Keukens in 42 uitvoeringen. Alles voor uw bad. vmBysrosL Onze vaklui. Open haarden op maat. Tegels uit alle landen. Aluminium gevels, ramen en deuren. 1001 bouwmaterialen. ff bjOOlSBOEL m va ^-7^ AKERSLOOT Stoel van Klaveren heeft in zijn toon zaal een buitengewoon gevarieerde collectie keukens opgesteld. Van Alno, die vermaard is om z'n fantastische kwaliteit èn z'n enorme keus. Alleen al zo'n 42 verschillende front uitvoeringen, In eiken en grenen. In mahonie en kunststof. Gefineerd of massief. Glad of geprofileerd. Daarbij komen dan nog 4 volledige apparatuurprogramma's. Van Atag. Van AEG. Van Husqvama. En van Neff. Bij de veelgebruikte term "dioom- keuken" kunt u misschien denken aan pnjzen die je snel uit de droom helpen. En da's nou onzin. Zelfs met Alno maakt Stoel van Klaveren al een complete keuken voor slechts een paar duizend gulden. Onze adviseurs helpen u met alle plezier. Ze tekenen voor u. Ze rekenen voor u. (Leuk hulpmiddel: de Alno keuken in miniatuur.) Ze laten uw begroting niet overkoken. Bij Stoel van Klaveren vindt u bad- vreugde in overvloed. Badkuipen en wastafels. Douches en toiletten. Meubilair en accessoires. In alle kleuren en 't goede oude wit. U ziet bijvoorbeeld het complete Sphinx - programma (waarin het driehoekige bad met ovale kuip). U ziet er ook de Kumij baden in allerlei kunststof vormen. En van Bad Junkers ziet u een prach tige serie badmeubelen, zoals toiletkasten, wastafels, douchewanden, die op allerlei manieren te kombineren zijn. Zij maken een warme leefruimte van uw badkamer, of van de "badhoek" m uw slaapkamer. En wat de prijzen betreft hoeft u geen nattigheid te voelen. Want ook voor heel gewone prijzen is bij Stoel van Klaveren alles, maar dan ook alles te koop. Uitkleden is iets dat we graag aan uzelf overlaten. Bomans schreef er prachtig over. Over onze "primitieve" neiging tot vuurtje stoken. Een plezier dat steeds meer mensen zich gunnen. Als dan die open haard zelf maar niet primitief in elkaar steekt. En daar zorgt Stoel van Klaveren wel voor. Met een uitgebreid, op de Engelse traditie geïnspi reerd open haarden-programma. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen. Met tegel tableaus of koperwerk. En de installateurs van Stoel van Klaveren hebben alle vakkennis om uw open haard probleemloos te laten branden. Da's goud waard. Maar het leuke is dat het dat allemaal niet kost. Stoel van Klaveren heeft ze uit Nederland (Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek), uit Duitsland (Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch) uit Noorwegen (een exclu sieve leisteenplavuis, want natuursteen is in opmars) uit Italië (ook marmer) uit Luxemburg (vloertegels en mozaik) en uit Frankrijk (exclusieve tegels o.a. met origi nele decoraties van Capron). Waarbij we gelijk de vloertegels hebben mee gerekend. Tfeja, onze collectie is zo groot, dat hij wel eens tot echtelijke problemen in de toonzaal leidt. Gewoon komen kijken. En het hoofd koel houden. Want uiteindelijk gaat ieder een bij Stoel van Klaveren toch tevreden naar huis. Eland-Brandt maakt ze voor ons. Schuifgevels, -ramen en -deuren. Van aluminium. Dat vergaat nooit, dat blijft dus soepel schuiven. Dat is tocht en rammelvrij. Dat is licht en in alle con structies toe te passen. Zonodig in kleur gemoffeld. Stoel van Klaveren adviseert u vanuit een rijke ervaring. Laat 'm maar