Haar Lievelingstafel 1 orcrietjn S P 0 R T en S P E L P radio bakker Christofle W.M.F. 'ALL* IN - SERVICE' kennemerstraatweg 255 heiloo telef. 072-330262 li-Biipöf Tijdens de grootse Paasmeubel- show bij Rozing zullen wij meer dan 20 tafels feestelijk dekken, met serviezen voor dagelijks gebruik, als voor de bijzondere feestelijke tafel. Serviezen voor een populaire prijs, en voor een prijs waar u wat langer over nadenkt. „gedekte tafels" waarbij U, door het zien alleen al, in een feestelijke stemming komt. Wedgwood, Hutschenreuther, Villeroyen Bosch, Royal Albert, Mason, Arabia, Rörstrand, Zaal berg, Volendam zijn enkele van de fabrieksmerken waaruit de collectie is samengesteld. De kristallen glazen die de tafels sieren zijn van machinaal ge perst tot mondgeblazen en handgeslepen fonkelend vakwerk. de bestekken op deze „gedekte tafels" zijn van de Franse zilversmid Nummer 1 en de Duitse topfabrikant in pleet en eromargan Deze feestelijk gedekte tafels zijn een greep uit de collectie van Heerenweg 211 - Heiloo hk Stationsplein - Tel. 331166 o2 j wat wil dat zeggen9 SPECIALIST IN KLEUR EN GELUID hard UITKIJKPOST 11 APRIL 15) [KIJKPOS TWEE KAMPIOENEN BIJ EFFECT-JEUGD Bij de zaterdagmiddag in de Sporthal Egmond gespeelde volleybalwedstrij den is het eerste meisjes adspiranten B team ongeslagen kampioen geworden. Dit team bestaande uit Marjolein Manshanden, Esther Klaver, Margriet Swart, Annette de Ruiter, Nanda de Waart, Joke de Rooy, Ingrid Ooievaar en Elise Goosens bleek in deze poule al een team van grote klasse. Ook het eerste jongensteam dat reeds een week eerder in de Sporthal te Warmenhuizen het kampioenschap behaalde liet vaak al uitstekend volleybal zien, waarvan veel kijkers genoten zullen hebben. Weliswaar kwam deze titel niet helemaal zonder geluk tot stand, maar het krachts verschil was bij de jongens dan ook minimaal, wat het spelpeil duidelijk verhoogde. In dit kampioensteam speelden: David Elderenbosch, Djerry Emanuels, Hank Poot, Jelle Nijdam, Hans Bremer, Gerrit Bakker en Jeroen Vader. Het 3e meisjesteam wilde in Egmond niet achterblijven en behaalden ook weer eens een overwinning, geweldig hoor! De laatste wedstrijddag is zowel voor de mini's als adspiranten- teams op 5 mei in de Sporthal te Bergen. BRIDGECLUB SANS ATOUT in de vierde 2-4) zijn de gepromoveerd: Door de prestaties periode (19-2 t/m volgende bridgeparen naar „A": heren Koersen - Van Toornburg 375.5; fam. Weisenborn 368.5; en de heren Bolweg - van Diepen 367. Na,r „B": fam. Bakker 395, de dames Bolweg - Van Steeg 372.5 en de dames Hulskamp Roozen 371.5. Naar „C'r: fam. Groeneveld 398.5, fam. Tam- minga 390, en de heren Appel - Roozen 373. Naar „D": dames Garritsen - Löhr 396, mevrouw Krul - Bonnewit 370.5 en mevr. Krab Witting 360. Naar „E": dames Pohley - Post 385.5, de dames Piersma - Velserboer 383.5 en de heren Elders 372. In de laatste etappe voor het Club Kampioenschap liggen de volgende paren nog in de race na 28 zittingen: 1. de heren Nap - Van Steeg 1518.5 2. mevr. Rootjes - Kramer 1469 3. hrn. Rootjes - Schouten 1464 4. familie de Waal 1449.5 5. hrn. de Winter - Van Zomeren 1414 6. hrn. Brandenburg - De Vries 1386.5 S.V. DE FORESTERS Wedstrijdprogramma voor