KUYPER HOBBYSHOP exclusief n zette de klok een half jaar terug na grondige reorganisatie van het interieur van ons winkeltje en van de bedrijfsvoering heropenden wij gisteren zonder veel tam-tam 6 rt e exclusief n ADVERTEERT IN DIT BLAD \S Bambi Speciaalzaak Bambi Baby Spécial gaatjes prikken f. 10.00 bij hondentrimsalon Stationsweg 94, tel. 333520 (bij Stationscentrum) Bij ons vindt u dat wat u nodig hebt voor doe-het-zelf-klusjes. ijzerwaren - tuingereedschappen - diverse gaassoorten - elektrisch gereedschap - verf - beitsen - hout - lijstwerk en plaatmaterialen. Tevens het maken van deuren, ramen en kozijnen. zijn in een feestelijke stemming. De nieuwe kollekties 78/79 voor uw kinderen komen volop binnen en zijn werkelijk de moeite van het passen waard. Prachtige jacks, pantalons, salopètes, blouses, jurkjes, jumpers, rokjes, pyama's, nachthemdjes enz. hangen voor u klaar, en nog dagelijks komen er nieuwe modellen binnen. Kom gauw eens langs, het is heerlijk om de mooie warme wintertinten en stoffen te bekijken. P.S. Als u in Winkelhof 't Loo voor uw baby of peuter bij Bambi Baby Spécial binnenwipt, kunt u een gokje wagen. Er zit daar een levensgrote beer waarvan de naam geraden kan worden. Wie hem raadt mag deze beer hebben. Tot ziens. Concert Heilooër Kring Ruime parkeergelegenheid Dagelijks geopend van 8.30 -18.00 uur Westerweg 291, Heiloo telefoon 330910 (072) en 't Loo, Heiloo, telefoon 336948 (072) als vanouds brengen wij een grote sortering eigentijdse bijouterieën, waarbij de mooiste zilveren sieraden, maar ook de afdeling losse kralen en kralen-knutsel-materialen is blijven bestaan,met de vanzelfsprekende beger-service! wat dat betreft is alles weer zoals u het van ons gewend was. maar er is ook veel nieuws bij beger op het hoekje ons assortiment is uitgebreid met een gezellige kollektie kado-artikelen voor alle leeftijden kom eens, vrijblijvend, kijken fyk kijkers van vandaag zijn kopers van morgen voorlopige openingstijden: dinsdag tm vrijdag 14.00-18.00 uur zaterdag 9.00-17.00 uur en natuurlijk de koopavonden stationsweg 76 heiloo - telefoon 33 03 79 voor het trimmen, scherm, wassen van uw hond. Stationsweg 88 Tel. 072-330625 Heiloo IfiillPM NATIONALE RODE KRUIS PUZZELSPELEN MARATHON UNICEFSCH0LENVERK0OP KAARTEN F 1,10 UITKIJKPOST 12 SEPTEMBER 19' Volgende week woensdag speelt het Noordhollands Philharmonisch Orkest in Heiloo. Aanvang van dit muzikale evenement is kwart over acht. Dirigent is Roelof van Driesten en de solist van die avond is Harro Ruijsenaars. Roelof van Driesten. Geboren in 1944 te Rotterdam, studeerde viool bij Jewssey Wulff. Na het behalen van zijn solistendiploma stelde een rijksbeurs hem in staat zijn studie enkele jaren voort te zetten bij de vermaarde vioolpedagoog Ricardo Odnoposoff te Wenen. In 1967 aanvaardde Roelof van Driesten de benoeming tot 2e konsertmeester van het Rotterdams Philharmonisch Orkest. Enkele jaren later begon hij zijn direktiestudie bij Edo de Waart en Ferdinand Leitner. Een/geslaagd debuut bij het R. Ph. O. vormden een goede start van zijn loopbaan als dirigent, waarna vele gastdirekties bij het U.S.O., het Radio Philharmonisch Orkest, Het Neder lands Kamerorkest en vele andere orkesten volgden. Harro Ruijsenaars Harro Ruijsenaars werd geboren in 1945. Gedurende zijn gymnasium