w 1 wg/Ê Jonge r mode Het briljante licht van de dauwdruppel simon peek horlogee juuuelier Om welverdiend te wonen.(Q makelaardij van steeg KRIJGT U STRAKS WEL GENOEG PENSIOEN? 66 jaarvergadering: nu met 50% korting 20% korting. FALKLAND BRACHT LEUKE THRILLER van Annie M. G. Schmidt LIMMEN I lezellige kerstmiddag voor invaliden in S V-kantine iï Meer aan de weg timmeren el U L&a :ng K Wie, nu 1978 op de valreep staat, nog even "5 MINUTEN VOOR STRAKS" neemt, zal stellig later beseffen, dat het goed was om er op tijd bij te zijn. Wij adviseren U hierbij gaarne. (aan de fiscus zal 't niet liggen) Taxateur-bouwkundige/Bemiddeling bij aankoop en verkoop van onroerende goederen/Alle verzekeringen en hypotheken/Kennemerstraatweg 334 t.o. Kerkelaan Heiloo/Telefoon 072-330815 wmmm Onze Kerstverrassing voor de kinderen. Warme kerstdagen VERJARINGSAKTIE BOEKJE OVER GREBBELINIE VAN ING. J.C.T.V. BLOMMESTEIN VERSCHENEN ER 19) KIJKPOST 20 DECEMBER 1978 - 98-3J tel. lkme iloo (maa .LidNBMl - 'WÊmM. ofdk telef( 3aar, me ag t, n Hi ag illibroi is t mid dag voor de invaliden: bingo! estem 33129 irige week dinsdagmiddag organi- rde de Algemene Nederlandse aliden Bond in de jeugdkantine van weer een gezellige kerstmiddag 3r invaliden en W.A.O.'ers die geen zijn. al drie jaar is er voor de invaliden tweede dinsdagmiddag van de and een kontaktmiddag in de 1CÖ1 gdkantine van HSV, georganiseerd ljarteiör de afdeling Alkmaar van de N.I.B. De heer F. Schouten, de utaktpersoon voor Heiloo, vertelde dat de belangstelling voor deze idag steeds groter wordt. Drie jaar "en is men met ca. 20 personen jonnen, nu al is dit gegroeid naar oor om aantal, dat de 40 al aardig begint en, bil naderen. zien de grote belangstelling zullen ingang van 1 januari twee itaktmiddagen per maand zijn: de :>en bil r v(x e :en les les k. >or en. en. opne enen 'tariai 19 t -12730 1 £L trui 13 19-2 tweede dinsdag en de laatste dinsdag van elke maand. Middagen die niet alleen bestemd zijn voor de leden van de A.N.I.B., maar ook voor W.A.O.' ers die geen lid zijn. Dankzij de medewerking van HSV kan ook de tweede kontaktmiddag in de jeugdkantine van HSV gehouden worden. Het is ook mede dankzij HSV dat er nu een tweede biljart komt. De kerstmiddag, die vorige week dinsdag gehouden werd. kan bijzonder geslaagd genoemd woraen. Niet in het minst door de in kerstsfeer gebrachte kantine, als wel door de middenstand van Heiloo, die weer haar mede werking heeft gegeven aan het welslagen van de verloting. Het was deze middag voor de aanwezigen gewoon een gezellig samenzijn, waarin gebiljart, bingo gespeeld, gekaart of gewoon gezellig gepraat werd. Egmotyd Zeeweg Aktief wil meer leden. Zeker in Heiloo Limmen waar mom,enteel het inbestand 28 bedraagt. Er zal door afdeling Heiloo /Limmen derhalve er aan de weg moeten worden itnmerd, zo werd gemeend op de °P de vergadering aai [vergadering van afdeling Heiloo/ aktiviteiten van d eiloo imen van D'66 die vorige week derdagavond in het Open Huis eu£« [d gehouden. De opkomst was niet )O-21.0 laald om over naar huis te schrijven 10-17.0 ongetwijfeld zal hier het televisie- treden van Toon Hermans debet )0-i7rt'Pn geweest. u A, W|vergadering, geleid door voorzitter van Dam, verliep aanvankelijk in Alhoewel in ttgmopd aan de Hoef. was vooral de werkgroep „Gemeentepolitiek Heiloo", die drt jaar uit tien leden bestond. Coördinator Rob Schuurman vertelde iets over de deze werkgroep. 