zaterdag 14 april 1979. Senioren: Huiswaard - Foresters TENNISCLUB HET VENNEWATE Uitwisseling competitie-teams; Heiloo - Het Vennewater. t Onder zeer ideale weersomstan heden heeft ook dit jaar weer langzamerhand traditionele uitwi ling met onze zustervereniging Heil# plaatsgevonden. De jeugdcommissies van beide veren gingen hadden dit evenement op^ laatste twee zaterdagen van de maan maart georganiseerd. Op zaterdag 24 maart werd er oph( Vennewater door de sterkste team van beide verenigingen gestreden. De balans, die op het einde van niorgen kon worden opgemaakt, sli duidelijk door naar de kant van Hi Vennewater. Dit was een succes, dat we tege; Heiloo nog nooit eerder haddei meegemaakt. De zaterdag daarop werd er op j tennisbanen van Heiloo door de zwakkere team^ gespeeld. Ook hi{ was het resultaat bijzonder positief. Een duidelijke vooruitgang in spelpeil, vergeleken met afgelopti jaar, was bij een groot aantal kinder*; duidelijk te constateren. We kunm als jeugdcommissie dan ook vaststellen, dat de wintertraining, we voor het eerst hebben opgeze: duidelijk daaraan heeft bijgedragen. Het is te hopen, dat we dit jaar e* een team als kampioen kunne begroeten, want dat hebben we niet meegemaakt. 14.30 GROTE H.S.V. KLAVERJAS(PAAS)DRIVE Op vrijdag 13 april a.s. wordt er in de H.S.V.-kantine in samenwerking met H.B.V. een grote paasdrive gehouden, aanvang 20.15 uur. Er is, zoals van ouds voor een groot aantal prachtige prijzen gezorgd, zodat het wederom een knal-avond beloofd te worden. Er is ruimte genoeg in onze gezellige kantine, zodat niets U behoeft te weerhouden om weg te blijven. Joop en Truus zorgen voor een gratis kopje koffie en een hapje. U komt toch ook? De klaverjaskommissie. LANDELIJK bridgetoernooi „RUITEN BOER" In de eerste week van april zijn de voorronden verspeeld van het jaar lijkse toernooi, dat bekend staat onder de naam Ruiten Boer". Een record aantal paren (ruim bOUU) had zich voor deze happening, die voor de 20-ste maal werd gehouden ingeschreven. Leden van Bridge Club „Sans Atout kwamen woensdagavond bijeen Na 21 probleem spellen kon door Wed strijdleider Mak de eindstand worden berekend. De eerste 2 paren gaan over naar de halve finale, die op 6 mei in Amsterdam zal plaats vinden. De eerste 10 plaatsen werden als volgt verdeeld: 0 I. familie De Waal 59.13 pet. 2. Koersen - Van Toornburg57.14 pet; 3. familie Schaffer 56.35 pet.; 4. familie Tamminga 55.95 pet., 5. familie Kuyt Pc^*; 6. Roozen - Rusch 50.40 pet.; 7. ds. Smit - Van Twuyver 50.00 pet.; 8. familie Boersen 48.41 pet.; 9. familie Groeneveld 47.62 pet.; 10. mevr. Gallee - Gerssen 47.62 pet.; HOOFDKLASSER E.D.O. TE ZWARE KLUIF VOOR SOFTBALLTEAM VAN B S C. HEILOO HEILOO. Het eerste honkbal- en het eerste softballteam van B.S.C. Heiloo zijn in het afgelopen weekend in hun oefenwedstrijden niet tot winst gekomen. Het eerste softballteam moest de verwachte nederlaag incas seren tegen hoofdklasser E.D.O. en het eerste honkbalteam kon het niet bolwerken tegen de interregionale jeugd van Terrasvogels. Het eerste softballteam had in dit weekend een bijzonder zware tegen stander in hoofdklasser E.D.O. Het bleek voor Heiloo een veel te zware opgave. Het was niet zozeer het