SPORTEN SPEL MALLEVOORT VERHUUR Met onze NIEUWE TV VERHUUR SERVICE RADIO BAKKER HeÜOO glas-servies tafels stoelen etc. OUDERAVOND ST. JAN MAVO VERZEKERINGSTIPS WINTERVAKANTIE VEILIG SKIËN IS FIJNER SKIËN FIETS HEEFT NU DRINGEND ONDERHOUDSBEURT NODIG ;q De nieuwe betrouwbare prive-huur methode voor zorgeloos en voordelig kleuren-TV kij ken. Morgen al kunt u het zien in briljante kleu ren. Geen koop. Geen aanbetaling. Maar wel volledig privé kijkplezier met volle garantie en splinternieuwe apparatuur! Kerinemerstraatweg 255 - Heiloo - Tel. 072 - 330262 U krijgt een splinternieuwe kleuren-TV naar keuze in huis. U heeft nooit onderhouds- of reparatiekosten. U betaalt slechts een voorde lig huurbedrag (zonder huur verhoging). U krijgt na 3 jaar weer een geheel nieuw toestel. Apparaat kan tussentijds gekocht worden. Kom kijken en laat u vrijblijvend informeren 21 NOVEMBER 1979 UITKIJKPOST BLACK OUT BLIJFT WINNEN BIJ BOWLING HEILOO Onder aanvoering van Anita Blom met 474 won Black Out met 4-0 van Quintet tijdens de huisleague op dinsdagavond-vroeg. Ook nr. twee op de lijst Joepie United won met 4-0 en wel van Strike Five. Cjsca Hemmekam verstevigde haar eerste plaatsten staat nu op 153. Leo Allard met 169 in de eerste game zorgde vooral voor het ene puntje tegen Gelukzoekers 1-3. Team MCA won weer eens, nu werd Nooitgedagt met 4-0 geklopt. Con Holtslag met 388 scoorde het beste. De stand van de dinsdag-vroeg: Team gew pin fall gem Black Out 34 19469 649 Joepie United 27 19164 639 Strike Five 21,5 18259 609 Gelukzoekers 20 17111 570 Quintet 19 15857 529 Team MCA 18 16921 627 Pin Five 12,5 15647 522 Nooitgedagt 12 16956 565 Disco Heiloo was niet bij machte om Meubelspecialist te stuiten. Met 4-0 was de zege voor de lijstaanvoerder die in Antoon Pekel met 562 weer eens hun beste man hadden. Rolleboilers met als beste man Frans Vuik met 464 won met 4-0 van The Indians. Pinbollen verloor met 4-0 van Meertreffers waar Rob de Weert met 486 een knappe serie bij elkaar gooide. The Cowboys en The Arrows deelden de punten 2-2 in een gelijk opgaande strijd waar Kitty Nap met 527 haar eerste plaats bij de dames weer verbeterde. Op maandag-laat verloor leider Altijd Raak met 3-1 Brunswickers die in Arie de Graaf met 522 hun beste man hadden. Met een hoogste game van 225 en een serie van 571 leidde Piet Hoetjes Matadoren naar de 4-0 winst op Massa Strike. Huiswaard II was niet opgewassen tegen Pintreffers, 1-3. Henk Appel met 511 was wederom de sterkste. Nico de Wit had bij Pro Shop Heiloo tegen Kattenberg de beste avond van zijn carrière. Met een hoogste game van 233 kwam hij tot een serie van 590 en dat was genoeg om de 4-0 winst veilig te stellen. Op de dinsdag-laat maakte leider Goed Raak geen misstap. Met Kees Pels met 440 als beste man versloeg men Lucky Strike met 4-0. Kokkelkoren bleef goed volgen via de 4-0 winst op Try Again. Henk Oudhoff met 526 was weer in een goede vorm. Golden Pins verloor met 3-1 van Pinkillers ondanks de 425 van Anja Schouten. T.N.Z. en Lest Best tenslotte deelden de punten met 2-2. Aris Groot met 483 bleef wel aan kop bij de heren, maar zag de concurrentie heel dicht zijn gem. van 164 naderen. BRIDGECLUB "SANS ATOUT" Uitslagen van 19 nov. 1979 A. N.Z. 1. de Winter- v. Zomeren 61 1/2 2. mw. Rootjes - Kramer 54 1/2 3. fam. Weisenborn 52 1/2 4. fam. de Waal 47 5. Nap - v. Steeg 45 6. fam. Daudeij 39 A. O.W. 1. ds. Hulskamp - Roozen 57 2. fam. Mak 55 3. Rootjes - Schouten 54 4. Brandenburg -de Vries 49 5. fam. Schreiber 44 6. fam. Kaashoek 41 1/2 B. N.Z. 1. fam. Schaffer 63 1/2 2. fam. Bakker 50 1/2 3. fam. Dolmans 50 1/2 4. Punt - Appel (50) 49 5. fam. Nieuweboer 