MALLEVOORT VERHUUR Maak uw gazon weer fit SP0RT en SPEL 1 iMfe glas-servies tafels stoelen etc. Egmond Hyacinten-feest in Hasebroekschool VERENIGINGS NIEUWS rty r Willem Ruis-show (Ned. 1) voor Zonnebloemaktie HERDENKINGTWEEDE WERELDOORLOG Gazonaktivering Langwerkend UITKIJKPOST 25 APRIL BESPAAR ERGENIS EN ENERGIE MAAK NU AFSPRAAK VOOR AUTO-VAKANTIEBEURT Automobilisten die met hun auto op vakantie gaan (en dat worden er nog steeds ieder jaar meer) doen er dit jaar extra verstandig aan zo gauw mogelijk een afspraak te maken met hun autobedrijf voor een (vakantie) onderhoudsbeurt. De autobedrijven zullen het dit jaar tot aan de zomervakantie extra druk hebben, zeker vlak daarvoor in juni en juli. En nu al is het het ten gevolge van de barre winterperiode bij veel autobedrijven druk. In de winterse sneeuw- en ijstijd hebben vele auto's het een en ander opgelopen dat men nu zo langzamerhand laat herstellen. Tevens zijn er in die periode relatief weinig nieuwe en gebruikte auto's gekocht, waardoor er nu sprake is van een inhaalvraag en in de bedrijven hier en daar zelfs van een inhaalrace. En het laat zich aanzien dat dit nog wel even kan aanhouden. Dit betekent dat men best wel gelegenheid heeft om ook uw auto piekfijn voor de vakantie klaar te maken, maar over het algemeen zeker niet a la minute, soms zelfs niet op korte termijn. Wilt u dus uw auto tijdig voor elkaar hebben, dan kunt u eigenlijk maar het beste nu al een afspraak maken, al gaat u eind juli pas met vakantie. Ruim tijd nemen hiervoor heeft bovendien het niet te onderschatten voordeel dat, als er bij zo'n vakantie-onderhoudsbeurt de nood zaak van bijzondere reparaties aan het licht komt, ook daarvoor dan nog voldoende tijd is. En hebt u zich wel gerealiseerd dat u door een tijdige afstelbeurt ook aanzienlijk op brandstof kunt bespa ren? Het verschil in brandstofver bruik tussen een verwaarloosde en een goed onderhouden personenauto kan wel tien tot vijfentwintig procent uitmaken. Met een vroegtijdige onderhoudsbeurt helpt u niet alleen uzelf besparen op de brandstofrekening maar draagt u ook bij aan de algemene energie besparing. Alweer een reden te meer om nu al een afspraak te maken voor deze extra belangrijke vakantie Onderhouds beurt. BEJAARDENKOOR HEILOO WEER OP CONCOURS OP VRIJDAG 18 MEI Het bejaardenkoor Heiloo, onder leiding van mevrouw Mooijen, gaat op vrijdag 18 mei weer op concours. Weer, want dit is de derde keer dat men deelneemt aan een concours georganiseerd door het bejaardenkoor „Herfstklanken" te Apeldoorn. Het coucours vindt echter plaats in het Dorpshuis te Beekbergen. De vorige malen, in 1977 en 1978 keerde men met een uitstekende eerste prijs naar Heiloo. Men komt dit keer uit in de afdeling B, gemengde koren. Alhoewel het ontzettend plezierig is een goede prijs te behalen, als uitgaansdag is dit uitje even belangrijk. Het programma voor de 18de mei is dan ook leuk samengesteld. Via Enkhuizen, Lelystad en Oostelijk Flevoland rijdt het gezelgschap naar Harderwijk, voor een koffiestop. Dan gaat het dwars over de prachtige Veluwe en Apeldoorn, naar Beekber gen. Na de middag, na het optreden aan het concours, gaat men Zuidwaarts, via Arnhem naar het Betuwse Dodewaard, gelegen aan de drukbeva ren Waal. In hotel „De Engel", aan de dijk en prachtig gelegen, wordt een koffie tafel gebruikt. Vanuit