10-17.01 vlot ididaat 19 half Vilterl lenw. .lot ijl tempo. Ainoewei er een was voor een vijfde stuurslid, werd de beslissing over al niet verkiezing uitgesteld daar de ifdelin didaat afwezig was. De begroting n 10-1 erde geen problemen op en na de leden) 'oeming van een kascommissie rd ingegaan op het jaarverslag, zorgd door de sekretaresse, Ali heek luurman. Was er aanvankelijk één 16 afdeling Akersloot/Castricum/ iloo/Limmen, waarvan het defini- bestuur gekozen werd op 27 uari van dit jaar, 12 juni werd ten de afdeling in tweeën te tsen. bestuur van de afdeling Heiloo/ innen werd op 26 juni gekozen: irzitter Jos van Dam, sekretaresse Schuurman, Bep Swart, tweede retaresse en Yde Tamminga pen- *77' (meester. 5 aktiviteiten van D'66 hebben zich ens de eerste helft van 1978 efdzakelijk toegespitst op de irbereidingen van de Provinciale tenverkiezingen en de gemeente- isverkiezingen. hebben in Heiloo dit jaar zeven lingsvergaderingen plaatsgevonden op 14 november vond een )rmatie-avond over woonerven ts. Bezwaren zijn door D'66 dit gemaakt tegen de aanleg van een luis door het Heilooër Bos en sn de verlengingen van de Heilooër aar. ••••I" rd Achtmaal is de werkgroep bijeen geweest. Men heeft zich hierin beziggehouden met vergelijking van de tarieven van de volksmuziekscholen in de gemeenten Zaanstad, Alkmaar, Haarlemmermeer, Rijssen-Holten, Cas tricum en Heiloo. Men is hier van mening dat gedifferentiëerde tarieven noodzakelijk zijn o.a. in verband met inkomensverschillen. Een ander item betrof de reinigings rechten. Men heeft de tarieven van verschillende gemeenten vergeleken en er is een nota opgesteld. In de rondvraag lichtte het raadslid Hoogland nog even de gang van zaken toe rond de benoeming van een burgemeester van Heiloo. Morgen avond komt de commissaris van de Koningin van Noord-Holland, Drs. R.J. de Wit, naar Heiloo om van de raad te vernemen welke profielschets zij getekend heeft van de te benoemen burgemeester. Aan de hand van de binnengekomen sollicitaties zal dan bekeken worden welke burgemeester aan deze profielschets het meest voldoet. Momenteel houdt de werkgroep zich bezig met de kapverordening, iso- theekplan en de verkeerssituatie in Heiloo. Besproken werd ook nog of D'66 moet meedoen met de propagan- dacommissie van de P.v.d.A. ten behoeve van de raadsfraktie. Deze commissie moet de fraktie begeleiden en steunen, zowel in de raad als buiten de raad. Het bestuur van D'66, afdeling Heiloo/Limmen, is niet enthousiast over dit plan, evenmin als de heer A. Hoogland. Jassen, coats, joppers, jacks t/m mt. 176 Truien en vesten toegewenst aan de kinderen!! hereo- en iM0' m Maandag gesloten. T Vrijdag koopavond van T tot 9 uur. PPR EN PSP WILLEN SAMENWERKING MET P.v.d.A. EN D'66 Het flonkerend stralenspel van ontwakend licht in een dauwdruppel. Bron van inspiratie voor kunstenaars en ontwerpers. Tijdloos vastgelegd in het hardste materiaal ooit op aarde gevonden, diamant. Met zorg en grote bekwaamheid geslepen als briljant en in tal van variaties gezet in wit- en geelgoud. Een nieuwe kollektie juwelen, verrassend van aanzien: DAUWDRUPPEL briljanten. Smaakvol ontworpen shorty-hangers, oorknoppen, das-en steekspelden. Elegant en chic van vorm. Voor de vrouw met oog voor detail. Voor de man die beseft dat eenvoud meer zegt dan duizend woorden. Door ons uniek groeibriljant-systeem voor beiden een waardevol en in waarde groeiend bezit. Wij stellen geen beperkende voorwaarden, dus géén limiet aan inruiltijd, géén kosten bij groei. Wij vergoeden wel de volledige dagprijs bij inruil en groei. Ook laten wij een niet bij ons afkomstige groeibriljant zonder bezwaar mee groeien in ons systeem. Onbeperkt groeien met Simon Peek in een onbeperkt systeerri. stationswég 85a heiloo -tel.072-335730 Voor een briljant idee als het om onvergankelijke schoonheid gaat SP, LÖ2 i r Afgelopen donderdag en zaterdag avond gaf Falkland weer een van haar jaarlijkse voorstellingen. Dit keer was de keus gevallen op een blijspel van Annie M. G. Schmidt. Donderdagavond