ISfiiif mJill. HEILOO'S GARAGEHOUDER OOK IN AUTOSPORT AKTIEF m 2SJtZ Staf Visser: Jk zal gerust wel een redelijk listige monteur zijn m UITKIJKPOST .->r ':-.yy-v. Wie op de Nijverheidsweg loopt en langs het garagebedrijf van Stef Visser komt, ziet wel eens tussen de Fords die er staan enkele vrij kleine, op Formule 1 lijkende wagentjes staan. U kent ze wel, die snelheidsmonsters van de Grand Prix, zoals die jaarlijks op Zandvoort gereden wordt. Het zijn echter geen Formule 1 wagens, ook geen Formule 3j maar Formule Fords 2000. Wagens, die je niet op de weg ziet rijden, maar wel op de autocircuits van onder meer Zandvoort en Franchor- champs in België, om maar een beetje dichtbij huis te blijven. Stef Visser heeft namelijk een grote passie: de autorensport. Behalve het runnen van zijn nieuwe garagebedrijf aan de Nijverheidsweg onderhoudt hij in zijn vrije tijd de wagens van onder meer een Ros de Giaxa de Silva en Arthur van Dedem, bekende namen in de autorensport. Dit doet hij al sedert enkele jaren, eerst nog in een klein werkplaatsje aan de Kennemerstraat- weg, maar nu hij aan de Nijverheidsweg zit, beschikt hij over veel meer ruimte en mogelijkheden. Stef Visser: „Het is een hobby van mij en het sleutelen aan die racewagens gebeurt voornamelijk in de avonduren. Het is ook wel een hobby van het personeel. Ik kan namelijk niet buiten de hulp van mijn personeel en het is duidelijk, dat die er ook wat voor moeten voelen. Er zit echt veel werk in die dingen. Maar toch, in eerste instantie zijn we een gewoon garagebedrijf, hoorr' Het begon allemaal in 1975 „Rob Bos Eyssen wilde wat in de autosport gaan doen en volgde lessen op Zandvoort, de cursus van Slotemaker en van Zalingen. Hij is daar met heel goed resultaat doorheen gekomen en toen, die donderdag voor Pinksteren, komt hij naar me toe en vertelt me jdat hij een auto had gekocht. Hij had zich ingeschreven voor de Pinksterraces op Zandvoort. Maar het was een verschrikking zoals die auto in elkaar zat. Het was een Formule Ford, een eenzitter met een motor van een Ford Cortina er in. Maar enfin, hij heeft er dat seizoen mee gereden en lang niet onverdienstelijk. Ik heb hem dat seizoen verder uitgeholpen en ook het volgende jaar hielp ik hem. Maar daarna stopte hij want zijn vrouw zag het niet meer zo zitten", aldus een enthousiast ver tellende Stef Visser. Verder Dit nam niet weg dat Stef Visser verder in de autoracerij. Arthur van leclem uit Amsterdam kwam hem vragen om te helpen, evenals een Ros de Giaxa de Silva. En met deze laatste coureur werden de eerste grote successen geboekt in de Formule Ford 2000/Super Ford. Dit jaar helpt Stef de Visser de volgende rijders: Ros de Giaxa de Silva, Jeroen van der Ploeg, Bob Krijnen, John Vos en Arthur van Dedem, eventueel in een Camaro. Super Ford Klasse Vooral successen dus vorig jaar en wel in de Super Ford Klasse. STef Visser: „Vorig jaar was de SuperFord Klasse op het vasteland van Europa nieuw. De eerste wedstrijd om het Europees kampioenschap zou hier op Zandvoort gereden worden met in totaal 24 rondjes. Maar ik ben toen gaan rekenen en toen bleek dat dit helemaal niet kon! Het wagentje rijdt één op drie en de tankinhóud is zodanig, dat amper 15 rondjes gebeden kon worden. Nieuwig heid dus, eh de eerlijkheid gebiedt ook wel te zetten dat we vorig iaar een beetje geluk hebben gehad, ook omdat het een nieuwe klasse was. Maar ik zal gerust wel een redelijk listige monteur zijn." De successen werden behaald met Ros de Giaxa de Silva. Vorig jaar is hij kampioen ^an Nederland geworden en ook dit jaar draait hij weer mee in de top. De Super Ford Klasse iseen geweldige publiekstrekker. Het