Buk-Buk tien jaar m Drukkerij UITKIJKPOST'b.v. jUverteert inditblad wdnt on& tarieven zyn het voordeligst* I Het hoogtepunt: Rob Hoeke Koffieconcert l (alle handelsdrukwerk) drukwerk in OFFSET (snelle levering) x en Aantrekkelijk feestprogramma voor jöng Heiloo Buk-Buk tien jaar: overpeinzingen van de eerste voorzitter drukwerk in BOEKDRUK VERENIGINGEN: cyclostyle, offset bankpost tegen scherpe prijzen. Privé verloving, trouw, geboorte, visite kaarten. Houtenbos bloemen: van klein naar groot Eno Kw« Keu RECHTE HONDSBOSSCHELAAN 22 TEL. 072~330175 POSTBUS 68 HEILOO X X X X X X X X X X X X X" X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X mmunm WÊélWÊ&Mk STICHTING FEDERATIEVE SOCIALE WERKVOORZIENING NOORD-HOLLAND 't VOORJAAR IS BEST EEN FILMWAARD NIEUWE SCHAATSSPR1NTPLI „IN'T GROEN". Ca. 3. aange Dit wc uit geh Zaterd voor g meegs Alle ai antiek De kei aandu komrr - UITKIJKPOST .ülTKIJKPC Vorige week hebben we de lezer al in het kort geïnformeerd hoe het programma van Buk Buk voor dit a.s. weekend er uit ziet. We gaan er nu wat uitvoeriger op in. Zaterdagmiddag 7 oktober, half vier begint de voetbalwedstrijd tussen de oud-Buk-Bukkers en die van de laatste paar jaar. Plaats van handeling zal zijn het HBV-veld bij HSV. Deze sensationele konfrontatie zal geleid worden door niemand minder dan Pastor Buskermolen; die speciaal voor deze gelegenheid uit Den Helder zal komen. Zaterdagavond om 20.00 uur begint de receptie in het Brunqgebouw aan de Pastoor van Muijenweg voor alle huidige en oud-medewerkers en genodigden. Na een spektakulair optreden van de betaamde hypnoti seur/telepaat Paui Des Chats is er vanaf 22.00 uur gelegenheid tot dansen op de muziek van de 25 man sterke Sam's Big Band uit Amstelveen. Paul des Chats was reeds als kind begaafd met een vermogen van helderziendheid en telepatisch kon- takt. Na een ernstig ongeval bleek hij plotseling in staat tot demonstreren. Hij wordt geassisteerd door Sjaak Molenaar, die een bijzondere aanleg heeft voor transcedente meditatie. Het programma wat Paul Des Chats brengt, behelst onder meer direkte gedachtenoverdracht met personen uit net publiek. Met behulp van meege brachte foto's vertelt Paul Des Chats bijzonderheden uit het verleden, beschrijft de woninginrichting en doet soms een toekomstvoorspelling. 10-JARIG JUBILEUM BUK-BUK Zondagmiddag 8 oktober zijn er nog verscheidene kaarten voor Rob Hoeke en Railway GRATIS verkrijgbaar bij de bar van de Buk -buk. Let wel, kom er snel bij want we doen het zolang de voorraad strekt, (ook voor niet-leden). BUK-BUK HOBBYAVOND IN SAMENWERKING MET DE HOBBYFARM TE HEILOO Zondag 12 november om 20.00 uur organiseert de Buk-Buk in samenwer king met de Hobby-farm te Heiloo een groot knutselfestijn. Men kan deze avond van alles doen. Bijvoorbeeldemailleren; leerbewer- ken; tegels schilderen; metaal bewer ken; en eventueel (min. 10 personen) sieraden maken. De deelname is geheel gratis en de plaats is de Hobby-farm op het Zevenhuizen te Heiloo. Men kan zich van te voren inschrijven bij de Buk-Buk op de Pastoor van Muijenweg te Heiloo. Dus, als je zin hebt en niet over 2 linkerhanden beschikt kom dan gerust een avondje knutselen. Maar schrijf je, om moeilijkheden te voorkomen, van te voren wel in. l ot dan Het hoogtepunt vindt plaats op zondagavond 8 oktober. In tegenstel