\i& Een unieke hollandse merkf iets onder de driehonderd gulden. BOSMAN 200.- 27» 30.- \\S Westerweg 295 HEILOO 1-pers. 00 2"pers-145* voor het komplete woongebeuren Een goede nachtrust, wie verlangt daar niet naar? Maar dan moet u wel eerst zorgen voor een goede matras. Zodat u zich de hele nacht goed ondersteund weet Kies daarvoor bijvoorbeeld Grote sortering Perkplanten Groenteplanten Vaste planten Geraniums Te!efooi&31241 Bij ons vindt u 'n grote collectie tour-, sport- en racefietsen in de topwerken: GAZELLE - BATAVUS - UNION - BURCO - PEUGEOT Ziet ook onze showroom achter de zaak 'yether INRUILAKTIE: Verdien op uw oude matras! UITKIJKPOST 26 APRIL 1978 IARJ DABU7I IAI dierenspeciaalzaak en tuinbenodigdheden nAracUni Stationsweg 88 - Heiloo Telefoon 072-330625 Nederland is niet het enige land ter wereld. En dus zullen we altijd te maken hebben met import vanuit het buitenland. Ook met fietsen is dat het geval. Vaak is het verleidelijk zo'n goedkope, merkloze importfiets te kopen. Die paar tientjes zijn gauw verdiend, nietwaar? Niet waar! Wantje zal de mensen de kost moeten geven die achteraf (en dus te laat!) moeten bekennen dat ze graag meer betaald hadden voor méér degelijkheid. Voor die mensen is er nu de Union Een hollandse merkfiets onder de driehonderd gulden. Pure klasse, plezierig geprijsd. Zo'n fiets kan alleen maar uit Nederland's modernste fietsenfabriek komen. Ga 'm maar bekijken en berijden bij uw Union-vakman! (Uw oude flets rullen wij In tegen de hoogste waarde) Denkt u over de aankoop van 'n nieuwe matras? Doe 't dan nu! Want voor uw oude matras geven wij tijdelijk een inruilpremie. Voor een 1 -pers. ontvangt u 15 Voor een 2-pers. ontvangt u 25.- Binnenvering matras. De soepele, geluidloze vering zorgt voor de juiste steun. Op elke gewenste plaats. De tijk is ivoor. In alle maten. Vanaf Dacron kussen. Een komfortabele steun om lang plezier van te hebben. Kleur: wit. 15#9o Twee voor slechts Veren kussen. Heerlijk zacht. En toch meer dan stevig genoeg. Kleur: ivoor. 17.90 Twee voor slechts Donzen dekbedden. Als puntbed, waarin de vulling op z'n plaats gehouden wordt door middel van op elkaar gestikte rondjes. Zeer geschikt voor verwarmde kamers. Of als buisbed: de vulling zit in lengtebanen gelijkmatig verdeeld. Beide bedden hebben een goede kwaliteit vulling van 65% eendedons. Puntbed vanaf 335.- Buisbed vanaf 360.- Synthetisch dekbed. Met terylene vulling. Heerlijk warm. En bijzonder gemakkelijk: volledig wasbaar. Dus zeer geschikt voor kinderen. 100% Katoenen dekbed overtrekken. Uitstekende kwaliteit. Kleurecht en krimpvrij. Met handige instop-flap aan de onderkant. In een keur van de mooiste kleuren en dessins. JÊ Pj Toch maar Vrijdag koopavond Westerweg 261, Heiloo, Tel.072-331738 PASTORALE 1943 ZES-BAAI\5S OVERDEKTE TEIVIVSISHAL SN ALKMAAR mm Stelt u prijs op een volmaakte nachtrust? De film „Pastorale '43" gaat, evenals de roman waar hij op gebaseerd is, over Nederlanders en hun eigenaardig heden. De oorlog, de bezetting en het verzet plaatsen deze Nederlanders in een gespannen situatie, waardoor hun eigenaardigheden nog scherper belicht en bekeken kunnen worden. Het is niet de bedoeling van deze film om een compleet beeld van het verzet te geven. Wat