oacijme 10 jaar een feeötelijb gebeuren buö op al on?e arttfeelen 10% feorttng QOCIJHI5* XO jaar een feeötelijfe gebeuren buó op al on?e arttfeelen 10% feorttng $|etloo ^eerentneg 174 Hlfemaar laat 235=237 Hoorn lange Herfeötraat 9 SPORT en SPEL ïiloo oor 1 HANDSOME EIGHT NIEUWS Igelast voor vanavond (woensdag- iond 10 november) wordt de kom- Tetitie-topper tussen de nrs. 1 en 3 indsome-Eight en de Heerlijkheid, invang 21.40 uur in Sporthal 't Eennewater. „OPPOSITIE" IN DE ZORGEN jhp de eerste dinsdag van november Ihtving schaakclub Oppositie haar Turen uit Limmen voor de wedstrijd i de competitie van de derde klasse an de Noordhollandse schaakbond, iet tweede achttal van de Heilooërs lad het duidelijk moeilijk tegen het kerke team van Vredeburg. Om kwart ||ver elf waren vier partijen beslist en ■ad Oppositie slechts een half puntje lij elkaar gespeeld. De andere vier rtijen zullen over twee weken uit- fespeeld worden: Vredeburg hoeft Jechts één punt hieruit te slepen om |e match te winnen, a de interne competitie was de snelle fcderlaag van lijstaanvoerder Slob Igen clubkampioen Holtes een ver- Jssing. Heeringa maakte geen fout igen van der Blom en voert nu de mglijst aan. Alleman heeft zich iveneens weer bij de top van het lassement geschaard na zijn winst op jan Hoek. Ie uitslagen van deze week luiden: lob - Holtes 0-1 1 Hoek - Alleman 0-1 oetes - Molenaar 1-0 Dijk - Bos 1-0 jintel - Merkelbach 1-0 |\ehaus - Hoogeboom 1/2-1/2 1 Blom - Heeringa 0-1 ïrwey - Kraakman 1-0 fcroot - Werksman 0-1 |er Haar - Veldt 0-1 pneman - Maas 1-0 500-STE LID SP0RTVER. GR0EFSEMA Iportvereniging Groefsema mocht één dezer dagen haar 500-ste lid inschrij ven. Het is Ir. R.B. Vogel, inwoner ian Heiloo en op woensdagavond verwoed deelnemer aan het sterk trimuur van de Heiloose vereniging. ,Ik voelde duidelijk behoefte het luikje weg te werken. Je voelt je weer edelijk fit worden", aldus deze tech- l bij de Hoogovens. Op de foto hij uit handen van voorzitter W. Barnas, ook al in trainingspak, een lartversterkertje voor na afloop. GROEFSEMA GROSSIERDE IN TITELS Het judotournooi te Castricum, dat afgelopen weekende werd gehou den, was nagenoeg een aangelegenheid van Sportvereniging Groefsema Van 16 te behalen titels gingen er niet minder dan 12 naar deze Heiloose 'ereniging. Het betreft de volgende lugdige jukoda's: [roep 7—8 jaar: Leo Dijkstra (le), 'iels Bakker (3e); roep 7—8 jaar zwaar: Harals Jansen Niels Bakker (2e); Iroep 9—10—11 jaar licht: Ted Geel Bert Veldman (3e); iroep 9—10—11 jaar zwaar: Robert 'isser (le), Edwin Jansen (2), Rik taming (3e); "roep 12—13—14 jaar: Robert Win ding (2e), Ronald Groefsema (3e), [eroen Zoon (4e). KLAVERJASSEN H.S.V Vrijdagavond wordt in de kantine van H.S.V. weer een klaverjasdrive ge houden. Er wordt weer een goede opkomst verwacht. Dus klaverjas liefhebbers, houdt vrijdagavond vrij en op naar de H.S.V.- kantine. Er zijn weer leuke prijzen te verdienen. BEDRIJFSTAFELTENNIS-NIEUWS VAN VLOTMAN, HEILOO Afgelopen woensdag is voor beide teams van Vlotman Heiloo erg on gunstig verlopen. Vlotman 2 had de pech dat ze de eerste man moesten missen, hierdoor was het verdere team hun grote inspirator kwijt en speelde daardoor ver onder hun normale spel. De wedstrijd tegen de Respo 2 werd dan ook met 9—1 verloren. Vlotman 2 heeft 3 punten uit 3 wedstrijden. Voor woensdag 10 november speelt Vlotman 2 de thuiswedstrijd tegen „Dimak 2". We verwachten nu weer 1 of 2 puntjes te pakken daar het team weer compleet