ling tot de middag, waarbij iedereen gratis toegang heeft, moet men voor deze avond een toegangskaart hebben. Alleen leden en oud-leden kunnen deze kaarten gratis afhalen op het adres Oudburgerlaan 76 in Heiloo, tussen half zes en zeven uur. Op deze avond vindt van 20.00 tot 22.00 uur een optreden plaats van Rob Hoeke en Railway. Het verhaal van Rob Hoeke is iedereen wel bekend. Nederlands Alle aktiviteiten, die op de zondag middag in het Brunogebouw plaats vinden zijn voor iedereen vrij toegankelijk. Om half twaalf begint een koffieconcert met medewerking van Sjaak Zoon en Bernd Brackman. Zij spelen de volgende stukken: Sonate 4 in F grote terts, W.A. Mozart; Sonatine, Jaap Geraedts; Passacaille, Rene Baton; Syrinx (fluitsolo), Claude Debussy; Solo van Bernd Brackman; Epilogue, Hans Henkemans; Volksdansen, Bela Bar- tok; Sicilienne, Gabriel FauréVan 13.00 tot 14.00 uur vindt een optreden plaats van de bekende zanger Joost Belinfante. Deze 31-jarige zanger werd in Voorburg geboren. Na een langdurige middel bare schoolopleiding en een mislukte universitaire studie, richtte hij in 1966 de groep C.C.C. ine. op, waarvoor hij een groot gedeelte van het materiaal leverde. Sedert hef, uiteenvallen van C.C.C. ine. maakte hij deel uit van de in de knop gebroken „Slumberland Band" en van de raggae groep ,,Rumbones". Inmiddels wel bevrijd van illusies en hooggespannen verwachtingen zingt hij nu in zijn solo-optreden een geheel eigen Nederlandstalig repertoire dat muzikaal in het verlengde ligt van de weg die hij al meer dan 12 jaar bewandelt. Moderne liedjes dus, over het leven zelf, in de stijl van Jaap Fischer, Peter Koelewijn, Cat Stevens, Lou Reed, Het, Tol Hansse, Boude- wijn de Groot, Vader Abraham, Joost Belinfante en andere. Joost Belinfante begeleidt zichzelf op gitaar, viool, mondharmonica en draaispelophoon. Tragisch Duo Van 14.14 uur tot 15.15 uur treedt het Tragisch Duo Paul en André op. Dit stel verzorgt een geweldig brok entertainment. Hun idiote repertoire keus met opwindende teksten en hun grove, direkte presentatie hebben al in vele lokaliteiten een spoor van verbijstering achtergelaten. Eindelijk Nederlandse popsongs, waarbij je niet onmiddellijk heel hard naar de w.c. hoeft te rennen. Doeltreffende tver- krachting van gevestigde reputaties, close-harmony waar een steekje aan los zit en liters eerlijk zweet vormen de ingrediënten voor hun wervelende show. De groep Full Moon, bekend van de elpee „Moonfools", treedt op van 15.45 uur tot 16.45 uur. Leden van deze groep zijn: Lucas Amor violin; Johannes Luttik, guitar/vocals; Nor man Halsall, bongo's/tablas. Boven dien treden in deze groep een aantal bekende gastspelers op. Van 17.00 tot 18.00 uur vindt het optreden van André Valkering's Boogie Woogie Set plaats. Ook bij de Buk is deze bekende pianofietser weer aanwezig, waarschijnlijk tot volle tevredenheid van een groot aantal Bukkers. beste en bekendste boogie-woogie en bluespianist knokte zich in 1975 verbeten terug. Niemand had ver wacht dat Rob, de man met de „betonnen linkerhand", ooit weer piano zou spelen, maar in dat jaar verrastte hij iedereen met de elpee „Fingerprints". In 1977 kwam Rob Hoeke met de veelgeprezen elpee „Two of a kind" die hij samen met Alan Price had opgenomen en hierdoor stond hij direkt weer midden in de