was de zaal helaas niet helemaal gevuld, maar Falkland moest het die avond ook opnemen tegen Toon Hermans en dat is geen eenvoudige zaak. Maar de mensen die naar Falkland waren gegaan waren niet slecht af, het was een leuk stuk. „Nieuw Positief" is een internationale beweging, die in Nederland ook steeds meer aanhang krijgt. Zij heeft ten doel de taal te kuisen en de sex ook uit de literatuur te weren. Het begint allemaal op de dag, dat de vrouw van Marius Vos (leider van Nieuw Positief) gecremeerd is, het werk gaat gewoon door, dan blijkt dat de boekhouder (Martin Affoutit) de zaak voor f 30.000 heeft opgelicht, zijn moeder (Puck Koomen) zich uitgeeft voor de plaatsvervangster uit Zweden, een juffrouw Nahuis een boek geschreven heeft over Rem brandt dat bol staat van de sex en een zekere juffrouw Bats die als een kantoor/ huishoudster als een rode draad door het verhaal heen loopt. Me dunkt genoeg gegevens om er een vrolijke avond van te maken. En dat werd het en wel in de allereerste Plaats door het uitstekende spel van uck Koomen, vlot en charmant en vooral goed te verstaan. Zij had in haar tegenspeler Martin Affourtit een goede partner de woordspelingen en grapies kwamen leuk over het voetlicht. Marius Vos de leider van „Nieuw Positief" speelde een gedegen leider, die de boel goed onder controle had. Twee alleraardigste rolletjes werden gespeeld door Els Koevoets (Lotje Nahuis) en juffrouw Bats (Riet Doggenaar) vooral juffrouw Bats kwam goed uit de verf en Lotje Nahuis met haar sexboek over Rembrandt speelde geestig en vlot. De regie was in handen van Miel Pels, de grime in die van Marette Wils en Conny Keysper was de souffleuse. In de pauze was er de gebruikelijke verloting met een heleboel leuke prijzen. Het ligt in de bedoeling dat Falkland in het voorjaar met drie één acters komt. T.W. de Tijger, de Dasspeld en Een eeuw achter, van Godfried Bomand, ook is Falkland bezig een cabaretgroep samen te stellen. Maar aan „En ik dan? hebben veel mensen weer een leuke avond beleefd. TONEELVERENIGING FALKLAND GAF ZEER GESLAAGDE SLOTREPETITIE VOOR HEILOO'ER OUDEREN Op initiatief van de commissie van beide bonden van ouderen gaf „Falkland" een geslaagde opvoering in het „Open Huis" op woensdag 13 december. De opkomst van de leden was zeer goed. Het spelen ik dan van Annie M. G. Schmidt werd perfect gespeeld. Voorzitter van de Blom opende deze avond met allen hartelijk welkom te heten, hij deelde mede dat Mevr. Emke tot haar spijt niet aanwezig kon zijn. Nadat de heer v.d.Blom de leden van de bonden erop wees, zoveel mogelijk nieuwe leden te werven, en achter de plaatselijke besturen te staan beval hij de verloting voor „Falkland" aan. Hierna vond de opvoering plaats. De hoofdrolspeelster, mevr. Koomen als Nora Reuling moeder van Han vertolkte haar rol op voortreffelijke wijze, alsook Marius Vos leider van de beweging Nieuw Positief (Maarten Schols). Han Reuling Secretaris van Mevr. Vos (Martin Affourtit), Juf frouw Bate, (Riet Doggenaar) en Lotje Nahuis (Els Koevoets). Al deze spelers(sters) leverden een vlot spel. 't Was dan ook voor de bezoekers een genotvolle avond, en voor herhalin vatbaar. Hierna dankte de hi v.d.Blom allen, en herinnerde hèt, publiek, aan de Kerstviering van cS katholieke Bond, welke zal gehouden worden op dinsdag 19 december 's middags om 2 uur in het Brunogebouw. NACHT VAN ALKMAAR Vrijdag 29 dec. wordt de kunstijsbaan De Meent in Alkmaar traditiegetrouw de Nacht van Alkmaar georganiseerd. Het is een één-uurs prestatie-schaatstocht, die ieder in zijn of haar eigen tempo kan rijden. De start hiervan is 's avonds om 11 uur. Iedereen die na één uur rijden van het ijs srapt, ontvangt als herinnering een medaille. Woensdag