schuiven. Bouwmaterialen, daar is Stoel van Klaveren groot mee geworden. En hij is er in Noord Holland nog steeds de grootste mee. Stenen, cement, betonwaren, zand, kalk, dakpannen, isolatiemateriaal, grind, basalt, asfalt.Ja, hoort u eens, alleen met deze afdeling van Stoel van Klaveren kunnen we wel een krantepagina vullen. Doen we dus niet. Als u en uw aan nemer maar weten dat we echt alles hebben. Wie het niet gelooft, komt maar even kijken. Helpen u en uw aannemer met specialistenwerk. Zoals het stellen van keukens. Het aanleggen van open haarden. Het zetten en leggen van tegels en natuursteen. Ze zijn allen in ons eigen bedrijf opgeleid. Mensen met ervaring dus. Tot uw dienst. Kom naar Stoel van Klavereris Beter Bouwen Centrum. De meest complete toonzaal van Noord-Holland, voor iedereen toegankelijk. Eilandswal 9, Alkmaar (bekijk dit kaartje en volg dö richtingsborden). Er is volop parkeerruimte. Toonzaal geopend: maandag 13.30 uur; dinsdag t/m vrijdag 8.30-17.30 uur; zaterdag 9.00-12.30 uur. Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum Eilandswal 9, Alkmaar. Tel. 072-118508. UITSLAG 1E TREKKING AKERSL0 0TSE SIIMT NICOLAASAKTIE 1979 GEMEENTE AKERSLOOT ZEGT GEMEENSCHAPPELIJKE SCHOOLARTSEN DIENST OP 5 DECEMBER 19?) UITKIJKPOST Wist ik red dat je S^ettaetvieg Industrieterrein Oudorp Noord-hollandskan Centrum ALKMAAR Stoel van Klaverens Beter Bouwen Centrum dat allemaal bij Stoel van Klaveren kon longen. WAARDEBON f 100.-: C. Stam - Dorpsstraat 2 C. Putter - Rembrandtsingel 24; WAARDEBoN f 50.-: Mark Putter - Rembrandtsingel 24 Mevr. Schoon - Kerklaan 38; Pepping - Julianaweg 24; J. Broersen - Juliananweg 49; T. v.d. Steen - Achterweg 27 - Limmen. WAARDEBON f 25.-: J. E. Velzeboer - Julianaweg 38; Judith Riesebosch - Verdistraat 6; Mevr. Zonneveld - Verdistraat 19; C. Kerssens - Julianaweg 61; Sonja Kerssens - Juliananweg 61 J. Buur - Bosweg 30; Mevr. E. den Dunnen - J. Boschstraat 15 N. Krom - Julianaweg 69; Offerman - Chopinstraat 1.7; P. N, Velzeboer - Julianaweg 40; T. Roorda - Akersloot; E. Bangert - Uiterdijk 2; G. N. Boekei - Pr. Kennedylaan 1; W. A.A. Veldt - Startiingerweg 43 A. Antoons - Buurtweg 41; H. Krom - Pr. Bernhardlaan 4; J. Verduin - Koningsweg 56; P. Nijman - De Wieken 55 - Limmen; C. Dekker - Lijd weg 18; J. de Bruijn - Bachstraat 34; J. Deurman - Heer Derckplantsoen 12; J. Bakker Julianaweg 2; Mevr. A. Reijne-Zwaan - H. Dercks- plantsoen 16; F. Veenstra Alkmaar; T. Koomen - Pontweg 4; VsiB Winkelwaard 47 M. T. Wullings - Joh. Vermeerstraat 5; B. Kerssens - Julianaweg 10; N. Zweeris - Hoogegeest 35; J. Kerssens - Haridelstraat 16; Both - Raadhuisweg 27 Sonja Kops - J. Vermeerstraat 2; C. M. Veldt - v.Diepen - Mendelsohn- straat 1 J. A. v. Niekerk - Beethovenstraat 24; Ellen Heijenga - Rembrandtsingel 34; A. Eriks - Startingerweg 3; Joop Koopman - Schevelstr. 2 - Uitgeest. WAARDEBON f 10.- A. Twaalfhoven - Hoogegeest; J. Vermaas - Koningsweg 17; Mevr. Molenaar - Julianaweg 77; E. Kok - Julianaweg 30; Hilda Veldt - Startingerweg 42; Peperkamp - w.b. Populierenlaan - Uitgeest Th. C. Kaandorp - Boekei 13; N. J. Molenaar - Julianaplein 12; M. Rood - Pr. Bernhardlaan 3; G. Wijnker Lijdweg 10; jJacqueline Verduijn - Startingerweg 28; M. Krom - Kerklaan 3; Loes Verduin - Chopinstraat 26; Poelsma - Bachstraat 11 P. Kaandorp - Schubertstraat; Frank Tromp - Kerkemeer 22; Langedijk - Mozartlaan 16; Hugo Neppelepbroek - Westerweg 21; Kaandorp - Raadhuisweg 30 J. Buur - Bosweg 30; J. J. Putter - Rembrands. 