SPORT en SFll: vlotmon MALLEVOORT VERHUUR ossuranti'énb.v. glas-servies tafels stoelen etc. m Caecilia's kruiswoordraadsel no. 6 Deutekom opent tijdschriftenwinkeltje *m Voor al uw verzekeringen tettilKIftl UITKIJKPOST HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen donderdag 30 augustus: Groen NZ: 1. hr./mw. Tamminga, 53 - pet.; 2. hr./mw. Toby, 53 pet.; 3. mw. v.d.Goot-hr. Löhr, 51 pet. flroen OW: 1. hr./mw. Groeneveld, 67 pet.; 2. dames Koens-Löhr, 56 pet.; 3. 1 neren de Git-Vendel, 47 pet. j Blauw NZ: 1. dames v.Duin-Mercks, f,60 pet.; 2. mw. Feller-hr.Löhr jr, 56 2 pet.3. dames v.d.Dool-Neyens, 43 -pet. Blauw OW: 1. hr./mw. v.d.Zijden, 62 pet.; 2. dames Frugte-de Wit 55 pet.; 3. dames Hart-Roos, 49 pet. Als u dit leest is, terwijl juist in de natuur de zomer begonnen schijnt te zijn, ons winterseizoen gestart op dinsdagavond; de resultaten kunnen t \ye dus nog niet vermelden. De eerste donderdag komt op 6 september en hiervoor geldt dus nog het verzoek: willen degenen, die we in de zomermaanden niet hebben gezien, zich telefonisch even melden (331676)? Wij hebben zelf al geprobeerd telefonisch kontakt te Krijgen, maar tot nu tot is dit niet gelukt. We rekenen in elk geval weer op alle vaste donderdagleden en mocht U verhinderd zijn, dan graag zo tijdig mogelijk en in elk geval uiterlijk woensdagavond 9 uur berichten aan v.d.Zijden, tel. 331676. Voor de dinsdagleden geldt dezelfde regeling, maar dan natuurlijk uiterlijk 9 uur op - Maandagavond. Het is in de zomer maanden gebleken, dat er 's avonds meer kans is om reserves thuis te treffen dan overdag en daarom willen we maar proberen om ook de komende maanden deze tijden aan te houden. Op dinsdagavond kunnen we nog nieuwe leden plaatsen, - we hebben zelfs nog enkele leden, die geen vaste partner hebben - op donderdagavond is dit helaas niet meer mogelijk. Wel kunnen we voor beide avonden reserves noteren, paren of enkelingen, die we kunnen oproepen in gevallen, waarin we aanvulling nodig hebben om volledige tafels te kunnen formeren; aanmelden erg graag aan tel. 331676. U ziet hier meerdere keren hetzelfde telefoonnummer genoteerd; oorzaak: gebrek aan leden, die willen mee helpen bij het werk, dat noodzakelijk in een vereniging dient te gebeuren. Wij hebben nog altijd hoop, dat er leden toe bereid zijn: het telefoon nummer, waar U inlichtingen hierover kunt krijgen - U zult het niet verwachten - is: 331676. En zoals we al eerder hebben gemeld; bij vol doende belangstelling zullen we, beginnende in de maand oktober, weer gaan proberen bridge te leren aan mensen, die wel een kaartspel kennen, maar nog niet tot bridgen zijn gekomen; we leren het bieden volgens het Acol-systeem; het is dus ook mogelijk voor leden en niet-leden, die een ander systeem bieden, om hier iets te leren. Tot slot even herinneren aan de datum van de leden vergadering; deze wordt gehouden op donderdag 4 oktober om half acht en voor degenen, die op deze avond verhinderd zijn, is er een voor bespreking van de punten op dinsdag 2 oktober ook om half acht. BRIDGEN LEREN Het ligt in de bedoeling van het bestuur van de Heilooër Bridge Club om, beginnende in de m?and oktober op vrijdagavond weer