IV '4 L VAN OER SCMUYT KANTOORSERVKE B.V. EXPO LIMMEN K De Expo Limmen 1978 is de derde speciale-gezinsbeurs, welke wordt georganiseerd en overtreft die van vorig jaar (8.000 bezoekers) in de volgende opzichten: het assortiment dat de standhouders brengen is veel uitgebreider en completer dan vorig jaar, waardoor de Expo uiteraard ook veel interessanter is geworden dan voorgaande jaren. Qua standaankleding is de gehele beurs veel professioneler van opzet geworden. speciale aanbieding! At Een beurs voor het hele gezin jong en oud met allerlei attrakties van tuin meubelen, zonwering, keukens, sauna, badkleding, diepvries apparatuur, auto's, mode, modelschepen, hapjes, drankjes proeven etc., gewoon te veel om op te noemen. Donderdag 27 april Vrijdag 28 april Zaterdag 29 april Zondag 30 april Maandag 1 mei (Koninginnedag) Doorlopende show Speciale attraktie Parkeren Op de EXPO ISOLATIE IS MEER DAN SCHUIM ALLEEN RADIO BAKKER STUIFBERGEN v. d. STEEN-KLEVERLAAN rnrnD CJïïlUI 14.00 uur feestelijke opening door de Limmer bloemen- koningin, opgeluisterd met drumband en fanfaremuziek. Tentoonstelling van zelfgemaakte bloemstukjes in de beurs, prijsuitreiking 15.00 uur. V.a. 14.00 uur Expositie in de beurs van Uw zelfgemaakte gekste foto's. Prijsuitreiking om 15.00 uur. V.a. 14.00 uur Expositie van hobbywerkstukken en prijsuitreiking om 15.00 uur. 's Middags zal de enige echte Pipo de Clown (Cor Witschge) en Mammaloë (Marijke Bakker) de kinderen vermaken! 's Avonds zal Rudy Falkenhagen, bekend van de T.V. series Hollands Glorie en Dagboek van een Herdershond, handtekeningen uitdelen en vertellen over zijn ervaringen (in samenwerking met Peter Slecht - meubelboerderij). Hf V.a. 11.00 uur de gehele dag doorlopende shows, evenals op de andere dagen geeft modelbouwclub "De Branding" uit Alkmaar vaardemonstraties van radiografisch bestuurde modelschepen (U mag ook zelf sturen)! Tevens Expositie van 50 modelschepen. V.a. 11.00 uur elk uur optreden van de muzikale gezinnen (z.g.n. Noordhollandse familie Trappdag) met begeleiding van de bekende organist Ruud Jansen. Ca. 17.00 uur prijsuitreiking van o.a. de zilveren harp,wisseltrofee van Jos Peperkamp te Alkmaar. Voor kinderen! Speelvermaak in een indianendorp. Sportcentrum Weromeri showt bikini's, badpakken, zeil en sportkleding mode. Maandagmiddag treden voor u op De Waagzangertjes en het Marionettenkorps. Geheel gratis, maar helpt U de politie door het Expo Limmen Vignet rechtsboven op Uw voorruit te plakken. U maakt dan tevens 'n kans op leuke prijzen! o.a. voor de auto. Openingstijden: 27 april t/m 29 april 14.00 - 22.30 uur 30 april t/m 1 mei 11.00 -18.00 uur Entree f 4,- per persoon onder 12 jr. gratis onder begeleiding van volwassene. UITKIJKPOST rixn 26 APRIL 1978 Doel van de Expo Limmen De Expo Limmen is een beurs op het gebied van konsumentenartikelen in de wijdste zin des woords en daarbij vooral gericht op het gezin. De Expo Limmen heeft voor de standhouders een representatieve en voorlichtende taak ten opzichte van het gezin, waarbij ook de direkte verkoop ter plaatse een zeer belangrijke rol speelt. Samenstelling van de beurs Tijdens deze beurs brengen ca. 60 plaatselijke, regionale en landelijke standhouders een zeer breed gezins artikelen