opleiding in Leiden ving hij zijn cellostudie aan onder leiding van Mar in us Snoeren. Hij studeerde korte tijd aan het Amsterdam Conser vatorium en 'vervolgens vier jaar in de meësterklas van de befaamde Franse Cellist Maurice Gendron, verbonden aan de Staatliche Hochschule fur Musik in Saarbrücken. Tevens nam Hij deel aan meestercursussen bij Tibor de Machula en Janos Starker. Na zijn studie was hij gedurende een jaar werkzaam bij het Residentie Orkest en in 1968 werd hij eerste solo-cellist bij het Rotterdams Philhar monisch Orkest. In 1977 volgde zijn benoeming tot eerste solo-cellist bij het Concertgebouw Orkest, als opvol ger van Tibor de Machula. Hij geeft les aan het Rotterdams Conservatorium. arro Ruijsenaars heeft een veelzijdig repertoire van soloconcerten en trad als solist op met vele Nederlandse orkesten. Met Emmy Verhey gaf hij verschillende uitvoeringen van het dubbelconcert van Brahms. Eveneens met Emmy Verhey ën met Frédéric Meinders gaf hij uitvoeringen van het tripleconcert van Beehoven. Tijdens het festival in Roy an (Frankrijk) in 1977 trad hij als solist op in een werk van KI. Huber met Ensemble M.. Naast zijn solorecitals, o.a. in de su tes van J. S. Bach, treedt hij regelmatig met Antoine Oomen als duo op (onder meer in Londen) en voor de B.B.C.). de huis-aan-1 uis- bekcnde Umcef- bijzonder Dezer dagen is de Nationale Rode Kruis Puzzelspelen Marathon 1979/1980 van start gegaan. Deze marathonaktie zal over '26 spelweken tussen september 1979 en maart 1980 worden georganiseerd. De opbrengst van deze grootse aktic is voor de financiering van de natiöni .q- en internationale hulpvërlering van het Rode Kruis van zeer grool belang. Daarom doen wij nadrukkelijk een beroep op uw medewerking, die het welslagen van deze winteraktie moge lijk zal kunnen maken. In de week van 11 tot 18 september gaan tal van leerlingen van zowel de basisscholen, als ook scholen voor voortgezet onderwijs uit Alkmaar, Oudorp en Heiloo, weer op pad om mee te doen aan verkoop van de kaarten. Het zijn dubbele kaarten met enveloppe voor de prijs van f 1,10. Deurzegels worden erbij gegeven, zodat U niet een tw 3de maal wordt lastig gevallen wanneer U al gekocht hebt. Er zijn pracl fige kerstkaarten, maar ook zeer veel algemene kaarten in de kollektie. liet regionaal Unicefcomité voor Alkmaar en omstreken organiseert deze aktie en wij hopen dat U het enthousiasme van de vele kinderen die hieraan nee doen, zult belonen. De opbraogst wordt besteed aan allerlei projekten voor ontwikkelingswerk over de gehele wereld, waarbij in de eerste plaats de kinderen, die ongewild/altijd het slachtoffer zijn bij rampen, oorlogen of politieke verwikkelingen worden geholpen een beten bestaan^pp te bouwen. Na afloop van de huis-aan-nüis- verkoop, kunt U bij de bekende verkoopadressen de gehele l icef- kollektie bewonderen. Deze bev i nog tal van andere kaarten in allerlei formaten, agenda's, puzzle's, bouw platen, postmappen enz. Voor i lich tingen over onze verkoopadr ssen of over het werk van Unicef in het algemeen, kunt U zich wet 'et tot mevr. A. Lesterhuis-Blon „van Houtenkade 39, Alkmaar, te >72— 113853 of tot mevr. J. Mc ibeek- Choufour, Tulpencroftlaan 40,' Heiloo, tel. 072-33059 voor baat onze dank voor uw hulp.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 19