publiciteit. Maar Rob wilde ook weer „on the road" en' dat was natuurlijk met Alan Price nief mogelijk. Daarom zocht hij naar een kleine hechte formatie, waarmee hij wilde aantonen, dat zijn muziek, de boogie en de blues, tijdloos is. Dit werd de Apeldoornse roek-blues formatie Railway, die bestaat uit Rob Goedkoop (gitaar en zang), Doewe Munk (bas) en Jaques Groen (drums). Rob Hoeke en Railway zijn nu ruim een half jaar met bijzonder veel succes te zien geweest in het Nederlandse „clubcircuit", wat moge blijken uit de enorme belangstelling der platenmaat schappijen, wat weer resulteerde in een op te nemen elpee bij Polydor, die één dezer dagen uitkomt. Vorige week hebben we het al uitvoerig gehad over het tienjarig bestaan van de jongerensociëteit Buk Buk. A.s. weekend zullen de feestelijkheden plaats vinden. Bij dit tienjarig bestaan van Buk Buk heeft de eerste voorzitter van deze jongerensociëteit, Hans van der Laan, een „nostalgische" overpeinzing ge schreven. We laten hieronder de overpeinzing van Hans van der Laan volgen: „Wanneer je één van de eerste bestuursleden van Buk Buk vraagt bij het tienjarig bestaan van de club iets te schrijven, kun je eigenlijk niets anders verwachten, dan dat hij in nostalgische gelukzaligheid, in zich zelf mijmerend en mompelend terug kijkt op hoe 't ging tien jaar geleden. Zo ook in dit geval. Van één van de huidige bestuursleden kreeg ik een stel oude paperassen in mijn handen geduwd: bekijk dat maar eens, misschien brengt het je wel op een idee. En jawel, 't gebeurde. Naderhand bedacht ik voorzichtig, maar wel met enige schrik: je wordt ouder! Toen ik het spul zat door te bladeren begon ik in mezelf te mompelen, zat ik in mijn eentje te hikken van het lachen, kreeg een starende blik in mijn ogen en moest schielijk een stevige borrel drinken. Symptomen die ook vader vertoont als hij over zijn eerste verliefdheid zit te vertellen. Verliefd heid was het eigenlijk wel, dat prille, misschien ook wel stuntelige begin. Stuntelig, zeker als je de huidige, bijna professionele aanpak bekijkt. Bij het doorbladeren van de pape rassen kwam ik de volgende reklame- tekst tegen. Je zult moeten toegeven dat het meer weg heeft van een liefdesverklaring dan van een reklame- tekst: „Buk Buk is nu nog een kleine rode stip op de kaart van Heiloo, maar het zal een lichtstralend, hel gekleurd vlak worden dat heel Heiloo bedekt. Nu vraagt iedereen nog: Buk Buk??? Wat is dat ook weer? Maar over niet al te lange tijd zal men zeggen: Heiloo? Oh, U bedoelt Buk Buk! Dan neemt U de eerste weg links tot aan de hoofdweg en dan komt U er vanzelf. Want Buk Buk zal Heiloo bezielen en maken tot Buk Buk, want Buk Buk betekent vriendschap en plezier, lachen en luisteren, kijken en horen, genieten met je handen op je hoofd en in de toppen van je tenen". En zo ging dat nog een tijdje verder. Gek zom tekst. Als het boek Genesis nog geschreven zou moeten worden, hadden we hier het begin gehad. Toch ook wel leuk, zo'n tekst. Je bekijkt de zaken nu wat nuchterder, maar of het nou leuker is. Je vond het toen hartstikke leuk om aan Buk Buk te werken. Avond aan avond bezig te zijn. Je geloofde er in. En als je ergens in gelooft is het leven best de moeite waard. Dat is wat ik - en met mij vele anderen, jong en oud, - Buk Buk wil toewensen: Geloof! Geloof in jezelf. Iedere