is spektakulai* om te zien en het lijkt een beetje op de Formule drie. Het is een volwassen klasse om te zien. De maximum snelheid, hetgeen per circuit verschilt, bedraagt een 180 a 210 km per uur. Techpische voorbereiding De techniscjie voorbereiding van de wagens voor de races gebeuren in de garage van Stef Visser. Maar al is de technische voorbereiding nog zo goed, tijdens de trainingsritten merken de coureurs toch altijd weer dat er nog bepaalde kleine dingetjes verbeterd moeten worden. Stef Visser: „Normaal is het zo van - tank volgooien, starten en rijden - op een paar kleine controles P na, voor de wedstrijd. Maar na de b traininsrittén komen de klachten van de rijder weer: wegligging niet goed genoeg, de trekkracht moet nog net iets beter kunnen. Dan moet er natuurlijk iemand bij de hand zijn om dit verder te verhelpen." Stef Visser kan vanwege zijn nieuwe bedrijf weinig tijd meer vinden om ook nogmaals, we zitten er nu ook niet helemaal meer tussen in." Veiligheidsmaatregelen Er wordt zoveel mogelijk gedaan om de veiligheid van de coureurs te waarborgen. Ongelukken zijn echter nooit te vermijden. Stef Visser over veiligheid en ongelukken: „In -deze klasse is het zo dat er heel weinig brandstof in de wagen zit. De brandstof zit in een rubberen zak, waarin een spons zit, die benzine opneemt. Mocht de zak scheuren, dan geeft 'ie vrij vertraagd de brandstof af. Verder zit in elke auto een blusser, maar voor de rest is het een kwestie van de baanposten. Om het gevaar van ontbranding na een ongeval te beperken, is het mogelijk het hele stroomcircuit uit te schakelen, door middel van een schakelaar, die ook van buitenaf bedienbaar is. De schakelaar zit op een vastgestelde plaats, en iedereen, die iets van auto's afweet, weet 'm te vinden. Het is ook nog met een stickefc aangegeven. Ongelukken? Arthur van Dedem was vorig jaar op Zandvoort bij een ongeluk met een aantal andere wagens betrokken. Maar dit is voor hem nog goed afgelopen. Hij is vrijwel meteen weer begonnen te rijden* om van de schrik af te komen. Coureurs die een ongeluk gehad hebben, schrikken vaak in de volgende races nog jyel een beetje. Dit kan een fraktie van een seconde schelen, maar juist deze fraktie van een seconde etekent dan wel het al dan niet bij de top behoren. Als ze hier niet vanaf komen, dan kunnen de rijders beter maar stoppen." 24 uurs-race wedstrijden meegeweest. Maar dan heb je wel veel te doen, vooral 'als je twee toprijders hebt. Want voor een tandje verschil in de versnellings bakoverbrenging gaat de versnellings bak tussen de trainingen wel uit elkaar om net dat beetje extra proberen te winnen. Toprijdets presteren het om een aantal ronden lang steeds per ronde op eentiehde sconde dezelfde tijd te blijven rijden. En als je geen tijd opneemt, dan weten de rijders wel te vertellen of ze 1.36.4 of 1.36.5 hebben gedraaid. Als een kleine verandering aan de wagen wordt aangebracht dan weten de rijders binnen enkele ronden of dit wel of niet goed werkt. Dit jaar is Stef Visser aanmerkelijk minder rechtstreeks betrokken bij de wedstrijden. Dit wordt met name veroorzaakt door zijn nieuwe bedrijf aan de Nijverheidsweg. Maar als hij toch wel eens de kans ziet om bij een wedstrijd aanwezig te zijn, dan valt hem op dat de sfeer vergeleken met vorig jaar toch anders is: „Ik heb de indruk dat de sfeer in de Formule Ford 1600 en 2000 vorig jaar gezelliger was dan nu. De strijd om de topplaatsen is veel zwaarder geworden, de collegiali teit is een beetje zoek. Dit neemt niet weg dat het vergeleken met andere klassen nog wel meevalt. Maar vorig jaar was het zo dat je met z'n allen eigenlijk een