SPORT en SPEL vlotmon maak dicht die zak financieringen Verzoek van de Gemeente reiniging: llljjt VLOERVERWARMING lp Eerste team Terriërs in kleding gestoken wmam ZOON B S C. HEILOO SOFTBALL START OEFENPROGRAMMA Voor uw financiering, hypotheek of persoonlijke lening Slijterij - Wijnhandel GREEUW Êk iPf 'I ,.'l Pl' mmWÊÊÊÈÊkÊÊ^ De Romeinen wisten al wat een belangrijke voorwaarde was voor behaaglijk weaea: VOgten Zij lieten verwarmd water door de stenen vloer circuleren. Hoedatinonze huizen gemaakt moet worden kunt PffMI u informeren bij uw centrale f I verwarmingsinstallateur HEERENWEG 211 - HEILOO - TELEFOON 331875 JITKIJK POST 28 MAART 1979 N'X'X'X'X'X'X'X'X'X'XvX'XwX'X'X'X'X-XwX'X'X'X'X'X'X'X'X'X'X'XwX'X'XvXwXvXvX^vX'X'X'XwX'X'XsvXvXvX* WEER 158 DIPLOMA'S UITGEREIKT DOOR ZWEMSCHOOL LOOS. K.N.Z.B. official Dhr. G. Bijkerk, heeft zondag j.l. examens afgenomen bij Zwemschool Loos. Dit gebeurde in Castricum, onder toeziend oog van een enorme schare belangstellenden. De Zwemschool en medewerkers kregen een extra compliment van de examinator voor de zeer goede resultaten. 't Was dan ook niet zomaar iets! Alle 158 kandidaten geslaagd! Rob Aelbers; Evelien Admiraal; Peter Admiraal; Annemieke Altenburg; Frank Assema; Judith Avis; Hennie v.Baar; Robbert-Jan v.Baar; Anita Bakker; Yvette Berendsen; Hinke Beuckens; Floris Bitter; Patrick Bouckes; Michel Bronkhorst; Tamara de Bruijn; Arnoud Craamer; Judith Diephuis; Arjan Dekker; Jeroep P. van Driel; Wanda Duin; Karin Ebbink- huyzen; Ingrid Geelhoed; Bas Geer- ling; Carien v.Geest; Job de Graaf; Guido Heerenmans; Esther heeringa; Kees Heynis; Niels v. Hove; Sander Jansen; Mijrna Kaay; Marco Keyzer; Annemarie Kleiber; Anouk Klute Natalie Koppes; Dave Kraakman; simone Kramer; Rene Levering; Aaron Lou we; Tanja Meegens; Maaike Mol; Robbert Mooy; else Olgers; Kees Oostermeyer; Maaike Piebenga; Rod ger v.d. Pot; Erika Reidinga; Inge Röling; Wanda v.Rooy; Mariek Ro- zing;lrans de Ruiter; Rene Schalk wijk; Hessel Schneider; Pauline Schong; Anita Schoorl; Willy Stalen burg; Diana Stalenburg; Yvette Spaans; Carina Storm; Marc Bremer; Rov Tauber; Brian Taylor; Tamar Tijssens; Hetty Tuttel; Dave v.d. Velden; Marijn Veldheer Hilde Warmenhoven; Robbert Ypenlaan; Marry de Zeeuw; Marije v.Zomeren; Marcel zonneveld; Esther Zoon; Marcel Zoon; Petra Vlug; Paul Dirks; Sandra Thesing; Puck Bonnier; Michel Sturing; Olav Leeman; Jacco Met; Joost Witteborg; David Deutsch; Henriette Richter Uit den Boogaardt; Helma Oost; Thomas de Bree; Jan Jaap Met; Zwemvaardigheidsdiploma II Martin Rijkers; Danny Hoebe; Dennis Birekoven; Edwin Zandbergen. Geslaagden diploma B. Karen Andersson; Inge Andersson; Gerard Apeldoorn; Andre v.d. Ark; Rick Bakker; Ralph Bodeving; Jeroen ten Boekhorst: Ancella Boelhouwer; Marin Broersen; Rolinka Bruins; Arno Bult; Greetje Burkels; Erwin Cops; Edith Corts; Cas Daudeij; Kim Deutch; Annelies v.Diepen; Marijke Ditmans; Dominique Dijkhuis; Arjan Dijkstra; Pieter v.Driel; Edwin Dul- mers; Robert Ebenhart; Bram Genet; Astrid Greijer; Tanja Groeneveld; Ger Groot; Esther d'Haens; Joerika Heijnis; Esther de Jong; Sita de Jonge; Jolijntje v.Kappel; Cristine Klein Herenbrink; Petra Knippenberg; Cris- tian Koenders; Monique Koppes; Annemieke Koorn; Jeroen Koot; Fr^nk Kooy; Annemiek Lauffer; Mar jon Lomans; Mariëtte Lauweret; Anneloes Mertger; Benno Merton; Ramon Nieuwveen; Michel Nieuw- veen; Marika Otte; Paul Pesser; Marco Peters;Herald Poland; Emanuella Post- ma; Annette Reiersen v. Duuren; Annemarie Reiersen v.Buuren; Harco Reinink; Tim Rdder; Saskia v.Scha- gen; Jose Sinnege; Rene Smit; Marielle Spaans; Lisanne Teunissen; Natasja Westerlaken; Willem Weerheim; Ma rielle de Winter; Evelien Wittebrood. Bart Ypelaan; Kees Zoon; Joost van der