44 1/2 6.. Velserboer - v. Leeuwen 42 B. O.W. 1. Post - Tensen 61 1/2 2. ds. Vos- Beerepoot 54 1/2 3. Bolweg - v. Diepen 51 1/2 4. hh. Visser 47 1/2 5. Haafkens - Kuijt 45 1/2 6. ds Feller - Stolk 39 C. N.Z. 1. ds Dekker - Gallee 58 1/2 2. ds Meijering - Werdmuller 51 1/2 3. Lansdaal - Vendel 50 4. ds v. d. Goot-Löhr 49 5.. fam. Jac. de Vries 48 6. Koersen - v. Toornburg 44 C. O.W. 1. ds Bolweg - v. Steeg 58 2. ds Cornelissen -de Wild 55 3. fam. Boersen 54 4. ds Hommes - Schouten 48 5. mw. Krab - Witting 47 1/2 6. ds Smit - v. Twuijver 37 1/2 D. N.Z. 1. Kemper - Ver klei j 63 2. ds Grootes - Harreveld 59 33. ds Piersma - Velserboer 55 4. fam. Broksma F»n 1 1% 5. v.Stav.-mw.Lansd. (45)(50)36 1/2 6. ds Bleijs - Roest 34 1/2 D. O.W. 1. ds Glorie - Zomerdijk 2. ds Fijma - v. Wissen 3. fam. Groeneveld 4. fam. Tamminga 5. Postma - v. Twuijver 6. mw Kemper - Rusch E. N.Z. 1. ds Goldsteen - Koebrugge 2. hh Elders 3. Gerssen - Zwitserlaar 4. mw v. Buitenen-Heideman 5. fam. Slob 6. fam. Toby E. O.W. 1. ds Schuiling - Spruijt 2. mw Garritsen - v. Santen 3. ds de Geus - Nobel 4. ds Blikslager -de Jager 5. Bonnewit- Israëls (50) 6. ds Berkman - Hart F. N.Z. 1. Dijkstra - Jansen 2. fam. v. d. Wulp 3. ds Pohleij - Post 4. ds v. Duin - Frugte 5. fam. Maas F. Ó.W. 1. hh v, Linden 2. fam. Vreeswijk 3. fam. Moscou 4. fam. Gruijntjes 5. ds Krul - de Vries 57 1/2 56 1/2 56 52 1/2 43 1/2 36 57 1/2 54 48 1/2 47 46 1/2 46 1/2 55 54 54 51 44 1/2 41 1/2 58 1/2 53 51 1/2 44 43 67 53 44 1/2 44 1/2 41 Winkelcentrum Mallevoort Hoekstuk 9 Heiloo Tel 072-33 51 63 Ongeveer 70 ouders waren op de algemene ouderavond op 14 novem ber aanwezig; hetgeen natuurlijk als er 500 leerlingen een school bezoeken, niet zo verschrikkelijk veel is, maar het Oudercomité was in ieder geval met deze geïnteresseerde ouders erg blij. Het aantal mensen dat een korte of langere vakantie in de wintersportlan- den doorbrengt groeit ieder jaar. Ook het aantal reizigers dat 's winters warmere streken opzoekt neemt toe. Lang van te voren worden voorberei dingen getroffen de vakantie zo prettig mogelijk te laten verlopen. Tijdig dient aandacht besteed te worden aan sky-gymnastiek teneinde het risico van blessures te verminde ren. Noodzakelijk is het ook tijdig aandacht te schenken aan het punt verzekeringen teneinde de financiële gevolgen van een aantal risico's te dekken. Wanneer men in het buitenland op vakantie gaat is het zowel voor de wintersporter als de zonzoeker van belang een reisverzeke ring te sluiten. De reisverzekering omvat de volgende dekking: 1. Verzekering van reisbagage tegen beschadiging, diefstal of vermis - sing. in de meeste gevallen is ook een bedrag aan geld en geldswaardig papier mee te verzekeren. Het is verstandig een lijstje te maken van dingen, die meegaan op reis en aan de hand hiervan de waarde te bepalen. 2. Een bedrag voor ziektekosten. Bij verblijf in het buitenland van veel belang. Zowel voor de zieken fondsverzekerden als voor parti- culierverzekekerden is het nodig bij het reizen naar het buitenland een reisverzekering af te sluiten, omdat niet alle in het buitenland gemaakte medische kosten onder de ziekenfondsverzekering of de ziektekostenverzekering vallen. Ziekenfondsverzekerden dienen bij hun ziekenfonds een verkla ring te vragen, waarmee ze in een aantal landen geneeskundige hulp kunnen verkrijgen. 3. Een ongevallenverzekering met een kapitaal-uitkering bij over lijden een kapitaal-uitkering bij blijvende invaliditeit en 'n bedrag voor de kosten van geneeskundige behandeling of verpleging als gevolg van een ongeval. 