simon peek horlogee juwelier i P" mode V.T. Sport onder enorme belangstelling geopend Cees Berkhouwer sprak over de komende Europese verkiezingen Sr? rjeuke trui b« °ns uit: f FAVRE-LEUBA Uiterlijk een schoonheid en achter de wijzerplaat een en al Zwitserse perfectie! Simon Peek, als horlogemaker, weet er meer van, heeft er meer van. Voor deskundig advies als het om horloges gaat: fm«i fit i ERASMUS IN DE KAPBERG RESERVEER ZATERDAG 11 NOVEMBER A.S. TRIMSALON IN 'T L00 EEN PR/1 I/Tien.. v°oruitzicht: PRAKT,SCH WINTERJACK/. Gratis Lois posters! OP LEDENVERGADERING P.v.d. A.: „DE WAAG" OUDERAVOND J.P.HASEBR0EKSCH00L ÜJO O* c* stationsweg 85a heiloo-telefoon 072-335730 rijksgediplomeerd horlogemaker - eigen reparatie-atelier. OUDERAVOND OPENBARE KLEUTERSCHOOL DE „CR0CUS" RODE KRUIS VERKOOP HANDWERKEN KASJES-BEZITTERS OPGELET! BAHA'IS HERDENKEN GEBOORTEDAG HERAUT AA mm UITKIJKPOST 25 OKTOBER (IJKP0S1 Op verzoek van adverteerder Het lag in de bedoeling de nieuwe Sportzaak in 't Loo vrijdagmiddag om half twee te openen. Daar er toen al zo'n grote drukte was dat men z'n hart vast hield voor de etalage ramen, is men maar eerder begonnen met het wegschieten van de ballen. Henk van Rijnsoever en Johnny Metgod hadden hun handen vol aan de jongens en meisjes die niet nalieten om handteke ningen te vragen. De heer Hettema, beheerder van V.T.Sport toonde zich zeer verheugd over zoveel belangstelling. De zaak heeft wel een metamorphose onder gaan. Het gebodenen is duidelijk zichtbaar opgesteld. Over de uitslag van de wedstrijd houden we jullie op de hoogte. Voor een aandachtig gehoor, dat op maandag 16 oktober een der zalen van het Open Huis tot de laatste stoel had bezet, sprak de heer Berkhouwer over het grote belang van de a.s. rechtstreekse verkiezingen van het Europese Parlement. Allerteerst noemde hij de huidige Nederlandse parlementaire situatie zorgwekkend omdat de oppositie voortdurend onder de gordel stoot met onjuiste verhalen over o.a. BESTEK 81, radio en T.V. misbruikt met angstaan jagende termen als ..pakken en dubbel pakken" terwijl er helemaal niets wordt afgepakt, zich niet ontziet uitsluitend ten behoeve van het eigen belang invaliden de straat op te drijven en bovendien aandringt op buitenparlementaire acties. Kortom men verplaatst de Staat naar <}e straat, waarmee de parlementaire democratie volledig wordt ontkracht. In internationaal verband noemde hij de recente verkiezingsresultaten in Duitsland verheugend. Camp David noemde hij een hoopvol gebeuren, hij betreurde echter de afwezigheid van Europa en pleitte voor een soort Marshallhulp ter bevordering van een duurzame vrede in het Midden Oosten. Hieraan zouden Europa, de V.S., Japan, Canada en ook de rijke Arabische oliestaten een bijdrage moeten leveren. Soortgelijke suggesties kunnen ook worden gemaakt ten aanzien van Afrika, want juist omdat de westerse landen niet langer uit zijn op imperialistische veroveringen zal men dit duidelijker moeten laten blijken. Het ontwaken van de reus China al dan niet met de hulp van Japan, zal in de 21e eeuw tot ontwikkelingen kunnen leiden waarbij de westerse landen het niet meer voor het zeggen zullen hebben. Juist daalom is éénwording van Europa van het grootste belang. Sinds het begin op 25 maart 1957 te Rome heeft de E.G. reeds vele stormen doorstaan en hebben haar besluiten vaak diep gesneden in nationale belangen. Protectionisme en nationalisme mo gen niet langer een belemmering vormen zoals dit thans nog in grote mate het geval is o.a. in Engeland onder Labour. De machtsverdeling binnen de E.G. is reeds zodanig dat ook de kleinere staten hun invloed kunnen doen gelden. In dit verband wees