is. De wedstrijd begint om 8 uur in de sporthal „Het Ven- newater", de toegang is gratis. Vlot man 1 heeft de uitwedstrijd tegen „De Quint 1" met 8—2 verloren. De overwinning was dik verdiend. Vlot man 1 won er dus 2 waarvan 1 in 3 games. Verder werd er nog 1 maal 1 set in 3 games gespeeld, dat tekende de sterkte van de Quint 1. Vlotman 1 heeft 1 punt uit 4 wedstrijden. De eerstvolgende wedstrijd van Vlotman 1 is op 19 november, dit is een uitwedstrijd. DAMCLUB HEILOO In de onderlinge competitie behoudt De Boer de leiding, ondanks de remise tegen A. Dekker. S. Schurer Jr. en C. Bijwaard kwamen eveneens tot een puntenverdeling. Het opmerkelijke succes boekte J. Schurer, door als laatstgeklasseerde de nr. 2 van de ranglijst, J. Groenenboom, een punt afhandig te maken. C. v. Lieshout bleek niet opgewassen tegen het ster ke spel van R. Boulonois. In groep 2 blijft J. Mooy koploper. Het gelijke spel tegen Ursem bleek niet van invloed. De partij Kroon- Hofman eindigde eveneens in een puntenverdeling. L. Koersen zette zijn overwinningsreeks voort ten koste van Swart, terwijl Kraakman zich door V.d. Werf liet verrassen door middel van een „plakkertje". Groothelm boekte de volle winst op de nieuw komer P. Heijne. In groep 3 rekende R. Bijwaard op overtuigende wijze af met A. Raay- makers, waardoor Bijwaard als kop man zijn positie op de ranglijst aan zienlijk verbeterde. Dit was mede te danken aan het gelijke spel van Mw. Mascini tegen V.d. Hoek. W. Bos en A. Dekker grepen op gemakkelijke wijze de volle winst tegen resp. A. Bader en V.d. Vlies. Uitslagen jeugddammen: A. v. Bronkhorst/B. v. Bronkhorst, 2-0; J. OOr/P. Haanstra, 0—2; J. Panis/D. Ras, 2—0; A. Kraakman/S. Rood, 0—2; D. Ras/J. OOr, 2-0; H. Kuys/S. Boersen, 2—0. Op donderdag 11 november a.s. speelt D.C.H. in het „Open Huis" een wedstrijd tegen de damvereniging D.O.S. uit St. Pancras. EFFECT NIEUWS Op woensdagavond 3 november kwamen de eerste herenteams van Effect uit Heiloo en V.V.O. uit Obdam tegen elkaar uit. Deze wed strijd werd gespeeld in de sporthal van Warmenhuizen. Effect moest deze wedstrijd winnen om in de kopgroep mee te kunnen draaien. V.V.O. mocht met opslag beginnen in de eerste set. De mannen van Effect hadden zeker goede zin, want men beheerste het beste van het spel. Met keiharde smashes van Henk, Gerrit, John en Gerard, hadden de mensen uit Obdam geen verweer, ook Adri en Peter hadden hier ook hun bijdragen aan, door als spelverdelers goede setup te geven. De eerste' set werd dan ook met 15—4 gewonnen. Voor het begin van de tweede set, werden Adri en John gewisseld, en werden Leo en Ben er in gezet. Ook in de tweede set, was het Effect die het spel volkomen maakte, en net als in de eerste set met goede setups en keiharde smashes. Deze set werd dan ook met 15—5 gewonnen. Bij het begin van de derde set, was onze coach Ko zo brutaal om twee van zijn sterke aanvallers Henk en Gerrit er uit te halen. Dit was meteen al te merken, want het haperde aan alle kanten. Toen men elkaar uitein delijk weer vond, bij de stand 4~4, liep Effect snel uit tot 12—4, maar het leek net of de machine stil stond. Niets wou meer lukken. En bij de stand 12—8 werd er een time-out aangevraagd. Door deze rustpauze, liep Effect uit tot 14—8. Nu leek het of de laatste punt niet gemaakt mocht worden, en kwam V.V.O. zelfs tot 14—12. Ook nu moest er time-out worden aangevraagd. Uiteindelijk werd het laatste punt gescoord, 15—12 voor Effect. Einduitslag 3—0 voor Effect. Door