assortiment, te verdelen in enkele hoofdgroepen, t.w. 1. mode 2. wooncomfort 3. huishoudelijk 4. recreatie, vrije tijd en vakantie 5. diversen. Mode De aanvang van de modeshows is gesteld op donderdag 27 april 20.00 uur vrijdag 28 april 20.00 uur zaterdag 29 april twee shows, t.w. om 15.00 en 20.00 uur 30 april twge shows. t.w. om 13.00 en 16.00 uur maandag 1 mei twee shows op dezelfde tijden^ls de zondag. De toegangsprijs voor deze show zal fl,~ bedragen, excl. entreeprijs voor (je gehele Expo Limmen. De kaartjes voor deze shows zijn verkrijgbaar aan dé kassa. Algemene informatie De tijden van openstelling: donderdag 27 april van 14.00 tot 22.30 uur vrijdag 28 april van 14.00 tot 22.30 uur zaterdag 29 april van 14.00 tot 22.30 uur zondag 30 april van 11.00 tot 18.00 uur maandag 1 mei van 11.00 tot 18.00 uur. Plaats: de gehouden in de Limmen wordt Expo enouaen in ae Valkeyhallen, Rijksweg i62a te Limmen, tel.: 02205—1300. De ruime moderne Valkeyhallen beschikken over een ruime, gratis parkeergelegenheid met een kapaciteit vanca. 2000auto's. Entreeprijzen: personen van 12 jaar en ouder f 4,- per persoon, kinderen onder 12 jaar onder geleide van een volwassene hebben gratis toegang; 65plussers betalen f 3,— per persoon. Inlichtingen: deze zijn te verkrijgen bij het sekretariaat p/a BV J. Valkering Zn,, Rijksweg 162a te Limmen, tel. 02205—1300. Mozai'ekendagen Limmen De mozai'ekendagen Limmen worden gehouden van 29 april t/m 1 mei. Een bezoek aan de Expo Limmen kunt U gemakkelijk kombineren met een tochtje langs de schitterende mo zaïeken en bloeiende bollenvelden. Demonstraties en shows Orgelshows: Ruud Jansen, europees kampioen elektronisch orgel, zal tijdens de Expo Limmen om het uur de bezoekers vermaken met staaltjes van zijn kunnen. Reeds bij voorgaande Expo's was er een zeer grote belangstelling voor zijn shows. Zijn repertoire is wederom uitgebreid en wij zijn ervan overtuigd dat hij tijdens deze shows veel succes zal hebben. Deze 15 minuten durende shows vinden plaats op het podium. Daarnaast vinden er in de modeshowruimte demonstraties plaats van het aller klein te orgel model tot en met de grote. Deze laatste demonstraties vinden verschillende malen per dag plaats en duren ca. 45 minuten. Modelbotenshow: permanent tijdens de beurs zal er een expositie zijn van Modelbouwclub De Branding uit Alkmaar. Deze expositie omvat ca. 50 to 7 0 modelschepen, door de leden van deze club vervaardigd, zoals sleep boten, zeilboten en brandblusboten. Vele van deze modellen zijn radiogra fisch bestuurbaar, hetgeen wordt gedemonstreerd in een vaarbad met een lengte van ca. 6 meter. Onder toezicht van leden van de club, worden de bezoekers in de gelegenheid gesteld deze boten te besturen. Algemeen: in vele stands vinden artikeldemonstraties plaats, zoals video-apparatuur, politiescanners en het vullen van spouwmuren. Attrakties Donderdag 27 april: om 14.00 uur, tijdens de opening, optreden van de Kindermajorettes uit Alkmaar, ca. 40 kinderen van 7—12 jaar! Zaterdag 29 april: 's Middags is aanwezig om de kinderen te vermaken de enige echte PIPO DE CLOWN en MA MM ALOE (Cor Witschge en Marijke Bakker). Onnodig om deze attraktie nader te omschrijven, lijkt ons! 