4. Kosten voor het vervoer van het stoffelijk overschot in geval van overlijden door ongeval of ziekte en extra kosten, die moeten worden gemaakt voor langer verblijf wegens bijvoorbeeld ziekte, ongeval en in geval van terugroeping naar Nederland we gens dringende familieomstandig heden. 5. Extra kosten in verband met het uitvallen van auto- en/of caravan. 6. Nu we steeds verder gaan is het zeker zinvol er op te letten in welke landen de polis geldig moet zijn. Soms zal gekozen moeten worden voor een werelddekking. Vaak zal ook in overleg met de assurantie-tussenpersoon en/of verzekeringsmaatschappij» nage gaan dienen te worden of de verzeringsdekkingen van bijvoor beeld een ziektekostenverzekering wel voldoende zijn. Let op Wintersportrisico In het bijzonder moet aandacht worden gevraagd voor het winter sportrisico zoals onder andere skiën en langlaufen, dat op de reisverzeke ring uitdrukkelijk EXTRA meeverze kerd moet worden. De aanvraagformulieren voor een reisverzekering bevatten steeds een vraag of het wintersportrisico wel of niet moet worden ingesloten. Gaat u de wintersport beoefenen, dan is het zaak dit risico te verzekeren. De particuliere ziektekostenpolissen bevatten ten aanzien van het wiutersportrisico verschillende rege lingen, waarbij sommige dit risico uitsluiten. Voor hen die bij een ziekenfonds zijn verzekerd zijn de gevolgen van wintersportongevallen in de EEG- landen gedekt naar de maatstaven, zoals in het betreffende land gebruikelijk zijn voor de eigen ingezetenen. Een en ander geldt natuurlijk ook voor de vergoeding van medische kosten bij ziekte en ongevallen in het algemeen. Overigens kunnen de in het buiten land gebruikelijke vergoedingen af wijken van de in Nederland in het ziekenfondspakket gangbare vergoe dingen. Aangezien de medische kosten in verband met ski-óngevallen en lang laufen in het algemeen zeer hoog zijn, verdient het aanbeveling zowel bij een wintersportvakantie in EEG-landen, als in niet EEG-landen een reis-- ongevallenverzekering te sluiten (inclusief wintersport-risico) met een zo hoog mogelijk bedrag voor vergoeding van medische kosten. Reisverzekeringen inclusief het win tersportrisico dekken niet alles, zo blijven het deelnemen aan ski-springen en gevaarlijke wedstrijden (of de voorbereiding daartoe),zoals onder andere bobsleeën, skeleton en bijvoor beeld het skiën en langlaufen buiten officiële ski-pistes van de verzekering uitgesloten. De leeftijdsgrens op de reisverzekerin gen met betrekking tot het winter sportrisico is, afhankelijk van de assuradeur,. 60 of 65 jaar. Enkele tips' Indien men met de eigen auto naar het buitenland gaat is het nodig de groene kaart mee te nemen. Gebruik bij schade het Europees Schadeformulier, dat in vele landen bekend is. Neemt men een caravan of andere aanhanger mee dan dient het WA-risico van de aanhanger meeverzekerd te zijn op de autopolis. De aanhanger moet ook worden vermeld op de groene kaart. Voor mensen die alleen een WA-verzekering hebben kan het nuttig zijn uitsluitend voor de vakantieperiode een tijdelijke casco-verzekering te sluiten. Een rechtsbijstandverzekeringkan een uitkomst zijn. In vele landen kan de afwikkeling van een aanrijding een ingewikkelde zaak zijn, waaruit men zich zonder deskundige hulp maar moeilijk kan redden. Het kan nuttig zijn een annule ringsverzekering te sluiten. Deze vergoed de kosten van het reisarrangement of huurovereen komst bij het niet doorgaan of voortijdig terugkeren van de reis door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of overlijden. Als particulier kan men tijdens de vakantie aansprakelijk worden gesteld voor toegebrachte schade aan personen en goederen. Veel mensen hebben een