klasseverschil, dat overigens zeer duidelijk aanwezig was, als wel de nervositeit de te grote gespannenheid, waardoor Heiloo een zeer forse nederlaag moest incasseren. Het veld steunde Monique Sanchez, het nieuwe, jeugdige-werpster-talent van B.S.C. Heiloo, totaal niet, waardoor E.D.O. vlotjes in de eerste vier innings naar een 18 - 0 voorsprong kon uitlopen. Pas toen international Marian van Ginhoven de Heiloo gelederen kwam versterken, ging het wat beter. Het eerste softballteam gaat deze week verder oefenen tegen Foresters (woensdagavond) en vervolgens zater dag 14 april om vijf uur tegen het reserveteam van Terrasvogels. Het eerste honkbalteam, dat voorlopig Benno Dijkstra moet missen, kon aanvallend niet imponeren. Tegen he^ interregionale jeugd team van Terras vogels, dat een knappe partij speelde, kon niet gescoord worden. In verdedigend opzicht ging het redelijk, maar verder is hier ook alles mee gezegd. Zaterdag 14 april oefent B.S.C. Heiloo tegen O.D.I.Z. 1 en maandag 16 april tegen Lelystad. V.V. EFFECT Een overwinning behaalde het 3e damesteam op 3 april j.l. op V.L.N. 2. De eerste set begon heel traag, het leek wel of de dames vast stonden. De strijd ging ongeveer gelijk op, en werd in het voordeel van Effect beslist. De tweede set ging verloren met 14-16. De tegenpartij ving alle ballen, ook van de smashes, goed op. De derde set werd net aan gewonnen. In de vierde set stond Effect op een gegeven moment votor met 13-0, zowat alleen door de serve. Toch wist de tegenpartij nog 8 punten te behalen, zodat de stand van de set op 15-8 kwam. Het derde herenteam kwam tegen Reactie 2 tot een gelijk spel in de wedstrijd van 27 maart j.l. Het bekende gezegde: "Na een slechte generale een goede wedstrijd", ging gelukkig voor Effect op. Een stroef draaiende training ging n.l. vooraf aan de wedstrijd tegen Reactie 2, die 2 plaatsen boven Effect 3 stond. Het zag er echter in de begin fase niet naar uit. Een furieus aanvallend Reactie had aanvankelijk géén kind aan het futloos draaiend Effect. Daarom zat er in de eerste set geen winst in. Na enkele omzettingen in het team en een hartig woordje onderling werd met de 2e set begonnen. Nu was het Effect dat overtuigend de aanval zocht vooral via het trio Tervoort, Kaandorp en Kraakman, terwijl met veel kracht ook het blokkeren niet werd vergeten. Een en ander resulteerde in een gemakkelijke setwinst voor Effect. Hoopvol dus gestart aan de derde set. Deze ging aanvankelijk gelijk op, maar goed verdedigen door Klaver en Brinkhuis voorkwam erger. Om toch vooral op winst te spelen moest zelfs een wissel worden toegepast. Scholten kwam in de ploeg om aanvallend wat meer pressie te kunnen uitoefenen. Door goed blokkeren van Rijnbeek en enkele daverende aanvallen van Kraakman was de winst van deze set voor Effect. Zouden we ook de 4e set winnen en wie heeft de langste adem? dat waren de vragen. Ook hier weer een gelijk opgaand begin. Echter de vermoeidheid ging spreken. Verdedi gend ging het slechter draaien. Het inbrengen van de lengte van Jansen kon zelfs niet voorkomen dat deze set metminimum verschil aan de tegen partij moest worden gelaten. Eindstand derhalve 2-2. Een goed resultaat, hoewel winst erin had