Starre;Ernst Dulmers. OP RACES IN ZANDVOORT ROBERT HARVEY 3E; JOHN BOLTEN GECRASHT. Op de eerste race in de productietoer- wagenklasse tot 1600 cc. heeft Robert Harvey voor een knap resultaat gezorgd. Harvey die rijdt in een auto van het garagebedrijf Rijke aan de Kennemerstraatweg, werd j.l. zondag 3e in een race die meetelt voor het Nederlands kampioenschap. John Bolten was minder gelukkig. De Heilooënaar reed in de VW-Golf klasse lange tijd op kop, maar raakte in de achtste ronde voor de befaamde Tarzanbocht uit de baan. Bolten belandde daarbij tegen de vangrails, waarna de race voor hem afgelopen was. Heiloo' De eerste oefenwedstrijden voor de softballteams van B.S.C. Heiloo gaan zondagochtend 1 april van start. Na een voorbereiding van vijf maanden gaat de softballselektie van B.S.c. Heiloo oefenen tegen het Haarlemse D.S.C'74. anderhalve maand na de succesvolle trip van B.S.C. heiloo naar Italië is het gepromoveerde eerste softballteam onder leiding van coach George Presburg weer in training gegaan. Sinds november zijn zeventien meis jes, waaronder de achttienjarige Yvonne Renooy, overgekomen van Alcmaria Victrix, en enkele aan de selektie toegevoegde junioren, in de zaal en in het bos zich aan het voorbereiden op de competitie, die meer van de meisjes gaat vergen dan ooit tevoren. Het jonge, talentvolle B.S.C. Heiloo wordt dit jaar geconfronteerd met sterke tegenstandsters. Dit dankt het team aan het vorig jaar behaalde kampioenschap in de eerste klasse van het rayon Noord-Holland en aan het winnen van de promotiewedstrijden, waardoor dit jaar in de landelijke tweede klasse uitgekomen wordt. Met de juiste mentaliteit en de nodige inzet, gepaard gaand met het aanwezige talent, kan dit Heiloo-team het redden in de tweede klasse. Vorig jaar in het sterk bezette toernooi in Italië hebben de Heilooër softballsters reeds bewezen goed onder druk te kunnen spelen. De voorbereiding is tot dusver echter niet helemaal vlekkeloos verlopen. De grote schuldige is het weer, waardoor buitentrainingen vaak in het water vielen en twee oefenwedstrijden inmiddels moesten worden afgelast. Maar er wacht nog een hele maand april, waarin tegen sterke tegenstand sters geoefend gaat worden. Zondag is het tegen D.S.C.'74, terwijl de week daarop hoofdklasser E.D.O. op bezoek komt. Zaterdag 14 april wacht de wedstrijd tegen een sterk Terrasvogelsteam, terwijl de oefen campagne wqrdt besloten op zondag 22 april met de wedstrijd tegen ODIZ Frogs. De selektie van B.S.C. Heiloo bestaat momenteel uit de volgende speelsters: Carin Bais, Joke Bais, Katje Bais, Jaqueline Blank. Charlotte Bunte, Karien Fabius, Anneke Favier, Cisca Hemmekam, Riekje Hemmekam, Anneke Hoencamp, Ted Koopen, Inge van Poecke, Birgit Ranzijn, Lianne Ranzijn, Yvonne Renooy, Monique Sanchez, Marjolein van der Veen. HANDSOME EIGHT-NIEUWS. Na een fors uitgevallen 5-1 nederlaag tegen koploper Castricum heeft Handsome Eight afgelopen vrijdag via een 4-2 zege op Jong Holland het geschonden blazoen weer wat kunnen opvijzelen. Om eerst nog even op de eerste wedstrijd terug te komen: na de ongelukkige 3-2 thuisnederlaag die Handsome Eight eerder dit seizoen tegen de ploeg uit Castricum leed was de Heiloose ploeg zeer gemotiveerd om revanche te nemen. Weliswaar hield Handsome Eight veertig van de vijftig minuten de tegenstander op eigen helft terug, maar bij de scherpe counters toonden de gastheren zich veel doeltreffender dan de ploeg uit Heiloo, die opnieuwe te veel kansen liet liegen. Het tikje geluk, dat Handsome Eight eerder als koploper meehad, lag nir aan de zijde van Castricum, dat tijdens een slotoffensief van de Heiloënaren via een drietal treffers tenslotte nog ruim afstand kon nemen. De strijd tegen Jong Holland liep voorspoediger. Hoewel de Alkmaar- ders opnieuw massaal voor hun eigen doel bleven, wistHandsome Eight door veel bewegen voorin zich toch mogelijkheden te scheppen, die via drie treffers van Peter Koch en één van Han Bes tenslotte een 4-2 zege opleverde. Volgende week vrijdag wacht Hand some Eight de tweede ontmoeting met plaatsgenoot H.S.V. H.S.V.