PPR/PSP Limmen en 6 december heeft de aktiecentrum Heiloo- de Egmonden een algemene ledenvergadering gehouden. Voorzitter Ger Helder Schetste nog eens en speciaal voor belangstellenden de gebeurtenissen rond de afgelopen verkiezingen voor de gemeenteraad. Een terugblik op de samenwerking met de overige progressieve partijen de P.v.d.A. en D'66. „Helaas zo stelde Ger Helder heeft de breuk tussen de progressieven schaden aangericht aan de progressieve zaak in Heiloo. P.v.d.A. verloor stemmen en D'66 kreeg haar fel begeerde 2e zetel in de gemeenteraad niet. Helaas haalde de P.P.R./P.S.P. ook de gehoopte zetel niet, ondanks een goed uitgewerkt gemeenteprogramma waar aan hard is gewerkt door de leden". De konceptbrïef gericht aan de progressieve kombinatie in Heiloo werd op deze avond bespreekbaar gemaakt en door de leden akkoord bevonden. De PPR/PSP heeft zich in deze vergadering nog eens uitgesproken voor een samenwerking met de progressieve Cartners in Heiloo P.v.d„A./D'66 met ehoud van de eigen identiteit. Ger Helder bevestigde nog eens nadrukkelijk, dat een beter inzicht in eikaars opvattingen naar zijn mening positief op elkaar kan uitwerken. Een eventuele samenwerking met de C.P.N. afd. Heiloo in kombinatie met de Progressieve kombinatie is besproken, maar de leden van de PPR/PSP zijn hier geen voorstanders van. „Werken aan politieke bewustwor ding". Dit idee van diskussieavonden is uitvoerig op de ledenvergadering besproken. Alle politieke groeperingen in Heiloo zullen per brief hierover worden benaderd. De PPR/PSP is er een voorstander van dat alle partijen in Heiloo eventueel gestalte aan dit idee feven. Het ligt in de bedoeling van de PR/PSP zich bij deze avonden voorlopig te beperken tot het behandelen van verschillende politiek maatschappelijke stromingen als het socialisme-liberalisme-marxisme, om zo te hopen te bereiken dat een beter inzicht in de ideologieeën kan worden verkregen. Avonden die in samenwerking met andere partijen in Heiloo nader uitgewerkt dienen te worden. Ger Helder kwam nog eens terug op zijn verhaal over het nut van een ombudsteam in Heiloo, omdat bij hem de zQrg voor sociaal-zwakkeren voorop staat. Ger Helder heeft jaren gewerkt in zo'n bmbudsteam, en is medeoprichter geweest van een prima funktionerend ombudsteam in ae gemeente Katwijk. Veel mensen zijn en worden geholpen resp. verwezen naar instanties op veler maatschappelijk gebied. De PPR/PSP acht het instellen van een ombudsteam te vergelijken met het werk doör een sociaal raadsman ook in Heiloo noodzakelijk, omdat ook in Heiloo wel regelmatig mensen zijn die niet altijd de goede weg weten te vinden naar die instanties die hun problemen in behandeling kan nemen. Het ligt in de bedoeling dat er een stichting zal worden opgericht. Ook andere poli tieke groeperingen in Heiloo zullen middels een brief worden benaderd over deze kwestie. Gepraat werd nog over het nut van het openen van dienstverlenende gemeen telijke instellingen op b.v. een koopavond in de maand, voor hen die niet zo makkelijk in de gelegenheid zijn overdag tijdens werkuren hun zaken af te wikkelen. De volgende vergadering is gepland op woensdag 10 januari in het Open Huis zaal 7. KERSTBAL IN CONQUISTA Nadat ik het de vorige week verzuimd had jullie van het programma van het afgelopen weekend op de hoogte te stellen heb ik mijzelf weer bekeerd en zal jullie van het programma voor het a.s. weekend verwittigen. Dat begint met de vrijdag, waarop iedereen de handen eens uit de mouwen moet steken voor het maken van kerststukjes. Indien je zelf een leuke kaars of andere passende decoraties hebt, kan je deze uiteraard gerust meenemen. De activiteiten van zaterdag komen geheel overeen met de vreedzame