een aantal avonden te beleggen, waarop we de eerste beginselen van het bridgen zullen uitleggen. Wij gaan er daarbij vah uit, dat de deelnemers wel eens een ander kaartspel hebben gespeeld en dus weten, hoe speelkaarten eruit zien. Gestart zal dan worden met het uitleggen van het verschil in waarde van de verschillende kaarten vergele ken met andere kaartspelen, terwijl daarna het bieden volgens het Acol-systeem zal worden behandeld aan de hand van een leerboek, dat U op de eerste avond zult ontvangen. De avonden kunnen slechts doorgaan, als er voldoende belangstelling voor is. Daarom verzoeken wij gegadigden zich met ons in verbinding te stellen; telefoon J. J. v.d.Zijden, 331676. U kunt dan ook alle gewenst inlich tingen verkrijgen. HOE GAAT HET MET DE IJSBAAN? We kunnen gewoon zeggen, goed. Het heeft de ijsbaan de laatste jaren niet zo mee gezeten. De boel raakte in verval, er was geen geld en als klap op de vuurpijl moest de Gasunie met een pijp dwars door de ijsbaan heen. Toen stapte het bestuur naar B. en W. en legden hun problemen voor, de gemeente had er wel oren naar, want vond het ook jammer als een stukje ijsrekreatie verloren gaat. Er werd een begroting gemaakt en alle partijen werden het eens. Nu wordt er druk gewerkt, er staan al twee lichtmasten van 14 meter hoog, er komt een zoet waterpomp op de baan (voor mooier en sterker ijs), het hek wordt gemaakt. Het clubhuis heeft een nieuwe verwarming, dit clubhuis wil de ijsbaan ook best beschikbaar stellen voor trimmers, e.d. Kortom de ijsbaan kan voor onze nazaten bewaard blijven. Als niemand een scheve schaats rijdt, kan er van de winter weer geschaatst worden. De kontributie bedraagt voor het hele seizoen f 10,--. Wilt U lid worden dan kunt U zich opgeven bij de heer K. Meertens, tel. 116377. D.V.W.—NIEUWS Wbensdag 29 augustus j.l. werd de jaarlijkse koppelwedstrijd,- de koppels kwamen door loting tot stand - gehouden in de vijvers van plan Oost. De vangsten waren niet slecht, door ieder koppel werd vis gevangen. Dé uitslag luidde als volgt 1M Mevr. de Vries - dhr. Lampe 27 st. 2. Mevr. Becker - dhr. Rietveld 24 st. 3.^ Mevr. Jansen - dhr. Becker 24 st. 4. Mevr. Stam - dhr. Rietveld 22 st. 5. v Mevr. de Jong - dhr. Dijkman 21 st. 6. Mevr. C. Scholten - hr. v. Willigen 14 7.: Ingrid Blokker - dhr. N. Mooy 13 st. 8.Mevr. Dijkman - dhr. de Grand 12 st. 9. Mevr. Ursem - dhr. G. Mooy jr. 1 2 st. 10. Mevr. Hoogland - hr. Hoogland 11 Zondag 9 september a.s. zal de vierde competitiewedstrijd witvis worden gehouden in het kanaal Alkmaar - Kdlhorn nabij Nwe. Niedorp. Verza- nëlen om 6.00 uur op de parkeerplaats >ij het Open Huis. U kunt zich voor leze wedstrijd opgeven bij G. Mooy tél. 072-331686). ï.V.W. wenst de leden die zaterdag 8 ^tember a.s. meevissen bij de t dwedstrijd om het Nederlands jai pioenschap alle maten in het bij Purmerend, veel succes. ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO Record verbeteringen op de langebaan. Zaterdag j.l. was de afsluiting van het langebaan seizoen 1979 voor onze zwemmers op de Sloterplas te Amsterdam. Het was tevens de meest succesvolle dag. Na achteraf blijkt uitstekend gezwommen wedstrijden bij de le langebaanwedstrijd op de Bosbaan in juni j.l. zijn er in de daaropvolgende vier wedstrijden geen betere tijden gezet, mede door het koude weer. Afgelopen zaterdag wisten echter alle Heiloënaren hun beste seizoentijd te zwemmen. Op de 2000 mtr. vrije slag startten Roel de Hoop, Roland Beenhakker en Jos Brugman. Roel de Hoop verbeterde het clubrecord met 1 min en twee zestiende seconde en finishte in 28.45.9. Roland Beenhakker wist ruim 1 min. 11 sec. van zijn snelste tijd af te halen en finishte in 32.22.1. Ook doorzetter Jos Brugman wist zelfs 3 min 40 sec. van zijn tot nu gezwommen tijd af te halen en finishte in 35.34.3. Op de 2000 m. schoolslag wist ook Mare Bik succes te boeken. Het clubrecord op de 2000 m. schoolslag stond reeds op zijn naam, maar agelopen zaterdag wist hij dit weer bijna 2 minuten scherper te stellen. Mare finishte in een tijd van 36.38.-. FORESTERS HANDBAL - NIEUWS Dames Senioren: Foresters 1 - Westervogels 1 Foresters 2 - V.Z.V. 2 Victoria O 2 - F oresters 3 Olympia - Foresters 4 4-3 1-3 5-11 3-3 3-9 Heren Senioren: Graftdijk 2 - Foresters 1 MEISJES JUNIOREN :A. V.A. - Fores ters 1 0-7 Callantsoog - Fo sters 2 2-5 Foresters 3 Huiswaard 5-2 Meisjes adspiranten: C.S.V. 3 - Foresters 2 5-2 Foresters 3 - A.O.G. 2 3-5 A.V.A. 3- Foresters 4 15-2 Foresters 5 - A.V.A. 4 4-3 Foresters 6 - C.S.V. 6-0 Meisjes Pupillen: Berdos 1 - A.V.A. 1 3-6 Foresters 2 - A.V.A. 1 4-7 Foresters 3 - Alkmaar 2 3-1 Foresters 4 - Kolping 3 5-0 Meisjes Welpen: Foresters 1 - S.S.V. 1 6-0 Verslag heren Senioren Voor de heren senioren begon zondag j.l. de competitie. In Graftdijk moest aangetreden worden tegen de plaatse lijke vereniging. Dankzij een betere conditie en een beter gebruik van de kansen kon Foresters hun eerste overwinning boeken. Als ieder zich voor de volle 100 procent inzet en de ware teamgeest bewaard blijft, moet het mogelijk zijn om deze competitie positief af te sluiten. Verslag Dames Senioren De eerste 2 wedstrijden van ons eerste senioren team hebben het gewenste resultaat opgeleverd. Al was de tweede wedstrijd moeilijker dan de eerste. AVerd er de eerste wedstrijd in de Bilt gemakkelijker met 9-3 gewonnen, moest in de tweede wedstrijd tot de laatste minuut gewerkt worden om de beide punten in Heiloo te houden. Vooral tegen Westervogels was het op het kantje af. Het ook nu op de toekomst gerichte aanpak. Een zolang mogelijke selectie, aangevuld met de nog onmisbare routine, had het erg moeilijk tegen Westervogels. Hetbegin was erg goed Foresters kwam met 2-0 voor, Westervogels scoorde voor de rust slechts eenmaal, dit dankzij onze keepster die een geweldige wedstrijd stond te spelen. Na de rust kwam Foresters via eep strafworp op 3-1. Westervogels vocht zich terug en kwam naast Foresters 3-3. De punten leken gedeeld, doch een verwoed slot offensief bracht 10 sec. voor tijd Foresters de toch wel verdiende overwinning. V.V. EFFECT. Volleybalvereniging Effect, organi seert voor de vijfde keer, haar internationaal toernooi met A.S.G. Elsdorf uit Duitsland. Op zaterdag 8 september om 16.00 uur ontmoeten de teams van de verenigingen elkaar, om te streven naar de fel begeerde wisselbeker, in de sporthal 't Venne- water, waarna daarna