Dodewaard wordt door en langs een uitgebreid vruchtboom gaar den gebied gereden, namelijk via Ochten, Kesteren en Rhenen. Daarna gaat het door een boslandschap, via Amerongen en Maarsbergen om dan zo snel mogelijk huiswaarts te rijden. Men hoopt dan, met een goede prijs en genoten van een fijne busreis, om ongeveer 6 uur in Heiloo terug te zijn. Vandaag wordt deelgenomen aan Zangersdag Vandaag, 25 april, neemt het bejaardenkoor Heiloo deel aan een zangersdag van de V.A.R.A., in Beverwijk, voor de tiende keer organiseert de Vara deze zangers-' dagen, op verschillende plaatsen in het land. jNa selectie mogen een aantal koren, uit de afdelingen A., B. en C. aan de finale, te houden in de VARA studio's te Hilversum, deelnemen. Een aantal mag daarvan weer optreden voor radio- en/of televisie. De zangersdag in Beverwijk wordt gehouden in de „Nieuwe Slof" aan de Kerkstraat 46. HYACINTENSCHOOLBROEIWEDSTRUD TE HEILOO ONDER AUSPICIëN VAN DE KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ TUINBOUW EN PLANTKUNDE De aula van de Hasebroekschool leek zaterdagochtend wel een hyacinten- veld, toen daar ruim 250 bloeiende hyacinten stonden geëxposeerd. De jury constateerde een iets mindere kwaliteit van de inzendingen verge leken bij vorig jaar. De strenge winter heeft de bol toch wel parten gespeeld, en in de Paasvakantie vergaten de deelnemers misschien wel eens een keertje te gieten. Al met al was het een kleurrijk gezicht. jVan elke school kregen de 3 beste hyacintenkwekers een prijs. De Clemens Willibrordschool kreeg voor de 5e maal de wisselbeker, zij hadden het hoogste aantal hyacinten terug gebracht van de uitgedeelde bollen. De Adelbertschool maakte een fantas tisch werkstuk: Heiloo compleet met de Witte Kerk en volop versierd met bloemenveldjes. Veel kinderen maak ten leuke tekeningen die in de aula werden opgehangen. Ook dit jaar organiseerde de K.M.T.P. weer een geslaagde wedstrijd tussen alle 6e klassers van de basisscholen in Heiloo. De volledige uitslag is als volgt (Het voorste getal duidt op het aantal uitgedeelde bollen, het tweede cijfer geeft het aantal goedbloeiende retour- ontvangen bollen weer..) Nic. Beetsschool aantallen 24-13 1. Ingrid; 2. John Ruiter; 3. Peter Muvs. Hofdijkschool aantallen 26-24 1. Eric Ramaker; 2. Jacco Pladet; 3. Jackeline Louweret. Vondelschool aantallen 28-20; 1. Roald Kist; 2. Mariëlle Roelofs; 3. Mare el Lapère. St. Adelbertschool aantallen 26-22; 1. O. Leeman; 2. L. Heijne; 3. E. Bakker. St. Lidwinaschool aantallen 26-20; 1. Jerry de Jong; 2. Claudia Nieuwenhuis; 3. Walter Kaandorp. Radboutschool aantallen 31-23; 1. Annemarie Haaker; 2. Mare Burgering; 3. Maria Schersal. De Ark aantallen 26-12; 1. Dieke van Blerk; 2van Vliet; 3. Eric de Jong. De Regenboog aantallen 14-8; 1. Saskia Koekelkoren; 2. Désirée Zemel; 3. Marijke Bootsma. Hasebroekschool aantallen 28-17; 1. Martine Molenaar; 2. Ton Vonk; 3. Marianne Duy. De Nieuwe Hoeve aantallen 27-21; 1. Tom Bons; 2. Debby Lijfering; 3. Marjolijn Aarnoudse. De Zeskant aantallen 12-4 1. Wim van Splunder; 2. Brenda Laarlamp; 3. Sumati Jonkind. St. Benedictusschool aantallen 25-13; 1. Marcel Breed; 2. Johan de Mare; 3. Wim Bakker. Mariaschool aantallen 22-13; 1. Gaby Jansz; 2. Monique Stroomer; 3. Inge Ruis. Clemens Willibrordschool aantallen 32-31 (hoogste aantal terug van de uitgedeelde