generatie Bukkers opnieuw. Daar is trouwens genoeg reden voor. Wat Buk Buk tot nu toe heeft laten zien is meer dan de moeite waard. Wat een oudere generatie niet klaarspeelt, speelt het jeugdig nog niet door frustraties beldemde elan van Buk Buk wel kl^ar. Hoewel ik part noch deel heb aan de prestaties en de bezieling van het huidige Buk Buk durf ik best te bekennen dat ik trots ben vroeger, in een bijna grijs verleden, met anderen aan de wieg van Buk Buk te hebben gestaan! -* X X X X X X VOOR IIOOR Laura Houtenbos moet maar metse- laartje worden. Het nog geen twee jaar oude dochtertje van de 26-jarige Martien Houtenbos had vorige week donderdagmiddag de smaak te pak ken. Parmantig poogde ze de herinneringstegel van de nieuwe verkoophal van de „bloemen- en plantenfamilie" Jac. Houtenbos aan de voorkant Van de in aanbouw zijnde hal in de muur te metselen. En dat op een wijze, die haast deed denken dat ze wel flink geoefend moest hebben. Herinnert U zich nog die brand bij Houtenbos, in januari van dit jaar? Het was op 'n donderdagavond, toen aan de Heerenweg in de houten voorraadschuur van Houtenbos brand uitbrak. Er bleef niet veel van deze schuur over, maar het afbranden van deze schuur deed de knoop wel doorhakken: niet bij de pakken neerzitten, er moest een nieuwe hal komen. En aan deze verkoophal wordt nu flink gewerkt. Als alles meezit kan de nieuwe, 300 vierkante meter fraaie grote hal medio november in gebruik worden genomen. Houtenbos, eens klein begonnen, is nu groot, zeer groot geworden. Vijftig jarig jubileum Het in gebruik nemen van de nieuwe hal zal voor de heer Jac. Houtenbos gepaard gaan met zijn vijftigjarig jubileum in bloemen en planten. Op dertienjarige leeftijd begon de heer Houtenbos met het venten, en nu is de leeftijd van 63 bereikt en een eenvoudig rekensommetje leert dan dat de bloemist nu 50 jaar in het vak zit. Het was 26 jaar geleden, dat de heer Houtenbos verhuisde naar de Heerenweg, bij de Zevenhuizerlaan. Hier werd op een gegeven moment een bloemen- en plantenshop geves tigd en van hieruit ging de familie op pad naar diverse plaatsen in Noord- Holland, waar op onder meer markten werd gestaan. Dit jaar werd de tijd rijp geacht om aan de Heerenweg uit te breiden. De twee zoons, Martien en Sjaak en vader Houtenbos zochten contact met het architectenburo Mühren en Bode en dit buro kwam tot een fraai ontwerp. Er wordt momenteel gebouwd aan een grote verkoophal van 300 vierkante meter, hetgeep £Lou.tenbos aanmerkelijk meer mogelijkheden geeft. De keramiekafdeling wordt uitgebreid, het assortiment bloemen en planten zal toenemen en kan nu overzichtelijk worden tentoongesteld. Twee lamellen deuren die bij goed weer geheel opengeschoven kunnen worden, geven ruim toegang tot de hal. Bewust is gekozen voor een toegang, die uitnodigt tot vrij inlopen en die een verbinding vormt met het „voorplein", waar ook verkocht kan worden. Op het buitengedeelte, waar een aantrekkelijke sierbestrating zal worden aangelegd door Arie Zoon, zal gelegenheid zijn tot het parkeren van auto's en aan de zuidzijde van de buitenplaats komen, afgeschermd door een pergola, éénjarige planten, althans in de zomermaanden, te staan. Tegenover de ingang van de hal komt een kassa en een inpaktafel. Er komen diverse tabletten met planten en onder één van deze