voor alle leden een grote feestavond is in de kantine van de sporthal aanvang 21.00 uur. H.S.V. - NIEUWS Programma voor zaterdag 8 september SENIOREN: Uitgeest 3 - H.S.V. 2 14.30 JUNIOREN B: H.S.V. B4 - Vict. O B2 13.00 JUNIOREN-C: Kolp. Boys C3 - H.S.V. C3 13.00 Jong Holland C3 - H.S.V. C4 13.15 H.S.V. C5 - Alkm. Boys C4 13.00 Jong Holland C4 - H.S.V. C6 16.15 P.S. Zowel de wedstrijd van H.S.V. C4 als C6 tegen resp. Jong Holland C3 en C4 worden op het komplex aan de J. de Heemstraat gespeeld. Niet in het programma opgenomen de wedstrijd H.S.V. C7 - Foresters C5 daar Fpresters C5 uit d<% competitie is teruggetrokken. Mogelij wordt nog een andere wedstrijd Cg ast. M< lette dus goed op! Programma voor zondag 9 septemfc r a.s. SENIOREN: Z.V.V. 1 - H.S.V. 1 H.S.V. 2 - I.V.V.2 H.S.V. 3 - Assendelft 2 H.S.V. 4 - D.T.S. 3 H.S.V. 5 - W.F.C. 4 W.F.C. 5 - H.S.V. 6 H.S.V. 7- G.S.V. 2 Alcm. Victr. 9 - H.S.V. 8 K.S.V. 6 - H.S.V. 9 H.S.V. 10 - K.S.VV. 7 VETERANEN: H.S.V. 11 - Ber gen 7 DAMES: Texelse Boys 1 - H.S.V. 1 JUNIOREN-A: H.S.V. Al - Alkm. Boys Al H.S.V. A2 - U.S.V.U. Al H.S.V. A3 - K.S.V. Al JUNIOREN-B: Alkm. Boys BI - H.S.V. BI Alkm. Boys B2 - H.S.V. B2 H.S.V. B3 - De Rijp BI JUNIOREN-C: Alkm. Boys Cl Alkm. Boys C2 H.S.V. Cl H.S.V. C2 14.30 11.00 14.00 14.00 11.00 12.00 14.00 14.30 14.00 11.00 11.00 12.30 11.00 14.00 14.00 12.00 12.00 11.00 12.00 12.00 DE Wedstrijdsekretaris, 't VENNEWATER BADMINTON GAAT COMPETITIE IN MET NEGEN TEAMS Zondag 9 september begint voor de teams van 't Vennewater Badminton de competitie. Zes seniorenteams en drie jeugdteams gaan proberen de goede resultaten van het voorgaande seizoen te continueren. De competitiespelers en -speelsters hebben in ieder geval hun best gedaan om zo goed mogelijk voorbereid aan de competitie te beginnen. Afgelopen zondag namen twaalf Vennewater-leden deel aan het ODS- toernooi in Zaandam. In dit,toernooi, dat ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de organiserende ver eniging werd gehouden, werden verrassend goede resultaten behaald. Vermeldenswaard is zo bijvoorbeeld de tweede plaats die Marlies van der Poel bij de jeugd in het damesenkelspel behaalde. Rob Berger bereikte in het herenenkelspel de halve finales. Verrassend was het optreden van het jeugd-gemengd dubbel Bas Keyser en Andrea de Reus, dat bij de snioren de kwartfinales binnenstapte. Bij de senioren haalde het damesdubbel Helen Landwehr Johann en Trees Smit de finale. Het eerste team van 't Vennewater Badminton, dat bestaat uit Ruud Admiraal, Ben Keyser, Anneke Schilder en Helen Landwehr Johann, start de competitie met een thuis wedstrijd tegen Zeemacht 3. Het tweede team, met Kees Weyers, Rob Berger, Rolf van Nederveen, Marjan Breyer en Ellen de Wildt, speelt eveneens zondagochtend 9 september in sporthal het Vennewater. De tegenstander is Texelslag 1. Het programma van de overige senioren- tcsni s HBV 4 't Vennewater B. 3 HBV 10 't Vennewater B. 4 'tVennewater B. 5 Speedo 2 Polisport 9 't Vennewater B. 6. Drie jeugdteams gaan 't Vennewater Badminton dit seizoen in de competitie vertegenwoordigen: het A-l team, dat bestaat uit spelers en speelsters in de leeftijd van 16—18 jaar: Wim Elzinga, Bart