-JEUGD NIEUWS Zoals U reeds vorige week heeft kunnen lezen is er dit weekend de Fancy-Fair ten bate van de jeugd afd. van H.S.V. Alle voorbereidingen zijn getroffen dus het grote feest kan beginnen. Wat is het eigenlijk voor 'n feest? Nou zo moeilijk is het natuurlijk niet, om U dit eens te vertellen. Al zo'n 24 jaar organiseert de jeugd-afd. van H.S.V. een Fancy-Fair en een loterij. Op die Fancy-Fair zijn verschillende attrakties met natuurlijk vele mooie prijzen. Het Rad van Avontuur zal weer onafgebroken draaien om de prijzen naar de gelukkige winnaar te verwijzen. Aan prijzen hebben we o.a. flessen wijn, fruitmanden, - vlees, troetelbeesten, roeiboten, en nog vele andere mooie prijzen, zeker de moeite waard om ook eens een gokje te wagen. Dan hebben we verder de schiettent, ballengooitent speertjes werpen, sjoe len, grabbelton, touwtje trekken en dan de grote, doch zeer gezellige, waar je je echt kunt uitleven, om te gooien en te smijten, de vrolijke keuken. Wij hebben voor deze vrolijke keuken ongeveer 6 a 7000 flessen die je lekker stuk mag gooien. Als je dan nog even iets wil drinken is dat ook mogelijk. In de theetuin zijn gezellige zitjes waar je dan een leuk en gezellig overzicht in de zaal hebt. Dit hele gebeuren staat in het teken van de jeugd. De openingstijden zijn: zater dag 31 maart van 19.30 uur - 24.00 uur. Zondagmiddag is het speciaal voor de kinderen met speciale mooie kinder prijzen. Als grote klapper van dit grootse gebeuren is de trekking van de loterij, zondagavond om ongeveer 20.15 uur zal de trekking verricht worden door G. Vooys doelman van A.Z.'67. We zijn nog aan het onderhandelen om er nog een A.Z. speler bij te krijgen en wel een international. Maar dit kan U allemaal zelf zien en beleven in het Bruno-Gebouw aan de Past.v.Muijenweg, naast de muziek school. Allemaal tot ziens op de Fancy-Fair. De jeugd-comm. van H.S.V. VIERTALLEN WEDSTRIJDEN B.C. „SANS ATOUT" Op woensdag 28 maart en donderdag 29 zullen de viertallen van Bridgeclub Sans Atout de laatste district-viertal- lenwedstrijden moeten spelen. Het eerste team, dat R.K.A.B.C. op bezoek krijgt, zal aan een gelijk spel voldoende hebben, om zich in de eerste klasse Kampioen te kunnen noemen. Ook de kansen voor Sans Atout 4 mogen er zijn: met 1 wedstrijd minder gespeeld staan ook zij riant: één. Sans Atout 2 en 3 zullen moeten aantreden tegen vertegenwoordigende teams uit Schagen op donderdag avond. Het totale programma luidt als volgt: Sans Atout 1 - R.K.A.B.C. 3 Sans Atout 2 - Never Down 1 Sans Atout 3 - Never Down 2 Sans Atout 4 - R.K.A.B. C. 6 D.V.W. NIEUWS Zaterdag 23 maart j.l. trokken de zeevissers naar de Zuidpier in IJmuiden voor hun laatste kompetitie wedstrijd van dit seizoen, zodat ook nu van het zeevissen de eindbalans opgemaakt kan worden. De eindprijzen^ zullen worden uitge reikt op dë~ feestavond wélke gehouden zal worden op zaterdag 31 maart a.s. in de Sporthal 't Vennewater. De uitslag van deze wedstrijd luidde als volgt: 1. L. de Bruyne 61 cm 2. J. Bosman 49 cm 3. N. Ursem 22 cm 4. S. Verver 21 cm 5. J. v. Willigen 20 cm Alkmaar Stationsweg 56 tel. 072-1 18870 OUD PAPIER AKTIE STICHTING Z PC HEILOO A.s. zaterdag houdt de Stichting Z. en PC Heiloo de derde oud papier aktie van dit jaar. Zoals elke laatste zaterdag van de maand, zal ook nu weer een container worden geplaatst op de parkeerplaats bij het zwembad Het Baafje. tussen 10 en 12 uur kan eenieder, die de zwemsport een warm hart toedraagt, daar zijn of haar voorraad oud papier kwijt. Het bestuur van de Stichting vertrouwt io de komst van de „vaste kern" maar hoopt deze keer ook vele nieuwe „klanten" te mogen begroeten. ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO Zaterdagmiddag werd de 2e ontmoe ting in Noord-Scharwoude verzwom- men van de recreatieve zwemvier- kamp. Organiserende vereniging was Orkano uit Warmenhuizen. Het eerste gedeelte van de middag werd met elkaar de verschillende zwemslagen verzwommen. Het tweede gedeelte was meer in de recreatieve sfeer. Begonnen werd met een estafette spel waarin een badkuip een grote rol speelde. Het tweede spel was een groepspel: De groep moest trachten een skippybal in het doel te krijgen wat verhinderd moest worden door de tegenpartij. Heiloo eindigde op de eerste plaats, Orkano werd tweede, Pankras derde en D.A.W./Vliegende vissen vierde. Zaterdagavond moesten ook drie polo-team een wedstrijd spelen. De jongens aspiranten la haalden weer fors uit. Nu was A.Z.U. uit Uitgeest slachtoffer. Met 15-3 werd gewonnen. Ze bezetten thans de 2e plaats in hun poule. De dames moesten deze week weer de strijd aanbinden tegen de dames van K.Z.C. Ook nu weer moesten ze de wedstrijdpunten aan K.Z.C. laten. Uitslag 9-1. Het tweede herenteam moest in Den Helder de strijd aanbinden tegen M. S. V. Zeemacht. De uitslag is zeer onbevredigend door een niet juist functionerende jury. Er zijn 5 geldige doelpunten gescoord en er werd slechts eenmaal tegen- gescoord, maar de uitslag was volgens de jury 3-1. Zondagmiddag werd de laatste compe titie-wedstrijd verzwommen in het bad te Egmond. Er zijn 12 persoonlijke records verbeterd. Op de 100 m. vrije slag m.o. 14 jaar legde Trinette van Vliet beslag op de eerste plaats in 1.16.0. De derde plaats op de 100 m. vrije slag j.o. 14 jaar was voor Frans van Westerop in een tijd van 1.21.2. Roel de Hoop werd eerste in 35.3 en Roland Beenhakker derde in 36.0 op de 50 m. rugslag j.o. 16 jr. De eerste plaats op de 100 m. vrije slag m.o. 12 jaar was voor Areke de Hoop in een tijd van 1.18.9. Ook Tim Olgers had deze middag er weer goed zin in. Op de 100 m. vrije slag j.o. 12 jaar werd hij eerste in een tijd v*m 1.19.0 en op de 100 m. wisselslag pers. j.o. 12 jaar werd hij ook eerste in een tijd van 1.35.6. Trinette van Vliet legde ook beslag op de eerste plaats op de 100 m. schoolslag m.o. 14 jaar in een tijd van 1.33.3. Frans van Westerop werd tweede op de 100 m. schoolslag j.o. 14 jaar in een tijd van 1.31.0. De eerste plaats op de 100 m. wisselslag pers. m.o. 12 jaar was voor Areke de Hoop in een tijd van 1.33.7. De derde plaats was voor Willy Klamer in een tijd van 1.35.7. De derde plaats op de 50 m. vlinderslag m.o. 16 jaar was voor Nicole Brouwer in een tijd van 42.2. De eerste plaats bij de jongens was voor Stanley Rood in een tijd van 32.8. Op de 4x50m. wisselslag estafette dames werd Heiloo tweede en ook de heren op de 5x50 m. vrije slag estafette werden tweede. Beide eerste plaatsen werden bezet door de Reuring. JUBILEUM BRIDGE TOERNOOI Ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van het district Noord-Hof land werd zaterdag in alle zalen van het „Open Huis" - wat een geweldige gelegenheid is dat toch - een Bridge Festijn georganiseerd. Onder bezie lende leiding van de heer Hendriks, district voorzitter, startte om 12 uur precies een toernooi voor 320 bridgers uit het helé district. Dit toernooi zonder dissonanten, dat besloten werd door een koud buffet en dansmuziek had ook winnaars. Al- 1: Honig - Kossen, B.B.C. 2: Bos - Kuys B.B.C. 3: Essing - Oskam R.K.A.B.C. A2- 1Doctor -Peters de Waard 2: fam. Debets R.k.A.B.C. 3 Rootjes - van Zomeren S.A. Behalve deze 3de plaats in de A2 