verouderde aansprakelijksheidsverzekering met te laag verzekerde bedragen en geen buitenland dekking. Bij het bureau Voorlichting Verzekering, Postbus 990, 2501 CZ Den Haag kan schriftelijk een gratis algemene folder worden aangevraagd „Vakantie en Verze kering" met vele tips en wenken voor de Nederlandse vakantie ganger in binnen- en buitenland. De informaties die voor de nauze vanuit het O.C. gedaan werden, werden zonder al te veel vragen gekonsumeerd. Na de begroting kritisch te hebben bekeken, nadat er breedvoerig was gepraat over de vele mogelij'. heden voor buitenschoolse aktiviteiten in de direkte omgeving, na het voor:'ellen van mevrouw Grob als kont^kt- persoon tussen ouders en O.C.; n.s dc.t allemaal en vlak voor de pauze konden we deze konklusies trekken: a. Overwegend waren de aanwezige ouders blij met het keurig verzorgde Info(rmatie)bcekj-" b. In verband met de geplance uitbreiding van buitenschoolse aktivi teiten ging men - zij het alleen in meerderheid - akkoord met de verhoging van de vrijwillige ouder bijdrage tot f 25,- voor de eerste en f 10," voor de volgende leerling uit één gezin; c. De kaskommissie voor dit school jaar zal bestaan uit de heren Knijn en Kining. d. In eerste instantie hebben 5 dames en 1 heer zich bereid verklaard begeleiding bij buitenschoolse aktivi teiten te verlenen. e. De direktie van de school zal zich buigen over de stoelen en tafels voor langbenige leerlingen. f. Voor de leerlingen met in reparatie zijnde rekenmachientjes zal gezocht worden naar een oplossing tijdens de lesuren. Over het praatje van de heer Pannekeet na de pauze over het Westfries is eigenlijk alleen te zeggen: ,,U had er bij moeten zijn". Het was erg leuk en leerzaam en heel wat hoofden in de zaal knikten voort durend ter herkenning. Na nog enkele beantwoorde vragen werd er om goed 11 uur een einde gemaakt aan deze welbestede avond. Het Oudercomité De Nederlandse Ski Vereniging is in samenwerking met de vakhandel in wintersportartikelen een actie begon nen onder het motto "VEILIG SKIËN IS FIJNER SKIËN". Het is namelijk gebleken, dat een groot deel van de wintersportgangers onvoldoende is geïnformeerd over de voorbereiding van de vakantie en zich ter plekke niet houdt aan internatio naal geldende regels. De Nederlandse Ski Vereniging legt het accent van de campagne op de volgende punten: - koop of huur goed materiaal (ski's en schoenen). Ga daarvoor naar de Nederlandse vakhandel. Die heeft meer tijd voor u dan de handel in de skigebieden. De deelnemende Neder landse (vak-)winkels zijn herkenbaar de blauwe veiligheidsaffiche met daarop een genummerd stempel. - bereidt u lichamelijk goed voor, dat voorkomt botbreuken, blessures en spierpijn. Ga dus op ski-gymnastiek of bestel bij de N.Ski.V. een handig boekje met grammofoonplaatje over ski-gymnastiek (f7,--). - houdt op de pistes, maar ook daarbuiten, rekening met anderen. In de wintersportgebieden gelden unifor me regels, de z.g. FIS-regels voor een juist ski-gedrag. - de skiër is altijd verantwoordelijk voor zijn bindingen. Een goede en eenvoudige controle hierop is voor iedereen uit te voeren: Ga in uw schoenen op uw ski staan. Probeer de neus van uw schoerf met uw vuist uit de teenbinding te slaan. Dat moet kunnen. Voorts: Laat iemand achter op uw ski's staan. Gooi uw lichaamsgewicht naar voren. Als alles goed is, dient de hakbinding los te schieten. - sluit een goede verzekering af voor u op vakantie gaat. Bel daarover, en over alle andere vragen die u heeft.de Nederl. Ski Ver. (o70)-544000, Ook voor het genoemde discoboekje. De inhoud van de wagen was plm. 1 1/2 M3. Wanneer men dan bedenkt dat de