spreker op het monetair dictaat dat de heren Giscard en Schmidt de overigen te Kopenhagen wilde opleg gen. De opstand der dwergen verhinderde dit echter. Economische en monetaire samenwerking is een noodzaak evenals de spoedige toetre ding van Spanje, Portugal en Griekenland. Wij mogen en kunnen hen niet buiten de deur houden. Vooral in Portugal wordt de toestand met de dag slecnter, er is schrijnende armoede en een hulpprogramma is dringend gewenst. De toetreding van deze drie kunnen ons beslist niet meer moeilijkheden geven dan die van Engeland ons heeft bezorgd. De belangrijkste lichamen binnen de E.G. zijn thans: le Het Dagelijks Bestuur te Brussel, ook wel genoemd de Commissie; 2e Het Europees Parlement, ook wel genoemd de Vergadering; 3e de Raad van Ministers; "4e Het Europees Gerechts hof. In deze constellatie heeft het Parlement grote bevoegdheden, het heeft het laatste woord in de begroting en kan o.a. de Commissie naar huis sturen als het daartoe aanleiding aanwezig acht. Mede om die redenen is het van het allergroot ste belang dat parlementsleden recht streeks kunnen worden gekozen. Spreker is bovendien van mening dat aan hen slechts één mandaat dient te worden verleend, n.l. uitsluitend voor het Europees Parlement zodat natio nale belangenconflicten kunnen wor den voorkomen. Dit dus in tegen stelling tot de huidige situatie waarbij een afgevaardigde zowel in het Europese als in het nationale parlement zitting heeft. De komende verkiezingen gelden voor een periode van 5 jaat* en geven de kiezer door dé rechtstreekse keuze de mogelijkheid mede een koers te bepalen. Ga dus vooral op 6 juni 1979 naar de stembus, want in 5 jaar kan er erg veel gebeuren. M( let deze laatste opwekking besloot de heer Berkhouwer zijn indrukwek kende inleiding. De vele vragen die hem hierna nog werden gesteld werden op duidelijke wijze beant woord en duiden er bovendien opdat de Europese gedachte meer en meer gestalte begint te krijgen. LEESMAAND OVER DE VROUW De Federatieve Vrouwenraad in Heiloo organiseert in de maand november, in samenwerking met de Openbare bibliotheek, Malevoort, een leesmaand voor en over de vrouw. Boeken, tijdschriften en documentatie op het gebied van vrouwenemancipa tie, komen daar ter inzage en zijn later ter lezing beschikbaar. Meer hierover in de Uitkijkpost van volgende week 1 november. Tot en met 29 oktober laat de Mexicaans-Nederlandse schilder Luis Fileer, Erasmus zien. In galerij „de Kapberg" aan de Slotweg 17 in Egmond aan de Hoef (vlak naast de slotruine), is onder de titel „Lof der Zotheid", naar het gelijknamige boek dat Erasmus in 1511 voor het eerst publiceerde, een tentoonstelling met schilderijen en tekeningen ingericht. Toen Luis Fileer dit boek gelezen had ontdekte hij, dat hij en Erasmus veel gemeenschappelijks hadden. Beiden waren ze niet erg tevreden over de machthebbers van hun tijd, en beiden hebben ze hun kritiek geuit. In de zestiende eeuw beschreef Erasmus in snedige en humoristische taal de adel, de hovelingen en vooral ook de kerkelijke dienaren en hoogwaardig heidsbekleders: „Misschien zou het beter zijn de godgeleerden met stilzwijgen voorbij te gaan en niet in deze modderpoel te roeren of slapende honden wakker te maken, omdat dit slag van mensen verbazend laatdunkend en prikkelbaar is" (uit Lof der Zotheid). Zo lezen we bij Erasmus, en zie hoe Luis Fileer de heilige heren in hun kleurige mantels en met hun hoge mijters aan ons voorstelt. De mijters zijn zó hoog dat het zottekappen zijn geworden. In autoritaire staten als Mexico, en ook in Zuid-Europa zag Fileer ook in onze tijd de macht van bijvoorbeeld rechters. Hij schildert ze zó dat de