lijn waren de vertegenwoordigers van onze plaatselijke bridgeclub Sans Atout goed vooraan geëindigd: BI- 1: fam Kuyt. 2: Koersen - van Toornburg B2- 2: Bol weg - van Steeg Dankzij een goed lopende bediening onder de enthousiaste leiding van de heer Sondaar ging de viering door tot in de kleinte uurtjes. H.S.V. HEILOO Programma voor zaterdag 31 maart SENIOREN: Foresters 1 - H.S.V. 1 14.30 JUNIOREN: Dynamo B2 - H.S.V. B3 14.30 H.S.V. B4 - Alkm. boys B4 14.30 H.S.V. B5 - Vitesse B6 14.30 Flamingo's B5 - H.S.V. B6 14.30 JUNIOREN-C': Kolp. Boys C3 - H.S.V. C3 13.15 H.S.v. C4 - Alkm. Boys C4 13.15 C.S.V 3 - H.S.V. C5 13.15 H.S.V. C6 - Adelbert C2 12.00 Kolp. Boys C5 - H.S.V. C7 13.15 Programma voor zondag 1 april a.s. SENIOREN: Z.F.C. 1 - H.S.V. 1 14.00 H.S.V. 2- L.S.V.V.2 11.00 H.S.V. 3 - Limmen 3 14.00 Zouaven 6 - H.S.V. 4 12.00 H.S.V. 5 - Zaandijk 4 14.00 Zaanse Boys 2 - H.S.V. 6 12.00 H.S.V. 7 - Vitesse 11 14.00 Go-Ahead 5 - H.S.V. 8 12.00 Huiswaard 2 - H.S.V. 9 14.30 H.S.V. 10 - Hugo-Boys 9 11.00 Huiswaard 3 - H.S.V. 11 14.30 VETERANEN: H.S.V. 12 - W.F c. 13 vriendsch. DAMES: V.V.W. 1 - H.S.V. 1 JUNIOREN-A: W.F.C. Al - H.S.V. Al Graftdijk Al - H.S.V. A2 H.S.V. A3 - Flamingo's A2 JUNIOREN-B: Purmerend BI - H.S.V. BI Purmerend B2 - H.S.V. B2 JUNIOREN-C: Purmerend Cl - H.S.V. Cl Purmerend C2 - H.S.v. C2 11.00 10.00 10.00 10.00 11.00 10.00 10.00 10.00 10.00 DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUT 1979agen woensdaëmiddag 21 maart LH?' ^Z': Hulskamp/Wehnse, oö; 2. Grootes/Brugman, 56; 3. Rootjes/Agsteribbe, 49; 4. Löhr/ Schoenmaker, 46; 5. de Vries/Blik slager, 43. A. Lijn OW: 1. Bakker/Groen, 60; 2. Garr1 tsen/Feller53; 3. Dekker/Stolk, £°ii 4- Janssen/Zomerdijk, 41; 5.. Gallee/Kemper, 47. Lij*! N-z-: 1. Fagel/Mendes da Costa, 56; 2.'de Wild/Cornelisse, 53; d. Koebrugge/Coebergh, 52; 4. v d Goot/van Vegten, 45; 5. Brandse/van Buitenen, 42. B Lijn O.W.: 1. Toby /Toby, 64; 2. Eberson/Meyering, 57; 3. Jager/de Wilde, 54; 4. Harreveld/Roest, 46; 5. Goldsteen/Van Ee, 31. C. Lijn N.Z.: 1. Roozen/Dolmans, 62; 2. Vries/Spruit, 52; 3. Rozing/Kra- mer, 45; 4. Duin/Joekel, 43; 5. N au ta/Lansdaal, 42; 6. Oosterhuis/van Tiel, 37; 7. Helling/Appelman, 36; 8. Frugte/van Duin, 34. HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 20 maart: NZ: 1. hr/mw. Mercks, 61 pet.; 2. hr./mw. Koster, 53 pet.; 3. hr. Berkman/mw. Zwart, 49 pet. O—: 1. hr./mw. Souverein, 62 pet.; 2. hr./mw. Belleman, 52 pet.; 3. mw. v. Ravenzwaay/hr. v.d. Zwaard, 48 pet. Uitslagen donderdag 22 maart: Groen NZ: 1. hr./mw. Tamminga, 55 pet.; 2. dames de Jager/de Wilde, 53 pet.; 3. heren Gorse/Rozing, 53 pet. Groen OW: 1. hr./mw. v.d. Zijden, 69 pet.; 2. hr./mw. Groeneveld, 53 pet.; 3. dames v. Hooi werf f/Hardeveld/ Kleuver, 44 pet. Blauwi NZ: 1. dames Gallee/Moscou, 59 pet.; 2. dames Imeson/Worp, 59 pet.; 3. dames Klerk/Stark, 51 pet. Blauw OW: 1. dames v.Duin/Mercks, 61 pet.; 2. heren Bies/Berkman, 58 (55) pet.; 3. hr. Gerssen/mw. Janssen, 53 pet. Stand onderlinge kompetitie: 1. heren v.d. Berg/Mercks, 55.71 pet.; 2. hr./mw. Tamminga, 52.94 pet.; 3. hr./mw. v.d. Zijden, 52.94 pet.; 4. dames Koens/Löhr, 52.80 pet.; 5. heren Gorse/Rozing, 52.58 pet. Het is niet mogelijk om elke week hetzelfde te vragen, maar deze keer moet het toch maar weer eens: het invullen van de scorepunten was donderdag weer niet zonder fouten - en dat is dan heel voorzichtig uitgedrukt - en wat is de oorzaak? Natuurlijk kan degene die schrijft een fout maken, maar het blijft de taak van de tegenpartij om dit te kontroleren; het is toch niet zoveel werk: schrijven bij het juiste paarnummer, het gespeelde kontrakt met het resultaat, de scorepunten en min en plus en tenslotte de kolom NZ of OW. We vragen het nog maar eens, misschien is