tabletten is een reservoir gepland, waarin regenwater, die op het dak opgevangen wordt, zal worden opgeslagen. Het daglicht komt via lichtlijsten in verhoogde gedeelten van het dak uit het noorden naar binnen stromen. Bewust is gekozen voor deze wijze, zodat het zonlicht niet de kans krijgt in de hal te schijnen. De familie Houtenbos krijgt meer mogelijkheden door deze grote hal, en dat is voor Martien Houtenbos ook aanleiding om meer aandacht te besteden aan de bloemsierkunst. Behalve de verkoophal komt er ook nog een stalling voor vrachtwagens, een werkplaats en een dagverblijf voor het personeel, dat overigens voor een groot gedeelte ,uit de familie Houten bos zelf bestaat;. De aannemer is Frans Kuijper, de verlichting wordt verzorgd door vakhandel van der Peet. Met het in gebruiknemen van dez- fraaie hal over anderhalve maand krijgt het hoekpunt Heerenweg/^ Zevenhuizerlaan een aanzien, met meer parkeermogelijk- heden en minder gevaarlijke situaties door deze uitbreiding van parkeer gelegenheid. en dat is iets wat nooit' weg is! De Stichting Federatieve Sociale Werkvoorziening Noord-Holland is verplaatst naar Elviraland 73, 2518 RM 's-GRAVEN- HAGE, tel 070 - 849103. MYTYLSCHOOL AMSTERDAM De mytylschool is verhuisd naar Drostenburg 1, 1102 AM AMSTER DAM (Bijlmermeer) tel. 020 960118. TYLTYLSCHOOL AMSTERDAM De tyltylschool (school voor meervou dige gehandicapte kinderen) is even eens verhuisd en wel naar Drostenburg 4, 1102 AM AMSTER DAM (Bijlmermeer) tel. 020 - 967128. WONEN ALKMAAR WERKT AAN EEN WOONPROJECT MET 24-UURS VERZORGING Lichamelijk gehandicapten laten wo nen in een eigen huis dat in een gewone zoveel mogelijk aangepaste wijk staat, met de noodzakelijke hulp 24 uur per dag beschikbaar. Dat is net project waar in Alkmaar hard aan wordt gewerkt. Als dit najaar ook de Mimster van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk "ja', zegt tegen de betaling van de verzorgingskosten, kunnen de wonin gen in september volgend jaar worden opgeleverd. De financiering van de bouw en de medewerking van daarbij noodzake lijke organisaties zijn voor 95 procent geregeld. Het project bestaat uit twee maal vier naast elkaar gelegen woningen, inge bouwd in twee tegenover elkaar gelegen blokken huizen. De woningen zijn langs de achterzijde verbonden door een gang en een apart toegevoegde dienstruimte". Gang en dienstruimte zijn er terwille van de hulpverlening. De hulp komt dus achterom; de ingang van de woningen is gelegen aan de voorkant die naar de straat en naar de andere woningen is toegekeerd. Elke woning telt de ruimte zoals die in ieder huis aanwezig zijn. het hele project is gesitueerd in de nieuwe wijk Oudorperpolder-Noord. In deze wijk ligt het in de nabijheid van het wijkcentrum met (toegankelijke) win kels, een buurthuis, een café. De mensen die in het project zullen gaan wonen, zijn lichamelijk gehandi capt, hebben in meer of mindere mate gedurende het gehele etmaal hulp en handreiking nodig en zijn zonder die hulp niet in staat zelfstandig te wonen. In veel gevallen zal het om rolstoelgebruikers gaan. Bij de selectie zal voorrang worden gegeven aan mensen die wonen in Alkmaar en de regio of in die gebieden waarop de overloop zich richt (Amsterdam, Haarlem en zijn regio, de IJmond-gemeenten). Ook mensen die in deze gebieden hebben gewoond