hyacintenbollen) Wissel beker: 1. Paula Wessel; 2. Renate IJpelaar; 3. Emmy de Graaff. Rehobotschool aantallen 34-16; 1. Guido Groot; 2. Carien van Geest; 3. Nellie Hekman. TROMPETTERKORPS „HEILOO" KLOSETPAPIER—AKTIE GEWELDIG SUKSES! De klosetpapier-aktie van T.K.H., die dit maal voor de tiende maal (afgelopen zaterdag) werd georgani seerd, is weer een groot sukses geworden. De aktie van zaterdag leverde voor T. K.H. het geweldige bedrag (netto) op van ongeveer ruim f 2000,--. Weer veel werk is voor zo'n aktie verzet. Vooral het maken van een verantwoorde wijk- en route-indeling neemt veel tijd in beslag. Het blijkt wel echt nodig te zijn deze aktie steeds weer te voeren, want het bijhouden/vervangen van instrumen tarium en uniformen gaat steeds meer geld kosten en ook omdat het gemeentebestuur heeft beslist T. K. H. geen subsidie voor dit jaar te verstrekken. Na het bekendmaken van de opbrengst bedankte de voorzitter de leden voor de medewerking aan deze aktie. Na afloop vafl de aktie bleven de leden nog gezamenlijk onder elkaar om nog even na te babbelen. Op koninginnedag zal 's middags T. K. H. haar medewerking verlenen aan de jeugdkermis op het schoolplein aan de Laan van Zeeman in plan Oost (vertrek vanaf het parkeerterrein voor winkelcentrum de Loet om 12.30 uur). Later op de middag gaat T. K. H' naar Duin en Bosch in Bakkum (iets dat altijd erg op prijs wordt gesteld). KONINGINNEDAG WOGDIK 30 April is het weer zover. Dan is onze Koningin jarig. Dat gaan we weer vieren met een gezellige dag. op maandag dit jaar. We beginnen weer, wegens groot succes van voorafgaande jaren, met een optocht door de buurt met versierde fietsen, autopetten, skelters, kinderwagens en andere voertuigen, voorop gegaan door het trom- p etterkorps St. Cecilia. We starten om 9.30 uur bij de garages in de Dompvloetlaan. Wij hopen dat de mensen in de Dompvloetlaan hun tuintjes ook weer gezellig versieren, daar in deze straat weer de diverse spelletjes worden gespeeld. Na de optocht wordt daarmee begonnen. De spelletjes zijn o.a.: ballengooien, zakkenlopen, koekhappen, pony rijden, buslopen, sjoelen, doeltrappen, autopedrace, dienbladrace, spijker slaan, ook is er een limonadetent, grabbelton, poffertjeskraam, koffie- kraam en een ijskar. Voor de leden zijn deze attracties f atis, voor niet-leden zijn de kosten 1.50. Als er oudere kinderen zijn of ouders die willen helpen, dan graag. De deelnemerskaarten waarop de spelletjes staan zijn bij de kassa verkrijgbaar. Tot ziens op 30 april a.s. De WOGDIK-kindercommissie. Misschien herinnert u zich nog dat wij enige tijd geleden een artikeltje plaatsen over Robert de Jager die zo'n mooie verzameling heeft over allerlei dingen uit de tweede wereldoorlog. Dit artikel is met zonder gevolgen gebleven, buiten veel leuke aanbie dingen vroeg Robert een uitnodiging uit Heerhugowaard of hij van 30 april t/m 4 mei mee wilde exposeren en dat was iets wat hij nu juist zo graag wilde. Voorafgaande aan de herdenking zal van 30 april tot en met 4 mei een Herdenkingstentoonstelling gehouden worden in "De Schakel". Op deze tentoonstelling zullen vele originele voorwerpen en documtenten getoond worden welke veelal belangeloos door div. instanties en burgers zijn afgestaan (in bruikleen). Bovendien zal elke avond en middag een. film over het concetratiekamp "Sachen- hausen" vertoond, worden. Plaatsen waar zich in Heerhugowaard het verzet heeft afgespeeld zullen d.m.v. een diapresentatie getoond worden. De opening vindt plaats op maandag 30 april 14.30 uur en sluit op 4 mei 17.00 uur. Openingstijden dagelijks 14.00 - 17.00 uur; 19.30 - 22.00 uur; 9.00 - 12.00 uur t.b.v. de scholen. Op de dag van de officiële opening zullen plm. 20 voertuigen uit de oorlogsperiode vanaf 12.45 uur Heerhugowaard binnen rijden en deze zullen zich om 13.30 uur voor "De Schakel" opstellen. Het Herdenkingscomité dat is samen gesteld uit vertegenwoordigers van alle politieke partijen en leden van het verzet roepen iedereen op in grote getale de tentoonstelling te bezoeken. De toegang is gratis, vrijwillige bijdragen zijn van harte welkom ten einde de door te gemeente te verstrekken subsidie te drukken. NIEUWE WINKELWET Op 1 november 1978 trad de nieuwe Winkelsluitingsweg 1976 in werking. Volgens artikel 2 lid 1 sub. c. is het verboden een winkel voor het publiek geopend te hebben op Nieuwjaarsdag, op Goede Vrijdag na 18 uur, op 2e paasdag, op Hemelvaartsdag, op 2e pinksterdag, op 24 december na 18 uur, op le kerstdag, op 2e kerstdag, op 31 december na 18 uur en op de dag waarop de verjaardag van de Koning wordt gevierd. Dit is dan ook de reden waarom met ingang van dit jaar geen meubel- en autoshows mogen worden gehouden op de tweede paas-, pinkster- en kerstdagen. Een ander gevolg van deze wet is dat op Koninginnedag voortaan alle winkels de gehele dag gesloten moeten zijn. En onder Koninginnedag verstaan we dan de dag, waarop de verjaardag van de Koningin officiëel wordt gevierd. VOLKSMUZIEKSCHOOL HEILOO Uitnodiging Tot het bijwonen van een leerlingen avond op vrijdag 27 april om 19.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Kerk, aan de Noordergeeststraat. Het programma wordt verzorgd door leerlingen van: Riek de Graaf - dwarsfluit; jBert van Laer - piano/el. orgel; Wim Madderom - piano /el. orgel; Dick Sijs - akkordeon. Winkelcentrum Mallevoort Hoekstuk 9 Heiloo Tel 072 33 51 63 TA FA&'- K" ES |IS' - v r y A** v I j\ OVERZICHTSTENTOONSTELLUNG VAN GERRIT ARY SLAVENBURG (31 ME11899 - 22 NOVEMBER 1978) Het lag in de bedoeling dat de heer Slavenburg in december 1978 een overzichtstentoonstelling van zijn werken zou worden aangeboden ter gelegenheid van zijn 80-ste geboorte jaar. Door zijn overlijden in november 1978 kon helaas daaraan geen uitvoering worden gegeven. Na overleg tussen de familie Slavenburg en leden van de schilders- en tekenvereniging "Doorwerken' en de Heiloose groep '77-11', werd besloten de tentoonstel ling in het voorjaar van 1979, te zijner nagedachtenis, alsnog te doen plaats vinden. Gerrit Ary Slavenburg werd op 31 mei 1899 in Schiedam geboren. In 1927 vestigde hij zich in de Zaanstreek en werd lid van de club van Jac. (Kobus) J. Koeman. Koeman heeft hem vooral wegwijs gemaakt in de moeilijke techniek van het etsen; maar ook bij het aquarellen vond Slavenburg in Koeman zijn leermeester. Later kreeg hij schilderles van de Westzaanse schilder Willem Jansen. Na zijn verhuizing naar Heiloo werd Slaven burg lid van de schilder- en tekenvereniging 'Doorwerken' te Alk maar. Hieronder volgt een overzicht van tentoonstelling waar werken van Gerrit Art Slavenburg hebben ge hangen. In het Neufa-gebouw in Zaandam als lid van de schildersgroep 