gezeten! GESLAAGDE TOERNOOIEN BIJ T V. „HEILOO" Het zondag en maandag j.l. gehouden kennismakingstoernooi voor de senio ren resp. junioren kan in alle opzichten als geslaagd worden be schouwd. Beide dagen was er niet over belangstelling te klagen. De senioren maakten met ca. 50 deelnemers een zgn. 2-ploegentoernooi mogelijk, de jeugd deed er maandag nog een schepje bovenop met een deelnemers tal van ca. 80, hetgeen uitwerkte op een zgn. 3-ploegen toernooi. Beide dagen genoten ook van de zijde van de weergoden positieve belangstelling hetgeen bepaald een verademing was na de lange-verplichte-winterslaap op het park aan De Dors. De inzet van de Technische Commis sie op beide dagen werd uiteraard in hoge mate gewaardeerd. Voorafgaande aan de toernooien werd er op zaterdagavond een discoavond voor de jeugd in het clubgebouw gehouden. Alsof het een toernooi betrof was ook daar de belangstelling groot en de gezelligheid troef. HEILOOER BRIDGE CLUB Uitslagen dinsdag 3 april: NZ. 1. dames Koster - Visser, 58 pet.; 2. hr,/mw. v. Gans, 52 pet.; 3. dames v. Ravenzwaay - Haafkens, 52 pet. OW: 1. hr./mw. Mercks, 63 pet.; 2. heren v. Santen - v. d. Zijden, 63 pet.; 3. hr. Löhr - mw. Warnars 56 pet. Uitslagen donderdag 5 april: Groen NZ: 1. hr. Buisman - mw. v. Goor, 57 pet.; en hr. Gerssen - mw. Janssen, 57 pet.; 3. hr./mw. Tam minga, 51 pet. Groen OW: 1. dames Koens - Löhr, 62 pet.; 2. hr./mw. Groeneveld, 53 pet.; 3. dames de Jager - Meyering, 50 pet. Blauw NZ: 1. dames v. Duin - Mercks, 58 pet.; 2. hr./mw. v. Vegten, 55 pet.; 3. dames v. d. Dool - Neyens, 50 pet. Blauw OW: 1. mw. v. d. Goot - hr. Löhr, 57 pet.; 2. dames Knoop - Schaap, 57 pet.; 3. dames v. Hoolwerff - Spruyt, 52 pet. Stand onderlinge kompetitie: 1. heren v. d- Berg - Mercks, 54.98 pet.; 2. dames Koens - Löhr, 53.42 pet.; 3. hr./mw. Tamminga, 53.06 pet.; 4. hr./mw. v. d. Zijden, 52.90 pet.; 5. dames Eberson - Groeneveld, 52.11 pet. Beantwoording van enkele vragen. Waarom wordt erop aangedrongen om nadat de wekker is afgelopen geen nieuw spel meer te beginnen? Omdat in een wedstrijd alle ronden gespeeld moeten zijn om een uitslag te kunnen berekenen en de laatste ronde dus om circa 11 uur klaar moet zijn. Waarom moet de laatste ronde om ongeveer 11 uur klaar zijn? jOmdat we om half twaalf de zaal moeten ontruimen (zie huisreglement Open Huis). en voor (lie tijd alles opgeruimd moet zijn, terwijl ook voor het berekenen van de uitslag tijd nodig is; maar ook omdat er mensen zijn, die de volgende dag weer naar hun werk moeten en daarom niet later naar huis willen. Waarom wordt gevraagd om de kaarten te tellen, goed in de mapjes te steken, de scoreïcaarten te kontro- leren? Omdat iedereen fouten kan maken, welke doorwerken op de uitslagen en het onprettig is om deze later te moeten korrigeren. Deze donderdag zijn van een spel de NZ— en OW—kaarten na enkele ronden weer pmgewiss^ld. Wie kunnen aan de handicap-wedstrijd op woensdag 2 mei meedoen? Alle leden. Waarom zullen we op de komende speelavonden vragen, wie op 2 mei niet mee zullen doen? Omdat we bij de voorbereiding moeten weten, op hoeveel paren we moeten rekenen. Waarom zullen we op de komende avonden vragen, wie op dinsdag 1 en donderdag 3 