weekendje uitging. Maar ge V Stef Visser kan veel vertellen over zijn ervaringen die hij in de afgelopen jaren heeft opgedaan in de autorensport. Hij is er ook bezeten van en gelukkig voor hem heeft hij een vrouw die ook niet eheel afkerig is van de autorensport. eel in het gesprek dat wij met Stef Visser hadden is niet aan bod gekomen. Er is niet gepraat over zijn lidmaatschap van de technische commissie, over het rallycrossen is nauwelijks gepraat, toerwagens, deel name aan de Tulpenrally enz. enz. De tijd was er te kort voor. Msqr laten we dit stuk besluiten met de ervaring die Stef |^cr opgedaan heeft in de 24 uurs^^R van Franchor- champs. Stef Visser: „Vorig jaar stonden we 24 uur langs de baan in Franchorchamps. Wij waren er voor de technische begeleiding van de Ford Escort van Arthur van Dedem en Theo Koks. Wat een verschrikking was die auto! Er komt erg veel kijken voor zo'n race. Woensdag ga je er naar toe, donderdag trainen, vrijdag trainen en zaterdag begint het. Je hebt een aantal vrouwen nodig voor het eten en om allerhande zaken bij te houden. Ik wilde eerst meteen naar huis gaan, want het was niet normaal meer wat er allemaal aan dat ding mankeerde. Er was geen gereedschap en dat kreng ging drie keer kapot tijdens de training. De wagen ging van start en eerst ging het lang niet slecht. Maar na een paar uur rijden is het ding met een snelheid van 220 km in een Toyota gedoken. De Toyota reed voor de Escort en toen ze samen met volle snelheid in een bocht zaten brak van die Töyota een wiel af. In een bocht kun je pertinent niet remmen want dan ga je recht. De Escort is vervolgens in die Toyota gedoken. De hele voorkant zo plat als een dubbeltje. Arthur heeft langs de baan met minimum gereedschap nog aan dat ding gewerkt. Hij kon weer stapvoets naar de pits rijden waar we een half uurtje aan gewerkt hebben en toen kon hij weer tijden. Maar we moesten nog verlichting voor die wagen hebben, dus wij in allerijl reserve onderdelen bij elkaar gezocht en van een andere Escort 2000 de complete voorverlichting er af gesloopt. Na een half uur hebben we hem weer binnengehaald, en de nieuwe verlich ting er op aangebracht. Toch ging het verder niet zo slecht. We lagen na die reparaties op de 45ste plaats en we wisten toch nog op een gegeven moment op de 22ste plaats terecht te -komen. Enfin, 's nachts liep nog een wiellager vast, en een komplete voorband moest nog verwisseld worden. We hebben in ieder geval zat ervaring opgedaan in deze 24 uurs-race." TREKKING LOTERIJ Z&PC HEILOO UITGESTELD Zoals uit een advertentie in dit blad blijkt is de voor zaterdag 24 juni a.s. geplande trekking van de door de Stichting Z PC Heiloo georganiseerde loterij uitgesteld tot zaterdag 9 september. De bingo-avond, welke ter omlijsting van deze trekking zou worden gehouden, is eveneens naar 9 september verschoven. Het bestuur van de stichting heeft tot deze maatregel moeten besluiten, omdat a.s. zaterdagavond de strijd om de 3e en 4e plaats van het WK-voetbal door de TV wordt uitgezonden en aangenomen moet worden dat dit gebeuren de belangstelling voor andere zaken tot een minimum zal beperken. TOTO EN LOTTO Zoals u reeds gemerkt zult hebben, komjen onze vrijwillige medewerkers niet nieer bil u langs om de formulieren van toto en lotto af te halen. Omdat er voor de toto geen programma meer is en de medewerkers enige rust willen genieten om er het volgende seizoen weer tegen aan te kunnen, werd dit besluit genomen. Het lottoformulier kan deze periode bij de heren kappers worden afgehaald en ingeleverd, zodat u regelmatig aan dit kansspel kan deelnemen. Bij het begin van de maand kan u ook een