'De Zande' in december 1945, december/januari 1950/51 en in 1952 tijdens een tentoonstelling ter nage dachtenis van de toen onlangs overleden oud-zaanse schilder C. Koning. In het kader van de schilder en tekenvereniging 'Doorwerken' in april 1968 in het Stedelijk Museum in Alkmaar. In mei 1972 met nog acht Doorwerk-leden in de Zevensprong te Heiloo en ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van Doorwerken' - in april 1976 - in de Nieuwe Doelen te Alkmaar. De enige eenmanstentoon- stelling van Slavenburg werd gehou den in sept./okt. 1968 bij wijnhandel Kraakman in het Winkelcentrum in de Hoef te Alkmaar. Tijdens de tentoonstelling die gehouden zal worden van 28 april tot en met zondag 13 mei in de Zevensprong, Ewisweg 5 in Heiloo (geopend: van 2 -5 en van 7-9 uur) worden tekeningen, etsen, aquarellen en olieverfschilderijen geëxposeerd. De tentoonstelling wordt op verzoek van de familie Slavenburg op zaterdag 28 april 1979 om 3 uur geopend door mevr. Mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot. Daarna zal de schoonzoon van de heer en mevr. Slavenburg, Mr. H. L. Leffelaar het woord voeren. tuintips Van de buitengewoon slechte weersomstandigheden in de afgelopen winter hebben gazons zwaar te lijden gehad. Sneeuw, ijs en ijzel hebben ruïneus op de eens zo glanzend groene grasmat ingewerkt. Toch bestaat er voor de gazon liefhebber geen reden tot vertwijfeling. Op het juiste moment zijn in de winkels nu de produkten voor gazonaktivering te krijgen. Deze voorjaarskuur voor winter- moede gazons is het resultaat van gazonresearch en kombineert verschillende produkten. Gazonaktivering bestaat uit: vertikuteren en bemesten. Het biedt de gazonbezitter de wijze en de middelen om in het vroege voorjaar weer een groen en dicht gazon te krijgen, dat bestand is tegen de belastingen van vriietijdsgebruik gedurende het komende tuinseizoen. Onder vertikuteren verstaan de vakspecialisten één van de belangrijkste onder houdswerkzaamheden in het voorjaar, het verwijderen van de viltlaag, die zich in de herfst en de winter gevormd heeft. Deze viltlaag bestaat uit afgestorven gras en (maai)afval. Het is niet alleen een permanente haard voor ziekten, maar belemmert tevens de ontwikkeling van de grasplanten. Water verdampt weer m plaats van in de grond te zakken en de gestrooide mest wordt niet doorgelaten en kan dus niet tot de wortels doordringen. Wordt deze viltlaag niet geheel verwijderd, dan geeft een voorjaarsbemesting vrijwel geen resultaat. Een grondige dieptereiniging van het gazon voor de bemesting is dus zeer belangrijk. Als speciaal vertikuteergereedschap kennen wij de vertikuteerkamm.en en verti'kuteerrollers. Door de extra voorzieningen van laatstgenoemde gereed schappen verdienen deze, hoewel de aanschafprijs hoger ligt, toch de voorkeur. Want de speciale konstruktie van deze apparaten met grote verstelbare wielen en pendelende werkwijze vergemakkelijken het karwei aanzienlijk. Het tweede deel van gazonaktivering bestaat uit bemesten. Bijna vanzelfsprekend nemen wij hiervoor een speciale, voor gazons ontwikkelde, mest. Speciale gazonmeststoffen bevatten in de juiste verhouding stikstof, fosfor en kali. De hoeveelheid per soort staat op de verpakking aangegeven. Neemt men b.v. de speciale gazonmest van Scotts dan geniet men tevens van enkele belangrijke