mei (dit zijn de dagen vóór én na de drive) komen bridgen. Omdat we willen weten of er voldoende belangstelling is om voor die dagen de zaal beschikbaar te houden en eventueel wat te organi seren. Waarom verzoeken wij om bij verhindering uiterlijk 11 uur op de speeldag af te bellen - dinsdag naar v. d. Zijden, 331676, donderdag naar mw. Kletk, 334^68 -? Omdat er tijd nodig is om reserves te zoeken, wanneer we geen goede tafel-bezetting hebben en we dikwijls 20 keer moeten bellen om iemand thuis te treffen. Waarom hebben we mensen nodig, die evt. willen invallen? Hierover en voor verdere toelichting op bovenstaande vragen kunt U bellen: J. J. v. d. Zijden, tel. 331676. H.S.V. NIEUWS. Programma voor paaszaterdag 14 april SENIOREN: Go-Ahead 1 - H.S.V. 1 (Z) 14.30 H.S.V. 2 - W.G.W. 2 18.00 JUNIOREN-A' H.B.C. A-l - H.S.V. Al 14.00 JUNIOREN-B: H.S.V. B3 - Berdos B2 14.30 Foresters B4 - H.S.V. B4 14.30 Duinranders B2 - H.S.V. B5 13.00 H.S.V. B6 - Vitesse B7 14.30 JUNIOREN C: rogramma voor maandag 2e Paasdag SENIOREN: H.S.V. 1 - H.R.C. 1 H.S.V. 2 - I.V.V. 2 H.S.V. 3 - Go-Ahead 2 U.S.V.U. 4 - H.S.V. 4 H.S.V. 5 - Zaanlandia 3 O.F.C. 3 - H.S.V. 6 H.S.V. 7 - Uitgeest 4 C.S.V. 6- H.S.V. 8 Apollo'68/4 - H.S.V. 9 H.S.V. 10 - Vrone 6 K.S.V. 6 - H.S.V. 11 JUNIOREN-A: H.R.C. Al - H.S. V.. Al H.S.V. A2 - S.S.V. al A.F.C. a2 - H.S.V. A3 JUNIOREN-B: H.S.V. BI H. R.C. BI H.S.V. B2 - H.R.C. B2 JUNIOREN-C: H.S.V. Cl - H.R.C. Cl H.S.V. Cl - H.R.C. C2 14.00 11.00 14.00 14.30 14.00 12.00 14.00 11.00 12.00 14.00 14.30 12.00 14.00 14.30 11.00 11.00 11.00 11.00 SENIOREN: Programma voor donderdag 19 april VYS.V. '30/2 - H.S.V. 2 19.00 JUNIOREN-A; H.S.V. Al - Velsen Al 19.00 Zoals U ziet een inhaalprogramma voor zowel het 2e als het junioren Al elftal. Men lette dus goed op. Voor het overige hoop ik, dat de lagere elftallen, waarvan diverse leden zo gemopperd hebben over de lange duur van de winter, het niet laten afweten, zoals vorige week zondag is gebeurd. Kom op mannen, laat jullie sportvrienden niet in de steek en maak de klus af. De wedstrijdsekretaris. FORESTERS HANDBAL NIEUWS Heren senioren: Foresters 1 - Watervogels 1 9-22 Dames senioren: Foresters 1 - Laren 1 7-5 Foresters 2 - Berdos 1 7-2 Foresters 3 - D.W.O.W. 1 3-4 Foresters 4 - Egmond'74 6-5 Meisjes junioren: V.V.W. 1 - Foresters 1 4-3 Zwaluwen 1 - Foresters 2 5-1 Foresters 3 - D.W.O.W. 2 13-4 Meisjes adspiranten: Meervogels 1 - Foresters 1 8-6 Foresters 2 - A.O.G. 2 6-5 Meervogels 2 - Foresters 3 6-1 Meervogels 3 - Foresters 4 9-1 Foresters 5 - A.V.A. 3 1-10 Kolping 4 - Foresters 6 5-2 Pupillen meisjes: Kolping 1 - Foresters 1 afgelast Meervogels 3 - Foresters 2 8-7 Foresters 3 - Alkmaar 2 5-5 Meervogels 5 - Foresters 4 8-7 Kolping 4 - Foresters 5 afgelast Meisjes Welpen: Zwaluwen'30 2 - Foresters 1 0-6 Inschrijven van heren senioren en junioren is nog steeds geopend. Adres: B. v. d. Raa, tel. 333199. Verslag dames senioren: Deze week is Foresters 1 4 punten rijker geworden. Er werd afgelopen woensdag met 5-2 van Bato gewon nen, zondag werd er van Laren gewonnen. Deze laatste wedstrijd was aanmerkelijk moeilijker dan die van woensdag. De rust ging in met een 2-0 achterstand. Na de rust gingen de pupillen van Koos Stolk er echter steviger tegn aan, in korte tijd was het gelijk en kon Foresters een voor sprong opbouwen. Laren gaf zich echter niet zo maar gewonnen maar het attent spelend Foresters gaf de voorsprong niet meer prijs en zegevierde, verdiend. De uitslag was 7-5. HEERHUGOWAARD WINT GOUDEN SHUTTLETOERNOOI HEILOO.