Keukens in 42 uitvoeringen. Alles voor uw bad. Aluminium gevels, ramen en deuien. mm ADVERTEERT IN DIT BLAD NIJHUIS LEDERWAREN bfOOIBBOEL VfMBijWXL Onze vaklui. Open haarden op maat. Tegels uit alle landen. 1001 bouwmaterialen. WIJ ZITTEN NU PARTERRE met een uitgebreide kollektie LEDERWAREN en vele andere artikelen. Schoen- en leren kleding-reparaties Heerenweg 40 Heiloo - Telefoon 336477 Wij zijn dagelijks geopend VAN DE POL Alkmaars oudste lfpfpfr) warme bakker Stoel van Klaveren heeft in zijn toon zaal een buitengewoon gevarieerde collectie keukens opgesteld. Van Alno, die vermaard is om z'n fantastische kwaliteit èn z'n enorme keus. Alleen al zo'n 42 verschillende front uitvoeringen. In eiken en grenen. In mahonie en kunststof. Gefineerd of massief. Glad of geprofileerd. Daarbij komen dan nog 4 volledige apparatuurprogramma's. Van Atag. Van AEG. Van Husqvama. En van Neff. Bij de veelgebruikte term "droom- keuken" kunt u misschien denken aan prijzen die je snel uit de droom helpen. En da's nou onzin. Zelfs met Alno maakt Stoel van Klaveren al een complete keuken voor slechts een paar duizend gulden. Onze adviseurs helpen u met alle plezier. Ze tekenen voor u. Ze rekenen voor u. (Leuk hulpmiddel: de Alno keuken in miniatuur.) Ze laten uw begroting niet overkoken. Bij Stoel van Klaveren vindt u bad- vreugde in overvloed. Badkuipen en wastafels. Douches en toiletten. Meubilair en accessoires. In alle kleuren en 't goede oude wit. U ziet bijvoorbeeld het complete Sphinx- programma (waarin het driehoekige bad met ovale kuip). U ziet er ook de Kumij baden in allerlei kunststof vormen. En van Bad junkers ziet u een prach tige serie badmeubelen, zoals toiletkasten, wastafels, douchewanden, die op allerlei manieren te kombineren zijn. Zij maken een warme leefruimte van uw badkamer, of van de "badhoek" in uw slaapkamer. En wat de prijzen betreft hoeft u geen nattigheid te voelen. Want ook voor heel gewone prijzen is bij Stoel van Klaveren alles, maar dan ook alles te koop. Uitkleden is iets dat we graag aan uzelf overlaten. Bomans schreef er prachtig over. Over onze "primitieve" neiging tot vuurtje stoken. Een plezier dat steeds meer mensen zich gunnen. Als dan die open haard zelf maar niet primitief in elkaar steekt. En daar zorgt Stoel van Klaveren wel voor. Met een uitgebreid, op de Engelse traditie geïnspi reerd open haarden-programma. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen. Met tegel tableaus of koperwerk. En de installateurs van Stoel van Klaveren hebben alle vakkennis om uw open haard probleemloos te laten branden. Da's goud waard. Maar het leuke is dat het dat allemaal niet kost. Stoel van Klaveren heeft ze uit Nederland (Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek), uit Duitsland (Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch) uit Noorwegen (een exclu sieve leisteenplavuis, want natuursteen is in opmars) uit Italië (ook marmer) uit Luxemburg (vloertegels en mozaik) en uit Frankrijk (exclusieve tegels o.a. met origi nele decoraties van Gapron). Waarbij we gelijk de vloertegels hebben mee gerekend. Tfeja, onze collectie is zo groot, dat hij wel eens tot echtelijke problemen in de toonzaal leidt.... Gewoon komen kijken. En het hoofd koel houden. Want uiteindelijk gaat ieder een bij Stoel van Klaveren toch tevreden naar huis. Eland-Brandt maakt ze voor ons. Schuifgevels, -ramen en -deuren. Van aluminium. Dat vergaat nooit, dat blijft dus soepel schuiven. Dat is tocht en rammelvrij. Dat is licht en in alle con structies toe te passen. Zonodig in kleur gemoffeld. Stoel van Klaveren adviseert u vanuit een rijke ervaring. Laat 'm maar schuiven. Bouwmaterialen, daar is Stoel van Klaveren groot mee geworden. En hij is er in Noord Holland nog steeds de grootste mee. Stenen, cement, betonwaren, zand, kalk, dakpannen, isolatiemateriaal, grind, basalt, asfalt..Ja, hoort u eens, alleen met deze afdeling van Stoel van Klaveren kunnen we wel een krantepagina vullen. Doen we dus niet. Als u en uw aan nemer maar weten dat we echt alles hebben. Wie het niet gelooft, komt maar even kijken. - -I URSEM IT 197, SS 7 MAART 1979 Helpen u en uw aannemer met specialistenwerk. Zoals het stellen van keukens. Het aanleggen van open haarden. Het .zetten en leggen van tegels en natuursteen. Ze zijn allen in ons eigen bedrijf opgeleid. Mensen met ervaring dus. Tot uw dienst. Kom naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. De meest complete toonzaal van Noord-Holland, voor iedereen toegankelijk. Eilandswal 9, Alkmaar (bekijk dit kaartje en volg de richtingsborden). Er is volop parkeerruimte. Toonzaal geopend: maandag 13.30 uur; dinsdag t'/m vrijdag 8.30-17.30 uur; zaterdag 9.00-12.30 uur. Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum Eilandswal 9, Alkmaar. Tel. 072-118508. ook op maat. Binnen 2 dagen retour! LA Als speciale aanbieding hebben wij voor u: Zo bij Van de Pol uit de warme oven in de boetiek in de Combimarkt. A.s. donderdag 8maart negen uur. u Wist ik veel dat je Scherrn Nieuwe stoplicht Industrieterrein Oudorp Noord-hollands Centrum ALKMAAR Stoel van Klaveren s Beter Bouwen Centrum fiat allemaal bu Stoel van Klaveren kon krijgen". Stof aan de rol. zowel in raster- als in I bloemmotief T~ Voor het maken van gordijnen rolgordijnen kussens etc. is mode. gezellig Decorette behang bijpassende stof aan de rol schorten, tafellakens en servetten i i Heerenweg 144 - Heiloo Telefoon 331799 A.s. donderdag 8 maart starten wij weer in onze speciale warme broodboetiek in de nu weer gezellige Combimarkt. Door speciale omstandigheden waren wij genoodzaakt onze broodboetiek gedurende vier weken gesloten te houden. U kunt weer kiezen uit ruim 80 verschillende soorten groot en kleinbrood welke gratis voor u worden gesneden. Elke tiende klant ontvangt geheel gratis een bus van onze overbekende jode- koeken welke iedere dag vers worden gemaakt. Echt Frans stokbrood naar speciaal recept gebakken in onze oven uit Luxemburg van 1.20 nu slechts 98 cent. Ro/ijnenslof. gemaakt met de beste Griekse rozijnen van 1.80 nu1.58 Gemaakt van kakelverse eieren zo van de kip in onze Eierkoeken, zak van 8 stuks van 2.80 nu2.55 Heerlijk stuk slagroomgebak van 4.25 nu slecht3.95 Onze gebakjes slagroom, crème en vruchten, per stuk slechts1.15 Iedere dag verse tompoucen met slagroom voor0.90 Wilt u een bestelling voor u weg laten zetten: telefoon 332457.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 17