bedoeling van het kerstfeest. Op deze betonavond zullen de ruiter er wel weer uitgespeeld worden en dan zwijg ik nog maar over het interieur. De zondag daarop is het ontmoetings centrum open voor iedereen, zoals in het verleden is gebleken kan deze middag echt gezellig zijn bij voldoen de opkomst. Tot slot nog even als klap op de vuurpijl, de tweede kerstdag, waarop er een grandioos kerstbal gehouden wordt. Het feest is verder niet aan een leeftijd gebonden, dus iedereen is welkom. rp - 1 ot ziens en iedereen een paar prettige kerstdagen VOLLEYBALVERENIGING „ORANJE WIT" Dames 1 speelde maandag 11 december tegen de Uithoek uit Zaandam. De eerste en tweede set werden gewonnen door de dames van coach Toon Min, zodat het er op leek dat Oranje Wit de volle winst zou pakken. Helaas zakte het spelpeil van de dames uit Limmen en daar wist de Uithoek goed van te profiteren. Zij wonnen dan ook terecht de derde set, zodat de vierde set de beslissing moest brengen. Doordat de coach van Oranje Wit het sterkste team binnen de lijnen wilde hebben, paste hij terecht een paar wissels toe. Dit werd door een paar spelers verkeerd opgevat en dat was helaas te merken in het spel. Ook deze laatste set werd verloren, zodat Oranje wi Wit met één punt naar Limmen afreisde. Het was donderdagavond in de Bloemen in Castricum weer eens een ware Oranjee-Wit happening. Er moesten a foQmc cnolon o De andere winnaars van de Sint Nikolaasaktie was de Familie J. M. Keppels aan de Ronge, Hier neemt mevrouw Keppels met haar zoontje Arnoud de waardebonnen in ontvangst. 'Ook zij had 20 loten en had heel bewust haar boodschappen in Heiloo gedaan, om de plaatselijke midden stand te steunen. teams de volle winst pakten. Dames 4 speeld een zeer goede partij tegen Voluit uit Uitgeest. Hoewel zij de tweede set met 6-1 ^verloren blijkt uit de andere setstanden dat zij overtui gend deze wedstrijd wonnen. De setstanden; 15-6, 6-15, 15-4 en 15-12. Dames 2, dat dit seizoen nog geen vuist had kunnen maken speelde als vanouds. Dit moesten de dames van Axminisota ondervinden. Er werd goed opgebouwd en de afwerking was perfect. In het team werd er deze keer geen verwijten tegen over elkaar gemaakt en dat was te merken in het spel. Deze 3-0 overwinning is wellicht een stimulans voor het verdere vervolg van de kompetitie, want kwaliteit is er ongetwijfeld in deze ploeg. Heren 4 speelde alsof zij een beslissingswedstrijd moesten forceren. Er werd gesmashed als vanouds en de inzet was formidabel. De tegenstander Dynamo 4 uit Castricum had hier geen antwoord op en moesten toezien dat zij met grote cijfers (15-3, 15-6 en 15-4) vernederd werden. Uit deze uitslag blijkt dat dit herenteam een kandidaat voor de titel is. Heren 3 werd terecht verslagen door Dynamo 3 met 3-0. Het Oranje Wit Team, dat genoeg talent in de ploeg heeft, speelde een zeer rommelige partij volleybal. Doordat er teveel verwijten tegenover elkaar gemaakt werden kwamen de Oranje Witters niet in het normale ritme en daar maakte Dynamo, dat veel routine in de ploeg heeft, zeer goed gebruik van. De vriendschappelijke wedstrijden die zondagmiddag tegen Giezenman/VCK werden gespeeld eindigden voor Dames 1 in een 3-0 overwinning en voor Heren 2 een 2-1 nederlaag. Al met al een geslaagde middag, die werd beëindigd met een wedstrijd tussen Heren 3 en 4 van Oranje Wit. JEUGDSCHAATSEN Zaterdag 6 jan. begint het tweede deel van het seizoen jeugdschaatsen. De groep die reeds vanaf oktober bezig is, wisselt dan van het eerste naar het tweede uur, hetgeen betekent dat de hele Limmer groep dan schaatst vanaf 11.10 uur. Voor het tweede deel van het seizoen kunnen nog kindefen worden opge geven (leeftijd 8 t/m 11 jaar) bij R. Koelemeij, Bogerdlaan 