maandlotto inleveren, waardoor u iedere wek aan dit spel deelneemt. Bij de aanvang van de kompetitie van het Betaald voetbal zullen de formulieren weer bij u aan huis worden afgehaald. JUSTUS TEAM KAMPIOEN Op zaterdag 17 juni werden in het N.H. kanaal de selectie wedstrijden van Noord- Holland gehouden. Kampioen werd het Justus team bestaande uit de D.V.W. leden M. Nap, N. Mooy, J. Groen, T. Dijkman en J. H. van Willigen. Zij wisten o.a. de zeer sterke team's uit Beverwijk en Heemskerk te verslaan. Zij zullen dan ook Noord-Holland, over enigfe maanden vertegenwoordigen in hetination,le kampioenschap te Weert. InJ^t persoonlijk klassement wisten en T. Dijkman de le en 2e plBKte bemachtigen. DVW—NIEUW S HEILOOER BRIDGE CLUB Uitslagen van donderdag 15 juni Groen NZ: 1. Heren Groeneveld-de Git, 69 pet,; 2. mw. Gallee-hr. Gerssen, 54 pet.; 3. dames van EE-Neyens, 49 pet. Groen OW: 1. dames Spruyt-van Hooi werf, 53 pet.; 2. dames van Buitenen-van Santen, 51 pet.; 3. dames Eberson-Groeneveld, 49 pet. Blauw NZ: 1. hr.-mw. Tamminga, 59 pet.; 2. hr.-mw. Bies, 51 pet.; 3. hr.-mw. Souverein, 47 pet. Blauw OW: 1. dames Janssen-Vuyk, 67 pet.; 2. hr.-mw. Mercks, 59 pet.; 3. hr.-mw. v.d. Zijden 50 pet. Met 20 paren hadden we deze week een goede bezetting. Voor de volgende weken gelden weer de volgende maatregelen: afmelden bij verhinderen en aanmelden voor niet-vaste spelers, die willen meedoen vóór woensdag avond 9 uur bij mw. G. E. Klerk (tel. 334368), mw. C.C. Zomerdijk (tel. 332800), hr. W. Zwitselaar (tel. 330149). In verband met werkzaamheden op donderdag moeten we woensdagavond het indelingsschema klaarmaken; we verzoeken U dus wel dringend U aan dit tijdschema te houden. ZVVPAUL SENGERS NIEUWS Allereerst mag gesteld worden dat het Paul Sengers-toernooi een grandioos succes is geworden. Het programma verliep door de uitstekende mede werking van de clubs, scheidsrechters e.a. vlekkeloos. De beker is uiteindelijk terecht gekomen bij de organiserende club Paul Sengers. Het is echter lang niet vanzelf gegaan. Vooral Rijssen uit BBeverwijk gaf danig tegenstand. In de poule-wedstrijd had Paul Sengers wellis waar deze club verslagen met 4-2 Op woensdag 14 juni j.l. hield de hengelsportvereniging D.V.W. haar eerste aameswedstrijd van dit seizoen. Ondanks het koude weer waren er toch 28 dames naar het Venne water gekomen. Door hen werden er in totaal 3 21 vissen gevangen. De uitslag luidde als volgt 1. Mevr. v. Roode 34 st. Ingrid Blokker 34 st. 3. Mevr. de Vries 29 st. 4. Mevr. Sijm 26 st. 5. Mevr. v. Berkum 18 st. 6. Mevr. Mooy-Schoon 17 st. Mevr. v. Willigen 17 st. 8. Mevr. de Graaf 16 st. 9.,,Mevr. Mooij 14 st. "Mevr. Scholten 14 st. Mevr. Claessen 14 st. Afgelopen zaterdag werden er bij de selectiewedstrijden witvis van de N. V. V.S., door het korps bestaande uit de heren v. Willigen, Dijkman, Groen, Nap en N. Mooij een mooi resultaat behaald. Zij werden eerste en zullen D.V.W. vertegenwoordigen op het Nederlands kampioenschap witvis in de afdeling „alle maten". De eerste competitiewedstrijd voor de baarsvissers is op zondag 25 juni a.s. in het Noordhollands kanaal bij de Stolpen. Verzamelen om 5.30 uur op de parkeerplaats nabij het Open Huis. De tweede dames wedstrijd zal worden gehouden op woensdag 28 juni a.s. in plan Oost. Verzamelen om 19.15 bij de Loet. Voor beide wedstrijden kunt U zich opgeven bij M. Groefsema (tel. 072-336285) en bij G. Mooij (tel. 072-331686). de spannende finale eindigde in een 4-4 gelijk spel. Strafschoppen moesten de beslissing brengen. Door uitstekend keeperswerk van Piet v.d. Velden werd Paul Sengers winna,r. De strijd om de derde/vierde plaats werd gespeeld