toeschouwer zich zelf in de beklaag denbank waant. Je voelt je beklagens waardig, want wie zit er naast de rechter? Als vrouwe Justitia wordt ze aan ons voorgesteld, maai* ze is onmiskenbaar een vrouw van lichte zeden. Generaals, zottinnen, narren en ook een koningsdochter, ze zijn nog te bezichtigen tot en met zondag 29 oktober. De galerii is open van woensdag tot en met zondag, van 14.00 tot 17.00 uur. U bent van narte welkom. DIERENBESCHERMING COLLECTE 1978. Gedurende de „dierenweek' van 2 t/m 7 oktober j.l.. werd door het team van collectanten een totaalbedrag van f 47 50,- in de gemeente Heiloo bijeengebracht. Dit is een prachtig resultaat, dat thans 35 procent hoger ligt dan in 1977 Ook in Castricum en Limmen, de plaatsen die samen met Heiloo één afdeling vormen, bewezen de eind resultaten dat men de Dierenbescher ming een goed hart toedraagt. De gezamenlijke opbrengst van Castricum. Heiloo en Limmen be droeg ca. i 11.500,-. Het zal de lezers vorige week niet zijn ontgaan dat het nieuws van de Heilooër carnavalvereniging geplaatst stond onder het Limmer nieuws. Dit was een redaktioneel foutje, Limmen heeft immers zelf een gezonde carnavalsvereniging. Maar de vaste lezers van onze rubriek wisten wel waar het over ging, dat bleek wel aan de vraagjes die ons via de telefoon bereikten. Men vroeg onderandere of dit feestavondje voor iedereen was. Ja, is hierop het antwoord mits men maar in het bezit is van een kaart die vanaf heden verkrijgbaar is bij ons vaste voorverkoop adres van Piet Avis. Deze is op het moment dat U dit leest aanwezig op zijn nieuwe adres Stationsplein Heiloo, waar we hem veel sukses toewensen. Onze leden krijgen natuurlijk weer de gebrui kelijke korting. Nee, zeggen we op de vraag of men gekostumeerd moet zijn want dat doe je alleen met de carnaval. Dit is gewoon een gezellige avond met diverse verrassingen, voor mensen die niet duur en toch gezellig willen uit zijn. De dansliefhebbers komen die avond ook best aan hun trekken. Nog even een paar krantenkoppen van vorige jaren; Grandioze start van het nieuwe seizoen - Elfde van de Elfde een heerlijk feest - voortreffelijk geslaagd, Zie zoo U weet weer genoeg, nü vlug naar Boekhandel Avis. De laatste tijd werd in het Dierenhuis steeds vaker de vraag gehoord of men hier z'n hond kon laten trimmen. Tot nu toe kon dat niet, maar sinds vandaag is daar verandering inge komen. Marleen Opdam mocht van de heer Veldt een cursus trimmen gaan volgen, dat dit vak haar op het lijf geschreven staat blijkt uit het feit dat er vervroegd examen aangevraagd kon worden en ze daar nog met lof voor slaagde. Dit alles was reden genoeg om een ruimte te creeëren waar het mogelijk is te trimmen, te wassen en te laten ontvlooien. De heer Veldt is trots op zijn nieuwe salon, en zijn klanten zullen er blij mee zijn. Nu is het mogelijk de hond naar de trimsalon te brengen terwijl U intussen gezellig boodschappen doet. Voor elke hondenklant heeft het Dierenhuis de eerste maand een extraatje in petto, zie verder de advertentie in dit blad. Denkt U er wel om van te voren een afspraak te maken. ROOIE VROUWEN IN DE PARTIJ VAN DE ARBEID AFDELING HEILOO Op donderdag 26 oktober is er een bijeenkomst 's avonds om acht uur bij Jeanne de Bock, Vredenoord 1. Voor deze avond hebben wij uitgenodigd de heer G. Haack, lijstaanvoerder van de C.P.N. afdeling Heiloo. Hij zal spreken over marxistische economie en com munisme. Ook niet leden zijn van harte welkom. Je va" een SHETLAND? - Zoek 'n fyn shirt uit! Wat dacht je van 'n flanellen shirt? Natuurlijk hebben we daar ook „0g bijpassende broek bij: Wat dacht je van de Levis en ^Pükerbroeken en ribbroeken? Lois Voor