heer J. Spanjaart 300.000ste bezoeker in „Het Baafje" werd 1 morgen 1 I- I 1 1 w E verzamel L.P/s Fa. J. 1. Pantekoek, ing. (insC lev FLEVOHOF Geef de jarige job een Prisma. f makelaardij jjolm hollen I EU WSBLAD VOOR HEILOO PRISM^ BOWLING HEILOO jjolm holton maKttici oilicn moiiholoii 50% 50% ^gelhandeï -Alkmaar Maast wn, falkMiz. -★ 22 zijn wij weer K00MEN rt 4 i. .50 o Heropening Hanraads schoenen dinsdag 24 augustus Kies een Prisma Keus genoeg. Herman Kwaad AFVALSTOFFEN weven teem. Raadsvergadering op vrydag 27 augustus Vijver in Heiloo niet verontreinigd Demonstratie Kelim bü de „Candelaer' Diepvrieskrant gratis verkrygbaar Standwerkersconcours op laatste braderie guus van der linden bloemsierkunst mJB jast wm MIDDENSTANDSAVONDSCHOOL HEILOO Aanvang nieuwe cursus eind augustus 1976. Wij hebben een ruime sortering Gaat u ook stoppen met roken? mis je je sigaretje niet! I Van Aostastraat 28 - Heiloo Telefoon 31316 HEILOO Medewerker afwezig Per 1 september Adjudant A. Meüland naar Heiloo CASTRICUM nimv hebtm wij m steeds „bieimhfds" doereen speciale, pen ie) de. koHStniktis- kufit u zelf uw tafel teyevl scheuren behoeden. 1976 .JAARGANG NO. 17 18 AUGUSTUS 1976 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Rediiktie-a d ressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. TEXTIEL - MODES - WOL HANDWERKEN 'an Aostastraat 9 - Heiloo 9 i. derdagmiddag om 2 uur kwam de ,000ste bezoeker over de Donder- niddag om 2 uur kwam de JOÖ.OOOste bezoeker over de drempel het zwembad "Het Baafje Het de Heer J.Spanjaart (39) die als ir aan de St. Jan-Mavo in Heiloo even met vrouw en dochter wilde genieten van een vakantie-middag in onsprach tige zwembad, totaal verrast werd hij door wethouder Bolten in de bloemen gezet en de bedrijfsleider, de Heer G. H. J. Bijkerk overhandigde een abonnement voor letvolgende seizoen. De kioskhouder, de Heer Zentveld, deed hier nog een raardebon van f 10.—bij. temperatuur Jltt dit enorme bezoekers aantal staat Baafje' op eenzame hoogte aan Je kop van alle openlucht-zwembaden ju Noord-Holland. Men komt dan graag uit de verre omtrek naar dit itterende zwembad toe waar het iter altijd glashelder en op goede taperttuur is en waar gezinnen met jnderen zich heerlijk kunnen verma- op de ruime speelweiden, we Bogen hier best eens een beetje trots opzijn. fnsdag 24 augustus a.s. heropenen Heer en Mevrouw Hanraads hun lal vernieuwde winkelpand in het Stationscentrum. Deze schoenhandel 4« momenteel gesloten is, ondergaat m fikse verbouwing die wordt wlpoerd door de Fa.Henselmans. Het roonhuis wordt bij de winkel ^wokken waardoor de verkoopruimte belangrijk groter zal worden. Deze kollektie schoenen, laarzen pantoffels etc.,die in de loop der jaren is uitgebreid, zal nu een ruime plaats in de winkel kunnen krijgen. Ook pantij's zal men hier straks vinden, voor alle klanten is er bij de opening (onleuke attentie. Hanraads Schoenen s al weer vijf en half jaar in het Stationscentrum gevestigd. In der loop der jaren heeft men de betere merken ls o.a. Piëdro, van Bommel, Avang Pinocehio kunnen aantreffen. Dit iteft zo langzamerhand een grote ilantenkring opgeleverd. Enthousiast ratelt Mevrouw Hanraads over de nieuwe mode die ook wat schoenen en aarzen betreft heel wat luzer en erfijnder is geworden. hun kinderen hebben de Heer en levrouw Hanraads een ruimere toning kunnen betrekken aan de leerenweg waardoor deze verbouwing «ogelijk werd. Men zal U dindsdag a.s. verwelkomen in het totaal temieuwde pand dat in een rustieke ifeer zal worden opgetrokken. Het ilectrische gedeelte is in handen van der Peets Vakhandel en het schilderwerk wordt verricht door Wil Kennemerstraatweg 414 - Heiloo Tel. 072-30799 Moderne kwaliteitshorloges. Voor uw ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 De eerste Raadsvergadering na de vacanties, vindt plaats op vrijdag 27 augustus. Volgende week hopen wij een aantal belangrijke agendapunten te publice ren. Het