tussen the Railway en Telephone Stars. Hier bleek dat Railway te veel kracht had verloren in de Poulewedstrijden. Zij moesten het onderspit delven met 7-2. Rijke en de Linaebar moesten uitmaken hoe de 5e en 6e plaats verdeeld zouden worden. Ook hier moesten strafschoppen de beslissing brengen (de einduitslag was nl. 4-4). De gelukkigste hierbij was Rijke die daardoor de laatste plaats ontliep. De charmante Wil Sengers bedankte na afloop de scheidsrechters en de E.H.B.O. er met een bos bloemen en een fles drank en reikte de door Paul beschikbaar gestelde bekers uit. jAl met al kunnen we terugzien op een geweldig toernooi. POSTDUIVENVERENIGING HEILOO'S LUCHTPOST HEILOO Onze duiven hadden j.L zaterdag weer een druk programma af te werken. Voor de oude duiven stonden vluchten van Vilvoorde, 186 km. en Orleans, 565 km. te maken. Bovendien was er voor de jonge duiven de eerste oefenvlucht van Nieuw-Vennep. De hare Oost-Noordoosten wind maakte het de duiven wel erg moeilijk om te doen wat er van ze verwacht werd. Nieuw-Vennep was, ondanks de geringe afstand, gëeiajf onverdeelde vreugde. Geen vlotte thuiskomst van de duiven en hier en daar zelfs al de eerste verliezen. Vilvoorde verliep erg onregelmatig. Bij de één vlotte thuiskomst, bij de ander erg traag. Hopenlijk zijn de uiteinde lijke verliezen toch nog wel meege vallen. Hier was R,. Middelburg de eerste. Bij een totale deelname met 148 duiven van 18 leden had hij de vroegste duif om 11 uur 30.36; gemiddelde snelheid 1029 meter 68 per minuut of 61,78 km. per uur. De 30e en laatste concoursduif was van S. Leyen, getoond om 11 uur 48.13; gemiddelde snelheid 935 meter 78 per minuut of 56.15 km. per uur. Orleans is een ware rampvlucht geworden. 13 van onze leden namen met totaal 45 duiven deel. Van deze 45 duiven, die om 8 uur werden gelost, werd de eerste getoond door B. Molenaar om 18 uur 52.07 gemiddelde snelheid 865 meter 19 per minuut of bijna 52 km. per uur. Zaterdagavond om half elf waren slechts 6 duiven thuisgekomen; zondagmorgen om 10 uur waren er nog maar totaal 13. Op dat tijdstip waren er nog 7 van de 13 leden, die nog niet éen duif thuis hadden gekregen. Toch werden ook op deze vlucht nog enkele opvallende prestaties geleverd, die voldoende voor zich spreken uit onderstaande totaal uitslagen. Vilvoorde R. Middelburg (6) 1-6-11 H. Lases (12) 2-25 B. Molenaar (7) 3-4-15-28 N. de Haan (6) r. 5-8-12-22 P. Bakker Sr. (15) 7-16 Th. Schut (9) 9-10-13-19 C. Mienis (8) 14 J. Pepping (8) 17-26-29 G. Kaandorp/Keppel (8) 18 J. de Best (11) 20-23 S. Leijen (4) 21-30 B. Meuleman (2) 24 P. Bakker Jr. (5) 27 ORLEANS B. Molenaar (2) 1 N. de Haan (11) 2-5-7-8-12 P. Bakker Sr. (5) 3-9 Th. Schut (4) 4 J. Pepping (1) 6 S. Meijssen (5) 10-11 DVW-JEUGD ZATERDAG a.s.: OUD PAPIER-AKTIE STICHTING Z en PC HEILOO Zaterdag 24 juni a.s. houdt de Stichting Z PC Heiloo weer haar maandelijkse aktie. Van 10 tot 12 uur zal er een container worden gestationeerd op het parkeerterrein van het zwembad 't Baafje, waar een ieder zijn of haar voorraad oud papier kwijt kan. Het bestuur van de Stichting hoopt dat vele inwoners van deze „gelegenheid" gebruik zullen maken. In verband met de vakantie zal er op zaterdag 29 juli geen oud papier worden ingezameld. De eerstvolgende aktie (na die van a.s. zaterdag) zal dus plaats vinden op zaterdag 26 augustus. TENNISVERENIGING HETVENNEWATER COMPETITIE 1978 Op zondag 11 juni j.l. moesten het eerste gemengde team en het eerste herenteam hun promotiewedstrijd spelen. Beide teams hadden het geluk hun wedstrijden op de banen van Het Vennewater te mogen spelen. Onder grote publieke belangstelling speelde het eerste gemengde