- Het Gouden Shuttle Toernooi, georganiseerd door 't Ven newater Badminton uit Heiloo, is gewonnen door Heerhugowaard. In de finale werd Insulinde met 5-0 verslagen. Door verschillende omstandigheden deden aan dit toernooi, dat voor de derde maal gehouden werd, niet de verwachte zestien, maar acht teams mee. De technische commissie van 't Vennewater Badminton, die de organisatie van dit toernooi voor haar rekening had genomen, besloot toen de voorwedstrijden niet uit vijf, maar uit acht partijen te laten bestaan. Alleen de finale werd wegens tijdgebrek teruggebracht tot vijf partijen. Zaterdag vonden de voorwedstrijden plaats. In poule A. werd Insulinde winnaar, voor Heerhugowaard, Venne water Badminton 1 en Velsen. In poule B. werd Zeemacht eerste voor Hanebalken, Vennewater Badminton 2 en Flash. De teams van Vennewater Badminton deden het op zich niet slecht. Het eerste team, bestaande uit Jaques Smit, Ben Keijser, Piet Natzijl, Helen Landwehr Johann, Landa Sauer en Joke Klaassen, werd uiteindelijk vijfde door zondag 't Vennewater Bad- mirtt9n2 met 4-1 te verslaan. Insulinde drong tot de finale door na een 7-1 overwinning op Hanebalken en Heerhugowaard maakte korte metten met Zeemacht. In de strijd om de derde en vierde plaats versloeg Zeemacht Hanebalken. Zevende en achtste werden uiteindelijk Velsen en Flash. Het toernooi, dat geslaagd genoemd kan worden, werd besloten met de prijsuitreiking, verricht door Jan Jeijsman, voorzitter ad interim van 't Vennewater Badminton. Nu al staat vast dat volgend jaar voor de vierde keer het Gouden Shuttle Toernooi wordt georganiseerd, met ongetwijfeld deelname van de winnaar van dit jaar, Heerhugowaard. DAMCLUB HEILOO ADSPIRANTEN A-junioren: Reiger B Al - Foresters A2 B-Junioren: Vitesse B3 - Foresters B3 Foresters B4 - H.S.V. B4 C-Junioren: Vitesse C3 - Foresters C3 Foresters C4 - H.S.V. C4 Berdos C3 - Foresters C5 14.30 14.30 14.30 13.15 14.30 13.15 Wedstrijdprogramma voor maandag 16 april Senioren Go Ahead 4 - Foresters 3 14.30 Foresters 4 - Flamingos's 6 12.00 Foresters 5 - SCV.5 14.30 AFC'34 8 - Foresters 6 12.45 Limmen 10 - Foresters 7 14.30 Foresters 8 - Bergen 6 12.00 A-Junioren: Egmondia A1 - Foresters A1 1200 Foresters A3 - Flamingo's A3 14.30 Kwartet B/C Junioren: Alkm. Boys B1 - Foresters B1 10.00 Alkm. Boys B2 - Foresters B2 10.00 Alkm. Boys CI - Foresters CI 10.00 Alkm. Boys C2 - Foresters C2 10.00 DAMCLUB HEILOO In de onderlinge competitie werden donderdag j.l. de volgende partijen gespeeld: Groep 1 J. Groenenboom - A. Kroon 2-0 C. Bijwaard - A. Voogt 0-2 Groep 2: A. Raaymakers - R. Buwalda J. Mooy - G. Dijkstra J. Kraakman - N. Ursem C. Swart - W. Bos A. v.d.Werf - B. Hofman A. v.d.Werf - R. Koch Tussenstand groep 1 J. Groenenboom K. Ligthart R. de Boer A. Voogt L. Koersen C. Bijwaard F. Schouten C. v. Lieshout A. Kroon UITSLAG DAMES BRIDGECLUB "SANS ATOUT" WOENSDAGMIDDAG 4 APRIL