deze overwinning is het eerste heren team gestegen naar de derde plaats in de eerste klas. Een fraai resultaat, nadat men nog in het vorig seizoen in de tweede klas uitkwam. HZV "DE VIERSPRONG" BLIJFT KOPLOPER Heiloo. H.Z.V. „De Viersprong" blijft in de rayonshoofdklasse van de zaal voetbalcompetitie verrassen. Niet alleen zijn deze debutanten in de hoofdklasse nog altijd ongeslagen, maar afgelopen vrijdagavond werd Dukdalf uit Castricum, een concur rent waarvoor men van te voren nogal bevreesd was, met maar liefst 7-1 verslagen. Dat er zo'n ruime uitslag uit de bus zou komen, had men na25 minuten spelen zeker niet verwacht. Dukdalf had zelfs in de zevende minuut de leiding weten te nemen en het was pas in de veertiende munuut dat De Viersprong, tot dan toe zeker niet opvallend sterker dan Dukdalf, de gelijkmaker kon aantekenen. Na het wisselen van speelhelft kwam HZV pas goed los van zijn tegenstander. Frank de Waard zorgde in de tweede minuut al via een uitstekende schuiver voor het tweede doelpunt, waarna vier minuten later de score werd opge voerd tot 3-1. Dukdalf zorgde vervol gens wel voor enige pressie, maar het was allemaal te onnauwkeurig, te gehaast, te slordig. In de laatste tien munuten scoorde De Viersprong via snelle aanvallen nog eens vier doel punten, zodat de eindstand op 7-1 werd bepaald. Voor de doelpunten tekenden: Cees Zoon (twee maal), Frank en Bert de Waard (ieder twee maal) en Hans de Waard (een maal) A.s. vrijdagavond, half negen, treedt HZV de Viersprong in de Sporthal ,Het Vennewater aan tegen SVW. 'Winst betekent een verdere stabilise- ring van de koppositie. Afdelings hoofdklasser Smorenberg trad die zelfde vrijdagavond aan tegen De Ster. Het team van Nico Wagemaker c.s. had wel vaak het overwicht, maar de snelle counters van Smorenberg bracht De Ster meermalen in moei lijkheden. Tot twee maal toe wist De Ster de leiding te nemen, maar Jan Smit en Jos Endel brachten Smoren berg in enkele minuten weer naastzij. Vier minuten voof het einde van de eerste speelhelft was het Jan Smit, die Smorenberg zelfs de leiding bezorgde (3-2) In de tweede speelhelft wist Smoren berg gedurende vijf minuten een spe ler van De Ster voor vijf minuten het veld werd uitgestuurd. Eerlijk gezegd was het eerder afwachten wanneer De Ster de gelijkmaker zou scoren wat dan in de zestiende minuut ook gebeurde: 3-3. Een minuut later her stelde Smorenberg zich te laat bij een vrije trap: 3-4. Edoch, Jan Smit wist, na een snelle aktie van Beentjes, de stand toch weer in evenwicht te brengen, 4-4, wat ook de eindstand werd. Smorenberg blijft in de onder ste regionen van de afdelingshoofd klasse vertoeven, maar de krachts verschillen zijn hier nog niet erg groot. Karei Frugte. TENNISVERENIGING "HEILOO" HIELD JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING Heeft 577 leden en nog een wachtlijst In de vorige week in het clubgebouw gehouden jaarlijkse algemene leden vergadering, waarvoor de in de specia le uitgave van het cluborgaan „One In" gepubliceerde agenda met toe lichting de leidraad vormde, werden naast een aantal algemene zaken ook een drietal leden met het lidmaat schap van verdienste onderscheiden, t.w. Mevr. T.Lamar-Hartog (voor 6-jarig bestuurslidmaatschap), de he ren H. Suyk (vele jaren lid - en naderhand voorzitter - van de T.C. als zodanig bestuurslid) en W.J. van Dusseldorp (enkele jaren nauwgezet leiding gevend aan de redactie van „One In" en- daarvoor - de NSF-toto) Voorzitter G.A. Koelman