Kuipers, Marieke van Orden, Geerlinde de Reus en Marjan Liefhebber; het B-l team met Bas Keyser, Raymond Berger, Andrea de Reus en Marlies van der Poel, en-het B-2 team Het programma voor het komende weekeinde: F'lash A-2 't Vennewater B.A-1; 't Vennewater B. B-2 Bergen B2. FORESTERS KAMPIOEN Lisse. Foresters is kampioen. Zij werden dit na een enerverend honkbalduel nadat zij moeizaam een voorsprong hadden opgebouwd, die echter in de laatste inning op dramatische wijze verloren dreigde te gaan. Maar dank zij een knap dubbelspel grepen zij op het laatste nippertje toch de zege. Foresters bewees een terechte kampioen te zijn door te winnen van het vrijuit spelende Flags dat het tot een prestigezaak maakte ook van Foresters te winnen, evenals zij dit vorige week deden tegen titelkandidaat B.S.M. Zoals een paar maal eerder in de cómpetitie leek het noodlot weer op een belangrijk moment toe te slaan. De wedstrijd was nog geen vijf minuten oud of Dolf Treurniet blesseerde zich aan het dijbeen, maar hij bleef in de wedstrijd. Een rustig spelend Flags stond toen al met 1-0 voor, maar Jeroen de Wit trok dit in de tweede inning recht nadat Paul Kaart in het rechtsveld uitgevangen was 1-1. In de derde inning liep Flags uit tot 3-1 na goed slagwerk op Frank Vink die het onder deze moeilijke omstandigheden goed deed op, de werpheuvel. Ook Foresters deed wat het kon aan slag maar Flags gaf geen bal weg. Pas in de vijfde inning maakten de Lissenaren hun eerste fout zodat twee man op de honken konden komen. Dolf Treurniet en Jeroen de Wit eisten de eer op hen binnen te slaan 3-3. Maar lang duurde de pret niet, Flags liep in dezelfde inning weer weg: 4-3. De 6e inning werd beslissend: Ron Houtenbos opende met een tweehonk- slag waarna drie man op een rij er door een inzinking van de Flagswerper vierwijd uitsleepten. Henk van Wissen haalde de enorme buit dankbaar binnen met een mooie honkslag: 4-6. Vervolgens haalde Dolf Treurniet, met twee man op de honken uit voor een enorme homerun en zette ondanks zijn blessure zijn team op een 4-9 voorsprong. De wedstrijd bleef een spektakel zonder eind. Nadat Flags weer teruggekomen was tot 6-9 kreeg Foresters in de 8e inning weer twee man op de honken, een van hen zou de thuisplaat stelen waar Hein van Vreden aan slag stond, maar Hein hield de catcher af en was zelf uit. Jeroen de Wit probeerde het met een alles of niets tik en dat lukte beter: 6-11. In de laatste slagbeurt van Flags kwam Foresters in grote moeilijkheden. Frank Vink - mag het na 3-1/2 uur - verloor teveel kontröle en Flags kwam terug tot 8-11. Een werperswissel hielp niet en met niemand uit en twee honken bezet gaf niemand meer een cent meer voor de kansen van Foresters. Maar Frank kon toch nog een Lissenaar tot slaan dwingen, Jeroen de Wit bracht de bal op het eerste honk, waarna Hein van Vreden op het juiste moment naar catcher Henk van Wissen aangooide die het dubbelspel af maakte. Foresters was kampioen. Wedstrijdcijfers: F. Vink, For. 7-7-6-3, werper Flags, 8-10-11-2. J. de Wit, 0.750, H. de Vries, 0.600. Op de foto: staand van links naar rechts: Paul KaartWil Schipper, Jeroen de Wit, Dolf Treurniet, René Nanne, Peter van