Junior-mode naar: heren en jurv ,orWé<i'<n9 Maandag gesloten. Vrijdag koopavohd K van tot 9 uur, Fraktievoorzitter van Dantzig en de derde wethouder Op de goedbezochte ledenvergadering van de P. v.d. A., die in tegenstelling tot de ledenvergadering van het C.D.A. - zeer matig bezocht - wel openbaar was, blikte fraktievoorzitter van de P.v.d.A./D'66 in de raad, de heer L. van Dantzig, over de gang van zaken in de afgelopen maanden met betrekking tot de derde wethouder terug. De Progressieve Fraktie vindt, zoals de situatie nu in Heiloo is, een afspiegelingscollege gewenst. Hierbij is de P.v.d.A./D'66 bereid een derde wethouder te leveren. Het is gebruikelijk, dat met betrek king tot het kiezen van de wethouders de fraktievoorzitters overleg plegen. Dit overleg vond pas op 25 juli plaats. In dit overleg verklaarden de fraktievoorzitters van de VVD (Dek ker) en van het CDA (Pieters) dat twee wethouders voor Heiloo vol doende zijn. Zij zijn van mening, dat, toen Heiloo nog geen 20.000 inwoners telde, de twee wethouders en de burgemeester Heiloo goed bestuurden. En dit zou, nu Heiloo iets meer dan 20.000 inwoners heeft, nu niet meer het geval zijn? En er is in de afgelopen periode al veel tot stand gebracht. Zo veel werk wordt niet meer verwacht. Het is verder ook fijn, dat Heiloo over zo'n bekwaam, energiek burgemeester beschikt, die enkele portefeuilles beheert Dat de heer van Dantzig hier anders over denkt, laat zich raden: „Een gemeente met meer dan 20.000 inwoners moet drie of vier wethou ders hebben. Wil je hier van afwijken, dan moet je goeie argumenten hebben. Deze argumenten heb ik toen niet gehoord". In de raadsvergadering van 5 september weerlegde de heer van Dantzig nog eens de argumenten van het CDA en de VVJJ: „Het is de zaak op zijn kop zetten om te stellen dat het zo fijn is dat de burgemeester zo veel werk verzet en dat dus twee wethouders voldoende zijn. Minder werk? Op de raadsvergadering zei de burgemeester zelf dat er een zware taak op het bestuur rust gezien het vele werk. Er zullen nog belangrijke dingen aan de orde komen. Zo valt te denken aan het overdekt zwembad, de volksmuziekschool, het huisvestings probleem en de samenwerking tussen de verschillende gemeenten zal steeds meer tijd gaan vergen. Het moet zo zijn. dat de wethouders niet te zwaar belast worden: dat ze niet aan hun wethoudersschap een dagtaak hebben. En stel dat er gestemd moet worden over zaken? Als de stemmen staken, geeft de stem van de voorzitter de doorslag. Welnu, als één van de wethouders ziek is, dan hoef je niet eens meer te stemmen. Twee bestuurders, en de stem van de burgemeester geeft de doorslag. Een ongezonde situatie. En nu is er nog de kans dat burgemeester Hoekstra weggaat. En dan zit Heiloo de komende maanden zonder burgemees ter en met maar twee wethouders," aldus de heer van Dantzig. Het college van Gedeputeerde Staten heeft later niet alleen met de meerderheidspartijen in Heiloo over de kwestie van de derde wethouder overleg gepleegd, ook met de minderheidspartijen: Heiloo 2000 en de P.v.d.A./D'66 combinatie. De heren van Dantzig, Borsjes en Ten Hoope hebben toen nog eens hun standpunten uiteengezet, waarna het voor Heiloo afwachten werd. Op de ledenvergadering werd ook nog wat nagebabbeld over de afgelopen gemeenteraadsverkiezing. Allereerst werd nog door de voorzitter, de heer J. Machielsen, gewag gemaakt van een brief van de Rooie Vrouwen, die het betreurden dat, nadat kandidaat raadslid mevrouw S. Sandkuijl zich had teruggetrokken, de opengevallen raadszetel niet werd bezet door een ander vrouwelijk raadslid. De heer G. Rood gaf vervolgens een nabeschouwing van de gemeenteraads