sprak hen op zeer eigen wijze - op rijm - de verdiende woorden van waardering toe. De vergadering betuigde algemene instemming hiermede. Bij het agendapunt „Mededelingen" werd de vergadering over het volgende geïnformeerd: -het bestuur hoopt over ca. 14 dagen de verlichting van de banen 1 t/m 3 in werking te kunnen stellen, -de oefenbaan wordt in 1977 defini tief hersteld; in verband daarmede wil men - gezien de beschikbare ruimte ter plaatse - met de gemeente de aanleg van een 7e baan afstemmen (mede in verband met de wachtlijst bij T. V. „Heiloo" en ook die van T.V. "t Vennewater"! -'iteraard na afweging van de financiële aspecten. -ledenbestand: 378 senioren, 199 junioren; wachtlijst (waarop een stop: 525, met de kanttekening dat T.V. t Vennewater" ca. 600 wachtenden heeft! -i.v.m. het vertrek van het beheer dersechtpaar, de heer en mevrouw P. van Rijn, worden op het ogenblik gesprekken gevoerd met sollicitanten voor deze functie. -i.v.m. het vertrek van één der tennisleraren, de heer S. Keijzer, die een funktie met een aanmerkelijk groter takenpakket in Hoorn heeft aanvaard, wordt uitgekeken naar een vervangende trainer. -Verlenging van het met de gemeente Heiloo gesloten huurcontract voor de 6 banen heeft onlangs zijn beslag gekregen in een 10-jarige overeen komst. Samenstelling bestuur Ter vergadering werden m.b.t. een aantal (vooral statuutaire) zaken de volgende besluiten genomen: Het bestuur is voor 1977 als volgt samengesteld: G.A. Koelman (voor zitter), T. Wijnbeek (sekretaris), K.A. Lantinga (penningmeester), de dames J.P. Settels (2e secr.), A. de Ruijter, de heren H. van Ginkel en R. van der Vorm (tevens voorzitter T.C.). Mevr. H. Sprenger (verhinderd ter vergade ring) werd dank gezegd voor haar werkzaamheden in bestuursverband gedurende het afgelopen jaar. De Technische Commissie bestaat thans uit: R.C. v.d. Vorm (voorz.), mevr. M. Zuurbier-Komen (jeugd) en (nieuwe gezichten): mevr. A. Stam, de heren P. Bruin en H. Dekker. Mevr. W. Giling en de heren H. Suyk en Th. van Diepen ontvingen bloemen uit erken telijkheid voor hun vele werk in TC-verband uit handen van de voor zitter. De Redactie „One In" zal nog nader wórden samengesteld; de ballo tagecommissie wordt gediscontinu- eerd. Administratie leden/nieuwe leden (er is nog steeds een ledenstop) wordt voortgezet door mevr. T. Lamar (Van Aostastraat 8, tel. 31003). De aan de vergadering voor gelegde liquiditeitsprognose werd ge accepteerd. Een definitieve balans en rekening van baten en lasten over 1976 volgt in de volgend jaar te houden alg. ledenvergadering. Het contributie voorstel, waarin slechts v.w.t. de dispensatie een kleine aanpassing plaatsvond, week niet af vergeleken bij 1976 en was conform de eind 1975 gedane toezeggingen, en werd goedgekeurd. Belangrijk voor de leden is dat bij betaling vóór 1 december 1976 (d.w.z. dat giro- of bankremises op ca. 20 nov. '76 moeten worden uitgeschreven) een aantrekkelijke korting wordt gegeven (zie „One In"). Tenslotte wees de voorzitter op het op zaterdag, 13 november a.s. om 21.00 te houden traditionele Slotfeest in de sporthal „Het Vennewater". H.S.V.