team een voortreffelijke wedstrijd en won met 6-2, waardoor promotie naar de derde klasse West een feit was. Het eerste her en team, dat in de kompetitie met één set voordeel het kampioenschap in haar afdeling opeiste, ma,kte korte metten met de tegenstander, NedLloyd II uit Amster dam. Dit team werd met 6-0 teruggewezen, waardoor het eerste herenteam eveneens promoveerde en wel naar de vierde klasse. Een voortreffelijk tennisseizoen voor de tennisvereniging „Het Vennewater" dat hiermede het tweede competitiesei zoen heeft afgesloten. jBehalve de zondagcompetitie is ook de zaterdag competitie voortreffelijk afgewerkt. Op één na promoveerden alle gemengde en herenteams. DUINWANDELING BIJ EGMOND—BINNEN Het wordt voor de gymver.,Aktief'uit Egmond-Binnen een jaarlijkse traditie om in samenwerking met de Nederl. Hartstichting een duinwandeling te organiseren. Ook dit jaar kunt U weer starten, n.l. op 25 juni a.s. bij het grote parkeerterrein even voorbij „De Boerenwagen" te Egmond-Binnen. Er is een gemarkeerde route uitgezet van zowel 7 als 10 km., bovendien krijgt U een beschrijving mee over „wat er al zo te zien is" in dit mooie duin- en bosgebied. Wanneer U alle controlestempels op Uw route heeft ontvangen, ligt er aan het eind van de route een herinnerings vaantje voor U klaar, kosten p Uw route heeft ontvangen, ligt er aan het eind van de route een herinneringsvaantje voor U klaar. Financieel behoeft het geen probleem te zijn, n.L f 3.- per volwassene en f 1.50 per kind onder de 13 jaar, incl. kosten voor de vereiste duink,art. (Hebt U zo'n kaart dan wordt deze op de prijs in mindering gebracht). U kunt starten tussen 10.00 en 13.00 uur, de finish sluit om 16.00 uur zodat U rustig aan kunt doen. „Wandelen met de Hartstichting, ook goed voor Uw Hart! SOFTBALLTEAM VAN BSC HEILOO BEKERT VERDER Afgelopen maandagavond vond in Heiloo de bekerontmoeting plaats tussen het softballtearn van BSC Heiloo en Roef uit Moergestel. Onder leiding van het scheidsrechtersechtpaar van der Horst wist Heiloo een goede zege te behalen op deze landelijke tweede klasser Roef10- 5. De basis van deze overwinning werd ,1 in de eerste inning gelegd toen Heiloo een 6-0 voorsprong wist te nemen op een aarzelend optredend Roef. Deze voorsprong werd niet mee/ uit handen gegeven. Wel kreeg Heiloo het in de derde inning nog even benauwd, toen Joke Bais, als werpster debuterend in het eerste van Heiloo, goed geraakt werd door Roef. Mede door enkele driehonkslagen en een serie één honkslagen kon Roef terugkomen tot 6-5. Maar hier bleef het voor Roef bij, want nadat Marjolein van der Veen haar opwachting als werpster maakte kwam Roef niet meer aan scoren toe. Heiloo kon in de vierde inning de score nog verder uitbouwen tot 8-5 en in de vijfde inning tot 10-5. Vanavond wacht Heiloo de competitie wedstrijd tegen ODIZ 2 in Zaandam en a.s. maandagavond wordt op het Heiloo-terrein de competitiewedstrijd tegen de Foresters. Ja, jongens en meisjes dat was weer een grandioos visfestijn afgelopen zaterdag. Gesteund door zonnig weer map* wel veel wind togen we naar de visvijver in plan West. Daar werden de kinderen, 70 in getal uitgezet over de hele vijver. En om 8.15 uur kon het festijn beginnen. Al heel gauw kwamen de eerste visjes naar boven. Bij sommigen ging dat aan de lopende band, bij anderen ging dat lang zo goed niet. Dat ligt hem ook wel eens aan het plekje wat je toegewezen krijgt, maar ja we kunnen niet allemaal op het mooiste stekkie staan. Halverwege de wedstrijd werden de kinderen nog op sinas getracteerd. Omstreeks 10.30 uur was et einde van de wedstrijd. En gingen we naar de H.S.V.