verkiezingen, die voor de P.v.d.A D'66 combinatie niet zo goed verlopen waren. Hij stelde dat de invloed van de landelijke politiek enorm groot is. Het CDA, dat helemaal geen campagne gevoerd had, werd de grote winnaar in Heiloo met twee zetels winst. Heiloo 2000, dat ook een zetel winst boekte, legde het accent helemaal op de plaatselijke situatie met een campagne, die erg aanstekelijk gewerkt heeft simpele onderwerpen). Volgens de heer Rood was de campagne, die de progressieven gevoerd hadden, goed geweest. In de toekomst zal echter diè mensen benaderd moeten worden die zich niet of nauwelijks voor de gemeentepoli tiek interesseren. Wil je stemmenwinst^- behalen, dan zal je de gemiddelde kiezer moeten bereiken. Na de kleine discussie over dit onderwerp bedankte de voorzitter, de heer J. Machielsen, mevrouw A. Brolsma-Polling voor haar werk als raadslid. Hij betreurde haar vertrek. Nooit kon worden getwijfeld aan haar capaciteiten. Een raadslid verdwijnt die intens sociaal bewogen was en die een vraagbaak was voor Heiloo. Onder applaus kreeg mevrouw A. Brolsma een bos bloemen overhandigd. (met TON LEUKS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 A.s. maandagavond, 30 oktober, vindt in de aula van de J.P.Hasebroekschool de jaarlijke ouderavond plaats. De aanvang is om 20.00 uur. AGENDA: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Verslag van de secretaresse/pen ningmeester. 4. Verslag kascommissie en benoe ming nieuwe kascommissie. 5. Verkiezing ouder commissieleden. Aftredend en niet herkiesbaar zijn: de dames Das en Hartevelt; de heren Drenth en de Groot. Aftredend doch herkiesbaar is de hr. Daudey. Als kandidaten worden door de commissie voorgesteld: de dames Middelbeek en v.d.Pol en de heren Kruse en Wiersma. Tegenkandidaten kunnen aan de voordracht worden toegevoegd, mits vóór 30 oktober a.s. opgegeven bij het secretariaat. 6. Pauze. 7. Lezing door mej. Franka Hes. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. In het kader van de Kinderboeken week zal mej. Franka Hes - verbonden aan de Provinciale Bibliotheekcentrale Noord—Holland - spreken over het kinderboek. Sb O ÜH CO Geneve uitgaven va ELSEVIER 7UID-H0LL Bij elke b Direkt b schuur, Uitst. st Ruime i entree, keuken m. douc zolderka Aanv. in SP SPREEKUUR EN FR AKTIEVERG ADERING P.v.d.A.—D'66 COMBINATIE Woensdagavond (25 oktober) 19.30 uur zal de P.v.d.A.—D'66 fraktie haar eerste spreekuur houden in het Open Huis. Dit spreekuur is speciaal bedoeld voor degenen, die persoonlijke kwesties met de fraktie willen bespreken en voor hen, die kwesties aan de orde willen stellen die niet op de agenda van de raadsvergadering voorkomen. Hierop aansluitend zal om 20.00 uur het openbare fraktieoverleg plaats vinden, dat dient ter voorbereiding van de raadsvergadering van vrijdag 27 oktober. De ouders en belangstellenden worden uitgenodigd tot het bijwonen van de jaarlijkse ouderavond op 26 oktober a.s. Om 8 uur is iedereen van harte welkom op onze kleuterschool de Crocus, waar men ontvangen wordt met een kopje koffie. De ouders (het gaat hier vooral om de vaders) kunnen dan tevens kennismaken met de leidsters. Na de koffie volgt het huishoudelijk gedeelte, de agenda hiervan vindt U onderstaand. Na het huishoudelijk gedeelte wordt een drankje aangeboden, waarbij U ook een hapje kunt nuttigen. Drie moeders, mevr. Vos. mevr. van Zanen en mevr. Tuinhof, nebben een aantal leuke ideeën over traktaties, onscha delijk voor het gebit, die de kinderen op hun verjaardag kunnen uitdelen. Men kan deze hapjes bekijken en natuurlijk ook proeven. De mogelijkheid is er om het materiaal waarmee gewerkt wordt wat nader te bekijken. In een van de hallen hangt een plaat met foto's, genomen in het afgelopen jaar, waardoor men een indruk krijgt van de festiviteiten, die voor de kinderen zijn georganiseerd. De Agenda: 1. Opening door de voorzitter. 