artikeltje, dat we vorige week in de Uitkijkpost plaatsten over een Bevuilde Vijver in Heiloo heeft nogal wat reakties opgeroepen. Gelukkig blijkt de verfvlek op de kano- en roeivijver achter het zwembad Het Baafje" geen verf te zijn maar blauwe algen. Dit werd geconstaterrd door Uitwaterende Sluizen, die op verzoek van het gemeente bestuur een onderzoel instelde. Deze algen breken vanzelf weer af en er is dus geen rede voor paniek. Gelukkig maar. nog tot en met zaterdag a.s.kunt U een bijzondere expositie bij Kunsthandel 'DE CANDELAER" in het Stations centrum gaan bekijken. Een fraaie kollektie' kelims, gobelins en sumaki zijn hier gewoon een lust voor het oog. Sinds gisteren kan men ook Mevrouw Jastrzebska uit Dantzig aan het werk zien op haar weefgetouw. Bij mooi weer zal men haar buiten aantreffen maar vergeet dan vooral niet ook even naar binnen te wandelen. Voormensen die zoeken naar een exclusief en fraai stukje handwerk is deze expositie waar ook gekocht kan worden een waar eldorado. De toegang is gratis. Vorige week plaatsten we een artikel over het onderwerp "diepvriezen' Aan het slot van dit artikel werd vermeld dat de krant "Zelf diepvriezen" in Den Haag tegen betaling t" verkrijgen zou zijn. Dit is juist maar bij Van der Peet's Vakhandel liet men ons weten dat zij ook een "Diepvrieskrant' verstrekken. Deze is geheel gratis. Van der Peet's Vakhandel kunt U vinden aan de Stationsweg 51. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Opgn haarden v.a. f 398.- geh. compleet Vrijdagavond a.s. zal de laatste Braderie—avond in het Stationscen trum afgesloten worden met een spectaculair standwerkersconcours waar we vorige week reeds uitvoerig over schreven. Het belooft een dolle avond te worden die U bepaald niet mag missen. Met deze laatste Braderie-avond zijn we zo langzamerhand gekomen aan het einde van een verrukkelijke warme zomer waar we met z'n allen naar hartelust van hebben kunnen genieten. Heiloo is er ondanks zijn geweldige sport- akkomodaties met de wekelijkse braderie toch heel wat gezelliger op geworden. Ook de jongeren, zoals Pappod, brachten heel wat leven in de brouwerij. Er komen steeds meer buurtverenigingen van de grond die de nodige aktiviteiten ontwikkelen. Voorlopig gaan we vrijdag eerst nog maar eens naar de Braderie. Met zijn allen. Kan gezellie worden. Zilvcritr 1 T.l 072 (0892 hel goedkoopite adrei in Nederland Vijf jaar Flevohof ALTIJD IETS APARTS voor al uw bloemwerk van corsage tot corsowagen kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 LidNBM Flevohof, het recreatieproject in Oosterlijk Flevoland, vierde dit jaar haar eerste lustrum. Om de lezers van ons blad nu eens te laten zien hoe Flevohof in de afgelopen vijf jaar is gegroeid, biedt ons blad U een reductie aan op de entreeprijs. Deze korting bedraagt 50 procent en is geldig voor het gehele gezin gedurende de hele maand september. Heel plezierig gaan op Flevohof de recreatie en de educatie met elkaar samen. Wilt U eens weten hoe men tegenwoordig in de Nederlandse land en tuinbouw te werk gaat, dan kunt U hierover op Flevohof heel veel aan de weet komen. In de tentoonstellingsgebouwen- ver bonden door wandelgang n met het oog op minder mooi weer- ziet men wat er allemaan met de agrarische produkten moet gebeuren, voordat ze uiteindelijk bij de consument terecht komen. Zo is er een suikerpaviljoen, een graanpavil- joen met daarbij een echte warme bakker aan het werk in de 'brood- en banketbakkerijjeen zuivelpaviljoen, een vleespaviljoen, waar U in de slagerij gezellig kunt barbecuen en bovendien een bijenpaviljoen, waar U alles duidelijk wordt gemaakt over het leven der bijen. In de veehouderij, het akkerbouwbedrijf, de groente- en plantenkassen en de champignon kwekerij wordt U geconfronteerd met de werkwijze in de land- en tuinbouw. De afdeling recreatie is een verhaal op zich. Deze bestaat uit een kinder- en indianendorp, kinderboerderijen, een speeltuin en een lunapark, een deel van Flevohof, waar U Uw kinderen dagen onder zou kunnen brengen. Ook ---- kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel 30815 DE DORS 2 - HEILOO Éénjarige opleiding - Tweejarige opleiding Inlichtingen en opgave: Th. L. J. Kaandorp, Zeeweg 2 Heiloo, tel. 072-32086, J. R. G. te Boekhorst, Westerweg 339 Heiloo, tel. 072- 34715. overdekte speelmogelijkheden zijn er volop; in de huisjes in het kinderdorp kan geschilderd, geknutseld en geboetseerd worden, terwijl ze ook zelf een pannekoek kunnen bakken, een t.v.