dan volgende week geen korrektie nodig. Over woensdag 2 mei deze week geen nieuws; iedereen houdt die avond toch vrij voor de prijzenwedstrijd? Eb iedereen is dan: alle leden, maar ook degenen, die regelmatig als reserves hebben meegespeeld. k Te beginnen met dinsdag 3 april zullen we de beide dinsdag-groepen enkele keren door elkaar laten spelen, zodat we alvast wat aan tempo en regels kunnen wennen. Dit hebben we nodig om op 2 mei te kunnen meedoen en ook om in de weken daarna te kunnen spelen. Het is jammer, maar het ziet er op het ogenblik naar uit, dat we in de zomermaanden de dinsdagavond moe ten laten vervallen; we zouden zeker 8 deelnemers meer moeten hebben dan er nu zijn opgegeven om een redelijke bezetting te houden; we zullen de beslissing nog een paar weken uitstellen om U de gelegenheid te geven om te zien of U nog kennissen nebt. die zouden willen meedoen. Inlichtingen hierover, over lidmaat schap of aanmelden als reserve zijn te krijgen bij v.d. Zijden, tel. 331676; op dinsdag is dit nummer beschikbaar voor eventuele afschrijvingen. Wilt U bij verhindering op donderdag bellen naar mw. Klerk, tel. 334368? S. V. DE FORESTERS Wedstrijdprogramma voor zaterdag 31 maart 1979. SENIOREN: Foresters - H.S.V. 14.30 A-JUNIOREN: B-JUNIOREN: A.F.C.'34 B3 - Foresters B3 14.30 Foresters B4 - J. Holland B4 14.30 C—JUNIOREN: A.F.C. '34 C3 - Foresters C3 11.30 Foresters C4 - De Rijp C2 13.15 Go-Ahead C2 - Foresters C5 13.15 Wedstrijdprogramma voor zondag 1 april 1979. SENIOREN: Foresters 1 - Alkm. Boys 1 14.00 Foresters 2 - Alkm. Boys 2 12.00 Limmen 7 - Foresters 3 11.00 Foresters 4 - St. Adelbert 4 12.00 Egmondia 5 - Foresters 5 14.30 Graftdijk 3 - Foresters 6 12.00 Flamingo's 8 - Foresters 7 12.00 Foresters 8 - Kolp. Boys 8 12.00 - Alkm. Boys 1 - Alkm. Boys 2 Foresters 3 - St. Adelbert 4 - Foresters 5 Foresters 6 - Foresters 7 Kolp. Boys 8 A—JUNIOREN: C.S.V. A1 - Foresters A1 Foresters A3 - Hugo Boys A2 KWARTET B/C JUNIOREN: Alw. Forw. B1 - Foresters B1 Alw. Forw. B2 - foresters B2 Alw. Forw. Ci - Foresters CI Alw. Forw. C2 - Foresters C2 11.00 14.30 12.45 12.45 12.45 12.45 DAMCLUB HEILOO ADSPIRANTEN. De met spanning tegemoet gezienen partij v.d.Vlies-Out kon helaas niet doorgaan, wat jammer is voor de bezetting van de bovenste plaats. Wel de belangrijke partij Leeuwerke-Sieg- man die van beide zijde veel slagwerk opleverden, met uiteindelijk de overwinning door eerstgenoemde. Zonderhuis draagt de rode lantaarn van z'n groep door de nederlaag tegen Hess. De overwinning van Abbo op Ursem en de kans voor Abbo die tegen Pruim een afgebroken partij had om vier punten te vergaren werd door Pruim te niet gedaan. Pruim wist tegen Beintema in z'n partij remise af te dwingen. Engel nam de leiding weer over en kwam met een mooie vangstelling in het eindspel tot volle winst op Simons. B. v.d.Linden kwam in het middenspel op materiaal voordeel en won toen zonder moeite van v.Wijk. Best kwam tot de volle winst tegen Karon een goed begin is het halve werk! A. Glorie beet fel van zich af tegen J. v.d. Linden maar moest uiteindelijk de vlag strijken, de andere partijen werden remise. Roo- zen kon het niet bolwerken tegen hermes. De andere partijen werden uitgesteld. P. v.d. Vlies - M. Out uitgest. F. Zonderhuis - F. Hess 0-2 J. Leeuwerke - P. Siegman 2-0 E. Ursem - V. Abbo 0-2 K. Simons - T. Engel 0-2 W. Pruim - M. Beintema 1-1 V. Abbo - W. Pruim 0-2 B. v.d.Linden - T. v.Wijk 2-0 J. de Best - A. Karon 2-0 G. Roozen - J. Hermes 0-2 Jonge damliefhebbers zijn van harte welkom donderdagavond 7 uur in het Open Huis zaal 4. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS UITSLAGEN BRIDGECLUB >SANS ATOUT" Heiloo, d.d. 26 maart 1979 A. N-Z. 1. mw. Rootjes - Kramer 58 2. Brandenburg - de Vries 51 fam. Kuijt 49 de Winter - v. Zomeren 49 Lansdaal - vendel 48.5 fam. de Waal 44.5 3 4 5 6 B. N-Z. 1. fam. Schreiber 2. Bolweg - v. Diepen 3. fam. Weisenborn 4. Post - Tensen 5. hh Visser 57 55 51 46.5 46 f v '/f- 'v 6. ds v. Wissen - Janssen (45)1.5 C. N-Z. 11. Roozen - Appel (55) 63 2. ds Hulskamp - Roozen 56.5 3. ds Smit - v. Twuijver 54 4. Köhne - Postma 46.5 5. fam. Jac. de Vries 42.5 6. fam. Bakker 37.5 D. N-Z 1. fam. Groenveld 58 2. Frugte - Jongkind 53.5 3. mw Gallee - Gerssen 51.5 4. fam. Broksma 51 5. ds Kemper - Coebergh 49 6. ds de Geus - Nobel 37.5 E. N-Z 1. ds v.t. Hart - Berkman (55) 63.5 2. ds Garritsen - Löhr 62 3. mw Krul - Bonnewit 62 4. ds Goldsteen - Koebrugge 53 5. fam. Toby 45 6. fam. Vreeswijk 45 7. ds Krab - Spruijt(45) 37.5 8. mw v. Buitenen - Heideman 31.5 A. O-W 1. Nap - v. Steeg 60 2. Rootjes - Schouten 57.5 3. fam. Schaffer 49 4. fam. Mak 48.5 5. fam. Kaashoek 46 6. mw Beerepoot - Kemper(45) (50)39 B. O-W v 1. v. Leeuwen - Velserboer 53 2. Koersen - v. Toornburg 52.5 3. fam. Dolmans 52.5 4. fam. Nieuweboer 51 5. ds Stolk - Meijering (50) 48.5 6. fam. Daudeij 46.5 C. O-W 1. Punt -v.d. Woude 57 2. ds Bleijs - Werdmuller 56.5 3. ds Bolweg - v. Steeg 54 4. Rusch - v. Twuijver 48 5. fam. Boersen 43.5 6. ds Hommes - Schouten 41.5 D. O-W 1. fam. Tamminga 63.5 2. fam. Slob 61 3. ds Cornelissen - de Vries 55.5 4. ds Blikslager - de Jager 47 5. mv v.d. Goot - de Git (45) 39.5 6. ds Harreveld - Roest 34 F. O-W 11. fam. v.d. Wulp 68 2. hh Elders 63.5 3. fam. Mscou 62.5 4. ds Piersma - Velserboer 55 5. mw Bakker - Goos 43.5 6. ds Frugte - Lansdaal 43 7. ds Post - Pohleij 41.5 8. fam. Maas 23 MILJOENEN METERS STUURLINT. Jongens imiteren graag wielrenners. Zo zie je de laatste tijd dat ze hun fietsstuur, ook als het geen race-model is, omwikkelen met stuurlint, het liefst in een opvallende kleur. Gelukkig is er voor hen keus uit wel elf kleuren, zelfs met kleurbanen in de lengterichting van bijvoorbeeld de olympische kleuren. Wielrenners ge bruiken stuurlint uit rationele over- wegingen. zij pakken het stuur, al naar gelang wegsituatie, helling of te leveren prestatie, vaak elders dan bij de uiteinden beet. Zonder stuurlint biedt de stuurhuis vaak een te gladde, dunne en koude greep. Een renner is kritisch op kwaliteit en grip van het met twee zelfkanten geweven, geïm pregneerde katoenen lint. Het bestaat ook in zwart of bruin veloursachtige uitvoering, die prettig aanvoelt en goed stroef is. zij gebruiken graag hoogwaardig stuurlint en benutten per stuurhelft een rolletje van 2,5 meter, dus 5 meter per stuur. Veelal wordt na een grote rit het oude stuurlint verwijderd omdat het vuil is geworden en dan vervangen door fris schoon lint. Het wereldverbruik van hoogwaardig stuurlint is daardoor miljoenen meters per jaar. Zaterdag 24 maart j.l. bereikte de Heiloose hockeyclub de Terriërs een nieuwe mijlpaal in haar bestaan. Voorzitter Wim Gallee van de 500 leden tellende hockeyclub ontving uit handen van de heer Ph. Homeyer, van het isolatiebedrijf Isotherm Heiloo B.V., een complete outfit voor een elftal. De heer Homeyer overhandigde de voorzitter symbolisch een trainings pak in de clubkleuren geel/zwart. Hij merkte daarbij op, dat een isolatie bedrijf uiteraard tot taak heeft te isoleren en dat daarom in het sportgebeuren een trainingspak bij uitstek geschikt is voor Isotherm om sportmensen aan te bieden. Vervolgens droeg de voorzitter de outfit over aan het eerste herenteam van de Terriërs, dat in de derde klasse van de K.N.H.B. (voor het eerste jaar) met deze tenues een goed figuur zal slaan. Na een foto en strafpush van de heer Homeyer op doelman Piet Oldenburg, stortten de Terriërs zich in de strijd met het Haarlemse Alliance en bereikten een 1-1 gelijk