ze laat zien is een aantal eigen aardigheden van de Nederlander, en die zijn door Verstappen en Rasher tegen het decor van de oorlog gepro jecteerd, conform de roman van Simon Vestdijk. De hoofdrollen wor den respectievelijk gespeeld door Syl via Kristel als Miep Algera, een lerares Engels., Rutger Hauer als August Schulz, broer van Johan Schultz die gespeeld wordt door Frederik de Groot. Vanaf 20 april wordt deze film in 27 bioscopen in Nederland vertoond. fyede vaderlandersvermomd als Duitsers, willen het vonnis voltrekken tegen wNSBer Poerstamper in PASTORALE 1943. Urt.r. Sacco van der Made, Bram van der Vlugt, Bernard Droog en Leen Jonge waard. Alle tennisbeoefenaars uit de kop van Noord-Holland kunne het komende winterseizoen al terecht in tennis- centrum 't Goede Veld, een schit terend tenniskompleks aan de Ter- borchlaan, naast de kunstijsbaan aan de rondweg om Alkmaar. Zes over dekte tennisbanen worden er ge bouwd. Dit grandioze complex, dat na vele jaren voorbereidend werk nu gestalte gaat krijgen, zal in een grote behoefte voorzien. Het tenniscentrum bestaat uit zes tennisbanen, verdeeld over twee hal len: een tweebaans- en een vier baanshal. Daartussen bevinden zich de kleedakkommodaties, en daarboven komt het restaurant, dat over een lengte van bijna 20 meter aan weers zijden uitzicht biedt op de twee- en op de vierbaanshal. De tweebaanshal zal vooral gebruikt worden voor de tennistrainingen en tennislerarenopleiding, zodat men geen last heeft van elkaar. In het sportkompleks is ruimte gere serveerd voor 4 squash-banen, die later kunnen worden aangelegd. Dat vooral veel aandacht besteed is aan de banen en verlichting, en vooral ook aan de hoogte en de uitloop, zal geen verbazing wekken. De hoogte van de hal ligt ruim boven de maxi mum KNLTB-eis, n.l. elf meter. De uitloop js ook ver boven deze eis, n.l. zeven meter. De ruimte tussen de banen is verbreed om het tennisplezier zo optimaal mogelijk te maken. Een zeer belangrijk gegeven is natuur lijk de verlichting, die zo is uitge kiend, dat men rustig kan zeggen dat er in Nederland geen betere bestaat. De lichtsterkte op elke baan is nauw keurig bepaald en men kan er dan ook van overtuigd zijn dat de verlichting aan alle eisen ruimschoots zal vol doen. Een ander essentieel punt is natuurlijk het baanoppervlak. Daar is veel over gedacht en er is veel ervaring opge daan omtrent de speeleigenschappen van de verschillende baanoppervlakten in binnen- en buitenland. Er is voor tapijt gekozen, dat aan de onderkant een foamlaag heeft. Het nieuwste op het gebied van tennistapijt! Deze foamlaag heeft twee grote voordelen voor de tennissers. Ten eerste zal de zachtheid van deze laag de gewrichten veel minder schade doen dan tapijt dat op een harde betonlaag gelegd wordt. Ten tweede beleeft men aan het tennisspel meer plezier, omdat de baan minder snel is, waardoor men veel meer ralleys kan maken. Boven dien is er nog rekening gehouden met een speciale ondervloer, waar deze tapijt-foamlaag op gelegd wordt. De ondervloer bestaat namelijk uit een nieuwe asfalt-verende-laag, die nooit scheurt en veel minder harde eigen schappen heeft dan b.v. beton. De verlichting komt schuin langs de zijlijnen te hangen, zodat men totaal geen hinder