's Avonds is aanwezig RUDI FALKENHAGE, de alom bekende akteur uit de populaire t.v.serie's: „Dagboek van een Herdershond", „Hollands Glorie". Deze deelt hand tekeningen uit en vertelt over zijn ervaringen tijdens het maken van deze serie's. Maandag 1 mei, Koninginnedag: tussen twee en vier uur, nogmaals een optreden van de Kindermajorettes uit Alkmaar, tevens een grandioze zang show gebracht door de Waagzangertjes uit Alkmaar, welke met ca. 80 kinderen een fijn programma komen brengen. Algemeen: elke 5.000ste bezoeker wordt door de organisatie en de standhouders in de bloemetjes gezet en wordt overladen met prijzen. WIE ZAL DE GELUKKIGE ZIJN? Eén van deze prijzen is een rondvlucht boven Noord en/of Zuidholland (bollenvelden etc.) voor twee perso nen. Demonstraties, Akties en Attrakties Doe mee aan de gezellige akties van de f ootste gezinsbeurs boven het IJ: XPO LIMMEN (Valkeyhallen, Lim men, 27, 28, 29, 30 april en 1 mei). Beste lezers opgelet! Volgende week gaat Expo Limmen van start en daar heb je van alles mee te maken! Waarom? Omdat je bij deze gezinsbeurs, het woord zegt het al, zelf betrokken kunt zijn op een gezellige en originele wijze. Hoe? Expo Limmen organiseert naast haar vele attrakties, shows en demonstraties, de volgende akties: waarmee vele fraaie prijzen per aktie zijn te winnen. 1. Eigen ontwerp Modeshow, 27 april t/m 1 mei. Elke dag van de beurs mag je zelfgemaakte kleding van eigen ontwerp showen. Dit mogen je man of kinderen ook doen. Geinig hè? 2. Zelfgemaakte bloemstukkenten- toonstelling, donderdag 27 april. Maak zelf een bloemstuk op en toon iedereen hoe goed je dit kunt! Breng het naar Expo Limmen, voorzien van naam- en adreskaartje plus telefoonnummer. 3. De gekste foto expositie, vrijdag 28 april. Breng naar Expo Limmen je gekste zelfgemaakte foto en exposeer deze! Denk eens wat een dolle show dit wordt! Inleveren in enveloppe met naam, adres en telefoonnummer. BISLEY stalen ladenkastje in een warme bruine kleur voor f 95.- incl. B.T.W. 5 laden voor het overzichtelijk opbergen van correspondentie, waarde-papieren, hobby-artikelen, verzamelingen, snuisterijen, kortom 1001 mogelijkheden Diverse inzetbakjes afzonderlijk verkrijg baar. Heerenweg 140 i.h. Stationscentrum, tel. 334955 Kantoorartikelen, Spellen, Puzzles, Kado-artikelen. 4. Eigen hobby show, zaterdag 29 april. Kom met je eigen hobby naar Expo Limmen. Je kunt dan eindelijk eens je verzameling of werkstukken aan het publiek laten zien! Neem een kaartje mee met naam en adres plus telefoonnummer. 5. Noordhollandse familie Trapp Songfestival, maandag 1 mei. Is je gezin muzikaal? Doe dan mee met deze competitie en laat de bezoekers van een demonstratie van jullie talent genieten. De beste groep wordt uitgeroepen tot de Noordnollandse Familie Trapp! Zij ontvangt boven dien de Zilveren Harp Wisseltrofee vervaardigd door Jos Peperkamp, Alkmaar. BOUW MEE^GEEF! Iedereen heeft vandaag de dag de mond vol over isolatie, energie en kosten besparend! Als u nu naar de stand van ISOTHERM op de Expo gaat kijken, kunt u alles hierover aan de weet komen. Thermopane ramen is een vertrouwde klank, Thermohel is eigenlijk hetzellde maar dan niet van die grote ramen, maar van die kleine romantische raampjes. Glazen wanden tot op de grond, woraen ook in elke maat geleverd en alle bijkomende bouwwerkzaamheden, zoals het laten verzinken van de radiator. Isotherm verzorgt het allemaal. Ook zijn er zelfbouw hobbykasjes in diverse afmetingen te zien, compleet met glas. Hordeuren niet te vergeten. Wilt u in de zomer tegengesteld gaan werken en de warmte buiten houden dan zijn er al zonneschermen vanaf f 170.