Leven, Hein van Vreden, en scoorster Cocky Smit, gehurkt van links naar rechts: Ron Houtenbos, Hans de Vries, Frank Vink", René Wijker en Henk van Wissen. BOWLING-SEIZOEN BEGINT WEER IN HEILOO Op maandag- en dinsdagavond starten wij volgende week weer met de onderlinge competities (leagues). Na drie maanden rust staan spelers en speelsters van de Bowling Bond Heiloo gereed om in het seizoen '79-'80 nog beter te gooien dan in het afgelopen jaar. Door de uitbreiding van 7 teams is er op dinsdag nu ook een league om 19.00 uur en om 21.30 uur. Voor deze laatste league kunnen zich nog enkele bowlingliefhebbers opgeven. Ook pas- beginnende spelers kunnen terecht want doordat er op handicap gespeeld wordt is men beslist niet bij voorbaat kansloos tegen de meer ervaren bowlers. Voor informaties en aanmeldingen kunt u terecht bij Mevr. Roeleveld, Heerenweg 230, tel. 333723. Voor alle leden en belangstellenden nog evèn de meededeling dat onze secretaresse mevr. R. Hemmekam herstellende is van een operatie en verblijft in het Sint Lucas Ziekenhuis in Amsterdam, Afdeling B-3. Een kaartje of een briefje zal vast op prijs gesteld worden. OOK SOFTBALPUPILLEN VAN FORESTERS NOORDHOLL ANDSKAMPIOEN Heiloo. Na de honkbalsenioren en de softbaladspiranten zijn ook de softbal- pupillen kampioen in hun klasse geworden. Zij werden dit in een beslissingswedstrijd tegen de Crom- tigers uit Krommenie nadat beiden met slechts twee verliespunten gelijk bovenaan gëeëindigd waren. De Heilooër meisjes wonnen gemakkelijk in 5-1/2 inningen met 5-2. Het was een eenzijdige wedstrijd. Slechts drie Zaanse meisjes slaagden erin op de honken te komen. Als zij al een bal van Foresterswerpster Judy van Haaster raakten dan zorgde het goede Forestersveld er wel voor dat de bal op tijd op het eerste honk was. Vooral tweede honkvrouw Noortje de Graaf deed goed veldwerk. Aan slag deden Ingrid Kater, Marieke Bakker en Pauline Haringsma het deze wedstrijd erg goed. Wedstrijdcijfers: J. van Haaster, For. 13-2-1. J. Jansen, Cromt. 4-5-6. Alkmaar Stationsweg 56 tel. 072-1 18870 S. V. DE FORESTERS Wed strijd program ma voor 8 en 9 september 1979. Zaterdag Senioren: Foresters - Victoria O 14.30 A-JUNIOREN: Foresters A2 - Meervogels A2 12.45 B-JUNIOREN: U.S.V.U. B3 - Foresters B3 14.30 Foresters B4 - C.S.V. B2 16.00 Foresters B5 - Vitesse B5 16.00 C—JUNIOREN Alcm. Victr. C3 - Foresters C3 13.15 Foresters C4 - Vrone C2 16.15 B/CJUNIORENKWARTET: Foresters BI - Jong Holland BI 14.30 Foresters B2 - Jong Holland B2 14.30 Foresters Cl - Jong Holland Cl 13.15 Foresters C2 - Jong Holland C2 13.15 ZONDAG SENIOREN: Weervogels - Foresters 1 14.00 K.V.V. 3 - Foresters 2 12.00 Foresters 3 - K.V.V. 6 14.30 S.C. Dynamo 4 - Foresters 4 10.00 Foresters 5 - S.C. Dynamo 5 12.00 Graftdijk 3 0 Foresters 6 12.00 Foresters 7 - C.S.V. 8 12.00 Foresters 8 - Limmen 10 14.30 A-JUNIOREN Vitesse A2 - Foresters Al 12.00 U.S.V.U. A2 - Foresters A3 12.45 .