. Mensinga Brasemcroftlaan 18 te Heiloo; Hr. J. Kaandorp Bogerdlaan 42 te Limmen. LidNBM,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1