-programma kunnen maken en zelfs een trimhuis ontbreekt niet. Het park, waar de bedrijven, tentoonstellingsgebouwen en het kinderdorp zijn ondergebracht, is alleen al een bezoek aan Flevohof waard. En niet alleen in het voorjaar en in de zomer, maar ook in de komende maanden is in het park en de tuinen van Flevohof een grote variatie aan bloemen, planten en heesters te zien. Zwemmen en vissen is op Flevohof ook mogelijk. De grote vijvers bieden de zwemmers erg schoon water, terwijl de hengelaars (eigen hengel meenemeh) kunnen vissen op karpers, snoeken en baarzen. In de MET DE NIEUWSTE TOPPERS Ook van ARCADE en K-TEL uit de T.V.-recIame spots. V.V.7 van 21 t/m 28aug. Onze medewerker dhr. Majolee is van 21 t/m 28 augustus afwezig. Men gejieve gegevens etc. voor de Uitkijkpost voor woensdag 25 aug, na 20 aug. rechtstreeks door te geven aan drukkerij 'Uitkijkpost', Rechte Hondsbosschelaan 22, Tel. 30175. Wordt vervangend groeps commandant van de R.P. Per 1 september gaat de opperwacht meester van de Rijkspolitie en vervangend groepscommandant van de groep Schermer de heer A. Meijland, naar Heiloo. Gelijktijdig wordt dhr. Meijland bevorderd tot adjudant en Wordt hij vervangend groepscomman dant van de groep Heiloo van de R.P. De nieuwe adjudant is 52 jaar en heeft zes kinderen. Op tal van plaatsen gestaan Zo er een politiefunctionaris is welke in verschillende plaatsen heeft gestaan dan is het wel dhr. Meijland. Maar steeds plaatsen in de kop van Noordholland. Aan deze omgeving hecht hij veel waarde mede in verband met de studie van de kinderen en hun werkomgeving. Dhr. Meijland is afkomstig uit Uitgeest en begon in 1946 zijn politie-loopbaan in Heerhugowaard. Achtereenvolgens diende hij in Schagen, Breezand, Warmenhuizen als postcommandant), Schoorl, Ursem (postcommandant) en de laatste jaren was zijn standplaats de Schermer. Wat het kader betreft is nu de Groep Heiloo van de R.P. compleet. „de betere massief eiken en leren meubelen" kennemerstraatweg 231. heiloo. telefoon 072-34966. t.o. willibrordusstichting vrijdagavond koopavond Flevohof, recreatie voor het gehele gezin Dit recreatieproject in Oostelijk Flevoland bestaat vijf jaar. Ter gelegenheid van dit lustrum biedt ons blad onze lezers en hun gezin gedurende de hele maand september 50% reductie op de entreeprijs aan. Juist de maand september, waarin de grote toestroom van toeristen voorbij is, biedt Flevohof de bezoekers de gelegenheid om volop te genieten van de prachtige park- aanleg (o.a. het rosarium met 140 verschillende soorten rozen), de agrarische bedrijven, kassen, tentoonstellingen en niet te vergeten de afdeling recreatie met de kinderboerderijen, in dianendorp, speeltuin, lunapark en overdekte speelhuisjes Ook met koud en regenachtig weer kunt u goed op Flevohof terecht, want het merendeel van de attracties en alle tentoon stellingen zijn in overdekte paviljoens ondergebracht. Flevohof is niet alleen tijdens de weekends geopend, maar het hele jaar door iedere dag. Op 25 en 26 september is op Flevohof een grootse show van bloemenarrangementen te bezichtigen, vervaardigd door de deelnemers aan de nationale kampioenschappen bloemschik-, ken voor amateurs. -.7 v korting voor het hele gezin O korting van 1 t m 30 sept. '76 Deze reduktie wordt aangeboden door: UITKIJKPOST BV HKIO Woonplaats abonnee: Volwassenen: Kinderen:

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1