huidige vuilniswagens die Heiloo rijk is een inhoud hebben van 10 maal zoveel n.l. 14.4 M3, dan kunt u begrijpen hoe moeizaam de vuilnisdienst functioneerde, hoewel dat toch nog wel meeviel want Heiloo was toen natuurlijk niet zo groot. De chauffeur op die auto was Bertus Schouten. Terwijl de carosserie op het chaissis gebouwd werd bouwde men aan de Holleweg bij de begraafplaats een garage voor de auto. Dit gebeurde onder architecttuur van de gemeente opzichter de heer Bouwman. Toen de garage klaar was kon de overdracht van de wagen plaats vinden en de gemeente wagen gestald worden in de garage. Dat dacht men tenminste maar oh... wonder toen men de wagen wil Ha V*i on ?ii Her K| a Ver» de deuren va de garage te smal te zijn en moest een breder kozijn en nieuwe deuren geplaatst worden. Maar Heiloo had een vuilniswagen en is later natuurlijk door andere vervangen. Het oude T-Fordje is nadat het cjoor de Gemeente was afgedankt nog omge bouwd als kraanwagen en heeft nog geruime tijd als zodanig dienst gedaan. Nu we het toch over vuilnis hebben, weet u dat tussen de Rechte- en de Schuine Hondsbosschelaan vroeger een vuilnisbelt heeft gelegen? Indien u soms leuke voorvallen in Heiloo heeft meegemaakt en u weet daar iets van te vertellen, laat Oud Heiloo het weten. We komen graag bij u om het eens te bespreken. Vereniging "Oud Heiloo" Secretariaat de heer Admiraal, Stationsweg 28, tel. 330179. De winter heeft een aanslag op de levensduur van de fiets gedaan. Sneeuw, ijzel, vochtigheid en de pekel die in grote hoeveelheden op de weg is gekomen, zijn niet goed voor de fiets. Een fiets kan weliswaar tegen een flink stootje, maar dat wil niet zeggen dat wij rustig kunnen toezien en dat de fiets zelf voldoende weerstand ontwikkelt om in goede staat te blijven. Dat is niet het geval. Een fiets vraagt om onderhoud, zeker na een paar wintermaanden. Wie in het voorjaar weer volop van de fiets wil genieten, moet daarom de nodige zorg aan de fiets geven. Dat is om verschillende redenen belangrijk. In de eerste plaats gaat een fiets die goed onderhouden wordt langer mee. In' de tweede plaats is goed onderhoud noodzakelijk voor de veiligheid en in de derde plaats berooft U Uzelf van een stuk fietsplezier door onvol doende zorg aan Uw fiets te besteden. Een fiets waar niets aan wordt gedaan, raakt langzaam maar zeker in de vernieling, funcitoneert minder goed en gaat zwaarder lopen. Op zo'n fiets raakt de aardigheid van het fietsen er gauw af.edrijf, fabriek te voeren. Maar omdat er toen hij zich met dit idee ging bezighouden eigenlijk AANGENAME „IRRITATIE S" VAN KABARETGROEP „TRY—OUT" Afgelopen maandag kregen wij vast eenvoorproefje van de irritatie's welke de kabaretgroep van Falkland „Try-Out" zaterdagavond aan hun publiek gaan voorzetten. Dat dit aangename irritatie's waren kunt u rustig aannemen, uit alles bleek dat ér hard gewerkt was. Er waren vele uitstekende teksten die de groep zelf gemaakt had en op muziek waren gezet door Joop van Dijk. De fluit die door Leon Berendse zeer vakkundig werd bespeeld maakten dat de liedjes muzikaal goed klonken. De medewerkers: Karin van Schaik, Marette Wils, Marjan Simonides, Katja Bais, Klaas Booy, Dolf Meier, Frans v.d.Graaf, Pierre Jongeneel en Bob Steenstra hadden stuk voor stuk hun eigen aandeel in het programma en deden dat uitstekend, erg leuk was het nummer van de goeroe en het Italiaanse verhaaltje, maar ook het televisieprogramma, en nogmaals een compliment voor de eigen gemaakte teksten, een knap stukje werk en erg fijn begeleid door Joop van Dijk. De regie is in handen van Jeroen Kranenburg. Wie zich een avondje aangenaam wil laten