2. Bespreking van het jaar- en financieel verslag. 3. Verkiezing nieuwe leden ouder kommissie. Dhr. J.C.T. v. Blommenstein, niet herkiesbaar. Mevr. M. Krüse, wel herkiesbaar. Mevr. S. de Boer, niet herkiesbaar. Mevr. T. Tiel, niet herkiesbaar. Dhr. J. J. Otsen is bereid de taak van de voorzitter over te nemen. Mevr. L. M. v.d. Vossen en Mevr. M. C. Molenaar stellen zich beschikbaar als leden van de ouderkommissie. Tegen kandidaten worden vriendelijk ver zocht zich op te geven bij Mevr. Opdam voor 23 oktober a.s. (kandi daten dienen gedurende twee aaneen gesloten jaren een kind op school te nebben). 4. Verkiezing kaskommissie. 5. rondvraag. Wij hopen, dat U allen in de gelegenheid bent de ouderavond te bezoeken. Leidsters en Ouderkommissie. Op dinsdag 31 oktober organiseert de afdeling welfare van het Rode Kruis weer haar halfjaarlijkse verkoop van een uitgebreide collectie handwerken, o.a. fijnhandwerk, poppen en beesten, tafellakens, kussens etc. in de afgelopen maanden vervaardigd door bejaarden, langdurig zieken en invali den. De opbrengst is bestemd voor de aanschaf van nieuw materiaal, zodat eerdergenoemde mensen hun vele (gedwongen) vrije tijd weer nuttig en aangenaam door kunnen brengen. Tussen 2 en 4.30 uur bent U van harte welkom in het Dienstencentrum, Westerweg 294, Heiloo. De afdeling Heiloo van de K.M.T.P. (de Koninklijke Maatschappij Tuin bouw en Plantkunde) geeft op woensdag 25 oktober a.s. een informatieavond over kasjes. De heer Bonnyai uit Aalsmeer., hij is daar bedrijfsleider van het proef station, komt een avond begeleiden voor een ieder die belangstelling heeft voor kasjes, en voor hen die reeds een hobby-kasje hebben. Hij zal diverse modellen kasjes, temperaturen en het kweken van Op 20 oktober hebben in plaatsen van het land mensen eenn dag genomen. Zij herdenken geboortedag van de Bab (Poort) die 1819 in Shiraz, Iran, geboren was, De Bab was de voorloper van Dei die later aan de mensheid nieu wetten en een nieuw doel ha gegeven: Baha'u'llah. Hij manil teerde opnieuw de Geest van Gj EIKE b.v. k! met k zijn verschillende planten bespreken. Belangstellenden, óók met-leden, op deze gratis toegankelijke avond van harte welkom. Woensdagavond 20.00 uur in de grote zaal van de Geref. Kerk aan de Noor der geest straat 9 te Heiloo. Onderwerp: „Wat doe ik in mijn kasje? teerae opnieuw de Geest van w f1.n zoals de Profeten het in het verl« 115UI hadden gedaan. Hij verscheen in: jaar dat Daniël had voorspeld. Hij, de Heraut van Een die groter zou: dan Hijzelf, geroepen om een tijdpi zonder weerga in te luiden: Koninkrijk van Vrede op aarde. Zijn optreden verwekte opschudi in het Midden- en Nabije Meer dan twintigduizend volgelii van de nieuwe Leer stierven od Suwelijke wijze de marteld ijzelf werd gevangen gezet, ver! nen en ter dood gebracht. Hij toen 31 jaar oud. Het gebeurde Tabriz in Perzië op 9 juli 1850, geschiedenis herhaalde zich. Sinds 1921 ligt de Bab op de Kar mei in Haifa begraven. De gouden Koepel van Zijn maui leum straalt ver over land en zee. Op de weg die naar de berg Kart leidt, bevindt zich een nederzetti van een christelijke sekte. Boven deur hangt een bord: „Der Herr Nahe" (De Heer is nabij). Meer informatie over het Bat Geloof Informatieavond, Open B in Winkelhof 't Loo. Élke vnjo vanaf 20.00 uur. (Vodr m Op de berg Karmel bij Haifa, Israël, staat het mausoleum van de Bab, door prachtige tuinen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 8