spel. LUCKY STRIKE WINT TERREIN BIJ BOWLING HEILOO In hun poging bij de bovenste twee te komen bij de dinsdagavond-league versloeg Lucky Strike Pin Five met 4-0 waarbij Ivo Hottentot met 506 naar een grote vorm groeide. Leider Kokkel koren versloeg Black Out met 4-0. Joop Kaitjily was met 201 de enige die de tweehonderd passeerde. Quintet verspeelde een puntje aan Nooitgedacht, 3-1, terwijl Golden Pins met 4-0 Gelukzoekers de baas bleef. An ja Schouten met 430 was hier de sterkste. De stand bij de Team Kokkelkoren Quintet Lucky Strike golden Pins Black Out Nooitgedagt Gelukzoekers Pin Five dinsdagavond league: gew pinfall gem 75 48525 735 72 46443 703 60 46344 702 48 40353 611 33 38257 579 25 35364 535 18 35041 530 17 33097 501 Op de maandag-vroeg versloeg leider The Spots/MS Jopie United met 3-1. Helaas heeft Antoon Pekel door een auto-ongeval moeten afhaken. We wensen hem en zijn vrouw van harte een spoedig herstel toe. Meertreffers won met 4-1 van The Indians waarbij Anita Zandbergen met 152 haar persoonlijke prestatie wat opkrikte. The Cowboys klopten de Pinbollen met 3-1 terwijl rollebollers met 3-1 wonnen van Disco Heiloo die nu naar de 6de plaats afzakten. Leider Pro Shop Heiloo had het op de maandag-laat knap moeilijk tegen de Kattenberg. Met moeite werd Bep Zwaan (439) en haar medestrijdsters met 3-1 geklopt. Pinkillers versloeg nu Brunswickers/ Wabo met 3-1 en mogen zich terecht de titel reuzendoder aanmeten. Altijd Raak maakte hier goed gebruik van door met 4-0 Huiswaard II te kloppen. Bets Wartenhorst liet zien met haar 472 dat ze weer in vorm is. Piet Hoetjes met 500 was de sterkste speler die Matadoren naar een 3-1 winst op Pintreffers leidde. Albertine Wagemaker bracht haar persoonlijke score op 186. TENNISVERENIGING „HET VENNEWATER" Openingstoernooi senioren. Op zondag 1 april a.s., aanvang 09.30 uur, (aanmelden tussen 08.45 en 09.15 uur) zal het jaarlijkse openings toernooi worden gehouden. Deelname van allé leden (maximaal kunnen ongeveer 200 personen deelnemen! of zij nu de tennissport geheel of in geringe mate beheersen, wordt daarbij zeer op prijs gesteld. De feestcommissie heeft toegezegd tegen het einde van het toernooi (ongeveer 16.00 uur) te zullen zorgen voor een feestelijke en gezellige sfeer (met muziek) in het clubhuis. Vanzelfsprekend zijn ook die leden, die niet in de gelegenheid zijn geweest aan dit toernooi deel te nemen, bij deze muzikale afsluiting van harte welkom. BEGIN het nieuwe seizoen GOED: KOM deze eerste dag van het officiële tennisseizoen OP DE BAAN. Bij slechte weersomstandigheden zal het toernooi worden verschoven naar zondag 8 april a.s., zelfde aanvangs tijd. v Ook din zal er vanaf 16.00 uur muziek zijn in het Clubhuis. TRAINING. Voor de leden, die zich zaterdag, j.l. nog niet voor tennistraining hebben aangemeld, bestaat de mogelijkheid zich alsnog hiervoor op te geven, bij voorkeur vóór 1 april a.s. Dagelijks, voornamelijk 's morgens en 's middags, zijn nog een aantal uren beschikbaar, terwijl er ook op zaterdag nog een beperkte gelegenheid voor training is. wij verzoeken de leden, die training wensen, even het publicatiebord in het Clubhuis te raadplegen voor de nog openstaande uren en zich daarna telefonisch in verbinding te stellen met de op het gekozen tijdstip beschikbare tennisleraar. NATIONALE BOWLING KAMPIOENSCHAPPEN VOOR DE JEUGD Nadat Rik Nap in Vlaardingen een vierde plaats had behaald met gem. 182 pins en Kitty Nap in Breda een prachtige tweede plaats bereikte met gem. 168 pins, werden gisteren in de finale van de jeugdtrioleague Mark Hommes, Kitty en Rik Nap (het Pro Shop Heiloo-teamin Vlaardingen kampioen van Nederland! Wi l 11Ill III' \i\7niiiiiipTr^iiiPP' .m

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 6