-kantine, waar de prijsuitreiking pl,atsvond. Geweldig wat een keur aan prijzen, het was bijna te gek. Zo'n grote tafel vol met zoveel prijzen, vertel het eens aan je vriendjes des te meer vreugd en plezier hebben we met zo'n visfestijn. En nu de uitslag. De grootste vis was voor de kleinste en misschien wel de jongste deelnemer en wel Victor Alberts. De grootste vis was 26 cm. groot. Hier volgt de uitslag. 1. H. de Vries 61 st.; 2. J. Moerbeek 52 st.; 3. M. Vos 32 st.4. Rob Stoelinga 26 st.; 5. R. Brink 24 st.; Beste kinderen de volgende wedstrijd is. op zaterdag 8 juli, hiervan komt nogmaals bericht via raambiljetten en de Uitkijkpost. [et tweede softballteam had geen enkele moeite om WSV in te pakken. Al in de eerste inning werd een 25-0 voorsprong bereikt, waarna Heiloo de wedstrijd maar verder rustig uitspeelde. Het derde softballteam boekte vorige week een uitstekend resultaat door Urbanus te verslaan. De honkbalteams van BSC Heiloo waren minder succesvol. Het eerste verloor met 8-1 van Celeritas. Het tweede maakte er in de wedstrijd tegen DVH ook niet veel van en het derde was kansloos tegen de Beagles. A.S. zaterdag wacht voor het eerste de belangrijke thuiswedstrijd tegen Crom- tigers. Bij winst kan Heiloo iets ruimer ademhalen, bij verlies komt Heiloo in moeilijkheden. Cromtigers heeft de laatste twee wedstrijden uitstekende resultaten geboekt door overwinningen op Onze Gezellen en Wassenaar, zodat Heiloo een moeilijkd wedstrijd te wachten staat. BSC HEILOO PROGRAMMA VAN 22 T/M 28 JUNI 1978 Baseball: zaterdag 24-6 14.30 Heiloo: Heiloo 1- Cromtigers 1 zondag 25-6 14.30 Heiloo: Heiloo 2- ODIZ Frogs 2; zondag 25-6 10.00 Heiloo: Heiloo 3 - Beagles 2; woensdag 28-6 19.30 Krommenie: Cromtigers jun. - Heiloo jun. zaterdag 24-6 10.00 Heiloo: Heiloo adsp. 1 - The Herons adsp. 1 zaterdag 24-6 10.00 Heerhugowaard The Herons adsp. 2 - Heiloo adsp. 2 Softball Dames. Woensdag 21-6 19.30: ODIZ 2- Heiloo l; maandag 26-6 19.30 Heiloo: Heiloo 1 - Foresters 1 donderdag 22-6 19.30 Heiloo (Eh.)): De Foresters 3 - Heiloo 2. maandag 26-6 19.30 Heerhugo waard The Herons 3 - Heiloo 2.; vrijdag 23-6 19.30 Heiloo: Heiloo 3 - Seagulls 1.; zaterdag 24-6 10.00 Alkmaar: Alcma- ria Victrix jun. - Heiloo jun. zaterdag 24-6 13.00 Heiloo: Heiloo pup. - De Foresters pup. 1. Softball Heren donderdag 22-6 19.30 Heiloo: Heiloo 1 - De Foresters 1 woensdag 28-6 19.30 Alkmaar: Alcmaria Victrix 1 - Heiloo 1. H.S.V. VRAAGT Ook dit jaar organiseert de jeugdafde ling van H.S.V. weer het jaarlijkse vakantiekamp op Texel. De eerste week is van 15 juli tot 22 juli, de tweede en derde week zijn van 22 juli tot 29 juli en van 29 juli tot 5 augustus. De opgave voor de jongens is stopgezet. Voor deze weken is er nog wel ruimte I voor enkele leiders. Als er iemand interesse heeft om één van deze weken mee te gaan als leider, kan hij zich in verbinding stellen met Theo Molenaar, Butterlaan 31, Heiloo, tel. 334400. Het is niet noodzakelijk dat het een HSVer is, dus stelt U zich gerust even in verbinding met Theo Molenaar. FORESTERS IN PROMOTIEPOULE Heiloo. Het eerste softbalteam van Foresters heeft zich door een 9—7 overwinning op Fl. Petrels 2 zeker gesteld van de derde plaats in de voorkompetitie. De rest van de kompetitie zullen zij verder spelen in de promotiepoule die door de bovenste vijf gevormd wordt. Foresters, de debutant in de eerste klas van het rayon Noord-Holland, doet het tot nu toe dus verrassend goed. Een leuke opsteker ook voor coach Andy Houtkamp, zoon van bondscoach Nol Houtkamp, die hiermee bewezen heeft toch wel uit het Êoede hout gesneden te zijn. )e Forestersdames leken op een makkelijke zege af te gaan, na drie inningen