voordelen. Deze langwerkende meststoffen geven dooreen speciale bewerking de voedingsstoffen geleidelijk af en veroorzaken dus geen plotselinge groeipiek. De grasplanten krijgen steeds zoveel voeding als deze nodig hebben en niets gaat door uitspoeling verloren. Bovendien bestaat er geen enkel gevaar voor verbranding. Dit zijn toch wel belangrijke voordelen ten opzichte van snelwerkende mest stoffen. Natuurlijk moet men eerst vertikuteren en dan bemesten. Andersom zou men de dure mest naar de afvalhoop brengen. XUKP05 WILLEM RUIS-SHOW (NED. I) VOOR ZONNEBLOEM AKTIE Breda. De aktie Harten 5, bedoeld om zieken en gehandicapten deel te laten nemen aan vakantie- en rekreatie- mogelijkheden, wordt ook dit jaiar gehouden: Alle Nederlanders worden weer opgeroepen om tenminste vijf gulden van het vakantiegeld af te staan. Geld kan gestort worden op giro 11.55.555 ten name van Harten 5, Zonnebloem Breda. Binnen dit kader zal de Willem Ruis-Show van zaterdag 5 mei a.s. in het teken van deze aktie staan. Dit populair quiz-programma wordt die avond vanuit Roosendaal (b dream-hal) via Nederland I van 19 tot 21.30 uur uitgezonden. Er zul ook invaliden aan het program deelnemen. Voorts zullen onge? duizend zieken, gehandicapten hulpbehoevende bejaarden deze rekte uitzending kunnen meemai De toeschouwers zullen geselekt# worden uit de regio's Zeeland westelijk Noord-Brabant. Vorig jaar werd door de Zonnebloei leden, door de vaste Harten 5-c teurs en door kijkers naar Ruis-show plusminus 1,8 miljoi gulden bijeen gebracht. Voor dit r vraagt De Zonnebloem: "Als we 's de 2 miljoen zouden halen? Oo Af FORESTERS HANDBAL NIEUWS Heren senioren: Foresters 1 - C.S.V' 2 14-6 Dames senioren: Quick 1 - Foresters 1 5-2 Graftdijk 1- Foresters 2 7-2 Geel Zwart 2 - Foresters 3 2-2 Callantsoog 1 - Foresters 4 8-8 meisjes junioren: Foresters 1 - Kolping 1 5-4 Foresters 3 - Meervogels 4 2-8 Meisjes adspiranten: C.S.V. - Foresters 1 3-2 Foresters 2 - C.S.V. 3 5-3 Foresters 3 - Kolping 3 2-8 C.S.V. 5 - Foresters 4 1-1 Foresters 5 - Dynamo 2 2-2 Foresters 6 - C.S.V. 7 4-5 Meisjes pupillen: Berdos 1 - Foresters 1 2-10 Foresters 2 - A.O.G. 1 6-3 Foresters 3 - Berdos 2 2-0 Foresters 4 - Kolping 3 5-7 Schagen 3 - Foresters 5 afgel. Schagen 1 - Foresters 1 (welpen) afgel. Verslag junioren 1: In een meer spannende dan goede wedstrijd hebben de junioren 1 de laatste kans gegrepen voor het behoud in hun afdeling. Kolping had het minste last van de zenuwen en kon een voorsprong van 2-0 opbouwen. Langzaam kwam Foresters terug en via een paar knappe aanvallen werd er gelijk gemaakt. Kolping kwam echter goed terug en nam weer de leiding, Foresters kwam echter voor de rust nog langszij. De 2e helft gaf een beter spelend Foresters die de score wist uit te bouwen tot 5-3. Op dit moment had de ploeg de gelegenheid om definitief afstand te nemen dit werd echter verzuimd. Kolping kwam nog terug tot 5-4 maar verder liet Foresters het niet komen. Al met al een verdiende overwinning voor de pupillen van de heer Landman. POSTDUIVENVERENIGING „HEILOO S LUCHTPOST" HEILOO Voor de wedvlucht van j.l. zaterd waren door 23 leden totaal 2 duiven ingekorfd. In Essen werden gelost om 8 uur. Evenals vorige m vlogen onze duiven weer oni gunstige weersomstandigheden. J De snelste was van N. de Haan] werd geklokt om 9 uur 42 min. sec.; gemiddelde