maar duidelijk door gebrek aan aangepaste woonmogelijkheden verhuisd zijn, worden tot deze voorrangsgroep gerekend.. Kandidaten kunnen zich aanmelden bij de Werkgroep Woonruimte Gehan dicapten, waarvan het secretariaat is gevestigd op het Bureau Huisvesting van de gemeente Alkmaar in de Tesselschadestraat 1, telefoon 072- 127405. Eind september begin okto ber worden de kandidaten uitgeno digd voor een informatiebijeenkomst. De beslissing over de definitieve selektie valt eind oktober. Tot het moment van oplevering van de woningen, september 1979 zal de groep toekomstige bewoners regel matig bijeenkomen. BOUWFONDS RICHT ZICH OP BIJZONDERE WOONBELANGEN Het Bouwfonds Nederlandse Gemeen ten gaat zijn aktiviteiten op het gebied van huisvesting voor bijzondere groepen en de stadsvernieuwing in een aparte dochtervennootschap onder brengen. Het gaat om aktiviteiten op het gebied van de huisvesting van "die bijzondere groepen" die niet in hun woonbehoef ten kunnen Voorzien, door middel van de gangbare gezinswoningen. Nadere informatie is te verkrijgen bij de heer W. J. Swart van het Bouwfonds Stadsvernieuwing en Bij zondere Huisvesting N.V., Wester dorpstraat 68, Hoevelaken, tel. 03495 - 8321. MYTYLSCHOOL EN KINDERHUIS BERGEN In Bergen (N.H.) start m.i.v. het schooljaar '78-'79 een nieuwe mytyl school. Lichamelijk gehandicapte kin deren uit Noord-Holland boven het Noordzeekanaal waren tot nu toe aangewezen op mytylscholen in Amsterdam en Haarlem. Dit brengt lange reistijden met zich mee; de school in Bergen biedt nu in deze regio een scholingsmogelijkheid diè veel dichter bij huis ligt. Laura Houtenbos: Het is maar goed dat zij nog niet kan lezen, anders had zij vorige week donderdag 28 september 1978 ongetwijfeld geprotesteerd tegen de tekst op de steen. Mede gezieh de vrij lage beyo^ dichtheid in Noord-Holland nö zouden er voor een aantal kinde desondanks lange reistijden ontst* Daarom isop enige afstand van school een gezinsondersteunenj verrezen waar een aantal kindt tijdens de school-perioden van na dag t.m. vrijdag kunnen wonen, school volgen en thuis wonen uiteraard ook mogelijk. Hiernaast bestaat de mogelijkheid kinderen opgenomen worden in huis (incL weekends), wanneer kind op sociale, pedagogische- dische gronden niet bij de ouders wonen en nu wellicht in een bij het kind passende omgevingu verblijven. Het is wel de bedoell geval van opname ook in thuissituatie aktiviteiten te ontwil len waardoor het kind oj) kort§ langere termijn tenminste de ends weer thuis kan wonen, principe is elke "opname" daa| tijdelijk. Overigens is ook een vod afgesproken tijdelijke opname, voorbeeld tijdens huisaanpassir vakanties, ziekte van de ouders mogelijk. Het huis biedt plaats aan 24 kinde van 4 tot plm. 14 jaar. Er zijn h woonruimten met elk 8 één-persöc kamers en 1 vier-persoonskamer| de kleuters, een woonkamer voor groepsleiding en een keuken, medewerkers zijn pedagogisch, tief en medisch gescnoold. Een toelatingscommissie bestaand het hoofd van het kinderhuis, hoofd van de school, een psychöj en een revalidatie-arts beslist over roor nadere inlichtingen en aam ding van kinderen (er zijn plaatsen) kan kóntakt opgenoa worden met mevrouw Gijssen, fonisch tijdens kantooruren te ba ken onder nummer 02208-6981 het kinderhuis) of de heer Huissteden 02208-6971 (voor