26; Ellie Verduin - Westerweg 7; J. J. Heddes Schubertstraat 12; Mevr. de Groot Binnengeest 27; W. Broersen - Handelstraat 1 G. J. Leijen - S. Pauwelslaan 16; H. v.d.Eng - Westerweg 18; Schermer - Beethovenstraat 17; A. Bakker - Koningsweg 66; Mevr. Koopman - Weilhelminaweg 1; I. Woestenburg - Pr. Bernhardlaan 9: DE WAARDEROMMKN WORDFN BIJ DE GELUKKIGE PRIJSWIN NAARS THUISBEZORGD. „PIMMETJE" Afgelopen vrijdag 30 november gaf de Akerslootse toneelvereniging „Rossen- backer" een uitvoering van het toneelstuk „Pimmetje". Het stuk werd opgevoerd in café de Vriendschap waar een honderdtachtig tal mensen hadden plaatsgenomen. De toneelvereniging was dan ook zeer tevreden met deze opkomst. De avond werd geopend met een korte toelichting van mevrouw Dil, die tevens als souffleuse fungeerde. Het stuk begon geheel in het. donker maar al na korte tijd werd het leuke decor zichtbaar, daar de lichtorgels in werking werden gesteld. Het decor stelde een oude kasteel kamer voor, met familiewapens aan de wand en een open haard in de hoek. Alle spelers leefden zich uitstekend in hun rol in en verdienen dan ook zeker waardering voor de manier waarop zij hun rol tot uitdrukking brachten. Zonder de andere spelers te kort te doen is een eervolle vermelding voor de wijze waarop Pimmetje en Petronella werden vertolkt op zijn plaats. Na afloop van de zo geslaagde avond maakte menigeen nog een dansje op muziek van de „Tophit- ters". BRIDGECLUB AKERSLOOT Op woensdag 19 december zal de Akerslootse bridgeclub een kerstdrive houden. Men speelt deze avond niet per koppel maar individueel zodat iedereen die alleen individueel kan komen toch aan de drive mee kan doen. De aanvang is om 8.00 uur en hei inschrijfgeld bedraagt f 2.50. En dan volgt nu de uitslag van de 3e speelavond en daarachter de totaal- fy*. Bol - Handgraaf (hr. Spaan) B3 170 923 2. hr. Kors - Huygen B8 182 920 echtp. de Vries Al3 172 828 echtp. Verduin A4 147 827 hr. v.d.Lely - Renkel A7 142 812 echtp. Berghuis A6 175 801 Dames Swinkels A3 156 794 Dam s Burghout - Heesterbeek A9 150 775 echtp. Broekhoven B10 120 769 echtp. Frank B15 158 763 echtp. Bader B6 148 760 hr. Broekema - Koomen BI 133 758 hr. 'dHaens - de Man B12 157 753 hr. Hopman - Reinking A16 132 ^41 gebr. Berkhout B9 159 745 dames v. Eekelen - Marsman A8 175 720 hr. Simons - Veth niet gesp 719 hr. Antoons - v.d.Horst B16 118 716 echtp. Winkelman Al5 159 709 echtp. Kok A2 113 705 dames v. Diepen - Hooft B14 197 692 echtp. Smit Al 121 692 dames Koppelaar - Lunsingh B2 62 686 echtp. Glim (mevr. Nielen) B7 53 676 echtp. v. Vliet Bil 108 672* echtp. Kolhoff niet gesp. 664 echtp. v.Duyn B5 Hr. Lehman gesp. 637 dames Braham A14 166 635 echtp. Warner A12 Dames Korst 131 608 Dames Antoons 146 605 Echtpaar Bar Echtpaar Heins 127 642 Heinzbergen 120 v.d. de 634 Lely niet Man AIO v.d.Horst All 159 101 Waarschijnlijk zal de gemeente Aker sloot per 31 december de gemeen schappelijke regeling betreffende de schoolartsendienst met de gemeenten: Beverwijk, Castricum, Heemskerk en Uitgeest opzeggen. Geluktijdig zal de gemeente Akersloot dan toetreden tot de gemeenschappe lijke regeling geneeskundig toezicht van de gemeenten: Alkmaar, Heiloo en Limmen. De volgende redenen zijn voor de gemeente Akersloot aanleiding om de bestaande regeling op te zeggen. 