A. Lijn. N.Z. 1. Grootes - Brugman 2. Hommes - Gallee 3. Rootjes - Agsteribbe 4. Bakker - Groen 5. Hulskamp - Wehnes B. Lijn N.Z. 1. Fagel - Mendes da Costa 2. Janssen - Zomerdijk 3. Harreveld - Roest 4. Jager - Meyering C. Lijn N.Z. 1. Frugte - van Duin 2. Roozen - Dolmans 3. Swol - hr. Landsdaal 4. v.d. Goot - van Vegten A. Lijn O. W. 1. Garritsen - Cornelissen 2. de Waal - Krab 3. Toby - Toby 4. Löhr - Schoenmaker 5. de Vries - Blikslager 5. Broksma - Stolk 6. Eberson - Groeneveld 7. Koebrugge - Coebergh 8. Smit - van Buitenen 5. Oosterhuis - Leep 6. Nauta - Lansdaal 7. Appelman - Helling WANDELSPORTVERENIGING "HET PUTJE" Op zaterdag 28 en zondag 29 apn 1979 organiseert de Noord-Hollands Wandelsport Bond met medewerkii van onze plaatselijke wandelvereni "Het Putje" de jaarlijkse Bloembolle wandeltocht. Er wordt gewandeld over de afstandi 5, 10, 15, en 25 km. Leeftijden: 6 t/m 7 jaar 5 km; 8t/i 11 jaar 10 km; 12 t/m 13 jaar 15 Vanaf 14 jaar 25 km. Deelname aan lagere afstanden, isJf alle tijden toegestaan. Het parcours voert langs de bloei? bollenvelden van Limmen en Het startlokaal is in de Pai Christieschool, Hogeweg 23 te Lim men. Start tijden: zaterdag van 10 tot uur voor de 25 km. Overige afstandei van 10 tot 14.00 uur. Zondag van 10 tot 11 uur voor de 21 km. Overige afstanden van 10 U 12.30 uur. Het startbureau wordt beide da een half uur voor gemelde geopend en om 17.00 uur gesloten Inschrijfadressen Mevr. Houtenbos, Ewislaan 22, 1 GN Heiloo, tel. 072-332345; Kaandorp, Bogerdlaan 42, 19061 Limmen, tel. 02205-1557; D. J den Berg, Pieter van de Werf straat] 1067 EL Amsterdam, tel. 135636; of op postgiro 177112) t.n.v. D. J. van den Berg, Amsterdam. Graag op de giro vermelden: de da (zaterdag of zondag), de afstand, het aantal pesonen. Aangeboden: VOLVO 144 S bwjr. '68 met trekhaak, technisch in goede staat. Kerkelaan 7, tel. 331187, I 16-27 16-27 16-23 16-20 16-16 16-7 15-21 16-20 16-20 16-12 16-19 10-12 Stand groep A. M. Out J. Leeuwerke P. Siegman P. v. d. Vlies F. Hess F. Zonderhuis Stand Groep B. W. Pruim V. Abbo T. Engel E. Ursem M. Beintema M. Homeier Stand groep C. R. Castricum J. v. d. Linden M. Schaap A. Glorie B. v. d. Linden A. Homeier M. Franse A. Scholten J. Hermes J. Heerman Stand groep D. A. Karon Y. Schoutsen Ast. Meier T. v. Wijk K. Simons A. de Mare J. de Best C. Plooijer G. Franz J. Kraakman J. Castricum De slotavond is weer succesvol verlopen. We sluiten nu tot oktober en hopen dan weer met frisse moed te beginnen. Jongelui allemaal hartelijk bedankt voor de prettige samenwerking. De competitieleider. Pankoekhuis. Petit-Restaurant: tel. 072-331713. Ook voor een „espresso- koffie" kunt U bij ons terecht 16-22 14-21 14-19 NA 3 JAAR Uw kleuren-TV is betaald, u heeft géén cent reparatiekosten gehad én wij garanderen een royale INRU1LPREMIE van minimum 500, Zodat u zich opnieuw voordelig een nieuwe kleuren-TV kunt aanschaffen, als u wilt! 16-16 14-18 Bij aankoop: inruilgarantie van minimaal 500 na drie jaar! Geen aanbetaling' Hoge inruilprijs! Drie jaar lang geen reparatiekosten! Toestel drie jaar verzekerd (o.a. tegen brand en diefstal)! Kijk, dat is onze „ALL-IN-SERVICE'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 20