6. De kosten bedragen f15,—Voor het vervoer naar en van de baan dienen de ouders zelf te zorgen. Als alles volgens de regels gebeurd, ziet u op uw 18de verjaardag iemand bij u aanbellen om u met uw verjaardag te feliciteren. Er wordt u dan een felicitatiekaart aangeboden met daarop een tekening van alle soorten sport en recreatie voor de jeugd. Jaren geleden was het de bedoeling dat u voor ieder jaar één cent bijdroeg voor de jeugd. Nu mag dit best een dubbeltje kwartje of een gulden worden hoor! Het^ geld wat op deze manier bijééngebracht wordt is ten bate van de jeugdverenigingen, die aangesloten zijn bij de jeugdraad. Ieder jaar krijgen deze verenigingen een subsidie die door Kerk en Gemeente via de Dus laat u de bezoekster niet met lege handen weggaan! Zijn er nog meisjes of jongens van plm. 10 t/m 15 jaar die deze kaarten aan de jarige willen aanbieden, dan even contact opnemen met mevr. Hoogeboom, Dussel dorper weg 70, Limmen. U-JU.U. Het moment dat de Heer J. Braam de waardebonnen van f 1000.- aan mevr. C. Kaandorp van de Zevenhuizerlaan uitreikt. Mevr. Kaandorp had 20 loten en al haar booschappen in Heiloo gedaan. Onlangs is een boekje verschenen geschreven door onze plaatsgenoot, ing. J. C. T. van Blommestein, getiteld: „De Grebbelinie. Van mili tair verdedigingswerk tot cultuurhisto risch erfgoed en natuurmonument". In dit boekje wordt ingegaan op de vraag „Hoe hebben de werken er oorspronkelijk uitgezien en hoe zijn ze tot stand gekomen? Het blijkt dat het voor het beheren van natuurterreinen uiters belangrijk is inzicht te hebben in de historische ontwikkelingen en te weten hoe de objekten in het verleden zijn beheerd. Door daar op voort t.p houwen worden ernstige schokeffekten in de bestaande biologische waarden voor komen. Dit staat in het voorwoord van dit zeer verzorgde boekje geschreven. De heer Blommestein gaat in dit boekje in op onder meer de aanleg van de Grebbelinie en beschrijft de werken die het reservaat „Voormalige Grebbe linie" vormen en beschrijft ook de toestand, waarin deze werken nu verkeren. Tot slot richt de heer Blommestein zich ook nog op de toekomst. Het boekje is geïllustreerd met situatieschetsen en tekeningen van de vestingwerken. Tot de bijlagen be horen een literatuurlijst en een verklarende woordenlijst. Belangstellenden kunnen dit boekje bestellen door storting van f 6.25 op girorekening 63844 van de penning meester van de Stichting Menno Coehoorn te Baarn. Men kan het boekje ook bestellen door storting van het verschuldigde bedrag op rekening 47.4003.647 bij de AMRÓ-bank te Heiloo ten name van de schrijver. ZWEMSCHOOL LOOS Een echt feest was het afgelopen woensdag bij Zwemschool Loos, 27 kleuters slaagden voor hun kleuter brevet. Dit examen, het eerste in hun jonge leventjes, werd bijgewoond door hun enthousiaste ouders en groot ouders. Zij hebben afstanden gezwom men, volledig gekleed, van 20 tot 50 meter in het diepe bad. Een grote prestatie, als men weet, dat voor het N.N.Z.B. diploma A een afstand van 25 meter gekleed gezwommen dient te worden. De volgende kleuters zijn geslaagd Paul Duyvestein, Lennard van 't Hoff, Pieter Volgers, Linda Kaandorp, Linda van Rozendaal, Marianne Wanna, Miranda Veldt, Darinka Boulonois, Marije van Zomeren, Patrick Bouckens, Martijn Betlehem, Melise van Veen, Michiel van Horssen, Esther Sijnen, Jort Schraffordt, Esther Schoutsen. Martijn de Moor, Annemarie Kleiber Stefan Liefrink, Suzanne Buis, Evalientje Goes, Jeanette de Grand, Rudy Wittebrood, Michiel Balk, Jees-Jan Hoogland, Paul Knoop en Barbara Kaasjager. Inlichtingen onder kantoortijden: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.30-11.30 uur. Tel.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 3