1. De gemeente Akersloot is regionaal meer gericht op Alkmaar. 2. De gemeente Akersloot is aange sloten bij de onderwijsbegeleidings dienst Noord-Kennemerland, welke is gehuisvest in Alkmaar. Na aanslui ting bij de schoolartsendienst te Alkmaar is een nauwere samenwer king mogelijk tussen schoolartsen dienst en onderwijsbegeleidingsdienst. 4. Voor het voortgezet onderwijs zijn de kinderen uit Akersloot meer op Alkmaar aangewezen dan op andere plaatsen. TAFELTENNISTOERNOOI AKERSLOOTSE BASISSCHOLEN Zaterdag 11 december vond een tafeltennistoernooi plaats tussen een aantal Akerslootse basisscholen. Het treffen werd georganiseerd door T.T.V. Meertreffers, de Akerslootse tafeltennisvereniging. Het toernooi verliep vlot en bovenal sportief. Jammer was het dat de Johannes- school niet aanwezig was maar dit mochide prei niet drukken. De Rembrandtschool werd winnaar daar het op alle fr nten heer en meester was. Dan volgen nu de uitslagen: 12 jaar: le Pieterbas Antoons, Rembrandtschool 2e Peter Langevoort, Rembrandt school; 11 jaar: gedeelde le plaats: Rienk Bijlsma, Rembrandtschool; Lex Kiebert, Jaco- busschool. 10 jaar: le Mark Prinsen, Rembrandtschool; 2e Ivor v. Barneveld, Jacobusschool. 9 jaar: le Alwin v. Esveld, Rembrandtschool; 2e Edw. v. Vlaanderen, JacobusschooL Reservepoule: 9/10 jaar, Arjan v. d. Poorte, Rem - brandtschool 2e Anke Kruiswijk, Rembrandtschool; 11/12 jaar: le Michiel Bruijn, Rembrandtschool; 2e Frank Glim, Rembrandtschool. HANDBALUITSLAGEN MEERVOGELS Meerv. Heren I - V.Z.V. 12-11 In een harde wedstrijd was het toch weer Meervogels die in de slotfase het hoofd koel wist te houden en de winst naar zich toe te trekke n. Met harde afstandsschoten trachtte V.Z.V. de Meervogels defensie te verschalken maar Meervogels blokte zeer goed af. Aanvallend werd er teveel balverlies geleden zodat er een magere ruststand werd bereikt 7-6. In de 2e helft ging het doelsaldo gelijk op tot 11-10. Een paar minuten voor tijd wist Meervogels nog een strafworp te benutten en was men vrijwel zeker van de overwinning maar nadat V.Z.V. uit een vrije worp gescoord had werd het nog aardig spannend. Aan de eindstand veranderde echter niets meer. Meerv. Dames I - Spartanen Een gejaagde wedstrijd waarbij 1 accent bij Meervogels op de break< lag. De eerste helft ging gelijk op. ruststand werd 3-2 in het voordeel Meervogels. In de 2e helft domineerde Meervogi en gaf de ruime voorsprong niet me uit handen. HANDBALUITSLAGEN MEÉRVOGELS Overige uitslagen: Heren jun. 1 Meerv. - T.M.C./Nit 5-22 Dames jun. 1 T.V.T. - Meer. 9-21 Jongens Adsp. T.V.T. - Meerv. 19- jongens pup. K.S.V. - Meer. 8-2 Meisjes pup. Foresters - Meerv. 2-5 VOETBALUITSLAGEN MEERV0 Zaterdag I Monnickendam - Meervogels Ook nu weer een puntje voor zatert I zodat ze lekk r mee blijven draai aan de top. Zondag: Meervogels I - Berdos Jammer van dit verlies, er werd h gewerkt, volgende keer beter. Jun. A. Meervogels Al - Z.V.V. In een te harde wedstrijd behaa Z.V.V. een regelmatige overwini) op onze junioren. Juniorenn-B. Egmondia - Meervogels BI BI verloor tegen een beter combi rend Egmondia, dat duidelijk sterker was. Junioren C. Meervogels Cl - De Rijp Na de zege op Zeevogels wist C, Rijp nu niet aan hun zegekar binden. W.R S V -Meerv. dames

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1979 | | pagina 8