zal ondervinden van hoge ballen. De lichtsterkte zal ruim vol doende zijn. Deze hal zal worden voorzien van een gekombineerd verwarmingssysteem, bestaande uit een basisverwarming voor de gehele hal, d.m.v. luchtver- Deze maquettefoto van tenniscentrum 't Goede Veld toont duidelijk de twee afzonderlijke hallen, waarin de 6 banen zijn ondergebracht. Daartussen bevinden zich op de begane grond de kleedakkommodaties en daarboven het restaurant en de tennisshop. warming, en stralingsverwarming per baan, welke tevens per baan in- en uitgeschakeld kan worden. Tevens is de hal uitgerust met een ventilatie systeem d.m.v. dakventilatoren voor de afzuiging en luchttoevoer via de luchtverwarmingsunits. De wanden van dit tenniscomplex zijn geheel bedekt met geluiddempende gordijnen in een goede contrasterende kleur, waardoor het tennisplezier zo groot mogelijk zal zijn. Zelfs het plafond van de tennishal is voorzien van geluiddempend materiaal en in de gunstigste kleur uitgevoerd. Samen met het uitgekiende tennis tapijt, de verlichting, de verwarmings- en luchtverversingsvoorzieningen garandeert dit veel komfort en zorgen deze voor optimaal tennisplezier. Accommodatie Het tenniscentrum bestaat uit zes banen. Er kunnen dus 6 (banen) x 17 uur x 4 spelers is 408 tennissers per dag spelen. Logisch dat daar voor zieningen voor getroffen worden. Aan het sanitair is bijzondere zorg besteed. Er zijn twee kleedruimten, elk voor zien van ruime douchegelegenheden met extra wastafels en toiletten. Het feit dat er nog extra wastafels zijn aangebracht, is typerend voor de zorg waarmee deze ruimten zijn ingericht. Daarbuiten zijn nog aparte toiletten en een garderobe. Boven de kleedaccommodaties ligt het restaurant. De ligging ervan, door het overzicht op de twee tennishallen, is zeer goed. De indeling zal gezellig gehouden worden: leuke zitjes en natuurlijk een gezellige bar, waar men na een par tijtje tennis even de dorst kan lessen. Op de etage bevindt zich verder nog een tennisshop, waar alle tennis- artikelen te verkrijgen zijn en waar men deskundig advies kan krijgen om trent bespanning en reparatie van rackets. De bereikbaarheid van het kompleks De gunstige ligging aan de randweg voor de mensen uit de omgeving, en de busverbinding voor de Alkmaarders zal voor eenieder een uitkomst zijn. Het tenniscentrum ligt ideaal qua bereikbaarheid voor Egmond, Bergen, Alkmaar en Heiloo. Zelfs Uitgeest, Castricum, Akersloot en Warmen- huizen. De afstand van Schagen tot het tenniscentrum bijvoorbeeld be draagt slechts ca. 15 minuten rijden. Ook de ruime parkeergelegenheid is gunstig om het de vele bezoekers van buiten Alkmaar zo gemakkelijk moge lijk te maken. In het tenniscentrum is ook een informatiekantoor ingericht. Maar vóór u te laat bent, neemt u dan even kontakt op met Tom de Goede en Carla de Goede - in 't Veld van Tenniscentr. 't Goede Veld, p/a De Ronge 29, Heiloo. Tel. 072-330230. - pKUIsKCKIJ DRUK EN HANDELSDRUKWERkT IN BOEKDRUK EN OFFSET SNELLE LEVERING VOOR. VERENICiINCiEN*. CYCLOSTYLEOFFSET^ EN BANKPOSTPAPIER TEAEN SCHERPE PRIJZBN. PB.» V VERLOVINOTROUW, |c,EBooaT6, VISITEKAARTEN. HtofTE mondïBojsche Laan m.hewjo TELtOT*. yjOITS POSTBUS bB

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 19