- NIEUWS Het eerste elftal boekte een fraaie en ruime overwinning op Beverwijk na een wedstrijd die vooral in de eerste helft zeer goed werd gespeeld. Het tweede elftal liet het weer eens lelijk zitten en verloor onnodig van Alkm. Boys. Het eerste gaat a.s. zondag op bezoek bij Alkm. Boys om sportief revanche te nemen voor de kampioens uitschakeling eind vorig seizoen. Ver der staan er weer leuke wedstrijden op het programma. Het thuisprogramma is als volgt: H.S.V. 5- Koedijk 2 2.00 uur H.S.V. 7 - A.F.C. 8 12.00 uur H.S.V. 11 - Vitesse 15 2.00 uur H.S.V. 12 - Assendelft 9 11.00 uur H.S.V. jun. Al - Stormvogels A112.00 H.S.V. Dames - Meervogels Dames2.00 HUIS-LEAGUE BOWLING BOND HEILOO VOL MET VERRASSINGEN De uitslagen van de huis-league op maandag 1 november j.l. waren als volgt: Huis-league 21.30 uur: Pinseekers/Pintreffers, 2—2; Matadoren/Altijd Raak, 3—1; Huiswaard 11/Bowling Qentre Heiloo, 04; The Brunswickers/Team Kattenberg, 3-1. De ranglijst ziet er nu als volgt uit (resp. gew., verloren en pinfall): Pinseekers 15 5 9601 Altijd raak 13 7 8392 Matadoren 12 8 9259 Huiswaard 11 12 8 9036 Bowl. C. Heiloo 10 10 10370 Pintreffers 9 11 6677 The Brunswickers 7 13 9080 Team Kattenberg 2 18 5247 Bij deze league komt de hoogste serie (is 3 games) op naam van het team van Bowling Centre Heiloo (2132 pins). Het hoogste spel (is 1 game) komt echter op naam van de Pinsee kers, die al enige weken de ranglijst aanvoeren (796 pins). Bij de indivi duele scores komt de hoogste serie op naam van Marjanne Verschuren van Bowling Centre Heiloo (550 pins). Het hoogste spel komt eveneens op naam van Marjanne Verschuren (220 pins). De huis-league van 19.00 uur gaf de volgende pinfall te zien: R. Bulthuis 463 pins H. Oudhoff 437 pins S. Verver 393 pins W. Liu 307 pins N. Bruyn 403 pins Aan kop van de ranglijst gaaf nog steeds Rob Bulthuijs met een hoogste game van 212. Voor een aantal bowling-liefhebbers heeft de Bowling Bond Heiloo nog een plaats opengehouden in de huis league van 19.00 uur. Inlichtingen elke maandagavond op het Bowling Centrum aan de Kennemerstraatweg te Heiloo. Als extra attraktie organiseert de Bowling Bond Heiloo voor haar leden een grandioos Kersttournooi op zon dag 19 december 1976. 'Aanvang: 10.00 uur. De speelwijze is als volgt: a) 3 games singles, b) 3 games doubles, c) 3 games singles, finale voor de 8 hoogstgeklasseerden. Het toumooi wordt gespeeld op „Handi cap-basis". Kosten van inschrijving: f 10,- per persoon. Inschrijving voor dit toumooi kan geschieden tot en met maandag 29 november 1976. Ben Verschuren BIJNA DUIZEND DEELNEMERS TRIAS LOPEN Toen wedstrijdorganisator de Vries zondagmorgen om precies 11' uur de deelnemers aan de Trias prestatie lopen wegschoot, leek het of er een veelkleurig lint in beweging was gezet. Dat was het gezicht, toen de bijna duizend deelnemers zich in beweging zetten gekleed in de diverse kleuren trainingspakken en andere sportkle- ding. Nu gaat het bij deze prestatie lopen er beslist niet direct om, wie als eerste de finishlijn passeert. Niettemin was er direct na de start op de sintelbaan een gespurt van jewelste, om als eerste het toegangshek van de sintelbaan uit te draaien, op weg naar het rekreatiegebied van het Baafje, waar in feite de grote splitsing plaats vond van de lopers, die er toch echt nog wel een wedstrijdje van willen maken en van degenen, die het voor alles gaat om in wat rustiger tempo hun conditie op peil te houden, En daarom is het alleen volledigheids halve, dat wij vermelden, dat Paul Hooyschuur uit Wormer als eerst - /an de 5 km lopers over de eint ;ep kwam en dat Theo Pekelharing ons eigen Heiloo de snelste 10 km r bleek te zijn. Maar winnaar of ni iedere deelnemer ontving finishlijn een fraaie medaille Het blijkt, dat deze prestatielopen zona r meer ip behoefte voorzien en als het zo