irriteren moet zeker a.s. zaterdag naar Try-Out gaan kijken. Kaarten zijn te krijgen bij: Boekhandel Piet Avis, Stationsplein 1; Reisburo Holland International Raad- huisweg 9; Het Open Huis; Voor de voorstelling aan de kassa van het theater. Telefonisch kunt u kaarten bestellen bij Marian Scholte 072-333734. Het begint om 20.3 5 uur in het Asta Theater. GESLAAGDE VOORSTELLING VAN "HET GEHEIM VAN PANDOLO' Dit weekende gaf de toneelvereniging „Falkland" maar liefst drie kinder voorstellingen van het stuk „Geheim van Pandolo" Het was een kostelijke voorstelling van een gek verhaal. De inwoners van een dorpje blijken van tijd tot tijd in kakelende kippetjes en hanen te veranderen. Een tovenaar, die wraak wil nemen, omdat zijn vader eertijds uit het dorp is verjaagd, is hier de schuld van. Door het branden van een kaars kan hij het hele dorp laten kakelen en na verloop van tijd krijgt iedereen zelfs een rode kam op het hoofd. De burgemeester en zijn vrouw Sophie, Bets hun dienstmeisje, Joris Bloem, met zijn vrouw Stijntje en hun knecht Jan Kok, Stram de brigadier en dokter Pincet met z'n vrouw Eva besluiten met elkaar Pandolio de tovenaar te vangen. Nadat eerst iedereen nog wordt opgesloten in het kippenhok (behalve Jan Kok) lukt dit en kan het dorpje weer rustig verder leven. Het hartverwarmende spel van Maar ten Schols, Gré Oonk, Puck Koomen, Martin Affourtit, Marian Scholte, Ruud Burgering, Frits Stroomer, Kick van Baren, Gerard Klooster en Els Koevoets hadden we wel nodig, want de verwarming in het Asta Theater liet wel wat te wéjisen over. Met veel vaart en enthousiasme werden alle rollen neergezet, er werden zelfs nog liedjes gezongen die door de fluit begeleid werden. Het geheel maakte een goed verzorgde indruk. De regie was van Marianne Volkerts, de grime van Harette Wils en de soufleuse was Connie Keysper. In de pauze kon er weer gegrabbeld worden en dat werd met veel enthousiasme ygedaan. De ouderen kropen met een kopje koffie bij de kachel en dat was beslist niet ongezellig. K.V.G. ST. MONICA Woensdag 21 november (vandaag dus) gaan we samen met mevr. de Hey uit Waarland tegels bakken. Het bestuur hoopt dat er belangstelling voor is. Op het eerste gezicht lijkt het een moeilijke opdracht voor iemand zonder ervaring maar de praktijk heeft uitgewezen, dat met een klein beetje handigheid en kreativiteit kunnen we het allemaal leren. Maar neemt u wel zelf een tekening mee, om te beginnen niet te moeilijk wel op tegelformaat, en neemt u ook een potlood en een grote en kleine penseel mee, en een stuk karbon papier. Tevens houden we deze avond een verloting. .22 November is de excursie naar het Hoofdpostkantoor te Amsterdam. We gaan met de trein van zes minuten voor half zeven vanaf Heiloo. Ieder moet wel zelf zijn eigen avondretour tje kopen. Dus maakt u wel dat u op tijd aanwezig bent. De excursie is rond tien uur afgelopen dus ongeveer elf buur bent u weer in Heiloo. Dames denkt u er aan dat u zich op tijd opgeeft bij het bestuur voor de kerstavond op woensdag 19 december in verband voor de broodtafel. Deze avond begint om zeven uur. "OUD-HEILOO" T-FORD Hoewel we nog geen aanbieding gehad hebben van een foto van de eerste auto vuilniswagen van Heiloo valt er over deze auto toch wel iets grappigs te vertellen. De wagen is aangeschaft in de twintiger jaren. Het was een T-Ford Chassis met achter massieve banden. De caroserrie was geheel van hout met een afneembare bovendak. Die boven- bak was een schuin dak model met opzij 4 stortluiken en bovenop over de gehele lengte een soort korf voor het grove vuil. P

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 22