-A 'Ska. op Je foto staand v.l.n.r.eoaej Mevr G. Rozen, Ruime llanttg na, hd,Ih de Jon* Judv van Haaster, Marieke Hakker en coach mevr N Hult U knu ld v I n r Jaqüttthe Reiin, Marden Hakker, Saskia Stam. Ingrid kater, Aooi Ut dl Oraal en l.vdia Wit. René Hofman en Cohnde Hutten ontbreken op de.t Jotp. Winkelcentrum Mallevoort Hoekstuk 9 Heiloo Tel 072 33 51 63 TRIAS-NIEUWS Trias in de atletiek finales C en D jeugd West I (Noordholland - Utrecht) A finales te Haarlem: vier clubrecord verbeteringen! Jongens C: 10.866 punten in com petitiewedstrijd Jongens C: estafette 4 x 100 m. in 49.8 sec. met de lopers: Tim Klappe, Robert Wijker, Norbert Meyer, Paul Mul. Jongens D: Paul Dekker 1000 m. in 3 min. 07.4 sec. Meisjes D: Carine Molenaar 600 m. in 1 min. 50.5 sec. De jongens D ploeg werd derde met 9497 ptn. Gestart op de 4e plaats, wisten ze D.E.M. van de derde plaats te verdringen. Opvallend was het resultaat van de jongens C. ploeg, die nog niet boven de 10.000 ptn, was geweest en nu daar 866 punten boven bleef. Het verschil met de derde plaats was slechts 34 pnt. De meisjes D ploeg deden het iets minder goed en eindigden op de 7e pl. met 7477 punten, jVrij veel jongens en meisjes behaalden hun beste jaarprestatie, wat op een prima wedstrijd mentaliteit duidt. POSTDUIVENVERENIGING "HEILOO S LUCHTPOST" HEILOO Wedvluchten van Vilvoorde op 186 km. Voor Vilvoorde werden door 14 leden 139 jonge duiven en door 12 leden 78 oude duiven ingekorfd. Na de lossingen om 8 uur 30 en blijkbaar onder gunstige weersomstandigheden gingen de duiven met een snelheid van ruim 80 km. per uur op huis af. Bij de jonge duiven was de snelste van J. Berger; deze duif werd geklokt om 10 uur 47 min. 24 sec; gemiddelde snelheid 1338,95 meter per minuut of ruim 80 km. per uur. Bij de oude duiven was de snelste van N. de Haan; deze klokte zijn duif om 10 uur, 44 min. 38 sec.; gemiddelde snelheid van de duif 1386 meter per minuut of ruim 83 km. per uur. De Haan maakte" het hier toch wel. Met zijn 16 duiven mee scoorde hij niet alleen 50 pet. in concours, maar hiermee legde hij gelijk beslag op de helft van het totale aantal concoursen. Zo doende liet hij slechts 8 concoursen over voor de andere elf deelnemers met nog tesamen 62 duiven mee!XotaIe uitslag Vilvoorde ,,jong" J. Berger (7) 1-8 1000 ptn. H. Lases (8) 2-10-17-28 964 ptn. N. de Haan (12) 3-5-23 928 ptn. H. Dijkstra (19) 4-13-15-20-25893 ptn. N. Baltus (6) 6 821 ptn. jKaandorp/Keppel (7) 7-22 786 ptn. H. Nowee (20) 9-11-1.4-27 714 ptn. jS. Leijen (6) 12-26 607 ptn. J. Pepping (5) 16-19 429 ptn. H. Houtenbos (20) 18-21 393 ptn. N. Adrichem (9) 24 179 ptn. Totale uitslag Vilvoorde ,,oud" N. de Haan (16) 1-2-5-6-11-14-15-16 1000 ptn. J. Berger (7) 3-4-12 875 ptn. jN. Baltus (7) 7-9 625 ptn. G. Kaandorp/A. Keppel (7) 8 562 ptn. Comb. Breed (5) 10 437 ptn. Th. v.d.Berg (6) 13 250 ptn. Voor de laatste wedvlucht van dit seizoen is er een wachtbeurt a.s. vrijdag 7 sept. voor: J. Berger; Th. v.d.Berg; J. de Best en A. Breed jr. Nu de meesten inmiddels met vakantie zijn geweest zagen wij weer gaarne een volledige wachtploeg. Wat de kampioenen-publicatie betreft, even een rechtzetting. De opgave, vorige week, van de jonge-duiven- kampioenen was niet juist. Deze moet zijn: I. Th Schut 5891 ptn. 2. J. Berger 5577 ptn. 3. B. Meuleman 5126 ptn. 4. Comb. Kaandorp/Keppel 4946 ptn. 5. H. Nowee 4835 ptn. T.b.v. nieuwe instrumenten. Inleveren voor volgende week woensdag bij onderstaande adressen. Als U mee wilt doen, doet U de puzzel samen met 1 gulden in een gesloten envelop met naam en adres, en deponeert deze bij de volgende adressen: Fam. Verberne, De Hoghe Weijdt 14, fam. Eikel, Haesackerlaan 63; fam. Klaasse, Westerweg 304; Fam. Schoutsen, Termeyen 2; Vivo Levensmiddelenbedrijf J. Ad miraal, Stationsweg 96. Per 25 goede inzendingen wordt een heerlijke taart verloot van de firma Hemmer tw.v. f 15.