is als bij Trias, waar naast een goede organisatie een kantine en ruime kleedgelegenheid ter bescb king van de deelnemers staat, dan ka er zonder meer een heel gezellig familiegebeuren op zondagmorgen van gemaakt worden. Op zondagmorgen 5 december kan men voor zo'n gezellig sportfestijn opnieuw terecht bij Trias, waarbij Sin Nicolaas persoonlijk het startschot zal lossen en zwarte pieten aan de eind streep klaar zullen staan met wederor. fraaie medailles. UIT DE "FORESTERS" Programma voor zaterdag 13 en zondag 14 nov. Na de teleurstellende resultaten van afgelopen weken heeft het le elftal a.s. zondag een z.g. 4-punten wei- strijd voor de boeg. Wij vertrouw- op, dat zij thans de twee punten thuis weten te houden. Daarnaast hebben we o.a. in de vroege morgen het kwartet BI, 2 en Cl en C2 en om 12.00 uur zowel de junioren Al als het 3e elftal. U ziet weer volop aktiviteiten op de Egels- hoek. Deze zondag houden we ook onze verloting. Een dames- of heren horloge is er te verdienen. ZATERDAG LSVV B3 s Foresters B334.30 HSV B4 - Foresters B4 14.30 VIOS B3 - Foresters B5 14.30 Foresters C3 - Vitesse C3 14.30 Foresters C4 - US VU C3 14.30 For. C5 - Alkm.Boys C4 14.30 CSV C5 - Foresters C6 13.00 Limmen C4 - Foresters C7 13.15 ZONDAG Foresters 1 - EVC 1 14.00 HRC 3 - Foresters 2 11.00 Foresters 3 - Go Ahead 3 12.00 AFC 6 - Foresters 4 10.00 Foresters 5 - Berdos 6 12.00 For. 6 - Alcm. Victr. 8 14.30 LSVV 9 - Foresters 7 14.30 Foresters 8 - De Rijp 6 14.30 Victoria O. 7 - For. 9 12.00 For. jun. A1 - SVW A1 12.00 St. Adelb. A2 - For. A3 12.00 For. B1 - Alw. Forw. B1 10.00 For. B2 - Alw. Forw. B2 10.00 For. CI - Alw. Forw. C2 10.00 For. C2 - Alw. Forw. C2 10.00 St. Nicolaaspoppen-verkoop Zaterdag 27 november gaat de Fore/, ters'-jeugd op pad met heerlijke St. Nicolaaspoppen. Wij willen nu reeds deze huis-aan-huis-verkoop onder uw aandacht brengen. NIEUWS VAN DE TERRIERS De uitslagen: Meisjes Al - Kraaien Al 1-0 Strawberries A3 - Meisjes A2 Meisjes BI - Kraaien BI H.H. Waard BI - Meisjes B2 2-2 Alkmaar Cl - Meisjes Cl 1-1 Badhoevedorp Al - Jongens Al 4 2 Jongens BI - Alkmaar B2 Castricum B3 - Jongens B2 Jongens Cl - Hermes Cl Jongens C2 - Castricum C3 H.B.S. I- Heren-1 Rood-Wit III - Heren II 2-0 Heren III - Scheybeeck IV 1- Dames II - Kraaien IV 0 Heren Vet. A - Reigers 3-1 Heren Vet. B - Reigers 1-0 Heren I trad vriendschappeüjker aan tegen tweede klasser H.B.S. en speelde daar een vrij goede partij. Bij'de est stond het slechts 1-0 door een strafbal. Na de rust vielen er ent le gaten die door H.B.S. bekwaam uitgebuit werden. Heren II heeft nog steeds geen pispt en verloor ook nu weer.Bij de jeugd viel de nederlaag van jongens Al tege n en hierdoor zijn ze hun koppositie weer kwijt. Meisjes Al klopte Kraaien en is als debutant nog ongeslagen. Jongens BI heeft de goede richting behouden want ook nu werd weer ruim gewonnen. Meisjes BI liep haar tegenstanders oon onder weer uim gewonnen. Meisjes BI liep haar tegenstandsters ook onder Programma: Zondag: Dames I - Castricum 12.30 uur Haarlem V - Dames II 12.30 uur Heren I - Magnus 14.00 uur Heren II - Hermes III 12.30 uur Sarto - Heren Vet. A 12.30 uur Heren Vet. B - Bennebroek V14.00 uui Bij de junioren worden er zaterdag maar twee wedstrijden gespeeld, namelijk bij A.M.H.C., door Jongens Al en Meisjes Al, béide om half twee. NOVEMli UITKIJKPOST ,0 NOVEMBER 1976 nwijnglaw i op de ie re lief |9 geschenk kompleet Als A

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 17