snelheid 1240 me; en 28 cm. per minuut of 74 km, 416 meter per uur. De laatste en 5 concoursduif was van Th. v. d. Bei geklokt om 10 uur 3 min en 59 sa gem. snelheid 1064 meter en 71c per minuut of 64 km. en 483 mei per uur. Toch was het blijkbaar niet vooral duiven even gemakkelijk om tiji naar huis te komen; er waren nl leden met totaal 54 duiven mee, i geen kans zagen om één of ma duiven in concours te krijgen. Totaal-uitslag. N. dé Haan (19) 1-4-5-6-14-43 10 ptn. J. Berger (150 2-8-17-20-34-37 ptn. P. Bakker jr. (6) 3-27 960 ptn. R, Middelburg (7) 7-16-29 880 ptn, Th. v. d. Berg (6) 9-10-12-50 840 pt H. Dijkstra (10) 11-23-30-36-42-4 800 ptn B. Meuleman (16) 13-22-25-35-1 760 ptn J. de Best (11) 15 720 ptn B. Molenaar (10) 18-19-26 660 ptn H. Lases (12) 21-44-47-48 600 ptn Kaandorp/Keppel (9) 24-45 540 pl C. Mienis (9) 28 460 ptn P. Bakker Sr. (12) 31-33-39 400 pi N. Baltus (12) 32 380 ptn H. Houtenbos (20) 38 260 ptn P. Vijzelaar (7) 41 200 ptn Th. Schut (12) 49 40 ptn HANSWIJKERTJES IN DE VEST Turn, Turn en de Gouden Roos. is de titel van de musical die de vermaarde de Hanswijkertjes 29 april om 14 uur in de Vest spelen. Aan dit speciaal voor de Hanswijker tjes geschreven stuk, waarbij Jules de Corte prachtige muziek componeerde werken meer dan 50 kinderen mee. Prinses Turn Turn speelt een belang rijke rol in het verhaal van konin Ulevel en zijn zeven dochters. De schitterende costuums en decoi leveren prachtige scènes waa(va iedereen vanaf 6 jaar veel plezier za beleven. Dit is een spel voor kinderen doo kinderen. Kaarten a f 4.- dagelijks van 10 tot! uur aan de kassa van de Vest 072-127344. Met ingang van woensdag 2 mei zal de Uitkijkpost in Egmond aan Zee niet meer verschijnen. I.v.m. commer ciële activiteiten elders zien wij ons genoodzaakt met de uitgave van dit blad in Egmond aan Zee te stoppen. Wij danken onze lezers voor de geschonken aandacht en hopen dat u de Uitkijkpost altijd met plezier hebt gelezen. BL0EMENK0NINGINVERKIEZING LIMMEN Aanmelding voor de verkiezing van Bloemenkoningin 1979 staat vanaf heden open voor meisjes uit Limmen en omgeving in de leeftijd van 16 jaar en ouder. Aanmelding kan geschieden bij Gre Krom, Rijksweg 142 te Limmen. Tel. 02205-1205 (Esso benzine station). Er zijn een aantal fraaie prijzen beschikbaar voor de winnares en de deelneemsters. Jeugd t 'olijk Mkken kunnen PIETJE'S PUNK BAND IN UITGEEST Zondagmiddag 29 april zal 4 Egmondse formatie Pietjes Punk Ban' ook in Uitgeest proberen de punM u new-wave-rock populairder te makej Voor Door middel van een dynamj Vi repertoire, waarin werk van o.a. Stranglers, Motors, Ramones en nummers, gekoppeld aan een entnoir benend - - is er de om aar Als mogelii Pony's door omstre ren vin jiidder Hoe ka A. Do< *n„P siaste stage-act hopen de bandledea Johnny the Bucket sologitaar/zal Fer Ravotta (slaggitaar/zang) Billy"1 Bullet (mitrailleurbas), Robby (drums), zangeres Chicky en (show en zang), hun kick voor muziek over te brengen op publiek. Tevens zal de band de première gfljj van hun nieuwste kraker waarmee zij het publiek wiW waarschuwen voor het toenefflRJ fascisme in Duitsland. Dit alles speelt zich z0 april af in dancing Buona Boekdrukkerspad 2, Uitgeest. Aanvang van het optreden is 3 uur, aan b jützom Jmona film. I jeugd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 10