-. Over twee weken worden de winnaars bekendgemaakt op maandag middels een raambiljet bij Vivo-winkel Admiraal Stationsweg 96 te Heiloo en in deze krant. Er wordt een klassement bijgehouden van het aantal goede inzendingen van iedere deelnemer. Wie in de loop van de actie de meeste goede oplossingen heeft ingeleverd wacht aan het eind nog een leuke verassing. Het is dus aan te bevelen om zo vaak mogelijk rnee te doen. HORIZONTAAL 1. nauw 4. neger 7. verkorte handtekening 10. daar 12. wang 13. pers. voornaamwoord 14. klein plantje 16. te weten (afk.) 17. deel van gezicht 18. gein 20. snelle loop 21. onderricht 22. soort paard 23. b e drog 24. chemisch symbool voor broom 26. siag 28. voorzetsel 29. afsluiting 31. deel van mast 32. achternagaan 34.geur 35. steekwapen VERTICAAL 1. vast 2. Amsterdams peil 3. kostuum 4. mens 5. voegwoord 6. stuk 8. bedorven 9. ouderdomswet 11. wentelen 13. jaargetijde 15. gerecht 17. grondsoort 19. lectori salutem (afk.) 20. religie 23. orgaan 24. schel 25. lichaamsdeel 27. hoge geestelijke 29. schepenherstel plaats 30. opstand 32. vrije universiteit (afk.) 33. voorzetsel Woensdagavond om klokslag 7 uur sprak mevrouw Deutekom ter gelegen heid van het nieuwe winkeltje de volgende woorden: ,,We zijn klein maar dapper en zitten hier nu in een eiland van puin en zand". Mevrouw Deutekom schetste de groei van de Winkelhof 't Loo, het afbreken van de huisjes, het vertrek van de buren enz. Maar nu is Deutekom helemaal opgenomen onder het dak van de winkelhof 't Loo. Mevrouw Glijnis, die met haar man aanwezig was, zou de officiële opening verrichten, maar eerst kreeg mevrouw Glijnis uit handen van mevrouw Deutekom een boeketje bloemen en een boekje over Heiloo. Mevrouw Glijnis zei, graag gehoor te hebben gegeven aan de uitnodiging deze zaak te openen omdat het een echte vrouwenaangelegenheid was, twee vrouwen die de zaak gaan drijven (mevrouw Deutekom gaat samen met haar dochter T. Schmidt-Deutekom de zaak drijven), daarom ook best door een vrouw geopend mag worden. Mevrouw Glijnis sprak haar \grote bewondering uit voor de manier waarop mevrouw Deutekom het bedrijf door de jaren heeft gemaakt tot wat het nu is. ,,Toen U er alleen voor kwam te staan, hebt U alles aangepakt, ging cursussen volgen, haalde uw rijbewijs en nu met dit nieuwe pand hebt U een volwaardige plaats in de Winkelhof 't Loo. Tekens is het fijn dat uw dochter mevrouw T. Schmidt weer terug is in haar vroegere vak", aldus mevrouw Glijnis. Hierna liep mevrouw Glijnis door een collage van tijdschriften het nieuwe winkeltje binnen. Thea de Koning zal in dit winkeltje de scepter gaan zwaaien. Hierna brachten de genodigden een dronk uit op het welslagen van de kiosk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 14