hadden de Purmerendsen nog maar één hönkslag kunnen geven op werpster Dorothé Jansen tegen Foresters al 7, wat goed was voor een 4—0 voorsprong. Maar daarna kwam Fl. Petrels terug. Vijf honkslagen op een rij werden slechts gehonoreerd met twee punten en Foresters maakte er toch nog 6—2 van. In de 6e inning lukte het beter en kwamen zij naast Foresters: 7—7. Toen leek Foresters geklopt, maar in de laatste inning wist het Forestersveld de zaak dient te houden zodat Fl. Petrels niet kon uitlopen. In de gelijkmakende slag beurt kwam eerst Ria de Graaf via een mooie stootslag op het eerste honk, daarna Liesbeth Hoetjes via vierwijd toen Ans Jonker een even mooie stootslag neerlegde. Hierop konden Ria en Liesbeth thuiskomen, geholpen door een fout in hetPetrelsveld9—7. Werpcijfers: D. Jansen, for. 1-4-11-3, M. Schol petr. 2-2-14-7. Slagcijfers: T. Balkenstein, petr. 1000, I. Knip, for. 7 50. De stand: BSCHeiloo 1 8-16; Fl. Petrels 1 8-14; Foresters 1 8—10; Cromtigers 1 8—8; ODIZ 2 8-10; Alcmaria 2 8-6; Alcmaria 1 8—6; Herons 2 8—2; Fl. Petrels 2 8—0. WEEKPROGRAMMA FORESTERS Honkbal Senioren za. 24-6 Vikingen Jun. - Foresters 2 aanvang 14.00 uur; zo. 25-6 Foresters 1 - Alc. Victrix aanvang 14.00 uur. Junioren: do. 22-6: Foresters - Odiz Frogs aanvang 19.30 uur; wo. 28-6: Alc. Victrix - Foresters aanvang 19.30 uur; Aspiranten: zo. 25-6: Bears 1 - Foresters aanvang J.0.00 uur; Pupillen: za. 24-6: Foresters-Alc. Victrix aanvang 12.30 uur; Softball Senioren: do. 22-6: Beagles 1 - Foresters 2 aanvang 19.30 uur; do. 22-6: Foresters 3 - BSCH 2 aanvang 19.30 uur; vrij. 23-6: Foresters 1 - Fl. Petrels aanvang 19.30 uur; ma. 26-6: BSCH - Foresters 1 aanvang 19.30 uur. Pupillen: za. 24-6: Foresters 2 - Alc. Victrix aanvang 10.00 uur; za. 24-6: BSCH - Foresters 1 aanvang 13.00 uur; Heren Softball: do. 22-6: BSCH - Foresters aanvang 19.30 uur; wo. 28-6: Foresters - Cromtigers aanvang 19.30 uur. WIJKVERENIGING „PLAN OOST" BARBECUE Zaterdag 1 juli gaan we barbecuen met „de wijk". Een zomers avondfeest, bedoeld voor volwassenen en gezinnen. Het feest wordt gehouden op het plein van de St. Christoffel kleuterschool. Dit plein heeft alle mogelijkheden om er, óók bij iets minder mooi weer, een geweldige avond van te maken. Want, dat is de bedoeling: Een hoogtepunt aan het Neinde van dit verenigingsjaar! Aanvang 7 uur. Plaats: St. Christoffel kleuterschool, Laan van Zeeman. Prijs: leden f 10,niet-leden f 12,50 (eerste drankje gratis! U kunt zich vanavond nog snel opgeven bij onderstaand adres: Corrie Groot, Hof dijk weg 34, tel. 331065. HET FESTIVAL OF FOOLS IN WADWAY Vrijdag 23 juni: 3 Black and 3 white Minstrels In dit programma nemen de Black White Minstrels u mee naar het Amerika van de Burgeroorlog. Grollen en songs, show en satire. Aanvang20.30 uur. Zaterdagmiddag 24 juni Pigeon Drop Een kindermatinee vol clownerieeën, dans mime en improvisaties. Aanvang: 14.00 uur. ...en 's avonds The Busby Berkeleys Deze groep trad ook vorig jaar met veel succes in het Festival op. Ze brengen een echt vaudeville-'programma: een potpourri van bizarre sketches, serieuze mime, persiflages en muziek! Aanvang: 20.30 uur. Zondagmiddag 25 juni Het Titicircus uit Frankrijk Een familieprogramma in de traditie van het oude straatcircus, gepresen teerd door leerlingen van de Parijse school voor circusartisten: potsen makers, muziekanten, jongleurs, vuur- spuwers, de hele rataplan. En dat alles (bij goed weer) buiten de kerkmuur van Wac radway! Aanvang: 14.00 uur. Plaatsbespreken: Café BiaatsbespreKen: uaie „De Vriend schap", Wad way (gem. Wognum) tel. 02297-1447.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 10