- t.m. terrasschermen met een maximum breedte van 9 meter met een uitval van 3 meter, nog elektrisch te bedienen ook. Werkelijk voor elk wat wils. De firma Bakker wil op de Expo zijn nieuwste technische snufjes op kleuren TV-gebied laten zien als voorloper van de Firato. TV's met een ingebouwde computer zodat uw geyvenste programma auto matisch aangaat, en weer uit. Wilt u daarna nog iets op het tweede net zien, hij doet het vanzelf, mits u het toestel op de juiste manier programmeert. Er zal ook uitgebreid gedemonstreerd worden met videorecorders van Philips en Grundig met een eenvoudiger bedie ning en langere speeltijd. Op Hi-Fi stereo-gebied zijn de audio- racks nieuw, dat zijn meubels waar een stereorecorder, een platenspeler en een radio-versterker in passèn, en dat er uit ziet als één geheel. AEG heeft nu ook op klein-huis- houdelijk gebied allerlei apparaten op de markt gebracht zoals koffiezet apparaten, mixers, hairstylers, enz. op de beurs tegen zeer scherpe prijzen aangeboden. Misschien met het oog op moederdag de moeite waard om eens te gaan kijken. De stand van is er één waar menige vrouw niet aan voorbij zal gaan. Heerlijk al die „hebbe dingen". Een mooie collectie zonnebrillen, heel modern met van die fijne grote glazen en vlak de horloges ook niet uit. „De geschiedenis herhaald zich" is iets wat op deze branche wel heel sterk van toepassing is, want we zien weer veel kristallen sieraden in allerlei vormen, beestjes ëïi kandelaars. We zagen ook lettertjes met kristalletjes er op en die kun je overal op plakken. Wie wat meer van grootmoeders smaak houdt ziet hier zilveren hangers en broches met een zwarte steen en daarin een piepklein bloemetje van echt bladgoud. Ook de bloedkoraal komt weer terug. Gekrulde haren, gekrulde zinnen, nou die komen aan hun trekken met al die leuke speldjes en haarkammen. Het is te veel om op te noemen, gaat u zelf maar kijken. Voor de firma is het alweer de derde keer dat ze op de Expo staan. Buiten dat ze er met de nieuwste Opel-modellen staan is er een aparte stand over gasinbouw, iets wat steeds meer in de belangstelling komt te staan, u kunt er op de Expo alles over aan de weet komen. V. d. Steen-Kleverlaan is een all-round bedrijf. Zij hebben een vestiging in Uitgeest, waar u terecht kunt voor service-beurten, uitdeuken en spuiten. Er staan 20 man geschoold personeel voor u klaar die er voor zorgen dat u veilig langs Neerlands dreven kunt rijden (en natuurlijk ook daarbuiten). Buiten de grote Opel-lijn voeren ze ook Peugeot, Citroen en Ford. Voor de verschillende beurten kunt u trouwens alle merken brengen, er is de beschikking over een grote voorraad onderdelen. Als u hier een gasapparaat in laat bouwen krijgt u hierbij een keurings rapport van de Rijksdienst Wegverkeer. De grootste gezinsbeurs boven het IJ In deVUkeyhal te Limmen Eainxtmmiai

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 13