school). LITERATUUR Kleding voor gehandicapten Door de Stichting Aanpassingen gehandicapten (A.V.G.) is een bo werkje uitgegeven met als titel mode aan waarin talrijke tip« opgenomen om kleding voor lichai lijk gehandicapten zo functioc mogelijk en toch modern te laten Het boek kan besteld worden bi Stichting A.V.G. in Leidscheni giro 350458 en kost f 12,75 (inclw portokosten). Veel filmkamera's hebben een ei beeldknop. Daar kun je één of vij tien beeldjes mee maken van onderwerp. Makkelijk voor het fili van titels, waarbij je de letters stuk stuk in beeld kunt laten komen,) ook in de lente geeft zo'n knop filmkamera extra mogelijkheden.! is een voorbeeld. Bosanemonen gaan open Het geldt voor alle bloemen, reageren op zonlicht en warmte, bosanemoon is daar één van. Weghj op een nog wat koude lentemoi naar de plaats, waar de anemoi staan. De Kamera op statief zetten dicht mogelijk bij een pol bloemen, dat vol in beeld komt, nemen om te beginnen rond seconden film op. Denken om de zon Bij die eerste opnamen moet rekening gehouden worden met stand van de zon. Want als die sti door de nevels breekt, mag de schal van kamera of filmer niet over bloemen vallen. De kamera I namelijk bij alle volgende opnar steeds op dezelfde plaats staan De zon komt door Bij die eerste opnamen zijn de bloei nog dichtgevouwen als gevolg var nachtelijke kou. Maar nu de zon be door te komen, zie je dat ze al ietsoj warmte reageren. We nemen beeldjes van deze eerste reaktie. komt de zon door. Steeds vijf beelden In de tijd, die nu volgt, beginner bloemblaadjes zich te ontvouwen nagenoeg gesloten tot open. Van duidelijke verandering nemen we beeldjes, steeds van precies deze plaats, 't Is niet erg, dat de bloeme de wind wat bewegen, want straks op de film de opname nogec maken. Helemaal open Als na een poosje de anemooi werkelijk helemaal open zijn witte sterren in het groen staan stralen, zijn we klaar. We nemen afsluiting een langere (5 secoril shot. In misschien één filmmir wordt dat zielig-kleumende pol anemonen een stralend boeket' men, die hun gele hartjes openstt voor de zon. Meer onderwerpen Niet iedereen heeft in zijn anemonen bloeien. De bloeitij trouwens al weer voorbij. Maar jet zo'n snel-ontluik-opname ook van andere bloemen in de tuin, sterk op zonnewarmte reageren, met wat meer geduld - Ook bloea die uitkomen of knoppen, uitbotten. Trainer/Coach Henk Gemser zijn nieuwe kernploeg sprintschaal bekend gemaakt. In verband met de blessure van Valentijn bestaat de kernploeg man. Westland/Utrecht Hypotheekban de nieuwe sponsor van de kemp sprintschaatsers. Met de K.N.S.B. is een sponsort eenkomst gesloten voor de '78/'79 en '79/'80, met een op» het daaropvolgende seizoen. Voor het seizoen '79/'80 is inprrt afgesproken, dat, voorafgaande Olympische Winterspelen Wereldkampioenschappen, bei de U.S.A.,, langs een aantal landse banen het z.g. Utrecht Springcircuit zal verreden. Gedacht wordt aan een toernot Grand Prix-vorm, gedurende 5 dagen. De K.N.S.B. zal in de loop van seizoen alle belangrijke sprintscl sers voor dit sprintcircuit ui en het sprintcircuit op de offl schaatskalender plaatsen. Op verzoek van de nieuwe spo zullen de leden van de kerno gekleed worden in„ West land/w? groene" trainings- en wedstr» Hincf WO!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 10